Νέα

Τί γίνεται με Κίεβο;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα scientist
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.438
Like
7.965
Πόντοι
2.356
Για το κατοσταρικο που ειπε ηταν λαθος , αλλα το οτι της τα εχωσε και ετσι οπως αντεδρασε οχι.
αφου το γραφει καθαρα οτι ενδιαμεσα που μιλησανε δυο φορες ητανε μεσα στις γλυκες και οταν την πηρε τηλ για να ετοιμαστει και να βγουνε δεν απαντουσε και το σηκωσε την εκτη φορα για να του πει οτι εχει πονοκεφαλο.
αν ειναι δυνατον ... της δινεις τον πουλο αμεσως αλλιως εισαι μεγας πιρφορος.
 

Rapturee

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2012
Μηνύματα
446
Like
254
Πόντοι
21
Για το κατοσταρικο που ειπε ηταν λαθος , αλλα το οτι της τα εχωσε και ετσι οπως αντεδρασε οχι.
αφου το γραφει καθαρα οτι ενδιαμεσα που μιλησανε δυο φορες ητανε μεσα στις γλυκες και οταν την πηρε τηλ για να ετοιμαστει και να βγουνε δεν απαντουσε και το σηκωσε την εκτη φορα για να του πει οτι εχει πονοκεφαλο.
αν ειναι δυνατον ... της δινεις τον πουλο αμεσως αλλιως εισαι μεγας πιρφορος.
Αυτες οι εναλλαγες συμπεριφοράς παντα δειχνουν τριτο προσωπο στη μεση, ειτε ειχε ήδη σχέση η γκομενα (το πιθανοτερο), ειτε το τριτο προσωπο ειμαστε εμεις, ειτε ειχε φαει προσφατο κερατο απο τον πρωην και βρισκεται σε συναισθηματικη συγχυση(σπανιως).
Αποψη μου ειναι οτι η συγκεκριμένη ειχε ήδη γκομενο, και εψαχνε λιγο αλατοπίπερο...
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.438
Like
7.965
Πόντοι
2.356
Αυτες οι εναλλαγες συμπεριφοράς παντα δειχνουν τριτο προσωπο στη μεση, ειτε ειχε ήδη σχέση η γκομενα (το πιθανοτερο), ειτε το τριτο προσωπο ειμαστε εμεις, ειτε ειχε φαει προσφατο κερατο απο τον πρωην και βρισκεται σε συναισθηματικη συγχυση(σπανιως).
Αποψη μου ειναι οτι η συγκεκριμένη ειχε ήδη γκομενο, και εψαχνε λιγο αλατοπίπερο...
Παιζει και αυτο το σεναριο και πιθανον να μιλησε και με τον γκομενο λιγο πριν.
μου εχει τυχει σκηνικο στη μολδαβια που μιλουσε η γκομενα με τον δικο της(ελληνας και εκεινος) στο skype λιγο πριν ερθει στο ραντεβου που ειχαμε στο καφε απεναντι απο το σπιτι της(μου το ειπε η ιδια φυσικα μετα που τον εφαγε).
Απλα αυτη στην περιπτωση του pope αντεδρασε διαφορετικα ...
 

dragcrx

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2006
Μηνύματα
673
Like
2.080
Πόντοι
446
Αυτες οι εναλλαγες συμπεριφοράς παντα δειχνουν τριτο προσωπο στη μεση, ειτε ειχε ήδη σχέση η γκομενα (το πιθανοτερο), ειτε το τριτο προσωπο ειμαστε εμεις, ειτε ειχε φαει προσφατο κερατο απο τον πρωην και βρισκεται σε συναισθηματικη συγχυση(σπανιως).
Αποψη μου ειναι οτι η συγκεκριμένη ειχε ήδη γκομενο, και εψαχνε λιγο αλατοπίπερο...
ακριβως αυτο πιστευω και εγω υπαρχει τριτο προσωπο που την εχει πηδηξει και απο αυτο εξαρταται το μπρος πισω...Εισαι με τα μαυρα οπως λεμε στο σκακι θελει υπομονη να μπει το γκολ μολις δωθει η ευκαιρια τωρα δεν βλεπεις τερμα αλλα αν περιμενεις σχεδον σιγουρα θα ξαναδεις.
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.251
Κριτικές
19
Like
7.222
Πόντοι
3.346
την καλημερα μου  :hi:

θελω να ευχαριστησω τους φιλους και συναγωνιστες για την βοηθεια τους  :respect: και ολα τα πιθανα ενδεχομενα σεναρια που μπορει να συνεβησαν και στραβωσε η φαση με τη γκομενα.

ειμαι υπερμαχος του ''ισχυς εν την ενωσει''  :grouphug:

ευχαριστω και παλι για τη βοηθεια σας  :hi:

 

dragcrx

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2006
Μηνύματα
673
Like
2.080
Πόντοι
446
Αρα να υποθεσω ο Dirty πρέπει σε κάποιο επίπεδο να μιλάει τα Ρώσσικα. Προσπαθω να εκμαιευσω την συνταγή για την επιτυχία στην επάρχια:)
Αν δεν πας μονο σου δεν θα μαθεις ποτε.Σου το εχω πει πολλες φορες.Μονο το πειραμα φερνει αποτελεσμα..
Επειδη κατα την γνωμη μου εχετε ιδιο περιπου σκεπτικο με τον dirty θα εχεις σιγουρα επιτυχια στην εναλλακτικη επαρχια...
Οσο για το λβοβ σου εχω πει οτι φερνοντας γκομενα απο γυρω εχεις 100% πιθανοτητα...
30% φθηνοτερα απο το κιεβο λιγοτερο πονηρεμενες γκομενες και συμφωνα με το δικο μου σκεπτικο καλυτερα να μην μιλαν αγγλικα..Δηλαδη τι εννοω καλυτερα μονο ρωσικα με μεταφραστη και με ανοιχτα τα ποδια παρα αγγλικα καλα και με κοντρα ολο το συστημα δηλαδη Instagram fb κλπ...
Νυχτα εχει πλεον και επαρχια
Χαρκοβο ειναι 'Ρωσσια'.Εξισου καλα και πολυ ωραια κλαμπ και εκει ευκολες μονο ρωσικα...Ο ρους που αναφερεις εκει δεν θα εχει επιτυχια οτι και να κανει γιατι εκει το ιρανεζικο στυλ του το σιχαινονται οι γκομενες ενω το ελληνικο γαμαει..
Αρα εγω λεω να πας αξιζει ο dirty λεει το ιδιο αρα...
Τελος για το δικτιο που ειναι το βασικο σου οπλο δουλευει πιο πολυ στο Dnipno και στην Poltava...
Εγω θα σου συστηνα λοιπον για εσενα προσωπικα dnipno poltava και μετα ολα τα αλλα
Ειδικα πολταβα ειχα περιπου 80% ματς σε μιση ωρα που εκατσα με το τραινο....
Δεν το εχω δει ποτε μου αυτο το ποσοστο..Αν λοιπον πιστεψουμε την θεωρια οτι οτι γινεται στο δικτιο ειναι και η πραγματικοτητα τοτε χωρις 2η κουβεντα εφυγες για Πολταβα..
Δεν εχει αεροδρομιο δεν εχει τουριστες ειναι μακρυα απο συνορα και εχει και κυριως Ρωσοφιλο πληθυσμο
και βεβαια ειναι φτωχα..
Ειπα παρα πολλες πληροφοριες οποιος καταλαβε καταλαβε..
Φιλια

 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.251
Κριτικές
19
Like
7.222
Πόντοι
3.346
Θα συμφωνησω, δεν ηθελα να μιλησω σε τετοιο τονο στον Πάπα γτ δεν εχουμε μιλησει πολλες φορες κ δεν εχουμε την απαραιτητη οικειοτητα αλλα το συγκεκριμενο ποστ και ο τροπος που τα λεει ο slaviani με βρισκει απολυτα συμφωνο.

δεν εχω τετοια θεματα φιλε Pink floyd εκφρασου οπως σου βγαινει εγω δεν ειμαι ατομο  κομπλεξικο να παρεξηγω τα λεγομενα καποιου συναγωνιστη. εγω οπως και οι υπολοιποι φιλοι που γραφουν στο νημα εχουμε τον ιδιο και κοινο στοχο και παρονομαστη  το παθος μας για το σλαβικο μουνι


γενικα εχω αποβαλει τις ''παιδικες ασθενειες'' ειμαι open mind τυπος  :hi:
 

dragcrx

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2006
Μηνύματα
673
Like
2.080
Πόντοι
446
Νομιζω οτι σημερα μπορω να κανω κατι πολυ αγαπημενο να κανω το λεξικο και να δωσω συμπερασματα σε ολους αφου στον παπα μπορω να τα πω και προσωπικα


Μου λέει έχω εντυπωσιαστεί από εσένα διότι ξέρεις να φλερτάρεις σαν ρώσος και αυτό μου αρέσει πολύ διότι γνωρίζεις την κουλτούρα της χώρας μου.

μετα απο τοσα χρονια στην ελλαδα εχει γινει ελλεινιδα οποτε αυτα ειναι αρες μαρες κουκουναρες που λεει η γκομενα

Μου είπε επίσης σε κάποια στιγμή της κουβέντας μας ότι αν συνεχίσεις μ’ αυτό τον ρυθμό η κάρδια μου θα κτυπάει για σένα και μάλλον θα χρειαστώ καρδιολόγο εκεί έλαμψε από χαρά πραγματικά το πρόσωπο της  

Εδω ειναι και το μεγαλο λαθος του Παπα..Εδω ανοιξε διαπλατα τα γκολποστ και με μια οργανωμενη επιθεση το γκολ ηταν σιγουρο γιατι ο τερματοφυλακας ηταν στημενος

Επίσης μου είπε ότι έχει στην Ελλάδα 8 χρόνια και ότι έκανε λευκό γάμο μόνο για τα χαρτιά της δλδ για την άδεια παραμονής της.

πολυ ασχημο γιατι εχει γινει ελλεινιδα αλλα ο σκοπος αγιαζει τα μεσα κανεις πως δεν ακους


Επίσης μου είπε ότι έχει εδώ στην Ελλάδα λίγα άτομα που  μπορεί να εμπιστευτεί όπως η φίλη της που κάνει μαζί διακοπές.

Δηλαδη πολλοι τις υποσχεθηκαν λαγους με πετραχιλια για να την πηδηξουν και δεν της εκαναν τιποτα γιαυτο δεν εμπιστευεται κανεναν

Μου είπε ότι έχει μόνο 4 φίλες στην Ελλάδα όλες ρωσίδες.

Σιχαθηκε τις ελλεινιδες απο το θαψιμο που της κανουν γιατι ειναι ρωσιδα

Μου είπε επίσης ότι δουλεύει σε μπαρ στην Ηγουμενίτσα όνομα μου είπε αλλά δεν θυμάμαι.

Αρα εχει κανει πολλα χιλιομετρα στο κοντερ


Μου είπε επίσης ότι ψάχνει άντρα να κάνει σοβαρή σχέση (και εννοούσε εμένα).

ολες σοβαρη σχεση ψαχνουν(γυρισε το κοντερ δηλαδη στο 1/3 των χιλιομετρων)... αλλα οπως ειδα και παραπανω ενα πουτσο ηθελε απο τον φιλο μου τον παπα και μετα εχει ο θεος...

Μου τόνισε πολλές φορές στη συζήτηση που είχαμε λες πολύ όμορφα λόγια και μου δείχνεις άνθρωπος που μπορώ να εμπιστευτώ.

το γκολ ειναι κατι παραπανω απο σιγουρο αρκει ενα σουτ προς το τερμα

Να μην ξεχάσω να πω ότι στο δεύτερο ραντεβού έπαιξαν γλωσσοφιλα και χαμουρεμα, μπορούσα να την πάω για σεξ  :woldman: αλλά ήθελα να μην φανώ λιγούρης  :cool2: από την αρχή και είπα στο τρίτο ραντεβού θα πέσει πιστολιά  :knockinb:

Φιλε μου το λες και μονο σου μπορουσες αλλα ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΤΟ ΕΚΑΝΕΣ???Λιγουρης στις Ρωσιδες ποτε αντιθετως αν η Ρωσιδα θελει να τον φαει και δεν της τον δωσεις την εχασες...Το γκολ μπαινει παντα οσο πιο γρηγορα γινεται αλλιως μετα υπαρχουν και τα απροοπτα εδω ισχυει η παροιμια οτι μπορεις να κανεις σημερα μην το αφηνεις για αυριο

Μέχρι εδώ όλα καλά, κανονίζουμε για χθες Κυριακή μεσημέρι να πάμε για φαγητό και μετά όλη η βραδιά στα πόδια μας ώστε να την απογειώσω. Έκανα στο μυαλό μου σκέψεις το πώς θα κινηθώ με τον καλύτερο δυνατό τρόπο. Ενδιάμεσα μιλήσαμε άλλες δυο φορές στο τηλέφωνο μιλούσαμε  και έλιωνε το μουνακι της στη κυριολεξία.

μεχρι εκεινη την ωρα το μομεντουμ ηταν θετικο

Την παίρνω τηλέφωνο για να ετοιμαστεί και δεν το σηκώνει. Την έπαιρνα επανειλημμένα και το σήκωσε την 6 φορά και της λέω καλά τι έγινε έπαθες κάτι γιατί σε ακούω χάλια στο τηλέφωνο.

Τεραστιο λαθος κατα την γνωμη μου...Εχεις πει να βγειτε και δεν το σηκωνει δεν ξαναπερνεις τηλ γιατι δειχνεις κολημενος και οχι ανετος ασε που ειναι σιγουρο οτι δεν θα σου απαντησει η θα σου δωσει ακυρο...Γιατι να παρεις λοιπον ενα τηλ που 100% θα αποτυχει...


Μου είπε ότι έχει πονοκέφαλο και ότι δεν αισθάνεται καλά εννοείται δεν την πίστεψα και ξενικησαμε καβγά στο τηλέφωνο της είπα ότι με πούλησες με το χειρότερο τρόπο και ότι αν δεν γουστάρεις να μου το πεις μου λέει όχι όχι.

το σιγουρο παλι καλα που σου απαντησε...Πονοκεφαλος σημαινει θα βγω με πρωην η αλλον η θα μιλησω στο ιντερνετ προφανως με καποιον που την εχει πηδηξει γιαυτο σε εβαλε 2η προτεραιοτητα...
Τεραστιο λαθος που τσακωθηκες...Εκει δειχνεις καψουρης και αυτο δεν το εκτιμα καμια..


Της είπα ότι οκ θα βγω με άλλη ραντεβού και εκεί πραγματικά θύμωσε αφάνταστα και της έκλεισα το τηλέφωνο στα μούτρα.

Εχασες κατ'εμε(μακαρι να βγω λαθος)και την τελευταια ελπιδα να την πηδηξεις στο μελλον μολις δωθει ξανα η ευκαιρια(50%)

φιλε Παπα αργησες να κανεις το σουτ και σου βγηκαν οι αμυντικοι απο το πουθενα..

Δεν πειραζει η γκομενα ειναι μονο για ενα πηδημα



 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
Για μενα βενεδικτε εκανες τα εξης λάθη:


  • [li]Την ειδες για σχεση απο την αρχη, ενω ηξερες οτι δουλευει σε μπαρ. Τωρα σλαβα που δουλευει σε μπαρ, ακομα και ελληνικο, κατ'εμε δεν εχει στο μυαλο της και πολυ την οικογενεια, κατα συνεπεια και την σοβαρη σχεση, με τα ελληνικα δεδομενα. Αμα την ειχε, θα ειχε ήδη οικογένεια.[/li]
    [li]Οταν μπαλαμουτιαστήκατε επρεπε να την πας καπου να την πηδηξεις, και να αφησεις κατα μερος τα "λυσσαρης" κτλ, καθως δε βγαινεις με καμια επιστημων αλλα με μπαρόβια. Αυτο ισως το ειδε και σαν αδυναμια σου,απο την στιγμη που σου εσπασε τα παραρια με "ο ρωσος αυτο και ο ρωσος εκεινο". Εγω προσωπικα πιστευω οτι περιμενε να την πηδηξεις, και να μη το παιξεις υπεράνω. Πιστευω αυτο εννουσε οταν ειπε οτι "αν συνεχίσεις μ’ αυτό τον ρυθμό η κάρδια μου θα κτυπάει για σένα". Τωρα το ερωτημα ειναι γιατι δε στο ειπε χυμα, οπως το συνηθηζουν συνηθως οι ανατολικες. Γιατι αυτα ειναι τα στραβα και ασχημα της Ελλαδας, εχει επιρρεαστει σε ενα βαθμο απο την Ελληνικη γυναικοκαρκινοκουλτουρα.[/li]
    [li]Δεν επρεπε να της πεις να κοψει την δουλεια στο μπαρ, χωρις να την εχεις πηδηξει πρωτα, και προτου μπειτε επισημα σε σχέση. Στο μυαλο της πιστευω οτι αυτο μεταφράστηκε ως "καταπιεση" η διαφορετικα "needy". Το καλυτερο θα ηταν να μην πεις τιποτα για αυτο, και αν ηθελε απο μονη της στο μελλον, θα το εθιγε το ζητημα, πχ να της βρεις εσυ μια αλλη δουλεια.[/li]
    [li]Οταν τσατιστηκες (και δικαιολογημενα) δεν επρεπε να της κανεις λογω για τα 100 ευρω. Πιστευω οτι αν απλα της ζητουσες το λογο εξαφάνισης (ασχετως αν απαντουσε τελικα η οχι), στο τελος θα σε επερνε αυτη.[/li]

Συμπερασματικα, επρεπε να εισαι τελειως στα αρχιδια σου και να την πηδηξεις στο 2ο ραντεβου. Αν ειναι να βγει ερωτας στο μελλον, θα βγει. Αν οχι θα κερδιζες ενα fuck buddy.
ο ρωσος αυτο και εκεινο που λεει ειναι για να σε κανουν να σκεφτεις εσυ οτι ο ιδανικος
αντρας για αυτες ειναι οχι ο μπλα μπλα αλλα αυτος που βοηθαει$$$.
καμια μπαροβια δεν γαμιετε τζαμπα και δεν ενδιαφερετε για σχεση περα σπονσορ σχεση πελατη.
με απογοητευει ο παπας που με την εκρηξη του στην πουτανα εδειξε ασχημο πρωσωπο.
με την σταση του της αποδειξε πραγματι οτι οι ελληνες ειναι αγαμητοι και πυρφοροι
που ψαχνουν συναισθηματικη καλυψη απο πεταμενες μπαροβιες πουτανες.αυτο ανεβασε την αυτοπεπηθηση της
και θα την δει σουπερ πουτανα που μπορει να διαχειριζετε τους ελληνες πυρφωρους.
δεν γινετε να της φωναζει και να της λεει ηθελες τα 100.ναι τα 100 ηθελε η γκομενα οχι να παιξει
το παιχνιδι του καθε ερωτιαρη ταχα παπαρα που της την πεφτει χαχαχαχ.ετσι προτιμησε να ξεσκιστει με τον πελατη που της εδωδε 100.
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
pope
απορω γιατι αντεδρασες ετσι υστερικα για μια γκομενα που βγηκες 2 ραντεβου
εγω δεν θα μπω σε σκηνικα για λευκους γαμους κατοσταρικα και λοιπα
θα <μαλωσω> εσενα....κραζουμε τους ελληνες που παρακαλανε το μουνι κι εσυ με που δεν σηκωσε το τηλεφωνο αντεδρασες κατινιστικα.....αυτα ειναι που κατακρινω και λεω οτι οι ελληνες δεν ξερουν πως να την πεσουν σε ενα μουνι
κιτρινη καρτα
υγ και να επαιρνε οντως 100-200-50 σαν βιζιτα δεν το λες
φαουλ
συμφωνω τα ιδια του εγραψα πιο πανω.παντα ξεκινω απο το τελος τα νεα ποστα και παω πανω στα παλια και τωρα που ειδα τι εγραψες ειναι ακριβως οτι εγραψα και εγω αρχοντα σλαβιανι.
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
ενα θεμα που διαβαζα στα ουκρανικα νεα και πρεπει να τα παρετε σοβαρα για την ασφαλεια μας
ειναι οτι χιλιαδες ουκρανοι θα χασουν τα σπιτια τους.η κατασταση γινεται επικυνδυνη για εμας.
αλλος φοβος που εχω ειναι οτι σε οπειο μαχαζι πας,η συναλαγμα παντου εχει αυτοκολητα και καμερες
οτι ο χωρος ελεχετε απο την ταδε σεκιουριτι εταιρια.αυτοι βλεπουν πειος εχει λεφτα,παντου εχουν καμερεσ σε ολα τα μαχαζια στον δρομο και ευκολα βρισκουν που μενεις.
χτες οδυσσο ειχε εκρηξη το αυτοκινητο μερσεντες τυπου που εχει τετεια ετερια σεκιουριτι.

αλλος που οδυγα μασερατι παντα ειναι παρκαρισμενος στα γραφεια αλλης ετεριας σεκιουριτι που ελεχουν τις καμερες παντου.παραδειγμα πηγα 4 φορες να αλλαξω λεφτα την πρωτη μερα οδυσσο συνολικα 300 ευρο.
τωρα μου μπηκε στο μυαλο αυτο με την παρακολουθηση γιατι παντα ξερουν πειον να κτυπησουν.
προχτες εγινε μεγαλη ληστεια κοντα στο κεντρο σε ανθρωπο που εφευγε με πολλα λεφτα απο τραπεζα.
λογικα καπειος απο καμερες τον  βλεπει και ειδοπεια.τους συνελαβαν ευτυχος.
αυτο με τρομαξε που το σκεφτηκα και παρατηρουσα την ιδια ετερια να ελεχει αναλακτιρια  και μαχαζια.
θα πηγαινω εξω απο κεντρο να αλλαζω μην βλεπουν που κινουμε.ντιριπασοσκαγια δεν ξαναπερνω μετα τις 5
οπως εκανα εδω και ενα χρονο.
 

spyrosx81

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2018
Μηνύματα
47
Like
50
Πόντοι
0
δεν πειραζει τυπε καθε εμποδιο σε καλο, να ξερεις παντως οι ουκρανες το ψεμα το εχουν στο αιμα τους μην ακους ποτε κατι αμασητο
επεξεργασου το τι λενε και προσπαθησε να ζυγησεις το ποιο ειναι αληθινο και ποιο ψευτικο απο αυτα που σου λεει

για οτι χρειαστεις υπαρχουν πολλα  μελη με εμπειρια που μπορουν να βοηθησουν  :hi:
παπα εδω ειναι η απαντηση σου!εχεις απαντησει για μενα και για σενα λιγες μερες αργοτερα!αλλαζει η εθνικοτητα μονο!
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
οι μαφιες ελεχουν νομιμα πλεον και ληστευουν.παραδειγμα τα ξυλινα σπιτακια με φαγητα καφε στην ντιριπασοσκαγια ειναι του αντιδημαρχου της οδυσσου.εκει εχει 2 συμοριες τωρα ουκρανοι και τουρκοι που
κλεβουν κοσμο και τσακωνονται μεταξυ τους.τελευταια εγιναν αγριες σθμπλοκες μεταξυ τους τουρκοι και
ουκρανοι και οι αστυνομια εβλεπε.δεν ανακατευονται η αστυνομια ειπε ο θειος μου τους εβλεπαν να σκωτωνονται μεταξυ τους.
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
στο μαμασαν ελεγε για μια σελιδα που εβρισκες σπονσορετες οπως αυτες σλαβιανι απο 500 με 1000 γριβνα
την μερα.τωρα φενεται δεν λειτουργα αυτη η σελιδα,δοκιμασα χωρις ακρη να βρω.
αν ειχε τετεια σελιδα θα ηταν σουπερ.ελεγε πανω απο 1000 πρεπει να ειναι μοντελο να δινετε.
βεβαια σε ουκρανους απευθηνετε ενω  σε ξενους ζητανε την ωρα.
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
καλησπερα!οφειλω ενημερωση για ουκρανεζα που συναντησα σε νησι των κυκλαδων!μαγκες εφαγα πακετο!επεσα σε πολυταξιδεμενη που δεν μενει ουκρανια και ελεγε ενα καρο μαλακιες!για τον πουτιν για την μερκελ ακομα δεν εχει καταληξει τι δουλεια θελει να κανει και ειναι και χορτοφαγος!οταν ακουσα χορτοφαγος την εκανα στο χαλαρο!τωρα αν γαμιεται αν παρτουζονεται απο δω και απο κει δεν με νοιαζει!εγω εδω ηρθα να γραφω αληθειες και να παρω συμβουλες!τα λεμε
εσυ δεν καταλαβες καλα και παρεξηγησες το κοριτσι.δεν ειπε χορτοφαγος αλλα χαρτοφαγος$$$$$!!!!!χαχαχαχαχαχαχα.
αντε γαμησου παλιο πουτανα νυστικη που εγινες του σουσι και του ψαριου.ουστ στα αναθεμα ξυλο και πουτσα.το παιζει και χορτοφαγος ο κανιβαλος.
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.251
Κριτικές
19
Like
7.222
Πόντοι
3.346
ο ρωσος αυτο και εκεινο που λεει ειναι για να σε κανουν να σκεφτεις εσυ οτι ο ιδανικος
αντρας για αυτες ειναι οχι ο μπλα μπλα αλλα αυτος που βοηθαει$$$.
καμια μπαροβια δεν γαμιετε τζαμπα και δεν ενδιαφερετε για σχεση περα σπονσορ σχεση πελατη.
με απογοητευει ο παπας που με την εκρηξη του στην πουτανα εδειξε ασχημο πρωσωπο.
με την σταση του της αποδειξε πραγματι οτι οι ελληνες ειναι αγαμητοι και πυρφοροι
που ψαχνουν συναισθηματικη καλυψη απο πεταμενες μπαροβιες πουτανες.αυτο ανεβασε την αυτοπεπηθηση της
και θα την δει σουπερ πουτανα που μπορει να διαχειριζετε τους ελληνες πυρφωρους.
δεν γινετε να της φωναζει και να της λεει ηθελες τα 100.ναι τα 100 ηθελε η γκομενα οχι να παιξει
το παιχνιδι του καθε ερωτιαρη ταχα παπαρα που της την πεφτει χαχαχαχ.ετσι προτιμησε να ξεσκιστει με τον πελατη που της εδωδε 100.

χαρη κατα το απογευμα θα σε παρω τηλεφωνο, αν δεις ελληνικο νουμερο απο σταθερο τηλεφωνο σηκωσε το εγω θα παιρνω τηλ.  :hi:
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
απογευμα δυσκολο να απαντησω.απο αυριο μπορω και θα ειμαι ελευθερος.
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.438
Like
7.965
Πόντοι
2.356
Εχω παθει πλακα με αυτα που γραφετε ...
οταν σου ριχνει τοσο χοντρα ακυρο την τελευταια στιγμη, της τα χωνεις οπως πολυ σωστα επραξε ο pope και δεν ξανασχολεισαι μαζι της.
αυτα τα κανει επειδη ακριβως εχει καταλαβει την αγαμια της χωρας που βρισκεται και ποσοι μουνοδουλοι ειναι απο πισω στην σειρα να την παρακαλανε, στρατος περιμενει στην κυριολεξια.
Αλλιως αλλα λεμε εδω μεσα τοσο καιρο και αλλα κανουμε ....
imop  :grin:


 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom