Νέα

Τί γίνεται με Κίεβο;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα scientist
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

jaygatsby

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
7.896
Κριτικές
1
Like
346
Πόντοι
86
Και αλλη καβλα να σε λεει γκομενα με gap 27 χρονια THANK YOU FOR THE PERFECT SEX και ενω εχει τελειωσει 5 φορες.

Τα 100 ευρώ ήταν πριν ή μετά;  :2funny:

Εντάξει σοβαρά, σε πιστεύω αλλά πολύ γενικόλογη η παπάτζα (συγνώμη, κοπλιμέντο) που εισέπραξες από την Ανατολικοευρωπαία. Τέτοιοι στόκοι που είναι τέτοια κλισέ τσαμπουνάνε.

Πιο καλό θα ήταν ένα κοπλιμέντο από γνήσια Αγγλόφωνη, You hit every wall in there  ;)
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.594
Κριτικές
1
Like
304
Πόντοι
386
To oτι εχει στερεψει πλεον και εχει κλεισει το παραθυρο ευκαιριας που λεγεται  "ανατολικη ευρωπη" ειναι αδιαμφησβητητο γεγονος. Ειναι πλεον αλλες οι συνθηκες, μεγαλωνουν αλλιως σε αλλες κοινωνιες με διαφορετικο κοινωνικο προγραμματισμο, απο οτι πριν. Δε λεω οτι δε θα γινουν καθολου σχεσεις με ξενους, αλλα αν γινουν θα γινουν σε μεμονωμενη βαση ως ατομο προς ατομο. Κατα τα αλλα αν δουν καποιον ωραιο ξενο, το πολυ πολυ να ριουν κανα δυο ματιες παραπανω στο δρομο και ως εκει.
Ο λογος δεν ειναι ουτε οτι την εχουν ψωνισει η εχουν κακομαθει ουτε υπαρχουν τιποτα κακα συναισθηματα εναντιον των ξενων η κατι αλλο. Απλα ειναι περισσοτερο το πολυ χαμηλο επιπεδο επικοινωνιας οι χαμηλες επικοινωνιακες δυνατοτητες , που μπορει τοτε να τα υπερκαλυπτε η λαχταρα για τη δυση, αλλα σημερα σε διαφορετικα κοινωνικα πλαισια καθισταται ενα εμποδιο. Γενικα για κοινωνικες σχεσεις σε αυτες τις χωρες, ακομη και ντοπιων μεταξυ τους και οχι μονο ερωτικες με ξενους.
Αλλα ειναι και ενας αλλος μεγαλος παραγοντας που σχεδον κανεις απο οσους επισκεπτονται αυτη τη γεωγραφικη περιοχη δεν εχει παρατηρησει , αλλα εχει πολυ μεγαλο βαρος και σημασια : η δημογραφικη καταρρευση που επηλθε σε αυτες τις χωρες, κατα τις δεκαετις του 90 και του 2000 και ισως μολις σημερα ανακαμπτει.
Οι περισσοτεροι απο εδω ειχαν γνωρισει τις δοξες αυτων των χωρων με γυναικες που γεννηθηκαν τελη δεκαετιας 60, δεκαετια 70 αντε και αρχες 80. Τοτε υπηρχε ενa baby boom εκει και οσοι επεδραμαν 90 και αρχες 2000 ειδαν γυναικες σε γαμευσιμη ηλικηα να ειναι παρα πολλες , ο αντρικος πληθυσμος να ειναι τελειως εκτος ανταγωνισμου υπο συνθηκες κοινωνικης και οικονομικης διαλυσης, οι ξενοι ενδιαφερομενοι να ειναι πολυ λιγοι, οι ιδιες να μη μπορουν να ταξιδεψουν εξωτερικο λογω βιζας και οικονομικων περιορισμων κλπ.
Το 1995 η 25αρα ειχε γεννηθει το 1970, μεγαλωμενη σε κομμουνισμο με ολες αυτες τις κοινωνικες ΚΑΙ ΔΗΜΟΓΡΑΦΙΚΕΣ συνθηκες.
Το 2018 η 25αρα γεννηθηκε λιγο πριν το 2000. Σε μια γενια που δημογραφικα ειχαν ελλατωθει οι γεννησεις ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ. Κομμουνισμο δε γνωρισε καθολου, οταν αρχισαν να μεγαλωνουν καποιοι ειχαν μπει σε ευρωπαικη ενωση, ειχε αρχισει το ιντερνετ και απο μεσα 2000 αρχισαν οι χωρες αυτες να ανακαμπτουν οικονομικα. Ετσι πολυ λιγοτερες γυναικες αντιστοιχουν σε μια δεξαμενη αντρων συνομηλικων στη χωρα τους, αντρων μεγαλυτερων στη χωρα τους, ξενων που ζουν εκει, ξενων που μπορουν να τις επισκευτουν, ξενουν που μπορουν αυτες να επισκευτουν η να επικοινωνουν οπουδηποτε και ανα πασα στιγμη. Πολυ μεγαλυτερη "ζητηση " δηλαδη για πολυ λιγοτερη " πιττα". Και σε ολα αυτα ξεκαθαρα κερδιζουν και εχουν το προβαδισμα οι ντοπιοι συνομηλικοι. Αλλη κοινωνια, αλλες προτεραιοτητες, αλλος τροπος σκεψης τελειως διαφορετικος.
 

poppop

Μέγας
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
12.194
Κριτικές
11
Like
4.591
Πόντοι
4.765
Τα 100 ευρώ ήταν πριν ή μετά;  :2funny:

Εντάξει σοβαρά, σε πιστεύω αλλά πολύ γενικόλογη η παπάτζα (συγνώμη, κοπλιμέντο) που εισέπραξες από την Ανατολικοευρωπαία. Τέτοιοι στόκοι που είναι τέτοια κλισέ τσαμπουνάνε.

Πιο καλό θα ήταν ένα κοπλιμέντο από γνήσια Αγγλόφωνη, You hit every wall in there  ;)
ολα τα ξερεις εσυ..φιδέμπορα  :bottom:
 

jaygatsby

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
7.896
Κριτικές
1
Like
346
Πόντοι
86
Το κυριοτερο ομως ειναι ενα. Και αυτο το εμαθα μετα απο πολλα χρονια.. αγορια μου ομορφα. Ολες αυτες λοιπον οι κοπελες,
Μας σιχαινονται.. μας μισουν γιατι ειμαστε τεμπεληδες, μας μισουν γιατι εχουμε χρηματα, μας μισουν γιατι ανηκουμε στο δυτικο κοσμο, μας μισουν γιατι ειμαστε ανοιχτοι ανθρωποι και πολλα αλλα που δεν αναλυω.

Συμβιβαζοντουσαν τοσα χρονια μαζι μας και αποδειξη ειναι οτι η νεα γενια δεν μας βλεπει καν... ξενες ως 25 ετων διαλεξουν ντοπιους που απλα δεν ειναι ζωα οπως ηταν παλια.  

Έτσι είναι.

Τις καλύτερες γυναίκες στην Ουκρανία τις γαμάνε οι Ουκρανοί, οι ξένοι (και μιλάω για Αμερικάνους και Γερμανούς, όχι τους παπατζήδες Έλληνες) παίρνουν τα κατακάθια.

Το έχω δει.

Όλα τα υπόλοιπα 7άρια και 9άρια και 15άρια και πούτσες μπλε που γαμάνε οι δικοί μας είναι με αντίτιμο.

 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
Εξηγησε μας πως εννοεις το καψιμο αλλιως δεν εχει καμια αξια αυτο που γραφεις.
και μιας και μενεις μονιμα Κιεβο γιατι δεν συναντας καποιον απο τα παιδια που ανεβαινουν συχνα εκει?
αορατοι και πισω απο το κομπιουτερ ολοι εξυπνοι ειμαστε ... ελα να μας τα πεις προσωπο με προσωπο για να τα καταλαβουμε καλυτερα εμεις οι αδαεις.
ρε τασο ο τυπος ειναι φιδεμπορας ολους εγω θα τους ξεσκεπαζω?αλλα φταινε που εδιωξαν τον διμητρακι χαχαχαχαχ.δεν σας ειπα οτι πριν απαντησω σε καπειον διαβαζω ολα τα ποστ του σε ποια θεματα γραφει?μαντεψε ο φιδεμπορας jaygayπως  τον λενε ξερει τα παντα απο ανατολικη ευρωπη και ουκρανιδες.
τοσες πολλες συναντησε στην φυλης χαχαχααχ.τι εγραφα πιο πανω για μαλακες που ασχολουντε φυλης,ελληνιδες διασημες.τσοντες.μπειτε στα μυνηματα του τυπου αυτου εχω διαβασει και τα 500 ποστ του δεν εχει καμια σχεση με ουκρανια.γραφει απο το 2010-13 οτι ζει χρονια βερολινο,γραφει για ελληνιδες διασημες,φυλης,γφανταστικες ερωτικες ιστοριες διηγηματων και νομο του gatsy!
δεν ξερω αν ειναι αλλος η ο ιδιος ο νομος του πικερ η αλλος αλλα αν πειτε στα θεματα του μονο για φυλης μιλα,ελληνιδες και αλλες μαλακιες.κανενα ταξιδι εμπειρια εκτος απο φυλης δεν εχει και ρουμανες,ουκρανιδες γαμησε μονο σε μπουρδελα βερολινο και φθλης χαχαχαχ.αντε ρε τασο με απογοητευσες
που πιστευες ζει κιεβ.οπειος ερχετε οδυσσο δεν με συναντα?ε αυτον και τον βαλκανιο μονο δεν εχει δει κανεις χαχαχαχ
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
Ψάξε αλλού τους φιδέμπορες.
οταν θελουμε πλιροφοριες απο φυλης θα ξερουμε απο π
Έτσι είναι.

Τις καλύτερες γυναίκες στην Ουκρανία τις γαμάνε οι Ουκρανοί, οι ξένοι (και μιλάω για Αμερικάνους και Γερμανούς, όχι τους παπατζήδες Έλληνες) παίρνουν τα κατακάθια.

Το έχω δει.

Όλα τα υπόλοιπα 7άρια και 9άρια και 15άρια και πούτσες μπλε που γαμάνε οι δικοί μας είναι με αντίτιμο.
αυτο ολοι το ξερουμε φιλε.δεν υπαρχουν διαθεσημες γκομενες αυτο ειναι το μειονεκτημα της ουκρανιιας.για ομορφες νορμαλ ποιοτικες μιλαμε.γνωρισα προχτες μανατζερ σε μεγαλη ετερια την πιο ομοργ κοπελα που ειδα απο κιεβ.28 ετων αλλα 12 χρονια παντρεμενη.αναγκαστικα περιοριζομαστε ολοι στα
αποφαγια των ουκρανων.οσες περισευουν και εχουν βαλει πλιστηριασμο το μουνι τους που λεει ο δασκαλος.
ποσα χρονια λεω αυτο ειναι το παραπονω μου?αλλα στα 18-20 μου κιεβ δεν το σκεφτωμουν οτι καποτε η πηγη με νορμαλ ομορφες στερευει,νομιζα και στα 35 θα εβρισκα ακομα.τωρα στα 39 ειμαι ακυρος,εκτος παιχνιδιου και εστι προσαρμοζομε με τις νεες συνθηκες και δεδομενα.
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
ο σεβαλιε με καλυψε με το ποστ του συν αυτο που λεω για της νορμααλ διαθεσημες που  ειναι μηδεν για
την ηλικια μας να τις πλισιασουμε ενω για τους νεαροτερους δεν ειναι στο οπτικο τους πεδιο εκτος αν τις πετυχουν σε ταξιδι να κανουν καπου διακοπες.δεν ειναι προσεγγισιμες με αλλο μεσο.
για ιτερνετ ξερετε την γνωμη μου δεν παιζω με ιτερνετ και μαιν γκειμ καριολιτσες.
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
βρεθηκαμε με δασκαλο ιωσηφ για καφε και αυριο θα παμε για φαι.πρωινες ωρες εφυγα οδυσσο.
υπαρχει πλιροφορια οτι θα ειναι ο αλλαν ας επιβαιβαιωση ο ιδιος.
πηραμε τον ρολογα και τον διμιτρακη με τον δασκαλο αλλα ο ρολογας δεν μπορουσε να μιλησει.
αυριο θα παρω τασο η σπυρο να μιλησουν με δασκαλο αν απαντησουν οταν θα περνω χαχαχαχ
 

dragcrx

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2006
Μηνύματα
673
Like
2.080
Πόντοι
446
Γιατι παντα οταν αρχιζει μια πολυ γονιμη κουβεντα πρεπει να μπαινει καποιος και να την χαλαει..πραγματικα αυτο δεν μπορω να το καταλαβω με τιποτα...
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
είπα και κάτι σωστό ο φιδέμπορας.

μήπως κάτι δεν είναι σωστό στα νούμερα?
η γκομενα δεν φενετε πανω απο 24 μπορει να ειναι 30 αλλα για να ειναι 12 χρονια παντρεμενη
με δικο μας επιχειρηματια ματσο μαλλον απο 18.λογικο ειναι.δεν ρωτανε την γκομενα που βρεθηκατε για δουλεια και μιλατε για κιεβ,οδυσσο και ουκρανια στα ρωσικ  ποσο ετων εισαι,λογικα θα ειναι 30.φενετε 24 οχι περισοτερο τοπ μουναρα.αλλα βλεπεις απο νωρις τις πιανουν και διαλεκτοι,οχι καθε αφραγγος.
για αυτο λεω δεν καμακωνω ουτε την πεφτω σε γκομενες στον δρομο η εδω και εκει γιατι δεν με ενδιαφερουν αυτο το επιπεδο που περισευει.με 30 ευρο κανω την δουλεια μου σαλον αντι να χαλασω 500 σε μια που γαμανε τζαμπα χιλιαδες ιθαγενεις που λεει και ο δασκαλος.μην παρεξηγησε φιδεμπορας ειναι για το οτι ζεις κιεβ )).για βερολινο εισαι ιδικος παντος
 

panoskliros

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2012
Μηνύματα
1.116
Like
491
Πόντοι
36
Ωραια ατακα αυτη . Ιδιος ανθρωπος με διαφορετικο μουνι... Να ξερεις ομως οτι ακριβως το ιδιο ισχυει και για τις ανατολικες !
Ακουνε την ιδια μουσικη, βλεπουν τις ιδιες σειρες.. 8 Μαιου φορανε τις ιδιες μαλακιες για να γιορτασουν. αγαπουν τη χωρα τους και μονο κ πολλα πολλα ακομα. Οτι πιο ευκολο να προσεγγισεις κατ εμε.  αυτο δεν τις κανει ομως καμενες ή χαμενες

Το κυριοτερο ομως ειναι ενα. Και αυτο το εμαθα μετα απο πολλα χρονια.. αγορια μου ομορφα. Ολες αυτες λοιπον οι κοπελες,
Μας σιχαινονται.. μας μισουν γιατι ειμαστε τεμπεληδες, μας μισουν γιατι εχουμε χρηματα, μας μισουν γιατι ανηκουμε στο δυτικο κοσμο, μας μισουν γιατι ειμαστε ανοιχτοι ανθρωποι και πολλα αλλα που δεν αναλυω.

Συμβιβαζοντουσαν τοσα χρονια μαζι μας και αποδειξη ειναι οτι η νεα γενια δεν μας βλεπει καν... ξενες ως 25 ετων διαλεξουν ντοπιους που απλα δεν ειναι ζωα οπως ηταν παλια.  

Ποτε τους δεν μας γουσταραν, ποτε τους δεν μας αγαπησαν. παντα ειχαν στο πισω μερος του μυαλου τους τον κακομοιρο ρωσσο-ουκρανο κλπ γκομενο που η ατυχια δεν του επετρεψε να μεγαλουργησει και παντα τον ειχαν σαν προτυπο. Αμ το αλλο ? Τι εισαι επιχειρηματιας? δεν εισαι ανθρωπος, πρεπει να σε ξεσκισω..

Τεραστια συζητηση και αυτη . . . παραδειγματα απειρα !

Α! Και οσον αφορα τις Σερβες, κατ εμε. Οτι χειροτερο υπαρχει.. κραμα ελληνιδας ρουμανας κ αλβανιδας. κρυες, μονογαμικες, συμφεροντολογες, καιροσκοπες, κομπλεξικες.. απο τις πιο μπερδεμενες γυναικες μαζι με τις ελληνιδες. Σερβα ακυρωσε γαμο, αφησε σπιτι στο κολωνακι,  εριξε φιλο μου σε ψυχοφαρμακα και εδω και 8 χρονια δεν εχει παει με γυναικα, συζει με αλλο φιλο και δεν ξερω κ γω τι αλλο δυστυχως. Να μην πω ιστορια με Σλοβενα κοκ  ! !

Η απαντηση εχει να κανει με το οτι εχουμε δωσει πολυ αξια στις ξενες και εχουμε μειωσει πολυ τις δικες μας και καπου πρεπει να μπει ενα μετρο και να ειπωθουν αληθειες !



Εχουμε θεοποιησει λογω των αριστερων πεποιθησεων της χωρας μας, ανθρωπους που μεγαλωσαν χειροτερα απο τσιγγανους με οτι αυτο συνεπαγεται ! Τωρα που μεγαλωνουν και αυτοι πιο ανθρωπινα βλεπουμε οτι δεν μας περιλαμβανουν στο μενου τους.

Τα σεβη μου κυριε μου


Εγω εχω μπλεξει με μια Σερβα σε διακοπες της στην Ελλαδα,ισως η καλυτερη κοπελα που εχω γνωρισει ποτε μου με τρελα για την Ελλαδα,εμαθε μονη της Ελληνικα την αγαπη που εχει για την Ελλαδα δεν την βρησκεις σε καμια Ελληνιδα σημερα.
Σερβια οταν πηγα ηταν Αμερικη αυτη και εκανε σαν τρελη που το ειπα τελευταια στιγμη.Μου εγραψε ενα κατεβατο απο πληροφοριες στα μεσανυχτα κτλπ
Επισης Σερβια γνωρισα Σερβα που ακομα μιλαμε αν και αυτη ηθελε και θελει να το παμε σοβαρα εγω οχι συν οτι γνωρισα και αλλες Σερβες εκει περα.
2/2 καλες εμπειριες

Οτι ειχε και πουτανακια Σερβια ειδα πολλα πχ δεν πας εκει σε νυχτερινα μαγαζια για γκομενες σχεδον ολες γουσταρουν αλητεια,ντουκια καραφλες που δερνουν και ειναι ψευτο-μαφιοζοι..
Οχι σε ολα τα μαγαζια εκει αλλα σε πολλα

Εγω πηγαινα σε μαγαζια που δεν παιζανε αυτα,πηγα 2 βραδυα στα καγκουρομαγαζα ειδα τι παιζει και δεν ξαναπηγα
Ναι ειχε εκει 9αρια και 10αρια να σου φυγουν τα σαγονια και ετσι ισως να την επαθε ο φιλος σου
Καμια φορα η υπερβολικη ομορφια στην γυναικα σε τυφλωνει και δεν βλεπεις τα αρνητικα σημαδια

Δηλαδη το να φταιει ο φιλος σου που δεν την εκοψε σωστα και οχι η Σερβα δεν υπαρχει σαν ενδεχομενο??



Στο αλλο που λες μας μισουνε επειδη η μονη κολλητη μου αυτη την στιγμη Ελλαδα ειναι μια Ρωσιδα που μενει μονιμα πλεον Αθηνα δεν εχω δει κατι τετοιο.Ουτε με την πρωην μου Ρωσιδα που υποψιν ψαχνει σοβαρο αντρα καιρο Ελλαδα και δεν βρισκει!!

Εμενα και οι δυο μου χουν πει απλα οτι οι Ελληνες ειμαστε μαμοθρεφτοι και παιδακια αν μπορω να το πω ετσι σε σχεση με Ρωσους,δηλαδη συμπεριφερομαστε σαν ανωριμοι

Για μενα ισχυει αυτο οποτε ουτε με ενοχλει η αληθεια ουτε το βλεπω σαν αρνητικο




 

jaygatsby

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
7.896
Κριτικές
1
Like
346
Πόντοι
86

Target 600

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2018
Μηνύματα
883
Like
1.496
Πόντοι
206
Γιατι παντα οταν αρχιζει μια πολυ γονιμη κουβεντα πρεπει να μπαινει καποιος και να την χαλαει..πραγματικα αυτο δεν μπορω να το καταλαβω με τιποτα...

Its called trolling
 

panoskliros

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2012
Μηνύματα
1.116
Like
491
Πόντοι
36
Αυτη ειναι η Ρωσιδα που μενει μονιμα Αθηνα
Ειναι 35 και παροτι διατηρειτε τελεια σε σωμα-πραγματικα κορμι πετρα για την ηλικια της στην μαπα φαινεται η ηλικια της
Εγω δεν ειχα κανενα θεμα μαζι της σοβαρη και καλη κοπελα αλλα ηθελε γαμο και παιδια εγω δυο χρονια πριν στα 28 μου πανω κατω ουτε που ηθελα να ακουω για τοσο σοβαρη κατασταση και το σπασαμε

Οτι δεν βρησκει καποιον σοβαρο γιατι κοιταω στο fb της συνεχεια οτι ειναι ελευθερη δειχνει ειτε οτι εχει καποιο θεμα(που οσο ξερω και την εζησα δεν εχει) ειτε οτι δεν βρισκει καποιον που να θελει να προχωρησει σε γαμο και παιδια

Εγω παντως σοβαρα δεν βρισκω κανενα λογο καποιος να προχωρησει με μια ξινομουνα Ελληνιδα παρα με μια τετοια Ρωσιδα που ουτε λεφτα ζηταει,δουλευει και εχει μαθει να ζει με τα λιγα..

Το σεξ ειναι διαστημικο σε συγκριση με Ελληνιδα..

Ναι γαμησα μια ηλιθια Ελληνιδα 22χρονων με αποψεις Εξαρχειων και μου λεγε βρωμολογα και ουτε καν κουνιοταν στο κρεβατι

Προτιμω Ρωσιδα αμιλητη αλλα που θα κανει γαμησι που θα τραβας 2 μαλακιες σερι την επομενη μερα να ηρεμησεις



 

Συνημμένα

  • 621533_4064850294179_2033004496_o.jpg
    621533_4064850294179_2033004496_o.jpg
    606,4 KB · Εμφανίσεις: 43

Target 600

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2018
Μηνύματα
883
Like
1.496
Πόντοι
206
Φιλε αν με τετοια κωλαρα ειχε κ μια βυζαρα θα ταν βραζιλιανορωσικο υπερμουνι!
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.594
Κριτικές
1
Like
304
Πόντοι
386
τοσες πολλες συναντησε στην φυλης χαχαχααχ.τι εγραφα πιο πανω για μαλακες που ασχολουντε φυλης,ελληνιδες διασημες.τσοντες.μπειτε στα μυνηματα του τυπου αυτου εχω διαβασει και τα 500 ποστ του δεν εχει καμια σχεση με ουκρανια.γραφει απο το 2010-13 οτι ζει χρονια βερολινο,γραφει για ελληνιδες διασημες,φυλης,γφανταστικες ερωτικες ιστοριες διηγηματων και νομο του gatsy!
δεν ξερω αν ειναι αλλος η ο ιδιος ο νομος του πικερ η αλλος αλλα αν πειτε στα θεματα του μονο για φυλης μιλα,ελληνιδες και αλλες μαλακιες.κανενα ταξιδι εμπειρια εκτος απο φυλης δεν εχει και ρουμανες,ουκρανιδες γαμησε μονο σε μπουρδελα βερολινο και φθλης χαχαχαχ.αντε ρε τασο με απογοητευσες
που πιστευες ζει κιεβ.οπειος ερχετε οδυσσο δεν με συναντα?ε αυτον και τον βαλκανιο μονο δεν εχει δει κανεις χαχαχαχ


Aπο Βερολινο μετατεθηκε Κιεβο.
 

dragcrx

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2006
Μηνύματα
673
Like
2.080
Πόντοι
446
It's called destroying illusions in a thread which is 90% bullshit anyway man!
Αφου εισαι Κιεβο γιατι δεν εχεις εμφανισθει σε κανεναν???Και πως αποδεικνυεις οτι ολοι ειμαστε Bullshit εκτος απο εσενα προφανως...
Οι γνωστες μαλακιες θεωριες και οταν ερχετε η ωρα της αληθεια την κανετε ολοι

Αντε γεια
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom