Νέα

Τί γίνεται με Κίεβο;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα scientist
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.443
Like
7.969
Πόντοι
2.356
Έλα ρε φιλαράκι, υπερβάλλεις.

Κάτι παππούδια είναι που προσφέρουν perfect sex σε ουκρανικά μωρά που σπουδάζουν Αμερική. Μη το χαλάς.

(Στην Αμερική δεν μπορούν να σπουδάσουν οι Αμερικάνες πλέον λόγω κόστους, σπουδάζουν τα ουκρανάκια).
Ρωσσομολδαβη ηταν και σπουδαζε με υποτροφια ,ηλιθιε παντογνωστη.
27 years age gap ... παρε μαντηλι και κλαψε.
 

Συνημμένα

  • IMG_0041.jpg
    IMG_0041.jpg
    72,6 KB · Εμφανίσεις: 46
  • IMG_0043.jpg
    IMG_0043.jpg
    130,1 KB · Εμφανίσεις: 34

Mounokwlaraki

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2016
Μηνύματα
1.337
Κριτικές
61
Like
3.078
Πόντοι
7.216
Το θέμα δεν είναι αν βρισκεται στο Κίεβο ή όχι το θέμα ειναι η απόλυτη διαστρέβλωση της πραγματικότητας και της κοινής λογικής.

....
Βάζω Tinder και badoo Ουκρανία στα 300 Likes που θα στείλλω έχω κοντα στα 80 Matches..Σχεδον 1/3 άντε 1/4.
Βαζω Tinder Αθήνα στα 300 likes έχω 2 matches ηλικιας κοντα στα 40 και μπαζόλες. Άρα διαδίκτυο Αθήνα τέλος Κίεβο για max μέχρι 7αρια φωτιά!!

Βγαίνω σε clubακια Κίεβο φοιτητικά γνωρίζω 20-25 χρονων κοριτσάκια παρόλο που είμαι παππους!! Στους 4 εξόδους 1-2 φορές θα γνωρίσω και θα έχει καταληξη καλή σε 2-3 ραντεβού. Μιλάω για μικρές προφανως στις 30-35 είναι πολύ πιο απλά τα πράγματα.
Βγαίνω clubaκια Αθήνα γνωρίζω μονο 38+-45 σε ηλικία,χωρισμένες με παιδία, καμμενες στον εγκέφαλο και δεν είμαι και σίγουρος αν μπω στη διαδικασία (δεν μπάινω πλέον καν) κατά ποσο θα κάτσουν στο τέλος ή θα μου ζαλίσουν τα αρχίδια!!!

...
Αυτό που περιγράφεις ισχύει σε πολλές ευρωπαϊκές χώρες και όχι μόνο στην ουκρανία.
Γενικότερα οι δυτικοί έχουν απομυθοποιήσει το sex.
Εμείς ανοικουμε ακόμα στις χώρες που το θεωρούμε υπέρτατο αγαθό, παρόλο που τα πράγματα έχουν αλλάξει αρκετά και εδώ τα τελευταία χρόνια.
 

DR_LOVE

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.519
Like
1.890
Πόντοι
216
Ο λόγος σε σχέση με τις Δυτικές χώρες περιγράφεται εύστοχα απο τον Μέγα Χάρυ Κλύνν στο παρακάτω video.


Νομισαμε πως γίναμε Ευρωπαίοι αλλα σην φιλοσοφία είμαστε ακόμα σαν τον τραμπάκουλα..Κάτι ανάμεσα σε Μέση ανατολή και Δύση..Τα πιο σκάτα απο την κάθε μερία!! Τον φεμινισμό της Δύσης και την αγαμία της Μέσης ανατολής..
 

DR_LOVE

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.519
Like
1.890
Πόντοι
216
Μαλακίες τρέχεται στα εξωτερικά αντι να πάτε σε παρτάκια Σκίαθο όπως το videaki (ήμουν περσι)


Δεν μπορειτε να καταλαβετε τι γαμήσι παίζει εκεί. Παλικαράκια λιωμένα όλο το χρόνο στα γυμναστηρία, πάντα με μούσι και tatoo, ελληνίδες με κωλαράκια εξω να τα κουνάνε και να πίνουνε το ποτό με ύφος Αθηνάς Ωνάση. Τελικά ένα πάρτυ που απλά μένουν όλοι μόνοι στο τέλος κάνοντας φιγούρα στον εαυτό τους και παίρνοντας φωτος instagram. Πόσο θα είχε αλλάξει το σκηνικο αν τα μισα απο αυτα τα παλικαρια είχαν καταλάβει την αξία τους στο εξωτερικό την δεκαετία που χάθηκε αντι να ζουν την κατάσταση απλά του αυνανισμού μεσω του ματιού ("Άσε φίλε είμαι σκιάθο και γίνεται χαμος!!" Γάμησες?Όχι αλλά χαμος στου λέω μουνια παντού!!
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
Μαλακίες τρέχεται στα εξωτερικά αντι να πάτε σε παρτάκια Σκίαθο όπως το videaki (ήμουν περσι)


Δεν μπορειτε να καταλαβετε τι γαμήσι παίζει εκεί. Παλικαράκια λιωμένα όλο το χρόνο στα γυμναστηρία, πάντα με μούσι και tatoo, ελληνίδες με κωλαράκια εξω να τα κουνάνε και να πίνουνε το ποτό με ύφος Αθηνάς Ωνάση. Τελικά ένα πάρτυ που απλά μένουν όλοι μόνοι στο τέλος κάνοντας φιγούρα στον εαυτό τους και παίρνοντας φωτος instagram. Πόσο θα είχε αλλάξει το σκηνικο αν τα μισα απο αυτα τα παλικαρια είχαν καταλάβει την αξία τους στο εξωτερικό την δεκαετία που χάθηκε αντι να ζουν την κατάσταση απλά του αυνανισμού μεσω του ματιού ("Άσε φίλε είμαι σκιάθο και γίνεται χαμος!!" Γάμησες?Όχι αλλά χαμος στου λέω μουνια παντού!!
xaxaxaaxaxax οπως ο τυπος που με βριζει που φιλοξενησα κιεβ και του εφτεξαν ολα και εγω.
παει στην γλυφαδα και λεει εσυ στους ιθαγενεις υποαναπτικτους.μετα λεει τι γκομεναρες οι ελληνιδες
και χορτανει το ματι του μονο.ειδατε πως τα φερνει ο τροχος?αυτα που ελεγε ο διμητρακης χρονια
και δεν τους αρεσε να τα ακουνε χχχαχαχαχααχαχ.μου την λεει συνεχεια ο τυπος γιατι δεν του εκατσαν τζαμπα και να του δειξουν την πολη οι συνοδοι που μιλουσε  και νομιζε θα τον ξεναγουν τσαμπα.
του εφτεξε γιατι δεν ακουγε οτι στο βουδα μπαρ ειναι βιζιτες επαγγελματιες και ελεγε στο βουδα μαδριτη βρηκε τον γκουτι της ρεαλ και μοντελα χαχαχαχ.του εφτεξα γιατι δεν τον κερνουσε καμια γκομενα ουτε μοιραζονταν τα εξοδα.το μονο που τον ευχαριστησε ειναι η λαυρα και τα μοναστηρια που για αυτα ηρθε τελικα!οκ αν του καθωνταν τζαμπα θα ηταν τελεια κιεβ χαχαχαχα.
πηγε και μονος καριμπιαν οπου δεν ειχε πουτανες λεει αλλα λατιν γκομενες που αρεσει ο λατιν χορος και μουσικη.μια μερα που του ειπα εφυγα κιεβ παλι μου λεει σοβαρομιλωντας.
τι να κανεις στους ιθαγενεις κιεβ?τραβα τωρα τα χριστουγενα βιενη να ακουσεις οραιες χοροδιες που τραγουδανε στον δρομοχαχαχαχ.τυπικος ελληναρας σαν την ελλαδα δεν εχει χορτανει το ματι απο μουναρες
 

Rapturee

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2012
Μηνύματα
446
Like
254
Πόντοι
21
Μαλακίες τρέχεται στα εξωτερικά αντι να πάτε σε παρτάκια Σκίαθο όπως το videaki (ήμουν περσι)


Δεν μπορειτε να καταλαβετε τι γαμήσι παίζει εκεί. Παλικαράκια λιωμένα όλο το χρόνο στα γυμναστηρία, πάντα με μούσι και tatoo, ελληνίδες με κωλαράκια εξω να τα κουνάνε και να πίνουνε το ποτό με ύφος Αθηνάς Ωνάση. Τελικά ένα πάρτυ που απλά μένουν όλοι μόνοι στο τέλος κάνοντας φιγούρα στον εαυτό τους και παίρνοντας φωτος instagram. Πόσο θα είχε αλλάξει το σκηνικο αν τα μισα απο αυτα τα παλικαρια είχαν καταλάβει την αξία τους στο εξωτερικό την δεκαετία που χάθηκε αντι να ζουν την κατάσταση απλά του αυνανισμού μεσω του ματιού ("Άσε φίλε είμαι σκιάθο και γίνεται χαμος!!" Γάμησες?Όχι αλλά χαμος στου λέω μουνια παντού!!
Την δικια μου ουκρανέζα την ειχα παει σκιαθο.
Βεβαια ουδεμια ορεξη ειχε για παρτη, παρα μονο για παραλια ολη μερα απο τις 9 το πρωι, καλαμαρια-χταποδια, και γαμήσι αργά το βραδυ.

Βεβαια περιέγραψες οντως την Ελληνικη καθημερινη πραγματικότητα, καθως στην παραλια που πηγαινα (Βρωμόλιμνος) σε καποια φαση ειχανε πλακωσει μαζικα θυμαμαι ελλεινιδες και παλικαρια ενα ΣΚ και τους έβλεπα οτι ολοι ηταν στην μαλακια  :jerking:

Ευτηχως λόγω της Vikas μου το ειχα αποφύγει αυτο  :2funny:
 

DR_LOVE

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.519
Like
1.890
Πόντοι
216
Την δικια μου ουκρανέζα την ειχα παει σκιαθο.
Βεβαια ουδεμια ορεξη ειχε για παρτη, παρα μονο για παραλια ολη μερα απο τις 9 το πρωι, καλαμαρια-χταποδια, και γαμήσι αργά το βραδυ.

Μονο αυτά αξίζουν στα νησία..Να έχεις μία να την πηγαίνεις να λίωνεις στα μπάνια στις φοβερές παραλιές, στο φαι και στην πούτσα..Η κακομοιριά όμως να στήνεσαι κάτω απο την μπάρα με τα αυνανια και να χειροκροτάς τις αδιάφορες προς εσένα Ελληνίδες είναι απάλευτη. Αν αυτά τα παλικαρια είχαν μάθει την ryanair αντι να να χειροκροτανε παρέα με τους άλλους ξυρισμένους μουσάτους μεσα στην αγαμία θα περνάγανε την φάση που περιέγραψες - εκει είναι το όνειρο!!! Και ασε τις χοντροκόλες Ελληνίδες μόνες εκει αν αυτοθαυμάζονατι με γυρισμένη την πλάτη.
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.251
Κριτικές
19
Like
7.222
Πόντοι
3.346
Μονο αυτά αξίζουν στα νησία..Να έχεις μία να την πηγαίνεις να λίωνεις στα μπάνια στις φοβερές παραλιές, στο φαι και στην πούτσα..Η κακομοιριά όμως να στήνεσαι κάτω απο την μπάρα με τα αυνανια και να χειροκροτάς τις αδιάφορες προς εσένα Ελληνίδες είναι απάλευτη. Αν αυτά τα παλικαρια είχαν μάθει την ryanair αντι να να χειροκροτανε παρέα με τους άλλους ξυρισμένους μουσάτους μεσα στην αγαμία θα περνάγανε την φάση που περιέγραψες - εκει είναι το όνειρο!!! Και ασε τις χοντροκόλες Ελληνίδες μόνες εκει αν αυτοθαυμάζονατι με γυρισμένη την πλάτη.

πολυ σωστες κουβεντες γιατρε, δειχνεις τον δρομο στους νεοτερους μπας και αλλαξει κατι σ' αυτη τη δυτικη χωρα με μουσουλμανικες-πουριτανικες αντιληψεις  :hi:

για να γαμησει καποιος εδω πρεπει να ειναι σε σχεση αν δεν εχει σχεση θα κεμμεται στα beach bar για να παρακαλαει ελληνιδες μπας και γαμησει
 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
Μονο αυτά αξίζουν στα νησία..Να έχεις μία να την πηγαίνεις να λίωνεις στα μπάνια στις φοβερές παραλιές, στο φαι και στην πούτσα..Η κακομοιριά όμως να στήνεσαι κάτω απο την μπάρα με τα αυνανια και να χειροκροτάς τις αδιάφορες προς εσένα Ελληνίδες είναι απάλευτη. Αν αυτά τα παλικαρια είχαν μάθει την ryanair αντι να να χειροκροτανε παρέα με τους άλλους ξυρισμένους μουσάτους μεσα στην αγαμία θα περνάγανε την φάση που περιέγραψες - εκει είναι το όνειρο!!! Και ασε τις χοντροκόλες Ελληνίδες μόνες εκει αν αυτοθαυμάζονατι με γυρισμένη την πλάτη.
Δεν το κατάλαβα αυτό το "μόνο αυτά αξίζουν στα νησιά".....
Βάλε λίγο το τίντερ στη Ρόδο ή τη Κρήτη τώρα να δεις τι αξίζουν τα νησιά !Όλοι λιώνουν στα γαμήσια!Αθηναίος που έρχεται και δουλευει σεζόν σε ξενοδοχείο και επειδή είναι καλό παιδί ο ιδιοκτήτης τον παίρνει και για pr στο κλαμπάκι του και του δίνει το ελεύθερο έχει γράψει ήδη 5 διαφόρων εθνικοτήτων και καλές!Τον βλέπουμε!Όλα σε 13 μέρες του Ιουνίου!
Αν βρώ κουράγιο θα βγώ σήμερα και μυρίζει ...φόρτωμα !!!!
 

DR_LOVE

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.519
Like
1.890
Πόντοι
216
πολυ σωστες κουβεντες γιατρε, δειχνεις τον δρομο στους νεοτερους μπας και αλλαξει κατι σ' αυτη τη δυτικη χωρα με μουσουλμανικες-πουριτανικες αντιληψεις  :hi:

για να γαμησει καποιος εδω πρεπει να ειναι σε σχεση αν δεν εχει σχεση θα κεμμεται στα beach bar για να παρακαλαει ελληνιδες μπας και γαμησει

Έτσι ακριβως όπως το είπες..Να είσαι σχέση και να κάνεις μάλιστα ότι σου λεεί!! Ότι βίτσιο έχει να το υπακούς.Τρέλα με τα ζώα να την δεχτείς, τρέλα με τα μικρόβια να την δεχτείς κλπ. έτσι ειναι οι Ελληνίδες κακομάθημενες σε όλα, ανεπρόκοπες και περίεργες και τις έχουν κάνει έτσι οι παρακαλητές πυρφόροι και η προστασία του μπαμπα!! Άντε εσυ να προβάλλεις αντίσταση..

Τα πέρασα φέτος Φεβρουάριο που μετα απο καιρό τα εφτιαξα με 7αρι  σε βαθμό Ελληνίδα..Απάλευτη η γκόμενα απλά!!!!! Το τι μου έκανε δεν περιγράφεται.

Τα ιδια και τον τελευταιο Δεκέμβριο με μια άλλη (στο 6 αυτη) παρατηρησεις ολη την ώρα απο το τι τρωω, να μην πίνω πάνω απο ενα ποτήρι κρασί, να απαιτει να τρέχουμε σε οτι μαλακια καμμενο φεστιβαλ έβρισκε και αυτα σε ενα μηνα που είμασταν μαζι..Μετα απο αυτες τις δυο ευτυχως δεν μου ξανατυχε και αρκεστικα στις ξένες μου!!!
 

DR_LOVE

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.519
Like
1.890
Πόντοι
216
Δεν το κατάλαβα αυτό το "μόνο αυτά αξίζουν στα νησιά".....
Βάλε λίγο το τίντερ στη Ρόδο ή τη Κρήτη τώρα να δεις τι αξίζουν τα νησιά !Όλοι λιώνουν στα γαμήσια!Αθηναίος που έρχεται και δουλευει σεζόν σε ξενοδοχείο και επειδή είναι καλό παιδί ο ιδιοκτήτης τον παίρνει και για pr στο κλαμπάκι του και του δίνει το ελεύθερο έχει γράψει ήδη 5 διαφόρων εθνικοτήτων και καλές!Τον βλέπουμε!Όλα σε 13 μέρες του Ιουνίου!
Αν βρώ κουράγιο θα βγώ σήμερα και μυρίζει ...φόρτωμα !!!!

Όχι φίλε δεν  λίωνουν ΟΛΟΙ στα γαμησία τα έχεις μπερδέψει..Το 5% λιώνει στα γαμήσια που δουλέυει εκεί σε μαγαζία,σερβιτόροι κλπ όπως τα έγραψες και ισχυει δίοτι η δουλέια τους τους δίνει το αβαντάζ της γνωριμίας.Αυτό και στην Αθήνα γίνεται σε κάποιο ποσοστό (μικρότερο ασφαλώς).Το άλλο 95% που απλά παέι μια εβδομάδα για τουρισμό και ειναι άγνωστοι στν νησί απλοί τουρίστες δεν κανει τίποτα πέρα απο το να χειροκροτάει χοντροκώλες και να τα πίνει με φίλους.

Επειδη γαμαει αυτος που ειναι PR σε μαγαζι θα γαμήσουν ΟΛΟΙ όπως γραφεις?

Έχουμε πάει όλοι Ρόδο και Κρήτη κλπ τα βλέπουμε τι γίνεται για εμάς τους απλους Έλληνες τουρίστες.
 

poppop

Μέγας
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
12.194
Κριτικές
11
Like
4.591
Πόντοι
4.765
Έχουμε πάει όλοι Ρόδο και Κρήτη κλπ τα βλέπουμε τι γίνεται για εμάς τους απλους Έλληνες τουρίστες.
Στα νησια που μαζευεται Δυτικός Βορράς παιζει γαμήσι,τωρα απο ποιοτητα....
 

DR_LOVE

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.519
Like
1.890
Πόντοι
216
Στα νησια που μαζευεται Δυτικός Βορράς παιζει γαμήσι,τωρα απο ποιοτητα....

Γαμήσι μπορεί να πάιξει παντού και εγω έφαγα πέρσι Πολωνέζα και Ουκρανέζα στην Αθήνα καλοκαιρί αλλα δεν σημαίνει κατι αυτό και εξηγούμε..
Ετυχε σε μένα να γνωρίσω λοιπον πέρσι το καλοκαιρι Ιουνιο τις 2 ξένες. Πόσες φορές όμως μου έχει τύχει αυτό και σε πόσους έχει τύχει για να το κάνω κανόνα? Για να πείς πως κάτι ισχύει γενικά πρεπέι να πεις στα 50 άτομα που θα πάνε θα τύχει στους 30.Οπότε θα πω μάγκες στην Κω που κατακλύζεται με Βόρειες χώρες παίζει γαμήσι πηγαίνετε γιατί οι μισοί που πήγαν γάμησαν. Όταν όμως ξέρω 50 που έχουν πάει και έχει γαμήσει ένας-δυο γιατι να πιάνουμε τον έναν-δυο  και να το κάνουμε κανόνα?

Το λέω και πιο απλά. Εγω όταν προτείνω στο κόσμο πάτε Κίεβο δίνω 70% να γαμήσει ενα 6αρακι αν έχει κάνει προετοιμάσια απο tinder πριν.
Στα ελληνικά νησία τι πιθανότητα δίνεται για κάποιον να σκάσει και να γαμήσει ωστε να αξίζει να πάει περι τούτου? Και δεν μιλάω για μπάρμαν,νυχτα κλπ λέω για τον απλό λάο..Θα σας γράψω σε επομενο post και την μεγάλη εμπειρια που έχω απο Ζάκυνθο και τον μύθο που έχει πλαστεί τόσα χρόνια περι γαμησιού στον Λαγανα!!
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.066
Like
3.712
Πόντοι
606
Μονο αυτά αξίζουν στα νησία..Να έχεις μία να την πηγαίνεις να λίωνεις στα μπάνια στις φοβερές παραλιές, στο φαι και στην πούτσα..Η κακομοιριά όμως να στήνεσαι κάτω απο την μπάρα με τα αυνανια και να χειροκροτάς τις αδιάφορες προς εσένα Ελληνίδες είναι απάλευτη. Αν αυτά τα παλικαρια είχαν μάθει την ryanair αντι να να χειροκροτανε παρέα με τους άλλους ξυρισμένους μουσάτους μεσα στην αγαμία θα περνάγανε την φάση που περιέγραψες - εκει είναι το όνειρο!!! Και ασε τις χοντροκόλες Ελληνίδες μόνες εκει αν αυτοθαυμάζονατι με γυρισμένη την πλάτη.

Άρα στις διακοπές γαμάει μόνο όποιος πάει με γκόμενα.Είτε ελλεηνίδα που έχει σχέση,είτε ξένη που την φέρνει και την ξεναγεί.

Όποιος πάει με άλλους 2-3 ψωλαραίους αυνάνες,απλά πετάει τα λεφτά του και δεν θα έχει να θυμάται τίποτα.
 

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
195
Πόντοι
1.390
πολυ σωστες κουβεντες γιατρε, δειχνεις τον δρομο στους νεοτερους μπας και αλλαξει κατι σ' αυτη τη δυτικη χωρα με μουσουλμανικες-πουριτανικες αντιληψεις  :hi:

για να γαμησει καποιος εδω πρεπει να ειναι σε σχεση αν δεν εχει σχεση θα κεμμεται στα beach bar για να παρακαλαει ελληνιδες μπας και γαμησει

φιλε μιλουσα με εναν φιλαρακι κ τον ελεγα στην Ελλαδα οποιος πιασει γκομενα κ μπαζο να ειναι το παιζει λες και ειναι ο Θεος αυτοπροσωπος κ αυτος απαντησε αφου ολοι ειμαστε αγαμητοι εδω,μονο αν εχεις σχεση γαμας εδω  :S :2funny: :2funny:
Να γελας κ να κλαις δηλαδη.Πριν κανα 2 χρονια ενας 45αρης μ ειπε οτι στην δικια του την εποχη για να πηδηξεις επρεπε να κανεις ταμα  :2funny: :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom