Νέα

Τί γίνεται με Κίεβο;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα scientist
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

spyrosx81

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2018
Μηνύματα
47
Like
50
Πόντοι
0
Φιλε οπως εγραψα αυτη δεν μενει ουκρανια  γυρναει τα νησια και οχι μονο ελλαδα!καποιο χορηγο εχει η πολλους!και εννοειται γαμιεται με αυτους που θελει!εβριζε τον πουτιν οτι τους την επεσε!εβριζε την μερκελ για το οτι κανει κουμαντο και λοιπα!χαιρω πολυ!τεσπα αδερφε σαν να ακουγες συριζαια!
 

Rapturee

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2012
Μηνύματα
446
Like
254
Πόντοι
21
Φιλε οπως εγραψα αυτη δεν μενει ουκρανια  γυρναει τα νησια και οχι μονο ελλαδα!καποιο χορηγο εχει η πολλους!και εννοειται γαμιεται με αυτους που θελει!εβριζε τον πουτιν οτι τους την επεσε!εβριζε την μερκελ για το οτι κανει κουμαντο και λοιπα!χαιρω πολυ!τεσπα αδερφε σαν να ακουγες συριζαια!
Αυτη ειναι η κλασικη αντιπουτινική made in poroshenko προπαγάνδα. Εξωτερικα τι ελεγε αυτη?
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.251
Κριτικές
19
Like
7.222
Πόντοι
3.346
Αυτη ειναι η κλασικη αντιπουτινική made in poroshenko προπαγάνδα. Εξωτερικα τι ελεγε αυτη?

καποια πυροβολημενη σκροφα θα ηταν, που θα ειχε απαιτησεις σαν της ελλεινιδας
 

spyrosx81

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2018
Μηνύματα
47
Like
50
Πόντοι
0
καποια πυροβολημενη σκροφα θα ηταν, που θα ειχε απαιτησεις σαν της ελλεινιδας
οπως το λες!μπανιο μετα τις 5 για τον ηλιο!να ειναι ενυδατομενη συνεχεια και οτι δειχνει 8 χρονια νεοτερη τις λενε τα λιγουρια επειδη εκοψε το κρεας!χαχα!πυροβολημενη!
 

spyrosx81

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2018
Μηνύματα
47
Like
50
Πόντοι
0
τετοιες υπαρχουν παντου δεν ειναι μονο οι δικες μας!εμενα με νοιαζει να εχω καλα αποτελεσματα οταν παω επανω!οποτε προετοιμασια απο σοσιαλ καλη οπως λετε εδω και βλεπουμε!
 

Mounokwlaraki

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2016
Μηνύματα
1.337
Κριτικές
61
Like
3.078
Πόντοι
7.216
Λοιπον τι εκραζε!

Πρωτον εκραζε οσον αφορα την εμφανιση. Μας ελεγε κοντους τριχωτους κ ασχημους.. θεωρω οτι γενικα ειμαστε ψιλο ωραιος λαος αν και οντως υστερουμε σε μποι.

Δευτερον εκραζε Αθηνα οτι ειναι βρωμικη πολη, οτι εχει παλια κτηρια , κανενα καινουριο η μοντερνο και οτι στο δρομο ολη την ωρα την παρενοχλουν!
Εδω δεν εχει κ πολυ αδικο αν κ κρινει με βαση την περιοχη π μενει.. αν κατεβαινε καμια Γλυφαδα λογικα θ αλλαζε γνωμη.

Επισης για ΕΛληνες , μας θεωρει πολυ αγαμητους, οτι πεφτουν με τα μουτρα κατ ευθειαν να γλυψουν μουνι, το κανουν λες κ ειμαστε σκυλια κ οτι βγαζουμε μια απελπισια αισθηση απελπισιας. Κατηγορησε οτι εχουμε γενικα μικροτερα πουλια απο οτι οι Ουκρανοι!
Αυτο μ φανηκε για κακια.
Δεν μπορώ παρά να συμφωνησω με την Ουκρανίδα.

Δεν έχω γυρίσει όλο τον κόσμο αλλά έχω πάει σε καμία 20αρια χώρες
Σε ότι αφορά την εμφάνιση είμαστε πολύ κάτω από τον μέσο όρο. Και τα δύο φύλλα.

Η Αθήνα είναι μπουρδέλο. Ούτως ή άλλως το παραδέχονται και οι ίδιοι οι Αθηναίοι. Και όχι μόνο αυτό. Εγώ επειδή είμαι 15 μέρες Αθήνα 15 επαρχία έχω διαπιστώσει ότι οι Αθηναίοι είναι και πολύ πιο τσομπανιδες στην συμπεριφορά σε σχέση με τους επαρχιώτες.

Τώρα σε ότι αφορά την μουνοδουλιαση, δεν είμαι ο ειδικότερος για να κρίνω αλλά τα έχετε πει οι ίδιοι σε διάφορα θρεντ σε ετούτο εδώ το φόρουμ.
 

Rapturee

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2012
Μηνύματα
446
Like
254
Πόντοι
21
οπως το λες!μπανιο μετα τις 5 για τον ηλιο!να ειναι ενυδατομενη συνεχεια και οτι δειχνει 8 χρονια νεοτερη τις λενε τα λιγουρια επειδη εκοψε το κρεας!χαχα!πυροβολημενη!
Ενταξει η συγκεκριμενη ηταν πυροβολημενη, ξεχασες να την ρωτησεις ομως απο που προέρχονται τα λαχανικα που τρωει, και τι ψέκασμα και χημικα εχουν φαει πρωτου πωληθουν :2funny: :grin:
 

dragcrx

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2006
Μηνύματα
673
Like
2.080
Πόντοι
446
Δεν μπορώ παρά να συμφωνησω με την Ουκρανίδα.

Δεν έχω γυρίσει όλο τον κόσμο αλλά έχω πάει σε καμία 20αρια χώρες
Σε ότι αφορά την εμφάνιση είμαστε πολύ κάτω από τον μέσο όρο. Και τα δύο φύλλα.

Η Αθήνα είναι μπουρδέλο. Ούτως ή άλλως το παραδέχονται και οι ίδιοι οι Αθηναίοι. Και όχι μόνο αυτό. Εγώ επειδή είμαι 15 μέρες Αθήνα 15 επαρχία έχω διαπιστώσει ότι οι Αθηναίοι είναι και πολύ πιο τσομπανιδες στην συμπεριφορά σε σχέση με τους επαρχιώτες.

Τώρα σε ότι αφορά την μουνοδουλιαση, δεν είμαι ο ειδικότερος για να κρίνω αλλά τα έχετε πει οι ίδιοι σε διάφορα θρεντ σε ετούτο εδώ το φόρουμ.
Καμια σχεση η εμφανιση...
Οι Ελλεινιδες ναι ειναι προς  το τελος(μετα απο ολη την αν Ευρωπη και σκανδιναβια)  οι Ελληνες ομως ηταν ειναι και θα ειναι στους πρωτους μετα τους Ιταλους και Ισπανους ειμαστε οι καλυτεροι...ποιοι μας περνανε οι ανατολικοι ας γελασω....Και οι Σκανδιναβοι ειναι ωραιοι αλλα το ιδιο στυλ  ολοι.. Απο εκει και περα ποιοι οι Ελβετοι οι γερμανοι οι Βελγοι η οι Αγγλοι  ας γελασω....
Οσο για την Αθηνα το κεντρο ειναι μπουρδελο απο τους λαθρο και απο την βρωμα αλλα να μιλαει η βλαχα απο το κιεβο που ειναι η πιο καταθληπτικη πολη της Ευρωπης εγω θα τις θυμιζα τον καιρο τον ωραιο που εχει στο κιεβο και τις ωραιες παραλιες για μπανιο...Αντε γιατι και οι μουτσοι που γαμαγαμε δεν θα τους αφησουμε να γινουν καπεταναιοι...
οσο για τους επαρχιωτες δεν ειναι ολες οι περιοχες το ιδιο..Τελος πιρφοροι ειναι παντου εκτος ελαχιστων εξαιρεσεων που δεν θα τις πω τωρα...
 

spyrosx81

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2018
Μηνύματα
47
Like
50
Πόντοι
0
συμφωνω απολυτα τουλαχιστον στην πρωτη πενταδα οι ελληνες!αμα ξεραν οι δικες μας ποσο ψηλα ειμαστε σε σχεση με αλλους ευρωπαιους θα επρεπε να ευχαριστουν το θεο και οχι να φερονται ετσι!ιδιαιτερα στεναχωριεμαι να βλεπω 25 χρονων παλικαρακια γυμνασμενα και ανω του 1.75 να σερνουν κατι μπαζακια max 1.60 με κατι χοντρους κωλους!παλικαρακια που εξω θα θεριζαν αν ηξεραν την δυναμη τους!
 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
συμφωνω απολυτα τουλαχιστον στην πρωτη πενταδα οι ελληνες!αμα ξεραν οι δικες μας ποσο ψηλα ειμαστε σε σχεση με αλλους ευρωπαιους θα επρεπε να ευχαριστουν το θεο και οχι να φερονται ετσι!ιδιαιτερα στεναχωριεμαι να βλεπω 25 χρονων παλικαρακια γυμνασμενα και ανω του 1.75 να σερνουν κατι μπαζακια max 1.60 με κατι χοντρους κωλους!παλικαρακια που εξω θα θεριζαν αν ηξεραν την δυναμη τους!
Εμένα μου λέει τώρα Ουκρανέζα μουνάρα που ήταν διακοπές Ρόδο και δεν την πρόλαβα για μια μέρα πως ...ζω στον παράδεισο και πως οι άντρες εδώ είναι πολύ πιο εμφανίσιμοι απο τους δικούς τους! Τα αυτονόητα δηλαδή! Μόλις έγραψε πως οι Ουκρανοί μόνο να πίνουν μπύρες στο πάρκο είναι... Και με ψήνει να την καλέσω...
Απο την άλλη όμως λέει που δύσκολο να το πιστέψω πως δεν συνάντησε κανέναν εδω...

Κατα τα άλλα χτες βγήκα στην Ορφανίδου στο μπάρ φίλου που είταν ασφυκτικά γεμάτο με εφηβα Σκανδιναβάκια ! Η φάση είναι μόνο για... μάτι! Η νέα τους μόδα είναι μέσα απο τα  Zara και τα H&M να μην φορανε καθόλου σουτιέν το βραδι !!!
Για τον νορμαλ παιδαρα Έλληνα οι ελπίδες εκεί είναι όσες και σε ένα χύπικο πάρτυ! Αν δεν είσαι χύπις δεν κάνεις τίποτα! Μεταξύ τους βέβαια γαμιούνται όλες με όλους...
 

Traveller 2

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2013
Μηνύματα
2.020
Like
153
Πόντοι
16
συμφωνω απολυτα τουλαχιστον στην πρωτη πενταδα οι ελληνες!αμα ξεραν οι δικες μας ποσο ψηλα ειμαστε σε σχεση με αλλους ευρωπαιους θα επρεπε να ευχαριστουν το θεο και οχι να φερονται ετσι!ιδιαιτερα στεναχωριεμαι να βλεπω 25 χρονων παλικαρακια γυμνασμενα και ανω του 1.75 να σερνουν κατι μπαζακια max 1.60 με κατι χοντρους κωλους!παλικαρακια που εξω θα θεριζαν αν ηξεραν την δυναμη τους!
Αυτό με στενοχωρεί κι εμένα αφάνταστα!
 

dragcrx

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2006
Μηνύματα
673
Like
2.080
Πόντοι
446
συμφωνω απολυτα τουλαχιστον στην πρωτη πενταδα οι ελληνες!αμα ξεραν οι δικες μας ποσο ψηλα ειμαστε σε σχεση με αλλους ευρωπαιους θα επρεπε να ευχαριστουν το θεο και οχι να φερονται ετσι!ιδιαιτερα στεναχωριεμαι να βλεπω 25 χρονων παλικαρακια γυμνασμενα και ανω του 1.75 να σερνουν κατι μπαζακια max 1.60 με κατι χοντρους κωλους!παλικαρακια που εξω θα θεριζαν αν ηξεραν την δυναμη τους!
Συμπληρώνω και την καταπληκτική συμπεριφορά και τον εκλεπτυσμένο χαρακτήρα των ανατολικών αντρων...
Όσο για την στεναχώρια σου συνονοματε όλοι οι Ιντερνασιονάλ στενοχωριόμαστε με τα miss match εδώ όταν βλέπουμε τα ανάποδα πάνω δηλαδή σκουπιδιαρη με σούπερ μοντέλο αλλά όταν τους τα λες χαμπάρι...
Κλοκ 9/10 ανατολικες που φέρνω πρώτη φορά μου λένε ωχχχ εδώ υπάρχουν άντρες!!!
Θυμάμαι και μια μεγάλη αλήθεια που μου είπε μια στριπτιζου Ρουμάνα που βγαίναμε άμα ήξεραν οι Έλληνες άντρες πόσο μετράει ο πούτσους τους δεν θα ξανασχολουντουσαν με τις Ελληνίδες..αυτά βέβαια κάπου στο 2000 τώρα???
 

Mounokwlaraki

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2016
Μηνύματα
1.337
Κριτικές
61
Like
3.078
Πόντοι
7.216
Καμια σχεση η εμφανιση...
Οι Ελλεινιδες ναι ειναι προς  το τελος(μετα απο ολη την αν Ευρωπη και σκανδιναβια)  οι Ελληνες ομως ηταν ειναι και θα ειναι στους πρωτους μετα τους Ιταλους και Ισπανους ειμαστε οι καλυτεροι...ποιοι μας περνανε οι ανατολικοι ας γελασω....Και οι Σκανδιναβοι ειναι ωραιοι αλλα το ιδιο στυλ  ολοι.. Απο εκει και περα ποιοι οι Ελβετοι οι γερμανοι οι Βελγοι η οι Αγγλοι  ας γελασω....
Οσο για την Αθηνα το κεντρο ειναι μπουρδελο απο τους λαθρο και απο την βρωμα αλλα να μιλαει η βλαχα απο το κιεβο που ειναι η πιο καταθληπτικη πολη της Ευρωπης εγω θα τις θυμιζα τον καιρο τον ωραιο που εχει στο κιεβο και τις ωραιες παραλιες για μπανιο...Αντε γιατι και οι μουτσοι που γαμαγαμε δεν θα τους αφησουμε να γινουν καπεταναιοι...
οσο για τους επαρχιωτες δεν ειναι ολες οι περιοχες το ιδιο..Τελος πιρφοροι ειναι παντου εκτος ελαχιστων εξαιρεσεων που δεν θα τις πω τωρα...
Φίλε λογικά έχουμε ταξιδέψει σε διαφορετικά μέρη. Εγώ έχω γυρίσει ας πούμε όλη την βορειοκεντρικη Ευρώπη. Συν έχω πάει σε 5 χώρες Αμερική και Ασία.
Μόνο Ασία μπορώ να πω ότι ήμαστε ως λαος ομορφότεροι.
Με βορειοκεντρικη Ευρώπη δεν υπάρχει σύγκριση.
Καταρχάς μόνο και μόνο λόγω των κορμιων. Εκεί όλοι περπατάνε και αθλούνται και είναι στυλακια.
Εδώ οι 8/10 έχουν κάτι κοιλάρες λες και είναι έγγυος.
Καμιά σχέση.
Επίσης το γεγονός ότι το Κίεβο είναι καταθλιπτική πόλη, δεν ξέρω δεν έχω πάει, δεν κάνει αυτόματα την Αθήνα όμορφη.
Η Αθήνα γενικά είναι άσχημη πόλη. Άναρχη τόσο σε δόμησης όσο και σε ανθρώπους
Ο καθένας κάνει ότι του καβλωσει. Δεν υπάρχει κανένα σεβασμός στον συνανθρωπο. Σε όλους του τομείς. Από την εργασία, την γειτονιά, τον δρόμο, παντού... πας να περάσεις τον δρόμο και ο άλλος αντί να κόψει επιταχύνει! :S
 

spyrosx81

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2018
Μηνύματα
47
Like
50
Πόντοι
0
Φίλε λογικά έχουμε ταξιδέψει σε διαφορετικά μέρη. Εγώ έχω γυρίσει ας πούμε όλη την βορειοκεντρικη Ευρώπη. Συν έχω πάει σε 5 χώρες Αμερική και Ασία.
Μόνο Ασία μπορώ να πω ότι ήμαστε ως λαος ομορφότεροι.
Με βορειοκεντρικη Ευρώπη δεν υπάρχει σύγκριση.
Καταρχάς μόνο και μόνο λόγω των κορμιων. Εκεί όλοι περπατάνε και αθλούνται και είναι στυλακια.
Εδώ οι 8/10 έχουν κάτι κοιλάρες λες και είναι έγγυος.
Καμιά σχέση.
Επίσης το γεγονός ότι το Κίεβο είναι καταθλιπτική πόλη, δεν ξέρω δεν έχω πάει, δεν κάνει αυτόματα την Αθήνα όμορφη.
Η Αθήνα γενικά είναι άσχημη πόλη. Άναρχη τόσο σε δόμησης όσο και σε ανθρώπους
Ο καθένας κάνει ότι του καβλωσει. Δεν υπάρχει κανένα σεβασμός στον συνανθρωπο. Σε όλους του τομείς. Από την εργασία, την γειτονιά, τον δρόμο, παντού... πας να περάσεις τον δρόμο και ο άλλος αντί να κόψει επιταχύνει! :S
φιλε να τα βαλουμε σε μια σειρα!μιλαμε για αν ειμαστε ωραιοι σαν λαος!μην μου βαζεις τα χουγια μας και οτι η αθηνα ειναι ασχημη στην εξισωση!τα ξερουμε αυτα!μου κανεις πλακα να μου λες οτι ειμαστε πιο ωραιοι απο τους ασιατες μονο!
 

panoskliros

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2012
Μηνύματα
1.116
Like
491
Πόντοι
36
Για την νεα γενια που βλεπω σαν Ελληνες ανηκουμε πιστευω στους ωραιους λαους
Κατω απο Γαλλους,Ιταλους και Σκανδιναβους σε εμφανιση αλλα πανω απο Αλβανους,Σερβους και λοιπους Βαλκανιους η τιποτα Αγγλους που οι μισοι ειναι κοκκινοποι με στραβα δοντια..
Επισης Ουκρανοι,Ρωσοι και Σλαβοι και Πολωνοι επισης δεν ειναι ομορφοι αντρες
Δες πολυ απλα ποσοι πανε για Σλαβες γυναικες ολος ο ντουνιας
Για Σλαβους αντρες καμια

Τωρα κατι Γερμναοι,Ολλανδοι μας ριχνουν πολυ σε υψος αλλα θα ελεγα οτι μερικοι ειναι ωραιοι αλλα ειναι τελειως χαλιες
Ελλαδα δεν βλεπεις ευκολα πχ 5 ωραιους και με 5 χαλιες οπως Γερμανους ,εδω θα δεις 7-8μετριους και 1 ωραιο και 1 ασχημο



Βεβαια ολα αυτα ειναι παρα μα παρα πολυ θεωρητικα καθως οι αντρες ερωτευονται με τα ματια και οι γυναικες με τα αυτια


Τι να κανω εγω εμφανιση ωραιου Γερμανου αμα ειναι beta male και τρωει σκαμπιλια απο λαθρο και σκυβει το κεφαλι..Αντιθετα ενας Σερβος κακομουτσουνος στο υψος του Otto με ενα βλεμμα του θα κανει τον Πακι να κατουρηθει

Επισης καποιες γουσταρουν τετοια συμπεριφορα αντρα προστατη αλλες θελουν αντρα που να πιστευει σε φεμινισμους κτλπ


Εγω βλεπω πχ οτι οσες εχασα και χανω ειναι κυριως επειδη πιστευω ξεκαθαρα στον διαχωρισμο αντρα γυναικας καμια δεν μου πε εεε Πανο εχεις λιγο παραπανω τριχες στο στηθος η στο ποδι η εισαι πιο μελαχρινος απ οτι θελω

Αυτα ειναι ΜΑΛΑΚΙΕΣ και οποια τα λεει δεν τα εννοει ουτε στο ελαχιστο..Η γκομενα αμα δεν γαμηθει η τραβηχτει με καποιον δεν ειναι γιατι εχει δυο τριχες η δυο κιλα παρααπανω ειναι γιατι δεν της ικανοποιει τον ιδανικο αντρα που εχει σαν εικονα στο μυαλο της κυριως σαν χαρακτηρα

 

dragcrx

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2006
Μηνύματα
673
Like
2.080
Πόντοι
446
Εγώ φίλε λέω τι λένε οι πάνω από 300 γυναίκες που και με couch έχω φιλοξενήσει ειμουν πρώτος στην αθηνα,)χωρίς να θέλω να σε στενοχωρήσω η γνώμη σου και η γνώμη μου δεν ενδιαφέρει κανέναν εγώ λέω τι είπαν οι 300 γκόμενες 9/10 μου έλεγαν πωωω δεν ξέρουμε ποιόν να πρωτοδιαλεξουμε και ήταν από όλο τον κόσμο...οι γυναίκες κρίνουν τους άντρες αν είναι ωραίοι όχι εγώ και εσύ..τέλος να σου πω ότι στην wikipedia η Ελλάδα αναφέρετε ως sex destination για γυναίκες αν σου λέει και αυτο κάτι...
Όσο για την Αθήνα έχει και σούπερ μέρη εκτός κέντρου και εκδρομές γύρω γύρω που γαμανε αν ξέρεις την εντυπωσιάζεις την γκόμενα αν τώρα πας στο σκουπιδότοπο μοναστηράκι ε πας γυρεύοντας...
 

panoskliros

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2012
Μηνύματα
1.116
Like
491
Πόντοι
36
Ειδικα με Δυτικες εχω απιστευτες διαμαχες η αλλη μου ειπε δεν σου μιλαω πια γιατι της ειπα οτι χρησιμοποιω το gay σαν βρισια στην Ελλαδα καμια φορα..Υποψιν ειχαμε βγει μεσα απο κοινο match στο tinder!
Σηκωθηκε απ το τραπεζι ενω τα πιναμε και εφυγε ηταν αστειο

Δηλαδη επειδη με θεωρησε "φασιστα" στο κουφιο της κεφαλι


Οπως εδω εγραψε και ο φιλος για vegan,φεμινιστριες κτλπ εγω τις βλεπω με κατι ασχημομουρηδες η λαθρο..Μου δειξε Γερμανιδα 1,78+ σε υψος εναν βρωμιαρη λαθρεποικο 1,60 που τραβιοταν Γερμανια..
Σιγα μην την τραβηξε η εμφανιση και το πουλακι του Πακι απλα ενιωσε οικτο επειδη τα καναλια της εκει θεωρουν φασισμο αμα δεν του κατσει

Η Ουκρανεζα φιλε που λες αμα ειχε χουγια για vegan και λοιπες μαλακιες ουτε καν κοιτουσε εμφανιση,επιβεβαιωση ηθελε (οτι δεν ειναι τρελη) με καποιον μαλακα που θα μιλανε με τις ωρες για σαλατες και μανιταρια του βουνου χωρις να βλαψουν τα κακομοιρα αρνακια

Ασε,εγω με την τελευταια Γερμανιδα Αθηνα ακουσα για λαθρο,υιοθεσιες απο πουστηδες και την φοβερη αποψη οτι το παιδι πρεπει να μεγαλωνει με την μανα του μονο και ο πατερας απλα να χρειαζεται για αναπαραγωγη

Αλλα εγω δεν την αφησα ετσι ουρλιαζε κλαιγονταις μεσα στο μοναστηρακι με αυτα που της ειπα
 

spyrosx81

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2018
Μηνύματα
47
Like
50
Πόντοι
0
Ειδικα με Δυτικες εχω απιστευτες διαμαχες η αλλη μου ειπε δεν σου μιλαω πια γιατι της ειπα οτι χρησιμοποιω το gay σαν βρισια στην Ελλαδα καμια φορα..Υποψιν ειχαμε βγει μεσα απο κοινο match στο tinder!
Σηκωθηκε απ το τραπεζι ενω τα πιναμε και εφυγε ηταν αστειο

Δηλαδη επειδη με θεωρησε "φασιστα" στο κουφιο της κεφαλι


Οπως εδω εγραψε και ο φιλος για vegan,φεμινιστριες κτλπ εγω τις βλεπω με κατι ασχημομουρηδες η λαθρο..Μου δειξε Γερμανιδα 1,78+ σε υψος εναν βρωμιαρη λαθρεποικο 1,60 που τραβιοταν Γερμανια..
Σιγα μην την τραβηξε η εμφανιση και το πουλακι του Πακι απλα ενιωσε οικτο επειδη τα καναλια της εκει θεωρουν φασισμο αμα δεν του κατσει

Η Ουκρανεζα φιλε που λες αμα ειχε χουγια για vegan και λοιπες μαλακιες ουτε καν κοιτουσε εμφανιση,επιβεβαιωση ηθελε (οτι δεν ειναι τρελη) με καποιον μαλακα που θα μιλανε με τις ωρες για σαλατες και μανιταρια του βουνου χωρις να βλαψουν τα κακομοιρα αρνακια

Ασε,εγω με την τελευταια Γερμανιδα Αθηνα ακουσα για λαθρο,υιοθεσιες απο πουστηδες και την φοβερη αποψη οτι το παιδι πρεπει να μεγαλωνει με την μανα του μονο και ο πατερας απλα να χρειαζεται για αναπαραγωγη

Αλλα εγω δεν την αφησα ετσι ουρλιαζε κλαιγονταις μεσα στο μοναστηρακι με αυτα που της ειπα
πανο να εισαι σιγουρος δεν την αφησα ετσι!απλα δεν θελω να γραφω ολοκληρα κατεβατα και να γαμαω το νημα για μια μαλακο!
 

dragcrx

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2006
Μηνύματα
673
Like
2.080
Πόντοι
446
Σωστά τα λέει ο Σκληρός.οι δυτικές βεγκαν hitch hiching κλπ αν τους πει τίποτα κατά των gay θα σε φάνε ζωντανό.βεβαια και εγώ τις ξεφτιλιζω με επιχειρήματα και 3-4 τις έκανα και κλεγανε γιατί μετά τα 2-3 πρώτα τσιτατα που τους μαθαίνουν να λένε μετά όταν τις στριμωξεις πραγματικά δεν έχουν τι να πουν...δυστυχώς αυτές δεν κάνουν για εμάς...μου ήρθε φιλανδεζα μουναρα με φίλη της και μου φέραν στην παρέα παλαιστίνιο σκουπιδιαρη και του έκαναν και διαφήμιση...έπαθα σοκ.. αυτός μου έλεγε ότι οι ελλεινιδες είναι οι καλύτερες γυναίκες στον κόσμο..όταν προχώρησε η κουβέντα μου είπε ότι έχει πάει παντού στην Ευρώπη και μόνο αυτές του κάθονται γιαυτο τις λέει θεές..αυτε ς οι βρωμες όταν τους κάνουν καμάκι νορμάλ παιδιά τους λένε ξέρεις ποια είμαι εγώ...τα σχόλια δικά σας...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom