Νέα

Τί γίνεται με Κίεβο;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα scientist
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.251
Κριτικές
19
Like
7.222
Πόντοι
3.346
φιλε μιλουσα με εναν φιλαρακι κ τον ελεγα στην Ελλαδα οποιος πιασει γκομενα κ μπαζο να ειναι το παιζει λες και ειναι ο Θεος αυτοπροσωπος κ αυτος απαντησε αφου ολοι ειμαστε αγαμητοι εδω,μονο αν εχεις σχεση γαμας εδω  :S :2funny: :2funny:
Να γελας κ να κλαις δηλαδη.Πριν κανα 2 χρονια ενας 45αρης μ ειπε οτι στην δικια του την εποχη για να πηδηξεις επρεπε να κανεις ταμα  :2funny: :2funny: :2funny:

πολυ σωστα  :thumbsup:
 

Rapturee

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2012
Μηνύματα
446
Like
254
Πόντοι
21
Άρα στις διακοπές γαμάει μόνο όποιος πάει με γκόμενα.Είτε ελλεηνίδα που έχει σχέση,είτε ξένη που την φέρνει και την ξεναγεί.

Όποιος πάει με άλλους 2-3 ψωλαραίους αυνάνες,απλά πετάει τα λεφτά του και δεν θα έχει να θυμάται τίποτα.
Γιατι, διαφωνεις? :rolleyes:
 

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.917
Like
1.448
Πόντοι
216
Μαλακίες τρέχεται στα εξωτερικά αντι να πάτε σε παρτάκια Σκίαθο όπως το videaki (ήμουν περσι)


Δεν μπορειτε να καταλαβετε τι γαμήσι παίζει εκεί. Παλικαράκια λιωμένα όλο το χρόνο στα γυμναστηρία, πάντα με μούσι και tatoo, ελληνίδες με κωλαράκια εξω να τα κουνάνε και να πίνουνε το ποτό με ύφος Αθηνάς Ωνάση. Τελικά ένα πάρτυ που απλά μένουν όλοι μόνοι στο τέλος κάνοντας φιγούρα στον εαυτό τους και παίρνοντας φωτος instagram. Πόσο θα είχε αλλάξει το σκηνικο αν τα μισα απο αυτα τα παλικαρια είχαν καταλάβει την αξία τους στο εξωτερικό την δεκαετία που χάθηκε αντι να ζουν την κατάσταση απλά του αυνανισμού μεσω του ματιού ("Άσε φίλε είμαι σκιάθο και γίνεται χαμος!!" Γάμησες?Όχι αλλά χαμος στου λέω μουνια παντού!!

Μονο αυτά αξίζουν στα νησία..Να έχεις μία να την πηγαίνεις να λίωνεις στα μπάνια στις φοβερές παραλιές, στο φαι και στην πούτσα..Η κακομοιριά όμως να στήνεσαι κάτω απο την μπάρα με τα αυνανια και να χειροκροτάς τις αδιάφορες προς εσένα Ελληνίδες είναι απάλευτη. Αν αυτά τα παλικαρια είχαν μάθει την ryanair αντι να να χειροκροτανε παρέα με τους άλλους ξυρισμένους μουσάτους μεσα στην αγαμία θα περνάγανε την φάση που περιέγραψες - εκει είναι το όνειρο!!! Και ασε τις χοντροκόλες Ελληνίδες μόνες εκει αν αυτοθαυμάζονατι με γυρισμένη την πλάτη.

Μπραβο ντοκτορα, οπως τα λες ακριβως ειναι....
Θα θελα να ξυπνησουν οι Ελληνες, αλλα δυσκολο το βρισκω....
 

Pink_floyd

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Σεπ 2007
Μηνύματα
726
Κριτικές
22
Like
644
Πόντοι
6.065
θα ηθελα καποια στιγμη να το αναλυσεις πιο διεξοδικα και με περισσοτερες λεπτομερειες
γιατι με ενδιαφερει πολυ η αποψη σου. καποια πραγματα μπορει να μην γινουν αντιληπτα με μια ξερη μονολεκτικη απαντηση καθως και οι εμπειριες και τα βιωματα του καθενος διαφερουν διοτι ο καθενας εχει τις δικιες του παραστασεις πανω σ' αυτο το θεμα.

πιστευω οτι εχεις να πεις πολλα ενδιαφεροντα πραγματα αν το αναπτυξεις οπως το βλεπεις απο τη δικη σου οπτικη γωνια  :hi:

Θα στο αναπτυσσω συνεχεια ...

Ξερεις τι πιστευω ? Οτι ο μεγαλυτερος συντελεστης που εφερε τις ελληνιδες σε αυτη την κατασταση, ειμαστε εμεις οι Ελληνες.

Νομιζω ολοι μας εχουμε πιασει τον εαυτο μας να φανταζεται οτι η γκομενα μας μπορει να μιλαει με αλλους, μπορει να μας κερατωνει, μπορει να μη μας γουσταρει κλπ κλπ. Αυτο ναι μεν μπορει να συμβαινει εν μεροι, αλλα παντα εμεις , με τη δικη μας συμπεριφορα τις ωθουμε σε αυτα τα μονοπατια. Φιλε μου βλεπω ΕΛληνες το 2018 να ζηλευουν παθολογικα και σε βαθμο ασφυξιας την αλλη. Να τις απαγορευουν να φορανε ρουχα, να επιτασσουν σεμνη εμφανιση (δηλαδη φουστα κατω απ το γονατο, κ μακρυμανικα) απο φοβο μη τις δει κανενας αλλος κ τις χασουν. Αρα ειναι λογικο οτι οταν καποιον πας να τον φυλακισεις, αυτος να προσπαθησει να αποδρασει..

Επισης ποια γυναικα γουσταρει, καβλωνει το μουνι της με εναν ανασφαλη αντρα ? Θα σου πω εγω, καμια !

Οταν ομως τα παιδια αυτα θεωρουν οτι πρεπει να εχουν ενα συγκεκριμενο Lifestyle ηττοπαθειας, να ακουνε πχ παντελιδη (κ ολους αυτους κ αυτες), ο οποιος μιλαει για προδοσιες , για πουστιες , για παρατημα.. ε αυτα θα ερθουν στη ζωη τους.


Κανενας ανθρωπος οταν πας να τον φυλακισεις δεν το δεχεται κ γιαυτο βλεπεις πολλες κ μιλανε με αλλους στα social

Μιλαμε για το 80-90% των Ελληνων οτι εχουν τετοιες συμπεριφορες.

Αν δεν αλλαξει αυτο, μονο κατεστραμενες προβληματικες θα δεχονται να γαμιουνται με μας μονο κ μονο για να καβατζωθουν καπου. Μην κοιτας απο τον εαυτο σου που φαινεσαι νορμαλ παλληκαρι και μπορει και το δουλευεις το φλερτ! Οι πιο πολλοι θεωρουν οτι δεν γαμανε γιατι δεν εχουν να πληρωσουν μια σαμπανια Μοετ στο κλαμπ (στο οποιο κλαμπ η αναλογια αντρων γυναικων ειναι 80-20) αφηνοντας τον εγκεφαλο τους καμενο. Ενω με το που βρισκουν καποια την  αναγκαζουν να ντυνεται σαν θιτσα κ απαιτουν να διαγραψει ινστα facebook κλπ.. Και τι δινουν αυτοι σαν ανταλλαγμα ? ΝΑΙ σε ολα.. οτι θελει η αλλη(φτανει να μη τη χασει  )

Ολα αυτα, δηλαδη η παιδεια της κοινωνιας μας ηταν παντα λαθος στην ΕΛλαδα και παντα σωστα δομημενα στην ανατολικη Ευρωπη.

Το οτι εμεις για 30 ετη περιπου πλουτισαμε ενω αυτοι φτωχυναν, το οτι αυτοι επεσαν κοινωνικα ενω εμεις ανεβηκαμε ηταν μια στρεβλωση της πραγματικοτητας η οποια με πολυ γρηγορους ρυθμους επανερχεται.

Ο Ελληνας προοδευσε πληρως απελευθερωμενος, με την αυτοπεποιθηση του, με τη γυναικα του στη θεση της, με το σπαθι του.. Δειτε λιγο γυρω σας τι παλληκαρια υπαρχουν ακομα κ τα νορμαλ, που βλεπουν ενα ωραιο μουνι κ βλεπεις θαυμασμο σαν να περναει μπροστα τους ο Κιμ Γιονγκ (αντι να περναμε εμεις κ να αναστατωνονται οι γυναικες, οπως θα επρεπε κανονικα)

Καπως ετσι για μενα Βενεδικτε εχει διαμορφωθει η κατασταση. Δεν ξερω αν απαντησα με το δικο μου τροπο ενα κομματι της ερωτησης σου, πες μου αν θες κατι.
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.251
Κριτικές
19
Like
7.222
Πόντοι
3.346
Θα στο αναπτυσσω συνεχεια ...

Ξερεις τι πιστευω ? Οτι ο μεγαλυτερος συντελεστης που εφερε τις ελληνιδες σε αυτη την κατασταση, ειμαστε εμεις οι Ελληνες.

Νομιζω ολοι μας εχουμε πιασει τον εαυτο μας να φανταζεται οτι η γκομενα μας μπορει να μιλαει με αλλους, μπορει να μας κερατωνει, μπορει να μη μας γουσταρει κλπ κλπ. Αυτο ναι μεν μπορει να συμβαινει εν μεροι, αλλα παντα εμεις , με τη δικη μας συμπεριφορα τις ωθουμε σε αυτα τα μονοπατια. Φιλε μου βλεπω ΕΛληνες το 2018 να ζηλευουν παθολογικα και σε βαθμο ασφυξιας την αλλη. Να τις απαγορευουν να φορανε ρουχα, να επιτασσουν σεμνη εμφανιση (δηλαδη φουστα κατω απ το γονατο, κ μακρυμανικα) απο φοβο μη τις δει κανενας αλλος κ τις χασουν. Αρα ειναι λογικο οτι οταν καποιον πας να τον φυλακισεις, αυτος να προσπαθησει να αποδρασει..

Επισης ποια γυναικα γουσταρει, καβλωνει το μουνι της με εναν ανασφαλη αντρα ? Θα σου πω εγω, καμια !

Οταν ομως τα παιδια αυτα θεωρουν οτι πρεπει να εχουν ενα συγκεκριμενο Lifestyle ηττοπαθειας, να ακουνε πχ παντελιδη (κ ολους αυτους κ αυτες), ο οποιος μιλαει για προδοσιες , για πουστιες , για παρατημα.. ε αυτα θα ερθουν στη ζωη τους.


Κανενας ανθρωπος οταν πας να τον φυλακισεις δεν το δεχεται κ γιαυτο βλεπεις πολλες κ μιλανε με αλλους στα social

Μιλαμε για το 80-90% των Ελληνων οτι εχουν τετοιες συμπεριφορες.

Αν δεν αλλαξει αυτο, μονο κατεστραμενες προβληματικες θα δεχονται να γαμιουνται με μας μονο κ μονο για να καβατζωθουν καπου. Μην κοιτας απο τον εαυτο σου που φαινεσαι νορμαλ παλληκαρι και μπορει και το δουλευεις το φλερτ! Οι πιο πολλοι θεωρουν οτι δεν γαμανε γιατι δεν εχουν να πληρωσουν μια σαμπανια Μοετ στο κλαμπ (στο οποιο κλαμπ η αναλογια αντρων γυναικων ειναι 80-20) αφηνοντας τον εγκεφαλο τους καμενο. Ενω με το που βρισκουν καποια την  αναγκαζουν να ντυνεται σαν θιτσα κ απαιτουν να διαγραψει ινστα facebook κλπ.. Και τι δινουν αυτοι σαν ανταλλαγμα ? ΝΑΙ σε ολα.. οτι θελει η αλλη(φτανει να μη τη χασει  )

Ολα αυτα, δηλαδη η παιδεια της κοινωνιας μας ηταν παντα λαθος στην ΕΛλαδα και παντα σωστα δομημενα στην ανατολικη Ευρωπη.

Το οτι εμεις για 30 ετη περιπου πλουτισαμε ενω αυτοι φτωχυναν, το οτι αυτοι επεσαν κοινωνικα ενω εμεις ανεβηκαμε ηταν μια στρεβλωση της πραγματικοτητας η οποια με πολυ γρηγορους ρυθμους επανερχεται.

Ο Ελληνας προοδευσε πληρως απελευθερωμενος, με την αυτοπεποιθηση του, με τη γυναικα του στη θεση της, με το σπαθι του.. Δειτε λιγο γυρω σας τι παλληκαρια υπαρχουν ακομα κ τα νορμαλ, που βλεπουν ενα ωραιο μουνι κ βλεπεις θαυμασμο σαν να περναει μπροστα τους ο Κιμ Γιονγκ (αντι να περναμε εμεις κ να αναστατωνονται οι γυναικες, οπως θα επρεπε κανονικα)

Καπως ετσι για μενα Βενεδικτε εχει διαμορφωθει η κατασταση. Δεν ξερω αν απαντησα με το δικο μου τροπο ενα κομματι της ερωτησης σου, πες μου αν θες κατι.

με καλυψες σε ολα  :hi:

και εγω τα ιδια ακριβως πιστευω

αν βρω λιγο χρονο θα πω και εγω καποια πραγματακια πανω σ' αυτα που εγραψες

θα τονισω μονο αυτο το κομματι που ειπες οτι το υπαιτιοι για αυτην την κατασταση που εχουν φτασει οι γυναικες ειμαστε εμεις οι αντρες.

θα ηθελα πραγματικα να διαβαζαν οσοι μπορουσαν τις τελευταιες περιπου 20 σελιδες απο τον νημα εδω διοτι εχουν γραφτει παρα πολυ ουσιωδη και ομορφα πραγματα ισως και να βοηθουσαν στην αλλαγη του τροπου  σκεψης αρκετων ανθρωπων.

οτι διαβαζουν πολλοι το site το διαβαζουν, για το νημα εδω δεν ξερω τι ποσοστο το διαβαζει.

την καλημερα μου  :hi:
 

dragcrx

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2006
Μηνύματα
673
Like
2.080
Πόντοι
446
Ρεσιταλ γνωσεων απο τους ελληνες International στις τελευταιες 20 σελιδες.
Μακαρι να τα διαβαζαν ολοι και κυριως να ειχαν σκοπο να τα κανουν αλλα...
Θα επανερθω καποια στιγμη με νεα κειμενα γροθια στο κατεστημενο γιατι οταν βλεπω επιπεδο γνωσεων φτιαχνομαι και δινω και εγω τον καλυτερο μου εαυτο...Απλα ειναι καλοκαιρι οι δουλειες τρεχουν...
Θα χαρω βεβαια να δω οσους πιο πολλους μπορω το καλοκαιρι απο κοντα.
Φιλια πολλα σε ολους
 

dragcrx

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2006
Μηνύματα
673
Like
2.080
Πόντοι
446
Μαλακίες τρέχεται στα εξωτερικά αντι να πάτε σε παρτάκια Σκίαθο όπως το videaki (ήμουν περσι)


Δεν μπορειτε να καταλαβετε τι γαμήσι παίζει εκεί. Παλικαράκια λιωμένα όλο το χρόνο στα γυμναστηρία, πάντα με μούσι και tatoo, ελληνίδες με κωλαράκια εξω να τα κουνάνε και να πίνουνε το ποτό με ύφος Αθηνάς Ωνάση. Τελικά ένα πάρτυ που απλά μένουν όλοι μόνοι στο τέλος κάνοντας φιγούρα στον εαυτό τους και παίρνοντας φωτος instagram. Πόσο θα είχε αλλάξει το σκηνικο αν τα μισα απο αυτα τα παλικαρια είχαν καταλάβει την αξία τους στο εξωτερικό την δεκαετία που χάθηκε αντι να ζουν την κατάσταση απλά του αυνανισμού μεσω του ματιού ("Άσε φίλε είμαι σκιάθο και γίνεται χαμος!!" Γάμησες?Όχι αλλά χαμος στου λέω μουνια παντού!!
Α ρε Love τι μου ξυνεις τις ατακες που ακουω καθε εβδομαδα...Ελα Βερτη χαμος απο μουνια ελα γλυφαδα χαμος και στο τελος ρωτω γαμησε κανενας???Σιγη
Αλλο παραδειγμα παμε στην ταδε καφετερια εχει μουνια..Παω(πρωτη φορα)που ειναι του λεω τα μουνια??
Να δε τα βλεπεις κοιτα τις σερβιτορες!!!!

Ελλας 2018

Αν ειχαν καταλαβει ολοι αυτοι τι δυναμη θα ειχαν στα big 4 τα τελευταια 30χρονια θα ειχαν αυτοκτονησει...
 

dragcrx

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2006
Μηνύματα
673
Like
2.080
Πόντοι
446
με καλυψες σε ολα  :hi:

και εγω τα ιδια ακριβως πιστευω

αν βρω λιγο χρονο θα πω και εγω καποια πραγματακια πανω σ' αυτα που εγραψες

θα τονισω μονο αυτο το κομματι που ειπες οτι το υπαιτιοι για αυτην την κατασταση που εχουν φτασει οι γυναικες ειμαστε εμεις οι αντρες.

θα ηθελα πραγματικα να διαβαζαν οσοι μπορουσαν τις τελευταιες περιπου 20 σελιδες απο τον νημα εδω διοτι εχουν γραφτει παρα πολυ ουσιωδη και ομορφα πραγματα ισως και να βοηθουσαν στην αλλαγη του τροπου  σκεψης αρκετων ανθρωπων.

οτι διαβαζουν πολλοι το site το διαβαζουν, για το νημα εδω δεν ξερω τι ποσοστο το διαβαζει.

την καλημερα μου  :hi:
το βασικοτερο συμπερασμα

ΓΙΑ ΟΛΑ ΟΣΑ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΦΤΑΙΝΕ ΜΟΝΟ ΟΙ ΑΝΤΡΕΣ...οταν θα βρω χρονο θα γραψω παρα πολλα σε αυτο...
 

dragcrx

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2006
Μηνύματα
673
Like
2.080
Πόντοι
446
Μονο αυτά αξίζουν στα νησία..Να έχεις μία να την πηγαίνεις να λίωνεις στα μπάνια στις φοβερές παραλιές, στο φαι και στην πούτσα..Η κακομοιριά όμως να στήνεσαι κάτω απο την μπάρα με τα αυνανια και να χειροκροτάς τις αδιάφορες προς εσένα Ελληνίδες είναι απάλευτη. Αν αυτά τα παλικαρια είχαν μάθει την ryanair αντι να να χειροκροτανε παρέα με τους άλλους ξυρισμένους μουσάτους μεσα στην αγαμία θα περνάγανε την φάση που περιέγραψες - εκει είναι το όνειρο!!! Και ασε τις χοντροκόλες Ελληνίδες μόνες εκει αν αυτοθαυμάζονατι με γυρισμένη την πλάτη.
το greek effect...
θεε μου ποσες φορες εχω πει σε φιλους μου ρε μαλακα τι πας απο κατω και χειροκροτας κερνας κλπ εχει γαμησει ποτε ετσι???οχι???Αρα γιατι το κανεις???ακομα μου απαντανε
Αλλο παραδειγμα 1ο τραπεζι σε γνωστο τραγουδιστη διπλα παρεα αντρες εχουν κανει λογαριασμο 10000ευρω περιπου...Μιλαμε με 2-3 πανω στο χαμο και στα τσουγρισματα που κανουν στα 1α τραπεζια τους λεω ξερετε με αυτα τα λεφτα που πετατε σημερα ποσες γκομενες θα ειχατε στην μοσχα???(ηταν λεφταδες οποτε τους ειπα μοσχα κατευθειαν)λες ρε φιλε μου λεει ο ενας απο τους 2 που μιλαγα???Παρε αυριο το αεροπλανο και τους φιλους σου με 10000 στην τσεπη και πηγαινε μοσχα και αν ξαναπας μπουζουκια εμενα να μου τρυπησεις την μυτη...Με κοιταζε μιση ωρα σαν χαζος δεν ηξερε τι να πιστεψει και τι οχι...Του λεω βλεπεις καμια γκομενα εδω να ασχολειτε??Δικιο εχεις μου λεει αλλα??Τι αλλα ρε του λεω παρε αεροπλανο την πρωτη πρωινη...Δεν ξερω τι εκανε ολο το βραδυ περασε και ηταν μονοι τους και το σκεφτοντουσαν...Αλλο βραδυ με Ρωσο φιλο μου με εισοδημα 100000 το μηνα μου ειπε το παραπανω αμα ειμουν σε μαγαζι στην μοσχα και χαλαγε 5000ευρω(τοσα εδωσε εκεινο το βραδυ)ολες οι γκομενες θα ηταν γυρω μου και εδω καμια δεν μου δινει σημασια...Πω πως τις εχετε χαλασει ετσι εσεις φταιτε για ολα..
Οταν εχω χρονο θα γραψω πολλα...
Οπως και αν με προκαλεσουν ξανα θα γραψω για το τι παρακαλια κανουν οι ελληνες πιρφοροι πισω απο τις καμερες...Aυτα που μπροστα σας σας λενε την κανω οτι θελω την χοντρη και μολις ερχετε η χοντρη καθεται προσοχη οπως καθετε ο νεοσυλλεκτος που περναει ο ΑΓΕΕΘΑ απο μπροστα του...
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.251
Κριτικές
19
Like
7.222
Πόντοι
3.346
Ρεσιταλ γνωσεων απο τους ελληνες International στις τελευταιες 20 σελιδες.
Μακαρι να τα διαβαζαν ολοι και κυριως να ειχαν σκοπο να τα κανουν αλλα...
Θα επανερθω καποια στιγμη με νεα κειμενα γροθια στο κατεστημενο γιατι οταν βλεπω επιπεδο γνωσεων φτιαχνομαι και δινω και εγω τον καλυτερο μου εαυτο...Απλα ειναι καλοκαιρι οι δουλειες τρεχουν...
Θα χαρω βεβαια να δω οσους πιο πολλους μπορω το καλοκαιρι απο κοντα.
Φιλια πολλα σε ολους

την καλημερα μου Σπυρο  :hi: και εγω απο την δουλειά γραφω τωρα

καποιες μερες μεσα στον Ιουλιο θα ρθω κατω, μακαρι να μπορει να ρθει και ο Τασος παντως θα ειμαστε σε επικοινωνια  :smiley6600:

τελη του μηνα περιμενω τον target600 να ερθει παραλια

 

dragcrx

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2006
Μηνύματα
673
Like
2.080
Πόντοι
446
την καλημερα μου Σπυρο  :hi: και εγω απο την δουλειά γραφω τωρα

καποιες μερες μεσα στον Ιουλιο θα ρθω κατω, μακαρι να μπορει να ρθει και ο Τασος παντως θα ειμαστε σε επικοινωνια  :smiley6600:

τελη του μηνα περιμενω τον target600 να ερθει παραλια
Τελεια δεν βλεπω την ωρα
 

DR_LOVE

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.519
Like
1.890
Πόντοι
216
Εγω πάντως διαφωνω με τα περισσότερα που γραφει ο συναγωνιστής Pink_floyd κυρίως στο το ποσοστό πως το 90% των Ελλήνων ειναι παθολογικά ζηλιάριδες και αυτή ειναι η κύρια αιτία που οι Ελληνίδες είναι έτσι. Υπάρχουν ασφαλώς ζηλιάρηδες αλλά το ποσοστό αυτο δεν θα είναι πάνω απο 10-15%.

Το άλλο 85 % έχει ακριβως την αντίθετη συμπεριφορά και αυτό ειναι που έχει χαλάσει τις Ελληνίδες. Η πυρφορίαση και η μουνοδουλίαση!! Προσκυνανε την γυναίκα, κάνουν οποιαδήποτε χάρη, πέφτουν στα γόνατα, τρεχουν απο πίσω, την βάζουν σε πρώτη προτεραιότητα σε σχέση με οικογένεια φίλους χομπι κλπ Και μου λέτε να τολμήσουν να της πουν μην φοράς κοντή φούστα???Με δουλευετε??Αν της πεις δεν μου αρέσει ο σκύλος σου να χεζει δίπλα μου, δεν μου αρέσει να πάω εκει που πάντα εσυ θές, να με χειραγωγείς πλήρως, να ανεχομαι τις φίλες σου σε έχει στείλει στο διάολο άμεσα ετος 2018. Περιμένουν 100 μουνόδουλοι απο πίσω..Και εσεις μου λέτε πως ειναι Μέση Ανατολή και οι άντρες τις πιέζουν κίολας! Δεν ξέρω μηπως στα χωρία γίνονται αυτά (πιθανόν) αλλά στην  Αθηνα οι συμπεριφορες αυτές ειναι μια πολύ μικρή μειοψηφια με τις επιλογες που έχει μια Ελληνίδα και σε καμια περίπτωση δεν θα σε ανεχτεί αν δεν εισαι ο τέλειος μουνόδουλος φίλος της!!

Εγω πάντως που δεν ανέχομαι να μένω έστω σε μια ισότιμη σχεση (δεν μιλάω να ειναι ο άντρας απο πανω - που θα έπρεπε) δεν μπορώ να στεριώσω με Ελληνίδες παρόλο τις προσπάθειες που έκανα φέτος να αράξω ενα διάστημα με μια και να ηρεμήσω - ανακτησω δυνάμεις. Στο πρωτο μήνα ηταν σαν να έχω την μάνα μου!! Οχι, κανε αυτό κανε εκεινο, παραπονα κλπ. Στο μηνα τους ελεγα τραβα γαμησου απλά μου ζάλισες τα αρχιδια δεν αντέχω άλλο!! Και ειμαι πολύ cool ατομο γενικά και ανέχομαι δεν δημιουργω εντάσεις και φασαρίες και πάλι δεν παλευοντουσαν!! Λογικό αφου εβλεπα πως τις κυνηγαγανε αλλοι 15 ΠΥΡΦΟΡΟΙ απαιτούσαν να εισαι και εσυ το παιχνιδακι τους ανευ ορων παράδοση!!! ΑΠΛΑ ΟΧΙ!!

Εβλεπα τους πυρφορους να γραφουν καρδούλες και σχόλια στο facebook, μου λέγανε και καλά πως τους την πέφταν έξω που βγαίναν με τις φίλες τους (δεν ασχολιομουν καν εγω πηδούσα άλλες απο πισω) ,ζήλια μηδέν, πίεση μηδέν και πάλι δεν τους έφτανε!! Θέλουν σε κάθε μικρό πράγμα της ζωής σου καθημερινότητας σου να έχουν τον απόλυτο λόγο..Απο το τι θα φας, πως θα ντυθεις, πως θα κάνις το μαλλι, πως θα μιλάς, τι χόμπι θα έχεις τα πάντα!! Σε ακυρώνουν δηλαδή σαν προσωπικότητα πλήρως και θέλουν να σε πλάσουν όπως έχουν φανταστεί αυτες. Απο την άλλη μεριά οι Ελληνες ανέχονται την κάθε μαλακία τους χωρίς να τολμούν να φέρουν αντίδραση..Να ανεχτεις την κάθε μαλακισμένη συμπεριφορά της. Να της πεις δεν μου αρέσει το τσιγαρο..Χεστηκα εγω δεν το κόβω. Δεν μπορω το σκυλι στο κρεβατι δεν με νοιαζει εμενα ειναι το παιδι μου. Πάμε να δουμε και και αυτο που θέλω εγω. Όχι δεν μου αρέσει μονο οτι πω εγω..Αυτη ειναι η κακομαθημενη Ελληνιδα σημερα!! Καλα να μαγειρεψει κλπ ουτε λογός!!
 

Pink_floyd

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Σεπ 2007
Μηνύματα
726
Κριτικές
22
Like
644
Πόντοι
6.065
Εγω πάντως διαφωνω με τα περισσότερα που γραφει ο συναγωνιστής Pink_floyd κυρίως στο το ποσοστό πως το 90% των Ελλήνων ειναι παθολογικά ζηλιάριδες και αυτή ειναι η κύρια αιτία που οι Ελληνίδες είναι έτσι. Υπάρχουν ασφαλώς ζηλιάρηδες αλλά το ποσοστό αυτο δεν θα είναι πάνω απο 10-15%.

Το άλλο 85 % έχει ακριβως την αντίθετη συμπεριφορά και αυτό ειναι που έχει χαλάσει τις Ελληνίδες. Η πυρφορίαση και η μουνοδουλίαση!! Προσκυνανε την γυναίκα, κάνουν οποιαδήποτε χάρη, πέφτουν στα γόνατα, τρεχουν απο πίσω, την βάζουν σε πρώτη προτεραιότητα σε σχέση με οικογένεια φίλους χομπι κλπ Και μου λέτε να τολμήσουν να της πουν μην φοράς κοντή φούστα???Με δουλευετε??Αν της πεις δεν μου αρέσει ο σκύλος σου να χεζει δίπλα μου, δεν μου αρέσει να πάω εκει που πάντα εσυ θές, να με χειραγωγείς πλήρως, να ανεχομαι τις φίλες σου σε έχει στείλει στο διάολο άμεσα ετος 2018. Περιμένουν 100 μουνόδουλοι απο πίσω..Και εσεις μου λέτε πως ειναι Μέση Ανατολή και οι άντρες τις πιέζουν κίολας! Δεν ξέρω μηπως στα χωρία γίνονται αυτά (πιθανόν) αλλά στην  Αθηνα οι συμπεριφορες αυτές ειναι μια πολύ μικρή μειοψηφια με τις επιλογες που έχει μια Ελληνίδα και σε καμια περίπτωση δεν θα σε ανεχτεί αν δεν εισαι ο τέλειος μουνόδουλος φίλος της!!

Εγω πάντως που δεν ανέχομαι να μένω έστω σε μια ισότιμη σχεση (δεν μιλάω να ειναι ο άντρας απο πανω - που θα έπρεπε) δεν μπορώ να στεριώσω με Ελληνίδες παρόλο τις προσπάθειες που έκανα φέτος να αράξω ενα διάστημα με μια και να ηρεμήσω - ανακτησω δυνάμεις. Στο πρωτο μήνα ηταν σαν να έχω την μάνα μου!! Οχι, κανε αυτό κανε εκεινο, παραπονα κλπ. Στο μηνα τους ελεγα τραβα γαμησου απλά μου ζάλισες τα αρχιδια δεν αντέχω άλλο!! Και ειμαι πολύ cool ατομο γενικά και ανέχομαι δεν δημιουργω εντάσεις και φασαρίες και πάλι δεν παλευοντουσαν!! Λογικό αφου εβλεπα πως τις κυνηγαγανε αλλοι 15 ΠΥΡΦΟΡΟΙ απαιτούσαν να εισαι και εσυ το παιχνιδακι τους ανευ ορων παράδοση!!! ΑΠΛΑ ΟΧΙ!!

Εβλεπα τους πυρφορους να γραφουν καρδούλες και σχόλια στο facebook, μου λέγανε και καλά πως τους την πέφταν έξω που βγαίναν με τις φίλες τους (δεν ασχολιομουν καν εγω πηδούσα άλλες απο πισω) ,ζήλια μηδέν, πίεση μηδέν και πάλι δεν τους έφτανε!! Θέλουν σε κάθε μικρό πράγμα της ζωής σου καθημερινότητας σου να έχουν τον απόλυτο λόγο..Απο το τι θα φας, πως θα ντυθεις, πως θα κάνις το μαλλι, πως θα μιλάς, τι χόμπι θα έχεις τα πάντα!! Σε ακυρώνουν δηλαδή σαν προσωπικότητα πλήρως και θέλουν να σε πλάσουν όπως έχουν φανταστεί αυτες. Απο την άλλη μεριά οι Ελληνες ανέχονται την κάθε μαλακία τους χωρίς να τολμούν να φέρουν αντίδραση..Να ανεχτεις την κάθε μαλακισμένη συμπεριφορά της. Να της πεις δεν μου αρέσει το τσιγαρο..Χεστηκα εγω δεν το κόβω. Δεν μπορω το σκυλι στο κρεβατι δεν με νοιαζει εμενα ειναι το παιδι μου. Πάμε να δουμε και και αυτο που θέλω εγω. Όχι δεν μου αρέσει μονο οτι πω εγω..Αυτη ειναι η κακομαθημενη Ελληνιδα σημερα!! Καλα να μαγειρεψει κλπ ουτε λογός!!

Υπαρχει Trade απο πισω ντοκ ! Λεω ναι σε αυτα που θες, λες ναι σε αυτα που θελω.

Οσο θελουν οι γκομενες να αλλαξουν εμας μετατρεποντας σε υποχειρια τους, αλλο τοσο το ιδιο θελουμε κ εμεις να αλλαξουν αυτες !

Μονο που το ανταλλαγμα ειναι ηλιθιο... Πχ λες εσυ, δεν θελω να καβλαντιζεις στο facebook (δηλαδη ζητας κατι που εννοειται οτι δεν πρεπει να γινεται), λεει η αλλη, ωραια τοτε θα παρουμε σκυλακι..  7

παραδειγμα σου εδωσα τωρα ετσι για να καταλαβεις πως το ερμηνευω. Και να σχολιασω κ κατι αλλο, ειναι δυνατον 35ρηδες να τα λενε σε 35αρες ? δεν νοειται φλερτ με διαφορα λιγοτερη απο 7-8 χρονια, δεν σε σεβεται η αλλη. ετσι ηταν ετσι ειναι, ετσι θα ειναι

Ακομα και οι πυρφοροι αγαπουληδες με τις καρδουλες και με τα "κανε με αντ ειμαι πλοκ" μετατρεπονται σε σκληρους σατραπηδες μολις τους κατσει το γκομενακι, και τους βγαζουν το λαδι.

Την καλημερα μου καβλάντη
 

Mounokwlaraki

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2016
Μηνύματα
1.337
Κριτικές
61
Like
3.078
Πόντοι
7.216
Εβλεπα τους πυρφορους να γραφουν καρδούλες και σχόλια στο facebook, μου λέγανε και καλά πως τους την πέφταν έξω που βγαίναν με τις φίλες τους (δεν ασχολιομουν καν εγω πηδούσα άλλες απο πισω) ,ζήλια μηδέν, πίεση μηδέν και πάλι δεν τους έφτανε!! Θέλουν σε κάθε μικρό πράγμα της ζωής σου καθημερινότητας σου να έχουν τον απόλυτο λόγο..Απο το τι θα φας, πως θα ντυθεις, πως θα κάνις το μαλλι, πως θα μιλάς, τι χόμπι θα έχεις τα πάντα!! Σε ακυρώνουν δηλαδή σαν προσωπικότητα πλήρως και θέλουν να σε πλάσουν όπως έχουν φανταστεί αυτες. Απο την άλλη μεριά οι Ελληνες ανέχονται την κάθε μαλακία τους χωρίς να τολμούν να φέρουν αντίδραση..Να ανεχτεις την κάθε μαλακισμένη συμπεριφορά της. Να της πεις δεν μου αρέσει το τσιγαρο..Χεστηκα εγω δεν το κόβω. Δεν μπορω το σκυλι στο κρεβατι δεν με νοιαζει εμενα ειναι το παιδι μου. Πάμε να δουμε και και αυτο που θέλω εγω. Όχι δεν μου αρέσει μονο οτι πω εγω..Αυτη ειναι η κακομαθημενη Ελληνιδα σημερα!! Καλα να μαγειρεψει κλπ ουτε λογός!!

Αυτή την παραγραφο την εχω ζήσεις κι εγώ! Ατόφια όπως είναι!
Ισως και πανω απο μια φορά...
Μήπως είχαμε το ιδιο κομενάκι? :think:
 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
το greek effect...
θεε μου ποσες φορες εχω πει σε φιλους μου ρε μαλακα τι πας απο κατω και χειροκροτας κερνας κλπ εχει γαμησει ποτε ετσι???οχι???Αρα γιατι το κανεις???ακομα μου απαντανε
Αλλο παραδειγμα 1ο τραπεζι σε γνωστο τραγουδιστη διπλα παρεα αντρες εχουν κανει λογαριασμο 10000ευρω περιπου...Μιλαμε με 2-3 πανω στο χαμο και στα τσουγρισματα που κανουν στα 1α τραπεζια τους λεω ξερετε με αυτα τα λεφτα που πετατε σημερα ποσες γκομενες θα ειχατε στην μοσχα???(ηταν λεφταδες οποτε τους ειπα μοσχα κατευθειαν)λες ρε φιλε μου λεει ο ενας απο τους 2 που μιλαγα???Παρε αυριο το αεροπλανο και τους φιλους σου με 10000 στην τσεπη και πηγαινε μοσχα και αν ξαναπας μπουζουκια εμενα να μου τρυπησεις την μυτη...Με κοιταζε μιση ωρα σαν χαζος δεν ηξερε τι να πιστεψει και τι οχι...Του λεω βλεπεις καμια γκομενα εδω να ασχολειτε??Δικιο εχεις μου λεει αλλα??Τι αλλα ρε του λεω παρε αεροπλανο την πρωτη πρωινη...Δεν ξερω τι εκανε ολο το βραδυ περασε και ηταν μονοι τους και το σκεφτοντουσαν...Αλλο βραδυ με Ρωσο φιλο μου με εισοδημα 100000 το μηνα μου ειπε το παραπανω αμα ειμουν σε μαγαζι στην μοσχα και χαλαγε 5000ευρω(τοσα εδωσε εκεινο το βραδυ)ολες οι γκομενες θα ηταν γυρω μου και εδω καμια δεν μου δινει σημασια...Πω πως τις εχετε χαλασει ετσι εσεις φταιτε για ολα..
Οταν εχω χρονο θα γραψω πολλα...
Οπως και αν με προκαλεσουν ξανα θα γραψω για το τι παρακαλια κανουν οι ελληνες πιρφοροι πισω απο τις καμερες...Aυτα που μπροστα σας σας λενε την κανω οτι θελω την χοντρη και μολις ερχετε η χοντρη καθεται προσοχη οπως καθετε ο νεοσυλλεκτος που περναει ο ΑΓΕΕΘΑ απο μπροστα του...
Είναι εκπληκτικό το πόσο συνταυτιζόμαστε σε αυτές τις απόψεις περί ελληνικής νοοτροπίας στο φλερτ!
Θα σας πω στο περίπου κάτι που είχε γράψει κάποιο μέλος πριν χρόνια στο νήμα με τις Ελλεινίδες και πέρασε σχετικά στο ψιλό αλλά εμένα μου αποτυπώθηκε !Το ζουμί είναι στην απορία του Αμερικάνου !
Είχε λοιπόν κάποτε στην Αθήνα φιλοξενούμενους μια παρέα νέων ανδρών Αμερικάνους!Θέλοντας να τους κάνουν μια τέλεια φιλοξενία και να τους δείξουν την έντονη νυχτερινή ζωή της Αθήνας για 2-5 μέρες τους πήγαιναν σε όλα τα hot σημεία διασκέδασης, μπουζούκια,βόρεια προάστια,Γλυφάδα ,Περιστέρι κτλ!Στο τέλος πριν φύγουν όταν ευχαριστούσαν  για τη φιλοξενία και στην ερώτηση αν τους άρεσε η νυχτερινή Αθήνα ρωτάει ο ένας Αμερικάνος το ανεπανάληπτο
"Όλα ωραία όλα αυτά , αλλά που γαμάτε οι Έλληνες γκόμενες;"
 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
Αν και είμαστε off topic θα σου πω τι εκλαμβάνω απο τις γυναίκες!Οι Ελληνίδες εκτός απο τον λεφτά και τον τέλειο εραςτή που ονειρεύονται λένε μια έκφραση συνεχώς "Θέλω πραγματικό άντρα"!!!!!Όμως αυτός δεν έχει καμια σχέση με την Ρώσο -Ουκρανική ερμηνεία της ενοιας του πραγματικού άντρα!Ο ιδανικός άντρας για την Ελληνίδα είναι ο πλήρως χειραγωγήσιμος !!!!Αυτός που θα της επιτρέψει να έχει πρόσβαση σε όλα τα προσωπικά του κουτσομπολιά και θα μπορεί να έχει λόγο σε όλα του τα θέματα! Προσωπικώς δεν είμαι τύπος που θα δώσω δικαιώματα σε καμία να με χειραγωγήσει !Ενώ οι Ανατολικές το λατρεύουν αυτό οι Ελληνίδες το απεχθάνονται!
Dr Love τα ποστ μου προστατεύονται απο c(l)opy right!
Όταν θα ποστάρεις μετά απο εμένα τα ίδια θα λες "Όπως γράφει και άλλο μέλος ....."
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.440
Like
7.969
Πόντοι
2.356
Οταν ομως τα παιδια αυτα θεωρουν οτι πρεπει να εχουν ενα συγκεκριμενο Lifestyle ηττοπαθειας, να ακουνε πχ παντελιδη (κ ολους αυτους κ αυτες), ο οποιος μιλαει για προδοσιες , για πουστιες , για παρατημα.. ε αυτα θα ερθουν στη ζωη τους.
Μα αυτο ακριβως θελει ο ελληνας(η μεγαλη πλειοψηφια), να ποναει.
να ακουσει τα ηλιθια καψουροτραγουδα του και να υποφερει :grin: μονο τοτε το φχαριστιεται πολυ ...
ενδιαμεσα θα βριζει την κοινωνια και την ζωη που τοσο πολυ τον αδικησε χαχα
 

DR_LOVE

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.519
Like
1.890
Πόντοι
216
Μα αυτο ακριβως θελει ο ελληνας(η μεγαλη πλειοψηφια), να ποναει.
να ακουσει τα ηλιθια καψουροτραγουδα του και να υποφερει :grin: μονο τοτε το φχαριστιεται πολυ ...
ενδιαμεσα θα βριζει την κοινωνια και την ζωη που τοσο πολυ τον αδικησε χαχα

Ετσι ακριβως. Γιατί απλά έχει μαθει ο Έλληνας πως για να αποκτησει κάτι το τόσο απλό για τις άλλες χώρες πρέπει να φτυσει αίμα. Πρεπει να παλέψει,πρεπει να κλάψει,πρεπει να προσκυνήσει,πρεπει να την προσέχει μην τον κερατώσει κλπ κλπ..Φυσίκα επειδη έχει μάθει έτσι μετατρέπει και τις Ελληνίδες σε Ελλεηνίδες ένας ατέρμονος φαύλος κύκλος!

Ο μονος τρόπος να αλλάξει αυτο και να σπάσει αυτός ο φαύλος κύκλος είναι η αφυπνιση των νέων ανδρών πως με την εμφάνιση που έχουν μπορούν να κάνουν θαυματα εκτος χώρας. Εγω νιώθω περήφανος που έχω καταφέρει πάντως να σωσω 2-3 νέους γιους συναδέλφων μου που τους έκανα πλέον σε ηλικια 19-20 χρονων να ξεκινήσουν τα ταξίδια έξω και να μάθουν την ζωή!! Δεν αντέχω να βλέπω την νέα γενιά Ελλήνων που ειναι αντικειμενικα πολύ όμορφη να χαντακώνεται στις εξοδους με πουτσο-παρεες, ποδοσφαιρο, ακυρους καφεδες και αγαμια!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom