Νέα

Τί γίνεται με Κίεβο;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα scientist
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

DR_LOVE

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.519
Like
1.890
Πόντοι
216
Ειμαστε ολο αυτια ... γραψε οταν μπορεσεις ποια ειναι τα κλαμπ επιπεδου chi για παραδειγμα ,τα πιο λαικα , κανενα καλο ρεστωραν που σου αρεσε κτλ
καλυτερα εδω , τα θρεντ της Ρωσσιας πεθαμενα ειναι εδω και καιρο ....

Και δυστυχώς θα μείνουν πεθαμένα οσο ο Έλληνας καταρρέει οικονομικά.. Μονο Ουκρανία θα ανθίζει που με κατοστάρικο χειμώνα ταξιδεύεις και με 20 ευρώ την μέρα βρίσκεις σπίτι.
Απο τον εαυτό μου και και μόνο το 2010 θυμαμαι που πήγαινα Τσεχία τριήμερο για συνέντευξη φίλου με 360 ευρώ αεροπορίκα χωρίς καν σκέψη και ξενοδόχειο με 100 ευρώ την μέρα ουτε που το σκέφτομουν.. Και τώρα για Κίεβο να παω όχι για τριήμερο αλλα δεκαήμερο τα 250 αεροπορικό λεω δεν τα δίνω.
Που να πάει ο άλλος Μόσχα να του τύχει καμία περίπτωση γκομενας ραντεβού και να  καταλήξει σε κανα εστιατόριο που θα του βγει το ραντεβού όσο ολο το ταξίδι Κίεβο :))
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.438
Like
7.965
Πόντοι
2.356
Και δυστυχώς θα μείνουν πεθαμένα οσο ο Έλληνας καταρρέει οικονομικά.. Μονο Ουκρανία θα ανθίζει που με κατοστάρικο χειμώνα ταξιδεύεις και με 20 ευρώ την μέρα βρίσκεις σπίτι.
Απο τον εαυτό μου και και μόνο το 2010 θυμαμαι που πήγαινα Τσεχία τριήμερο για συνέντευξη φίλου με 360 ευρώ αεροπορίκα χωρίς καν σκέψη και ξενοδόχειο με 100 ευρώ την μέρα ουτε που το σκέφτομουν.. Και τώρα για Κίεβο να παω όχι για τριήμερο αλλα δεκαήμερο τα 250 αεροπορικό λεω δεν τα δίνω.
Που να πάει ο άλλος Μόσχα να του τύχει καμία περίπτωση γκομενας ραντεβού και να  καταλήξει σε κανα εστιατόριο που θα του βγει το ραντεβού όσο ολο το ταξίδι Κίεβο :))
Χαχα ... καλα η Μοσχα ειναι απο τις ακριβοτερες πολεις του κοσμου ,θα κανω συγκριση οταν παω με Νεα Υορκη αν και πιστευω οτι θα ειναι φθηνοτερη τωρα λογω της υποτιμησης του ρουβλιου την τελευταια διετια. Αναφερομαι στα καλα και κεντρικα μαγαζια ,περιφεριακα πιο εξω πεφτουν οι τιμες παντου.
Ο volcano παντως που πηγε Αγια Π. προσφατα εγραψε οτι οι πουτανες στα σαλον παιρνουν 30ευρω για μιση ωρα δηλ ιδια τιμη που εχουν και στο Κιεβο, μου εκανε εντυπωση αυτο.
Γενικα ομως θα ειναι σιγουρα ακριβοτερα , ας μας τα πει και ο xexe βεβαια καλυτερα.

 

panoskliros

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2012
Μηνύματα
1.116
Like
491
Πόντοι
36
Εχει παει κανενας Βαλτικες χωρες τελευταια?
Ενω ειμαι ετοιμος να βγαλω εισητηριο για Πολωνια και λεω για wroclaw κλεινει ο αλλος ο μαλακας Λιθουανια φαινεται θα του γυαλισε καμια
Με Λιθουανη φιλη μου παντως που μενει Ελλαδα μου ειπε οτι καηκε το μερος απο Ιταλους και μου απανταει στην ψυχρα προσοχη γιατι πλεον πεφτει ξυλο
Δεν ξερω αν λεει μαλακιες αυτη αλλα δεν ψηνομαι με την καμια να τρεχω με μικρο budget εκει πανω και να χω και μαλακιες να παιχτουν στο νου μου

Αξιζει καμια χωρα εκει περα η να παω σολο Πολωνια?Σιχαινομαι το solo αλλα επειδη εχω μονο 10μερες ελευθερες τον Αυγουστο δεν νομιζω απ αυτα που χω δει οτι αξιζει να ρισκαρω Βαλτικες αν αλλος εχει αλλη αποψη ας μου την πει

 

poppop

Μέγας
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
12.194
Κριτικές
11
Like
4.591
Πόντοι
4.765
Με Λιθουανη φιλη μου παντως που μενει Ελλαδα μου ειπε οτι καηκε το μερος απο Ιταλους και μου απανταει στην ψυχρα προσοχη γιατι πλεον πεφτει ξυλο
πάντα ετσι ηταν εκει,πιο μικρες πολεις οπως κάουνας σιγουρα επικινδυνα ,γαμησι πιο ευκολα εσθονια και ταλλιν,ωραιοτερα μουνια όμως λεττονια και ριγα αν και πολυ δυσκολα πια
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.251
Κριτικές
19
Like
7.222
Πόντοι
3.346
Χαιρετώ τους πάντες,

Θέλω να γράψω 1-2 πράγματα και να δώσω και αναφορά σχετικά πρόσφατο ταξίδι Αγ. Πετρ., αλλά δεν έχω χρόνο.


Σπύρο, ακριβώς όπως τα γράφεις είναι. Ηθελα να απαντήσω στον Πάπα αλλά με κάλυψες σε όλα εκτός του τέλους
των 6 τηλεφώνων και της πίεσης:

Φίλε Πάπα,

Νομίζω ότι το πιο πιθανό είναι ότι είχε δισταγμούς (πχ. γκόμενο στη "βάση") ή ψυχολογικά εκείνη τη μέρα και όχι ότι κανόνισε με κάποιον άλλον να βγει δεδομένου ότι βρισκόταν σε διακοπές. Αν η γκόμενα γουστάρει αλλά έχει δισταγμούς  η επιμονή μπορεί να σε ωφελήσει, ειδικά άμα είσαι σε διακοπές και έχεις περιορισμένες μέρες (από την άλλη, αν η γκόμενα είναι χλιαρή η πίεση σε χαντακώνει).
Βέβαια, σε καμία περίπτωση δεν έπρεπε να τσακωθείς ή να πεις αυτό για τα 100 ευρώ. Το καλύτερο θα ήταν αυτό που είπες, αμα έχεις πονοκέφαλο οκ, θα βγω με άλλη... αλλά χαλαρά χωρίς τσακωμούς και φασαρίες. Εκεί μετά αν τσιμπίσει, της λες ωραία ασε τον πονοκέφαλο και έλα  να βγούμε ...  θα σου δώσω ντεπόν....
Γενικώς με τις Ρωσσίδες χρειάζεται ψυχραιμία χωρίς αδυναμία...
Νομίζω , σου άρεσε η γκόμενα και έχασες την ψυχραιμία σου... δεν πείράζει, συμβαίνουν αυτά και στις καλύτερες οικογένειες. Επίσης αν δεις ότι η γκόμενα είναι έτοιμη για γαμήσι, ΠΡΕΠΕΙ να τη γαμήσεις, είτε είναι καθηγήτρια πανεπηστημίου είτε πουτάνα του δρόμου... δεν υπάρχει εκεί να φανείς λιγούρης... λιγούρης φαίνεσαι μόνο αν δεν γουστάρει.

:hi:
καλώς τον φίλο xexe2

αισθητή φάνηκε η απουσία σου από το site για αρκετό καιρό

όταν έχεις χρόνο γράψε για Αγία Πετρούπολη  :hi:

 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.251
Κριτικές
19
Like
7.222
Πόντοι
3.346

ένα από τα καλά κυριλέ clubs στη Μόσχα κοντά στο μουσείο μοντέρνας τέχνης της Μόσχας και το καφέ Πούσκιν

μέσα στο κέντρο της Μόσχας στην λεωφόρο της Tverskaya

μια επίσκεψη σίγουρα στο καφέ σοκολαντίνσκα για ζεστό ρόφημα και επιδόρπιο στην Tverskaya και αυτό κοντά στο night flight club
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.251
Κριτικές
19
Like
7.222
Πόντοι
3.346
ένα χρήσιμο tip επίσης είναι ότι πολλές εφημερίδες που υπάρχουν στα λόμπι των 5* και 4* ξενοδοχείων για να διαβάζουν οι επισκέπτες τα νέα όπως για παράδειγμα οι new york times στην ρώσικη έκδοση έχουν αγγελίες από κοπέλες για γνωριμία και συντροφιά  ;)

ας πούμε λέει η αγγελία στην εφημερίδα π.χ. ντέβουσκα 25 χρονών ύψος τάδε βάρος τάδε... ψάχνει γνωριμία  ;)

ρώσικη κάρτα SIM με πακέτα ομιλίας μπορεί κάποιος να αγοράσει από το αεροδρόμιο της Μόσχας έχουν περίπτερα οι εταιρίες κινητής τηλεφωνίας στα αεροδρόμια. Δεν συμφέρει κάποιος να χρησιμοποιήσει το ελληνικό νούμερο στη Ρωσία διότι θα χρεωθεί πολύ, οι υπηρεσίες περιαγωγής ησχύουν μόνο για εντός Ε.Ε. εκτός Ε.Ε. οι χρεώσεις είναι στα ύψη.
 

DR_LOVE

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.519
Like
1.890
Πόντοι
216
Εχει παει κανενας Βαλτικες χωρες τελευταια?
Ενω ειμαι ετοιμος να βγαλω εισητηριο για Πολωνια και λεω για wroclaw κλεινει ο αλλος ο μαλακας Λιθουανια φαινεται θα του γυαλισε καμια
Με Λιθουανη φιλη μου παντως που μενει Ελλαδα μου ειπε οτι καηκε το μερος απο Ιταλους και μου απανταει στην ψυχρα προσοχη γιατι πλεον πεφτει ξυλο
Δεν ξερω αν λεει μαλακιες αυτη αλλα δεν ψηνομαι με την καμια να τρεχω με μικρο budget εκει πανω και να χω και μαλακιες να παιχτουν στο νου μου

Αξιζει καμια χωρα εκει περα η να παω σολο Πολωνια?Σιχαινομαι το solo αλλα επειδη εχω μονο 10μερες ελευθερες τον Αυγουστο δεν νομιζω απ αυτα που χω δει οτι αξιζει να ρισκαρω Βαλτικες αν αλλος εχει αλλη αποψη ας μου την πει

Αύριο πρωί ηταν να πετάξω για Πόζναν και ευτυχώς ακυρώθηκε το ταξίδι λόγω δουλειάς. Λέω ευτυχώς γιατί ενω το ήξερα ενα μήνα πριν δεν κατάφερα να βγάλω ουτε μια γκόμενα πλέον για σοβαρή συνομιλία στο διαδίκτυο σε tinder, badoo, fotka κλπ. Δεν υπερβάλλω αλλα το διαδίκτυο μου έκατσε χειρότερα και απο Ελλάδα. Για παίξε και λίγο εσύ διαδίκτυακα να δούμε πως πάει να μαζεύουμε γνώμες.
Αν θες να πας πάντως Πολωνία Πόζναν προσωπικά πιστεύω είναι καλύτερα απο Βροτσλαβ. Βροτσλαβ απειροι τουρίστες και πολυ άσχημες γυναίκες. Θα σου έλεγα να κοιτάξεις-μελετήσεις και για Σλοβακία. Αλλά δεν θα βρεις εισητηρια σε καλή τιμή λογικα τέτοια περίοδο.
Λιθουανία δεν νομίζω ότι είναι τόσο άσχημα που λέει η φίλη σου (παρεπιμπτοντως βγαίνω με Λιθουανη τώρα στην Αθήνα που γνωρίσα απο tinder). Εχω πάει μόνο μια φορά αλλα θα το επαναλάβω σύντομα γιατί απο φέτος έχει απευθείας πτήσεις απο Αθήνα.
Η συμβουλή μου είναι πως το διαδίκτυο αποτελεί βαρόμετρο της περιοχής πριν πας κάπου. Βάλε ενα μήνα συνδρομη tinder αλλαξε χώρες και όπου δεις οτι κάνεις καλά κονε ξεκίνα και πήγαινε. Κυρίως αν πας σόλο είναι καλο να έχεις κάποιες έτοιμες από πριν (τουλάχιστον πέντε). Αν το καταφέρεις όπου και να πας τελικά καλά θα περάσεις. Έμπειρια είναι.
 
D

dude901123

Επισκέπτης
Εχει παει κανενας Βαλτικες χωρες τελευταια?
Ενω ειμαι ετοιμος να βγαλω εισητηριο για Πολωνια και λεω για wroclaw κλεινει ο αλλος ο μαλακας Λιθουανια φαινεται θα του γυαλισε καμια
Με Λιθουανη φιλη μου παντως που μενει Ελλαδα μου ειπε οτι καηκε το μερος απο Ιταλους και μου απανταει στην ψυχρα προσοχη γιατι πλεον πεφτει ξυλο
Δεν ξερω αν λεει μαλακιες αυτη αλλα δεν ψηνομαι με την καμια να τρεχω με μικρο budget εκει πανω και να χω και μαλακιες να παιχτουν στο νου μου

Αξιζει καμια χωρα εκει περα η να παω σολο Πολωνια?Σιχαινομαι το solo αλλα επειδη εχω μονο 10μερες ελευθερες τον Αυγουστο δεν νομιζω απ αυτα που χω δει οτι αξιζει να ρισκαρω Βαλτικες αν αλλος εχει αλλη αποψη ας μου την πει

Τι γίνεται με Κίεβο και κατά συνέπεια Ουκρανία??? Το έχεις σκεφτεί ή είσαι υπέρ των διακοπών και αν τύχει κάτι.. θα είσαι διπλά χαρούμενος? Το λέω γιατί αν πρόσεξες για βαλτικές χώρες και Πολωνία κανείς δεν γράφει τίποτα πλέον. Και άντε για οι βαλτικές χώρες ποτέ δεν έκαναν θραύση σε κάποιο αντίστοιχο thread αλλά και οι περισσότεροι που πήγαιναν Πολωνία πλέον την παράτησαν και πάνε αλλού. Λίγο δίπλα.. Ανατολικά.
 

panoskliros

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2012
Μηνύματα
1.116
Like
491
Πόντοι
36
Αύριο πρωί ηταν να πετάξω για Πόζναν και ευτυχώς ακυρώθηκε το ταξίδι λόγω δουλειάς. Λέω ευτυχώς γιατί ενω το ήξερα ενα μήνα πριν δεν κατάφερα να βγάλω ουτε μια γκόμενα πλέον για σοβαρή συνομιλία στο διαδίκτυο σε tinder, badoo, fotka κλπ. Δεν υπερβάλλω αλλα το διαδίκτυο μου έκατσε χειρότερα και απο Ελλάδα. Για παίξε και λίγο εσύ διαδίκτυακα να δούμε πως πάει να μαζεύουμε γνώμες.
Αν θες να πας πάντως Πολωνία Πόζναν προσωπικά πιστεύω είναι καλύτερα απο Βροτσλαβ. Βροτσλαβ απειροι τουρίστες και πολυ άσχημες γυναίκες. Θα σου έλεγα να κοιτάξεις-μελετήσεις και για Σλοβακία. Αλλά δεν θα βρεις εισητηρια σε καλή τιμή λογικα τέτοια περίοδο.
Λιθουανία δεν νομίζω ότι είναι τόσο άσχημα που λέει η φίλη σου (παρεπιμπτοντως βγαίνω με Λιθουανη τώρα στην Αθήνα που γνωρίσα απο tinder). Εχω πάει μόνο μια φορά αλλα θα το επαναλάβω σύντομα γιατί απο φέτος έχει απευθείας πτήσεις απο Αθήνα.
Η συμβουλή μου είναι πως το διαδίκτυο αποτελεί βαρόμετρο της περιοχής πριν πας κάπου. Βάλε ενα μήνα συνδρομη tinder αλλαξε χώρες και όπου δεις οτι κάνεις καλά κονε ξεκίνα και πήγαινε. Κυρίως αν πας σόλο είναι καλο να έχεις κάποιες έτοιμες από πριν (τουλάχιστον πέντε). Αν το καταφέρεις όπου και να πας τελικά καλά θα περάσεις. Έμπειρια είναι.


Σωστος
Εγω παντα παιζω online και βαραω tinder,badoo και couchsurfing κανα μηνα πριν παω γιατι παραπισω καιγεται απ την αναμονη..Αν φυγω δηλαδη καπου 15Αυγουστο τοτε μεσα Ιουλιου παιζω φουλ
Εγω δεν εχω παει Wroclaw αλλα ο φιλος που θα παμε μαζι οπου παμε εχει παει 3φορες και η τελευταια ηταν πριν 2μηνες οπου εφαγε 2γκομενες στο 10μερο και γενικα επαιξε πολυ μπαλα.
Μου πε οτι δεν εχει 7-8αρια σε εμφανιση αλλα 6αρια γαμας για πλακα.

Γενικα οπου και να ταξιδεψα γαμησα σε οποια χωρα και να πηγα δεν με απασχολει τοσο αμα θα γαμησω 2-3 η 5 στο 10μερο αλλα με νοιαζει να δω και το μερος να φαω καλα να πιω οικονομικα και να διασκεδασω..Αμα ειναι να μετραω τα κερματα τοτε υπαρχει θεμα..

Τωρα Βαλτικες με budget στο μισο χιλιαρικο δυσκολα..
Τα πιο φθηνα εισητηρια ειναι Αθηνα-Λιθουανια στα 90 πηγαινα ελα
Τα υπολοιπα ειναι στον θεο,πχ Αθηνα-Λετονια 200+, Αθηνα-Ουκρανια 250, Αθηνα-Εστονια 280!!

Ενω Πολωνια παιζουν πολυ καλες τιμες σημερινο που κοιταω 60 πηγαινε ελα

Σπιτια μεσω airbnb εχω βρει για δυαδα απο 15-20Ευρω πολυ αξιολογα


Εγω μονο Πολωνια θελω και ο αλλος επειδη εχει βαρεθει να πηγαινει θελει Βαλτικες αλλα με budget μισο χιλιαρικο για τα παντα ολα το κοβω πολυ extreme και δεν ειμαι θετικος


Αμα δεν τα βρουμε για Πολωνια προτιμω να παω καμια Κυπρο η Κωσταντινουπολη πλεον τα σπιτια εκει ειναι 8-10Εευρω με δυο υπνοδωματια η λιρα στο 1-5του Ευρω και εχω και αρκετες Τουρκαλες καβατζα..
Θα μου βγει τερμα φθηνα και θα χει και πολλες τουριστριες ηδη βλεπω χαμο λιγο tinder επαιξα Ουκρανεζες και ΤΟυρκαλες σκανε αμεσα τα matches couch φυσαει επισης αλλα η μαλακια ειναι μονο μια
Δεν γουσταρω να αφηνω τα λεφτα μου στον ψυχοπαθη εκει περα
 

panoskliros

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2012
Μηνύματα
1.116
Like
491
Πόντοι
36
Να ξανατονισω επισης για bumble ειδικα στους νησιωτες που ασχολουνται με tinder κτλπ
4match βγαινω με δυο Αμερικανες Αθηνα!
Ολα αυτα σε 10μερες

Ειναι τοσο χυμα οπου η μια με ρωτησε αν εχω κανα φιλο για την φιλη της!

Δεν εχει τις μαλακιες του tinder

Η αλλη σου μιλαει μονο αυτη μπορει πρωτα οποτε απ οτι εχω δει ολες θελουν πουτσα,ουτε σχεση ουτε βγαινουμε και βλεπουμε

Να το εχετε στο νου σας απλα...
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
Να ξανατονισω επισης για bumble ειδικα στους νησιωτες που ασχολουνται με tinder κτλπ
4match βγαινω με δυο Αμερικανες Αθηνα!
Ολα αυτα σε 10μερες

Ειναι τοσο χυμα οπου η μια με ρωτησε αν εχω κανα φιλο για την φιλη της!

Δεν εχει τις μαλακιες του tinder

Η αλλη σου μιλαει μονο αυτη μπορει πρωτα οποτε απ οτι εχω δει ολες θελουν πουτσα,ουτε σχεση ουτε βγαινουμε και βλεπουμε

Να το εχετε στο νου σας απλα...
ενημερωσε καλυτερα τι ειναι αυτο το σαιτ και πως γραφεσε.
 

panoskliros

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2012
Μηνύματα
1.116
Like
491
Πόντοι
36
Τι γίνεται με Κίεβο και κατά συνέπεια Ουκρανία??? Το έχεις σκεφτεί ή είσαι υπέρ των διακοπών και αν τύχει κάτι.. θα είσαι διπλά χαρούμενος? Το λέω γιατί αν πρόσεξες για βαλτικές χώρες και Πολωνία κανείς δεν γράφει τίποτα πλέον. Και άντε για οι βαλτικές χώρες ποτέ δεν έκαναν θραύση σε κάποιο αντίστοιχο thread αλλά και οι περισσότεροι που πήγαιναν Πολωνία πλέον την παράτησαν και πάνε αλλού. Λίγο δίπλα.. Ανατολικά.

Δεν εχω λεφτα για Ουκρανια ουτε κατα διανοια
Τα αεροπορικα προς ολα τα αεροδρομια Ουκρανιας και κατω απο 280 για μεσα Αυγουστου δεν βλεπω
Ουκρανια θελω να παω οταν θα εχω μισο χιλιαρικο+ μονο για ξοδεμα ασχετα απ αεροπορικα και σπιτι..Τωρα παιζω με μισο για ολα

Αλλιως τα υπολογιζα αλλα χαλασα μισο χιλιαρικο σε pc που χαλασε,προβλημα στο αμαξι και προβλημα υγειας!Ολα αυτα με αφησανε σε ενα μηνα με μισο χιλιαρικο διακοπων μειον!!


Πλεον φθηνα ειναι μονο Πολωνια,Βαλκανια που ομως εχω ξαναπαει εκτος Αλβανιας,Σκοπιων,Μολδαβιας και σε αυτες τις χωρες δεν ψηνομαι εξαλλου να παω η καμια Τουρκια


Το θεμα ειναι και η παρεα αμα δεν με ενοιαζε οι τιμες Πολωνια σε σπιτια που βρηκα και αεροπορικα ειναι ξεφτιλα αλλα μονος δεν γουσταρω να ταξιδευω

 

panoskliros

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2012
Μηνύματα
1.116
Like
491
Πόντοι
36
ενημερωσε καλυτερα τι ειναι αυτο το σαιτ και πως γραφεσε.


Τιποτα δεν θελει το κατεβαζεις στο κινητο απο play store
και μετα απλα κανεις επιβεβαιωση απο fb η μεσω του αριθμου σου και παιζεις οπως το tinder

Βασικα ενα tinder ειναι οπου οι γυναικες εχουν το δικαιωμα να μιλησουν πρωτες οχι εσυ

Δεν εχει καν κοινα matches

Οποια σε γουσταρει σου στελνει μηνυμα,το κοινο match φαινεται μονο εφοσον η αλλη σου μιλησει

 
  • Like
Αντιδράσεις: txar

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
παιδεια εγω οδυσσο καλοκαιρι δεν ξαναπατω.μετανιωσα που δεν εκλισα σοφια 100 ευρο σεπτεβριο η μπατουμι γεωργια με 400.εχω ειδη εισιτηριο οδυσσο με 340,αυτη την φορα δεν θα κανω τα ιδια λαθη και να παθω τα ιδια.ειδατεο κ οτι δεν ακολουθησα τους κανονεσ ασφαλειας που ειχα και δεν κινηθηκα οπως επρεπε ετσι την επαθα.χτες κοντα στο αγαλμα του δουκα ληστεψαν κινεζο εξω απο το χοτελ του!με πιστολι και μαχαιρια του πηραν 32 χιλιδεσ γριβνα ,κινητο και πασπορτ.αλλης γερμανιδασ 65 παλι την εκλεψαν στο αγαλμα του δουκα στα σκαλια ποτεμκιν!οταν κτυπανε μερα στο κεντρο καταλαμβενετε οτι εχει γινει επικυνδυνα.
διπλα μου στην μπουνινα και αλεξαντροβσκι παλι ληστειες μερα και ξυλο με κλοπες κινητων και χρηματων.
συνελαβαν πολλους τελευταια για ετσι υποθεσεις πεσιματα,κλοπεσ,ξυλο σε τουριστες,ντοπιους,συνταξιουχους.90% δεν ηταν απο οδυσσο ολοι αυτοι.ενδιαφερων εχει που διαβασα οτι καπειος που επαθε ακριβως το ιδιο με εμενα και τον ιδιο τροπο απο 2 τυπους και μια κοπελα.
ντοπιος εκανε την καταγελια οτι τον εκλεψαν και δεν αποκλειετε να εχει σχεση με αυτους που με κτυπησαν γιατι θεαθηκε και κοπλα μαζι τους να τρεχει.καπου θα την παθουν ομως και θα πιαστουν απο κανα περιπολο.καλοκαιρι θα τραβω οικονομικα σοφια,βελιγραδι,σλοβακια και καμια γεωργια.ιουνιο μεχρι αυγουστο ποτε ξανα οδυσσο
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
θυμαστε που ελεγα για την γιανεαρ που παει οδυσσο μπατουμι και δεν εκλισα γιατι δεν πετω με τετειες ετεριες.παρολιγο τραγωδια απο οδυσσο-βαρκελωνη.οι πιλοτοι αρνηθηκαν να ξαναπετασουν το αεροπλανο αφου ειχε προβλημα σοβαρο και επεστρεψαν και ο κοσμος εχασε τα λεφτα του αλλα λενε σημασια εχει που γυρισαμε  και ποτε ξανα!
 

Rapturee

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2012
Μηνύματα
446
Like
254
Πόντοι
21
παιδεια εγω οδυσσο καλοκαιρι δεν ξαναπατω.μετανιωσα που δεν εκλισα σοφια 100 ευρο σεπτεβριο η μπατουμι γεωργια με 400.εχω ειδη εισιτηριο οδυσσο με 340,αυτη την φορα δεν θα κανω τα ιδια λαθη και να παθω τα ιδια.ειδατεο κ οτι δεν ακολουθησα τους κανονεσ ασφαλειας που ειχα και δεν κινηθηκα οπως επρεπε ετσι την επαθα.χτες κοντα στο αγαλμα του δουκα ληστεψαν κινεζο εξω απο το χοτελ του!με πιστολι και μαχαιρια του πηραν 32 χιλιδεσ γριβνα ,κινητο και πασπορτ.αλλης γερμανιδασ 65 παλι την εκλεψαν στο αγαλμα του δουκα στα σκαλια ποτεμκιν!οταν κτυπανε μερα στο κεντρο καταλαμβενετε οτι εχει γινει επικυνδυνα.
διπλα μου στην μπουνινα και αλεξαντροβσκι παλι ληστειες μερα και ξυλο με κλοπες κινητων και χρηματων.
συνελαβαν πολλους τελευταια για ετσι υποθεσεις πεσιματα,κλοπεσ,ξυλο σε τουριστες,ντοπιους,συνταξιουχους.90% δεν ηταν απο οδυσσο ολοι αυτοι.ενδιαφερων εχει που διαβασα οτι καπειος που επαθε ακριβως το ιδιο με εμενα και τον ιδιο τροπο απο 2 τυπους και μια κοπελα.
ντοπιος εκανε την καταγελια οτι τον εκλεψαν και δεν αποκλειετε να εχει σχεση με αυτους που με κτυπησαν γιατι θεαθηκε και κοπλα μαζι τους να τρεχει.καπου θα την παθουν ομως και θα πιαστουν απο κανα περιπολο.καλοκαιρι θα τραβω οικονομικα σοφια,βελιγραδι,σλοβακια και καμια γεωργια.ιουνιο μεχρι αυγουστο ποτε ξανα οδυσσο
Τι να κανουμε χαρη, ο Oleg και ο Ιgor μειναν αφραγκοι, καπως πρεπει να βγαλουν λεφτα να κερασουν τυροπιτακια τις μουναρες τους :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
Τιποτα δεν θελει το κατεβαζεις στο κινητο απο play store
και μετα απλα κανεις επιβεβαιωση απο fb η μεσω του αριθμου σου και παιζεις οπως το tinder

Βασικα ενα tinder ειναι οπου οι γυναικες εχουν το δικαιωμα να μιλησουν πρωτες οχι εσυ

Δεν εχει καν κοινα matches

Οποια σε γουσταρει σου στελνει μηνυμα,το κοινο match φαινεται μονο εφοσον η αλλη σου μιλησει
πως βλεπει της φωτο μου?απο φεισπουκ?
 

koble

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2010
Μηνύματα
944
Like
913
Πόντοι
86
Χαρρι τα τραβας τα σκηνικα στην ουκρανια βλεπω! Ειδα οτι κατι σου ετυχε!Τι να πω!

Παντως οι φημες λενε οτι...πρέπει να προσέχεις γιάτι ο Δημητράκης29 θα βάλει να σε κατουρίσουν! θα μπουνε στο σπιτι σου 2 θα σε κρατάνε και μιά γριά πουτάνα θα σε κατουράει! Μετα μην κανεις το λαθος να πας στην Αστυνομία να το πεις!

Ετσι ακουγεται!
υγ.
Ρε Χαρρι ξερεις τι λεω εγω. Δεν σου ειχε πει ο μεταναστης να αλλαξεις στυλιστα? Γιατι δεν τον ακους???
....Αλλαξε ρουχα να φαινεσαι σαν αζερος η ουζμπεκος η εστω σαν μουζικος! Μην πας σαν μοντελακι του τζιαφρανκο φερε! Ελεος!
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
Τι να κανουμε χαρη, ο Oleg και ο Ιgor μειναν αφραγκοι, καπως πρεπει να βγαλουν λεφτα να κερασουν τυροπιτακια τις μουναρες τους :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
ειναι καταντια !θα τρελαθεις οταν το δεις με τα ματια σου.
περνουν απο τον γκομενο ενα τυροπιτακι χωρις διαμαρτιρια και ειναι και ευχαριστημενες.
αν τις πλισιασω θα μου πουνε παμε στο φανκονε,εγω μονο εκει τρωω χαχαχαχα.
ετσι μου ειπανε 2 αφραγγες στο παγκακι πριν 5 χρονια.τους ρωταω με τι πληρωνετε?δεν φενετε να εχετε χαχαχα.μου απαντησαν καπειος φιλος τους που ηρθε απο εξωτερικο της πηγε εκει.
μην νομιζεις σε κατι νουμερα σαν και αυτες επιδει της κοβω αμεσως παω να κανω πλακα.
προτεινω σιαρμα και τυροπιτακια για να γελαω με τιν αντιδραση τους χαχαχαχαχ.
τελικα αυτοι που με κτυπησαν δεν ειχαν καμια σχεση με τους γνωστους που συναντησα τυχεα εκεινη την μερα η με καπειους που με ξερουν απο γυρο.αν ηθελαν θα με κτυπουσαν χρονια που με βλεπουν μονο σε αδεια πολη εκει που κυκλοφορω.ηταν απλα οπως ειπε ο δικοιτης αστυνομιας φιλος της οικογενειας μου.
ειμουν σε λαθος χρονο στο λαθος σημειο.εκεινοι εψαχναν να κτυπησουν και να εξαφανιστουν και περαες
απο διπλα τους.ετσι σε ακολουθησαν.αντι να παω σπιτι αμεσως,πηγα μεχρι την πορτα και λεω ασ κανω αλλη μια βολτα στο σουπερμαρκετ.ετσι βρηκαν την ευκερια και μπηκαν απο το ανοικτο καγκελο μεχρι να επιστρεψω και περιμεναν 5 λεπτα.με αιφνιδιασαν και δεν μπορουσα να αντιδρασω.αν αντιδρουσα ειχαν
μαχαιρια θα με κτυπουσαν.για 100 γριβνα εκαναν μεγαλη ζημια σε συνταξιουχο προχτες.
δεν ημουν ο μονος που κτυπησαν εκεινη την μερα εμαθα την επομενη αλλα ο δευτερος ημουν.
ετσι αποκλεισα το ενδεχομενο να με εστησε ο αζεροςμπραβος γνωστος μου που τα βρηκαμε πιο πριν και εδωσα και λεφτα ουτε οι κοπελες που σχολαναν απο την πιτζαρια.δεν ηταν καπιοι γνωστοι η της γειτονειας και εμαθα στο ιδιο σημειο εγινε το ιδιο 3 φορες.μενουν φοιτητες ξενοι στα διαμερισματα εκει σο κεντρο,ιορδανοι με λεφτα και ντυμενοι στην τριχα.για μια μερα θα εμενα εκει.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom