Νέα

Τί γίνεται με Κίεβο;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα scientist
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

dragcrx

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2006
Μηνύματα
673
Like
2.080
Πόντοι
446
Ετσι ακριβως. Γιατί απλά έχει μαθει ο Έλληνας πως για να αποκτησει κάτι το τόσο απλό για τις άλλες χώρες πρέπει να φτυσει αίμα. Πρεπει να παλέψει,πρεπει να κλάψει,πρεπει να προσκυνήσει,πρεπει να την προσέχει μην τον κερατώσει κλπ κλπ..Φυσίκα επειδη έχει μάθει έτσι μετατρέπει και τις Ελληνίδες σε Ελλεηνίδες ένας ατέρμονος φαύλος κύκλος!

Ο μονος τρόπος να αλλάξει αυτο και να σπάσει αυτός ο φαύλος κύκλος είναι η αφυπνιση των νέων ανδρών πως με την εμφάνιση που έχουν μπορούν να κάνουν θαυματα εκτος χώρας. Εγω νιώθω περήφανος που έχω καταφέρει πάντως να σωσω 2-3 νέους γιους συναδέλφων μου που τους έκανα πλέον σε ηλικια 19-20 χρονων να ξεκινήσουν τα ταξίδια έξω και να μάθουν την ζωή!! Δεν αντέχω να βλέπω την νέα γενιά Ελλήνων που ειναι αντικειμενικα πολύ όμορφη να χαντακώνεται στις εξοδους με πουτσο-παρεες, ποδοσφαιρο, ακυρους καφεδες και αγαμια!!
το εχω κανει και εγω σε αλλους 2 20 χρονους!προχωραμε να βοηθησουμε τους διαδοχους μας
Οσο για τα τραγουδια μεγαλο δικαιο σε καμια χωρα του κοσμου δεν υπαρχουν τραγουδια με τον αντρα να κλαιει και να παρακαλαει γιατι και να υπηρχαν εκει δεν θα τα ακουγε κανενας...
Ασε που στο Ελληνα αρεσει η κλαψα
Ο ιδιοκτητης των μεγαλυτερων μπουζουκιων στην αθηνα σε ενα πρωταθλημα του ολυμπιακου του λεω αντε τα κονομησες παλι σημερα...Μου λεει μπορει να μην το πιστεψεις αλλα οταν χανει ο ολυμπιακος και ο καθε ολυμπιακος πινουν τα 10πλασια και κανω πολυ μεγαλυτερα ταμεια...
Τα σχολια δικα σας...
 

panoskliros

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2012
Μηνύματα
1.116
Like
491
Πόντοι
36
Πολλα σωστα λεγονται τελευταια

Δεν ειναι βλακες οι κατω των 30 εγω εχω παει εξωτερικο πανω απο 10φορες και βλεπω οτι απ τους φιλους που εχω και τους γνωστους ολοι ξερουν τι παιζει Ανατολικη Ευρωπη και γενικα εξωτερικο αλλα γουσταρουν να ακουνε καμμενα τραγουδια στα μπουζουκια πινωντας ουισκι και μεθοντας να λενε πουτανααααααααα σκεφτουμενοι την πρωην τους που ειναι καπως και νυν αφου εχουν χωρισει 72φορες και ολο τα βρισκουν/τα χαλανε...

Αφου αυτη η νοοτροπια που εχει το συνολο,10 λεπτα παιρνει να τσεκαρει καποιος τι ακουει το συνολο στο youtube(σκυλε ολε) που βγαιναι και διασκεδαζει(Ελληναδικα) και τι καψουρο-ποστ ανεβαζει στο φου-μπου

Ο μεσος ΕΛληνας αυτα θελει


Επισης ο μεσος Ελληνας ειναι τερμα μουνοδουλος και φοβαται να πει στις Ελληνιδες οτι παει Ανατολικη Ευρωπη μην του βγει το ονομα

ΕΛληνιδα αν κρινω απ το ονομα?Αφησε αυτο το σχολιο
ΣΑν να ναι ντροπη η αλλη να κανει one night stand

Ο μεσος Ελληνας λοιπον ντρεπεται να πει οτι παει εξωτερικο σε τετοιες χωρες.Tranzistor στο Ψυρρη με το φιλο μου γνωρισαμε μια ΕΛληνιδα που οταν ακουσε οτι ο φιλος μου ειπε οτι παει Πολωνια συχνα αρχισε να λεει οτι πηδιουνται με Ινδους και οτι να προσεχει μηπως κολλησει τιποτα

Πλεον ο φιλος μου δεν λεει τιποτα ουτε ασχοληται με ΕΛληνιδες ο μεσος μουνοδουλος ομως θα κοψει τα ταξιδια και καθε αναφορα σε αυτα φοβουμενος οτι θα στιγματιστει απο τις ΕΛληνιδες
 

Συνημμένα

  • Capture.PNG
    Capture.PNG
    19 KB · Εμφανίσεις: 34

DR_LOVE

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.519
Like
1.890
Πόντοι
216
Ακριβως όπως τα λέει ο Πάνος..Όταν λέω πάω Πολωνία,Ουκρανια,Ρωσσία κλπ κανουν την μούρη οι Ελληνίδες λές και πάω Ταιλάνδη να πηδήξω ανήλικα. Πετάνε και τα ανέκδοτα του τύπου "Ποια η διαφορά μια Ρωσσίδας με μια Ουκρανή? 10 ευρω"! Η προπαγάνδα υπερ της καλης αθώας σοβαρής Ελληνίδας καλά κρατάει ακόμα και τρέμουν μήπως μαθευτεί η αλήθεια και χάσουν την πλήρη υποδούλωση και χειραγώγηση των ανδρών που έχουν πετύχει μέσω της προπαγάνδας της Ελληνίδας μάνας.

Τα τελευταια χρόνια δεν στραβώνουν αν πείς πάω Πράγα και Βουδαπέστη εκέι το βλέπουν πλεόν και σαν διακοπές.
 

dragcrx

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2006
Μηνύματα
673
Like
2.080
Πόντοι
446
Πολλα σωστα λεγονται τελευταια

Δεν ειναι βλακες οι κατω των 30 εγω εχω παει εξωτερικο πανω απο 10φορες και βλεπω οτι απ τους φιλους που εχω και τους γνωστους ολοι ξερουν τι παιζει Ανατολικη Ευρωπη και γενικα εξωτερικο αλλα γουσταρουν να ακουνε καμμενα τραγουδια στα μπουζουκια πινωντας ουισκι και μεθοντας να λενε πουτανααααααααα σκεφτουμενοι την πρωην τους που ειναι καπως και νυν αφου εχουν χωρισει 72φορες και ολο τα βρισκουν/τα χαλανε...

Αφου αυτη η νοοτροπια που εχει το συνολο,10 λεπτα παιρνει να τσεκαρει καποιος τι ακουει το συνολο στο youtube(σκυλε ολε) που βγαιναι και διασκεδαζει(Ελληναδικα) και τι καψουρο-ποστ ανεβαζει στο φου-μπου

Ο μεσος ΕΛληνας αυτα θελει


Επισης ο μεσος Ελληνας ειναι τερμα μουνοδουλος και φοβαται να πει στις Ελληνιδες οτι παει Ανατολικη Ευρωπη μην του βγει το ονομα

ΕΛληνιδα αν κρινω απ το ονομα?Αφησε αυτο το σχολιο
ΣΑν να ναι ντροπη η αλλη να κανει one night stand

Ο μεσος Ελληνας λοιπον ντρεπεται να πει οτι παει εξωτερικο σε τετοιες χωρες.Tranzistor στο Ψυρρη με το φιλο μου γνωρισαμε μια ΕΛληνιδα που οταν ακουσε οτι ο φιλος μου ειπε οτι παει Πολωνια συχνα αρχισε να λεει οτι πηδιουνται με Ινδους και οτι να προσεχει μηπως κολλησει τιποτα

Πλεον ο φιλος μου δεν λεει τιποτα ουτε ασχοληται με ΕΛληνιδες ο μεσος μουνοδουλος ομως θα κοψει τα ταξιδια και καθε αναφορα σε αυτα φοβουμενος οτι θα στιγματιστει απο τις ΕΛληνιδες
Μια μικρη διορθωση...Ο μεσος Ελληνας νομιζει οτι ξερει αν.Ευρωπη γιατι αν ηξερε δεν θα ηταν εδω...
Μεχρι Βουλγαρια ξερουν και αν...
Και τοσο δυσκολη που εχει γινει ακομα και ουκρανια μονος του να παει ενας πιρφορος το πιο πιθανο ειναι να παρει τα τετοια του απο τα ξεσκισματα που θα του κανουν εκει τα λαμογια ταξιτζηδες Πουτανες κλπ που δεν θα ξαναπαει..
Η εποχη που στην Αν Ευρωπη γαμαγε και η κουτση μαρια τελειωσε τωρα θελει γνωση..

Και βεβαια η πιο μεγαλη αληθεια!!!
Οι ελλεινιδες τρεμουν τις Big 4 αλλα και τις πολωνεζες τσεχες κλπ γιατι ΞΕΡΟΥΝ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΟΤΙ ΑΝ ΥΠΗΡΧΕ ΕΝΑΣ ΤΡΟΠΟΣ ΝΑ ΑΝΟΙΞΟΥΝ ΟΙ ΠΥΛΕΣ ΤΙΣ ΕΛΛΑΔΑΣ ΚΑΙ ΑΝΤΙ 2000000ΛΑΘΡΟ ΕΡΧΟΝΤΑΝ 2000000 ΟΥΚΡΑΝΕΖΕΣ ΔΕΝ ΘΑ ΞΑΝΑΒΛΕΠΑΝΕ ΑΝΤΡΑ ΟΥΤΕ ΣΤΑ ΟΝΕΙΡΑ ΤΟΥΣ...
 

dragcrx

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2006
Μηνύματα
673
Like
2.080
Πόντοι
446
Πολλα σωστα λεγονται τελευταια

Δεν ειναι βλακες οι κατω των 30 εγω εχω παει εξωτερικο πανω απο 10φορες και βλεπω οτι απ τους φιλους που εχω και τους γνωστους ολοι ξερουν τι παιζει Ανατολικη Ευρωπη και γενικα εξωτερικο αλλα γουσταρουν να ακουνε καμμενα τραγουδια στα μπουζουκια πινωντας ουισκι και μεθοντας να λενε πουτανααααααααα σκεφτουμενοι την πρωην τους που ειναι καπως και νυν αφου εχουν χωρισει 72φορες και ολο τα βρισκουν/τα χαλανε...

Αφου αυτη η νοοτροπια που εχει το συνολο,10 λεπτα παιρνει να τσεκαρει καποιος τι ακουει το συνολο στο youtube(σκυλε ολε) που βγαιναι και διασκεδαζει(Ελληναδικα) και τι καψουρο-ποστ ανεβαζει στο φου-μπου

Ο μεσος ΕΛληνας αυτα θελει


Επισης ο μεσος Ελληνας ειναι τερμα μουνοδουλος και φοβαται να πει στις Ελληνιδες οτι παει Ανατολικη Ευρωπη μην του βγει το ονομα

ΕΛληνιδα αν κρινω απ το ονομα?Αφησε αυτο το σχολιο
ΣΑν να ναι ντροπη η αλλη να κανει one night stand

Ο μεσος Ελληνας λοιπον ντρεπεται να πει οτι παει εξωτερικο σε τετοιες χωρες.Tranzistor στο Ψυρρη με το φιλο μου γνωρισαμε μια ΕΛληνιδα που οταν ακουσε οτι ο φιλος μου ειπε οτι παει Πολωνια συχνα αρχισε να λεει οτι πηδιουνται με Ινδους και οτι να προσεχει μηπως κολλησει τιποτα

Πλεον ο φιλος μου δεν λεει τιποτα ουτε ασχοληται με ΕΛληνιδες ο μεσος μουνοδουλος ομως θα κοψει τα ταξιδια και καθε αναφορα σε αυτα φοβουμενος οτι θα στιγματιστει απο τις ΕΛληνιδες
θα αποκαλυψω και μια τακτικη των ελλεινιδων!
Αυτο που φοβουνται με αυτο σε εκβιαζουν
Δηλαδη αμα φοβουνται μην τις παρατησεις η γιατι εχεις λεφτα η για οποιονδηποτε αλλο λογο προσπαθουν να σε εκβιασουν οτι θα φυγουν αυτες αν δεν τους κανεις τα χατιρια αλλα στην ουσια αυτο ειναι η αμυνα τους για να μην τιςς διωξεις εσυ..
Γνωστος μου με πισινες σπιταρες κλπ εχει ενα πουτανακι που μολις της πει το οτιδηποτε που δεν της αρεσει αμεσως του λεει προσεξε γιατι θα φυγω και του λεω για πες τις φυγε να δεις...Βεβαια ο μουνοδουλος δεν τις εχει πει τιποτα της βλαχας απο το....
αλλα και να της το πει η δεν θα το εννοει η αυτη θα καταλαβει οτι μπλοφαρει και θα τον γαμισει χειροτερα...
 

dragcrx

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2006
Μηνύματα
673
Like
2.080
Πόντοι
446
Και και για να κανω και το πολιτικο μου σχολιο ο Ελληνας και η Ελληνιδα φοβουνται την αληθεια γιαυτο μας εχουν στειλει ολους τους ψευτες πολιτικους γιατι σε αυτους υπακουεικαι αυτους πιστευει ο Ελληνας...Οποιος του πει την αληθεια τον βριζει ακατασχετα...
καλη μερα σε ολους

 

Rapturee

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2012
Μηνύματα
446
Like
254
Πόντοι
21
Πολλα σωστα λεγονται τελευταια
Ο μεσος Ελληνας λοιπον ντρεπεται να πει οτι παει εξωτερικο σε τετοιες χωρες.Tranzistor στο Ψυρρη με το φιλο μου γνωρισαμε μια ΕΛληνιδα που οταν ακουσε οτι ο φιλος μου ειπε οτι παει Πολωνια συχνα αρχισε να λεει οτι πηδιουνται με Ινδους και οτι να προσεχει μηπως κολλησει τιποτα

Πλεον ο φιλος μου δεν λεει τιποτα ουτε ασχοληται με ΕΛληνιδες ο μεσος μουνοδουλος ομως θα κοψει τα ταξιδια και καθε αναφορα σε αυτα φοβουμενος οτι θα στιγματιστει απο τις ΕΛληνιδες

Ο μεσος ελληνας τυπε απλα ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΠΑΕΙ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ, και κατα συνεπεια ΔΕ ΞΕΡΕΙ τι θεομουνα (τουλαχιστον για τα ελληνικα δεδομενα) κυκλοφορουν εκει, οπως και επισης δε ξερει οτι εμφανισιακα ειναι ΑΡΚΕΤΑ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΤΟ ΜΕΣΟ ΟΡΟ των αντρων εκει, και κυριως μορφωτικα.

Βεβαια η πυρφοριαση και η πλυση εγκεφάλου καθιστουν τα παραπανω ατου άχρηστα, συν το γεγονος οτι πρεπει να έχει καποιος τουλαχιστον καποια ψηγματα alpha male συμπεριφοράς για να γράψει τα αρχίδια του τις κακες νεοελληνικες γλώσσες, και να υπερβει αυτο το ψυχοσυναισθηματικο εμποδιο που του βαζουν οι ελλεινίδες.

Συγκεκριμένα οταν παλιοτερα ημουν με την βιννιτσιοτισα ουκρανέζα, ειχα βγει για καφε με ενα φιλο και τον γκομενο της αδερφής του. Ο δε φιλος μου μονο που δεν εβγαζε τον πουτσο του έξω να τον παιξει στην Θεα τον σλαβικων ποδιων ;) καθως ηταν πρωτη φορα στην ζωή του που ειχε δει ουκρανή και ουκρανικο κωλο.

Για του λογου το αληθες, αυτη ειναι μια φωτο απο μια φωτογράφιση που συνηθηζε να κανει καθε εξαμηνο

Vika_22.jpg


Στο ζουμι τωρα. Συζητάγαμε για τις ελληνιδες και τις αλλοδαπες και του λεω αυτολεξί "Κοιτα, αν Ελληνίδα ειχε την Εμφάνιση της δικιάς μου, σιγουρα εν ελλάδι δε θα κοιταγε εμενα, αλλα κανεναν φραγκατο επιχειρηματια κτλ, καποιον με 'ισχυ'."

Και γυρναει και μου λεει "Γιατι εσυ εισαι καποιος παιδαρας και πλουσιος για να θελεις μουναρα".

Εκει μου ανεβηκε το αιμα στο κεφαλι, και του ειπα οτι ανατολικη ευρωπη, ο οποιοσδήποτε ακομα και ο τελευταιος μαλακας αφραγκος χωριάτης θα μπορεσει να γαμησει έστω και μια μουναρα στη ζωή του, και παρα πολλες μετριες. Αμα εισαι τοσο ηλιθιος και καραγκιωζης και συμβιβάζεσαι και με χοντρομουτουδες νεοελληνιδες ειναι δικαιωμα σου, αλλα εγω δεν ανέχομαι ατομα που ουτε κατα διανοια δεν μπορουν σαν αντρες να συγκριθουνε μαζι μου ειτε μορφωτικα-οικονομικα-εμφανισιακα-λεκτικα, να γαμανε μουναρες. Θα τους γαμαω και εγω τις γυναικες για οσο μπορω, και την ιδια οδο πρεπει να ακολουθουνε ολοι για να επερχεται ισορροπια.

Αυτος ο τυπος που περιεγραψα παραπανω, αντικατοπριζει τον μέσο Νεοέλληνα δυστηχως, και βεβαιως δεν εχουνε πατησει ποτε ουτε ουκρανια, ουτε ρωσια, ουτε καν ρουμανια.
 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
Για να είμαι δίκαιος με το νήμα που υπάρχει και λέγονται όλα αυτά και με τον μέγα Αρχηγό Κμαν, ότι γράφουμε τώρα τα έλεγε τουλάχιστον 5 χρόνια πριν...Μίλαγε για όλη την Ελληνική παράνοια...Έλεγε για τα μαγαζιά που είναι στημένα με τέτοιο τρόπο ώστε να μην υπάρχει φλέρτ με τα τραπέζια στη πίστα!Είναι ότι χειρότερο μπορεί να έχει ένα μαγαζι! Και προσωπικά ΠΟΤΕ δεν έχω βγάλει γκόμενα σε μαγαζί με κυκλικό μπαρ στη μέση!
Για άλλη μια φορά με όλη τη συζήτηση δικαιώνεται ο Κμαν 5 χρόνια μετά!
Φέρτε τον πίσω να ξέρουμε τι θα γίνει στο επόμενο μεσοπρόθεσμο διάστημα!!!!!!

Τώρα στα δικά μου..Στη δουλειά μου έρχομαι σε καθημερινή επαφή με τουρισμό και μεγάλο μέρος είναι ανατολικοευρωπαίοι..Πριν λίγο είχα  δυο θεόμουνα και όταν τους μιλούσα για τη δουλειά, ερχόταν η αύρα τους με το υπέροχο σλαβικό φυσικό άρωμα που είναι άκρως διεγερτικό...Σαν το άρρωμα του παραδείσου...Πραγματική ερωτική πανδαισία ασχέτως αν στη δουλειά είμαι σοβαρότατος και δεν μπλέκω το ψωμί μου με το πουλί μου(αυτές είχαν και γκόμενους έξω που ήταν και χάλια...)
 

spyrosx81

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2018
Μηνύματα
47
Like
50
Πόντοι
0
παντως ρε παιδια τα πραγματα ειναι πολυ απλα μερικες φορες!σας διαβαζω αρκετους μηνες και λεω δεν μπορει κατι κανουν σωστα!μεσα σε δεκα μερες εχω τα εξης αποτελεσματα!αυριο πρωτη συναντηση με ουκρανεσα σε νησι!θα σας πω αποτελεσματα σε 3 μερες!μιλαω με 5 απο κυπρο!καμια δεκαρια απο κιεβο τιντερ και μπαντου ουτε ξερω και γω πλεον!το οτι δεν ειναι ουτε μια ελληνιδα δεν χρειαζεται να σας το πω!ολα αυτα σε δεκα μερες!δεν ξερω τι θα βγει! αλλα αν ολες αυτες ηταν ελληνιδες και δεν θα βλεποντουσαν και προπαντων δεν θα μιλουσαν ποτε οι χοντρομπαζολες!
 

DR_LOVE

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.519
Like
1.890
Πόντοι
216
Εγω πάλι προτιμώ να διαβάζω σοβαρούς παίχτες απο το εξωτερικό που οι άνθρωποι γράφουν λογικά και εντελώς τυχαία οι εμπειρίες τους ταυτίζονται με τις δικές μου. Ο Kman όπως πολύ εύστοχα έχει θέσει ο drag ειναι ο κλασσικός υπερβολικός Ελληνάρας που θα ψηφίζαν όλοι γιατί δεν πουλάει την αλήθεια αλλά υποσχέται το εύκολο, κάτι σαν Τσιπρας δηλαδη. Κατουράει και χέζει Πολωνέζες ενω έχει δηλωσει πως και 2μετρες γκόμενες πηδιούνται μαζι του μερικες φορες για τα όμορφα ματια του (δικά του λόγια):))

Παρόλα αυτα αποτελέι απώλεια απο το site και θέλουμε όλοι να γυρισει πίσω δίοτι χωρίς Σατανά δεν υπάρχει θεός..Πρέπει να ακούγονται ολοι και λογικοί και παράλογοι και υπερβολικοί ακομα και οι ψευτες γιατι μεσα απο την ευγενη διαμάχη βγαίνουν πληροφορίες.

Εξίσου διαβάζοντας συνεχώς τα διεθνη forums του ερωτοτουρισμου έχω απορησει με το επιπεδο και τις γνωσεις των παιχτων εκει απο ολο τον πλανήτη και πραγματικά σοκαρομαι που δεν υπαρχουν έυκολα γραφικοί τύποι, υπερβολικοι κλπ. κάτι που δείχνει και την ιδιαιτερότητα του Έλληνα το ταπεραμέντο του μερικες φορες με την θετική και μερικές φορες με την αρνητική έννοια. Και σας προτεινω να το κανετε όλοι δίοτι τα παλικάρια δίνουν καταπληκτικες πληροφοριες και για πληρωμενο και μη.

Τωρα τυχαία διαβάζω ενα Γερμανό που τα γράφει τόσο σωστά σαν βλέπω την καθημερινότητα μου..Ενα μικρο απόσπασμα..

"Usually with the higher quality girls the three date rule seems to apply. I usually setup the first meeting in a bar which one switch don’t try any moves. Second date usually drink in a bar and then going to a high end club. Start getting a bit physical while dancing makeout at the end of the night. Third date dinner close to my place. Back for the bang. This model worked with three 8s so far. While some of you might think that I am moving to slow I am more than happy to spend some time with a pretty girl and get a the bang only on the third date."

".....Lower Tier Clubs.These are your clubs where you have the biggest chance to get a SNL. Girls are usually very down to earth and sometimes drunk too. But don’t expect to see 9s and 10s there. You can still be lucky and find a cute decent 7....."
 

DR_LOVE

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.519
Like
1.890
Πόντοι
216
παντως ρε παιδια τα πραγματα ειναι πολυ απλα μερικες φορες!σας διαβαζω αρκετους μηνες και λεω δεν μπορει κατι κανουν σωστα!μεσα σε δεκα μερες εχω τα εξης αποτελεσματα!αυριο πρωτη συναντηση με ουκρανεσα σε νησι!θα σας πω αποτελεσματα σε 3 μερες!μιλαω με 5 απο κυπρο!καμια δεκαρια απο κιεβο τιντερ και μπαντου ουτε ξερω και γω πλεον!το οτι δεν ειναι ουτε μια ελληνιδα δεν χρειαζεται να σας το πω!ολα αυτα σε δεκα μερες!δεν ξερω τι θα βγει! αλλα αν ολες αυτες ηταν ελληνιδες και δεν θα βλεποντουσαν και προπαντων δεν θα μιλουσαν ποτε οι χοντρομπαζολες!

Τα λέμε μηνες καλως ήπιες το μπλε χάπι στο matrix και έμαθες την αλήθεια.. Ο κόσμος ανοίγει μπροστά σου!!
 

spyrosx81

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2018
Μηνύματα
47
Like
50
Πόντοι
0
κοιτα και μονο που μαζευω αυτη τι στιγμη πραγματα για τριημερο μετα απο συνομιλιες μολις μιας εβδομαδας με την ουκρανεζα αυτο δεν θα γινοταν ουτε εχει γινει με δικια μας προσωπικα σε μενα!αυτο κατι λεει!μπορει και τιποτα!
 

spyrosx81

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2018
Μηνύματα
47
Like
50
Πόντοι
0
για να κανουμε και λιγο πλακα!αρχες του 2000 και περα που τρεχαμε στα παρτι καποιων νησιων τα χαπια δεν ηταν μπλε ηταν διαφορετικα!αλλα βοηθαγαν και ειχες καλα ματσαρισματα!τι κοινο ειχε το τοτε με το τωρα?παλι δεν ηταν ελληνιδες!
 

DR_LOVE

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.519
Like
1.890
Πόντοι
216
Υπηρξε περιοδος Ελλαδα πουτο διαδικτυο δούλεψε..Χρυσες εποχες irc (mirc) αν θυμούνται οι παλιοι..Ειχε πολύ κοσμο μέσα τότε..Μετα badoo και are you interested ακομα και το topface με Ρωσσίδες.

Επίσης το 2014 οταν ήρθε tinder Ελλαδα και ηταν μοδα μπήκαν πολλές μέσα λογω διαφημισης..Για κανα χρονο έτρωγες κάτι...Μετα κάηκε οριστικα..Πλεον Ελλάδα δεν δουλέυει κανενα αλλά είναι μεγάλη ανάλυση η ιστορικη αναδρομη του online dating!! Κράτα το αποτέλεσμα πλεον online καμια ψυχοπαθής ή σαβούρα Ελληνίδα.
 

spyrosx81

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2018
Μηνύματα
47
Like
50
Πόντοι
0
μιλαμε οταν αλλαζεις την τοποθεσια απο το μπαντου απο κιεβο και βαζεις αθηνα μιλαμε θες να πηδηξεις απο τον 7!
 

Rapturee

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2012
Μηνύματα
446
Like
254
Πόντοι
21
Υπηρξε περιοδος Ελλαδα πουτο διαδικτυο δούλεψε..Χρυσες εποχες irc (mirc) αν θυμούνται οι παλιοι..Ειχε πολύ κοσμο μέσα τότε..Μετα badoo και are you interested ακομα και το topface με Ρωσσίδες.
Το irc δουλευε τα παλια γαρ τα χρόνια, αλλα εφαγα φολες απο εκει που δεν ξαναέφαγα ποτε αργότερα στο μελλον. Βεβαια υπηρχε μια προγευση ελλεινιδισμου απο τοτε και μιλαω για αρχες 2001!

Φολα Νο1: Mιλαω με μια και μου λεει, δεν υπαρχει περιπτωση να μη σου αρεσω μοιαζω λιγο με την ιωαννα λιλη! Λεω εγω, λες να μου χαμογελασε η τυχη απο το πουθενα?  :2funny:
Δινουμε ραντεβου σε μια σταση, και οταν πηγα ειδα ενα βαρελακι με πόδια  :rockon: :dancing: :2funny: :2funny:
Εννοειτε ουτε καν πηγα να της μιλησω. Μιλαμε 150 και 70 κιλα τοσο την έκοψα! Ντραπηκα να κυκλοφορησω μαζι της, εστω και φιλικά. Πηρα το λεωφορειο και γυρισα σπιτι, ενω με επερνε τηλ στο κινητο να ρωτησει που ειμαι, στελνωντας σμσ "Δε το περιμενα αυτο απο εσένα".

Φολα Νο2: Μια μου λεει θελει να βγουμε ραντεβου καπου σε μια καφετερια στο κεντρο της Θεσ/νικης. Παω λοιπον και την βλεπω, ψιλοκαλή ητανε αλλα φεροταν περιεργα :- . Ηταν με μια φιλη της εκει, οπου μιλουσα περισσοτερο με την φιλη της παρα με αυτη..Σε καποια φαση μπαινει ενας τυπος μεσα και την φυλαει στο στομα..Παγωτο εγω!

Το μαλακισμένο σκηνοθετησε ολο αυτο το σκηνικο για να κανει τον δικο της να ζηλεψει και μονο. Μιλαμε για Ελλεινή τελειως.

Εκτοτε εβγαλα 5-6 ελληνιδες γκομενες απο το sxeseis.gr μεχρι και το 2007 που πηγα στο στρατο, με την τελευταια γκομενα να ειναι μια δασκάλα 11 χρονια μεγαλυτερη το 2008. Αυτη ηταν και η τελευταια Ελληνίδα γκομενα που ειχα.

Εκτοτε μονο ρουμανες και ουκρανες  :headbaning2: :headbaning2: :headbaning2: :headbaning2:
 

spyrosx81

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2018
Μηνύματα
47
Like
50
Πόντοι
0
παντως πολλα cult σκηνικα απο τετοια ραντεβου!πριν 3 χρονια ειχα φαει μια παντρεμενη που ηταν σε διασταση!μου ειχε πει και μου ειχε δειξει σε φωτο τον προηγουμενο που ειχε βγει για καφε ο οποιος αμα θελετε το πιστευετε ειχε φερει και την μανα του μαζι!
 

DR_LOVE

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.519
Like
1.890
Πόντοι
216
Μπορούμε να γράφουμε για μέρες με σκηνκα στο irc...Υπήρχαν αρκετλες φόλες αλλά υπήρχαν και μαγικές στιγμές. Είχα γνωρισει Ελληνίδα Φοιτητρια τυφλο ραντεβού 19 χρονων στην Πάτρα το 2004 μέσω irc...14 χρόνια μετά ακόμα την θυμάμαι..Πέρα απο οτι ήταν στο 7,5+ εμφάνιση ήταν η πιο πρόστυχη Ελληνίδα στο γαμίση που έχω γνωρίσει μέχρι σήμερα.

Είχε γκόμενο Αθηνα και καλά μακροχρόνιοο δεσμο (απο τα 13 της!!!) αλλά επειδη έμενα για λιγους μήνες στο Πανεπιστημιο στην Πατρα πηδιομασταν όταν δεν ερχοταν αυτός τα σκ. Μου εκμυστηρευτηκε μετα πως ενα βραδυ έιχε πηδηχτεί και με τον αδερφο του γκομενού της στο σπιτι τους με την μανα σε άλλο δωματιο (ο γκόμενος της μόλις ειχε μπει στρατό) και μαλιστα την είχε χυσει μεσα στον κώλο..Μετα οταν συναντιόντουσαν με αδερφο και οι 3 μαζι για καφε έδινε ατακες ο αδερφος τα καλά κοριτσια το παίρνουν απο κώλο μπροστα της. Επίσης της άρεσε πολύ να κάνει μάυρο και να την σπάνε στο ξύλο με σφαλιάρες σε βαθμό να ποναέι το σαγόνι της..Εβαζε πόμολα απο πορτες, εβριζε αλληπητα την ωρα του sex κλπ..Μετα απο πολύ καιρό ενω είχα φύγει απο Πατρα ανταλλαξαμε καποια μυνηματα και μου εγραφε πως είχε χωρίσει επισημα απο τον μακροχονιο δεσμο και πλέον είχε περασει στο επιπεδο να παρτουζωνεται.

Τι δεν θα εδινα αυτη η γκόμενα να αποτελέι εστω το 3% των Ελληνιδων και οχι την μια στις 10000 στην Ελλάδα!!! Μετα απο αυτη 14 χρονια ενω περασα πολλές Ελληνιδες μονο μια-δυο πραγματικά κάναν πρόστυχο γαμισι..

Έτσι μια ιστοριουλα μιας και αναπολήσαμε το irc:))
 

flirter

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.067
Like
238
Πόντοι
36
Καλοπροαίρετα το λεει ο Σπύρος και να βοηθήσει θέλει!
Απλά με εμάς τους αόρατους για τις Ελληνίδες δεν θα έχει κανένα νόημα!Και σε νησί με μόνο Ελληνίδες να βρεθούμε για 1χρόνο πάλι αγάμητοι θα μείνουμε!
Αν αντιθέτως βγουν οι δυο φίλοι μου Αθήνα με το Σπύρο..όχι μόνο θα γαμήσουν αλλά οι γκόμενες θα πληρώσουν το λογαριασμό τους!
Οι Ελληνίδες για να γαμηθουν θέλουν ποτό κι αν κάτσουν και πάλι. Οι Αλβανοί τις γλεντανε πάλι με κόκα κολες στα νότια προάστια, όπως είχε γράψει ο panoskliros.
Χίλιες φορές μια ξένη 6αρι παρά να βγεις έξω και να είσαι στην παρέα του κυρ Σπύρου να χαζεύεις τις αμυαλες Ελληνίδες που θα χαζοτραγουδανε στα μπουζούκια, θα βγάζουν σελφι και θα χορεύουν τσιφτετέλι η μία κολλητά με την άλλη.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom