Νέα

Τί γίνεται με Κίεβο;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα scientist
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Rapturee

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2012
Μηνύματα
446
Like
254
Πόντοι
21
Τυποι σχετικα με την βαθμολογιση γυναικων (γιατι εχουμε και διαφορετικα γουστα), την παρακατω γκομενα τι βαθμολογια θα της βαζατε εσεις?

 

Συνημμένα

  • anna.png
    anna.png
    857,7 KB · Εμφανίσεις: 64

Mounokwlaraki

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2016
Μηνύματα
1.337
Κριτικές
61
Like
3.078
Πόντοι
7.216
Τυποι σχετικα με την βαθμολογιση γυναικων (γιατι εχουμε και διαφορετικα γουστα), την παρακατω γκομενα τι βαθμολογια θα της βαζατε εσεις?
τυπε ωραίο το κορμι.αλλα άμα δεν δειξεις φατσα δεν μπορούμε να απαφανθουμε.
Εκ της διαχειρησης.
:grin:
 

dragcrx

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2006
Μηνύματα
673
Like
2.080
Πόντοι
446
Δυστηχώς όταν θα είναι πολλές και χωρίς οργανωμένη ανδρική αντίδραση όλα θα έχουν τελειώσει...
Το ποιο σημαντικο απο ολα!!!Θεωρω και εγω οτι αν δεν υπαρξει οργανωμενη αντρικη αντιδραση ωστε οι αντρες να παρουν ξανα το πανω χερι ΤΕΛΟΣ!!!

Θα ηθελα ακομα να σταματησει η διαμαχη με τον drlove.Ο καθενας ειναι πολυ καλος στον τομεα του και δεν περισσευει κανενας.

 

DR_LOVE

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.519
Like
1.890
Πόντοι
216
Υπάρχουν δύο ήδη γραφής ανθρώπων στο φόρουμ. Αυτοί που σκέφτονται με μαθηματική λογική και δίνουν πληροφορίες στο κόσμο και αυτοί που απλα μπαίνουν για να κάνουν εντύπωση και προφανώς να καλύψουν ενα κομμάτι της προσωπικής τους ανασφάλειας.

Π.χ τα ποσταρισματα του kman με τις διμετρες γκομενες δεν παρειχαν καμία αντικείμενικη προσέγγιση σε κάποιον που ήθελε να μπει στο άθλημα .Δεν με απασχολεί πως είναι ο kman στην πραγματικότητα αλλά αν έδινε την πραγματικη εικόνα για τον μέσο ταξιδευτη στο τι να περιμένει και πως να το κερδίσει.  Δυστυχώς πολλοί υποστηρικτές του kman ακολουθουν τον ίδιο δρόμο αυτοπροβολης  παρουσιάζοντας τα κατόρθωμα τους που λίγο εως καθόλου ενδιαφέρουν το κοινό. Το κοινο το ενδιέφερει οχι αν εσύ ισχυρίζεσαι πως γάμας οχταρια αλλά τι να περιμένει σε ενα ενδεχομένο ταξίδι στο αντίστοιχο thread που γράφουμε.

Η δική μου λογικη που είναι απόλυτα σεβαστή από το ευρύ κοινό ειναι πως σε ενα ταξίδι στο Κίεβο ειναι πολυ δύσκολο για ενα ταξιδεύτη τουριστα να βαρέσει πανω απο εφταρι χωρίς να κινηθεί στην λεγόμενη γκρίζα ζώνη . Τους λόγους που συμβαίνει αυτό τους έχουμε αναλύσει διεξοδικά . Τώρα αν κάποιος το πετυχαίνει δεν εκφράζει το μεσο όρο και την αντικειμενιμοτητα που ανέφερα οπότε δεν έκφραζει και τιε φιλοδοξίες του ανθρώπου που θέλει να ταξιδέψει στο Κίεβο.

Τέλος να πω και να κλείσω το θέμα πως το Nickname dr love υπάρχει συνεχομενα επι μια δεκαετια. Τα αντίστοιχα nicknames kman και clock σταματήσαν πλέον να υφίστανται και συνεχίζουν οι κλωνοι..Οι έξυπνοι και οι σωστοί καταλαβαίνουν!!
 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
Υπάρχουν δύο ήδη γραφής ανθρώπων στο φόρουμ. Αυτοί που σκέφτονται με μαθηματική λογική και δίνουν πληροφορίες στο κόσμο και αυτοί που απλα μπαίνουν για να κάνουν εντύπωση και προφανώς να καλύψουν ενα κομμάτι της προσωπικής τους ανασφάλειας.

Π.χ τα ποσταρισματα του kman με τις διμετρες γκομενες δεν παρειχαν καμία αντικείμενικη προσέγγιση σε κάποιον που ήθελε να μπει στο άθλημα .Δεν με απασχολεί πως είναι ο kman στην πραγματικότητα αλλά αν έδινε την πραγματικη εικόνα για τον μέσο ταξιδευτη στο τι να περιμένει και πως να το κερδίσει.  Δυστυχώς πολλοί υποστηρικτές του kman ακολουθουν τον ίδιο δρόμο αυτοπροβολης  παρουσιάζοντας τα κατόρθωμα τους που λίγο εως καθόλου ενδιαφέρουν το κοινό. Το κοινο το ενδιέφερει οχι αν εσύ ισχυρίζεσαι πως γάμας οχταρια αλλά τι να περιμένει σε ενα ενδεχομένο ταξίδι στο αντίστοιχο thread που γράφουμε.

Η δική μου λογικη που είναι απόλυτα σεβαστή από το ευρύ κοινό ειναι πως σε ενα ταξίδι στο Κίεβο ειναι πολυ δύσκολο για ενα ταξιδεύτη τουριστα να βαρέσει πανω απο εφταρι χωρίς να κινηθεί στην λεγόμενη γκρίζα ζώνη . Τους λόγους που συμβαίνει αυτό τους έχουμε αναλύσει διεξοδικά . Τώρα αν κάποιος το πετυχαίνει δεν εκφράζει το μεσο όρο και την αντικειμενιμοτητα που ανέφερα οπότε δεν έκφραζει και τιε φιλοδοξίες του ανθρώπου που θέλει να ταξιδέψει στο Κίεβο.

Τέλος να πω και να κλείσω το θέμα πως το Nickname dr love υπάρχει συνεχομενα επι μια δεκαετια. Τα αντίστοιχα nicknames kman και clock σταματήσαν πλέον να υφίστανται και συνεχίζουν οι κλωνοι..Οι έξυπνοι και οι σωστοί καταλαβαίνουν!!
Κανονικά δεν έπρεπε να το συνεχίσω αλλά γίνονται χτυπήματα κάτω απο τη ζώνη και δεν θα τα αφήσω αναπάντητα..
Για το νικ Κμαν και greek kamaki.. είσαι πολύ μικρός για να μιλάς ! Όσο για το Glock(και όχι clock) υπήρχε υποδειγματικά για 7 χρόνια και έκανε πολύ καλούς φίλους αλλά και εχθρούς! ΠΟΤΕ ΜΑ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΥΠΗΡΞΕ ΚΛΩΝΟΣ και το κατάργησα λόγω προβλημάτων που προέκυψαν στις πολιτικές συζητήσεις που παραλίγο να επηρεάσουν την πραγματική μου ζωή!!!Και τα προβλήματα δεν προέκυψαν από αυτούς που βριζόμουν...!!! Τρανό παράδειγμα διαφοράς ποιότητας των δυο νικ είναι ο διαγωνισμός για τον Mr Malaka που ενώ το Dr Love  ΔΕΝ συμμετείχε σχεδόν ποτέ σε κάποια αντιπαράθεση , πάντα έπαιρνε αυξημένο αριθμό ψήφων σε σχέση με τους υπόλοιπους των ανατολικών νημάτων! Αρα οι ψήφοι είχαν να κάνουν 100 % με το περιεχόμενο των μηνυμάτων!
Κομπλεξισμός έ? Υπάρχει μεγαλύτερος όταν σου λένε να πας σε μια γωνία στο Enklawa ταδε ώρα τάδε μερα για να επιβεβαιοθούν τα λεγόμενά μου και να το αρνείσαι ..δεσποτικά σαν να μην υπάρχει άλλη άποψη απο τη δικιά σου?
Τέλος με όσους γράφουν προσωπικές εμπειρίες, πας να προσβάλεις σχεδόν όλους όσους γράφουν στο νήμα όπως ο Τάσσος , ο Σλαβιανι, ο Νύκτερος, ο Μύδας και πολλοί άλλοι που δεν νομίζω να καλύπτουν κομμάτι της προσωπικής τους ανασφάλειας... !


 
 
 

slaviani

Προμότορας
Εγγρ.
4 Μαΐ 2015
Μηνύματα
1.425
Κριτικές
267
Like
533
το γαμωτο σε αυτο το φορουμ ειναι οτι μαζευτηκαν αυτοι που θελουν να τις μετρησουν ποσο πιο μεγαλη την εχουν απο τους αλλους
ρε ρολογα χαλαρωσε λιγο τι ειναι αυτο το πραγμα με την αυτο-επιβεβαιωση που εχεις τελευταια;
θα σε ρωτησω το εξης (ισχει και για τους 2 η ερωτηση)νοιαζει καποιον αληθεια αν γαμας ποιες γαμας γιατι γαμας και ποσες γαμας?
εχει καποιος απο τους 2 να αποδειξει κατι στον αλλον;
το 5-6-7-10 στις γκομενες που βαθμολογουμε ειναι υποκειμενικοτατο δεν ειναι αντικειμενικο
το θεμα ειναι το γαμησι σε αυτο το θεμα τα καλυτερα γαμησια μου τα εκαναν οι πιο μετριες γκομενες

και να το πω μια καλη απο οσους εχω δει κανενας ΜΑΣ (βαζω και τον εαυτο μου μεσα) δεν ειναι πανω του 7 σαν γκομενοι αν μας βαθμολογουσαν γυναικες σε καθαρα θεμα αισθητικης, αλλα εχουμε ο καθενας τα δικα μας χαρισματα και τους δικους μας τροπους να πετυχουμε το στοχο μας που ειναι το μουνι
ειρηνη υμην συμφορουμιτες

ΥΓ εμενα προσωπικα δεν με νοιαζει τι θα πει ανθρωπος που δεν εχω δει μια φορα στη ζωη μου η τι θα κριτικαρει για εμενα
και επειδη αντε ΠΙΣΤΟΛΑ κι οχι ΡΟΛΟΓΑ θα νομιζεις οτι τα βαζω με εσενα ειναι ΟΧΙ βεβαια διοτι εσενα ξερω προσωπικα και σε εσενα θα πω μια κουβεντα παραπανω οποιον δεν εχω δει ΔΕΝ με νοιαζει αν με χαρακτηρισει οπως θελει εσενα ομως θα προσπαθησω να σε προφυλαξω απο ενα ηλιθιο τροπο αντιπαραθεσης
 

DR_LOVE

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.519
Like
1.890
Πόντοι
216
Κανονικά δεν έπρεπε να το συνεχίσω αλλά γίνονται χτυπήματα κάτω απο τη ζώνη και δεν θα τα αφήσω αναπάντητα..
Για το νικ Κμαν και greek kamaki.. είσαι πολύ μικρός για να μιλάς ! Όσο για το Glock(και όχι clock) υπήρχε υποδειγματικά για 7 χρόνια και έκανε πολύ καλούς φίλους αλλά και εχθρούς! ΠΟΤΕ ΜΑ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΥΠΗΡΞΕ ΚΛΩΝΟΣ και το κατάργησα λόγω προβλημάτων που προέκυψαν στις πολιτικές συζητήσεις που παραλίγο να επηρεάσουν την πραγματική μου ζωή!!!Και τα προβλήματα δεν προέκυψαν από αυτούς που βριζόμουν...!!! Τρανό παράδειγμα διαφοράς ποιότητας των δυο νικ είναι ο διαγωνισμός για τον Mr Malaka που ενώ το Dr Love  ΔΕΝ συμμετείχε σχεδόν ποτέ σε κάποια αντιπαράθεση , πάντα έπαιρνε αυξημένο αριθμό ψήφων σε σχέση με τους υπόλοιπους των ανατολικών νημάτων! Αρα οι ψήφοι είχαν να κάνουν 100 % με το περιεχόμενο των μηνυμάτων!
Κομπλεξισμός έ? Υπάρχει μεγαλύτερος όταν σου λένε να πας σε μια γωνία στο Enklawa ταδε ώρα τάδε μερα για να επιβεβαιοθούν τα λεγόμενά μου και να το αρνείσαι ..δεσποτικά σαν να μην υπάρχει άλλη άποψη απο τη δικιά σου?
Τέλος με όσους γράφουν προσωπικές εμπειρίες, πας να προσβάλεις σχεδόν όλους όσους γράφουν στο νήμα όπως ο Τάσσος , ο Σλαβιανι, ο Νύκτερος, ο Μύδας και πολλοί άλλοι που δεν νομίζω να καλύπτουν κομμάτι της προσωπικής τους ανασφάλειας... !


 
 

Διάβασε ολα τα μυνηματα μου σε πρόκαλω και βρες ενα που εχω γράψει κατι προσβλητικό για σενα.  Για μένα έχεις γράψει ενδεικτικά:

Πως παω Κίεβο να πηδαω πληρωμένες με τα αλλα παιδιά. Πορνοτουριστας δηλαδή. Χωρίς να με γνώριζεις.
Πως υστέρω σε προσωπικότητα και δεν μπορώ να βαρεσω πάνω απο 7αρι ενω εσύ γαμας τα υπερμουνα. Χωρίς να με γνωρίζεις.
Προσβάλες χωρίς λόγο και χωρίς να σε εχω προκαλέσει ποτέ.
Οπότε συγνώμη φίλε η πρωτη φορά λου λέω κάτι για σένα είπα τώρα πως είσαι κομπλεξικός και δεν θέλω να εχω επαφή ούτε με σενα ουτε με τους γαμιαδες φίλους σου που μας διαφημίζεις κατα καιρούς στο φορουμ.Οσο για τον φίλο σου στο enklawa που λες και τις ατάκες πήγαινε να δεις τον φιλο μου τον γυμναστή πως καμακωνει στο μαγαζί απο μια γωνία δεν τις χαρακτηρίζω καν.
Ας μην το συνεχίσουμε δεν έχει νόημα αυτή η συζήτηση.
 

Rapturee

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2012
Μηνύματα
446
Like
254
Πόντοι
21
τυπε ωραίο το κορμι.αλλα άμα δεν δειξεις φατσα δεν μπορούμε να απαφανθουμε.
Εκ της διαχειρησης.
:grin:
Τυπε, απο τη στιγμη που ποσταρα μονο κορμι, το κορμι ζητησα να βαθμολογηθει  :grin:
 
D

dude901123

Επισκέπτης
Στο ταξίδι του χειμώνα στη Βίνιτσα και επειδή δεν έβρισκα 8αρια ,έφερα αυτή τη γκόμενα στο δωμάτιο αλλά δεν την γάμησα γιατί δεν είμαι σαβουρογάμης!Την βαθμολόγησα 6,5 και την έστειλα σπίτι ενώ ήθελε γαμήσι!Ο Dirty τα έβλεπε!
Αν είμουν δρ love θα τη θεοποιούσα και θα την γύρναγα στα εστιατόρια του Κιέβου 3 μέρες για να κάτσει!
Αυτή είναι η διαφορά και η αντικειμενικότητα που λεει!

Επιβεβαιώνω!! Ο Glock είναι πολύ επιλεκτικός και ασχολείται μόνο με γυναίκες που έχουν το όλο το πακέτο. Δεν ασχολείται παραπάνω αν κάτι τον χαλάσει σε συμπεριφορά ή εμφάνιση. Και καλά κάνει γιατί και ο ίδιος έχει το πακέτο - ηλικία, στυλ, εμφάνιση, χρήμα -. Όσον οφορά τη συγκεκριμένη.. Την άφησε γιατί δεν ήταν αρκετή. Την είχε στο διαμέρισμα έτοιμη και την έστειλε σπίτι.
 

DR_LOVE

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.519
Like
1.890
Πόντοι
216
Επιβεβαιώνω!! Ο Glock είναι πολύ επιλεκτικός και ασχολείται μόνο με γυναίκες που έχουν το όλο το πακέτο. Δεν ασχολείται παραπάνω αν κάτι τον χαλάσει σε συμπεριφορά ή εμφάνιση. Και καλά κάνει γιατί και ο ίδιος έχει το πακέτο - ηλικία, στυλ, εμφάνιση, χρήμα -. Όσον οφορά τη συγκεκριμένη.. Την άφησε γιατί δεν ήταν αρκετή. Την είχε στο διαμέρισμα έτοιμη και την έστειλε σπίτι.

Ωραία και?Μπράβο στο παλικάρι και δεν το λεω ειρωνικα το εννοώ.

Ο μέσος Έλληνας που δεν έχει αυτο το πακέτο και βάζω και τον εαυτό μου μέσα τι συμβουλεύεις να κάνει?Να ακολουθήσει τις συμβουλές που δίνω για το πως να γλιτώσει απο την ολική αγαμια της Ελλάδας η να κάτσει πίσω και να ανέχεται  μυνηματα όπως αυτό που έκανες παράθεση που μας χαρακτηρίζει σαβουρογαμηδες επειδή δεν γάμαμε οχταρια.

"γιατί δεν είμαι σαβουρογαμης"..

Δηλαδή οποίος δεν πηδαει οχταρια είναι σαβουρογαμης??Το δέχεσαι αυτό?

Εγω θα εκτιμούσα να βγει ο clock και να πει πως πανω στον εγωισμο του είπε μερικά πράγματα παραπάνω που δεν έπρεπε αλλα δεν πρόκειται!!

Εγω το εχω κάνει οπως π.χ με τον Τάσο που είπα μια δυο μαλακιες στην αρχή που δεν γνωριζόμασταν και μετά είπα πως όχι απλα τις παίρνω πίσω αλλα υπερεβαλα και δεν έχουν καμία σχέση με την πραγματικότητα και το άτομο του. Ολοι κάνουμε λάθη αλλά το επίπεδο φαίνεται όταν παραδέχεσαι το λάθος σου.
 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
Επιβεβαιώνω!! Ο Glock είναι πολύ επιλεκτικός και ασχολείται μόνο με γυναίκες που έχουν το όλο το πακέτο. Δεν ασχολείται παραπάνω αν κάτι τον χαλάσει σε συμπεριφορά ή εμφάνιση. Και καλά κάνει γιατί και ο ίδιος έχει το πακέτο - ηλικία, στυλ, εμφάνιση, χρήμα -. Όσον οφορά τη συγκεκριμένη.. Την άφησε γιατί δεν ήταν αρκετή. Την είχε στο διαμέρισμα έτοιμη και την έστειλε σπίτι.
Με την γκόμενα απο το Ζιτομιρ που ήταν Ρόδο έχουμε πολύ καλή επαφή !Μου γκρινιάζει για τον καιρό!
Στείλε μου πότε θα είσαι ελεύθερος να της στείλω να βρεθείτε ! Αν και δεν την βλέπω θερμή και δεν με ρωτάει καν τι κάνει φίλος μου Έλληνας πάνω!
Αυτό που δείχνει να την καίει είναι να την καλέσω Ρόδο και δείχνει έτοιμη να ανοίξει πόδια γι αυτό...
Ωραία πάντως αυτή που είσουν Chernivtsi και μου έστειλες!
 

Συνημμένα

  • 8aa0f3f5-bb9f-415f-81a8-2db5047b9c3c.jpg
    8aa0f3f5-bb9f-415f-81a8-2db5047b9c3c.jpg
    73,3 KB · Εμφανίσεις: 22

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.251
Κριτικές
19
Like
7.222
Πόντοι
3.346
Παίχτηκε ένα σκηνικό αυτή την εβδομάδα και θέλω τη γνώμη και τον σχολιασμό των φίλων και συναγωνιστών εδώ στο νήμα.
Να μπω κατευθείαν στο ψητό, την περασμένη δευτέρα 18/6 γνώρισα μια ρωσίδα 1,84 ύψος καθαρό, καστανομάλλα, σώμα 8αριου και πρόσωπο 6,5 συνολικό πακέτο όσο αντικειμενικά μπορώ να κρίνω θα την χαρακτήριζα 7αρι καθαρό, σε τουριστική περιοχή που έκανε τις διακοπές της. Την τουριστική  περιοχή δεν θα την αναφέρω για ευνόητους λόγους, όσοι με γνωρίζουν θα καταλάβουν που αναφέρομαι.
Την γνώρισα  την στιγμή που έκανε τη βραδινή έξοδο σε μια καφετέρια με θέα το γαλάζιο της θάλασσας με έταιρη φίλη της ρωσίδα. Χωρίς να χάνω καθόλου χρόνο την πλησίασα την φλέρταρα και απέσπασα τον αριθμό του κινητού της και την υπόσχεση ότι την επόμενη μέρα θα πηγαίναμε για καφέ.
Όπως και έγινε, πήγαμε για καφέ τις πρώτες απογευματινές ώρες στις 5. Το ραντεβού εξελίχθηκε με τους καλύτερους οιωνούς η τύπισσα εντυπωσιάστηκε με την πάρτη μου μίλησε αρκετά για τον εαυτό της με πέρασε και κάποια shits tests τα οποία μπορώ να ομολογήσω ότι την εντυπωσίασαν οι απαντήσεις μου. Ανανεώνουμε το ραντεβού μας για την τετάρτη 20/6 αυτή τη φορά όχι για καφέ αλλά για ποτό. Σκεπτόμουν πραγματικά που να την πάω για ποτό και έψαχνα μέσα στο μυαλό μου κάποιον ιδιαίτερο χώρο που να είναι ρομαντικός χωρίς πολύ δυνατή μουσική και στο καθιστό όχι στα όρθια διότι οι ρωσίδες γουστάρουν ρομαντισμό και κεράκια.

Το μαγαζί δεν δυσκολεύτηκα να το βρω και η επιλογή μου σύμφωνα με τα λεγόμενα της ήταν super. Εδώ έπαιξα τα ρέστα μου στην τέχνη του φλερτ όπως στο πόκερ.  Μου ανοίχτηκε αφάνταστα μου είπε προσωπικά της πράγματα. Ξεκινώ να αναλύω κομμάτια της κουβέντας μας που είχαμε.

Μου λέει έχω εντυπωσιαστεί από εσένα διότι ξέρεις να φλερτάρεις σαν ρώσος και αυτό μου αρέσει πολύ διότι γνωρίζεις την κουλτούρα της χώρας μου. Μου είπε επίσης σε κάποια στιγμή της κουβέντας μας ότι αν συνεχίσεις μ’ αυτό τον ρυθμό η κάρδια μου θα κτυπάει για σένα και μάλλον θα χρειαστώ καρδιολόγο εκεί έλαμψε από χαρά πραγματικά το πρόσωπο της  :cheesy:.
Επίσης μου είπε ότι έχει στην Ελλάδα 8 χρόνια και ότι έκανε λευκό γάμο μόνο για τα χαρτιά της δλδ για την άδεια παραμονής της. Επίσης μου είπε ότι έχει εδώ στην Ελλάδα λίγα άτομα που  μπορεί να εμπιστευτεί όπως η φίλη της που κάνει μαζί διακοπές. Μου είπε ότι έχει μόνο 4 φίλες στην Ελλάδα όλες ρωσίδες. Μου είπε επίσης ότι δουλεύει σε μπαρ στην Ηγουμενίτσα όνομα μου είπε αλλά δεν θυμάμαι. Μου είπε επίσης ότι ψάχνει άντρα να κάνει σοβαρή σχέση (και εννοούσε εμένα).

Μου τόνισε πολλές φορές στη συζήτηση που είχαμε λες πολύ όμορφα λόγια και μου δείχνεις άνθρωπος που μπορώ να εμπιστευτώ.

Να μην ξεχάσω να πω ότι στο δεύτερο ραντεβού έπαιξαν γλωσσοφιλα και χαμουρεμα, μπορούσα να την πάω για σεξ  :woldman: αλλά ήθελα να μην φανώ λιγούρης  :cool2: από την αρχή και είπα στο τρίτο ραντεβού θα πέσει πιστολιά  :knockinb:

Μέχρι εδώ όλα καλά, κανονίζουμε για χθες Κυριακή μεσημέρι να πάμε για φαγητό και μετά όλη η βραδιά στα πόδια μας ώστε να την απογειώσω. Έκανα στο μυαλό μου σκέψεις το πώς θα κινηθώ με τον καλύτερο δυνατό τρόπο. Ενδιάμεσα μιλήσαμε άλλες δυο φορές στο τηλέφωνο μιλούσαμε  και έλιωνε το μουνακι της στη κυριολεξία.

Την παίρνω τηλέφωνο για να ετοιμαστεί και δεν το σηκώνει. Την έπαιρνα επανειλημμένα και το σήκωσε την 6 φορά και της λέω καλά τι έγινε έπαθες κάτι γιατί σε ακούω χάλια στο τηλέφωνο. Μου είπε ότι έχει πονοκέφαλο και ότι δεν αισθάνεται καλά εννοείται δεν την πίστεψα και ξενικησαμε καβγά στο τηλέφωνο της είπα ότι με πούλησες με το χειρότερο τρόπο και ότι αν δεν γουστάρεις να μου το πεις μου λέει όχι όχι.
Της είπα ότι οκ θα βγω με άλλη ραντεβού και εκεί πραγματικά θύμωσε αφάνταστα και της έκλεισα το τηλέφωνο στα μούτρα.

Συναγωνιστές θέλω γνώμες τι μπορεί να έγινε και έφαγα τέτοιο κάζο και είμαι μέσα στα νεύρα σήμερα >:(. Dr. love, Σπύρο, Τάσο, slaviani, Pink floyd, target600 γράψτε μια άποψη τι μπορεί να παίχτηκε  :helpsos:.
 

Pink_floyd

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Σεπ 2007
Μηνύματα
726
Κριτικές
22
Like
644
Πόντοι
6.065
Πωωωωωωωωωωω αδερφε μου σε νιωθω

Κοιτα, οπως το βλεπω επεσες σε πρωην ή εν δυναμει στριπο - κωλομπαρο κοπελα που οπως παντα κανουν αυτες χωρις να σκεφτουν, ενεδωσε στην καβλα της στιγμης..

Η γκομενα δεν ειναι οτι δεν σε γουσταρει, ειναι οτι εχει αλλους 50 να την παρακαλανε, και σιγουρα εχει και στη βαση της καποιον που την "βαζει" πολυ πιθανον αλβανο ή παρατρεχαμενο της δουλειας της κ σιγουρα καποιον που δινει λεφτα κ πληρωσε τις διακοπες (συνταξιουχος ΔΕΗ πχ )
Αυτες εχουν μαθει να σε κανουν Θεο στην κωλοδουλεια τους κ πιστεψε με, στην πραγματικη τους ζωη δεν ξερουν να μιλησουν η να συμπεριφερθουν αλλιως

Πολυ πιθανο να εσκασε μυτη ο γκομενος, ο σπονσορας ή οτιδηποτε αλλο κ ενω ηταν μαζι, να απομακρυνθηκε για να το σηκωσει κ να σου μιλησει

Κατ εμε, μπλοκ ντιλιτ.. μπορει να τσουζει για κανα δυο μερες, θα περασει ομως


Ρε μαλακες Dr k aegean ξεκολλατε ληχτε το, σας θελουμε κ τους 2.


 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.251
Κριτικές
19
Like
7.222
Πόντοι
3.346
Πωωωωωωωωωωω αδερφε μου σε νιωθω

Κοιτα, οπως το βλεπω επεσες σε πρωην ή εν δυναμει στριπο - κωλομπαρο κοπελα που οπως παντα κανουν αυτες χωρις να σκεφτουν, ενεδωσε στην καβλα της στιγμης..

Η γκομενα δεν ειναι οτι δεν σε γουσταρει, ειναι οτι εχει αλλους 50 να την παρακαλανε, και σιγουρα εχει και στη βαση της καποιον που την "βαζει" πολυ πιθανον αλβανο ή παρατρεχαμενο της δουλειας της κ σιγουρα καποιον που δινει λεφτα κ πληρωσε τις διακοπες (συνταξιουχος ΔΕΗ πχ )
Αυτες εχουν μαθει να σε κανουν Θεο στην κωλοδουλεια τους κ πιστεψε με, στην πραγματικη τους ζωη δεν ξερουν να μιλησουν η να συμπεριφερθουν αλλιως

Πολυ πιθανο να εσκασε μυτη ο γκομενος, ο σπονσορας ή οτιδηποτε αλλο κ ενω ηταν μαζι, να απομακρυνθηκε για να το σηκωσει κ να σου μιλησει

Κατ εμε, μπλοκ ντιλιτ.. μπορει να τσουζει για κανα δυο μερες, θα περασει ομως


Ρε μαλακες Dr k aegean ξεκολλατε ληχτε το, σας θελουμε κ τους 2.

:hi:

θελω καταρχην να σ' ευχαριστησω για την αμεση απαντηση  :hi:

γιατι αυτη τη στιγμη ειμαι λιγο καπως και μεσα στα νευρα και  δεν μπορω να κρινω με καθαρο μυαλο οταν μου φυγει αυτη ολη η τσαντιλα και ο θυμος ισως μπορεσω να αξιολογησω σκεπτομενος ξανα ολα τα πιθανα ενδεχομενα που μπορει να συνεβησαν.

σιγουρα θα ειναι καποια πρωην στριπ girl και εγω αυτο εκτιμω

οπως και εσυ εχεις γραψει σε παλαιοτερο ποστ σου οτι εχεις βγαλει γκομενες πρωην στριπ girls και εγω εχω βγαλει ως τωρα 4 στριπ girl γκομενες που ειχα πολλους μηνες σχεση μαζι τους στο παρελθον


επισης θελω να τονισω οτι αυτην πιστευω την ετσουξε πιο πολυ ολη αυτη η ιστορια και πιστευω οτι θα κανει καιρο να το ξεπερασει.

της εστειλα ενα γραπτο μυνημα στο κινητο της που η απαντηση μου ηταν αφοπλιστικη

τα γραφω ακριβως οπως εστειλα το sms

''πραγματικα τωρα καταλαβα οτι εισαι''
''σαν ολες τις αλλες. πιστεψα οτι εισαι''
''ξεχωριστη αλλά εκανα λαθος. επρεπε''
''τουλαχιστον να μου πεις απο την αρχη οτι''
'' θελεις 100 ευρω να παμε στο ξενοδοχειο για σεξ''
''σε λιγο θα βγω με αλλη γυναικα ραντεβου''
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.251
Κριτικές
19
Like
7.222
Πόντοι
3.346
μια εκτίμηση που κάνω τώρα όσο περνάει η ώρα είναι στο σκέλος που μου είπε ότι θέλει σοβαρή σχέση και εγώ της είπα ότι σοβαρή σχέση από απόσταση δεν γίνετε εγώ όσες σχέσεις σοβαρές είχα συγκατοικούσα μαζί με τις κοπέλες. εκεί κάπως κόλλησε και μου απάντησε πως γίνετε μου λέει αν υπάρχει έρωτας και αγάπη μαζί.

εικάζω ότι θα έψαχνε κάποιον για γαμιά της και να κάνει εξορμήσεις ανά την Ελλάδα σε χιονοδρομικά κέντρα και νησιά κοσμοπολίτικα. 

κάτι άλλο που απάντησα είναι αν είσαι μαζί μου της λέω τέρμα η δουλειά στο μπαρ στην Ηγουμενίτσα για σένα. μου λέει και ποιος θα με συντηρεί;

και απαντάω εγώ.

Δεν γίνεται μου λέει γιατί αν μια μέρα με βαρεθείς και με παρατήσεις εγώ τι θα κάνω μετά

την απάντησα ότι δεν πρόκειται να την αφήσω ξεκρέμαστη

μου απάντησε ότι και εγώ πιστέυω ότι δεν θα με κρεμάσεις, διότι είδα ότι κρατάς τον λόγο σου όπως οι ρώσοι γιατί μου λέει οι έλληνες γενικά δεν κρατάνε το λόγο τους. (μαλακία βέβαια αυτό που είπε αλλά δεν απάντησα γιατί λέω ας πετύχω το σκοπό μου και μετά θα την βάλω στη θέση της).

θέλω όμως να το σκεφτώ λίγες μέρες τι απόφαση θα πάρω μου λέει

οκ της λέω έχεις όσο χρόνο θέλεις από εμένα


 

DR_LOVE

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.519
Like
1.890
Πόντοι
216
Φιλε Παππα χώρις να θέλω να είμαι ρατσιστής γιατί η δουλειά δεν είναι ντροπή αλλά  κρατάω δυο σημεία.

Ρωσσιδα Μπαργουμαν και λευκός γάμος. Δύσκολα τα πράγματα λερωμενη..Νυχτα με πέφτικες απο μαγαζατορες και πεινασμενους επαρχιωτες και ταυτόχρονα ψεύτικος γάμος για παραμονή στην χώρα. Στις ταινίες αυτά πολλές φορές καταλήγουν σε love stories αλλα η πραγματική ζωή ειναι πολυ σκληρή..Έχει αναγκαστει να κάνει πολλά για να επιβιώσει (και όσα δεν ξέρουμε ακόμα ) που θα την έχουν σημαδεψει και πολύ δύσκολο να αφεθει ολοκληρωτικά. Ακόμα και να το κάνει πάνω στην στιγμή (όπως και έγινε) μετά πάει σπίτι και σκέφτεται και επανέρχεται στην πραγματικότητα. Δεν  τα τιναζει ολα έτσι εύκολα. Όπως σου έγραψε αν με παρατησεις τι θα κάνω εγώ πως θα ζήσω?Είναι  στο ένστικτο του ανθρώπου η επιβίωση.

Αν μου επιτρέπεις το πηγές πολύ καλά, αλλά ίσως δεν έπρεπε να γράψεις μόνο αυτό με τα 100 ευρώ γιατί κατέστρεψε ολο το background του ιδιαιτερου άνθρωπου που της δημιουργησες στο κεφάλι της, αλλά πάνω στα νεύρα λογικό να γίνει. Επειδή σε ενδιαφέρει όμως μια καλή προσέγγιση είναι να ήρεμησεις και να το πας χαλαρά ώστε να μην την φοβισεις πως πρέπει να απάντησει εδώ και τώρα.Ειναι δύσκολο να το κατάφερεις όταν σε έχει σκυλοκαβλωσει η αλλη αλλα αν της κάνεις επιθετική συναισθήματικη προσέγγιση θα σε κάνει τελικά block. Ξέρει να αντιστέκεται αυτή λογω background.  Πες της λογω συναισθήματων είπα μια κουβέντα παραπάνω (με sms οχι πολλαπλες κλήσεις) πήγαινε το σιγά και μετά κανόνισε να πας ενα τριήμερο εκει (το πολυ σε ενα μηνα) να γνωρίστητε καλύτερα (πουτσα δηλαδή)..Μετά βλέποντας και κάνοντας.
 
D

dude901123

Επισκέπτης
Με την γκόμενα απο το Ζιτομιρ που ήταν Ρόδο έχουμε πολύ καλή επαφή !Μου γκρινιάζει για τον καιρό!
Στείλε μου πότε θα είσαι ελεύθερος να της στείλω να βρεθείτε ! Αν και δεν την βλέπω θερμή και δεν με ρωτάει καν τι κάνει φίλος μου Έλληνας πάνω!
Αυτό που δείχνει να την καίει είναι να την καλέσω Ρόδο και δείχνει έτοιμη να ανοίξει πόδια γι αυτό...
Ωραία πάντως αυτή που είσουν Chernivtsi και μου έστειλες!

Χθες στις 15.00 φτάσαμε Zhitomir. Μια αρχική εντύπωση από την πόλη, καθότι δεν τη γύρισα πέρα από το κέντρο και ένα πολυκατάστημα, είναι πως δεν έχει καμία σχέση με τις ας πούμε κοντινές Vinnitsa και Khmelniskiy. Ο φίλος μου που ήρθε μαζί μου για να πάρει το βάπτισμα του πυρός σε Ουκρανικά εδάφη λέει ότι εδώ είναι πολύ καλύτερα από Chernivcy. Και συμφωνώ μαζί του. Ήδη η πρώτη γκόμενα-ξεναγός που μας έκλεισε τα διαμερίσματα (δεν κλείνουν σε ξένους χωρίς συστάσεις) 100m από τον κεντρικό πεζόδρομο μας έφερε το βράδυ μια φίλη παρουσιάστρια στην τοπική τηλεόραση και πήγαμε για πίτσα και μπάλα. Εντελώς χαλαρή φάση χωρίς ακριβά εστιατόρια και περίεργα γούστα. Προχωράει πολύ καλά ήδη με το φίλο μου και σήμερα μας κάλεσε σπίτι της να μας μαγειρέψει. Αυτό όταν το κάνει γκόμενα που δεν έχεις συναντήσει ποτέ όπως η δικιά μου χθες, να πασάρει δηλαδή μια πολύ καλή φίλη στο φίλο σου και να σε καλέσει κιόλας το επόμενο βράδυ στο σπίτι της για φαγητό λέει πολλά. Το θέμα είναι πως δεν θέλω να με κλειδώσουν πάλι όπως στο Chernivcy και να περάσω 4 μέρες με την ίδια. Ήδη της είπα σήμερα το πρωί ότι δεν νομίζω ότι μπορεί να πάει κάπου το θέμα και να μείνουμε φίλοι. Έχω πέρα από τη δική σου πιθανή πάσα που έγραψες άλλες 2 (21&27 χρ.) που περιμένουν να σκάσω μύτη σήμερα, αύριο.
Γενικά είμαι ενθουσιασμένος με τη πόλη ως στιγμής. Νομίζω επίσης ότι η περίοδος όπως αυτή που διανύουμε τώρα αρχές καλοκαιριού με προοπτική άδειας, διακοπών και αντίστοιχης διάθεσης-ψυχολογίας είναι πολύ βοηθητικός παράγοντας στη διάθεσιμότητα των γυναικών. Ας πούμε πιάνεις κουβέντα στο tinder και λες είμαι εδώ για κάτι δουλίτσες, ψάχνω μια γυναίκα για σχέση, σύντροφο, να περάσω καλά, ότι σου κατέβει τέλος πάντων, και στην ερώτηση της και μετά τι??? Λες άνετα.. αν όλα πάνε καλά στη γνωριμία μας έλα σε λίγες βδομάδες στην Ελλάδα να κάνουμε διακοπές και να το συνεχίσουμε. Όλες είναι θετικές αν φτάσει ως εκεί η συζήτηση κάτι που το χειμώνα ήταν ο λόγος να μην προχωρήσει το πράγμα όταν υπήρχε αυτή η ερώτηση.. και μετά τι? Η απάντηση ήταν εσύ θα φύγεις σε 2,3 μέρες και κάπου εκεί το έχανες.
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
καλα ρε παπα και σε μενα πολλες γνωστες ουκρανιδες που ειχαν τετεια θεματα παραμονης αρχισαν ενδιαφερων ξαφνικα,δεν μιλω για πουτανοβιες.αλλα που δουλευαν εδω σε εργασιες και εληγαν βιζες η ειχαν τετεια θεματα με μαλακες που τις παντρευτηκαν στα χαρτια.
ολες ενω δεν ειχαμε επαφες ξαφνικα ενδιαφερων μεχρι που ξαφνικα σταματουσαν.
μετα μαθαινα κανονιστηκαν η μια βρηκε ενα μαλακα,η αλλη ενα ρουμανο και η αλλη ενα πολωνο και ετσι
κανονιστηκε το θεμα τους.ετσι ξανα δεν με υξεραν ουτε ρωτουσαν ποτε θα ειμε ουκρανια να τις κανονισω.
χτες προτεινα σε μουναρα που ειναι στα χαρτια με καπειον ταξιδι βαρκελωνη και ενθουσιαστηκε.
λεει αν δεν με παρει καπου ο μαλακασ φυγαμε.
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
θα γραψω στο θεμα οδυσσο τωρα για αυτο δειτε εκει για πλιροφοριες.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom