Νέα

Τί γίνεται με Κίεβο;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα scientist
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
Τι να κανουμε χαρη, ο Oleg και ο Ιgor μειναν αφραγκοι, καπως πρεπει να βγαλουν λεφτα να κερασουν τυροπιτακια τις μουναρες τους :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
οι γκομενες επιπεδου που γαμα ο ολεγκ και ο ιγκορ δεν με ενδιφερουν.τετιες εψαχνα στα 20 στο γιδροπαρκ οταν εσυ ακομα δεν ηξερες που ειναι το κιεβ χαχαχαχα.
οπως ειπα και σε μια μολδαβη μικρουλα κυπρο που νομιζει ειναι καμια γκομενα για να κανω δωρο ακριβο σε γκομενα φανελα αρμανι,λακοστ η κινητο πρεπει της λεω να ειναι απο την αλσου επιπεδο εμφανισηακα και πανω.επισης να την γνωρισα μεσο τον μερων που κυκλοφορω και παει ο λιγος και νορμαλ κοσμος.
οταν μου ειπε οτι ο γκομενος εκτος απο αρμανι την πηρε σε ακριβο εστιατοριο για σουσι εγω ξερεις τι απαντησα?το πολυ θα σε επερνα της ειπα στον ζορπα μια αλυσιδα με τυροπιτακια να σου παρω λουκανικακι χαχαχαχαχ.η γκομενα αυτη ακομα λεει τον πρωην της τρελο που  ηταν απο μωρα μαζι και οτι την παρακολουθα.της ειπα τρελος δεν ειναι ο πρωην που σου επερνε μια πιτα σουβλακι αλλα ο νυν που σε περνει ακριβα εστιατορια,αγοραζει μαρκες ρουχα,τσαντες και τωρα του ριχνει σποντες για αμαξι και ο αλλος τσιμπα!αυτος της  ειπα ειναι ο τρελος και οχι το αγορακι που πουλησες χαχαχαχ
 

Rapturee

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2012
Μηνύματα
446
Like
254
Πόντοι
21
Χαρρι τα τραβας τα σκηνικα στην ουκρανια βλεπω! Ειδα οτι κατι σου ετυχε!Τι να πω!

Παντως οι φημες λενε οτι...πρέπει να προσέχεις γιάτι ο Δημητράκης29 θα βάλει να σε κατουρίσουν! θα μπουνε στο σπιτι σου 2 θα σε κρατάνε και μιά γριά πουτάνα θα σε κατουράει! Μετα μην κανεις το λαθος να πας στην Αστυνομία να το πεις!

Ετσι ακουγεται!
υγ.
Ρε Χαρρι ξερεις τι λεω εγω. Δεν σου ειχε πει ο μεταναστης να αλλαξεις στυλιστα? Γιατι δεν τον ακους???
....Αλλαξε ρουχα να φαινεσαι σαν αζερος η ουζμπεκος η εστω σαν μουζικος! Μην πας σαν μοντελακι του τζιαφρανκο φερε! Ελεος!
Eπιβεβαιωνω και εγω την φημη οτι ο Δημητράκης29 ψαχνει τον χαρη για να τον κατουρισει...
Το άκουσα και εγώ! :rockon: :2funny:
 
  • Like
Αντιδράσεις: koble

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
Χαρρι τα τραβας τα σκηνικα στην ουκρανια βλεπω! Ειδα οτι κατι σου ετυχε!Τι να πω!

Παντως οι φημες λενε οτι...πρέπει να προσέχεις γιάτι ο Δημητράκης29 θα βάλει να σε κατουρίσουν! θα μπουνε στο σπιτι σου 2 θα σε κρατάνε και μιά γριά πουτάνα θα σε κατουράει! Μετα μην κανεις το λαθος να πας στην Αστυνομία να το πεις!

Ετσι ακουγεται!
υγ.
Ρε Χαρρι ξερεις τι λεω εγω. Δεν σου ειχε πει ο μεταναστης να αλλαξεις στυλιστα? Γιατι δεν τον ακους???
....Αλλαξε ρουχα να φαινεσαι σαν αζερος η ουζμπεκος η εστω σαν μουζικος! Μην πας σαν μοντελακι του τζιαφρανκο φερε! Ελεος!
χαχαχαχ ο δασκαλος ηθελε να μου παρει φανελακι τιγρη στην κυπρο και να του στειλει φωτο αλλα δεν ηθελα να μου αγορασει.ηθελε να δωσει 20 ευρο στο φανελακι για να κανει πλακα του διμητρακι αλλα
του ειπα αν το αγορασεις δεν το φοραω.ο χοντρος ελληνας ναυτικος που με κοροιδευε τον εκραψα που
του εξηγησα τους λογους που κανεις δεν παρακολουθα η θελει να τον ληστεψει χαχαχαχ
 

koble

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2010
Μηνύματα
944
Like
913
Πόντοι
86
Μυστες και πορνοχυστες, εχω καιρο να μπω, χανω καμια 30 σελιδες, εχασα και την 1000οστη!
Πριν μερες ειδα να λεει ο σλαβιανι πραγματα που ειπε προ 10ετιας ο Δασκαλος, το Χαρρι να εχει μαυρα ματια, τον Ντραγκ.ψ.ρ.χ να ειναι αγκαλια με Κμαν και Χαρρι.πορνοκομαντο, το ΒΠ να εχει δαγκασει λαμαρινα, ΔρΕρωτα να δινει αντιπυρφοριακο αγωνα κτλ! Α! και τον μυστη Αεγηνορα να διαβαζει μεχρι και το μπλογκ του εργοληπτη!Δεν προλαβαινω να σχολιασω.
Προς το παρον χαζευουμε Ρουμανικους κωλους. Οι μαναδες εχουνε ξεφυγει, προωθουν τις κορες στο ινσταγκραμ! Στοπ.
υγ.
Χαρρι δεν προλαβαινω να σε ρωτησω, ουτε τι λει ο Δασκαλος για το Τσιπρισταν-Μακεδονισταν.
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
Eπιβεβαιωνω και εγω την φημη οτι ο Δημητράκης29 ψαχνει τον χαρη για να τον κατουρισει...
Το άκουσα και εγώ! :rockon: :2funny:
αρεσα στην μογγολα του!!!αλλα ειναι πουστης της λεει γουσταρω κατουρηματα και τετεια.
φοβαμε μην παω να την γαμησω πετρουπολη και με χεσει χαχαχαχα.
παντως καλη ιδεα του χρονου πετουπολη καλοκαιρι παρα οδυσσο.πετρουπολη δεν μου αρεσει αλλα τουλαχιστον θα πηγαινουμε σαλον να γαμαμε ασφαλεις.οδυσσο στο μονο σαλον που  απαντουσαν ειναι τιρασπολκαγια 13.
ειναι 15 λεφτα με τα ποδια αντε 20 αλλα πηγαινωντας βλεπωντας τους περιεργους απο τα παρκακια που διασχιζεισ,τα βιβλια και κοντα στο πριβοζ γυρισα πισω μην μου την ξαναπεσουν!ολοι με κοιταζαν και τρομαξα.καλα εκανα γιατι σε 3 ατομα πηραν τα κινηταδιπλα αλεξαντροβσκι.
πηγα και στο σαλον αλεχαντροβσκι αλλα ολοι ξερουν εκει ειναι σαλον και δεν ειναι καλη περιοχη.πολλοι περιεργοι ηταν στην πορτα του σαλον η καθωνταν στο παρκακι με το βλεμα στο σαλον.
περιμενουν οπειος μπει μεσα να τον στριμωξουν.ετσι εμεινα αγαμητος.
κεντρο διπλα μου κανενασ δεν απαντουσε στα σαλον.
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
Μυστες και πορνοχυστες, εχω καιρο να μπω, χανω καμια 30 σελιδες, εχασα και την 1000οστη!
Πριν μερες ειδα να λεει ο σλαβιανι πραγματα που ειπε προ 10ετιας ο Δασκαλος, το Χαρρι να εχει μαυρα ματια, τον Ντραγκ.ψ.ρ.χ να ειναι αγκαλια με Κμαν και Χαρρι.πορνοκομαντο, το ΒΠ να εχει δαγκασει λαμαρινα, ΔρΕρωτα να δινει αντιπυρφοριακο αγωνα κτλ! Α! και τον μυστη Αεγηνορα να διαβαζει μεχρι και το μπλογκ του εργοληπτη!Δεν προλαβαινω να σχολιασω.
Προς το παρον χαζευουμε Ρουμανικους κωλους. Οι μαναδες εχουνε ξεφυγει, προωθουν τις κορες στο ινσταγκραμ! Στοπ.
υγ.
Χαρρι δεν προλαβαινω να σε ρωτησω, ουτε τι λει ο Δασκαλος για το Τσιπρισταν-Μακεδονισταν.
ο δασκαλος ειναι θρυσκος,υπερπατριωτης και αντικουμουνιστης.
μην δει αριστερο,κουμουνι αναρχικο και βριζει τους προδοτες πολιτικους.
μονο τον διμητρακι στηριζει για βουλη χαχαχαχ.μαλιστα εξεφρασε και λαιβ την πιστη του στον προεδρο αλλα ο διμητρακης δεν ηξερε οτι ειναι ο δασκαλος που του μιλουσε χαχαχα.
ηταν ντυμενοσ σατανασ και ο δασκαλος πηγε και του εκανε πλακα χωρις να του πει πειος ειναι χαχαχαχ.
 
  • Like
Αντιδράσεις: koble

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
ξεκινα το ποδοσφαιρο αυριο παλι τα λεμε φιλια σε ολους
 

koble

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2010
Μηνύματα
944
Like
913
Πόντοι
86
χαχαχαχ ο δασκαλος ηθελε να μου παρει φανελακι τιγρη στην κυπρο και να του στειλει
Εχασες την ευκαιρια να πουλαγες τρελα στις φιλες του Μεταναστη. Ο Δασκαλος και ο Πορνομεταναστης θα σε εκαναν στυλιστικα, το νουμερο ενα καμακι, απο καρπαθια μεχρι ουραλια!
Eπιβεβαιωνω και εγω την φημη οτι ο Δημητράκης29 ψαχνει τον χαρη για να τον κατουρισει...Το άκουσα και εγώ!
Χαρρι προσεχε και κλειδωνε πορτες! Η καλητερα να πας καπου μακρυα...Ταιλανδη η Φιλιππινες!
αρεσα στην μογγολα του!!!αλλα ειναι πουστης της λεει γουσταρω κατουρηματα και τετεια.
Ο Πορνομεταναστης φροντιζει να εχεις καλο ονομα στην ρωσσια! Εαν εστελνες την φωτο με την τιγρη, θα σε εβαζε αγγελια...για ουρολαγνεια! 1000 ματς την μερα θα ειχες!
 

koble

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2010
Μηνύματα
944
Like
913
Πόντοι
86
μονο τον διμητρακι στηριζει για βουλη χαχαχαχ.μαλιστα εξεφρασε και λαιβ την πιστη του στον προεδρο αλλα ο διμητρακης δεν ηξερε οτι ειναι ο δασκαλος που του μιλουσε χαχαχα.ηταν ντυμενοσ σατανασ και ο δασκαλος πηγε και του εκανε πλακα χωρις να του πει πειος ειναι χαχαχαχ.
ΑΥΤΑ ΔΕΝ ΓΙΝΟΝΤΑΙ! εαν το διαβασει ο μεταναστης θα τρελαθει!Μπλασκος ουμπερ αλλες!!!
υγ.
Ο λαος απαιτει ο Πορνομεταναστης στην Ευρωβουλη!
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.438
Like
7.965
Πόντοι
2.356

ένα από τα καλά κυριλέ clubs στη Μόσχα κοντά στο μουσείο μοντέρνας τέχνης της Μόσχας και το καφέ Πούσκιν

μέσα στο κέντρο της Μόσχας στην λεωφόρο της Tverskaya

μια επίσκεψη σίγουρα στο καφέ σοκολαντίνσκα για ζεστό ρόφημα και επιδόρπιο στην Tverskaya και αυτό κοντά στο night flight club
Το Night Flight ειναι κατι σαν το Carribean συμφωνα με αυτα που εγραψε καποιος στα νηματα της Ρωσσιας.
γεματο βιζιτες με ακριβες τιμες αλλα πιο ποιοτικες γκομενες ,το εχω ηδη στα υποψη.

Το πιο κυριλε κλαμπ φαινεται να ειναι το Soho Rooms και λιγο που το εψαξα εχει πολυ σκληρη πορτα.
θα δουμε ...
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.251
Κριτικές
19
Like
7.222
Πόντοι
3.346
Το Night Flight ειναι κατι σαν το Carribean συμφωνα με αυτα που εγραψε καποιος στα νηματα της Ρωσσιας.
γεματο βιζιτες με ακριβες τιμες αλλα πιο ποιοτικες γκομενες ,το εχω ηδη στα υποψη.

Το πιο κυριλε κλαμπ φαινεται να ειναι το Soho Rooms και λιγο που το εψαξα εχει πολυ σκληρη πορτα.
θα δουμε ...

:thumbsup:

αξίζει βέβαια να πας μια βόλτα στο καφέ Πούσκιν και το σοκολαντίνσκα (όχι αποκλειστικά για γκόμενες, αλλά για την ποιότητα στον καφέ και την ποικιλία των τσαγίων το σοκολαντίνσκα έχει τα καλύτερα επιδόρπια)  :hi:

κονέ γίνεται και από εφημερίδες με αγγελίες από γυναίκες που ψάχνουν γνωριμία  ;)
π.χ. η ρώσικη έκδοση των new york times έχει αγγελίες από γυναίκες  ;)

 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.251
Κριτικές
19
Like
7.222
Πόντοι
3.346
αυτό που θα πω αποτελεί προσωπική μου εκτίμηση ώστε να μην υπάρξουν παρεξηγήσεις

φλερτ στην Ρωσία μπορεί κάποιος να κάνει οπουδήποτε και να βρίσκεται δεν υπάρχει κατ' εμέ το ιδανικό μέρος, όπως συνηθίζεται να λέμε εδώ στην Ελλάδα ότι και καλά δεν είναι το μέρος κατάλληλο μέρος για φλερτ
 
  • Like
Αντιδράσεις: koble

spyrosx81

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2018
Μηνύματα
47
Like
50
Πόντοι
0


ηταν να παω κω για δουλεια αλλα χαλασε!ειχα πολλα ματσαρισματα με τουρκαλες και ανατολικες απο αλικαρνασσο!τι λεει εκει πανο διαβασα περνας απεναντι  με διαβατιριο!γνωριζεις τι παιζει?
 

panoskliros

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2012
Μηνύματα
1.116
Like
491
Πόντοι
36
ηταν να παω κω για δουλεια αλλα χαλασε!ειχα πολλα ματσαρισματα με τουρκαλες και ανατολικες απο αλικαρνασσο!τι λεει εκει πανο διαβασα περνας απεναντι  με διαβατιριο!γνωριζεις τι παιζει?

Εγω πολλες Τουρκαλες εχω απο Αθηνα couch και απο χωρες του εξωτερικου που εχω βρει κυριως για δουλεια..
Τωρα για Τουρκια δεν ξερω να σου πω πολλα εχω προσγειωθει 4 φορες Κωσταντινουπολη αλλα μονο την μια καταφερα να βγω απο το αεροδρομιο γιατι ειχα 12ωρο κενο αλλα τι να δεις σε μιση μερα?
Τωρα αμα παω θα ναι 10μερο και θα γραψω πολλα
Γενικα λιγοτερο απο 10μερο σπανια ταξιδευω κατι 4μερα και πενθημερα τα χω κοψει μαχαιρι τα θεωρω τερμα χασιμου χρονου

Εγω Πολωνια θελω να παω βεβαια αλλα ο αλλος εχει παει 3-4φορες δεν θελει-εγω δεν θελω με τιποτα Βαλτικες καλοκαιριατικα και βλεπω να βρισκουμε την μεση λυση,κλασσικα...

Διαβατηριο τωρα που λες δεν ξερω αν χρειαζεται αλλα εγω εχω και καλο ειναι να εχει ο καθενας μας..Αγγλια οταν ειχα παει πρωτη φορα με κρατησαν 2ωρες με την κωλοΕλληνικη ταυτοτητα επειδη ηταν γραμμενη στο χερι! πραγματικα φιλε να σε χουν παρεα με βρωμιαριδες μουσατους Ινδους-Πακιστανους δεν αξιζει
Διαβατηριο και στα @@ σου
 

panoskliros

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2012
Μηνύματα
1.116
Like
491
Πόντοι
36
Παντως αυτο που με τρελαινει ειναι η κατασταση στο μπουρδελο μας

Για να κινηθεις σε νησι θες μια περιουσια πλεον..Ο αλλος ο φιλος μου εκλεισε Σαντορινη σε τσαντιρι κυριολεκτικα φιλε 70Ευρω την μερα!Μου δειχνε το σπιτι της γριας που θα τους βαλει και παρανομα και θα δωσει 70Ευρω να χει μια γρια που δεν ξερει και να ναι με την γκομενα του
Αυτοι οι μαλακες ειναι τραγικοι εγω τους κραζω του λεω Βουλγαρια σε εκανα μαγκα γαμησες περασες καλα και τωρα για μια πατσαβουρα θα χαλας 70μονο για σπιτι συν τα πανακριβα δειπνα και ποτα σε βλεπω στο τελος να γαμας και την γρια για να ρεφαρεις

Του εδειχνα χθες σπιτια airbnb Κωσταντινουπολη και βεβαια σε αλλους προορισμους και δεν μιλουσε..Εγω φιλε απο κονε με ΤΟυρκαλες με στειλανε σε γνωστους airbnb στις καλυτερες συνοικιες με 10Ευρω τα δυο ατομα και μεσα internet χωρος τουμπανος μονο τζακουζι δεν εχει


Στα @@ μου λοιπον δεν αξιζει πια Ελληνικο νησι..Με 70Ευρω που θελει ο αλλος για τσαντιρι εγω θα χω με 10Ευρω την μερα σπιτι..
Να μην αναφερω τα αλλα κοστη τωρα που η λιρα ειναι στο 1/5 του Ευρω

Δυστυχως η Ελλαδα και ειδικα τα νησια δεν ειναι πια για Ελληνες...




 

panoskliros

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2012
Μηνύματα
1.116
Like
491
Πόντοι
36
Παντως σε τρια παλικαρια που ταξιδευαμε μαζι ανοιξα τα ματια ο ενας δυστυχως κυλισε στις Ελληνιδες σε τετοιο βαθμο που ουτε καν μου μιλαει γιατι αυτη που εχει τον "μαλωνει",τραγικο.
Ο αλλος πλεον εχει κοψει το εξωτερικο γιατι θελει Ελληνικα νησια..Βεβαια και αυτος θελει την Ελληνιδα του κατα βαθος και τον εχω καταλαβει

Ο τριτος εχει πιασει το νοημα και πλεον ταξιδευω δυαδα αλλα ειναι λιγο ανισσοροπος στις αποφασεις του..Θαμπωνεται ευκολα αμα δει καμια Λετονεζα θα πει παμε εκει και αντε να τον μεταπησεις Πολωνια πχ ειχε πολλα κονε που εχει παει τοσες φορες αλλα υποπτευομαι οτι του γυαλισε Λετονεζα γιατι μου ζαλισε τα @@ για εκει πανω στο ακυρο


Τελικα αυτο που εχω ξαναπει δυσκολα ο Ελληνας αλλαζει εγω εκανα μεγαλο αγωνα να αλλαξω αλλα ειναι τετοιο το συστημα στην Ελλαδα που εχει τον τροπο του να σε βγαλει τρελο..

Περιμενω και ο τριτος να παρεκλινει με καμια Ελληνιδα και τοτε αναγκαστικα θα ταξιδευω μονος μου

ΤΟ πιο τραγικο ειναι οτι μιλαω για παλικαρια κατω των 30.Η νεα γενια δεν διαφερει απ την παλια..Ολοι ξερουν οτι με το 1/3 του κοστους του Ελληνικου νησιου πας εξω και γαμας στα σιγουρα αλλα για εναν περιεργο και ακατανοητο λογο θελουν την ΕΛληνιδα τους

Υποπτευομαι χωρις να μπορω να το αποδειξω οτι κατα βαθος οσο τρελο και να ακουγετε ολοι αυτοι θελουν ανισσοροπη γυναικα την βρισκουν να τσακωνονται και φτιαχνονται ετσι μαλλον επειδη θελουν μια να ναι σαν την μανα τους

Ευτυχως εγω θελω το αντιθετο απ την μανα μου και εχω γλυτωσει τις Ελληνιδες


 

spyrosx81

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2018
Μηνύματα
47
Like
50
Πόντοι
0
Εγω πολλες Τουρκαλες εχω απο Αθηνα couch και απο χωρες του εξωτερικου που εχω βρει κυριως για δουλεια..
Τωρα για Τουρκια δεν ξερω να σου πω πολλα εχω προσγειωθει 4 φορες Κωσταντινουπολη αλλα μονο την μια καταφερα να βγω απο το αεροδρομιο γιατι ειχα 12ωρο κενο αλλα τι να δεις σε μιση μερα?
Τωρα αμα παω θα ναι 10μερο και θα γραψω πολλα
Γενικα λιγοτερο απο 10μερο σπανια ταξιδευω κατι 4μερα και πενθημερα τα χω κοψει μαχαιρι τα θεωρω τερμα χασιμου χρονου

Εγω Πολωνια θελω να παω βεβαια αλλα ο αλλος εχει παει 3-4φορες δεν θελει-εγω δεν θελω με τιποτα Βαλτικες καλοκαιριατικα και βλεπω να βρισκουμε την μεση λυση,κλασσικα...

Διαβατηριο τωρα που λες δεν ξερω αν χρειαζεται αλλα εγω εχω και καλο ειναι να εχει ο καθενας μας..Αγγλια οταν ειχα παει πρωτη φορα με κρατησαν 2ωρες με την κωλοΕλληνικη ταυτοτητα επειδη ηταν γραμμενη στο χερι! πραγματικα φιλε να σε χουν παρεα με βρωμιαριδες μουσατους Ινδους-Πακιστανους δεν αξιζει
Διαβατηριο και στα @@ σου
καταρχην ευχαριστω!για αυτο εβγαλα και εγω το διαβατηριο για σιγουρια με τις κωλοταυτοτητες!να ενημερωσω με αυτες που μιλαω απο bodrum μου λενε θελω απλα διαβατηριο και περναω  απεναντι χωρις βιζα ενω αυτες θελουν βιζα για να ερθουν στην κω
 

DR_LOVE

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.519
Like
1.890
Πόντοι
216
Παντως σε τρια παλικαρια που ταξιδευαμε μαζι ανοιξα τα ματια ο ενας δυστυχως κυλισε στις Ελληνιδες σε τετοιο βαθμο που ουτε καν μου μιλαει γιατι αυτη που εχει τον "μαλωνει",τραγικο.
Ο αλλος πλεον εχει κοψει το εξωτερικο γιατι θελει Ελληνικα νησια..Βεβαια και αυτος θελει την Ελληνιδα του κατα βαθος και τον εχω καταλαβει

Ο τριτος εχει πιασει το νοημα και πλεον ταξιδευω δυαδα αλλα ειναι λιγο ανισσοροπος στις αποφασεις του..Θαμπωνεται ευκολα αμα δει καμια Λετονεζα θα πει παμε εκει και αντε να τον μεταπησεις Πολωνια πχ ειχε πολλα κονε που εχει παει τοσες φορες αλλα υποπτευομαι οτι του γυαλισε Λετονεζα γιατι μου ζαλισε τα @@ για εκει πανω στο ακυρο


Τελικα αυτο που εχω ξαναπει δυσκολα ο Ελληνας αλλαζει εγω εκανα μεγαλο αγωνα να αλλαξω αλλα ειναι τετοιο το συστημα στην Ελλαδα που εχει τον τροπο του να σε βγαλει τρελο..

Περιμενω και ο τριτος να παρεκλινει με καμια Ελληνιδα και τοτε αναγκαστικα θα ταξιδευω μονος μου

ΤΟ πιο τραγικο ειναι οτι μιλαω για παλικαρια κατω των 30.Η νεα γενια δεν διαφερει απ την παλια..Ολοι ξερουν οτι με το 1/3 του κοστους του Ελληνικου νησιου πας εξω και γαμας στα σιγουρα αλλα για εναν περιεργο και ακατανοητο λογο θελουν την ΕΛληνιδα τους

Υποπτευομαι χωρις να μπορω να το αποδειξω οτι κατα βαθος οσο τρελο και να ακουγετε ολοι αυτοι θελουν ανισσοροπη γυναικα την βρισκουν να τσακωνονται και φτιαχνονται ετσι μαλλον επειδη θελουν μια να ναι σαν την μανα τους

Ευτυχως εγω θελω το αντιθετο απ την μανα μου και εχω γλυτωσει τις Ελληνιδες

Δεν ειναι αυτό.Απλά όλοι μέσα τους έχουν ποτιστεί απο την ιδέα πως οι ξένες ειναι πουτάνες και απλά για το χαβαλέ. Δεν βλέπουν μέλλον στις σχέσεις αυτές. Και επειδη οι περισσότεροι θέλουν απλά ΜΙΑ γκόμενα να βρούν και να σπιτωθούν (κατοικίδια) πάνε στα νησιά με την ελπίδα να βρουν μια σταθερή σχέση με Ελληνιδά. Αντίθετα στο εξωτερικό πάνε με την λογική ότι φαμε, ότι πιούμε και ότι γαμήσουμε. Όσοι ξεκινάνε να πάνε (το 10%).
Μίλα  με τα παλικάρια και θα δείς ότι θα σου πουν κατα γραμμα αυτό που σου γραφω.

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom