Νέα

Τί γίνεται με Κίεβο;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα scientist
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.251
Κριτικές
19
Like
7.222
Πόντοι
3.346
Εχω παθει πλακα με αυτα που γραφετε ...
οταν σου ριχνει τοσο χοντρα ακυρο την τελευταια στιγμη, της τα χωνεις οπως πολυ σωστα επραξε ο pope και δεν ξανασχολεισαι μαζι της.
αυτα τα κανει επειδη ακριβως εχει καταλαβει την αγαμια της χωρας που βρισκεται και ποσοι μουνοδουλοι ειναι απο πισω στην σειρα να την παρακαλανε, στρατος περιμενει στην κυριολεξια.
Αλλιως αλλα λεμε εδω μεσα τοσο καιρο και αλλα κανουμε ....
imop  :grin:

:hi:

 
D

dude901123

Επισκέπτης
Η μαλακία είναι πως από το Zhtomir είναι κοντά το Κίεβο. Ακόμη και αν εγώ έχω max τα 50 km στο Tinder οι παλιοσαβούρες έχουν ανοίξει τα ραντάρ για τους χαζούληδες και τους ψάχνουν παντού. Έτσι αναγκάζομαι με τα χαζοαγγλικά μου να θυμάμαι γιατί δεν πατάω στο Κίεβο  :think: :think:
και να απαντάω μερικές φορές με βαλκανικό τρόπο  :heavymetalbig: :heavymetalbig:

Μου αρέσει όλη η παρουσίαση της πουτάνας. Δεν ψάχνει sex-tourist και σαν παραδοσικαή slava τρώει σούσι και ανεβάζει μόνο διακριτικές φωτογραφίες με το ντεκολτέ γιατί ψάχνει.. γάμο  :vomit:
 

Συνημμένα

  • JuliaTinter1.jpeg
    JuliaTinter1.jpeg
    913,9 KB · Εμφανίσεις: 52
  • JuliaTinder2.jpeg
    JuliaTinder2.jpeg
    465,4 KB · Εμφανίσεις: 50

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
χτες ακουγα μπαζο ρωσιδα να μιλα με φιλη της στο τηλεφωνο για καπειον.
της ελεγε δεν ειναι παντρεμενος και οτι του ειπε για εκεινη.
η αλλη ρωτησε ξερει οτι θελω βοηθεια?ενοει $$ χχαχαχαχ.
απαντα η αλλη θα του πω χρειαζεσε βοηθεια.
ξερουν οτι ειναι τοσο απελπισμενοι και αγαμητοι και τοσο θελουν να πιαστουν απο καπου
και ειναι προθυμοι να χρεωθουν και να τα τιναξουν για μια πεταμενη με μουλικα χαχαχαχα.
αυτες οι πεταμενες με μουλικα χωρις στον ηλιο μοιρα ειναι οι χοιροτερες σε χαρακτηρα
και οι πιο μαλακισμενες.αν σας πω τι λενε σε φιλους και τους προσβαλουν δεν θα πιστευετε.
ακομα αν τις δειτε εμφανισσιακα πως ειναι θα γελατε αλλα πιστευουν οτι ο χειροτερος που μπορουνε
να βρουνε ειναι μεγαλοδικηγοροσ χαχαχαχ
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
Η μαλακία είναι πως από το Zhtomir είναι κοντά το Κίεβο. Ακόμη και αν εγώ έχω max τα 50 km στο Tinder οι παλιοσαβούρες που ψάχνουν τους χαζούληδες ψάχνουν παντού και έτσι αναγκάζομαι με τα χαζοαγγλικά μου να θυμάμαι γιατί δεν πατάω στο Κίεβο  :vomit: :vomit: :vomit:
αυτα που λεω ντερτι,σιριους ριλεσιον τι ενοουν αυτες$$$$$$$$$$ και αλλο τι καταλαβουν οι
χαζουληδες που δεν τις ξερουν και νομισαν κτυπησαν φλεβα χρυσου.
για αυτο παντα βαζω τα μυνηματα τους στο ουκρανιαν τρασλειτ γκουκολ του μυαλου μου και μεταφραζω
ακριβως οπως τα ενοουν χαχαχαχαχ
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
εγω δεν ειμαι τετεια κλασικες σπουδεσ μπαλετου και πιανου ελεγε ο δασκαλος χαχαχαχ.
ο δασκαλος με τρελανε να παρω πιστολι και πτοτεινε πολλες μαρκες.
του ειπα αν ειχα πιστολι θα το επερναν οπως με αιφνιδιασαν,θα με πυροβολουσαν με αυτο.
δεν ερχονται μονοι και ειχαν κρθμενο σε αλλο χωρο το μαχαιρι αν τα βρουνε σκουρα να το χρισημοπειησουν.
μπορει και να το αφησαν εκει γιατι δεν υθελαν να το κρατανε στον δρομο ντιριπασοσκαγια οταν ετρεχαν,ηταν μεγαλο μαχαιρι
 
D

dude901123

Επισκέπτης
Και για τους δύσπιστους που ακόμα ψάχνουν παρθένες στο Κίεβο.. Η πορνοβιομηχανία ανθεί και σας περιμένει. Πάντως δεν έχω πετύχει ούτε μια τέτοια περίπτωση στην επαρχία. Μάλλον εδώ κάνουν αγροτικό ακόμα και μόλις πάρουν εμπειρίες και πτυχίο πάνε στο Κίεβο και στην Οδησσό.
 

Συνημμένα

  • NataliTinder.jpeg
    NataliTinder.jpeg
    434,4 KB · Εμφανίσεις: 67

spyrosx81

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2018
Μηνύματα
47
Like
50
Πόντοι
0
Εχω παθει πλακα με αυτα που γραφετε ...
οταν σου ριχνει τοσο χοντρα ακυρο την τελευταια στιγμη, της τα χωνεις οπως πολυ σωστα επραξε ο pope και δεν ξανασχολεισαι μαζι της.
αυτα τα κανει επειδη ακριβως εχει καταλαβει την αγαμια της χωρας που βρισκεται και ποσοι μουνοδουλοι ειναι απο πισω στην σειρα να την παρακαλανε, στρατος περιμενει στην κυριολεξια.
Αλλιως αλλα λεμε εδω μεσα τοσο καιρο και αλλα κανουμε ....
imop  :grin:
ετσι ακριβως!στρατος στην αναμονη!
 

spyrosx81

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2018
Μηνύματα
47
Like
50
Πόντοι
0
Η μαλακία είναι πως από το Zhtomir είναι κοντά το Κίεβο. Ακόμη και αν εγώ έχω max τα 50 km στο Tinder οι παλιοσαβούρες έχουν ανοίξει τα ραντάρ για τους χαζούληδες και τους ψάχνουν παντού. Έτσι αναγκάζομαι με τα χαζοαγγλικά μου να θυμάμαι γιατί δεν πατάω στο Κίεβο  :think: :think:
και να απαντάω μερικές φορές με βαλκανικό τρόπο  :heavymetalbig: :heavymetalbig:

Μου αρέσει όλη η παρουσίαση της πουτάνας. Δεν ψάχνει sex-tourist και σαν παραδοσικαή slava τρώει σούσι και ανεβάζει μόνο διακριτικές φωτογραφίες με το ντεκολτέ γιατί ψάχνει.. γάμο  :vomit:
αυτη μου στειλε διευθυνση για σοκολατακια και λουλουδια!χαχα!ακομα γελαω!για να τα κανουν ομως καποιοι ψαρωνουν ακομα!
 

panoskliros

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2012
Μηνύματα
1.116
Like
491
Πόντοι
36

Πολυ πιο δυνατο απο Skyscanner

Αθηνα-Πολωνια που κοιταω για μεσα Αυγουστου βγαζει τιμες ξεφτυλα

azfin.php?searchtype=flexi&tp=0&isOneway=return&srcAirport=Athens+%5BATH%5D&srcFreeAirport=&srcTypedText=athen&srcFreeTypedText=&srcMC=&dstAirport=Poland+%5BSZY%5D+%28%2BWMI%2CWAW%2CGDN%2CBZG%2CLCJ%2CLUZ%2CPOZ%2CKRK%2CKTW%2CRZE%2CSZZ%2CWRO%29&dstap0=WMI&dstap1=WAW&dstap3=GDN&dstap4=BZG&dstap5=LCJ&dstap8=LUZ&dstap9=POZ&dstap10=KRK&dstap11=KTW&dstap12=RZE&dstap13=SZZ&dstap14=WRO&dstFreeAirport=&dstTypedText=pola&dstFreeTypedText=&dstMC=PL&depmonth=201808&depdate=2018-08-10&aid=0&arrmonth=201808&arrdate=2018-08-20&minDaysStay=1&maxDaysStay=10&dep0=true&dep1=true&dep2=true&dep3=true&dep4=true&dep5=true&dep6=true&arr0=true&arr1=true&arr2=true&arr3=true&arr4=true&arr5=true&arr6=true&samedep=true&samearr=true&minHourStay=0%3A45&maxHourStay=23%3A20&minHourOutbound=0%3A00&maxHourOutbound=24%3A00&minHourInbound=0%3A00&maxHourInbound=24%3A00&autoprice=true&adults=1&children=0&infants=0&maxChng=1&currency=EUR&indexSubmit=Search
 

panoskliros

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2012
Μηνύματα
1.116
Like
491
Πόντοι
36
Ουκρανια παιζουν τιμες στο 200Ευρω ακατεβατα δυστυχως για ημερομηνιες που θα μπορω να φυγω απο Αθηνα....
 

DR_LOVE

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.519
Like
1.890
Πόντοι
216
Με transit Πολωνία και Γερμανία (10h ταξίδι γυρισμός ταλαιπωρία) και χωρίς τσάντα (go light) 207 ευρω...Απάτη.
 

spyrosx81

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2018
Μηνύματα
47
Like
50
Πόντοι
0
Με transit Πολωνία και Γερμανία (10h ταξίδι γυρισμός ταλαιπωρία) και χωρίς τσάντα (go light) 207 ευρω...Απάτη.
παιδια και σεπτεμβρη ψηλα τα βλεπω τα εισιτηρια!λετε για οκτωβρη και αυτα για κλεισιμο απο τωρα?
 

DR_LOVE

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.519
Like
1.890
Πόντοι
216
παιδια και σεπτεμβρη ψηλα τα βλεπω τα εισιτηρια!λετε για οκτωβρη και αυτα για κλεισιμο απο τωρα?

Η κωλοβίζα φταίει...Απο και αυτό μόνο καταλαβαίνεις την μαζική έξοδο που πραματοποιείται. Περσι Αυγουστο 10 μερες πριν το ταξίδι έκλεισα με 140 ευρω με βαλίτσα απευθείας roundtrip. Χειμώνα (τέλος Σεπτέμβρη και μετά ) δεν θα έχεις θέμα Θα βρίσκεις έυκολα όποτε και να τα κλείσεις.
 

spyrosx81

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2018
Μηνύματα
47
Like
50
Πόντοι
0
Η κωλοβίζα φταίει...Απο και αυτό μόνο καταλαβαίνεις την μαζική έξοδο που πραματοποιείται. Περσι Αυγουστο 10 μερες πριν το ταξίδι έκλεισα με 140 ευρω με βαλίτσα απευθείας roundtrip. Χειμώνα (τέλος Σεπτέμβρη και μετά ) δεν θα έχεις θέμα Θα βρίσκεις έυκολα όποτε και να τα κλείσεις.
πρεπει να γινεται αποβαση!τελικα ειναι καταστροφη η οχι η καταργηση της βιζας?
 

spyrosx81

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2018
Μηνύματα
47
Like
50
Πόντοι
0
αυτο που θελω να πω ειναι το εξης!αν χρειαζοταν βιζα θα το σκεφτομουν αρκετα παραπανω να βγαλω εστω διαβατηριο το οποιο εβγαλα πριν 2 εβδομαδες!95 ευρω συνολο μαζι με φωτο ενημερωτικα!σε 6 χωρες που εχω παει χρειαστηκε μονο ταυτοτητα!θεωρω οτι ανηκω στην μεγαλη μαζα!αρα εχει κανει κακο η βιζα στους παλιους παικτες!ειμαι σιγουρος οτι ποτε δεν θα ειναι ιδιο το μερος χωρις να εχω παει ποτε ουτε παλιοτερα ουτε τωρα!
 
D

dude901123

Επισκέπτης
αυτο που θελω να πω ειναι το εξης!αν χρειαζοταν βιζα θα το σκεφτομουν αρκετα παραπανω να βγαλω εστω διαβατηριο το οποιο εβγαλα πριν 2 εβδομαδες!95 ευρω συνολο μαζι με φωτο ενημερωτικα!σε 6 χωρες που εχω παει χρειαστηκε μονο ταυτοτητα!θεωρω οτι ανηκω στην μεγαλη μαζα!αρα εχει κανει κακο η βιζα στους παλιους παικτες!ειμαι σιγουρος οτι ποτε δεν θα ειναι ιδιο το μερος χωρις να εχω παει ποτε ουτε παλιοτερα ουτε τωρα!

Φίλε εμείς visa για Ουκρανία δεν χρειαζόμασταν από το 2013 τουλαχιστον που ταξιδεύω εγώ Μολδαβία, Ουκρανία. Μη σου πω πως προ αμνημονεύτων ετών πάει η ιστορία της Visa για εμάς. Αυτό που λέμε είναι πως επειδή και οι Ουκρανές δεν χρειάζονατι πλέον visa γαμήθηκε η φάση αφού επίδοξοι αγαπούληδες με 2 εισιτήρια τις έχουν στο πιάτο πλέον.. και άσε που και αυτές βρίσκουν τριμηνιαίες δουλειές ανά την ευρώπη για να μαζέψουν περισσότερα από όσα βγάζουν στην Ουκρανία σε ένα χρόνο. Αυτή η εύκολη μετακίνηση από την Ουκρανία προς την ευρώπη για ταξιδάκια και δουλειά εμάς μας.. γάμησε.
 

DR_LOVE

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.519
Like
1.890
Πόντοι
216
Φίλε εμείς visa για Ουκρανία δεν χρειαζόμασταν από το 2013 τουλαχιστον που ταξιδεύω εγώ Μολδαβία, Ουκρανία. Μη σου πω πως προ αμνημονεύτων ετών πάει η ιστορία της Visa για εμάς. Αυτό που λέμε είναι πως επειδή και οι Ουκρανές δεν χρειάζονατι πλέον visa γαμήθηκε η φάση αφού επίδοξοι αγαπούληδες με 2 εισιτήρια τις έχουν στο πιάτο πλέον.. και άσε που και αυτές βρίσκουν τριμηνιαίες δουλειές ανά την ευρώπη για να μαζέψουν περισσότερα από όσα βγάζουν στην Ουκρανία σε ένα χρόνο. Αυτή η εύκολη μετακίνηση από την Ουκρανία προς την ευρώπη για ταξιδάκια και δουλειά εμάς μας.. γάμησε.

Έτσι ακριβως..Να προσθέσω πως δεν ειναι μονο οι αγαπούληδες. Γνωστές που έχω πολλές απο Κίεβο μου στέλνουν μυνήματα βροχή facebook και instagram για συμβουλές που να πάνε Ελλάδα διακοπές με φίλες (πρώτη φορά οι περισσότερες Ευρώπη - πριν μονο Αίγυπτο και Τουρκία στα all inclusive αποκλεισμένες με βραχιολάκι).

Απλά όταν πατήσουν το πόδι στην Ευρώπη και πέσουν πάνω οι πεινασμενοι παρακαλόντας στα γόνατα θα ανέβει η αξία τους στον θεό μελλοντικά!! Θα καταλάβουν τι αξία έχει το μουνί τους εκτός Ουκρανίας..Θα φανεί αν ισχύει μελλοντικά...Πάντως οι περισσότεροι ταξιδευτες βλέπω πως εντοπίζουν ήδη διαφορά απο πέρσι Σεπτέμβριο στο Κίεβο τουλάχιστον.

Ok στο επίπεδο να γαμήσουμε καμιά τουρίστρια είναι αρκετά θετικό αλλά σε μελλοντική βαση κατα την γνωμη μου πολύ άσχημο. Πέρσι καλοκαίρι 2 Ουκρανέζες πήρα απο Tinder Αθήνα. Παρόλα αυτα θα προτιμουσα να μην μπορούν να έρθουν εύκολα γιατι δεν θέλω να χαθεί το παιχνίδι στην βάση τους και ας χάσω 2-3 γαμησια παραπάνω το χρόνο Αθήνα..

Η μία μάλιστα τουριστρια πέρσι πρέπει να έχω ξαναπεί την ιστόρια αλλά ειναι σημαντικό να την ξαναπώ γιατί δείχνει το τι επέρχεται!!
Είχε βάλει το Tinder πριν έρθει Ελλάδα και βασικά θα έμενε μια μέρα Αθηνα, 4 Σαντορίνη και μετα σκ Αθηνα για να παρει αεροπλάνο για Κίεβο..Καναμε match μιλαγαμε λίγο αλλά δεν την είδα πρωτη μερα που έκατσε Αθηνα. Όταν γυρίσε απο Σαντορίνη (δεν είχα στείλει ξανά) μου έστειλε αυτή να βγούμε. Πάμε για καφέ Νότια και μου έδειξε μυνηματα στο tinder να γελάσουμε και καλά..Μιλάμε για ΕΚΑΤΟΝΤΑΔΕΣ και τρελό παρακαλητό με πολύ επιμονή!! Μου λέει αποφάσισα να βγω μαζί σου απλά επειδη ήσουν ο μόνος που δεν επέμενες!! Ακου η γυναικεία ψυχολογία!!Τελικά έκατσε το πρώτ βράδυ αλλά το γεγονός που μου έχει μέινει και θέλω να κρατήσουμε είναι οι ιστορίες που μου έλεγε για το τι επιμονη έτρωγε απο μυνήματα, τηλέφωνα που έκανε το λάθος να δώσει viber κλπ απο τους Ελληνες..Και φυσικά μετα οι κλασσικές ερωτήσεις..Δεν υπάρχουν γυναίκες στην Ελλάδα?κλπ...Βαρίεμαι καν να τις απανταω αλλαζω κουβέντα.

Αυτο το σκηνικό με την Ουκρανέζα για μένα ειναι αυτό που θα βιώσει οποιαδήποτε πατήσει το πόδι της εδω και σε 3-4 χρόνια θα την κάνει θεα!!! Ρίχνεις ενα γαμήσι αν είσαι τυχερός αλλά χάνεις την χώρα!!
 

spyrosx81

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2018
Μηνύματα
47
Like
50
Πόντοι
0
Έτσι ακριβως..Να προσθέσω πως δεν ειναι μονο οι αγαπούληδες. Γνωστές που έχω πολλές απο Κίεβο μου στέλνουν μυνήματα βροχή facebook και instagram για συμβουλές που να πάνε Ελλάδα διακοπές με φίλες (πρώτη φορά οι περισσότερες Ευρώπη - πριν μονο Αίγυπτο και Τουρκία στα all inclusive αποκλεισμένες με βραχιολάκι).

Απλά όταν πατήσουν το πόδι στην Ευρώπη και πέσουν πάνω οι πεινασμενοι παρακαλόντας στα γόνατα θα ανέβει η αξία τους στον θεό μελλοντικά!! Θα καταλάβουν τι αξία έχει το μουνί τους εκτός Ουκρανίας..Θα φανεί αν ισχύει μελλοντικά...Πάντως οι περισσότεροι ταξιδευτες βλέπω πως εντοπίζουν ήδη διαφορά απο πέρσι Σεπτέμβριο στο Κίεβο τουλάχιστον.

Ok στο επίπεδο να γαμήσουμε καμιά τουρίστρια είναι αρκετά θετικό αλλά σε μελλοντική βαση κατα την γνωμη μου πολύ άσχημο. Πέρσι καλοκαίρι 2 Ουκρανέζες πήρα απο Tinder Αθήνα. Παρόλα αυτα θα προτιμουσα να μην μπορούν να έρθουν εύκολα γιατι δεν θέλω να χαθεί το παιχνίδι στην βάση τους και ας χάσω 2-3 γαμησια παραπάνω το χρόνο Αθήνα..

Η μία μάλιστα τουριστρια πέρσι πρέπει να έχω ξαναπεί την ιστόρια αλλά ειναι σημαντικό να την ξαναπώ γιατί δείχνει το τι επέρχεται!!
Είχε βάλει το Tinder πριν έρθει Ελλάδα και βασικά θα έμενε μια μέρα Αθηνα, 4 Σαντορίνη και μετα σκ Αθηνα για να παρει αεροπλάνο για Κίεβο..Καναμε match μιλαγαμε λίγο αλλά δεν την είδα πρωτη μερα που έκατσε Αθηνα. Όταν γυρίσε απο Σαντορίνη (δεν είχα στείλει ξανά) μου έστειλε αυτή να βγούμε. Πάμε για καφέ Νότια και μου έδειξε μυνηματα στο tinder να γελάσουμε και καλά..Μιλάμε για ΕΚΑΤΟΝΤΑΔΕΣ και τρελό παρακαλητό με πολύ επιμονή!! Μου λέει αποφάσισα να βγω μαζί σου απλά επειδη ήσουν ο μόνος που δεν επέμενες!! Ακου η γυναικεία ψυχολογία!!Τελικά έκατσε το πρώτ βράδυ αλλά το γεγονός που μου έχει μέινει και θέλω να κρατήσουμε είναι οι ιστορίες που μου έλεγε για το τι επιμονη έτρωγε απο μυνήματα, τηλέφωνα που έκανε το λάθος να δώσει viber κλπ απο τους Ελληνες..Και φυσικά μετα οι κλασσικές ερωτήσεις..Δεν υπάρχουν γυναίκες στην Ελλάδα?κλπ...Βαρίεμαι καν να τις απανταω αλλαζω κουβέντα.

Αυτο το σκηνικό με την Ουκρανέζα για μένα ειναι αυτό που θα βιώσει οποιαδήποτε πατήσει το πόδι της εδω και σε 3-4 χρόνια θα την κάνει θεα!!! Ρίχνεις ενα γαμήσι αν είσαι τυχερός αλλά χάνεις την χώρα!!
[/quote   αυτο που λες ηδη το εχω δει με 3-4  μου εχουν πει ερχονται ελλαδα αυγουστο  και με ρωτανε που να πανε ροδο η κρητη.
 

spyrosx81

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2018
Μηνύματα
47
Like
50
Πόντοι
0
αυτο που λες ηδη το εχω δει 3-4 μου εχουν πει ερχονται ελλαδα αυγουστο και με ρωτανε που να πανε ροδο η κρητη.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom