Νέα

Τί γίνεται με Κίεβο;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα scientist
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

spyrosx81

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2018
Μηνύματα
47
Like
50
Πόντοι
0
Παντως αυτο που με τρελαινει ειναι η κατασταση στο μπουρδελο μας

Για να κινηθεις σε νησι θες μια περιουσια πλεον..Ο αλλος ο φιλος μου εκλεισε Σαντορινη σε τσαντιρι κυριολεκτικα φιλε 70Ευρω την μερα!Μου δειχνε το σπιτι της γριας που θα τους βαλει και παρανομα και θα δωσει 70Ευρω να χει μια γρια που δεν ξερει και να ναι με την γκομενα του
Αυτοι οι μαλακες ειναι τραγικοι εγω τους κραζω του λεω Βουλγαρια σε εκανα μαγκα γαμησες περασες καλα και τωρα για μια πατσαβουρα θα χαλας 70μονο για σπιτι συν τα πανακριβα δειπνα και ποτα σε βλεπω στο τελος να γαμας και την γρια για να ρεφαρεις

Του εδειχνα χθες σπιτια airbnb Κωσταντινουπολη και βεβαια σε αλλους προορισμους και δεν μιλουσε..Εγω φιλε απο κονε με ΤΟυρκαλες με στειλανε σε γνωστους airbnb στις καλυτερες συνοικιες με 10Ευρω τα δυο ατομα και μεσα internet χωρος τουμπανος μονο τζακουζι δεν εχει


Στα @@ μου λοιπον δεν αξιζει πια Ελληνικο νησι..Με 70Ευρω που θελει ο αλλος για τσαντιρι εγω θα χω με 10Ευρω την μερα σπιτι..
Να μην αναφερω τα αλλα κοστη τωρα που η λιρα ειναι στο 1/5 του Ευρω

Δυστυχως η Ελλαδα και ειδικα τα νησια δεν ειναι πια για Ελληνες...
γαμω τα νησια μας!πηγα ναξο και λογο γνωστου και low season βρηκα δωματιο με 30 ευρω!το ιδιο τωρα εχει ηδη  60!πεταχτηκα κουφονησια και εκει γνωστη με καβατζωσε με 30 ευρω σε δωματιο οριακα της πλακας με 30 ευρω!με το που εκανα check out μου δειχνε που το νοικιαζε 75 ευρω σε σκανδιναβους που ειναι γεματο τωρα εκει!εισητιρια 180 ευρω πηγαινε ελα με ενα σκουτερ!ρε δεν γαμιουνται!
 

callahan

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2010
Μηνύματα
1.770
Κριτικές
23
Like
3.162
Πόντοι
3.820
καταρχην ευχαριστω!για αυτο εβγαλα και εγω το διαβατηριο για σιγουρια με τις κωλοταυτοτητες!να ενημερωσω με αυτες που μιλαω απο bodrum μου λενε θελω απλα διαβατηριο και περναω  απεναντι χωρις βιζα ενω αυτες θελουν βιζα για να ερθουν στην κω
Εδω και 5 χρονια τουρκια μπορεις να πας μονο με ταυτοτητα
 

jaygatsby

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
7.896
Κριτικές
1
Like
346
Πόντοι
86
ρε διαβασε τι γραφω προσεχτικα πριν πεταχτεις

ναι, και οτι το δωμάτιο αλλάζει τιμές ανάλογα με τις μέρες.

όπως τα αεροπορικά εισιτήρια, και τα ξενοδοχεία.

Δεν βλέπω πού το περίεργο.

 

panoskliros

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2012
Μηνύματα
1.116
Like
491
Πόντοι
36
Δεν ειναι αυτό.Απλά όλοι μέσα τους έχουν ποτιστεί απο την ιδέα πως οι ξένες ειναι πουτάνες και απλά για το χαβαλέ. Δεν βλέπουν μέλλον στις σχέσεις αυτές. Και επειδη οι περισσότεροι θέλουν απλά ΜΙΑ γκόμενα να βρούν και να σπιτωθούν (κατοικίδια) πάνε στα νησιά με την ελπίδα να βρουν μια σταθερή σχέση με Ελληνιδά. Αντίθετα στο εξωτερικό πάνε με την λογική ότι φαμε, ότι πιούμε και ότι γαμήσουμε. Όσοι ξεκινάνε να πάνε (το 10%).
Μίλα  με τα παλικάρια και θα δείς ότι θα σου πουν κατα γραμμα αυτό που σου γραφω.


Ο ενας εβριζε τις Ελληνιδες και τρεχει απο πισω ο αλλος εγινε τερμα μουνοδουλος παλικαρι με μπρατσα 2μετρα που Βουλγαρια  εκανε παταγο δεν μιλαω για κανενα οπως να ναι που βρηκε μια και σκεφτεται μην την χασω.Μιλαω για εμφανησιμο παλικαρι που απλα θελει οπως φαινεται την Ελληνιδα του να τον νταντευει
Βασικα δεν με ενδιαφερει και πολυ τι κανουν για μενα ανθρωπος που ξαναγυρνα στις Ελληνιδες και ποσο μαλλον σε αυτες που του ελενχουν την ζωη δεν αξιζει ουτε σαν γνωστος πλεον

Η πλακα ειναι οτι οι Ελληνιδες εξωτερικο γαμιουνται με τον καθε τελευταιο και εδω κατι κουτοι δεν θελουν ξενες γιατι τις θεωρουν πουτανες..Αχ και να ξεραν

Εχω βιντεακι Ελληνιδας που εχω φβ αμα καταφερω και παραποιησω τα προσωπα να σας δειξω δυο κυριες που αποδεδειγμενα το παιζουν παν-δυσκολες Ελλαδα με τι μαυριδερους χορεουν αγκαλια στα κλαμπ της Νορβηγιας που ναι διακοπες
 

poppop

Μέγας
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
12.194
Κριτικές
11
Like
4.591
Πόντοι
4.765
Διώξατε τον αρχηγό k και έχετε αφήσει τον κάθε φιδεμπορα jaygay -που λέει και ο χαρης-να μπαίνει και να σκουπίδιαζει το τελευταίο θρεντ της ανατολής, αλλά αυτοί είστε....
 

panoskliros

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2012
Μηνύματα
1.116
Like
491
Πόντοι
36
Ελληνιδες στο εξωτερικο,οι δυο ειναι αδερφες μαλιστα
Κοιταχτε με τι τυπους βγαινουν αν ειναι δυνατον!!!!!!
Αυτες Αθηνα το παιζουν πανδυσκολες το ξαναγραφω με τη μια ειχα βγει και το παιζε ντιβα και μου ελεγε ιστοριες για barman και γυμναστες  :2funny: :2funny: :2funny:
 

Συνημμένα

  • 36301788_10156488435524383_9187287783218085888_n.jpg
    36301788_10156488435524383_9187287783218085888_n.jpg
    193,1 KB · Εμφανίσεις: 34
  • 36284042_10156488435754383_3390900972527026176_n.jpg
    36284042_10156488435754383_3390900972527026176_n.jpg
    190,2 KB · Εμφανίσεις: 40
  • Χαχα
Αντιδράσεις: 968

jaygatsby

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
7.896
Κριτικές
1
Like
346
Πόντοι
86
Ελληνιδες στο εξωτερικο,οι δυο ειναι αδερφες μαλιστα
Κοιταχτε με τι τυπους βγαινουν αν ειναι δυνατον!!!!!!
Αυτες Αθηνα το παιζουν πανδυσκολες το ξαναγραφω με τη μια ειχα βγει και το παιζε ντιβα και μου ελεγε ιστοριες για barman και γυμναστες  :2funny: :2funny: :2funny:

Το οτι αυτοί οι σκούροι γυαλάκηδες μπορεί να είναι τίποτα γιοί κανενός Ινδού Mittal (αν ξέρετε ποιός είναι αυτός) ή να έχoυν κανένα διδακτορικό από MIT και να καθαρίζουν στην Αμερική τίποτα 100Κ το χρόνο, το έχετε σκεφτεί;
 

panoskliros

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2012
Μηνύματα
1.116
Like
491
Πόντοι
36
Το οτι αυτοί οι σκούροι γυαλάκηδες μπορεί να είναι τίποτα γιοί κανενός Ινδού Mittal (αν ξέρετε ποιός είναι αυτός) ή να έχoυν κανένα διδακτορικό από MIT και να καθαρίζουν στην Αμερική τίποτα 100Κ το χρόνο, το έχετε σκεφτεί;

Πιο πιθανον να καθαριζουν καμια τουαλετα η τιποτα 100K στην monopoly
Αν και ξαναλεω αυτες καλα κανουν αφου βρισκουν μαλακες και τους δουλευουν
Τους μαλακες κραζω που τις εχουν θεες οχι τις ιδιες

Καθε φορα που ενας μαλακας λεει αποτυχημενο καποιον που παει εξω να του δειχνετε αυτην την φωτο και αντιστοιχες μπας και ξυπνησει και δει ποιες παρακαλαει

Αυτο λεω και τιποτα αλλο γιατι η κουβεντα φευγει εκτος θεματος
 

dragcrx

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2006
Μηνύματα
673
Like
2.080
Πόντοι
446
Το οτι αυτοί οι σκούροι γυαλάκηδες μπορεί να είναι τίποτα γιοί κανενός Ινδού Mittal (αν ξέρετε ποιός είναι αυτός) ή να έχoυν κανένα διδακτορικό από MIT και να καθαρίζουν στην Αμερική τίποτα 100Κ το χρόνο, το έχετε σκεφτεί;
Καλώς το γιο του καραγκιόζη και τον ξάδερφο του Πινόκιο που είναι υπερασπιστής των ελλεινιδων...
Α ρε πιρφορε όπως λέει και το άσμα και την ζωή μου δίνω προκειμένου να έχω μια ελλεινιδα να με έχει με τον λουράκι να με γαμαει...το έχεις δει το βίντεο του Δημητρακη που τον έχει η ελλεινιδα με το λουράκι...
Βρε κατακαιμένη Αράχωβα εσύ ήσουν στο σχολείο που μας ελεγε ότι τα έχει με την Μαρία και του λέγαμε η Μαρία το ξέρει???
Ο Mital το ξέρει όπως και ο κάθε πλούσιος ρε πιρφορε με ελλεινιδα θα πήγαινε έχεις δει κανένα διάσημο σε όλη την γη να έχει γκόμενα ελλεινιδα???
Άντε στα πιρφορονηματα τώρα και άδειασε μας την γωνία γιατί το πολύ το τικιτακα ...και δεν έχει και τσοντες κμαν τώρα...
 

Rapturee

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2012
Μηνύματα
446
Like
254
Πόντοι
21
Το οτι αυτοί οι σκούροι γυαλάκηδες μπορεί να είναι τίποτα γιοί κανενός Ινδού Mittal (αν ξέρετε ποιός είναι αυτός) ή να έχoυν κανένα διδακτορικό από MIT και να καθαρίζουν στην Αμερική τίποτα 100Κ το χρόνο, το έχετε σκεφτεί;

Mεγαλη φαντασια εχεις τυπε  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Προφανως οι φωτο ειναι απο αγγλια, και ξερεις τι κανουν οι ελλεινιδες οταν βγαινουν εξωτερικο...Παντα γαμιουνται με τους τελευταιους, γιατι οι προτελευταιοι τις φτυνουν!
 

Rapturee

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2012
Μηνύματα
446
Like
254
Πόντοι
21
Παντως ο τροπος σκεψης σου εχει ενδιαφέρον :idiot:
Δηλαδη συμφωνα με το δικο σου μυαλο, πρεπει να βγαζεις 100κ για να βγεις (ισως και γαμησεις) μια κατω του μετριου ελλεινιδα,η να εισαι γονος ενος παμπλουτου γονέα, οταν και οι τελευταια αμορφωτοι,αφραγκοι, και ασχημαντρες ανατολικοι σκουπιδιαρηδες γαμανε κοριτσια τα οποια ειναι μουναρες μπρος τις ελληνιδες.

Congats :heavymetalbig: :orchestra: :orchestra:
 

dragcrx

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2006
Μηνύματα
673
Like
2.080
Πόντοι
446
Να συμπληρώσω το παραπάνω ευτυχώς που έρχονται και αυτοί οι πιρφοροι που και που και μας θυμίζουν ότι αυτοί ΚΑΙ ΜΟΝΟ κατάστρεψαν την χώρα.Εδω ρωτάς τον λοβ αν είναι πουτανες οι ξένες. βέβαια λίγο παραπάνω μας λες ότι θέλουν οι ελλεινιδες ινδούς ή οτιδήποτε άλλο τραγικό εμφανισιακά αρκεί να έχει 100κ μισθό ή μπαμπά ζαμπλουτο...ελπίζω να κατάλαβες ότι απάντησες μόνος σου ποιες είναι οι μεγαλύτερες πουτανες στην γη απλά οι ελλεινιδες το κρύβουν καλά και φυσικά μόνο το χοντρό πακέτο του γάμου και μετά του διαζυγίου και όχι κανένα ποτάκι η εκατοσταρικακι του κμαν τις ενδιαφέρει και βέβαια πολύ καλά κάνουν αφού μόλις εχθές ο Κούστας ο εφοπλιστής παντρεύτηκε μια 30 χρόνια μικρότερη του με γάμο εκατομμυρίων..Ενώ τεκμηριωμένα είναι πανέξυπνος αφού είναι πετυχημένος εφοπλιστής με τις γυναίκες τα έκανε θάλασσα αφού δεν φτάνει που πλήρωνε την πρώην του ένα μπαζο διατροφές εκατομμυρίων ήθελε να πληρώνει και την νυν...που να ήξερε με ολα αυτά τα εκατομμύρια τι θα έκανε μπελαρους αλλά τι να πεις έφαγε και αυτός το ελληνικό μάρκετινγκ ότι η μικρή είναι καλή κοπέλα και δεν τον θέλει για τα λεφτά του...Και βέβαια θα πεταχθεί κανένας πιρφοροι και θα πει ότι μπορεί να είναι και μορφωμένη.Αμα δείτε στο μπελαρους τι επίπεδο μόρφωσης έχουν όπως και στην Ρωσία θα τρέχετε να πνιγείτε σε σχέση με τα κουμουνιστοκρατουμενα βρώμικα και γεμάτα καταλληψεις ελληνικά πανεπιστήμια...
Πιρφοροι περαστικά σας και καλά ξεμπερδεματα με τα διαζύγια όταν η ελλεινιδα θα πάει με τον κολλητό σας και θα σας λέει εσύ φταις που πήγα γιατί δεν με καλυπτεις και τώρα με το διαζύγιο θα στα πάρω όλα για να πηδιεμαι από εδώ και από εκεί...

 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.438
Like
7.965
Πόντοι
2.356
Σπυρο , ο τυπος ειναι Ο μλκ ...
ξερεις απο εκεινους τους κομπλεξικους αγαμητους που εξυμνουν τις ελληνιδες αλλα ΠΟΤΕ ΤΟΥΣ δεν εκαναν μακροχρονια σχεση με γκομενα :grin:
Παντα τους ελεγα τους πιρφορους ελληνες στην μολδαβια οτι οι ανατολικες γυναικες κατα βαθος ειναι χαζουλες μπροστα στα δικα μας λαμογια γιατι ειναι εντελως προβλεψιμες.
Αντε να κοιταξουνε να σε φανε κανενα κατοσταρικο οπως λες , την πονηρια και την πουτανια των ελληνιδων δεν την φτανουν ουτε στο μικρο τους δαχτυλακι. Εξαιρεσεις υπαρχουν σιγουρα αλλα ειναι πολυ λιγες ...
 

jaygatsby

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
7.896
Κριτικές
1
Like
346
Πόντοι
86
Όλοι όσοι γράφετε σε αυτό το θρεντ, ξεκινώντας από τον εκλιπόντα kman είσθε απίστευτα αφελείς με τρικυμία εν κρανίω και ούτε μπορείτε ούτε θέλετε να καταλάβετε τι ΑΠΛΟ σας λέει κάποιος.

Ούτε πιρφόρος είμαι ούτε τις ελληνίδες εκθειάζω. Το μονο βέβαιο είναι οτι σας πουλάω και σας αγοράζω όλους εδώ μέσα.

Το πολύ απλό που υποστηρίζω είναι να μην θεοποιούνται οι ανατολικές γυναίκες και να θάβονται οι δικές μας όταν τα βασικά χαρακτηριστικά και οι επιδιώξεις ΚΑΘΕ γυναίκας είναι οι ίδιες σε όλο τον κόσμο.

Το να μου γράφεις για τα διαζύγια που επιφυλάσσουν οι ελληνίδες στους δικούς τους θα είχε αξία αν μου έλεγες οτι είσαι ευτυχισμένα παντρεμένος 10 χρόνια με τρία παιδάκια με κανένα ουκρανικό ή λευκορωσικό βλαχαδερό. Επειδή όμως αυτό δεν είναι επιδίωξη κανενός σεξοτουρίστα εδώ μέσα (ακόμη και αν είναι κάποιος "ρομαντικός" που τάζει σχέσεις εδώ μέσα και σας δασκαλεύει - ονόματα δεν λέμε) τι νόημα έχει να θάβετε τις ελληνίδες?

Γαμάμε ρωσίδες γιατί είναι εύκολες και έχουν στην κουλτούρα τους να γαμιούνται στο δεύτερο τρίτο ραντεβού because they don't want to lose face - όπως μου είπε ένας αυστριακός εδώ.

Από αυτό μέχρι να τις κάνουμε τις τέλειες γυναίκες, αυτές τις μικρονοικές και ΑΧΑΙΡΕΥΤΕΣ, άστο καλύτερα. Έχει πάει κανείς στο σπίτι καμμιάς από τις Ουκρανές που γαμάει; Επειδή εγώ έχω πάει, άσε να πάει στον διάολο. Φτώχια, βρώμα και δυσωδία. Έχω δει την καθαριότητα τους και την νοικοκυροσύνη τους και σε χώρο εργασίας.

Τις πάτε στα σούσι, τις βλέπετε ντυμένες σαν νυμφίδια (καύλα δεν λέω, αλλά νυμφίδια το λένε αυτό το στυλ) και τις γαμάτε μετά στα δικά σας διαμερίσματα ή ξενοδοχεία και όχι στις δικές τους βρωμερές τρώγλες.

Επειδή οι περισσότεροι από σας είσθε ή πιτσιρικάδες (άρα έλλειψη εμπειρίας από άλλες γυναίκες και κουλτούρες) ή γερόντια (γι' αυτό και σας κάθονται αυτές, κάθονται με οτιδήποτε σάπιο για ένα πιάτo φαί και κρασί) ξεπεζέψτε από το λευκό άλογο που καβαλήσατε και κοψτε τις χαζογενικεύσεις και θεωρίες του κώλου του Πίκερ Πολυτελείας kman.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom