Νέα

Τί γίνεται με Κίεβο;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα scientist
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.251
Κριτικές
19
Like
7.222
Πόντοι
3.346
Νομιζα πως οι ιντερνατιοναλ Έλληνες του νήματος τα έχουμε λύσει αυτά τα θεματά περί Ελλεινίδων προ πολλού και ενώ άλλοι κοιμόντουσαν...


σαφως παικτη μου και τα εχουμε λυσει, αλλά καλο ειναι να γραφονται καποια πραγματικα ντοκουμεντα απο γυναικες αλλοδαπες το πως βλεπουν τις δικες μας ντοπιες γυναικες.

εγω το εγραψα αυτο μπας και ξυπνησουμε κανενα που κοιμαται ακομα....

ρολογα βλεπω αυτον τον sad man να μην βαζει μυαλο οσα και αν εχουν γραφτει ως τωρα (τομοι εγγκυκλοπαιδειας εχουν γραφτει κατα καιρους) για αλλαγη νοοτροπιας και αντιμετωπισης των γυναικων καποιοι δυστυχως δεν θα μαθουν ποτέ μα ζωη ητοπαθεις μουνοδουλοι πυρφοροι  :headbang:.

την καλησπερα μου στην πανεμορφη Ροδο  :hi:
 

Andrew256

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Νοε 2017
Μηνύματα
1.316
Κριτικές
33
Like
3.438
Πόντοι
1.446
:offtopic:

συμπέρασμα δικό μου που το έχω γράψει ξανά εμείς οι άντρες δυστυχώς φταίμε για τον κατήφορο που έχουν πάρει οι Ελληνίδες

Διαφωνώ.
Φταίνε τα μουνόπανα που επίτηδες έδωσαν νομικά δικαιώματα στις γυναίκες χωρίς να τους δώσουν μυαλό και μεροληπτούσαν πάντα (πχ δικαστικός) υπέρ τους για να λυγίσουν εμάς ώστε να ελέγχουν τον πληθυσμό πιο εύκολα.
Και το χειρότερο θύμα είναι τα παιδιά που μεγαλώνουν χωρίς ή με περιορισμένη παρουσία του πατέρα.
Αν δεν βγάζανε τέτοιους νόμους οι γυναίκες δεν είχαν ελπίδα να κάνουν αυτά που κάνουν.
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.251
Κριτικές
19
Like
7.222
Πόντοι
3.346
:offtopic:

Διαφωνώ.
Φταίνε τα μουνόπανα που επίτηδες έδωσαν νομικά δικαιώματα στις γυναίκες χωρίς να τους δώσουν μυαλό και μεροληπτούσαν πάντα (πχ δικαστικός) υπέρ τους για να λυγίσουν εμάς ώστε να ελέγχουν τον πληθυσμό πιο εύκολα.
Και το χειρότερο θύμα είναι τα παιδιά που μεγαλώνουν χωρίς ή με περιορισμένη παρουσία του πατέρα.
Αν δεν βγάζανε τέτοιους νόμους οι γυναίκες δεν είχαν ελπίδα να κάνουν αυτά που κάνουν.

το ιδιο πραγμα λεμε φιλτατε, σ' αυτο που γραφετε με βρισκετε σύμφωνο, στην ουσια τα δικαιωματα εμεις οι αντρες τους τα δωσαμε

δλδ συμφωνουμε στο να διαφωνουμε αγαπητε πανω στο ιδιο σκεπτικο υπόβαθρο  :hi:
 

DR_LOVE

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.519
Like
1.890
Πόντοι
216
Για τις ΕΛληνίδες φταίνε 2 πράγματα. Πρώτον και κυριότερο η πυρφορίαση των Ελλήνων. Να κυνηγάνε και να παρακαλάνε αλύπητα την κάθε σαβούρα και όσο αυτό συνεχίζει να χειροτερέυει η κατάσταση - φαύλος Κύκλος.

Κατα δεύτερον ο τρόπος που μεγάλωσε η Ελληνίδα μέσα στην οικογένεια. Έχει κακομάθει απίστευτα - είναι πρικγηπέσα, κυρίως αυτη η γενιά γυναικών που οι γονείς τους ζήσανε στην οικονομικη άνοδο της Ελλάδας με αποτέλεσμα ο μπαμπας να φροντίζει τα πάντα.

Επιπλέον η Ελληνίδα μάνα έκανε τη κόρη να πουλάει το μουνί της σαν αγαθό για την επίτευξη του υπέρτατου σκοπού - του γάμου. Μείνε παρθενα μέχρι τέλος του Λυκειου και να το δώσεις μόνο σε αυτον που θα σε πάρει (μην ατιμαστείς). Δηλαδή αντι να γαλουχήσει την κόρη με την αρχή της ανεξαρτησίας και της ευχαρίστης -  πως ότι κάνεις κάντο για σένα (π.χ. δεν σε γαμησε ο άλλος - κάνατε έρωτα μαζί) όπως ειναι στα πολιτισμένα κράτη, ζούνε ακόμα και σήμερα σε καταστάσεις και συμβούλές της Μέσης Ανατολής!! Είναι ακόμα ενοχοποιημενο το sex στην Ελλάδα.

Φυσικά αυτη η ενοχοποίηση του sex κάνει τις Ελληνίδες πολλές φορές τις πιο βρωμιάρες στο θέμα των σχέσεων. Πολλαπλά κερατώματα με άλλους κρυφά!! Είναι νόμοι της ψυχολογίας πως όταν είναι κάτι απαγορευμένο το κάνεις!!

Φυσικά τύποι άπειροι με ξένες που γράφουν εδω υπερ των Ελληνιδών λένε ναι η Ρωσσίδα θα σε κερατώσει επειδή απλά και μόνο η Ρωσσίδα δεν κρύβεται!! Αν ξέρανε το τι κανουν απο πισω οι ελληνίδες παντρεμένες θα αυτοκτονουσαν!!!

Κάτι επιπλέον που επιβαρύνει την κατάσταση στη Ελλάδα ειναι το στυλ της γνωριμίας που έχει γίνει αποδεκτό. Μόνο απο κοινη παρέα ή προξενό άντε και δουλειά!! Ποτέ καφετέρια, club, διαδικτυο είναι ολοι serial killers εκει.

Τέλος μην ξεχνάμε και τον παράγοντα πως είναι και υπερκαβλωμενοι γενικά οι Νότιοι (τουλάχιστον της γενιάς μας και πάνω). Και αυτό χειροτερευει εξίσου την κατάσταση. Π.χ εχω γνωστούς Ελβετους,Βέλγους κλπ τους βλέπω παντρέυονται κανουν μια οικογενεια και ηρεμούν πλήρως. Εμας βράζει το αίμα μας.Π.χ Οι δυο προισταμενοι μου ηλικιας 60 χρονων!! ειναι παντρεμενοι και οι δυο, έχουν μια ερωμενη (μπαζο αλλά εχόυν) και δεν σταματούν να παλεύουν και για άλλες.Τους δίνω συγχαρηττηρια ασφαλως δεν το κατηγορώ - τους θαυμάζω - απλά ειναι λογικό αυτή η κατάσταση να ενισχυει τον φαυλο κύκλο που έγραψα στην αρχή!!!!
 

Pink_floyd

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Σεπ 2007
Μηνύματα
726
Κριτικές
22
Like
644
Πόντοι
6.065
Επειδη εχω φρικαρει γραφω αυτο το ποστ στη γρηγορη κ ξαναμπαινω αργα.

Εχω μια φιλη ρωσσιδα πολλα χρονια, πηδιομαστε κ ολα οκ. Παμω στην καβλα το ΣΚ παιρνουμε απο γραφειο μια Ουκρανεζα κ παρτουζωνομαστε. Ρε φιλε περασα τελεια , η Ουκρανεζα εθαψε τους Ελληνες με παθος, οπως κ την Αθηνα! Μου εκανε εντυπωση ομως το ποσο αβιαστα εγινε ολη η φαση, με διεκδικησαν στο σεξ, ζηλεψε η μια την αλλη, γαμηθηκαν κ μαζι κ γενικα ηταν μια φαση που με ανανεωσε πολυ! Εγιναν κ φιλες τα κοριτσια! Μου ειπε κ για Κιεβ πολλα π τα ξερουμε βεβαια, θα γραψω αλλο ποστ.

Κ οπως μπαινω ηρεμος σημερα ινστα να χαζεψω, πετυχαινω μια 14 χρονη που μου την επεφτε κ εγω την εκλανα, να βαζει φωτος να φιλιεται με εναν πραγματικα γκομενο , πολυ ωραιο αντρα ο οποιος φαινοταν κανα 25 αρι!  Και λεω ρε φιλε τι να κανεις, να κατεβασεις καντηλια ; Χριστους και παναγιες ;

Δηλαδη αν αυτο το τσολι σε εμφανιση 6 μαξ, που ειναι ενα πολυ μετριο της Γ γυμνασιου π βγαζει στορι στα θρανια, εχει εναν τοσο ομορφο γκομενο, τι θα νομιζει οτι Αξιζει στα 20 της ; 

Για ολα φταιμε εμεις σαν γκομενοι, σαν φιλοι, σαν πατεραδες, σαν αντρες

Α στο διαλο δηλαδη
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.440
Like
7.969
Πόντοι
2.356
:offtopic:
Φταίνε τα μουνόπανα που επίτηδες έδωσαν νομικά δικαιώματα στις γυναίκες χωρίς να τους δώσουν μυαλό και μεροληπτούσαν πάντα (πχ δικαστικός) υπέρ τους για να λυγίσουν εμάς ώστε να ελέγχουν τον πληθυσμό πιο εύκολα.
Και το χειρότερο θύμα είναι τα παιδιά που μεγαλώνουν χωρίς ή με περιορισμένη παρουσία του πατέρα.
Αν δεν βγάζανε τέτοιους νόμους οι γυναίκες δεν είχαν ελπίδα να κάνουν αυτά που κάνουν.
Μεγαλη κουβεντα ειπες φιλε και ετσι ακριβως ειναι, ειδικα στις δυτικες κοινωνιες.
Οσοι ηταν παντρεμενοι η εστω εκαναν μακροχρονιες σχεσεις με Ελληνιδες και με την βασικη προυποθεση οτι ζουσαν στο ιδιο σπιτι μαζι , το γνωριζουν πολυ καλα.
Γενικοτερα τον χαρακτηρα της καθε γυναικας μονο τοτε τον καταλαβαινεις πραγματικα ,οταν μοιραζεσαι ολες τις στιγμες κατω απο την ιδια στεγη.
Και επειδη το εχω κανει και με ελληνιδες και με ανατολικες ,η διαφορα ειναι τεραστια.
Εν κατακλειδι, οσο πιο δυτικα τοσο πιο σκατα για τον αντρα ...
 

Andrew256

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Νοε 2017
Μηνύματα
1.316
Κριτικές
33
Like
3.438
Πόντοι
1.446
Τα μουνόπανα που αναφέρομαι δεν έχουν αντρική ταυτότητα (ή γυναικεία) δεν είναι σαν και εμάς.
Αυτοί καταλαβαίνουν στο ποιος είναι από πάνω και ποιος από κάτω όχι άντρες-γυναίκες.
Θέλουν να είναι στην κορυφή της πυραμίδας και να κυβερνούν σε ζόμπι και γλάστρες όχι σε σκεπτόμενους ανθρώπους έτσι νιώθουν ασφάλεια.
Αυτό που λέμε 'καλύτερα πρώτος στο χωριό παρά δεύτερος στην πόλη'.

*χίλιασα το νήμα  :headbaning1:.
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.594
Κριτικές
1
Like
304
Πόντοι
386
Επειδη εχω φρικαρει γραφω αυτο το ποστ στη γρηγορη κ ξαναμπαινω αργα.

Εχω μια φιλη ρωσσιδα πολλα χρονια, πηδιομαστε κ ολα οκ. Παμω στην καβλα το ΣΚ παιρνουμε απο γραφειο μια Ουκρανεζα κ παρτουζωνομαστε. Ρε φιλε περασα τελεια , η Ουκρανεζα εθαψε τους Ελληνες με παθος, οπως κ την Αθηνα! Μου εκανε εντυπωση ομως το ποσο αβιαστα εγινε ολη η φαση, με διεκδικησαν στο σεξ, ζηλεψε η μια την αλλη, γαμηθηκαν κ μαζι κ γενικα ηταν μια φαση που με ανανεωσε πολυ! Εγιναν κ φιλες τα κοριτσια! Μου ειπε κ για Κιεβ πολλα π τα ξερουμε βεβαια, θα γραψω αλλο ποστ.

Κ οπως μπαινω ηρεμος σημερα ινστα να χαζεψω, πετυχαινω μια 14 χρονη που μου την επεφτε κ εγω την εκλανα, να βαζει φωτος να φιλιεται με εναν πραγματικα γκομενο , πολυ ωραιο αντρα ο οποιος φαινοταν κανα 25 αρι!  Και λεω ρε φιλε τι να κανεις, να κατεβασεις καντηλια ; Χριστους και παναγιες ;

Δηλαδη αν αυτο το τσολι σε εμφανιση 6 μαξ, που ειναι ενα πολυ μετριο της Γ γυμνασιου π βγαζει στορι στα θρανια, εχει εναν τοσο ομορφο γκομενο, τι θα νομιζει οτι Αξιζει στα 20 της ; 

Για ολα φταιμε εμεις σαν γκομενοι, σαν φιλοι, σαν πατεραδες, σαν αντρες

Α στο διαλο δηλαδη

η ουκρανεζα τι ακριβως εκραζε?που μπηκαμε στον 21ο αιωνα και χεζουμε μεσα στα σπιτια ενω αυτοι βρισκονται στο 19ο και χεζουν στις αυλες ακομη?
 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
 Millennium   :hi:

 Free Kman :rockon:

Ο Βαλκανιοπουτσισμός βορειοελλαδίτικης προελευςης Όρος, Προδίδετε όπως και η Μακεδονία!Τυχαίο?(κομπλέ;τυχαία όλα;)

Δεν μπορεί μέλος που γράφει απο το 2007 απο τη πρώτη σελίδα του νήματος με υποδειγματική συμπεριφορά προς το φόρουμ να φιμώνεται επειδή προκλήθηκε απο ένα πυροτέχνημα τρολ ...
 

slaviani

Προμότορας
Εγγρ.
4 Μαΐ 2015
Μηνύματα
1.425
Κριτικές
267
Like
533
να τις 2000 σουμε τις σελιδες
αν και βλεπω οτι εχει βαλτωσει το θεμα
εξαντληθηκε
το τραβηξαμε τοσο πολυ που το καναμε σφεντονα
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
σημερα ηταν τελεια μερα για καμακι,πολλες γκονες μονες με φιλη.
κανονικα θα βολταρα μεχρι 1 το πρωι αλλα ξυπνω γρηγορα και ειμαι πτωμα.δυνατο καμακι ο ουκρανος φιλοσ
που γνωρισα κυπρο και ζει αμερικη.μιλουσε σε ολες και γελουσαν αν και περναμε αρνηση γιατι ειχαν γκομενο η αντρα στο μπαρ ρεστοραν που πηγαμε.αυριο θα φερει γκομενες.
προτεινε αρκαδια αλλα δεν γουσταρω.καμακωσα και 2 πιτσιρικια αλλα ηθελαν να βρουνε κατι γκομενους.
ηταν οι μονες 2 που καμακωσα εδω και καιρο.εχασα αρκετο χρονο σημερα και δεν επαιξα σωστες ωρες
καμακι που ειχε πολλες μονες.επαιξα και με πουτανοσαιτ αλλα εψαχνα κατι διπλα μου με τα ποδια.που πηγα δεν απαντουσαν.με πηραν απογευμα αλλα δεν παω να φγαμησω ενω ηταν παρελαση γκομενες.
στα πλιν μου το μαυρο ματι που ρωτανε αν καυγαδισα και με περνουν ασχημα και οτι δεν μιλω σε καμια.
δεν ξερω σταματησα να την πεφτω.πρεπει να δω σημαδι πλεον αλλιος δεν κανω κινηση.
απο μπαντου μονο μια ειδε το προφιλ μου και καμια δεν απαντησε οπως παντα.
μου εκαναν 5 λαικ αλλα δεν το εχω πληρωμενο και δεν μπορω να μιλησω
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.251
Κριτικές
19
Like
7.222
Πόντοι
3.346
Για τις ΕΛληνίδες φταίνε 2 πράγματα. Πρώτον και κυριότερο η πυρφορίαση των Ελλήνων. Να κυνηγάνε και να παρακαλάνε αλύπητα την κάθε σαβούρα και όσο αυτό συνεχίζει να χειροτερέυει η κατάσταση - φαύλος Κύκλος.

Κατα δεύτερον ο τρόπος που μεγάλωσε η Ελληνίδα μέσα στην οικογένεια. Έχει κακομάθει απίστευτα - είναι πρικγηπέσα, κυρίως αυτη η γενιά γυναικών που οι γονείς τους ζήσανε στην οικονομικη άνοδο της Ελλάδας με αποτέλεσμα ο μπαμπας να φροντίζει τα πάντα.

Επιπλέον η Ελληνίδα μάνα έκανε τη κόρη να πουλάει το μουνί της σαν αγαθό για την επίτευξη του υπέρτατου σκοπού - του γάμου. Μείνε παρθενα μέχρι τέλος του Λυκειου και να το δώσεις μόνο σε αυτον που θα σε πάρει (μην ατιμαστείς). Δηλαδή αντι να γαλουχήσει την κόρη με την αρχή της ανεξαρτησίας και της ευχαρίστης -  πως ότι κάνεις κάντο για σένα (π.χ. δεν σε γαμησε ο άλλος - κάνατε έρωτα μαζί) όπως ειναι στα πολιτισμένα κράτη, ζούνε ακόμα και σήμερα σε καταστάσεις και συμβούλές της Μέσης Ανατολής!! Είναι ακόμα ενοχοποιημενο το sex στην Ελλάδα.

Φυσικά αυτη η ενοχοποίηση του sex κάνει τις Ελληνίδες πολλές φορές τις πιο βρωμιάρες στο θέμα των σχέσεων. Πολλαπλά κερατώματα με άλλους κρυφά!! Είναι νόμοι της ψυχολογίας πως όταν είναι κάτι απαγορευμένο το κάνεις!!

Φυσικά τύποι άπειροι με ξένες που γράφουν εδω υπερ των Ελληνιδών λένε ναι η Ρωσσίδα θα σε κερατώσει επειδή απλά και μόνο η Ρωσσίδα δεν κρύβεται!! Αν ξέρανε το τι κανουν απο πισω οι ελληνίδες παντρεμένες θα αυτοκτονουσαν!!!

Κάτι επιπλέον που επιβαρύνει την κατάσταση στη Ελλάδα ειναι το στυλ της γνωριμίας που έχει γίνει αποδεκτό. Μόνο απο κοινη παρέα ή προξενό άντε και δουλειά!! Ποτέ καφετέρια, club, διαδικτυο είναι ολοι serial killers εκει.

Τέλος μην ξεχνάμε και τον παράγοντα πως είναι και υπερκαβλωμενοι γενικά οι Νότιοι (τουλάχιστον της γενιάς μας και πάνω). Και αυτό χειροτερευει εξίσου την κατάσταση. Π.χ εχω γνωστούς Ελβετους,Βέλγους κλπ τους βλέπω παντρέυονται κανουν μια οικογενεια και ηρεμούν πλήρως. Εμας βράζει το αίμα μας.Π.χ Οι δυο προισταμενοι μου ηλικιας 60 χρονων!! ειναι παντρεμενοι και οι δυο, έχουν μια ερωμενη (μπαζο αλλά εχόυν) και δεν σταματούν να παλεύουν και για άλλες.Τους δίνω συγχαρηττηρια ασφαλως δεν το κατηγορώ - τους θαυμάζω - απλά ειναι λογικό αυτή η κατάσταση να ενισχυει τον φαυλο κύκλο που έγραψα στην αρχή!!!!

πολύ μεγάλες αλήθειες Δόκτορα  :hi:

τουλάχιστον τώρα που αισίως φτάσαμε στις 1000 σελίδες να το εξαντλήσουμε το θέμα με τις Ελλεινίδες  :rockon:

τώρα το νήμα θα πρέπει να φτάσει στις 2000 σελίδες

ζούμε ιστορικές στιγμές  :cheesy:

 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
εβλεπα τωρα απο περιεργεια ονλιν το παρκο ιστανπουλ οδυσσο που κανουν τετεια ωρα βραδυ 6 μαλακες γυμναστικη  πανω σε μονοζυγα.συνηθως αυτοι πριν επιτεθουν πανε σε μερη και εξασκουντε.
οπως εβλεπα μηπως αναγνωρισω κανενα περνα ενα ζευγαρι και καπειος απο τους τυπους που εκανε γυμναστικη τους την επεσε.ο τυπος μεσα απο το δασοσ ετρεξε και γλθτωσε μετα απο 2 λεπτα αρχισε και η γκομενα να τρεχει γρηγορα.μονο ενας τυπος τωρα φενετε να κανει γυμναστικη οι θπολοιποι 5 δεν φενωντε στην καμερα.
καλα εκανα και δεν εβγαινα μετα τις 10 τοσο καιρο.σε σκωτωνουν για 100 γριβνα τωρα.πηρα την αστυνομια,μαυρα μεσανυκτα.ειπα τι ειδα και με πηραν απο τηλεφωνο λαιφ οτι ειναι πατρολ αστυνομια και τι ειδα.ειπα πριν 5 λεπτα ειχε πεσιμο και με ρωτησαν τι φορουσε η γκομενα
 

Rapturee

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2012
Μηνύματα
446
Like
254
Πόντοι
21
Δεν αντέχουν τις ελληνίδες ή επειδή δεν βρίσκουν ούτε θηλυκή γάτα καταλήγουν στα κωλόμπαρα;Και πόσοι από αυτούς μόλις βρουν έστω κι ένα 5αρι δεν θα ξαναπατήσουν;Άσε,μια χαρά τις αντέχουν οι πιο πολλοί απλά δεν βρίσκουν.

Όσο για την ανταλλαγή γυναικών,δε νομίζω να μας βοηθήσει και πολύ.Οι Ρωσίδες από τα πεσίματα και την αγαμία των Ελλήνων,θα σηκώσουν τη μύτη στα ουράνια και θα κολλάνε στους πιο λεφτάδες.Καλά,οι ελληνίδες στη Ρωσία δεν θα τολμάνε να βγουν απ'τα σπίτια.Θα'χουν κι έναν Ρώσο μεθύστακα να τις πηδάει και να τις δέρνει και δεν θα βγάζουν κιχ.
Kαπου το εχεις χασει εσυ δεν εξηγήται διαφορετικα, συν οτι στερησαι κοινης λογικης.
Σε εκεινο το παραλληλο συμπαν οπου οι ελληνιδες εκδιώχνονται απο την χωρα και ανταλλασονται με ισαριθμες ρωσιδες, τοτε οι ρωσιδες που κηνηγάνε λεφταδες θα παρουν απλα τον πουλο, οπως και τον παιρνουν ήδη στη Ρωσια. Η Ρωσια, οπως και η Ελλαδα, δεν ειναι Abu Dabi η εστω Lichtenstein, και ως εκ τουτου αριθμικα δεν υπαρχουν λεφταδες αρκετοι να καλυψουν ολες τις γκομενες.
Συπεπως η συντριπτικη πλειοψηφια των γυναικων θα γαμιεται με μικροαστους. Οπως ακριβως συμβαινει σε ολες τις ανατολικές χωρες.

Βεβαια επειδη οι σλαβες εχουν περιεργη νοοτροπια, απαξ και παρει χαμπαρι οτι ο χ,ψ φραγκατος ειναι λουλης, παιζει και να τον αφησει συξηλο για καναν αφραγκο (πλην ομως τσαμπουκα αντρα, με alpha male συμπεριφορα).
 

Rapturee

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2012
Μηνύματα
446
Like
254
Πόντοι
21
Πανω στην καβλα το ΣΚ παιρνουμε απο γραφειο μια Ουκρανεζα κ παρτουζωνομαστε. Ρε φιλε περασα τελεια , η Ουκρανεζα εθαψε τους Ελληνες με παθος, οπως κ την Αθηνα!
Για ποιο λογω εθαψε η Ουκρανέζα τους Ελληνες και την Αθήνα?
Επειδη δεν την παντρεφτηκε ελληνας να την ταίζει, και να την εχει να κανει μπανια στην παραλια 4 μηνες το χρονο? :2funny:
 

Pink_floyd

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Σεπ 2007
Μηνύματα
726
Κριτικές
22
Like
644
Πόντοι
6.065
Για ποιο λογω εθαψε η Ουκρανέζα τους Ελληνες και την Αθήνα?
Επειδη δεν την παντρεφτηκε ελληνας να την ταίζει, και να την εχει να κανει μπανια στην παραλια 4 μηνες το χρονο? :2funny:

Η κοπελα ουτε που περναει απο το μυαλο της να κανει κατι με αντρα αλλης εθνικοτητας εκτος απο Ουκρανό! Το συζητησα κ δεν ειναι η μονη

Και για να κουφαθειτε λιγο, οι Ουκρανες αυτη τη στιγμη φευγουν κατα εκατονταδες για που λετε ? Για Μεξικο.... το επιβεβαιωσε η ιδια + επισης γνωριζω και 2 Ουκρανες π περασαν απο το Caissa πριν 1-2 ετη και σημερα ζουν Μεξικο! Εχει βγαλει πολυ καλο ονομα η συγκεκριμενη χωρα για τις Ουκρανες.



η ουκρανεζα τι ακριβως εκραζε?που μπηκαμε στον 21ο αιωνα και χεζουμε μεσα στα σπιτια ενω αυτοι βρισκονται στο 19ο και χεζουν στις αυλες ακομη?

Λοιπον τι εκραζε!

Πρωτον εκραζε οσον αφορα την εμφανιση. Μας ελεγε κοντους τριχωτους κ ασχημους.. θεωρω οτι γενικα ειμαστε ψιλο ωραιος λαος αν και οντως υστερουμε σε μποι.

Δευτερον εκραζε Αθηνα οτι ειναι βρωμικη πολη, οτι εχει παλια κτηρια , κανενα καινουριο η μοντερνο και οτι στο δρομο ολη την ωρα την παρενοχλουν!
Εδω δεν εχει κ πολυ αδικο αν κ κρινει με βαση την περιοχη π μενει.. αν κατεβαινε καμια Γλυφαδα λογικα θ αλλαζε γνωμη.

Επισης για ΕΛληνες , μας θεωρει πολυ αγαμητους, οτι πεφτουν με τα μουτρα κατ ευθειαν να γλυψουν μουνι, το κανουν λες κ ειμαστε σκυλια κ οτι βγαζουμε μια απελπισια αισθηση απελπισιας. Κατηγορησε οτι εχουμε γενικα μικροτερα πουλια απο οτι οι Ουκρανοι!
Αυτο μ φανηκε για κακια.

--Επισης 3-4 φορες κοσμος εφυγε χωρις να πληρωσει--

Δεν εχει σημασια αν αυτα που λεει ισχυουν απολυτα ή οχι. Σημασια εχει το momentum

Βγαλαμε κακο ονομα στη γυναικεια πιατσα . Εγω αυτην την αισθηση αποκομισα.

Γενικα η Ουκρανια αυτη τη στιγμη ειναι οπως η Ρουμανια το 2010 π αρχισε η κριση. Δεν εχει μεινει ουτε ενα μουνι στη χωρα, την εχουν κανει ολες.
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.251
Κριτικές
19
Like
7.222
Πόντοι
3.346
Λοιπον τι εκραζε!


Επισης για ΕΛληνες , μας θεωρει πολυ αγαμητους, οτι πεφτουν με τα μουτρα κατ ευθειαν να γλυψουν μουνι, το κανουν λες κ ειμαστε σκυλια κ οτι βγαζουμε μια απελπισια αισθηση απελπισιας.


απο τα πολλα υπερβολικα πραγματα που ειπε η ουκρανεζα  αυτο ειναι γενονος αναφισβιτητο

πολυ απελπισια γενικα εχει πεσει εδω στην ελλαδα
 

DR_LOVE

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.519
Like
1.890
Πόντοι
216
απο τα πολλα υπερβολικα πραγματα που ειπε η ουκρανεζα  αυτο ειναι γενονος αναφισβιτητο

πολυ απελπισια γενικα εχει πεσει εδω στην ελλαδα

Αυτό ισχυει απόλυτα, την τελευταία διετία μου το έχουν πει Ρωσσίδες, ουκρανές, Πολωνες κλπ που ζουν Αθηνα..Κυρίως στις ξενες συμβαίνει - ειναι κουραστικό να της την πέφτουν παντού.Αλλά υπάρχει και χειρότερα μου έλεγε μια Ρωσσίδα που να δεις τι πέρναγα στην Τουρκία.Απλά δεν παλευόταν..Σε Ελληνίδες σε πολύ λιγότερο βαθμό τουλάχιστον απο αγνώστους στον δρόμο.

Επίσης για το τριχωτος και άσχημος δεν ξέρω που στο διάολο έχει βγεί η φήμη αλλά τα έγραφα παλιά πως μου το λέγαν πολλές ξένες όταν ζούσα Πολωνία (όχι μονο Πολωνες). Πιστευω τους έχει μείνει η εικόνα απο μικρά χωρία σε μικρα νησία που πάνε διακοπές που όπως και να το κάνουμε δεν εκφράζει τον μέσο όρο της Ελλάδας..

Μια Πολωνέζα που το έλεγε της λεω που έχεις πάει Ελλάδα και το λες αυτό? Σάμο μου λέει Μαραθόκαμπο. Ε εντάξει της λέω τι περίμενες να δείς στον Μαραθόκαμπο?Έλεος!!! Στα χωριά της Πολωνίας πως ειναι ο κόσμος?Λες και δεν τους εχω δει!! Φυσικά για να μη γίνει παραξέγηση δεν λέω κάτι για τα νησια μιλάω γενικά για τα μικρά χωριά οπου και να ναι - και στη ηπειρωτική Ελλάδα - αλλά τουρίστριες στα νησιά πάνε κυρίως..Στα χωριά έτσι ειναι σε όλη την Ελλάδα - αν πάτε στα δικά μου Πελλοπόνησο είναι ακόμα χειρότερα απλά δεν ταξιδεύουν εύκολα εκει οι γκόμενες (θα τρόμαζαν).χααχαχαχα! Αλλά μην ακούω μαλακιες πως Αθηνα που ζει αυτη που γράφεις δεν έχει ωραίους άντρες λες και δεν ταξιδεύουμε..

Οι Έλληνες Κυρίως η νέα γενιά είναι απο τους καλύτερους στην Ευρώπη σε εμφάνιση. Κρίμας που θα χαλουγηθούν όμως με τις Ελλεηνιδες.
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
να τις 2000 σουμε τις σελιδες
αν και βλεπω οτι εχει βαλτωσει το θεμα
εξαντληθηκε
το τραβηξαμε τοσο πολυ που το καναμε σφεντονα
οι νεοι διαμαρτυρονται δεν εχει πλιροφοριες και ειναι μια παρεα που γραφει.
τα ειπαμε ολα απο αρχη ας διαβασουν απο αρχη τον δασκαλο.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom