Νέα

Τί γίνεται με Κίεβο;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα scientist
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

slaviani

Προμότορας
Εγγρ.
4 Μαΐ 2015
Μηνύματα
1.425
Κριτικές
267
Like
533
το διαδυκτιακο γαμησι με ελληνιδες προ φεισμπουκ ηταν πολυ ευκολο
εποχη ντειτινγκ κλαμπ (οπως ειναι τωρα το μαμπα) αϊσικιου γιαχου μεσσεντζερ με τυχαιες αναζητησεις και γνωριμιες......αχ τι μου θυμησατε τωρα....
 

slaviani

Προμότορας
Εγγρ.
4 Μαΐ 2015
Μηνύματα
1.425
Κριτικές
267
Like
533
Οι Ελληνίδες για να γαμηθουν θέλουν ποτό κι αν κάτσουν και πάλι. Οι Αλβανοί τις γλεντανε πάλι με κόκα κολες στα νότια προάστια, όπως είχε γράψει ο panoskliros.
Χίλιες φορές μια ξένη 6αρι παρά να βγεις έξω και να είσαι στην παρέα του κυρ Σπύρου να χαζεύεις τις αμυαλες Ελληνίδες που θα χαζοτραγουδανε στα μπουζούκια, θα βγάζουν σελφι και θα χορεύουν τσιφτετέλι η μία κολλητά με την άλλη.
εσυ εχεις θεμα οπως ο ρολογας.....10000000 στα εχω πει απο κοντα απο το φατσοβιβλιο ωρες ωρες με τρελενεις με τις αποψεις σου
 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
εσυ εχεις θεμα οπως ο ρολογας.....10000000 στα εχω πει απο κοντα απο το φατσοβιβλιο ωρες ωρες με τρελενεις με τις αποψεις σου
Αν καταλαβαίνω καλά με κριτικάρεις διότι δεν ασχολούμαι με Ελληνίδες?Αν ήταν οι μόνες γυναίκες στη γη, τότε θα έβρισκα το τρόπο να τις πηδάω !Αλλά ευτυχώς δεν είναι και τις έχω στο πάτο των επιλογών μου!
Διάβασε τι λέω λίγο πιο πάνω για τις ανατολικές ...Για μια Ελληνίδα τι να πω;Δεν με εξιτάρουν σεξουαλικά , τι να κάνουμε..
Όσο για  οικογένεια και παιδιά...πρέπει να αγχώνει και αυτές το θέμα και όχι μόνο εμένα...Έχω αξιόλογες ξένες και όχι μόνο ανατολικές "στο περίμενε " που είναι κολόνες στο σπίτι και αξίζουν να μεγαλώσουν παιδιά!Αν οι Ελλεινίδες έχουν δικό τους ένστικτο ιδανικού για οικογένεια άντρα και δεν ανήκω σε αυτό, τότε είναι ανάξιες να είναι μαζί μου...So simple
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.251
Κριτικές
19
Like
7.222
Πόντοι
3.346
.Έχω αξιόλογες ξένες και όχι μόνο ανατολικές "στο περίμενε "

μονο μην τις εχεις στο πολυ περιμενε διοτι θα βρεθει καποιος αλλος και στο τελος θα ψαχνεσαι

σου το λεω με πασα ειλικρινεια αν υπηρχε καποια που να με περιμενε και πληρουσε ολες τις προυποθεσεις γι εμενα δεν θα το σκεφτομουν και πολυ ασχετα αν κρυφα απο αυτην πηδουσα που και που καμια αλλη
 

dragcrx

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2006
Μηνύματα
673
Like
2.080
Πόντοι
446
Φυσικα δεν πρεπει να ξεχναμε ενα ακομα highlight σημερα που ξεκιναει το Mundial.
οταν παιζει Ελλαδα-Ρωσια και ο φακος δειχνει γυναικες απο τις κερκιδες...Απολαυση πραγματικη οταν ειναι και ελλεινιδες στο τραπεζι απο την μια να δειχνει τις Ferrari  και απο την αλλη να δειχνει τα yugo...
Τι να συγκρινεις που στον πρωτο αγωνα τις Ρωσιας ολες οι εφημεριδες σημερα ασχολουνται με τις Ρωσιδες στις κερκιδες και βεβαιο το εναυσμα το εδωσε ο κορυφαιος ηγετης μαζι με τον Τραμπ της εποχης μας και ειπε

Ευτυχως υπαρχει ακομα ελπιδα για εμας τους αντρες

Πουτιν και Τραμπ δειχνουν τον δρομο...Οι υπερδυναμεις ειναι μαζι μας

so keep walking...

 

xenitemenipsixi

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2014
Μηνύματα
831
Like
58
Πόντοι
6
Υπαρχουν 3 ειδων αντρες για την ελληνιδα:

Ο γαμιας
Αυτος που ονειρευεται να παντρευτει μετα 30
Αυτος με τον οποιο θα συμβιβαστει μετα τα 30

Ο γαμιας χωριζεται σε 2 υποκατηγοριες.

α) ο γαμιας απο παρεα. Αυτος ειδικευεται στις παραλληλες σχεσεις και λιγοτερο στα ονς.

β) ο γαμιας απο επαγγελμα. Επαγγελμα του μπαρμαν, γυμναστης κλπ. Αυτος ειδικευεται σε ονς.

Οι περισσοτεροι γαμιαδες ειναι απο παρεα. Χαρακτηριστικα ανηκει στο τοπ 20% εμφανισιακα και εχει τον τροπο του με το χρημα. Καμια φορα γαμιας παρεας γινεται και νορμαλ παλικαρι αλλα για λιγο και με μια γκομενσ.

Ο γαμιας απο επαγγελμα εχει παντα ισχυρη εμφανιση και ξερει να φλερταρει. Ποσοστο 5%

Σε αυτες τις κατηγοριες παιζουν και πλουσιοπαιδα παιζουν και καγκουρες αναλογα τα γουστα της γκομενας.

Ο αντρας που η γυναικα ονειρευεται να παντρευτει ειναι αυτος που εχει υψηλο κοινωνικοοικονομικο στατους κ ειναι ψηλος και λιγνος. Δεν ειναι αναγκη να ειναι και ομορφος. Ενας ψηλολιγνος ειναι εξ ορισμου εμφανισιμος. Χαρακτηριστικο παραδειγμα ο γιατρος.

Αυτη η καρηγορια μπορει να εχει παιξει στο παρελθον ως γαμιας αλλα μπορει να ηταν και παρθενος.

Αυτος με τον οποιο η ελληνιδα τελικα θα συμβιβαστει ειναι ειτε γαμιας χαμηλου κοινωνικουοικονομικου στατους με τον οποιο εκανε σχεση ειτε το λεγομενο νορμαλ παιδι.

Το νορμαλ παιδι εχει μετρια εμφανιση μετρια ως χαμηλα εισοδηματα και αδιαφορο επαγγελμα. Γαμαει απο καθολου ως σπανια. Ανηκει στο 80% των ανδρων μαζι με τους κουασιμοδους.

πολυ σωστο ποστ μπραβο
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
παιδεια χτες πρωτη μερα με κτυπησαν και με εκλεψαν.
θθα επανελθω το βραδυ γιατι απο ψες δεν ειχα τηλεφωνο,μονο λεφτα που δεν βρηκαν πανω μου.
περιμενα μεχρι 9 να παει ο θειος μου δουλεια,ειχα παει απο 6 και του κτυπουσα αλλα δεν ακουγε.
με αφησαν οι σεκιουριτοι και πηγα πανω αφου με γνωριζουν.100% με εστησαν οι ταξιτζηδες εξω απο διαμερισμα γιατι με ξερουν χρονια και ειχα υποπτευθει απο πριν οτι με εβλεπαν συνεχεια και τηλεφωνουσαν.αποψε λεπτομερειεσ
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.440
Like
7.969
Πόντοι
2.356
^ Απορω ρε συ που πας και μπλεκεις ... τελος παντων

ωραιος ο δασκαλος ,ευγενης ,χαμηλων τονων και ουσιωδης οπως και στον γραπτο του λογο
και σχεδον "σειρα" ειμαστε  :grin:
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.440
Like
7.969
Πόντοι
2.356
Ετσι ακριβως. Γιατί απλά έχει μαθει ο Έλληνας πως για να αποκτησει κάτι το τόσο απλό για τις άλλες χώρες πρέπει να φτυσει αίμα. Πρεπει να παλέψει,πρεπει να κλάψει,πρεπει να προσκυνήσει,πρεπει να την προσέχει μην τον κερατώσει κλπ κλπ..Φυσίκα επειδη έχει μάθει έτσι μετατρέπει και τις Ελληνίδες σε Ελλεηνίδες ένας ατέρμονος φαύλος κύκλος!

Ο μονος τρόπος να αλλάξει αυτο και να σπάσει αυτός ο φαύλος κύκλος είναι η αφυπνιση των νέων ανδρών πως με την εμφάνιση που έχουν μπορούν να κάνουν θαυματα εκτος χώρας. Εγω νιώθω περήφανος που έχω καταφέρει πάντως να σωσω 2-3 νέους γιους συναδέλφων μου που τους έκανα πλέον σε ηλικια 19-20 χρονων να ξεκινήσουν τα ταξίδια έξω και να μάθουν την ζωή!! Δεν αντέχω να βλέπω την νέα γενιά Ελλήνων που ειναι αντικειμενικα πολύ όμορφη να χαντακώνεται στις εξοδους με πουτσο-παρεες, ποδοσφαιρο, ακυρους καφεδες και αγαμια!!
Ωραιος , και οχι μονο να μην ντρεπονται τα νεα παιδια να λενε οτι πηγαινουν Α.Ευρωπη αλλα να το τονιζουν και απο πανω. Αφηστε τους κομπλεξικους να λενε οτι θελουν ...
 

nacho_scocco

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.716
Κριτικές
3
Like
192
Πόντοι
16
Καλησπέρα στο φόρουμ!
Σχεδιάζω για ένα ταξιδάκι στο Κίεβο,αρχές Αυγούστου,ένεκα 1-2 γνωριμιών με κάτι Ουκρανάκια από εδώ.Δεν είναι και σίγουρο τι θα παίξει,αλλά ακόμα και αν όχι,θέλω να αρπάξω την ευκαιρία για λίγο σεξοτουρισμό.
Κατ'αρχήν στα βασικά,εκτός από διαβατήριο θέλει και βίζα?
Που προτείνετε να μείνω αξιοπρεπώς και χωρίς να μου πιάσουν τον  :kissass2:
Ξέρω Ρωσσικά,οπότε να απευθυνθώ σε κάναν τάριφ,άμα τη αφίξει μου στο αεροδρόμιο?
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.440
Like
7.969
Πόντοι
2.356
^ Βιζα δεν θελει , σπυρος και love μπορουνε να σου πουνε για το που θα μεινεις καλυτερα ...
αφου ξερεις και ρωσσικα οπως λες ,,, επιτυχια θα εχει το ταξιδι σου και απλα απολαυσε το.
 

nacho_scocco

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.716
Κριτικές
3
Like
192
Πόντοι
16
^ Βιζα δεν θελει , σπυρος και love μπορουνε να σου πουνε για το που θα μεινεις καλυτερα ...
αφου ξερεις και ρωσσικα οπως λες ,,, επιτυχια θα εχει το ταξιδι σου και απλα απολαυσε το.
Όταν θα οριστικοποιηθεί ημερομηνία,είχα σκοπό να ρωτήσω ποια παιδιά θα βρίσκονται εκείνη την χρονική περίοδο.Θα χαρώ πολύ να συναντήσω και όποιον το επιθυμεί.Δεν πάω με τρελό μπάτζετ,ούτε για πολλές μέρες(7-8 περίπου),οπότε κρατώ μικρό καλάθι.Στη χειρότερη,όμως,πιστεύω ότι θα μπορώ να ποντάρω vfm στο πληρωμένο!
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.440
Like
7.969
Πόντοι
2.356
Όταν θα οριστικοποιηθεί ημερομηνία,είχα σκοπό να ρωτήσω ποια παιδιά θα βρίσκονται εκείνη την χρονική περίοδο.Θα χαρώ πολύ να συναντήσω και όποιον το επιθυμεί.Δεν πάω με τρελό μπάτζετ,ούτε για πολλές μέρες(7-8 περίπου),οπότε κρατώ μικρό καλάθι.Στη χειρότερη,όμως,πιστεύω ότι θα μπορώ να ποντάρω vfm στο πληρωμένο!
vfm στο πληρωμενο σε συγκριση με Ελλαδα δεν ειναι ...
στα διαμερισματα(σαλον) εχει 2000 γκριβνα δηλ 60 ευρω περιπου για μια ωρα και δυο πηδηματα.
καλες ειναι αλλα μην περιμενεις μουναρες , κρατησε αυτη την διευθυνση Baseina 23 ειναι στο κεντρο , τελευταιος οροφος και ειχε 5-6 κοπελλες μεσα.
καλυτερα να πας με ταριφα που τον ξερουν γιατι αλλιως μπορει να μην σου ανοιξουνε καν ...
αλλιως Carribean που βγαινει πιο ακριβα και απο ιντερνετ που εχει πολλες στην ιδια τιμη πανω κατω με τα σαλον.
 

nacho_scocco

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.716
Κριτικές
3
Like
192
Πόντοι
16
vfm στο πληρωμενο σε συγκριση με Ελλαδα δεν ειναι ...
στα διαμερισματα(σαλον) εχει 2000 γκριβνα δηλ 60 ευρω περιπου για μια ωρα και δυο πηδηματα.
καλες ειναι αλλα μην περιμενεις μουναρες , κρατησε αυτη την διευθυνση Baseina 23 ειναι στο κεντρο , τελευταιος οροφος και ειχε 5-6 κοπελλες μεσα.
καλυτερα να πας με ταριφα που τον ξερουν γιατι αλλιως μπορει να μην σου ανοιξουνε καν ...
αλλιως Carribean που βγαινει πιο ακριβα και απο ιντερνετ που εχει πολλες στην ιδια τιμη πανω κατω με τα σαλον.
Ντάξει,60 για μια ωρίτσα,εμένα προσωπικά μου φαίνεται not bad at all! ;)
Βλέποντας και κάνοντας.Σίγουρα θα ψάξω να συνεννοηθώ με κάναν ταρίφα της προκοπής.Για το Carribean έχω διαβάσει στο εν λόγω νήμα και σίγουρα μια επίσκεψη οπωσδήποτε θα την κάνω!
Ευχαριστώ για τις ινφο!
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
χαθηκε παλι η μερα σημερα.δεν ξαναπατω ντιριπασοσκαγια.εδω και ενα χρονο δεν πατουσα απο τα μαχαζακια εκει και χτες εκανα το λαθος να πιω  ενα καφε.ουτε τηλεφωνο δεν βρηκα.το σαμσουνγ α3 2018 ειναι 240 αλλα εχει μοντελα 2018 με 100.χτες φταιω γιατι εκανα πανω κατω βολτα απο εκει και ντιριπασοσκαγια.το μπαρ ρεστοραν υταν σχεδον αδειο και εφυγα.που να κυκλοφορω τωρα με πρισμενο μαγουλο και μαυρα ματια.
αυτοι και να τουσ βρουνε τους αφηνουν την επομενη.
 

slaviani

Προμότορας
Εγγρ.
4 Μαΐ 2015
Μηνύματα
1.425
Κριτικές
267
Like
533
χαρη πως τα καταφερνεις και τρως συνεχεια μπουφλες δεν το χωραει ο νους μου
ρολογα δεν σε επικρινω απλα επισημενω
 

slaviani

Προμότορας
Εγγρ.
4 Μαΐ 2015
Μηνύματα
1.425
Κριτικές
267
Like
533
^ Απορω ρε συ που πας και μπλεκεις ... τελος παντων

ωραιος ο δασκαλος ,ευγενης ,χαμηλων τονων και ουσιωδης οπως και στον γραπτο του λογο
και σχεδον "σειρα" ειμαστε  :grin:
τοσο γερος εισαι τασους? σαν τον μιδα ενα πραγμα?
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
υπαρχουν 3 σεναρια.το πρωτο οτι ηταν οργανωμενο γιατι οι αστυνομικοι βρηκανε μαχαιρι πτησομενο με την
λεπηδα ετοιμη ψυλα πανω απο το γραματοκηβωτιο.ο γειτονας εκανε στροφη και ειπε στο ιδιο σημειο πλακωσαν αλλο τουριστα ενοικο και εναν γειτονα.με την δηλωση αυτη του μαγαζοτορα δεν τον εχω υποπτο γιατι δεν θα συνφερνε τα αλλα περιστατικα και να λεει ειναι πολλα ατομα,εκτελεστης,παρακολουθηση
και περνουν ο ενας τον αλλο.ο θειος μου και ο φιλος σου που ζει μονιμα λενε υπαρχουν 2 συμοριες γιαρμαρκετ η τουρκοαζερικη και η ουκρανικη.λεει δεν νομιζω να στιν ξαναφερουν για τωρα.
οταν ηπιαμε τον καφε μας μου φωναξε μια κοπελα απο καφε που παντα σχολανει με τους αλλους απο δουλεια και στον δρομο ειδε και ο αλλος κυπριος καπειους που μας εβλεπαν.αυτυοι μαλλον ειδοπειησαν τους αλλους 2 που περιμεναν.η πορτα ειναι σκοπιμα χαλασμενη και δεν χρειαζετε κοδικο.ετσι το εκαναν επιχειρηση το κολπο.οι πρωτοι υποπτοι ηταν οι 2 ταξιτζηδες που ειναι μονιμα εκει και ο ενας με ξερει χρονια και ξεγελα ολους τους ξενους με τιμες και πουτανες.με παρακολουθουσαν συνεχεια μιση ωρα πριν αλλα συνεχισα να προκαλω κανωντας πανω κατω βολτα.δεν ειχε κοσμο στο μπαρ ρεστοραν ενω αρκαδια τα ιδια θα παθω
 

Target 600

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2018
Μηνύματα
883
Like
1.496
Πόντοι
206
Καλησπέρα στο φόρουμ!
Σχεδιάζω για ένα ταξιδάκι στο Κίεβο,αρχές Αυγούστου,ένεκα 1-2 γνωριμιών με κάτι Ουκρανάκια από εδώ.Δεν είναι και σίγουρο τι θα παίξει,αλλά ακόμα και αν όχι,θέλω να αρπάξω την ευκαιρία για λίγο σεξοτουρισμό.
Κατ'αρχήν στα βασικά,εκτός από διαβατήριο θέλει και βίζα?
Που προτείνετε να μείνω αξιοπρεπώς και χωρίς να μου πιάσουν τον  :kissass2:
Ξέρω Ρωσσικά,οπότε να απευθυνθώ σε κάναν τάριφ,άμα τη αφίξει μου στο αεροδρόμιο?

Πολλά LIKE για το αβατάρ. Σε αναλαμβάνω προσωπικά γιατί είναι διαφορετικό να είσαι ΑΕΚΑΡΑ. Δε θες βίζα. Ψάξε airbnb. Για πρώτη φορά μείνει όσο πιο κοντά από Κρεσάτικ μπορείς, μέχρι να πάρεις τον άερα του μέρους. Κατέβασε uber. Ο πιο φτηνός και ασφαλής τρόπος, μακριά από ταρίφες, είσαι άπειρος ακόμα. Πληρωμένο ρώτα Τάσο, ξέρει για διαμερίσματα. Παίξε ίντερνετ όσο μπορείς. Πες ήρθα για διακοπές και για μία συνέντευξη σε μια ελληνική εταιρεία για δουλειά. Μην πεις για μπίζνες. Αυτά, καλό βόλι.
 

nacho_scocco

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.716
Κριτικές
3
Like
192
Πόντοι
16
Πολλά LIKE για το αβατάρ. Σε αναλαμβάνω προσωπικά γιατί είναι διαφορετικό να είσαι ΑΕΚΑΡΑ. Δε θες βίζα. Ψάξε airbnb. Για πρώτη φορά μείνει όσο πιο κοντά από Κρεσάτικ μπορείς, μέχρι να πάρεις τον άερα του μέρους. Κατέβασε uber. Ο πιο φτηνός και ασφαλής τρόπος, μακριά από ταρίφες, είσαι άπειρος ακόμα. Πληρωμένο ρώτα Τάσο, ξέρει για διαμερίσματα. Παίξε ίντερνετ όσο μπορείς. Πες ήρθα για διακοπές και για μία συνέντευξη σε μια ελληνική εταιρεία για δουλειά. Μην πεις για μπίζνες. Αυτά, καλό βόλι.
Σ'ευχαριστώ ρε μαν! ;)
Μέσα στον επόμενο μήνα θα πω περισσότερες λεπτομέρειες για το πόσο και πότε περίπου θα πάω.Έχω πάρε-δώσε με 2 Ουκρανάκια εδώ Ελλάδα,οι οποίες θα είναι από τέλη Ιούλη επάνω.Παίζω και εδώ μπαλίτσα μαζί τους,αλλά γιατί όχι και πάνω.
Αν όχι,who cares,ευκαιρία να εξερευνήσω το Κίεβο,όσο θα μου το επιτρέψει ο χρόνος και το χρήμα που θα διαθέσω.
Υ.Γ:Μία από τις δύο μου πέταξε και το εξής:"Αφού με βλέπεις και εδώ(Ελλάδα),γιατί θες να έρθεις και Ουκρανία το καλοκαίρι?" και αφού έδωσα την πυρφορίστικη απάντηση "μα για να είμαι συνεχώς μαζί σου",μου απάντησε "ε τότε,μάλλον,θα πρέπει να είμαι συνέχεια μαζί σου,αν αποφασίσεις να έρθεις Ουκρανία".
Στη συνέχεια,και καλά χιουμοριστικά,την ρώτησα "γιατί,λες να μείνω για πάντα εκεί?",μου είπε με αφοπλιστικό στυλ "μιας και ξέρεις Ρώσικα,σίγουρα δεν θα αισθανθείς ξένος εκεί".
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom