Νέα

Τί γίνεται με Κίεβο;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα scientist
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
θα τους θπενθημισω ολους τους ασχετους με το θεμα.
αν νομιζετε θα ερθετε σε δυαλυμενη και φτωχη χωρα με πεινασμενες και γκομεναρες κατσετε σπιτι.
οπως μας κοροιδευουν οι ουκρανοι ελεγα χτες στον φιλο μου τι νομιζουν οι ελληνες για ουκρανια.
γελουσε ακομα που ελεγα ερχωντε σαν πολιτικοι προσφυγες μου εδειχνε εξω απο το καφε τα αυτοκινητα και
ελεγε κοιταξε πολεμος και αφραγγεια και γελουσε.
 

Rapturee

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2012
Μηνύματα
446
Like
254
Πόντοι
21
Η κοπελα ουτε που περναει απο το μυαλο της να κανει κατι με αντρα αλλης εθνικοτητας εκτος απο Ουκρανό! Το συζητησα κ δεν ειναι η μονη

Και για να κουφαθειτε λιγο, οι Ουκρανες αυτη τη στιγμη φευγουν κατα εκατονταδες για που λετε ? Για Μεξικο.... το επιβεβαιωσε η ιδια + επισης γνωριζω και 2 Ουκρανες π περασαν απο το Caissa πριν 1-2 ετη και σημερα ζουν Μεξικο! Εχει βγαλει πολυ καλο ονομα η συγκεκριμενη χωρα για τις Ουκρανες.
Εχω απορια να ακουσω σε τι ακριβως εχει βγαλει καλο ονομα το μεξικο, που ειναι η ουκρανια (μαζι με κολομβια) της Αμερικανικης Ηπείρου!

Πρωτον εκραζε οσον αφορα την εμφανιση. Μας ελεγε κοντους τριχωτους κ ασχημους.. θεωρω οτι γενικα ειμαστε ψιλο ωραιος λαος αν και οντως υστερουμε σε μποι.
Δε ξερω σε ποιο συμπαν ζει η συγκεκριμενη Ουκρανέζα, αλλα σε αυτο που ζουμε, οι Ελληνες ουτε κοντοι ειναι ουτε τριχωτοι, ουτε ασχημοι. Απεναντιας ειναι μοντέλα μπροστά στους Ουκρανους.
Δευτερον εκραζε Αθηνα οτι ειναι βρωμικη πολη, οτι εχει παλια κτηρια , κανενα καινουριο η μοντερνο και οτι στο δρομο ολη την ωρα την παρενοχλουν!
Εδω δεν εχει κ πολυ αδικο αν κ κρινει με βαση την περιοχη π μενει.. αν κατεβαινε καμια Γλυφαδα λογικα θ αλλαζε γνωμη.
Ειπε ο γαιδαρος τον πετεινο κεφάλα.
Επισης για ΕΛληνες , μας θεωρει πολυ αγαμητους, οτι πεφτουν με τα μουτρα κατ ευθειαν να γλυψουν μουνι, το κανουν λες κ ειμαστε σκυλια κ οτι βγαζουμε μια απελπισια αισθηση απελπισιας. Κατηγορησε οτι εχουμε γενικα μικροτερα πουλια απο οτι οι Ουκρανοι!
Αυτο μ φανηκε για κακια.
Κοιτα, αν η συγκεκριμενη δουλευε σε κωλομπαρο της πουτσας στην Αθηνα, που μαζευε τους 50αδες της γειτονιας, ε ναι λογικο να αντιδρουσαν οι εκει αντρες "λυσσασμένα".
Οσον αφορα το γλυφομουνι, εγω θυμαμαι οτι σχεδον ολες οι αλοδαπες που εχω παει απο ουκρανια και ρουμανια, μου λεγαν κατα την διαρκεια του γλωσσόφιλου "Lick my pussy".

Τεσπα, αυτη μιζερια και κακια που βγαζει, ειναι σημαδι ειτε χυλοπιτας, ειτε ζήλιας για καποιο λογο. Και λογικο να εχει φαει χυλοπιτα καθως ειπες οτι την καλεσες μεσω γραφειου, κοινως ειναι πουτάνα, και οχι νορμαλ κοπελα.
Στα @@ μας τι γνωμη εχουν οι πουτάνες για μας, το momentum δημιουργηται απο τις νορμαλ κοπελες, οχι απο τις πουτάνες.
 

poppop

Μέγας
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
12.194
Κριτικές
11
Like
4.591
Πόντοι
4.765
Οι Ελληνες γεννημενοι πριν το 1995 ειναι κοντοι.
και το τελευταιο τριμηνο του 94 βγηκαν ψηλα παιδια.

Αυτα που ειπε η Ουκρανεζα ειναι σωστά,το αν αυτη σε αυτη τη χωρα ερχεται να κανει τη πουτάνα ειναι άλλο θεμα
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.440
Like
7.969
Πόντοι
2.356
Πρωτον εκραζε οσον αφορα την εμφανιση. Μας ελεγε κοντους τριχωτους κ ασχημους..
Κατηγορησε οτι εχουμε γενικα μικροτερα πουλια απο οτι οι Ουκρανοι!
Κοντος και τριχωτος με μικρο πουλι ... καποιον μου θυμιζει :grin: συμφωνα με τις φωτο που εβαζε ο ιδιος φυσικα.
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.066
Like
3.712
Πόντοι
606
Λοιπον τι εκραζε!

Πρωτον εκραζε οσον αφορα την εμφανιση. Μας ελεγε κοντους τριχωτους κ ασχημους.. θεωρω οτι γενικα ειμαστε ψιλο ωραιος λαος αν και οντως υστερουμε σε μποι.

Δευτερον εκραζε Αθηνα οτι ειναι βρωμικη πολη, οτι εχει παλια κτηρια , κανενα καινουριο η μοντερνο και οτι στο δρομο ολη την ωρα την παρενοχλουν!
Εδω δεν εχει κ πολυ αδικο αν κ κρινει με βαση την περιοχη π μενει.. αν κατεβαινε καμια Γλυφαδα λογικα θ αλλαζε γνωμη.

Επισης για ΕΛληνες , μας θεωρει πολυ αγαμητους, οτι πεφτουν με τα μουτρα κατ ευθειαν να γλυψουν μουνι, το κανουν λες κ ειμαστε σκυλια κ οτι βγαζουμε μια απελπισια αισθηση απελπισιας. Κατηγορησε οτι εχουμε γενικα μικροτερα πουλια απο οτι οι Ουκρανοι!
Αυτο μ φανηκε για κακια.

--Επισης 3-4 φορες κοσμος εφυγε χωρις να πληρωσει--

Δεν εχει σημασια αν αυτα που λεει ισχυουν απολυτα ή οχι. Σημασια εχει το momentum

Βγαλαμε κακο ονομα στη γυναικεια πιατσα . Εγω αυτην την αισθηση αποκομισα.

Δηλαδή σε τί έχει άδικο;

Οι Έλληνες τα τελευταία χρόνια με τα μούσια και τις γενειάδες δεν ξεχωρίζουν από Τούρκους,βορειοαφρικανούς κλπ.Όσο για το ύψος,σίγουρα Αθήνα ο μ.ο είναι πιο κάτω σε σχέση με Θεσσαλονίκη και βορεια Ελλάδα γενικότερα.Αν έμενε εκεί,θα είχε άλλη γνώμη.

Για τη βρωμιά της Αθήνας και για την αγαμία/απελπισία των Ελλήνων,τα λέμε κι εμεις οι ίδιοι.
 

Επισκέπτης
Οι ουκρανεζες εκτιμανε τους αλβανους και κανουν και παιδια μαζι τους

Εμας μας χλευαζουν
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.440
Like
7.969
Πόντοι
2.356
Ποιος ειναι? Για τον ΚΜΑΝ λες?
Ναι

Οι Έλληνες τα τελευταία χρόνια με τα μούσια και τις γενειάδες δεν ξεχωρίζουν από Τούρκους,βορειοαφρικανούς κλπ.Όσο για το ύψος,σίγουρα Αθήνα ο μ.ο είναι πιο κάτω σε σχέση με Θεσσαλονίκη και βορεια Ελλάδα γενικότερα.Αν έμενε εκεί,θα είχε άλλη γνώμη.
Εδω δεν εχεις αδικο , αυτο με το υψος ισχυει βεβαια και για τις γκομενες.
δεν μπορω να συγκρινω για παραδειγμα τις Σερραιες με τις Πελλοπονησιες (παντα για το μεσο ορο) ...
καλα οι Κυπραιες ειναι για να χτυπας το κεφαλι σου στον τοιχο  :grin:
 

Rapturee

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2012
Μηνύματα
446
Like
254
Πόντοι
21
Ναι
Εδω δεν εχεις αδικο , αυτο με το υψος ισχυει βεβαια και για τις γκομενες.
δεν μπορω να συγκρινω για παραδειγμα τις Σερραιες με τις Πελλοπονησιες (παντα για το μεσο ορο) ...
καλα οι Κυπραιες ειναι για να χτυπας το κεφαλι σου στον τοιχο  :grin:
Ενταξει τωρα βρηκες και εσυ παραδειγμα να δωσεις. :thubsdown:
Στην καθημερινοτητα μου εγω βλεπω οτι αρκετοι ειναι απο 180 και ανω (εγω πχ ειμαι 182). Λιγοι ειναι κοντοι.
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.440
Like
7.969
Πόντοι
2.356
Ενταξει τωρα βρηκες και εσυ παραδειγμα να δωσεις. :thubsdown:
Στην καθημερινοτητα μου εγω βλεπω οτι αρκετοι ειναι απο 180 και ανω (εγω πχ ειμαι 182). Λιγοι ειναι κοντοι.
Μια χαρα ειναι το παραδειγμα ...
γενικα σαν λαος ειμαστε κοντοι , και εγω 182 ειμαι αλλα τι πα να πει αυτο?
 

Rapturee

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2012
Μηνύματα
446
Like
254
Πόντοι
21
Μια χαρα ειναι το παραδειγμα ...
γενικα σαν λαος ειμαστε κοντοι , και εγω 182 ειμαι αλλα τι πα να πει αυτο?
Παει να πει οτι πρεπει να σταματησετε να μιλατε σα κακομοιρηδες. Πρεπει πρωτα να σεβαστειτε τον εαυτό σας τον ιδιο για να σας σέβονται και οι αλλοι.
Αντικειμενικα ο μεσος ορος των ελληνων ειναι πολυ ποιο πανω απο το συνολο των ανατολικων χωρων. Σε ολα, και λεφτα και μορφωση, και εμφάνιση.
Χωρες χωρις ιστορια, χωρις σωστα πανεπιστημια, παμφτωχες, που δεν εχουν προσφέρει τιποτα στην ανθρωποτητα περα απο πουτάνες, και εχουν αερα γαμαω δερνω...
Οι νεοελληνες απο την αλλη ντρεπονται και κατεβαζουν τα μουτρα σαν τη δαρμένη αλεπου.

Πρεπει να μαθετε να υπερασπιζεστε την πατριδα σας οταν βρισκεστε εξω και οταν σαν την λενε. Η Ιστορια και ο Ελληνικος πολιτισμος παντα θα αποτελει σημειο αναφορας για να την λετε στους ανιστοριτους-τες πουτανες και μαλακες.

Αυτο κανω εγω και το βουλωνουν.

Σταματηστε να ειστε ηττοπαθεις, ειδικα μπροστα σε πουτανες. Καμια δε γουσταρει beta males.
 

poppop

Μέγας
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
12.194
Κριτικές
11
Like
4.591
Πόντοι
4.765
Σταματηστε να ειστε ηττοπαθεις, ειδικα μπροστα σε πουτανες. Καμια δε γουσταρει beta males.
πουτανες ειναι ρε τυπε,τι να γουσταρουν,τι ηττοπαθεις και beta males τσαμπουνας,συνελθε
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.066
Like
3.712
Πόντοι
606
Παει να πει οτι πρεπει να σταματησετε να μιλατε σα κακομοιρηδες. Πρεπει πρωτα να σεβαστειτε τον εαυτό σας τον ιδιο για να σας σέβονται και οι αλλοι.
Αντικειμενικα ο μεσος ορος των ελληνων ειναι πολυ ποιο πανω απο το συνολο των ανατολικων χωρων. Σε ολα, και λεφτα και μορφωση, και εμφάνιση.
Χωρες χωρις ιστορια, χωρις σωστα πανεπιστημια, παμφτωχες, που δεν εχουν προσφέρει τιποτα στην ανθρωποτητα περα απο πουτάνες, και εχουν αερα γαμαω δερνω...
Οι νεοελληνες απο την αλλη ντρεπονται και κατεβαζουν τα μουτρα σαν τη δαρμένη αλεπου.

Πρεπει να μαθετε να υπερασπιζεστε την πατριδα σας οταν βρισκεστε εξω και οταν σαν την λενε. Η Ιστορια και ο Ελληνικος πολιτισμος παντα θα αποτελει σημειο αναφορας για να την λετε στους ανιστοριτους-τες πουτανες και μαλακες.

Αυτο κανω εγω και το βουλωνουν.

Σταματηστε να ειστε ηττοπαθεις, ειδικα μπροστα σε πουτανες. Καμια δε γουσταρει beta males.

Ποια ιστορία και ελληνικός πολιτισμός ρε φίλε;Τί σχέση έχουν αυτά με το τώρα;Καταντήσαμε να είμαστε πλέον κάτω από χώρες που κάποτε κοροιδεύαμε.Εδώ ακόμα υπάρχει κόσμος που τους λες για Τσεχία,Πολωνία,Ουγγαρία και νομίζουν ότι ακόμα πεινάνε εκει πέρα.Χώρες με μηδεν ανεργία και φουλ ανάπτυξη.Κι εδώ όλη η Ελλάδα ζει απ'τις συντάξεις.Τί υπερήφανος να είσαι ρε φίλε γι'αυτό το μπουρδέλο;
 

Rapturee

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2012
Μηνύματα
446
Like
254
Πόντοι
21
πουτανες ειναι ρε τυπε,τι να γουσταρουν,τι ηττοπαθεις και beta males τσαμπουνας,συνελθε
Χτυπησα φλεβα τυπε?  :grin:

Δε "τσαμπουναω" τιποτα, την αληθεια σας λεω στα μουτρα σας, οπως και καποιος αλλος συναγωνιστης ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΣΟΦΑ ειπε λιγες σελιδες πισω, οταν λες την αληθεια στους νεοελληνες σου επιτίθενται. :idiot:

Εξου και τα μνημονια και ο τσιπρας που ξεπουλησαν την μακεδονια, και ποιος ξερει τι αλλο στο μελλον.
 

poppop

Μέγας
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
12.194
Κριτικές
11
Like
4.591
Πόντοι
4.765
Χτυπησα φλεβα τυπε?  :grin:
α ρε γατονι με καταλαβες,μου αφησε ψυχολογικα μια ουκρανεζα που  μου την ειπε και  δε προλαβα να της πω για το μεγαλειο του ελληνικου πολιτισμού,συνελθετε κύριοι τύποι,με τις παλαβομαρες και τα κομπλέξ σας εχετε καταφερει και τις πουτανες να τις κανετε σαν τις ελεεινιδες
 

Rapturee

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2012
Μηνύματα
446
Like
254
Πόντοι
21
Ποια ιστορία και ελληνικός πολιτισμός ρε φίλε;Τί σχέση έχουν αυτά με το τώρα;Καταντήσαμε να είμαστε πλέον κάτω από χώρες που κάποτε κοροιδεύαμε. Εδώ ακόμα υπάρχει κόσμος που τους λες για Τσεχία,Πολωνία,Ουγγαρία και νομίζουν ότι ακόμα πεινάνε εκει πέρα. Χώρες με μηδεν ανεργία και φουλ ανάπτυξη.Κι εδώ όλη η Ελλάδα ζει απ'τις συντάξεις.Τί υπερήφανος να είσαι ρε φίλε γι'αυτό το μπουρδέλο;

Οταν ξεχνας την ιστορια σου, ξεχνας και το ποιος εισαι.
Οταν ξεχνας το ποιος εισαι, εισαι το τελειο μηδενικο και κλεγαισαι (οπως ακριβως κανεις εσυ).
Περηφανος δεν ειμαι για το ελληνικο κράτος, περιφανος ειμαι για την Πατριδα μου. Αν εισαι τοσο χαζος ωστε να μη μπορεις να ξεχωρισεις τις δυο αυτες εννοιες ειναι δικο σου θεμα.

Η "μηδεν" ανεργια και αναπτυξη που αναφέρεις ειναι πλασματικοι αριθμοι, που ουδεμια σχέση έχουν με την αυτου καθεαυτου αγοραστικη δυναμη του καθε πολιτη. Και η βουλγαρια εχει 7,2% ανεργια, και ετήσια αύξηση του ΑΕΠ κατά περίπου 4%. Τι παει να πει αυτο οτι ειναι χωρα οικονομικου υποδειγματος? Ας γελάσω.
 

Rapturee

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2012
Μηνύματα
446
Like
254
Πόντοι
21
α ρε γατονι με καταλαβες,μου αφησε ψυχολογικα μια ουκρανεζα που  μου την ειπε και  δε προλαβα να της πω για το μεγαλειο του ελληνικου πολιτισμού,συνελθετε κύριοι τύποι,με τις παλαβομαρες και τα κομπλέξ σας εχετε καταφερει και τις πουτανες να τις κανετε σαν τις ελεεινιδες
Eγω τυπε δεν παω με πουτανες, ειμαι στην κατηγορια του DRLOVE, και κατα συνεπεια δεν συναναστρεφομαι με δαυτες.  :jerking:
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.730
Like
11.739
Πόντοι
2.406
  Millennium  :hi:

  Free Kman :rockon:

Ο Βαλκανιοπουτσισμός βορειοελλαδίτικης προελευςης Όρος, Προδίδετε όπως και η Μακεδονία!Τυχαίο?(κομπλέ;τυχαία όλα;)

Δεν μπορεί μέλος που γράφει απο το 2007 απο τη πρώτη σελίδα του νήματος με υποδειγματική συμπεριφορά προς το φόρουμ να φιμώνεται επειδή προκλήθηκε απο ένα πυροτέχνημα τρολ ...
σωστος
Οι μοντ μουχουν φίμωσει κανα 4αρι νικ χωρις λογο
Φρη κμαν
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom