Νέα

Τί γίνεται με Κίεβο;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα scientist
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
Ζητησα ενα νουμερο , δεν απαντησες ξεκαθαρα και εγω μπερδευομαι?
τελος παντων ...

αν πηδηξες καμια δεκαρια την τελευταια διετια(οχι ελληνοποιημενες η ξενες που ζουνε στη χωρα)
σου βγαζω το καπελο ,,, ελληνιδες και ONS δεν ειναι πολυ συμβατο ,αρα μιλαμε για ψιλοσχεσεις μικρης διαρκειας, τοτε ξανα ευγε.
εχω μια μαλακισμενη γειτονησα που ο γιος της παντρευτηκε ελληνιδα και την εχει χρονια
κλισμενη στο σπιτι με παιδεια και ουτε να ξεμητησει δεν μπορει.
εγω την γκομενα την θυμαμε απο τοτε που ηταν ρουμανα!18 τοτε και δουλευε 4 με 5 χρονια σε πουτανομπυραρια χαχαχααχ.αλλη βουλγαρα που μιλουσε ελληνικα μας την συστησαν ελληνιδα της βουλγαριας.
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
με συνοδεια απο ελληνες και θειο μου παω σπιτι πλεον μου εμεινε ο φοβος μην με κλεψουν παλι.
χτες ειχε βιζιτες απογευμα στο κεντρο πλισιασα 2 μιλησα στα ρωσικα και μου την ειπανε!
πλισιασα και μερικες αλλες γκομενες παλι τα ιδια γιατι οπως σας ειπα δεν αξιζει στριτ καμακι.
στο μπαρ ρεστοραν καμακωσα νορμαλ οραια κοπελιτσα που ηταν με αλλες 3 και ενα πενηνταρι συγγενη τους μαλλον.δεν εδωσε σημασια αλλα γελουσε που πηγε στην παρεα της.
χτες πλισιασα αλλη βιζιτα καθωταν στο παγκακι ερχετε ενας γοριλας ουκρανος καθετε διπλα της να μου την σπασει.φυγε ρε αφραγγε απο εδω γαμωτο μου ερχωντε να μου σπασουν τα αρχιδια.
 
  • Like
Αντιδράσεις: flynow

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
οδυσσο πανυγιριζουν τα γκολ τις ρωσιας παντως.ολοι με ην ρωσια ειναι.εχει τουριστες απο ισραηλ πολλους αλλα οχι γκομενες.
ειδα 2 αγγλιδες γυναικες.γνωρισα και τον αμερικανο τραγουδιστη που εδειραν πριν 10 μερες και ενα αλλο αμερικανο που ζει εδω 18 χρονια και κρατα πιστολι χαχαχα.απο γκομενες λιγες εχει στο μπαρ ρεστοραν που συχναζω μονοενα απογευμα ειχε κοσμο.
αλλα εκει πανε ομορφουλες με δικα τους αμαξια η με τα ποδια διπλα απο καλεσ περιοχες.
 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
Την διαφορά την κάνουν οι σκεπτομενοι άνθρωποι.Αν τους αξιοποιούσε το σύστημα θα είχε άμεση επίπτωση σε όλους τους τομείς της οικονομίας, της Πολιτικής, της στρατηγικής κλπ.

Οταν βλέπεις όμως ανίκανους σαν τον Καρανικα Σύμβουλο Στρατηγικού σχεδιασμόυ του κρατους και άντιστοιχους ικανούς Έλληνες συμβούλους του προέδρου της Αμερικής τι περιμένεις να αλλάξει?

Να το θέσω πιο απλά σαν παράδειγμα.10 σοβαροί,τζιμάνια άνθρωποι στην σωστή θέση θα αρκούσαν να κανουν τεραστια αλλαγη..Βάλε 2 τετοιους επιστημονες να πουν στο μπουρδελοκρατος πως να οργανωθεί στο τομεα της δημοσιας διοικησης καθαρά με βάση την τεχνολογια της Πληροφορικης. Όλα ηλεκτρονικά και ελεγχόμενα..Ποιος να το πεί?ΤΑ ΖΩΑ βυσματίες που πέρνουν μετακλητούς οι πολιτικοι σαν συμβούλους που δεν έχουν ιδέα?Γιατό ο Δασκαλάκης που θα μπορουσε να βοηθησει τον πήρε το MIΤ.Εδω θα ηταν σε φροντιστηρια μεσής εκπαίδευσης με 3 ευρω την ωρα αμοιβη.

Βάλε 5 σοβαρους να σου που πως να αξιοποιήσεις τον ορυκτό σου πλούτο, να οργανώσεις την νομοθεσία σου κλπ...ΠΟΤΕ ΟΜΩΣ...Πάντα ο βυσματίας και ο φίλος και ο άλλος στο εξωτερικό.

Όταν χτίζεις ενα σπιτι τον πρώτο λόγο έχει ο μηχανικός οι εργάτες ας είναι και ΑΜΕΑ απλά να εχουν τον κατάλληλο απο πάνω να δινει τις εντολές και να τους παρατηρει και η Ελλαδα εχεί πολλούς που θα μπορούσαν αλλα δεν τους αξιοποιησε ποτε!!


Απαντωντας σε αυτό που γράφεις τονίζω το υψηλο πλυθυσμιακά ποσοστό σοβαρο δυναμικό που έχει η Ελλάδα σε σχεσή με άλλα κρατη στο να κάνει την διαφορά..Για μενα αυτο το ποσοστο ειναι ένας δείκτης της μέσης Ευφυΐας.Δεν μπορέι μαθηματικά να μην είναι.
Οι πολιτικές συζητήσεις και οι αντιπαραθέσεις με τους αριστερούς φασίστες στα άλλα νήματα μου προκάλεσαν πολλά προβλήματα και με αυτό το Νικ δεν ήθελα καθόλου να καταπιαστώ με πολιτικά αλλά η περίσταση τo απαιτεί...
Bάζω κι εδώ αυτό το βίντεο που έχει παίξει 2-3 φορές απο πρόπερσι στα άλλα νήματα, διότι περιγράφει 100% την κατάσταση που ζούμε! Όσοι δεν το έχουν δει καλό είναι να το δουν απο την αρχή μέχρι το τέλος διότι ακριβώς εκεί οδηγεί η δικτατορία των ..ανίκανων...

 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
Για ποιο λογω εθαψε η Ουκρανέζα τους Ελληνες και την Αθήνα?
Επειδη δεν την παντρεφτηκε ελληνας να την ταίζει, και να την εχει να κανει μπανια στην παραλια 4 μηνες το χρονο? :2funny:
απο πιο παραμυθι ηρθες?ουκρανιδα νορμαλ αντε να ερθει με τον αντρα η γκομενο για διακοπες.
να ζησουν μονο οι μπαροβιες που ειναι εμφανισιακα σκατα για την ουκρανια και σκουπιδια την εκαναν.
τι εχετε δηλαδη καλυτερο ελλαδα απο κιεβ και οδυσσο που ξερω τουλαχιστον?
δεν εχω πουθενα τις ανεσεις που εχει η  ουκρανια 24 ωρες ειμαι σε ολα πληρως καλυμενος.
 

dragcrx

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2006
Μηνύματα
673
Like
2.080
Πόντοι
446
Φιλε Σπύρο οφείλεις ένα συγνώμη για κάτι ποστ σαν αυτό και προς τον ίδιο τον Κμαν και στους υπολοίπους!
Φιλε clock μπερδευεσε λιγο..Αυτα που εγραφα ηταν συμφωνα με το προφιλ που εδειχνε εδω περα.Τωρα αν εχει διαφορετικο προφιλ στην πραγματικοτητα αυτο ειναι αλλο θεμα και το εγραψα οπως γραφω παντα αυτα που βλεπω.
 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
Φιλε clock μπερδευεσε λιγο..Αυτα που εγραφα ηταν συμφωνα με το προφιλ που εδειχνε εδω περα.Τωρα αν εχει διαφορετικο προφιλ στην πραγματικοτητα αυτο ειναι αλλο θεμα και το εγραψα οπως γραφω παντα αυτα που βλεπω.
Εσύ απο τον Κμαν είδες μόνο την κορυφή του παγόβουνου στους μήνες που παρακολουθείς το φόρουμ! Μιλάμε για γραπτά 10 χρόνων και άνω!
Έδωσε ρεσιταλ το εξάμηνο της διαπραγμάτευσης του μπαρουφάκη! Ενώ όλοι περίμεναν και νόμιζαν οτι το τσίρκο του Συριζα χορευει την Ευρώπη και τον Σόιμπλε, ο ΚΜΑΝ ήταν ο μόνος ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ που έλεγε πως το αντίθετο συμβαίνει και πως ο Σόιμπλε μόνο με ισχύ και πράξεις αντιμετωπίζεται και όχι με απειλές και μαλακούς τύπους! Έλεγε πως ο γέρος έχει φάει σφαίρες και πάει ο Μπαρούφ με γενικές οικονομολογικές γνώσεις να τα βάλει μαζί του! ΑΥΤΑ ΔΕΝ ΤΑ ΕΛΕΓΕ ΚΑΝΕΝΑΣ!!!
 

pitas00

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2009
Μηνύματα
502
Like
49
Πόντοι
6
Εσύ απο τον Κμαν είδες μόνο την κορυφή του παγόβουνου στους μήνες που παρακολουθείς το φόρουμ! Μιλάμε για γραπτά 10 χρόνων και άνω!
Έδωσε ρεσιταλ το εξάμηνο της διαπραγμάτευσης του μπαρουφάκη! Ενώ όλοι περίμεναν και νόμιζαν οτι το τσίρκο του Συριζα χορευει την Ευρώπη και τον Σόιμπλε, ο ΚΜΑΝ ήταν ο μόνος ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ που έλεγε πως το αντίθετο συμβαίνει και πως ο Σόιμπλε μόνο με ισχύ και πράξεις αντιμετωπίζεται και όχι με απειλές και μαλακούς τύπους! Έλεγε πως ο γέρος έχει φάει σφαίρες και πάει ο Μπαρούφ με γενικές οικονομολογικές γνώσεις να τα βάλει μαζί του! ΑΥΤΑ ΔΕΝ ΤΑ ΕΛΕΓΕ ΚΑΝΕΝΑΣ!!!
ο κμαν ειναι τεραστιος γιατι συνδυαζει γερμανικη αποτελεσματικοτητα με ελληνικο δαιμονιο και ευστροφια..θα ηθελα να ξερω την προγνωση του αναφορικα με το τι μελλει γενεσθαι στο ελλαδισταν..υπαρχει ελπις?
 

dragcrx

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2006
Μηνύματα
673
Like
2.080
Πόντοι
446
Εσύ απο τον Κμαν είδες μόνο την κορυφή του παγόβουνου στους μήνες που παρακολουθείς το φόρουμ! Μιλάμε για γραπτά 10 χρόνων και άνω!
Έδωσε ρεσιταλ το εξάμηνο της διαπραγμάτευσης του μπαρουφάκη! Ενώ όλοι περίμεναν και νόμιζαν οτι το τσίρκο του Συριζα χορευει την Ευρώπη και τον Σόιμπλε, ο ΚΜΑΝ ήταν ο μόνος ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ που έλεγε πως το αντίθετο συμβαίνει και πως ο Σόιμπλε μόνο με ισχύ και πράξεις αντιμετωπίζεται και όχι με απειλές και μαλακούς τύπους! Έλεγε πως ο γέρος έχει φάει σφαίρες και πάει ο Μπαρούφ με γενικές οικονομολογικές γνώσεις να τα βάλει μαζί του! ΑΥΤΑ ΔΕΝ ΤΑ ΕΛΕΓΕ ΚΑΝΕΝΑΣ!!!
Μια διορθωση  γραφω καποιους μηνες οχι παρακολουθω.το φορουμ το παρακολουθω απο το 2006(δες εναρξη)
Οσο για τα πολιτικα ειναι διαφορετικα απο τους πυραυλους κλπ.Εγω για τις υπερβολες εγραφα οχι γενικα.Τελος παντον ας κλεισει αυτο το θεμα με τον κμαν και μακαρι να γυρισει δεν περισσευει καμια γνωμη οταν ειναι απο γνωστες και οχι ασχετους που μπαινουν κατα καιρους εδω μεσα.
Οσο για τα πολιτικα η Ελλαδα χανετε εμεις που παμε εξω συνεχεια το βλεπουμε ξεκαθαρα απο φιλια και αγκαλιες μεχρι το 2009 βλεπουμε κοροιδια περιφρονηση και ερωτησεις του τυπου καλα εσεις δεν ειστε φτωχοι..Το πολιτικο μας προσωπικο ειναι τελειως για τον πουτσο...Αν δεν ξεσηκωθει ο κοσμος η Ελλαδα σε 20-30 χρονια δεν θα υπαρχει...
Ο Μπαρουφακης εκανε κακο αλλα το κακο συνεχιζετε και αν δεν του βαλουμε στοπ...
 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
Μια διορθωση  γραφω καποιους μηνες οχι παρακολουθω.το φορουμ το παρακολουθω απο το 2006(δες εναρξη)
Οσο για τα πολιτικα ειναι διαφορετικα απο τους πυραυλους κλπ.Εγω για τις υπερβολες εγραφα οχι γενικα.Τελος παντον ας κλεισει αυτο το θεμα με τον κμαν και μακαρι να γυρισει δεν περισσευει καμια γνωμη οταν ειναι απο γνωστες και οχι ασχετους που μπαινουν κατα καιρους εδω μεσα.
Οσο για τα πολιτικα η Ελλαδα χανετε εμεις που παμε εξω συνεχεια το βλεπουμε ξεκαθαρα απο φιλια και αγκαλιες μεχρι το 2009 βλεπουμε κοροιδια περιφρονηση και ερωτησεις του τυπου καλα εσεις δεν ειστε φτωχοι..Το πολιτικο μας προσωπικο ειναι τελειως για τον πουτσο...Αν δεν ξεσηκωθει ο κοσμος η Ελλαδα σε 20-30 χρονια δεν θα υπαρχει...
Ο Μπαρουφακης εκανε κακο αλλα το κακο συνεχιζετε και αν δεν του βαλουμε στοπ...
μήπως λες πολλά? Εγώ το σβήσιμο της χώρας το βλέπω σε μια πενταετία με δέκα χρόνια μαξιμουμ!

ΑΠΟ ΟΛΟ ΤΟΝ ΚΥΚΛΟ ΜΟΥ ΜΟΝΟ ΕΝΑ ΠΑΙΔΑΚΙ ΞΕΡΩ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΕΙ ΣΤΑ ΕΠΟΜΕΝΑ 5 ΧΡΟΝΙΑ ΠΡΩΤΗ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ!!!!!!!
 

pitas00

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2009
Μηνύματα
502
Like
49
Πόντοι
6
μήπως λες πολλά? Εγώ το σβήσιμο της χώρας το βλέπω σε μια πενταετία με δέκα χρόνια μαξιμουμ!

ΑΠΟ ΟΛΟ ΤΟΝ ΚΥΚΛΟ ΜΟΥ ΜΟΝΟ ΕΝΑ ΠΑΙΔΑΚΙ ΞΕΡΩ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΕΙ ΣΤΑ ΕΠΟΜΕΝΑ 5 ΧΡΟΝΙΑ ΠΡΩΤΗ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ!!!!!!!
εγώ πιστεύω ότι θα διασωθούν μόνο 5-6 μέρη υψηλής τουριστικής αξίας. .Κρήτη Μύκονος Σαντορίνη ροδος αντε και κορφου
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.440
Like
7.969
Πόντοι
2.356
οδυσσο πανυγιριζουν τα γκολ τις ρωσιας παντως.ολοι με ην ρωσια ειναι.
Ενοειται ... στο Euro του 16 καθομασταν στο ελληνικο απεναντι απο το Αθηνα και επαιζε Αγγλια - Ρωσσια
προηγηθηκαν οι κωλοτρυπιδατοι και ισοφαρισε η ρωσσια στις καθυστερησεις , κολαση εγινε και σηκωσαν τα τραπεζια στον αερα απο τους πανηγυρισμους ... και εμεις φυσικα  :grin:
 

Rapturee

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2012
Μηνύματα
446
Like
254
Πόντοι
21
Κοιταξτε, Η Ελλαδα δεχεται επιθεση που εχει δρομολογηθει απο το τελος του 2ου Παγκοσμιου πολεμου. Φυσικα ηθικοι αυτουργοι οπως παντα οι γερμανοι και εκεινοι που τους ελεγχουν απο πισω, οπως πχ ελεγχοταν και ο Χιτλερ.

Το κακο επι της παρουσης ειναι οτι εχει επιβληθει ενος ειδους δικτατορια, και το συνταγμα εχει ουσιαστικα καταληθει.
Μη ξεχνατε το Αρθρο 120, Παραγραφος 4 του Συντάγματος:
H τήρηση του Συντάγματος επαφίεται στον πατριωτισμό των Eλλήνων, που δικαιούνται και υποχρεούνται να αντιστέκονται με κάθε μέσο εναντίον οποιουδήποτε επιχειρεί να το καταλύσει με τη βία

Εδω σαφαστατα υπονοείται χρηση βιας, ακομα και δολοφονιας πολιτικων προσώπων με την κατηγορια της εσχάτης προδοσιας, καθως το συνταγμα ειναι νομικως υπεράνω οποιαδήποτε νομου. Το ιδιο ισχύει και για ολους εκεινους που τους προστατευουν (αστυνομια-δικαστες), καθως ειναι συνυπευθυνοι και συντηρουν το υπαρχων σκηνικο. Τι νομιζεται μαλακας ειναι ο Πουτιν που ταιζει ραδιενεργες ουσιες τους ρωσους πρακτορες που δρουν κατα των συμφερόντων της Ρωσιας? ;)

Η δικη μου προβλεψη ειναι η χωρα θα διασωθει απο σποντα συμφερόντων μεγαλων δυναμεων (αργοτερα).(Ρωσια-ΗΠΑ)
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.440
Like
7.969
Πόντοι
2.356
off topic αλλα αφου εφτασε η συζητηση και στα πολιτικα ...
προτεινω σε ολους να διαβασουν το
ΚΑΤΑΣΤΡΟΦΕΣ ΚΑΙ ΘΡΙΑΜΒΟΙ που γραφτηκε το 2015
ΟΙ 7 ΚΥΚΛΟΙ ΤΗΣ ΣΥΓΧΡΟΝΗΣ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΙΣΤΟΡΙΑΣ
ΚΑΛΥΒΑΣ Ν. ΣΤΑΘΗΣ

πολυ καλο βιβλιο με μεγαλες αληθειες
 

spyrosx81

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2018
Μηνύματα
47
Like
50
Πόντοι
0
καλησπερα!οφειλω ενημερωση για ουκρανεζα που συναντησα σε νησι των κυκλαδων!μαγκες εφαγα πακετο!επεσα σε πολυταξιδεμενη που δεν μενει ουκρανια και ελεγε ενα καρο μαλακιες!για τον πουτιν για την μερκελ ακομα δεν εχει καταληξει τι δουλεια θελει να κανει και ειναι και χορτοφαγος!οταν ακουσα χορτοφαγος την εκανα στο χαλαρο!τωρα αν γαμιεται αν παρτουζονεται απο δω και απο κει δεν με νοιαζει!εγω εδω ηρθα να γραφω αληθειες και να παρω συμβουλες!τα λεμε
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.251
Κριτικές
19
Like
7.222
Πόντοι
3.346
καλησπερα!οφειλω ενημερωση για ουκρανεζα που συναντησα σε νησι των κυκλαδων!μαγκες εφαγα πακετο!επεσα σε πολυταξιδεμενη που δεν μενει ουκρανια και ελεγε ενα καρο μαλακιες!για τον πουτιν για την μερκελ ακομα δεν εχει καταληξει τι δουλεια θελει να κανει και ειναι και χορτοφαγος!οταν ακουσα χορτοφαγος την εκανα στο χαλαρο!τωρα αν γαμιεται αν παρτουζονεται απο δω και απο κει δεν με νοιαζει!εγω εδω ηρθα να γραφω αληθειες και να παρω συμβουλες!τα λεμε

δεν πειραζει τυπε καθε εμποδιο σε καλο, να ξερεις παντως οι ουκρανες το ψεμα το εχουν στο αιμα τους μην ακους ποτε κατι αμασητο
επεξεργασου το τι λενε και προσπαθησε να ζυγησεις το ποιο ειναι αληθινο και ποιο ψευτικο απο αυτα που σου λεει

για οτι χρειαστεις υπαρχουν πολλα  μελη με εμπειρια που μπορουν να βοηθησουν  :hi:
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.251
Κριτικές
19
Like
7.222
Πόντοι
3.346
Ενοειται ... στο Euro του 16 καθομασταν στο ελληνικο απεναντι απο το Αθηνα και επαιζε Αγγλια - Ρωσσια
προηγηθηκαν οι κωλοτρυπιδατοι και ισοφαρισε η ρωσσια στις καθυστερησεις , κολαση εγινε και σηκωσαν τα τραπεζια στον αερα απο τους πανηγυρισμους ... και εμεις φυσικα  :grin:

θυμαμαι τασο που το συζητουσαμε μαζι αυτο το σκηνικο οταν ημασταν για καφε  :hi:
 

spyrosx81

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2018
Μηνύματα
47
Like
50
Πόντοι
0
δεν πειραζει τυπε καθε εμποδιο σε καλο, να ξερεις παντως οι ουκρανες το ψεμα το εχουν στο αιμα τους μην ακους ποτε κατι αμασητο
επεξεργασου το τι λενε και προσπαθησε να ζυγησεις το ποιο ειναι αληθινο και ποιο ψευτικο απο αυτα που σου λεει

για οτι χρειαστεις υπαρχουν πολλα  μελη με εμπειρια που μπορουν να βοηθησουν  :hi:
παπα μαζι σου σε αυτα που λες!ετσι και αλλιως ψεμα και γυναικες πανε μαζι!αλλα οταν ακουω για χορτοφαγους-welcome refugees και λοιπες μαλακιες απο την καθε πατσαβουρα δηθεν κουλτουριαρα οποιασδηποτε εθνικοτητας την κανω με ελαφρα!
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.251
Κριτικές
19
Like
7.222
Πόντοι
3.346
παπα μαζι σου σε αυτα που λες!ετσι και αλλιως ψεμα και γυναικες πανε μαζι!αλλα οταν ακουω για χορτοφαγους-welcome refugees και λοιπες μαλακιες απο την καθε πατσαβουρα δηθεν κουλτουριαρα οποιασδηποτε εθνικοτητας την κανω με ελαφρα!

και πολυ σωστα πραττεις  :hi:
 

Rapturee

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2012
Μηνύματα
446
Like
254
Πόντοι
21
καλησπερα!οφειλω ενημερωση για ουκρανεζα που συναντησα σε νησι των κυκλαδων!μαγκες εφαγα πακετο!επεσα σε πολυταξιδεμενη που δεν μενει ουκρανια και ελεγε ενα καρο μαλακιες!για τον πουτιν για την μερκελ ακομα δεν εχει καταληξει τι δουλεια θελει να κανει και ειναι και χορτοφαγος!οταν ακουσα χορτοφαγος την εκανα στο χαλαρο!τωρα αν γαμιεται αν παρτουζονεται απο δω και απο κει δεν με νοιαζει!εγω εδω ηρθα να γραφω αληθειες και να παρω συμβουλες!τα λεμε
Αρκετες ουκρανέζες το παιζουν χορτοφάγες, αλλα οταν ερχονται ελλαδα διακοπες πλακώνονται στα σουβλακια και στους γυρους.
Τι ελεγε για τον πουτιν και την μερκελ τυπε?
Για δωσε λεπτομερή ενημέρωση
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom