Νέα

Τί γίνεται με Κίεβο;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα scientist
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

DR_LOVE

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.519
Like
1.890
Πόντοι
216
Δεν έχει νόημα ούτε να απαντάς ούτε να ασχολείσαι με την τρέλα της καθεμιας.

Και εγω στην πορνοκαριερα μου εχω βγει με ανελεητες vegan, αριστερές, ακρες δεξιά, κουναβια, κυριλέ γκόμενές, ξενέρωτες, χορεύτριες κλπ. Η κάθε μια με την τρέλα της. Δεν με ένοιαζε ουτε να της την πω ούτε να την αλλάξω μόνο να πετύχω τον σκοπό μου!!! Δεν αλλάζει ο άνθρωπος ούτε αξίζει να αναλωνεσαι σε κόντρες με ανθρώπους με διαφορετικά πιστεύω.

Πάντως ενα κοινό είχαν όλες. Απο την αριστερή των Εξαρχείων μέχρι την κυριλέ γκομενα του βπ, οταν τρώγανε την πουτσα απο το καλο παιδάκι που δεν τους τη λέει και μετά τρώγανε ΕΞΑΦΑΝΙΣΗ όλες κλάμα και δράμα!! Αυτό τους βάζει μόνο μυαλό. Πουτσα και δρόμο. Ολα τα αλλα με τα λόγια ουτε που της αγγίζουν!! Ούτε να το παίζεις σκληρός παραδοσιακός άντρας ούτε τίποτα..
 

dragcrx

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2006
Μηνύματα
673
Like
2.080
Πόντοι
446
Δεν έχει νόημα ούτε να απαντάς ούτε να ασχολείσαι με την τρέλα της καθεμιας.

Και εγω στην πορνοκαριερα μου εχω βγει με ανελεητες vegan, αριστερές, ακρες δεξιά, κουναβια, κυριλέ γκόμενές, ξενέρωτες, χορεύτριες κλπ. Η κάθε μια με την τρέλα της. Δεν με ένοιαζε ουτε να της την πω ούτε να την αλλάξω μόνο να πετύχω τον σκοπό μου!!! Δεν αλλάζει ο άνθρωπος ούτε αξίζει να αναλωνεσαι σε κόντρες με ανθρώπους με διαφορετικά πιστεύω.

Πάντως ενα κοινό είχαν όλες. Απο την αριστερή των Εξαρχείων μέχρι την κυριλέ γκομενα του βπ, οταν τρώγανε την πουτσα απο το καλο παιδάκι που δεν τους τη λέει και μετά τρώγανε ΕΞΑΦΑΝΙΣΗ όλες κλάμα και δράμα!! Αυτό τους βάζει μόνο μυαλό. Πουτσα και δρόμο. Ολα τα αλλα με τα λόγια ουτε που της αγγίζουν!! Ούτε να το παίζεις σκληρός παραδοσιακός άντρας ούτε τίποτα..
Πολύ σωστά απλά μερικές φορές είναι τόσο προκλητικές που δεν μπορείς...άσε που δεν μου σηκώνεται εμένα με τέτοιες άμα λένε αυτά γιατί αυτές το 98%ειναι κάτω του πέντε..βεγκαν κλπ τοπ μοντέλο δεν εχω δει ποτέ μου..
 

spyrosx81

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2018
Μηνύματα
47
Like
50
Πόντοι
0
Δεν έχει νόημα ούτε να απαντάς ούτε να ασχολείσαι με την τρέλα της καθεμιας.

Και εγω στην πορνοκαριερα μου εχω βγει με ανελεητες vegan, αριστερές, ακρες δεξιά, κουναβια, κυριλέ γκόμενές, ξενέρωτες, χορεύτριες κλπ. Η κάθε μια με την τρέλα της. Δεν με ένοιαζε ουτε να της την πω ούτε να την αλλάξω μόνο να πετύχω τον σκοπό μου!!! Δεν αλλάζει ο άνθρωπος ούτε αξίζει να αναλωνεσαι σε κόντρες με ανθρώπους με διαφορετικά πιστεύω.

Πάντως ενα κοινό είχαν όλες. Απο την αριστερή των Εξαρχείων μέχρι την κυριλέ γκομενα του βπ, οταν τρώγανε την πουτσα απο το καλο παιδάκι που δεν τους τη λέει και μετά τρώγανε ΕΞΑΦΑΝΙΣΗ όλες κλάμα και δράμα!! Αυτό τους βάζει μόνο μυαλό. Πουτσα και δρόμο. Ολα τα αλλα με τα λόγια ουτε που της αγγίζουν!! Ούτε να το παίζεις σκληρός παραδοσιακός άντρας ούτε τίποτα..
ενταξει αλλα υπαρχει και ενα μετρο εδω ο αλλος σου λεει του κουβαλησαν το λαθρο μαζι και τον αβανταραν κιολας!
 

spyrosx81

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2018
Μηνύματα
47
Like
50
Πόντοι
0
ξερεις γιατι αντιδραμε δοκτωρα?γιατι βλεπουμε αυτο που ερχεται και δεν μπορουμε να το χωνεψουμε!και το παλευουμε οσο μπορουμε!οι επομενες γενιες αυτα θα τα τρωνε αμασητα δυστηχως
 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
Σωστά τα λέει ο Σκληρός.οι δυτικές βεγκαν hitch hiching κλπ αν τους πει τίποτα κατά των gay θα σε φάνε ζωντανό.βεβαια και εγώ τις ξεφτιλιζω με επιχειρήματα και 3-4 τις έκανα και κλεγανε γιατί μετά τα 2-3 πρώτα τσιτατα που τους μαθαίνουν να λένε μετά όταν τις στριμωξεις πραγματικά δεν έχουν τι να πουν...δυστυχώς αυτές δεν κάνουν για εμάς...μου ήρθε φιλανδεζα μουναρα με φίλη της και μου φέραν στην παρέα παλαιστίνιο σκουπιδιαρη και του έκαναν και διαφήμιση...έπαθα σοκ.. αυτός μου έλεγε ότι οι ελλεινιδες είναι οι καλύτερες γυναίκες στον κόσμο..όταν προχώρησε η κουβέντα μου είπε ότι έχει πάει παντού στην Ευρώπη και μόνο αυτές του κάθονται γιαυτο τις λέει θεές..αυτε ς οι βρωμες όταν τους κάνουν καμάκι νορμάλ παιδιά τους λένε ξέρεις ποια είμαι εγώ...τα σχόλια δικά σας...
Τελικά του έκατσε Φιλανδέζα?
 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
Για την νεα γενια που βλεπω σαν Ελληνες ανηκουμε πιστευω στους ωραιους λαους
Κατω απο Γαλλους,Ιταλους και Σκανδιναβους σε εμφανιση αλλα πανω απο Αλβανους,Σερβους και λοιπους Βαλκανιους η τιποτα Αγγλους που οι μισοι ειναι κοκκινοποι με στραβα δοντια..
Επισης Ουκρανοι,Ρωσοι και Σλαβοι και Πολωνοι επισης δεν ειναι ομορφοι αντρες
Δες πολυ απλα ποσοι πανε για Σλαβες γυναικες ολος ο ντουνιας
Για Σλαβους αντρες καμια

Τωρα κατι Γερμναοι,Ολλανδοι μας ριχνουν πολυ σε υψος αλλα θα ελεγα οτι μερικοι ειναι ωραιοι αλλα ειναι τελειως χαλιες
Ελλαδα δεν βλεπεις ευκολα πχ 5 ωραιους και με 5 χαλιες οπως Γερμανους ,εδω θα δεις 7-8μετριους και 1 ωραιο και 1 ασχημο



Βεβαια ολα αυτα ειναι παρα μα παρα πολυ θεωρητικα καθως οι αντρες ερωτευονται με τα ματια και οι γυναικες με τα αυτια


Τι να κανω εγω εμφανιση ωραιου Γερμανου αμα ειναι beta male και τρωει σκαμπιλια απο λαθρο και σκυβει το κεφαλι..Αντιθετα ενας Σερβος κακομουτσουνος στο υψος του Otto με ενα βλεμμα του θα κανει τον Πακι να κατουρηθει

Επισης καποιες γουσταρουν τετοια συμπεριφορα αντρα προστατη αλλες θελουν αντρα που να πιστευει σε φεμινισμους κτλπ


Εγω βλεπω πχ οτι οσες εχασα και χανω ειναι κυριως επειδη πιστευω ξεκαθαρα στον διαχωρισμο αντρα γυναικας καμια δεν μου πε εεε Πανο εχεις λιγο παραπανω τριχες στο στηθος η στο ποδι η εισαι πιο μελαχρινος απ οτι θελω

Αυτα ειναι ΜΑΛΑΚΙΕΣ και οποια τα λεει δεν τα εννοει ουτε στο ελαχιστο..Η γκομενα αμα δεν γαμηθει η τραβηχτει με καποιον δεν ειναι γιατι εχει δυο τριχες η δυο κιλα παρααπανω ειναι γιατι δεν της ικανοποιει τον ιδανικο αντρα που εχει σαν εικονα στο μυαλο της κυριως σαν χαρακτηρα
Το βίντεο στη προηγούμενη σελίδα το είδες? Σαν την "sunshine" ήταν?
Δυστηχώς όταν θα είναι πολλές και χωρίς οργανωμένη ανδρική αντίδραση όλα θα έχουν τελειώσει...
 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
Δεν έχει νόημα ούτε να απαντάς ούτε να ασχολείσαι με την τρέλα της καθεμιας.

Και εγω στην πορνοκαριερα μου εχω βγει με ανελεητες vegan, αριστερές, ακρες δεξιά, κουναβια, κυριλέ γκόμενές, ξενέρωτες, χορεύτριες κλπ. Η κάθε μια με την τρέλα της. Δεν με ένοιαζε ουτε να της την πω ούτε να την αλλάξω μόνο να πετύχω τον σκοπό μου!!! Δεν αλλάζει ο άνθρωπος ούτε αξίζει να αναλωνεσαι σε κόντρες με ανθρώπους με διαφορετικά πιστεύω.

Πάντως ενα κοινό είχαν όλες. Απο την αριστερή των Εξαρχείων μέχρι την κυριλέ γκομενα του βπ, οταν τρώγανε την πουτσα απο το καλο παιδάκι που δεν τους τη λέει και μετά τρώγανε ΕΞΑΦΑΝΙΣΗ όλες κλάμα και δράμα!! Αυτό τους βάζει μόνο μυαλό. Πουτσα και δρόμο. Ολα τα αλλα με τα λόγια ουτε που της αγγίζουν!! Ούτε να το παίζεις σκληρός παραδοσιακός άντρας ούτε τίποτα..
Πάλι το έχεις χαμένο! Μου εξισώνεις μια λέτσα των εξαρχίων με μια δεξιά γκόμενα? δεν μπορείς να διακρίνεις διαφορά ποιότητας? Που δεν νομίζω να γνώρισες κάποια δεξιά(όχι υπερθρήσκα) διότι είναι στη γυναικεία φύση να αριστερίζουν όλες!
Για μια ακόμα φορά δείχνεις δείγματα μετριότητας χαρακτήρα..
 

Επισκέπτης
Εγω γαμαω Αγγλιδες. Στον πουτσο τους ο φεμινισμος. Αγγλιαρα ολε!
 

DR_LOVE

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.519
Like
1.890
Πόντοι
216
Πάλι το έχεις χαμένο! Μου εξισώνεις μια λέτσα των εξαρχίων με μια δεξιά γκόμενα? δεν μπορείς να διακρίνεις διαφορά ποιότητας? Που δεν νομίζω να γνώρισες κάποια δεξιά(όχι υπερθρήσκα) διότι είναι στη γυναικεία φύση να αριστερίζουν όλες!
Για μια ακόμα φορά δείχνεις δείγματα μετριότητας χαρακτήρα..

Δεν θα σου απαντήσω χρόνια τώρα αγνοώ αυτά που γράφεις διότι πάντα αλλα λέω αλλα  καταλαβαίνεις. Εκπεμπουμε αλλο μήκος κύματος απλα. Δεν πειράζει σε όσους αρέσουμε!!
 

Mounokwlaraki

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2016
Μηνύματα
1.337
Κριτικές
61
Like
3.078
Πόντοι
7.216
φιλε να τα βαλουμε σε μια σειρα!μιλαμε για αν ειμαστε ωραιοι σαν λαος!μην μου βαζεις τα χουγια μας και οτι η αθηνα ειναι ασχημη στην εξισωση!τα ξερουμε αυτα!μου κανεις πλακα να μου λες οτι ειμαστε πιο ωραιοι απο τους ασιατες μονο!
Η απάντησή μου αφορούσε τρία θέματα τα οποία εθεσε μια ουκρανίδα στο μελος pink floyd. Την ασχήμια των ανθρώπων, την ασχήμια της αθήνας και την μουνοδουλίαση. Αν πας 2 σελίδες πίσω θα δείς οτι το έχω κάνει παράθεση.

Για να μην μπερδευόμαστε λοιπόν ας πιάσουμε την ομορφία των ανθρώπων.
Έχοντας πάει σε μερικές χώρες εκτός ευρώπης και εντός στις παρακάτω:

-Αγγλία
-Γαλλία
-Ισπανία
-Ιταλία
-Ελβετία
-Γερμανία
-Αυστρία
-Τσεχία
-Σερβία
-Βουλγαρία

Μπορώ να πώ με σιγουρία οτι από τις παραπάνω χώρες είμαστε πιο όμορφοι μονο από δυο. Από βούλγαρους και άγγλους. Οι υπόλοιποι μας ρίχνουν στα αυτία.
Μιλάω και για τα δυο φύλλα, για όλες τις ηλικίες και για την γενικότερη εμφάνιση.
Πρόσωπο, σώμα, στύλ.

Γενικότερα, επειδή έχω ταξιδέψει και λίγο στην κοντινή ασία έχω βγάλει και το εξής συμπέρασμα.
Εχουμε περισσότερα κοινά ως λαός με τους κοντινούς ασιάτες, από οτι με τους βορειοκεντρικοευρωπαίους.
Είμαστε περισσότερο τούρκοι παρά ιταλοι.
Περισσότερο ιρακινοί παρά ισπανοι.
Περισσότερο αιγύπτοι παρά νορβηγοί.

Τα παραπάνω είναι διασταυρωμένα  και με ανθρώπους που μένουν μόνιμα εξωτερικό.
Δεν παύουν όμως να αποτελούν υποκειμενική προσωπική άποψη.


:hi:
 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
Η απάντησή μου αφορούσε τρία θέματα τα οποία εθεσε μια ουκρανίδα στο μελος pink floyd. Την ασχήμια των ανθρώπων, την ασχήμια της αθήνας και την μουνοδουλίαση. Αν πας 2 σελίδες πίσω θα δείς οτι το έχω κάνει παράθεση.

Για να μην μπερδευόμαστε λοιπόν ας πιάσουμε την ομορφία των ανθρώπων.
Έχοντας πάει σε μερικές χώρες εκτός ευρώπης και εντός στις παρακάτω:

-Αγγλία
-Γαλλία
-Ισπανία
-Ιταλία
-Ελβετία
-Γερμανία
-Αυστρία
-Τσεχία
-Σερβία
-Βουλγαρία

Μπορώ να πώ με σιγουρία οτι από τις παραπάνω χώρες είμαστε πιο όμορφοι μονο από δυο. Από βούλγαρους και άγγλους. Οι υπόλοιποι μας ρίχνουν στα αυτία.
Μιλάω και για τα δυο φύλλα, για όλες τις ηλικίες και για την γενικότερη εμφάνιση.
Πρόσωπο, σώμα, στύλ.

Γενικότερα, επειδή έχω ταξιδέψει και λίγο στην κοντινή ασία έχω βγάλει και το εξής συμπέρασμα.
Εχουμε περισσότερα κοινά ως λαός με τους κοντινούς ασιάτες, από οτι με τους βορειοκεντρικοευρωπαίους.
Είμαστε περισσότερο τούρκοι παρά ιταλοι.
Περισσότερο ιρακινοί παρά ισπανοι.
Περισσότερο αιγύπτοι παρά νορβηγοί.

Τα παραπάνω είναι διασταυρωμένα  και με ανθρώπους που μένουν μόνιμα εξωτερικό.
Δεν παύουν όμως να αποτελούν υποκειμενική προσωπική άποψη.


:hi:
Και τι παραπάνω έχει ένας Νορβηγός μπεκρής που είναι ο μέσος όρος της χώρας απο έναν καλλιεργημένο και σπουδασμένο στην Αγγλία γιατρό Αιγύπτιο και ας ξεφεύγει απο τον μέσο όρο της χώρας του?
Απο την κατάμεστη τουριστική Ρόδο έχω να σας ανακοινώςω πως δεν υπάρχουν εθνικότητες πλέον στους ανθρώπους και κυρίως στη Δύση...
Υπάρχουν μαζοποιημένοι άνθρωποι και μη μαζοποιημένοι ..Οι πρώτοι είναι πολύ περισσότεροι απο τους δεύτερους!
Οι συμπεριφορές των μαζοποιημένων πιο πολύ καθορίζονται απο παγκόσμιες τάσεις της Δύσης παρά απο εθνικά χαρακτηρηστικά! Στις γυναίκες ακόμα περισσότερο

Το τι κάνουν οι μέσοι όροι ενδιαφέρει εμάς πολύ λίγο και η κατανόησή του μέσου όρου μόνο κερδοσκοπική αξία έχει και ποσοτική για τις γυναίκες..Διότι αν βρείς ένα τρόπο να ρίξεις ένα μουνί απο το μέσο όρο σημαίνει πως με τον ίδιο τρόπο μπορείς να τις ξεκωλιάσεις όλες!
Αν δεν μπορείς τότε χάνεσαι στις εθνικότητες...
 
D

dude901123

Επισκέπτης
Να πω και εγώ ένα γειά..
Καλησπέρα από την φθινοπωρινή Ουκρανία. Θερμοκρασία 15-20 βαθμούς και βροχή όλη μέρα. Τα κορίτσια όμως είναι παντού. Chernivcy ole. Σήμερα 5η ημέρα παλεύω για την 3 γκόμενα. Δυστυχώς τις 3 πρώτες μέρες με είχε κεφαλοκλείδωμα μία και χθες και σήμερα παλέυω όλες τις υπόλοιπες. Χθες κάτι έκανα και έβαλα γκολ ανέλπιστα το '90+ από μια χαμένη σέντρα -υπόθεση- που είπα να κυνηγήσω. Να δούμε σήμερα... Ακόμα αντέχει το πράγμα εδώ αν και είναι δυσκολότερο από παλιά..
Αύριο πρώτη φορά Zhitomir. Για να δούμε..
 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
Δεν θα σου απαντήσω χρόνια τώρα αγνοώ αυτά που γράφεις διότι πάντα αλλα λέω αλλα  καταλαβαίνεις. Εκπεμπουμε αλλο μήκος κύματος απλα. Δεν πειράζει σε όσους αρέσουμε!!
Συμφωνώ σε αυτό!Το μήκος κυμματός σου είναι τα εξάρια σε ποσσότητες με μάξιμουμ το 7 που το θεωρείς επιτυχία ενώ το δικό μου μήκος κύματος είναι τα 8άρια με μίνιμουμ το 7 που τα θεωρώ αποτυχία!
Και εμφανισιακά σε σώμα είσαι σίγουρα πιο γεροδεμένος!Αρα κάπου αλλού υστερείς...
 

DR_LOVE

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.519
Like
1.890
Πόντοι
216
Συμφωνώ σε αυτό!Το μήκος κυμματός σου είναι τα εξάρια σε ποσσότητες με μάξιμουμ το 7 που το θεωρείς επιτυχία ενώ το δικό μου μήκος κύματος είναι τα 8άρια με μίνιμουμ το 7 που τα θεωρώ αποτυχία!
Και εμφανισιακά σε σώμα είσαι σίγουρα πιο γεροδεμένος!Αρα κάπου αλλού υστερείς...

Συμφωνώ απλα επειδή γράφουμε σε φόρουμ για την Ουκρανία να υπενθυμίσω στο κοινό πως δεν έκανες απολύτως τίποτα όταν ταξιδεψες Ουκρανία (σου δώσανε ενα έτοιμο κονε) και μπήκες και έβριζες την χώρα.Στην μάχη στην πίστα δηλαδή μηδέν.

Οπότε το μοναδικό σου όπλο είναι να παλεύεις με πισινες και με επίδειξη πλούτου να πηδηξεις 8αρια τουριστριες στην Ρόδο στην εδρα σου.Αφού τα έχεις καλα κάνεις και σε χαίρομαι αρκεί να μην πάρεις δρόμο kman που τον θαυμάζεις κιολλας sugar daddy δηλαδή.

Ακόλουθα μια φορά το λαό σου σε ταξίδι να μας δείξεις το 8αρι που θα βαρέσεις Κιεβο χωρίς λεφτά!!
Εγω υστέρω σε πολλά αλλα οχι στην αντίληψη της πραγματικότητας. Πως θα ταξιδεύω Ουκρανία και θα βαράω για τα ωραία μάτια μου 8αρια!!οπότε δίνω την ωμή αλήθεια.
Αγάπη μόνο!!
 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
Συμφωνώ απλα επειδή γράφουμε σε φόρουμ για την Ουκρανία να υπενθυμίσω στο κοινό πως δεν έκανες απολύτως τίποτα όταν ταξιδεψες Ουκρανία (σου δώσανε ενα έτοιμο κονε) και μπήκες και έβριζες την χώρα.Στην μάχη στην πίστα δηλαδή μηδέν.

Οπότε το μοναδικό σου όπλο είναι να παλεύεις με πισινες και με επίδειξη πλούτου να πηδηξεις 8αρια στην Ρόδο στην εδρα σου.Αφού τα έχεις καλα κάνεις και σε χαίρομαι αρκεί να μην πάρεις δρόμο kman που τον θαυμάζεις κιολλας sugar daddy δηλαδή.

Ακόλουθα μια φορά το λαό σου σε ταξίδι να μας δείξεις το 8αρι που θα βαρέσεις Κιεβο χωρίς λεφτά!!

Αγάπη μόνο!!
Ότι να ναι... Το δεκέμβριο  έφαγα ένα μίνιμουμ 7,5 απο Τίντερ στο Βουκουρέστι που ομολογώ πως νόμιζα πως είναι 7αρι! Πριν λίγες μέρες έφαγα απο τη πίστα στη Ρόδο μια λευκορωσίδα που οι φίλοι μου λένε πως είναι 8,5! Τα τελευταία χρόνια έχω φαει 8άρια απο πίστες στην Αργεντινή, τη Τσεχία και τη Πολωνία!Όλες χωρίς τη παραμικρή επίδειξη πλούτου και πάντα με ένα μπλουζάκι που ποτέ δεν ξεπερνάει τα 10 Ευρώ!  Δεν μπόρεσα σε Ουκρανία και Ρωσία!
Σκέψου να ασχολιόμουν και  με τα 6άρια σου...Καλύτερα τότε να μην είμαι μαζί σας γιατί θα περιμένεις να φορτώσω για να ασχοληθούν μαζί σου...
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.251
Κριτικές
19
Like
7.222
Πόντοι
3.346
Συμπληρώνω και την καταπληκτική συμπεριφορά και τον εκλεπτυσμένο χαρακτήρα των ανατολικών αντρων...
Όσο για την στεναχώρια σου συνονοματε όλοι οι Ιντερνασιονάλ στενοχωριόμαστε με τα miss match εδώ όταν βλέπουμε τα ανάποδα πάνω δηλαδή σκουπιδιαρη με σούπερ μοντέλο αλλά όταν τους τα λες χαμπάρι...
Κλοκ 9/10 ανατολικες που φέρνω πρώτη φορά μου λένε ωχχχ εδώ υπάρχουν άντρες!!!
Θυμάμαι και μια μεγάλη αλήθεια που μου είπε μια στριπτιζου Ρουμάνα που βγαίναμε άμα ήξεραν οι Έλληνες άντρες πόσο μετράει ο πούτσους τους δεν θα ξανασχολουντουσαν με τις Ελληνίδες..αυτά βέβαια κάπου στο 2000 τώρα???

:thumbsup:  :hi:
 

DR_LOVE

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.519
Like
1.890
Πόντοι
216
Αφού τα καταταφερνεις μπράβο σου. Σου εύχομαι να το συνεχίσεις απλα εχω σχηματίσει αποψη για σένα εδω και πολύ καιρό περι χαράκτηρα και δεν θα με ενδιαφέρε ούτως η άλλως να βρεθούμε στην ίδια παρέα.

Ασε εμενα να δίνω αντικειμενικες ελπίδες και απόψεις στον κόσμο. Γιατί τα 8αρια Ουκρανία και Ρουμανία που κάθονται απλα για τα ωραία μάτια σε αυτούς που είναι γνωστές τους κάνει να κουνανε απλα το κεφάλι.

 

Rapturee

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2012
Μηνύματα
446
Like
254
Πόντοι
21
Συμπληρώνω και την καταπληκτική συμπεριφορά και τον εκλεπτυσμένο χαρακτήρα των ανατολικών αντρων...
Όσο για την στεναχώρια σου συνονοματε όλοι οι Ιντερνασιονάλ στενοχωριόμαστε με τα miss match εδώ όταν βλέπουμε τα ανάποδα πάνω δηλαδή σκουπιδιαρη με σούπερ μοντέλο αλλά όταν τους τα λες χαμπάρι...
Κλοκ 9/10 ανατολικες που φέρνω πρώτη φορά μου λένε ωχχχ εδώ υπάρχουν άντρες!!!
Θυμάμαι και μια μεγάλη αλήθεια που μου είπε μια στριπτιζου Ρουμάνα που βγαίναμε άμα ήξεραν οι Έλληνες άντρες πόσο μετράει ο πούτσους τους δεν θα ξανασχολουντουσαν με τις Ελληνίδες..αυτά βέβαια κάπου στο 2000 τώρα???
Το ιδιο εχει συμβει και σε μενα το 2016 οταν ηρθε μια φιλη μου ρουμανα πρωτη φορα.
"Οι αντρες εδω ειναι πολυ ωραιοι σε σχεση με τους δικους μας που εχουν χωριατοφατσες, αλλα οι γυναικες μη εμφανισιμες."

Σε παραπεμπω σε αυτο το ρουμανικο group Αμα δεις τι ποσταρουν κυριως οι αντρες, οπως και τα προφιλ τους, μετα απο ενα διαστημα θα βγαλεις ποιο εμπεριστατωμένο συμπερασμα.

Για ουκρανια δυστηχως δεν εχω κατι παρομοιο.
 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
Στο ταξίδι του χειμώνα στη Βίνιτσα και επειδή δεν έβρισκα 8αρια ,έφερα αυτή τη γκόμενα στο δωμάτιο αλλά δεν την γάμησα γιατί δεν είμαι σαβουρογάμης!Την βαθμολόγησα 6,5 και την έστειλα σπίτι ενώ ήθελε γαμήσι!Ο Dirty τα έβλεπε!
Αν είμουν δρ love θα τη θεοποιούσα και θα την γύρναγα στα εστιατόρια του Κιέβου 3 μέρες για να κάτσει!
Αυτή είναι η διαφορά και η αντικειμενικότητα που λεει!
 

Συνημμένα

  • IMG_0242.PNG
    IMG_0242.PNG
    131,4 KB · Εμφανίσεις: 59

DR_LOVE

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.519
Like
1.890
Πόντοι
216
Δεν μπορώ να καταλάβω τι έχεις πάθει μαζι μου.
Αυτά να τα βλέπει ο target που του έλεγα στο Κίεβο πως είσαι καρακομπλεξικός και μου έλεγε πως είσαι μια χαρά.
Όπως μας έγραφες τότε χεραιτω τους γαμιαδες του Κιέβου που πατε ολοι σε πληρωμενο όπως μου είπε ο φίλος μου π Ροδίτης - χωρίς να μας ξέρεις!!! Αλλα τελικά μάλλον ειχα δικιο και εκτειθεσαι.
Συνέχισε κατα βάθος γελάω:)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom