Νέα

Τί γίνεται με Κίεβο;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα scientist
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

DR_LOVE

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.519
Like
1.890
Πόντοι
216
Το θέμα για την ασφάλεια ειναι να περνάς  απαρατήρητος να μην προκαλείς και να κινείσε με uber.
Γενικά Κίεβο πάντως έχοντας πλέον πανω απο 10 ταξίδια εκει και 10ημερα το καθένα  μου φαίνεται απόλυτα ασφαλής η πόλη. Και νύχτα με τους μπράβους δεν θα έχεις θέμα, οι Ουκρανοι δεν ψάχνονται για τσαμπουκα στα μαγαζιά, δεν βλέπεις πολλούς μεθυσμενους..Η μόνη φορά στα ταξίδια που εχω κάνει που είδα όντως κίνδυνο αλλα φυσικά τον απέφυγα ηταν στο lodz Πολωνία..εκει αν δεν ξέρετε όντως μην πάτε..υπάρχει θέμα την νύχτα.
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.594
Κριτικές
1
Like
304
Πόντοι
386
Το θέμα για την ασφάλεια ειναι να περνάς  απαρατήρητος να μην προκαλείς και να κινείσε με uber.
Γενικά Κίεβο πάντως έχοντας πλέον πανω απο 10 ταξίδια εκει και 10ημερα το καθένα  μου φαίνεται απόλυτα ασφαλής η πόλη. Και νύχτα με τους μπράβους δεν θα έχεις θέμα, οι Ουκρανοι δεν ψάχνονται για τσαμπουκα στα μαγαζιά, δεν βλέπεις πολλούς μεθυσμενους..Η μόνη φορά στα ταξίδια που εχω κάνει που είδα όντως κίνδυνο αλλα φυσικά τον απέφυγα ηταν στο lodz Πολωνία..εκει αν δεν ξέρετε όντως μην πάτε..υπάρχει θέμα την νύχτα.

Tι πηγε να παιχτει στο lodz?
 

flirter

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.067
Like
238
Πόντοι
36
Καλή επιλογή ακούγεται αυτό στο γιδοπαρκ που λες.Σκοτώνεις πρωινές ώρες+ότι έχεις την ευκαιρία σου να κάνεις κανα κονέ.Σίγουρα το διαδίκτυο βοηθάει,αλλά δεν το εξασκώ και πολύ.Θέλω να πω,ότι αυτά περί shit tests που γράφετε εδώ κατά καιρούς δεν τα έχω συναντήσει.
Βασικά,συνήθως τους λέω αλήθεια για το τι ψάχνω ή όχι.Νομίζω ότι δεν είναι και τόσο χαζές,ξέρουν πολύ καλά τι ψάχνουμε.Οπότε είμαι της λογικής "λες την αλήθεια και είσαι οκ.Αν η άλλη γουστάρει πραγματικά,θα γίνει παχνίδι.Αλλιώς,μόνο Κμανικοί πύραυλοι! :)
Eυχαριστώ και πάλι,πάντως.
Καλά κάνεις και λες την αλήθεια. Αν και λίγο ψέμα πιάνει σε αυτές που είναι αφελείς και ανώριμες. Πάντως αν σε γουστάρει η άλλη δεν την ενδιαφέρει αν θα πεις την αλήθεια.
Απο τη στιγμή που ξέρεις Ρωσικά, βάλε και την εφαρμογή Yandex Taxi στο κινητό σου. Ελάχιστοι την ξερουν. Φθηνή μετακίνηση. Uber μπαίνουν πολλοί ατζαμηδες και μη ενημερωμένοι οδηγοί. Το μέτρο επίσης και τα λεωφορεία είναι μια πολύ φθηνή λύση την ημέρα. Κατέβασε το Eway και τον πίνακα δρομολογίων για Κίεβο.
Καμάκι άνετα κάνεις με Ρωσικά σχεδόν παντού. Την ημέρα σε καφέ και μολ σε κοπέλες αλλά και πωλήτριες. Το βράδυ μπορεί να είναι και χάσιμο χρόνου το καμακι μιας και βγαίνουν με παρέες. Εκεί θες παρέα για να χωθείς αν και απίθανο δεν είναι και μόνος σου να είσαι.
Όσον αφορά την παρέα, απο εδώ δύσκολο να βρεις, αν και στο εύχομαι.Εκτος αυτού οι  περισσότεροι είναι παρτακηδες και μοναχικοί ταξιδιώτες. Λίγοι οι καλοί. Ένα πράγμα να γνωρίζεις. Ότι λάμπει δεν είναι χρυσός. Εγώ προτιμώ να συναντήσω ανθρωπους κοινωνικούς και συνεργασιμους αν πρόκειται να κάνω ταξίδι. Πιο πολύ κοινωνικοί θα είναι οι ξένοι και ντόπιοι που θα συναντήσεις εκεί. Αυτό που είδα στις 2 επισκέψεις μου εκεί δεν το περίμενα. Ανθρωπους με Α κεφάλαιο, που δεν περίμενα να συναντησω.
Αν θέλεις να σου δώσω ότι επιπλεον πληροφορίες έχω, μπορώ να το κάνω σε πμ.
 

flirter

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.067
Like
238
Πόντοι
36
μας εχουν για να γελανε στα ανεκδοτα τους τα λεμε χρονια. 
φιλος σεκιουριτι λεει επιδει μιλας και κερνας κοσμο ολοι σε ξερουν και απο στομα σε στομα στοχοπειησε.
σε βλεπει μια γκομενα και αμεσως περνω τον γκομενο η αυτον που την ταιζει και λεει εχει
ενα ξενο με λεφτακια παμε να τον γδαρουμε.ολες ετσι λεει ο ουκρανος της πιατσας.
αυτες χρισατικ και ντιριπασοσκαγια εδω ετσι ειναι.εκει που παω νορμαλ κοσμος αλλα δεν ξερω πειον θα βρω στον δρομο οταν παω σπιτι
Τύπε σε έχουν μάθει μου φαίνεται ότι είσαι λεφτας ακόμη και οι συμμορίες. Δεν εξηγείται αλλιώς. Αν πας και γνωρίζεις τυπισσες αγράμματες, πόρνες της κακιάς ώρας δεν θέλει πολύ να σε βάλουν στο μάτι διάφοροι που σχετίζονται με αυτές. Μακριά από τον υπόκοσμο αλλιώς μπορεί να σου συμβούν πολύ χειρότερα την επόμενη φορά. Κρύψε και τα φράγκα και μην δείχνεις ότι έχεις χοντρό πορτοφόλι. Δεν είσαι και άπειρος τόσα χρόνια εκεί. Είναι απορίας άξιο πώς την πατάς. Μάλλον δεν προφυλασεις καθόλου τον εαυτό σου.
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.594
Κριτικές
1
Like
304
Πόντοι
386
Το θεμα με τον Χαρη ειναι πως και σωματικα δε τον βοηθαει να κινηθει. Ποσο υψος εχεις Χαρη?
 

flirter

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.067
Like
238
Πόντοι
36
Το θεμα με τον Χαρη ειναι πως και σωματικα δε τον βοηθαει να κινηθει. Ποσο υψος εχεις Χαρη?
Να ήξερε και καμιά πολεμική τέχνη να πω ότι μπορεί να ξεφύγει από έναν δύο που τον πλησιάζουν. Αλλά νομίζω δεν ξέρει. Πρέπει να είναι κοντούλης.
 

DR_LOVE

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.519
Like
1.890
Πόντοι
216
Tι πηγε να παιχτει στο lodz?

Κοίτα  γενικά πιστεύω πως ο κόσμος υπερβαλλει.Μου λέγανε ολοι οι Πολωνοι εινα επικίνδυνα στο lodz πέρσι έγινε ο τάδε φόνος κλπ..Καλα λεω απλα θεωρούσα πως δεν έχουν δει κέντρο πόλης σε μητροπολεις (Νεα Υόρκη, Λονδίνο κλπ) και βάζω και την Αθήνα μέσα.
Οταν βρεθηκα πενταημερο εκει και κυρίως το σκ παίζανε άπειροι μεθυσμένοι στο κλασσικό δρόμο που βγαινουν  και πολλοί σε  προκαλουσαν.Ειδα και κατι ξυλικια κλπ.. Δεν έγινε κάτι σε μένα προσωπικά αλλα εχω μεγάλη ικανότητα να εκτιμάω τις καταστάσεις και όντως ήταν πανεύκολο να γίνει τσαμπουκάς εκει..Ολο το κλίμα ήταν ποτό, φωνές, σπάγαν μπουκαλια κλπ..Άλλος πλανήτης κσμια σχέση με την Βαρσοβία..Πραγματα που δεν εχω δει σε τέτοιο βαθμό οπουδήποτε στην Πολωνία..
Γενικά δεν θα το συνιστούσα αν δεν είσαι τύπος χαμηλών τόνων..
 

DR_LOVE

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.519
Like
1.890
Πόντοι
216
Καλά κάνεις και λες την αλήθεια. Αν και λίγο ψέμα πιάνει σε αυτές που είναι αφελείς και ανώριμες. Πάντως αν σε γουστάρει η άλλη δεν την ενδιαφέρει αν θα πεις την αλήθεια.
Απο τη στιγμή που ξέρεις Ρωσικά, βάλε και την εφαρμογή Yandex Taxi στο κινητό σου. Ελάχιστοι την ξερουν. Φθηνή μετακίνηση. Uber μπαίνουν πολλοί ατζαμηδες και μη ενημερωμένοι οδηγοί. Το μέτρο επίσης και τα λεωφορεία είναι μια πολύ φθηνή λύση την ημέρα. Κατέβασε το Eway και τον πίνακα δρομολογίων για Κίεβο.
Καμάκι άνετα κάνεις με Ρωσικά σχεδόν παντού. Την ημέρα σε καφέ και μολ σε κοπέλες αλλά και πωλήτριες. Το βράδυ μπορεί να είναι και χάσιμο χρόνου το καμακι μιας και βγαίνουν με παρέες. Εκεί θες παρέα για να χωθείς αν και απίθανο δεν είναι και μόνος σου να είσαι.
Όσον αφορά την παρέα, απο εδώ δύσκολο να βρεις, αν και στο εύχομαι.Εκτος αυτού οι  περισσότεροι είναι παρτακηδες και μοναχικοί ταξιδιώτες. Λίγοι οι καλοί. Ένα πράγμα να γνωρίζεις. Ότι λάμπει δεν είναι χρυσός. Εγώ προτιμώ να συναντήσω ανθρωπους κοινωνικούς και συνεργασιμους αν πρόκειται να κάνω ταξίδι. Πιο πολύ κοινωνικοί θα είναι οι ξένοι και ντόπιοι που θα συναντήσεις εκεί. Αυτό που είδα στις 2 επισκέψεις μου εκεί δεν το περίμενα. Ανθρωπους με Α κεφάλαιο, που δεν περίμενα να συναντησω.
Αν θέλεις να σου δώσω ότι επιπλεον πληροφορίες έχω, μπορώ να το κάνω σε πμ.

Φίλε δεν είναι παρτακηδες τα παιδιά εδώ απλα έχουν αλλα ενδιαφέροντα ο καθένας.
Κάποιοι πάνε low budget για καθαρά μη πληρωμενες, αλλοι είναι ματσωμενοι και θέλουν στο free αλλα σε καλα μαγαζιά, άλλοι πάνε καθαρα για γκρι ζώνη, άλλοι καθαρά για μαύρη ζωνη, άλλοι για 7 και πανω σε εμφάνιση,άλλοι  στα πιο χαμηλά εξαρια κλπ.
Στην τελευταία συνάντηση που έγινε απο 10 μέλη εδω στο Κίεβο  ήμουν και εγω μαζι τους αυτό φάνηκε..Ολοι είμασταν διαφορετικοι αλλα ολοι μια χαρά πέρασαμε και εκτιμησαμε ο ενας τον αλλον και πήραμε εμπειρίες που καταθέτουμε εδω να βοηθήσουμε και άλλους.
Απλα να είμαστε ειλικρινης..Ενας που βγάζει χρήμα και κυνηγάει ψηλά απο 7 και πανω πως θα ταξιδέψει μαζι μου όταν παω low budget και κυνηγαω max μέχρι 7. Πως θα βγειτε στα ίδια μαγαζιά π.χ στο chi που θέλει 300 ευρώ  είσοδο?
Αντίστοιχα γιατί να τους τράβηξεις εσύ στα φοιτητικα με 5 ευρώ είσοδο?
Σίγουρα πάντως δεν είναι παρτακηδες απλα ο καθένας δεν ψάχνει απλα παρέα ψάχνει παρέα που να θέλει τον ιδιο με αυτόν!!
 

nacho_scocco

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.716
Κριτικές
3
Like
192
Πόντοι
16
Καλά κάνεις και λες την αλήθεια. Αν και λίγο ψέμα πιάνει σε αυτές που είναι αφελείς και ανώριμες. Πάντως αν σε γουστάρει η άλλη δεν την ενδιαφέρει αν θα πεις την αλήθεια.
Απο τη στιγμή που ξέρεις Ρωσικά, βάλε και την εφαρμογή Yandex Taxi στο κινητό σου. Ελάχιστοι την ξερουν. Φθηνή μετακίνηση. Uber μπαίνουν πολλοί ατζαμηδες και μη ενημερωμένοι οδηγοί. Το μέτρο επίσης και τα λεωφορεία είναι μια πολύ φθηνή λύση την ημέρα. Κατέβασε το Eway και τον πίνακα δρομολογίων για Κίεβο.
Καμάκι άνετα κάνεις με Ρωσικά σχεδόν παντού. Την ημέρα σε καφέ και μολ σε κοπέλες αλλά και πωλήτριες. Το βράδυ μπορεί να είναι και χάσιμο χρόνου το καμακι μιας και βγαίνουν με παρέες. Εκεί θες παρέα για να χωθείς αν και απίθανο δεν είναι και μόνος σου να είσαι.
Όσον αφορά την παρέα, απο εδώ δύσκολο να βρεις, αν και στο εύχομαι.Εκτος αυτού οι  περισσότεροι είναι παρτακηδες και μοναχικοί ταξιδιώτες. Λίγοι οι καλοί. Ένα πράγμα να γνωρίζεις. Ότι λάμπει δεν είναι χρυσός. Εγώ προτιμώ να συναντήσω ανθρωπους κοινωνικούς και συνεργασιμους αν πρόκειται να κάνω ταξίδι. Πιο πολύ κοινωνικοί θα είναι οι ξένοι και ντόπιοι που θα συναντήσεις εκεί. Αυτό που είδα στις 2 επισκέψεις μου εκεί δεν το περίμενα. Ανθρωπους με Α κεφάλαιο, που δεν περίμενα να συναντησω.
Αν θέλεις να σου δώσω ότι επιπλεον πληροφορίες έχω, μπορώ να το κάνω σε πμ.
Ωραίος!Χρήσιμες πληροφορίες και από σένα.Πραγματικά,δεν το περίμενα τέτοια απήχηση!
Θα ρωτήσω με π.μ.όταν με το καλώ πλησιάσει η ημερομηνία για να πάω.Νομίζω σε γενικές γραμμές ξέρω πως θα κινηθώ.Φυσικά θα προτείνω σε όποιον βρίσκεται εκεί,τότε,έστω να γνωριστούμε.Δεν θα ζαλίσω κανέναν,ούτε θα θελήσω να εκμεταλευτώ οτιδήποτε.
Υ.Γ:Ο Χάρης γιατί λοιδωρεί τόσο τους ντόπιους?
Όχι ότι σκόπευα να κινηθώ έξω από τα τουριστικά-κεντρικά,αλλά μου κάνει εντύπωση,διότι πρόκειται για Κίεβο το 2018 και όχι κάνω κωλοχώρι επί κουμμουνισμού ή εποχές 90'ς
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
Καλά κάνεις και λες την αλήθεια. Αν και λίγο ψέμα πιάνει σε αυτές που είναι αφελείς και ανώριμες. Πάντως αν σε γουστάρει η άλλη δεν την ενδιαφέρει αν θα πεις την αλήθεια.
Απο τη στιγμή που ξέρεις Ρωσικά, βάλε και την εφαρμογή Yandex Taxi στο κινητό σου. Ελάχιστοι την ξερουν. Φθηνή μετακίνηση. Uber μπαίνουν πολλοί ατζαμηδες και μη ενημερωμένοι οδηγοί. Το μέτρο επίσης και τα λεωφορεία είναι μια πολύ φθηνή λύση την ημέρα. Κατέβασε το Eway και τον πίνακα δρομολογίων για Κίεβο.
Καμάκι άνετα κάνεις με Ρωσικά σχεδόν παντού. Την ημέρα σε καφέ και μολ σε κοπέλες αλλά και πωλήτριες. Το βράδυ μπορεί να είναι και χάσιμο χρόνου το καμακι μιας και βγαίνουν με παρέες. Εκεί θες παρέα για να χωθείς αν και απίθανο δεν είναι και μόνος σου να είσαι.
Όσον αφορά την παρέα, απο εδώ δύσκολο να βρεις, αν και στο εύχομαι.Εκτος αυτού οι  περισσότεροι είναι παρτακηδες και μοναχικοί ταξιδιώτες. Λίγοι οι καλοί. Ένα πράγμα να γνωρίζεις. Ότι λάμπει δεν είναι χρυσός. Εγώ προτιμώ να συναντήσω ανθρωπους κοινωνικούς και συνεργασιμους αν πρόκειται να κάνω ταξίδι. Πιο πολύ κοινωνικοί θα είναι οι ξένοι και ντόπιοι που θα συναντήσεις εκεί. Αυτό που είδα στις 2 επισκέψεις μου εκεί δεν το περίμενα. Ανθρωπους με Α κεφάλαιο, που δεν περίμενα να συναντησω.
Αν θέλεις να σου δώσω ότι επιπλεον πληροφορίες έχω, μπορώ να το κάνω σε πμ.
ναι ναι πηγες δυο φορες και ειδες καλους ανθρωπους χαχαχαχα.που τους ειδες?
αυτοι θα σε καθαρισουν.εμενα μερικοι καλοι ανθρωπο ξυπνησαν μετα απο χρονια φιλιας τα αγρια ενστικτα τους.ολοι μιλανε και απο φιλο φιλου παει το μυνημα ο ξενος,λεφτα και παμε για μεροκαματο.
ολες οι γκομενες μιλανε στον γκομενο και τουσ φιλους τουσ για σενα και ετοιμαζοντε για κτυπημα.
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
Ωραίος!Χρήσιμες πληροφορίες και από σένα.Πραγματικά,δεν το περίμενα τέτοια απήχηση!
Θα ρωτήσω με π.μ.όταν με το καλώ πλησιάσει η ημερομηνία για να πάω.Νομίζω σε γενικές γραμμές ξέρω πως θα κινηθώ.Φυσικά θα προτείνω σε όποιον βρίσκεται εκεί,τότε,έστω να γνωριστούμε.Δεν θα ζαλίσω κανέναν,ούτε θα θελήσω να εκμεταλευτώ οτιδήποτε.
Υ.Γ:Ο Χάρης γιατί λοιδωρεί τόσο τους ντόπιους?
Όχι ότι σκόπευα να κινηθώ έξω από τα τουριστικά-κεντρικά,αλλά μου κάνει εντύπωση,διότι πρόκειται για Κίεβο το 2018 και όχι κάνω κωλοχώρι επί κουμμουνισμού ή εποχές 90'ς
ισως επιδει ειμαι 30 χρονια πανω ενω ο αλλος πηγε 2 φορες στην ζωη του!
δυο φορες θα παω μεχρι σεπτεβριο χαχαχαχ.οπειον θελεις ακουσε.εσυ αποφασιζεις
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
εγω την επαθα γιατι δεν τηρησα αυτα που κανω ενα χρονο,οχι βολτα κεντρο και δεν ελεχα οπως παντα τα
παντα και τους περιεργους.πηγα λιγο ανετος αυτη την φορα,δεν περιμενα ομως θα τους εβρισκα εξω απο το σπιτι
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
Ρε παιδία γιδοπαρκ ειναι το μέρος που πάνε ολοι για μπάνιο τα μεσημερια. Bora Bora και Olmeca γίνεται χαμός απο μουνια.. πέρσι τον Αύγουστο 10 μέρες εκεί ήμουν σχεδόν κάθε μέρα..Απολύτως κανενα πρόβλημα ούτε είδα περίεργους τύπους. Στο olmeca συγκεκριμένα ειναι σαν να σε βγαίνεις στα κυριλε μαγαζι..Ολα τα καλοκαίρινα events γίνονται εκει της καλής κοινωνίας και καλα...ολες οι πλαστικές γκομενες και τρελά  παρτυ με dee jay. Απλα πας μεσημεράκι με μέτρο κάνεις το μπανακι σου και φεύγεις.
Το βράδυ παίζει να ειναι ανασφαλές επειδή έχει πάρκα κλπ αλλα δεν υπάρχει λόγος να παει καποιος βράδυ εκτός κέντρου. Αν παει με taxi uber μεσα στο μαγαζί και παλι φεύγεις μετά.

εν ιορδανη βαπτιζομενο σου κυριε.λες να εχουν ριξει ελληνα στο γιδροπαρκ ?η να εισαι εσυ η ο νεος ο πρωτος?και μερα σου την πεφτουν.αλλοι παρακολουθουν,αλλος τηλεφωνα,αλλος εκτελα,αλλος εξαφανιζει τα κλοπιμεα
 

dragcrx

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2006
Μηνύματα
673
Like
2.080
Πόντοι
446
Να πουμε ολοι περαστικα στον Χαρη που τον ειδα σημερα το πρωι και ειναι το ματι του ακομα χαλια...
Φιλε αφου δεν επαθες τιποτα αλλο ολα οκ.
Η Ελληνικη παρανοια υπαρχει και εδω..!10 ατομα βρεθηκαμε πανω περασαμε καταπληκτικα αν και ο καθενας με τελειως διαφορετικους στοχους και ο αλλος ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΑΣ ΕΧΕΙ ΔΕΙ ΠΟΤΕ μας λεει παρτακηδες...
this is Greece!
Τυπε να φανταστω οτι αμα βγουμε μαζι θα εισαι απο αυτους που την κανουν λεγοντας δεν πινω και δεν πληρωνουν η απο αυτους που τους φερνεις γκομενες αφου στις εχουν ζητησει αυτοι και μετα κανουν την παπια αμα δουν οτι δεν γαμανε η το χειροτερο την πεφτουν στις δικιες σου και αμα τους το πεις με ωραιο τροπο σε βριζουν η σου απαντουν οπως καποιος καποτε εμενα γκομενα σου ειναι...(εννοουσε δεν την εχεις παντρευτει απλα ενα πηδημα εχεις κανει...)
Αλλο περιστατικο προχτες μου ζητησαν να φερω γκομενες στα μπουζουκια και εφερα 5 και μου ειπαν τα παιδια εκει α μεχρι 2-3 επρεπε να φερεις...Αν εφερνα 2 μπορει να μου ελεγαν λιγες ειναι(8 αντρες)δεν βρισκεις ακρη καλυτερα να μην φερνεις καμια...
οσο για το yandex taxi που δεν το ξερει κανενας... ξερεις εχει σχεδον τους μισους οδηγους απο το uber γιατι ειναι Ρωσικο και οτιδηποτε Ρωσικο στην Ουκρανια....

 

dragcrx

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2006
Μηνύματα
673
Like
2.080
Πόντοι
446
Α να σας πω και το κορυφαιο!!!Μου ηρθε γερος(<70) στο τραπεζι μου την προηγουμενη παρασκευη γιατι μιλαγα στην τραγουδιστρια ενω τραγουδαγε και μου λεει φιλε μακρυα τα χερια σου απο αυτη την γαμαει ενας φιλος μου και αν σε δει θα σου τα κοψει...Η αγαμια στο limit up!!
this is Greece
 

DR_LOVE

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.519
Like
1.890
Πόντοι
216
Να πουμε ολοι περαστικα στον Χαρη που τον ειδα σημερα το πρωι και ειναι το ματι του ακομα χαλια...
Φιλε αφου δεν επαθες τιποτα αλλο ολα οκ.
Η Ελληνικη παρανοια υπαρχει και εδω..!10 ατομα βρεθηκαμε πανω περασαμε καταπληκτικα αν και ο καθενας με τελειως διαφορετικους στοχους και ο αλλος ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΑΣ ΕΧΕΙ ΔΕΙ ΠΟΤΕ μας λεει παρτακηδες...
this is Greece!
Τυπε να φανταστω οτι αμα βγουμε μαζι θα εισαι απο αυτους που την κανουν λεγοντας δεν πινω και δεν πληρωνουν η απο αυτους που τους φερνεις γκομενες αφου στις εχουν ζητησει αυτοι και μετα κανουν την παπια αμα δουν οτι δεν γαμανε η το χειροτερο την πεφτουν στις δικιες σου και αμα τους το πεις με ωραιο τροπο σε βριζουν η σου απαντουν οπως καποιος καποτε εμενα γκομενα σου ειναι...(εννοουσε δεν την εχεις παντρευτει απλα ενα πηδημα εχεις κανει...)
Αλλο περιστατικο προχτες μου ζητησαν να φερω γκομενες στα μπουζουκια και εφερα 5 και μου ειπαν τα παιδια εκει α μεχρι 2-3 επρεπε να φερεις...Αν εφερνα 2 μπορει να μου ελεγαν λιγες ειναι(8 αντρες)δεν βρισκεις ακρη καλυτερα να μην φερνεις καμια...
οσο για το yandex taxi που δεν το ξερει κανενας... ξερεις εχει σχεδον τους μισους οδηγους απο το uber γιατι ειναι Ρωσικο και οτιδηποτε Ρωσικο στην Ουκρανια....

Ο filter γενικά νομιζει πως ειναι εξυπνάκιας εγω παρόλο που τον δεν τον ξέρω και δεν με ξέρει τον έχω βάλει σε black list εδω και καιρό, δίοτι μια φορά που έδωσα πληροφορίες στο forum να βοηθήσω συναγωνιστές πως να κινηθούν στην πόλη μου έκανε προσωπική επίθεση άνευ λόγου με ειρωνία πως κάτι μας είπες τωρα δεν ξέρεις αυτό ή εκείνο και έμαθες 5 πράγματα και μας τα λές. Φυσικά αυτό ο παντογνωστης της Ουκρανίας δεν γράφει ενα δισελιδο report να βοηθήσει απλά πουλάει την κλασσική Ελληνική μαγκια "Ασε ρε φίλε- ξέρεις ποιος είμαι εγω και τι έχω κάνει?".

Εντωμεταξυ ναι δεν ξέρουμε το Yandex θυμάσαι ΠΡΟΠΕΡΣΙ Οκτωβριο drag  που περίμενες το taxi για το shooters μέσω Yandex ενώ είχα φτάσει ήδη με την Uber που έχει τους διπλάσιους οδηγούς. Και στο κάτω κάτω όταν λέμε uber εννονούμαι να παραγγείλεις διαδικτυακά δεν κολλάμε στη  εταιρία, το βασικό να μην πάρεις κάποιον χύμα δρόμο χωρίς να ξέρεις τον άλλον.
 

dragcrx

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2006
Μηνύματα
673
Like
2.080
Πόντοι
446
Ο filter γενικά νομιζει πως ειναι εξυπνάκιας εγω παρόλο που τον δεν τον ξέρω και δεν με ξέρει τον έχω βάλει σε black list εδω και καιρό, δίοτι μια φορά που έδωσα πληροφορίες στο forum να βοηθήσω συναγωνιστές πως να κινηθούν στην πόλη μου έκανε προσωπική επίθεση άνευ λόγου με ειρωνία πως κάτι μας είπες τωρα δεν ξέρεις αυτό ή εκείνο και έμαθες 5 πράγματα και μας τα λές. Φυσικά αυτό ο παντογνωστης της Ουκρανίας δεν γράφει ενα δισελιδο report να βοηθήσει απλά πουλάει την κλασσική Ελληνική μαγκια "Ασε ρε φίλε- ξέρεις ποιος είμαι εγω και τι έχω κάνει?".

Εντωμεταξυ ναι δεν ξέρουμε το Yandex θυμάσαι ΠΡΟΠΕΡΣΙ Οκτωβριο drag  που περίμενες το taxi για το shooters μέσω Yandex ενώ είχα φτάσει ήδη με την Uber που έχει τους διπλάσιους οδηγούς. Και στο κάτω κάτω όταν λέμε uber εννονούμαι να παραγγείλεις διαδικτυακά δεν κολλάμε στη  εταιρία, το βασικό να μην πάρεις κάποιον χύμα δρόμο χωρίς να ξέρεις τον άλλον.
Τα εχω πει πολλες φορες τα κλασικα συμπτωματα του Ελληναρα

Τα ξερει ολα και ας μην εχει παει ποτε(μετ. προσπαθει να κρυψει την ασχετοσυνη του)
Ολοι ειναι παρτακηδες εκτος απο αυτον(μετ. μονο αυτος ειναι)
δεν εχει γραψει ποτε τιποτα εμεις που εχουμε γεμισει 999 σελ ειμαστε μαλακες...(αυταποδεικτο)

τι να πεις

αλλος ενας τσιγαρο ποτο και γκομενες τι αλλο θελω...

 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.251
Κριτικές
19
Like
7.222
Πόντοι
3.346
Τα εχω πει πολλες φορες τα κλασικα συμπτωματα του Ελληναρα

Τα ξερει ολα και ας μην εχει παει ποτε(μετ. προσπαθει να κρυψει την ασχετοσυνη του)
Ολοι ειναι παρτακηδες εκτος απο αυτον(μετ. μονο αυτος ειναι)
δεν εχει γραψει ποτε τιποτα εμεις που εχουμε γεμισει 999 σελ ειμαστε μαλακες...(αυταποδεικτο)

τι να πεις

αλλος ενας τσιγαρο ποτο και γκομενες τι αλλο θελω...

μου δινεις μια πολυ ωραια πασα να πω κατι που μου ειπε μια ρωσιδα το βραδυ του σαββατου.

μου ειπε στη συζητηση που ειχαμε οτι οι ελληνιδες δεν προσφερουν τιποτα απολυτως και ζητανε τον ουρανο με τ' αστρα, η ελληνιδα γυναικα μεγαλωσε νομιζοντας οτι ειναι πριγκιπισα και εχει το δικαιωμα να απαιτει να τις προσφερεις τα παντα χωρις αυτη να δωσει τιποτα. μου λεει εχω 10 χρονια στην ελλαδα και βλεπω στο μπαρ που δουλευω να ερχονται πελατες που ειναι φανατικοι επισκεπτες των κωλομπαρων γιατι δεν αντεχουν τις ελληνιδες γυναικες.

κλεινοντας μου ειπε οτι για να διωρθωθει η κατασταση αυτη στην ελλαδα πρεπει να πανε οι ελληνιδες γυναικες στη ρωσια να τις στρωσουν λιγο οι ρωσοι αντρες και στην ελλαδα να ερθουν ρωσιδες γυναικες.

συμπερασμα δικο μου που το εχω γραψει ξανα εμεις οι αντρες δυστυχως φταιμε για τον κατηφορο που εχουν παρει οι ελληνιδες

την καλημερα μου  :hi:

 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
μου δινεις μια πολυ ωραια πασα να πω κατι που μου ειπε μια ρωσιδα το βραδυ του σαββατου.

μου ειπε στη συζητηση που ειχαμε οτι οι ελληνιδες δεν προσφερουν τιποτα απολυτως και ζητανε τον ουρανο με τ' αστρα, η ελληνιδα γυναικα μεγαλωσε νομιζοντας οτι ειναι πριγκιπισα και εχει το δικαιωμα να απαιτει να τις προσφερεις τα παντα χωρις αυτη να δωσει τιποτα. μου λεει εχω 10 χρονια στην ελλαδα και βλεπω στο μπαρ που δουλευω να ερχονται πελατες που ειναι φανατικοι επισκεπτες των κωλομπαρων γιατι δεν αντεχουν τις ελληνιδες γυναικες.

κλεινοντας μου ειπε οτι για να διωρθωθει η κατασταση αυτη στην ελλαδα πρεπει να πανε οι ελληνιδες γυναικες στη ρωσια να τις στρωσουν λιγο οι ρωσοι αντρες και στην ελλαδα να ερθουν ρωσιδες γυναικες.

συμπερασμα δικο μου που το εχω γραψει ξανα εμεις οι αντρες δυστυχως φταιμε για τον κατηφορο που εχουν παρει οι ελληνιδες

την καλημερα μου  :hi:
Νομιζα πως οι ιντερνατιοναλ Έλληνες του νήματος τα έχουμε λύσει αυτά τα θεματά περί Ελλεινίδων προ πολλού και ενώ άλλοι κοιμόντουσαν...

 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.066
Like
3.712
Πόντοι
606
μου δινεις μια πολυ ωραια πασα να πω κατι που μου ειπε μια ρωσιδα το βραδυ του σαββατου.

μου λεει εχω 10 χρονια στην ελλαδα και βλεπω στο μπαρ που δουλευω να ερχονται πελατες που ειναι φανατικοι επισκεπτες των κωλομπαρων γιατι δεν αντεχουν τις ελληνιδες γυναικες.

κλεινοντας μου ειπε οτι για να διωρθωθει η κατασταση αυτη στην ελλαδα πρεπει να πανε οι ελληνιδες γυναικες στη ρωσια να τις στρωσουν λιγο οι ρωσοι αντρες και στην ελλαδα να ερθουν ρωσιδες γυναικες.

Δεν αντέχουν τις ελληνίδες ή επειδή δεν βρίσκουν ούτε θηλυκή γάτα καταλήγουν στα κωλόμπαρα;Και πόσοι από αυτούς μόλις βρουν έστω κι ένα 5αρι δεν θα ξαναπατήσουν;Άσε,μια χαρά τις αντέχουν οι πιο πολλοί απλά δεν βρίσκουν.

Όσο για την ανταλλαγή γυναικών,δε νομίζω να μας βοηθήσει και πολύ.Οι Ρωσίδες από τα πεσίματα και την αγαμία των Ελλήνων,θα σηκώσουν τη μύτη στα ουράνια και θα κολλάνε στους πιο λεφτάδες.Καλά,οι ελληνίδες στη Ρωσία δεν θα τολμάνε να βγουν απ'τα σπίτια.Θα'χουν κι έναν Ρώσο μεθύστακα να τις πηδάει και να τις δέρνει και δεν θα βγάζουν κιχ.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom