Νέα

Τί γίνεται με Κίεβο;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα scientist
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.251
Κριτικές
19
Like
7.222
Πόντοι
3.346
Σ'ευχαριστώ ρε μαν! ;)
Μέσα στον επόμενο μήνα θα πω περισσότερες λεπτομέρειες για το πόσο και πότε περίπου θα πάω.Έχω πάρε-δώσε με 2 Ουκρανάκια εδώ Ελλάδα,οι οποίες θα είναι από τέλη Ιούλη επάνω.Παίζω και εδώ μπαλίτσα μαζί τους,αλλά γιατί όχι και πάνω.
Αν όχι,who cares,ευκαιρία να εξερευνήσω το Κίεβο,όσο θα μου το επιτρέψει ο χρόνος και το χρήμα που θα διαθέσω.
Υ.Γ:Μία από τις δύο μου πέταξε και το εξής:"Αφού με βλέπεις και εδώ(Ελλάδα),γιατί θες να έρθεις και Ουκρανία το καλοκαίρι?" και αφού έδωσα την πυρφορίστικη απάντηση "μα για να είμαι συνεχώς μαζί σου",μου απάντησε "ε τότε,μάλλον,θα πρέπει να είμαι συνέχεια μαζί σου,αν αποφασίσεις να έρθεις Ουκρανία".
Στη συνέχεια,και καλά χιουμοριστικά,την ρώτησα "γιατί,λες να μείνω για πάντα εκεί?",μου είπε με αφοπλιστικό στυλ "μιας και ξέρεις Ρώσικα,σίγουρα δεν θα αισθανθείς ξένος εκεί".

ωραιος  :hi:
 

DR_LOVE

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.519
Like
1.890
Πόντοι
216
καλησπέρα στο φόρουμ!
Σχεδιάζω για ένα ταξιδάκι στο Κίεβο,αρχές Αυγούστου,ένεκα 1-2 γνωριμιών με κάτι Ουκρανάκια από εδώ.Δεν είναι και σίγουρο τι θα παίξει,αλλά ακόμα και αν όχι,θέλω να αρπάξω την ευκαιρία για λίγο σεξοτουρισμό.
Κατ'αρχήν στα βασικά,εκτός από διαβατήριο θέλει και βίζα?
Που προτείνετε να μείνω αξιοπρεπώς και χωρίς να μου πιάσουν τον  kissass2
Ξέρω Ρωσσικά,οπότε να απευθυνθώ σε κάναν τάριφ,άμα τη αφίξει μου στο αεροδρόμιο


Εισητηριο έχεις κλείσει αεροπορικο? Εγω έψαχνα να βρω και κατω απο 330 με τσαντα δεν υπήρχε για Αύγουστο απο Ελλάδα (η γαμημένη απελευθερωση της βίζα που τις κατεβάζει για διακοπές). Πέρσι είχα πάει Αυγουστο με 130 με τσαντα roundtrip!!! Θα σε στεναχωρησω αλλά μάλλον άργησες να το κανονησεις..Πηγαινε το για Οκτωβριο..

Για σπίτια δες εδω:
Για μετακίνηση μόνο uber. Για χρήματα πας με Ευρω και τα αλλαζεις σε οποιοδηποτε ανταλακτηριο στο κεντρο (όχι στο αεροδρομιο).

Για διαδικτυο πάιξε καλύτερα badoo και Tinder.

Για πεφτικές δεν ξέρω ηλικια.Αν εισαι νέος ή έχεις νεανικό στύλ πάλεψε στα φοιτητικα Saxon.
Δοκιμασε ενα shooters και πήγαινε και caribbean αλλα Σάββατο.

Για πουτάνες δεν είναι και ιδιαίτερα value for money. Με 60 ευρω θα βρείς ιδια και χειρότερ εμφανιση απο Ελλάδα σε σπιτάκια. Caribbean ζητάνε 100-150$ αλλά καλύτερης εμφάνισης.
Η καλύτερη επιλογη για μενα είναι καμια φοιτητρια απο mamba με διαπραηματευση κανα 50ρικο για 1,5 ωρα σπίτι σου. Αν της αρέσεις και σαν τύπος μπορέι να να την βλέπεις και συχνά μετα.Αλλά γενικά στις τιμές αυτές θα ειναι στο 6,5 max εμφάνιση.

Πάντως για 6,5 εμφανιση καλυτερα να παλεψεις τσο τσμαπα Ουκρανια παρά να πληρώσεις.Υπάρχουν πάρα πολλές διαθέσιμες. Αν θες να πληρώσεις πάρε ενα 7+ με 100 ευρω+ για να αξίζει αλλίως πας και studio Ελλάδα.
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.440
Like
7.969
Πόντοι
2.356
^ Πολυ σωστα ρωτας για την ηλικια ,αν ειναι ο φιλος κατω των 40 μπορει να παιξει στα φοιτητικα κλαμπακια. Εσυ που εισαι εκει κοντα μικροδειχνεις και εχεις ενα ωραιο και αναλαφρο στυλ ,οτι πρεπει για καμακι δηλ

Για το πληρωμενο θα διαφωνησω , καλυτερα απο τα σαλον παρα απο Carribean που βγαινει περιπου στην διπλασια τιμη.
για την εμφανιση των επαγγελματιων δεν υπαρχει μεγαλη διαφορα ,τουλαχιστον απο αυτο που ειδα. Πηγα σε δυο διαμερισματα και ειδα καμια δεκαρια , ιδιο επιπεδο με carribean οι περισσοτερες.
αν γουσταρεις πολυ καμια απο τα σαλον της δινεις και 300 γκριβνα παραπανω και την παιρνεις στο χωρο σου ακομα και αν μενεις σε ξενοδοχειο οπως και το εκανα.
Απο ιντερνετ το μειονεκτημα ειναι οτι δεν ξερεις παντα τι θα σου ερθει , και η ιδια να ειναι πραγματι στις φωτο(μπορει να ειναι παλιες) και να ειναι εντελως διαφορετικη απο αυτο που περιμενεις.Ενω στα σαλον τις βλεπεις οπως ακριβως ειναι εκεινη τη στιγμη φυσικα.

Ο φιλος παντως δειχνει να ειναι και ερωτοτουριστας και σεξοτουριστας ,ο καλυτερος συνδυασμος για μενα.
οσο για τα στουντιο στην Ελλαδα,βεβαια ειναι πιο φθηνα αλλα οταν φευγεις απο εκει παλι στο αγαμητο περιβαλλον του πυρφορισταν βρισκεσαι και γνωριζεις πολυ καλα τι σημαινει για την ψυχολογια αυτο.
Ενω Ουκρανια με το που θα βγεις θα εξακολουθησεις να βλεπεις πολλες και ωραιες γυναικες στο δρομο και στα μαγαζια και οτι ηθελε προκυψει ... και μονο που δεν βλεπεις σχεδον παντου μουσατους ειναι μια χαρα  :grin:
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.440
Like
7.969
Πόντοι
2.356
χαρη πως τα καταφερνεις και τρως συνεχεια μπουφλες δεν το χωραει ο νους μου
Μιλησα μαζι του χθες με καμερα και ρε γαμωτο τον χτυπησαν πολυ ασχημα.
το ματι του πολυ μαυρισμενο ...
 

nacho_scocco

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.716
Κριτικές
3
Like
192
Πόντοι
16
Εισητηριο έχεις κλείσει αεροπορικο? Εγω έψαχνα να βρω και κατω απο 330 με τσαντα δεν υπήρχε για Αύγουστο απο Ελλάδα (η γαμημένη απελευθερωση της βίζα που τις κατεβάζει για διακοπές). Πέρσι είχα πάει Αυγουστο με 130 με τσαντα roundtrip!!! Θα σε στεναχωρησω αλλά μάλλον άργησες να το κανονησεις..Πηγαινε το για Οκτωβριο..

Για σπίτια δες εδω:
Για μετακίνηση μόνο uber. Για χρήματα πας με Ευρω και τα αλλαζεις σε οποιοδηποτε ανταλακτηριο στο κεντρο (όχι στο αεροδρομιο).

Για διαδικτυο πάιξε καλύτερα badoo και Tinder.

Για πεφτικές δεν ξέρω ηλικια.Αν εισαι νέος ή έχεις νεανικό στύλ πάλεψε στα φοιτητικα Saxon.
Δοκιμασε ενα shooters και πήγαινε και caribbean αλλα Σάββατο.

Για πουτάνες δεν είναι και ιδιαίτερα value for money. Με 60 ευρω θα βρείς ιδια και χειρότερ εμφανιση απο Ελλάδα σε σπιτάκια. Caribbean ζητάνε 100-150$ αλλά καλύτερης εμφάνισης.
Η καλύτερη επιλογη για μενα είναι καμια φοιτητρια απο mamba με διαπραηματευση κανα 50ρικο για 1,5 ωρα σπίτι σου. Αν της αρέσεις και σαν τύπος μπορέι να να την βλέπεις και συχνά μετα.Αλλά γενικά στις τιμές αυτές θα ειναι στο 6,5 max εμφάνιση.

Πάντως για 6,5 εμφανιση καλυτερα να παλεψεις τσο τσμαπα Ουκρανια παρά να πληρώσεις.Υπάρχουν πάρα πολλές διαθέσιμες. Αν θες να πληρώσεις πάρε ενα 7+ με 100 ευρω+ για να αξίζει αλλίως πας και studio Ελλάδα.
Ευχαριστώ για τις ινφο!
Λοιπόν,με μια πρώτη ματιά είδα ότι έχει με UIA γύρω στα 230-240 μπρος-πίσω απευθείας,αλλά δεν θυμάμαι αν τσέκαρα με αποσκευές ή χωρίς.Τέλος πάντων,αν είναι παραπάνω αναγκαστικά θα το υποστούμε.Δεν το σκόπευα για τώρα,αλλά επειδή μου είπανε ότι θα είναι πάνω εκείνη την περίοδο 2 που γνωρίζω.Άλλωστε,γενικά,δεν με εμπνέει και πολύ το φθινόπωρο+ότι δεν μπορώ και λόγω της δουλειάς. ;)
Caribbean ψήνομαι,1-2 γκομενάκια για 300 δολλάρια μπορώ να το διαθέσω+1-2 σε κάνα σαλόν νομίζω ότι είναι μια χαρά,στη χειρότερη.Αφήνω γενικά ερωτηματικά,διότι δεν ξέρω τι θα παίξει με τις γνωστές μου πάνω(γενικά είναι λίγο αλλοπρόσαλες :P
Ηλικία είμαι στα 31,κλασσικό στυλ,όχι τίποτα extreme σε ντύσιμο κ.λ.π.Για ίντερνετ,δυστυχώς,δεν προλαβαίνω.Για την ακρίβεια,ούτε να κλάσω δε προλαβαίνω αυτή τη περίοδο! :P
Θα παλέψω και το τσάμπα,γιατί όχι.Εδώ,πήγα Τουρκία τις προάλλες,για επαγγελματικούς λόγους και γνώρισα Ουκρανή από Οδησσό στο άσχετο και πιάσαμε την κουβέντα και με ρώταγε αν έχω πάει Οδησσό,ότι είναι ωραία κλπ.Δε το κυνήγησα να κρατήσω επαφή γιατί ήταν λίγο μιλφ 35+ :P
 

nacho_scocco

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.716
Κριτικές
3
Like
192
Πόντοι
16
^ Πολυ σωστα ρωτας για την ηλικια ,αν ειναι ο φιλος κατω των 40 μπορει να παιξει στα φοιτητικα κλαμπακια. Εσυ που εισαι εκει κοντα μικροδειχνεις και εχεις ενα ωραιο και αναλαφρο στυλ ,οτι πρεπει για καμακι δηλ

Για το πληρωμενο θα διαφωνησω , καλυτερα απο τα σαλον παρα απο Carribean που βγαινει περιπου στην διπλασια τιμη.
για την εμφανιση των επαγγελματιων δεν υπαρχει μεγαλη διαφορα ,τουλαχιστον απο αυτο που ειδα. Πηγα σε δυο διαμερισματα και ειδα καμια δεκαρια , ιδιο επιπεδο με carribean οι περισσοτερες.
αν γουσταρεις πολυ καμια απο τα σαλον της δινεις και 300 γκριβνα παραπανω και την παιρνεις στο χωρο σου ακομα και αν μενεις σε ξενοδοχειο οπως και το εκανα.
Απο ιντερνετ το μειονεκτημα ειναι οτι δεν ξερεις παντα τι θα σου ερθει , και η ιδια να ειναι πραγματι στις φωτο(μπορει να ειναι παλιες) και να ειναι εντελως διαφορετικη απο αυτο που περιμενεις.Ενω στα σαλον τις βλεπεις οπως ακριβως ειναι εκεινη τη στιγμη φυσικα.

Ο φιλος παντως δειχνει να ειναι και ερωτοτουριστας και σεξοτουριστας ,ο καλυτερος συνδυασμος για μενα.
οσο για τα στουντιο στην Ελλαδα,βεβαια ειναι πιο φθηνα αλλα οταν φευγεις απο εκει παλι στο αγαμητο περιβαλλον του πυρφορισταν βρισκεσαι και γνωριζεις πολυ καλα τι σημαινει για την ψυχολογια αυτο.
Ενω Ουκρανια με το που θα βγεις θα εξακολουθησεις να βλεπεις πολλες και ωραιες γυναικες στο δρομο και στα μαγαζια και οτι ηθελε προκυψει ... και μονο που δεν βλεπεις σχεδον παντου μουσατους ειναι μια χαρα  :grin:
Ακριβώς!
Χαλαρά θα πάω,σχεδιάζω να το ψάξω που και πως.Δεν θα τρελαθώ αν δεν ρίξω μανίκι όλες τις μέρες που θα βρίσκομαι εκεί.Ότι προκύψει!
Αν κάνω καμιά γνωριμία καλή,έστω και στο τέλος,θα προτείνω τυχόν να έρθει καμια Ελλάδα,άμα ψήνεται και να βρεθούμε εδώ.Υπάρχουν εναλλακτικές,πιστεύω.Ο Κμαν σωστά έλεγε πάντα ότι πρέπει να ελίσσεται κανείς.
Μη σας λέω και μαλακίες,όμως...εξαρτάται και από το αν με αφήσουν αμολυτό εκεί πέρα οι γνωστές μου.Δεν έχω ιδέα πως με βλέπουν,γενικά στο χαλαρό έχω κάνει φάσεις μαζί τους,εδώ Ελλάδα,αλλά "θορυβήθηκαν" όταν τους ανακοίνωσα ότι σκέφτομαι σοβαρά να πάω,του στυλ "αυτός ξύπνησε,του καλάρεσε,και θέλει να ψαχτεί στην πηγή" ;)
 

DR_LOVE

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.519
Like
1.890
Πόντοι
216
Ευχαριστώ για τις ινφο!
Λοιπόν,με μια πρώτη ματιά είδα ότι έχει με UIA γύρω στα 230-240 μπρος-πίσω απευθείας,αλλά δεν θυμάμαι αν τσέκαρα με αποσκευές ή χωρίς.Τέλος πάντων,αν είναι παραπάνω αναγκαστικά θα το υποστούμε.Δεν το σκόπευα για τώρα,αλλά επειδή μου είπανε ότι θα είναι πάνω εκείνη την περίοδο 2 που γνωρίζω.Άλλωστε,γενικά,δεν με εμπνέει και πολύ το φθινόπωρο+ότι δεν μπορώ και λόγω της δουλειάς. ;)
Caribbean ψήνομαι,1-2 γκομενάκια για 300 δολλάρια μπορώ να το διαθέσω+1-2 σε κάνα σαλόν νομίζω ότι είναι μια χαρά,στη χειρότερη.Αφήνω γενικά ερωτηματικά,διότι δεν ξέρω τι θα παίξει με τις γνωστές μου πάνω(γενικά είναι λίγο αλλοπρόσαλες :P
Ηλικία είμαι στα 31,κλασσικό στυλ,όχι τίποτα extreme σε ντύσιμο κ.λ.π.Για ίντερνετ,δυστυχώς,δεν προλαβαίνω.Για την ακρίβεια,ούτε να κλάσω δε προλαβαίνω αυτή τη περίοδο! :P
Θα παλέψω και το τσάμπα,γιατί όχι.Εδώ,πήγα Τουρκία τις προάλλες,για επαγγελματικούς λόγους και γνώρισα Ουκρανή από Οδησσό στο άσχετο και πιάσαμε την κουβέντα και με ρώταγε αν έχω πάει Οδησσό,ότι είναι ωραία κλπ.Δε το κυνήγησα να κρατήσω επαφή γιατί ήταν λίγο μιλφ 35+ :P

Απλά σκέψου και τον παράγοντα πως τον Αυγουστο θα λειπει παρα πολύ κόσμος λόγω διακοπών ή καποιες που θα γνωρίζεις μπορεί να σου λένε αύριο φευγω..Γενικα για πρώτη φορα Κίεβο είναι καλύτερα νωρις χειμώνα...Αν αποκτήσεις εμπειρία και εχεις κύκλο εκει πάς και καλοκαιρι μετα. Σε κάθε περίπτωση καλη επιτυχία και εδω είμαστε εμείς απλά στα τονίζω να μην βγάλεις λάθος συμπεράσματα γιατί πάς δύσκολη περίοδο. Και αφου δεν θα κανεις διδικτυακη προετοιμασια κανονισε τουλάχιστον οι δικες σου να μην φυγουν για διακοπες το διάστημα που πας.
 

Target 600

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2018
Μηνύματα
883
Like
1.496
Πόντοι
206
Ηλικία είμαι στα 31,κλασσικό στυλ,όχι τίποτα extreme σε ντύσιμο κ.λ.π.Για ίντερνετ,δυστυχώς,δεν προλαβαίνω.Για την ακρίβεια,ούτε να κλάσω δε προλαβαίνω αυτή τη περίοδο! :P

Μπορείς να κάνεις επιτόπιο νταραβέρι πολύ άνετα τίντερ και ας έχεις λίγο χρόνο. Ειδικά με λεφτά, πιο επιτόπιο πεθαίνεις.
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.440
Like
7.969
Πόντοι
2.356
Ακριβώς!
Χαλαρά θα πάω,σχεδιάζω να το ψάξω που και πως.Δεν θα τρελαθώ αν δεν ρίξω μανίκι όλες τις μέρες που θα βρίσκομαι εκεί.Ότι προκύψει!
Ετσι ,,, παντως τριανταρης με ρωσσικα και λιγο ανετος να εισαι στο οικονομικο (οχι τρελλα πραγματα) μπορεις να κανεις παπαδες.
 

DR_LOVE

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.519
Like
1.890
Πόντοι
216
Ετσι ,,, παντως τριανταρης με ρωσσικα και λιγο ανετος να εισαι στο οικονομικο (οχι τρελλα πραγματα) μπορεις να κανεις παπαδες.

Το θέμα ειναι να μεγιστοποιείς πάντα το αποτέλεσμα.Σωστή προετοιμάσια και στα σωστά μέρη.Θα πας που θα πας και με ακριβά εισητήρια.Δεν χάνεις τίποτα να μιλησεις 5-10 λεπτα την μέρα (2-3 μυνήματα στο χέσιμο αντι εφημερίδας/tablet) εκ τον προτέρων με 2-3 στο badoo και στο Tinder.

Επίσης ως 30αρης η μάχη στα φοιτητικά (π.χ saxon) καθημερινες ειναι βασικότατο. Χύμα στο day game μπορεί να μην βγεί.

Για πρωι πήγαινε να αράζεις για μπανάκι στο bora-bora στο γιδοπαρκ γίνεται χαμός εκει! Πισίνες-παρτυ κλπ.. Έχω βαρέσει γκόμενα εκει! Προσοχή όχι στο άλλο δίπλα απο το bora-bora νομιζω Olmeca το λενε που ειναι πανάκριβο (2 άτομα Κυριακή δωσαμε 45 ευρω είσοδο) και γενικά δεν έκανες ευκολα κονε ειναι πολλά ψωνια και ματσωμενος κόσμος αλλά απο μάτι εχεί τις ανώτατες γκόμενες του Κιέβου - αυτές που πάνε βράδυ στα αντίστοιχα CHI μαγαζία.

Το μόνο που με είχε χαλάσει Αυγουστο ειναι πως πολλές που γνώριζα εκει βράδυ ή απο πριν απο διαδίκτυο είχαν κλέισει διακοπές οπότε δεν τις προλάβαινα (φέτος με visa θα ειναι 5 φορές χειρότερο)..Κατα τα άλλα είναι κορυφη φουστακια, πισινες, μαγιω, καλός καιρός κλπ..
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.440
Like
7.969
Πόντοι
2.356
Πραγματι Μαιο με Σεπτεμβριο ειναι η καλυτερη εποχη για πανω , προσωπικα μετα απο 7 συνεχομενα χρονια που ημουνα Κισιναου - Οδησσο το λιγοτερο για δυο γεματους μηνες καθε καλοκαιρι ... με εχει πιασει ηδη καταθλιψη  :grin:
Ζεστη αλλα οχι καυσωνες , καλοκαιρινα κλαμπ , πισινες , ερωτικη διαθεση στο φουλ και μπορεις ανετα να κατεβαζεις στο ενδιαμεσο αν γουσταρεις καποια στην Ελλαδα για καμια βδομαδα σε πολυ συμφερουσα πακετα διακοπων απο τα τοπικα τουριστικα τους γραφεια(σχεδον ολα συνεργαζονται με τον Μουζενιδη).
Φθηνοτερα θα σου βγει απο το να κλεισεις απο δω για παραδειγμα Σαντορινι,Μυκονο κτλ
 

nacho_scocco

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.716
Κριτικές
3
Like
192
Πόντοι
16
Το θέμα ειναι να μεγιστοποιείς πάντα το αποτέλεσμα.Σωστή προετοιμάσια και στα σωστά μέρη.Θα πας που θα πας και με ακριβά εισητήρια.Δεν χάνεις τίποτα να μιλησεις 5-10 λεπτα την μέρα (2-3 μυνήματα στο χέσιμο αντι εφημερίδας/tablet) εκ τον προτέρων με 2-3 στο badoo και στο Tinder.

Επίσης ως 30αρης η μάχη στα φοιτητικά (π.χ saxon) καθημερινες ειναι βασικότατο. Χύμα στο day game μπορεί να μην βγεί.

Για πρωι πήγαινε να αράζεις για μπανάκι στο bora-bora στο γιδοπαρκ γίνεται χαμός εκει! Πισίνες-παρτυ κλπ.. Έχω βαρέσει γκόμενα εκει! Προσοχή όχι στο άλλο δίπλα απο το bora-bora νομιζω Olmeca το λενε που ειναι πανάκριβο (2 άτομα Κυριακή δωσαμε 45 ευρω είσοδο) και γενικά δεν έκανες ευκολα κονε ειναι πολλά ψωνια και ματσωμενος κόσμος αλλά απο μάτι εχεί τις ανώτατες γκόμενες του Κιέβου - αυτές που πάνε βράδυ στα αντίστοιχα CHI μαγαζία.

Το μόνο που με είχε χαλάσει Αυγουστο ειναι πως πολλές που γνώριζα εκει βράδυ ή απο πριν απο διαδίκτυο είχαν κλέισει διακοπές οπότε δεν τις προλάβαινα (φέτος με visa θα ειναι 5 φορές χειρότερο)..Κατα τα άλλα είναι κορυφη φουστακια, πισινες, μαγιω, καλός καιρός κλπ..
Καλή επιλογή ακούγεται αυτό στο γιδοπαρκ που λες.Σκοτώνεις πρωινές ώρες+ότι έχεις την ευκαιρία σου να κάνεις κανα κονέ.Σίγουρα το διαδίκτυο βοηθάει,αλλά δεν το εξασκώ και πολύ.Θέλω να πω,ότι αυτά περί shit tests που γράφετε εδώ κατά καιρούς δεν τα έχω συναντήσει.
Βασικά,συνήθως τους λέω αλήθεια για το τι ψάχνω ή όχι.Νομίζω ότι δεν είναι και τόσο χαζές,ξέρουν πολύ καλά τι ψάχνουμε.Οπότε είμαι της λογικής "λες την αλήθεια και είσαι οκ.Αν η άλλη γουστάρει πραγματικά,θα γίνει παχνίδι.Αλλιώς,μόνο Κμανικοί πύραυλοι! :)
Eυχαριστώ και πάλι,πάντως.
 

dragcrx

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2006
Μηνύματα
673
Like
2.080
Πόντοι
446
Καλή επιλογή ακούγεται αυτό στο γιδοπαρκ που λες.Σκοτώνεις πρωινές ώρες+ότι έχεις την ευκαιρία σου να κάνεις κανα κονέ.Σίγουρα το διαδίκτυο βοηθάει,αλλά δεν το εξασκώ και πολύ.Θέλω να πω,ότι αυτά περί shit tests που γράφετε εδώ κατά καιρούς δεν τα έχω συναντήσει.
Βασικά,συνήθως τους λέω αλήθεια για το τι ψάχνω ή όχι.Νομίζω ότι δεν είναι και τόσο χαζές,ξέρουν πολύ καλά τι ψάχνουμε.Οπότε είμαι της λογικής "λες την αλήθεια και είσαι οκ.Αν η άλλη γουστάρει πραγματικά,θα γίνει παχνίδι.Αλλιώς,μόνο Κμανικοί πύραυλοι! :)
Eυχαριστώ και πάλι,πάντως.
Γιδοπαρκ μεχρι την δυση του ηλιου μετα πραγματικα ειναι πολυ επικινδυνο
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
Καλή επιλογή ακούγεται αυτό στο γιδοπαρκ που λες.Σκοτώνεις πρωινές ώρες+ότι έχεις την ευκαιρία σου να κάνεις κανα κονέ.Σίγουρα το διαδίκτυο βοηθάει,αλλά δεν το εξασκώ και πολύ.Θέλω να πω,ότι αυτά περί shit tests που γράφετε εδώ κατά καιρούς δεν τα έχω συναντήσει.
Βασικά,συνήθως τους λέω αλήθεια για το τι ψάχνω ή όχι.Νομίζω ότι δεν είναι και τόσο χαζές,ξέρουν πολύ καλά τι ψάχνουμε.Οπότε είμαι της λογικής "λες την αλήθεια και είσαι οκ.Αν η άλλη γουστάρει πραγματικά,θα γίνει παχνίδι.Αλλιώς,μόνο Κμανικοί πύραυλοι! :)
Eυχαριστώ και πάλι,πάντως.
μην πας γιδροπαρκ!εγω οδυσσο δεν κθκλοφορω κεντρο να με βλεπουν,κατεβηκαν πολλοι περιεργοι
και παρακολουθουν.δεν θελω να την παθω παλι.δεν εχει σημασια τα ρωσικα παλι ξενος εισαι.
εκανα τον τουριστα και με κοροιδευαν ολοι εμενα και τους ξενους σε καφε και σουπερμαρκετ που δεν ηξεραν οτι καταλαβω.οι 2 μικροι σουπερμαρκετ ελεγαν  για τους ξενους που δουλευουν φιλες
και εκκαναν πλακα σε μια συναδελφο τους που βοηθουσε ξενο πενηνταρι.
της ελεγαν σου ειπε να σε παρει στην χωρα του?και γελουσαν.
ειμαι προσεκτικοσ γιατι βραδι δεν ξερω πειο θα συναντησω,ολα τα ρουχα μου φανερωνουν λεφτα και με κυνηγανε.ειπα στο θειο μου αντι να με κυνηγανε γκομενες ολοι οι απατεωνες ξερουν οτι εχω λεφτα και με παρακολουθουν.οι γκομενες θελουν μονο κερασματα απο μενα.
για αυτο σου λεω οσο εισαι ξενος δεν θα βρεις ακρη,κμανικη θεωρια και σαλον ειναι το πιο ασφαλες.
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
μας εχουν για να γελανε στα ανεκδοτα τους τα λεμε χρονια. 
φιλος σεκιουριτι λεει επιδει μιλας και κερνας κοσμο ολοι σε ξερουν και απο στομα σε στομα στοχοπειησε.
σε βλεπει μια γκομενα και αμεσως περνω τον γκομενο η αυτον που την ταιζει και λεει εχει
ενα ξενο με λεφτακια παμε να τον γδαρουμε.ολες ετσι λεει ο ουκρανος της πιατσας.
αυτες χρισατικ και ντιριπασοσκαγια εδω ετσι ειναι.εκει που παω νορμαλ κοσμος αλλα δεν ξερω πειον θα βρω στον δρομο οταν παω σπιτι
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.251
Κριτικές
19
Like
7.222
Πόντοι
3.346
μας εχουν για να γελανε στα ανεκδοτα τους τα λεμε χρονια. 
φιλος σεκιουριτι λεει επιδει μιλας και κερνας κοσμο ολοι σε ξερουν και απο στομα σε στομα στοχοπειησε.
σε βλεπει μια γκομενα και αμεσως περνω τον γκομενο η αυτον που την ταιζει και λεει εχει
ενα ξενο με λεφτακια παμε να τον γδαρουμε.ολες ετσι λεει ο ουκρανος της πιατσας.
αυτες χρισατικ και ντιριπασοσκαγια εδω ετσι ειναι.εκει που παω νορμαλ κοσμος αλλα δεν ξερω πειον θα βρω στον δρομο οταν παω σπιτι


ρε χαρη που πας και μπλεκεις, περαστικα σου ευχομαι και σιδερενιος, θα σε επαιρνα τηλεφωνο αλλά δεν εχω μοναδες για κλησεις προς εξωτερικο.

οσο για τον φιλο nacho scoko καλητερα να μην παει γιδοπαρκ, εφοσον παει για πρωτη φορα επανω ουκρανια ας κινηθει καλυτερα στα τουριστικα μερη του κιεβου.

αλλά ρε χαρη τα εχει πει εκατομμυρια φορες ο δασκαλος Ιωσηφ και εχει μαλιασει η γλωσσα του να το λεει οτι στην ουκρανια δεν κανουμε επιδειξη χρηματων διοτι γινομαστε στοχος πολλων επιτειδιων και απατεωνων.

το να τραβας τα βλεμματα επανω σου με οποιονδηπωτε τροπο μονο ζημια μπορει να σου κανει.

αυτα απο εμενα και σου ευχομαι καλη αναρρωση και πιο προσεκτικος απο εδω και περα  :hi:
 

DR_LOVE

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.519
Like
1.890
Πόντοι
216
Ρε παιδία γιδοπαρκ ειναι το μέρος που πάνε ολοι για μπάνιο τα μεσημερια. Bora Bora και Olmeca γίνεται χαμός απο μουνια.. πέρσι τον Αύγουστο 10 μέρες εκεί ήμουν σχεδόν κάθε μέρα..Απολύτως κανενα πρόβλημα ούτε είδα περίεργους τύπους. Στο olmeca συγκεκριμένα ειναι σαν να σε βγαίνεις στα κυριλε μαγαζι..Ολα τα καλοκαίρινα events γίνονται εκει της καλής κοινωνίας και καλα...ολες οι πλαστικές γκομενες και τρελά  παρτυ με dee jay. Απλα πας μεσημεράκι με μέτρο κάνεις το μπανακι σου και φεύγεις.
Το βράδυ παίζει να ειναι ανασφαλές επειδή έχει πάρκα κλπ αλλα δεν υπάρχει λόγος να παει καποιος βράδυ εκτός κέντρου. Αν παει με taxi uber μεσα στο μαγαζί και παλι φεύγεις μετά.

 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.251
Κριτικές
19
Like
7.222
Πόντοι
3.346
Ρε παιδία γιδοπαρκ ειναι το μέρος που πάνε ολοι για μπάνιο τα μεσημερια. Bora Bora και Olmeca γίνεται χαμός απο μουνια.. πέρσι τον Αύγουστο 10 μέρες εκεί ήμουν σχεδόν κάθε μέρα..Απολύτως κανενα πρόβλημα ούτε είδα περίεργους τύπους. Στο olmeca συγκεκριμένα ειναι σαν να σε βγαίνεις στα κυριλε μαγαζι..Ολα τα καλοκαίρινα events γίνονται εκει της καλής κοινωνίας και καλα...ολες οι πλαστικές γκομενες και τρελά  παρτυ με dee jay.
Το βράδυ παίζει να ειναι ανασφαλές επειδή έχει πάρκα κλπ αλλα δεν υπάρχει λόγος να παει καποιος βράδυ εκτός κέντρου.


για το βραδυ αναφερομαι γιατρε  :hi:

το χειμωνα γιδοπαρκ παντως ειναι ''ο φοβος και ο τρομος'' να πας προς τα εκει

τωρα καλοκαιρι ενταξει ειναι για bora bora αλλα αν βραδιασει και εισαι στο παρκο της γιοδοπαρκ κανε το σταυρό σου καλυτερα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom