Νέα

Τί γίνεται με Κίεβο;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα scientist
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

spyrosx81

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2018
Μηνύματα
47
Like
50
Πόντοι
0
καλησπερα!τα φωτα σας στο νεο!ουκρανεζα με καλεσε μετα απο συνομιλιες σε badoo και αφου πηρα viber κανονισαμε να βρεθουμε σε ενα απο τα πολλα νησια  που γυρναει μονη της!ακουω γνωμες απο τους ειδικους του θεματος
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
ο δασκαλος ιωσηφ ειναι κυπρο!!!! δυστυχος ειναι σε αλλη πολη και θα πρεπει να κανονισει
την δουλεια του πρωτα.δεν ξερω αν θα βρεθουμε αυτη την φορα γιατι πρωτα επειγη η δουλεια
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
διαβαζω τωρα ειδηση η θωμαις απεργη η τραγουδιστρια μετακομιση με ενα εμιρη του μπαχρειν χαχαχαχαχ
δυσκολος καιρος τελικα για ντελιβεραδες.
τελικα αθωα,φτωχα και τιμια κοριτσακια στην ελλαδα ειναι μονο στις ταινειες της καρεζι χαχαχαχα.τον καιρο που σπονσαρωνταν οι εληνιδες στην ρωσια και ουκρανια ακομα κοιμουνταν νωρις να ξυπνησουν να πανε στα εργοστασια χαχαχαχα.
 

spyrosx81

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2018
Μηνύματα
47
Like
50
Πόντοι
0
Εκανα την δοκιμη με τα ματσαρισματα tider και badoo διαβαζοντας εδω τους πιο ειδικους!να μην σε ματσαρουν οι χοντρομπαζολες ελλαδα και να σε ματσαρουν κοριτσακια 6-7αρια κιεβο!
 

spyrosx81

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2018
Μηνύματα
47
Like
50
Πόντοι
0
Θα το κανω το ταξιδακι καποια στιγμη και ας φαω και τα μουτρα μου!
 

spyrosx81

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2018
Μηνύματα
47
Like
50
Πόντοι
0
Πως γινεται μεσα σε μια βδομαδα να εχω παρει 7 vieber απο κιεβο και 1 απο αυτη που σας λεω για το νησι!
 

spyrosx81

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2018
Μηνύματα
47
Like
50
Πόντοι
0
Δεν εννοω οτι αυτα θα τα φας ολα!αλλα αμα μιλας με 20 και πας κιεβο και φας 7 στο συνολο για μενα ειναι μια χαρα που δεν το εχω κανει ποτε!υποψιν μονο αγγλικα!το τι εχει ξεματσαριστει λογω γλωσσας μετα απο ματσαρισμα αστο!
 

spyrosx81

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2018
Μηνύματα
47
Like
50
Πόντοι
0
Εκτος γενικα αν ειναι τοσο ανοικτες και οπως μιλανε με σενα ετσι μιλανε και με αλλους 500 και δινουν αβερτα το τηλεφωνο τους!αυτο θα μου το απαντησετε εδω οι πιο παλιοι!
 

Pink_floyd

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Σεπ 2007
Μηνύματα
726
Κριτικές
22
Like
644
Πόντοι
6.065
Ορμωμενος απο τα μυνηματα του dragcrx τα οποια κ ας μην ειναι 100% εγκυρα (που μπορει κ να ειναι, δεν τον ξερω) αλλα ειναι προς τη σωστη κατευθυνση, επιτρεψτε μου..

Κατ αρχας δεν εχω συστηθει οπως θα επρεπε. Τελευταια την ειχα πεσει ψιλο αδικα στον BΠ ο οποιος με βοηθησε παρα πολυ χωρις να το ξερει στο να στησω το tinder μου και σε πολλα αλλα πολυ ομορφα πραγματα που γραφει !!! Αρα μπηκα στο θρεντ με το αριστερο και εδωσα μια κακη εικονα για το ατομο μου.

Λοιπον στα 35 μου δυστυχως ή ευτυχως τελευταια φορα που πηδηξα ελληνιδα ηταν πριν 16 χρονια... Κλασσικα η φοιτητικη μου σχεση με παρατησε για εναν γυμναστη και αυτο προφανως με πληγωσε και απο τοτε δεν ξανα ακουμπησα. Γιατι ομως να με πειραξει κατι τετοιο ?

Γιατι τυγχανει να ειμαι πανυψηλος, αθλητικοτατος (με μεταλλια στην κολυμβηση 12-13-14 ετων) χωρις λιπη κλπ και αρκετα φετες! φατσα , να πω οτι με αντρικα κριτηρια θα ημουν ενα 8αρι ! Και επισης ετυχε και βγηκα απο αρχιδια που ειχαν φραγκα....   Δηλαδη ενα πακετο με το οποιο μεγαλωνα ακουγοντας οτι "θα εχεις οποια θελεις οταν μεγαλωσεις" .... Μεγαλωνοντας ομως ειδα οτι κατι τετοιο δεν συνεβαινε επ ουδενι.

Και το εριξα λοιπον σε ολη την ανατολικη ευρωπη (ρουμανια πολυ, βουλγαρια, Ρωσσια , Ουκρανια φουλ). Εβγαλα γκομενες απο στριπτηζαδικα, γνωρισα εσκορτακια τα οποια ψιλοσπονσοραρα κ περναγα χρονο και σεξ με αυτα (καμια κατω απο 7 )... επι πολλα χρονια εμαθα να κανω αυτο.  Λοιπον το να καις λεφτα σε αυτους τους χωρους ειναι καταστροφικο για πολλους και διαφορους λογους που θα αναλυθουν αλλη φορα.

Η τελευταια μου σχεση με μια ουκρανεζα 8,5αρι για μενα 10αρι για αλλους τουλαχιστον εληξε με τετοιο τροπο που ειπα στον εαυτο μου "αντε και γαμησου" . . και ισως επειδη επιασα πατο ειτε επειδη ηρθε το πληρωμα του χρονου να ακολουθησω το δρομο που επρεπε να ειχα ακολουθησει πριν 16 χρονια.

Δηλαδη να παιξω στο τσαμπιονς λιγκ επιπεδο σε μουνια.. τραβηξα μια γραμμη κ ειπα στοπ

Για μενα το θρεντ αυτο ειναι ενα σημειο συναντησης του "παλιου" με το "νεο"

Το να κατσω να πω οτι πηγα με την Ουκρανεζα Χ Ψ Ω στο Κιεβο στο Ντονετσκ, στο Λουγκανσκ, στο Χαρκοβο(μονο ρωσσοουκρανες παντα) το που πηγαιναμε,το που εβγαιναν ολες αυτες οι στριπο πουτανες στις πολεις τους, ειναι για μενα πλεον ντροπη ! Μπαινω κ βλεπω στο ινστα την κολλητης της πρωην μου που γκομενιασε ενα παιδι μια χαρα με πολυ χρημα ο οποιος την παει μιλανο να ψωνισει γκουτσι και τον λυπαμαι (λεγοντας μεσα μου, μαλακα εσυ ησουν χειροτερος σαν εικονα). Δηλαδη τι ? Πληρωσα ενα σκασμο λεφτα σε αμορφωτες , απαιδευτες βλαχαρες γιατι ναι περι αυτου προκειται και αυτο θεωρειται κατορθωμα? αυτο θελετε να μαθετε να κανετε ?

Πλεον κυκολφορωντας κ εξω κ διαδικτυακα, βλεπω οτι υπαρχουν παααααρα πολλα ωραια μουνακια ελευθερα ή τελος παντων διαθεσιμα τα οποια ειναι ειτε μονα τους ειτε με καποιον ετσι απλα για να ειναι κ στην πρωτη ευκαιρεια τον σουταρουν για κατι καλυτερο.. και για μενα ειναι κριμα να τρεχουμε στη γαμω ουκρανια η σε αλλες γαμω χωρες οταν το εχουμε εδω...

Στις τελευταιες σελιδες γραφονται πολλα ωραια πραγματα ειδικα καποια ποστ του . Ας τα συνεχισουμε και εν τελει ας αλλαξουμε λιγο και ας αφησουμε την κλαψομουνιαση εκτος

Προσωπικα βοηθιεμαι πολυ απο 3-4 ατομα, θελω να συνεισφερω οσο μπορω και θα ηθελα να κανω μια νεα αρχη ξεκινωντας απο εδω. Για να βοηθηθώ ομως πρεπει πρωτα να αναγνωρισω τα λαθη μου, να αναγνωρισω οτι δεν τα ξερω ολαν, οτι εχω ελειψεις και προπαντω να ακουω (με φιλτρο βεβαια)

Δεν ξερω πως το βλεπετε, αυτα για την ωρα

την καλημερα μου
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.253
Κριτικές
19
Like
7.226
Πόντοι
3.346
Ορμωμενος απο τα μυνηματα του dragcrx τα οποια κ ας μην ειναι 100% εγκυρα (που μπορει κ να ειναι, δεν τον ξερω) αλλα ειναι προς τη σωστη κατευθυνση, επιτρεψτε μου..

Κατ αρχας δεν εχω συστηθει οπως θα επρεπε. Τελευταια την ειχα πεσει ψιλο αδικα στον BΠ ο οποιος με βοηθησε παρα πολυ χωρις να το ξερει στο να στησω το tinder μου και σε πολλα αλλα πολυ ομορφα πραγματα που γραφει !!! Αρα μπηκα στο θρεντ με το αριστερο και εδωσα μια κακη εικονα για το ατομο μου.

Λοιπον στα 35 μου δυστυχως ή ευτυχως τελευταια φορα που πηδηξα ελληνιδα ηταν πριν 16 χρονια... Κλασσικα η φοιτητικη μου σχεση με παρατησε για εναν γυμναστη και αυτο προφανως με πληγωσε και απο τοτε δεν ξανα ακουμπησα. Γιατι ομως να με πειραξει κατι τετοιο ?

Γιατι τυγχανει να ειμαι πανυψηλος, αθλητικοτατος (με μεταλλια στην κολυμβηση 12-13-14 ετων) χωρις λιπη κλπ και αρκετα φετες! φατσα , να πω οτι με αντρικα κριτηρια θα ημουν ενα 8αρι ! Και επισης ετυχε και βγηκα απο αρχιδια που ειχαν φραγκα....   Δηλαδη ενα πακετο με το οποιο μεγαλωνα ακουγοντας οτι "θα εχεις οποια θελεις οταν μεγαλωσεις" .... Μεγαλωνοντας ομως ειδα οτι κατι τετοιο δεν συνεβαινε επ ουδενι.

Και το εριξα λοιπον σε ολη την ανατολικη ευρωπη (ρουμανια πολυ, βουλγαρια, Ρωσσια , Ουκρανια φουλ). Εβγαλα γκομενες απο στριπτηζαδικα, γνωρισα εσκορτακια τα οποια ψιλοσπονσοραρα κ περναγα χρονο και σεξ με αυτα (καμια κατω απο 7 )... επι πολλα χρονια εμαθα να κανω αυτο.  Λοιπον το να καις λεφτα σε αυτους τους χωρους ειναι καταστροφικο για πολλους και διαφορους λογους που θα αναλυθουν αλλη φορα.

Η τελευταια μου σχεση με μια ουκρανεζα 8,5αρι για μενα 10αρι για αλλους τουλαχιστον εληξε με τετοιο τροπο που ειπα στον εαυτο μου "αντε και γαμησου" . . και ισως επειδη επιασα πατο ειτε επειδη ηρθε το πληρωμα του χρονου να ακολουθησω το δρομο που επρεπε να ειχα ακολουθησει πριν 16 χρονια.

Δηλαδη να παιξω στο τσαμπιονς λιγκ επιπεδο σε μουνια.. τραβηξα μια γραμμη κ ειπα στοπ

Για μενα το θρεντ αυτο ειναι ενα σημειο συναντησης του "παλιου" με το "νεο"

Το να κατσω να πω οτι πηγα με την Ουκρανεζα Χ Ψ Ω στο Κιεβο στο Ντονετσκ, στο Λουγκανσκ, στο Χαρκοβο(μονο ρωσσοουκρανες παντα) το που πηγαιναμε,το που εβγαιναν ολες αυτες οι στριπο πουτανες στις πολεις τους, ειναι για μενα πλεον ντροπη ! Μπαινω κ βλεπω στο ινστα την κολλητης της πρωην μου που γκομενιασε ενα παιδι μια χαρα με πολυ χρημα ο οποιος την παει μιλανο να ψωνισει γκουτσι και τον λυπαμαι (λεγοντας μεσα μου, μαλακα εσυ ησουν χειροτερος σαν εικονα). Δηλαδη τι ? Πληρωσα ενα σκασμο λεφτα σε αμορφωτες , απαιδευτες βλαχαρες γιατι ναι περι αυτου προκειται και αυτο θεωρειται κατορθωμα? αυτο θελετε να μαθετε να κανετε ?

Πλεον κυκολφορωντας κ εξω κ διαδικτυακα, βλεπω οτι υπαρχουν παααααρα πολλα ωραια μουνακια ελευθερα ή τελος παντων διαθεσιμα τα οποια ειναι ειτε μονα τους ειτε με καποιον ετσι απλα για να ειναι κ στην πρωτη ευκαιρεια τον σουταρουν για κατι καλυτερο.. και για μενα ειναι κριμα να τρεχουμε στη γαμω ουκρανια η σε αλλες γαμω χωρες οταν το εχουμε εδω...

Στις τελευταιες σελιδες γραφονται πολλα ωραια πραγματα ειδικα καποια ποστ του . Ας τα συνεχισουμε και εν τελει ας αλλαξουμε λιγο και ας αφησουμε την κλαψομουνιαση εκτος

Προσωπικα βοηθιεμαι πολυ απο 3-4 ατομα, θελω να συνεισφερω οσο μπορω και θα ηθελα να κανω μια νεα αρχη ξεκινωντας απο εδω. Για να βοηθηθώ ομως πρεπει πρωτα να αναγνωρισω τα λαθη μου, να αναγνωρισω οτι δεν τα ξερω ολαν, οτι εχω ελειψεις και προπαντω να ακουω (με φιλτρο βεβαια)

Δεν ξερω πως το βλεπετε, αυτα για την ωρα

την καλημερα μου

την καλημερα μου  :hi:

καλως ηρθες στο θρεντ του Κιεβου και να ξερεις οτι ολοι ειναι χρησιμοι κανενας δεν περισσεύει

βλεπω απο το τροπο της γραφής σου εισαι πολύ πανω απο το μεσο ορο του δεικτη IQ

να ξερεις οτι οι εξυπνοι ανθρωποι, βρισκουν παντα τον τροπο  :hi:

χαιρομαι ιδιαιτερα που αποφασησες να μπεις εστω και αργα στην παρεα μας

οπως ειπες πολυ σωστα εδω στο θρεντ υπαρχει η συναντηση του παλιου με του νεου εσυ και εγω ειμαστε καπου στη μεση μιας και εχουμε την ιδια ηλικια 35 χρ.

οπως υπαρχουν και μικροι βλεπε X-MAN19 αλλα και μεγαλοι οπως π.χ. μιδας κ.α...

μου δινεις και μια πολυ καλη πασα επισης σε κατι που γραφεις για αθλητισμο

γνωριζω πολυ καλα καποιον αθλητη του ΠΑΟΚ (τωρα πλεον δεν ειναι στον ΠΑΟΚ)

ο τυπος για ελληνιδες γυναικες  μου εχει πει τα χειροτερα  οτι μονο το χρημα βλεπουν ειδικα οταν εισαι  αναγνωρισιμος
μονο το πορτοφολι σου κοιτανε.

μου ειπε επισης οτι αν ημουν σε αλλο κρατος θα πηδουσα τις 10 πλασιες γυναικες απο αυτες που πηδουσα, (ειχε φιλους ποδοσφαιριστες που παιζαν σε ομαδες του εξωτερικου)

σαφως και πηδουσε και πολλες βιζιτες (πολλες απο αυτες εχουμε παρει παρτουζα μαζι) διοτι αν περιμενε την καθε χαζογκομενα

για να του κατσει τοτε μου ειπε κλαφτα ''θα πηδας δυο φορες την εβδομαδα και αν''.

για να μην κουραζω πανω στο θεμα να πω και κατι τελευταιο κλεινοντας που μου ειπε οτι οι αθλητες παιρνουν καποια νομιμα σκεβασματα που τα χορηγει ο γιατρος της ομαδας που προκαλουν κατα κυριο λογο σεξουαλικες ορμες που θα πρεπει καπου να τις εκτονωσεις. πιστευω να καταλαβες οτι μιλαω για νομιμα συμπληρωματα διατροφης μιας και υπηρξες αθλητης για μην παρεξηγηθω απο καποιους.

αυτα την καλημερα μου  :hi:

 

dragcrx

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2006
Μηνύματα
673
Like
2.080
Πόντοι
446
Ορμωμενος απο τα μυνηματα του dragcrx τα οποια κ ας μην ειναι 100% εγκυρα (που μπορει κ να ειναι, δεν τον ξερω) αλλα ειναι προς τη σωστη κατευθυνση, επιτρεψτε μου..

Κατ αρχας δεν εχω συστηθει οπως θα επρεπε. Τελευταια την ειχα πεσει ψιλο αδικα στον BΠ ο οποιος με βοηθησε παρα πολυ χωρις να το ξερει στο να στησω το tinder μου και σε πολλα αλλα πολυ ομορφα πραγματα που γραφει !!! Αρα μπηκα στο θρεντ με το αριστερο και εδωσα μια κακη εικονα για το ατομο μου.

Λοιπον στα 35 μου δυστυχως ή ευτυχως τελευταια φορα που πηδηξα ελληνιδα ηταν πριν 16 χρονια... Κλασσικα η φοιτητικη μου σχεση με παρατησε για εναν γυμναστη και αυτο προφανως με πληγωσε και απο τοτε δεν ξανα ακουμπησα. Γιατι ομως να με πειραξει κατι τετοιο ?

Γιατι τυγχανει να ειμαι πανυψηλος, αθλητικοτατος (με μεταλλια στην κολυμβηση 12-13-14 ετων) χωρις λιπη κλπ και αρκετα φετες! φατσα , να πω οτι με αντρικα κριτηρια θα ημουν ενα 8αρι ! Και επισης ετυχε και βγηκα απο αρχιδια που ειχαν φραγκα....  Δηλαδη ενα πακετο με το οποιο μεγαλωνα ακουγοντας οτι "θα εχεις οποια θελεις οταν μεγαλωσεις" .... Μεγαλωνοντας ομως ειδα οτι κατι τετοιο δεν συνεβαινε επ ουδενι.

Και το εριξα λοιπον σε ολη την ανατολικη ευρωπη (ρουμανια πολυ, βουλγαρια, Ρωσσια , Ουκρανια φουλ). Εβγαλα γκομενες απο στριπτηζαδικα, γνωρισα εσκορτακια τα οποια ψιλοσπονσοραρα κ περναγα χρονο και σεξ με αυτα (καμια κατω απο 7 )... επι πολλα χρονια εμαθα να κανω αυτο.  Λοιπον το να καις λεφτα σε αυτους τους χωρους ειναι καταστροφικο για πολλους και διαφορους λογους που θα αναλυθουν αλλη φορα.

Η τελευταια μου σχεση με μια ουκρανεζα 8,5αρι για μενα 10αρι για αλλους τουλαχιστον εληξε με τετοιο τροπο που ειπα στον εαυτο μου "αντε και γαμησου" . . και ισως επειδη επιασα πατο ειτε επειδη ηρθε το πληρωμα του χρονου να ακολουθησω το δρομο που επρεπε να ειχα ακολουθησει πριν 16 χρονια.

Δηλαδη να παιξω στο τσαμπιονς λιγκ επιπεδο σε μουνια.. τραβηξα μια γραμμη κ ειπα στοπ

Για μενα το θρεντ αυτο ειναι ενα σημειο συναντησης του "παλιου" με το "νεο"

Το να κατσω να πω οτι πηγα με την Ουκρανεζα Χ Ψ Ω στο Κιεβο στο Ντονετσκ, στο Λουγκανσκ, στο Χαρκοβο(μονο ρωσσοουκρανες παντα) το που πηγαιναμε,το που εβγαιναν ολες αυτες οι στριπο πουτανες στις πολεις τους, ειναι για μενα πλεον ντροπη ! Μπαινω κ βλεπω στο ινστα την κολλητης της πρωην μου που γκομενιασε ενα παιδι μια χαρα με πολυ χρημα ο οποιος την παει μιλανο να ψωνισει γκουτσι και τον λυπαμαι (λεγοντας μεσα μου, μαλακα εσυ ησουν χειροτερος σαν εικονα). Δηλαδη τι ? Πληρωσα ενα σκασμο λεφτα σε αμορφωτες , απαιδευτες βλαχαρες γιατι ναι περι αυτου προκειται και αυτο θεωρειται κατορθωμα? αυτο θελετε να μαθετε να κανετε ?

Πλεον κυκολφορωντας κ εξω κ διαδικτυακα, βλεπω οτι υπαρχουν παααααρα πολλα ωραια μουνακια ελευθερα ή τελος παντων διαθεσιμα τα οποια ειναι ειτε μονα τους ειτε με καποιον ετσι απλα για να ειναι κ στην πρωτη ευκαιρεια τον σουταρουν για κατι καλυτερο.. και για μενα ειναι κριμα να τρεχουμε στη γαμω ουκρανια η σε αλλες γαμω χωρες οταν το εχουμε εδω...

Στις τελευταιες σελιδες γραφονται πολλα ωραια πραγματα ειδικα καποια ποστ του . Ας τα συνεχισουμε και εν τελει ας αλλαξουμε λιγο και ας αφησουμε την κλαψομουνιαση εκτος

Προσωπικα βοηθιεμαι πολυ απο 3-4 ατομα, θελω να συνεισφερω οσο μπορω και θα ηθελα να κανω μια νεα αρχη ξεκινωντας απο εδω. Για να βοηθηθώ ομως πρεπει πρωτα να αναγνωρισω τα λαθη μου, να αναγνωρισω οτι δεν τα ξερω ολαν, οτι εχω ελειψεις και προπαντω να ακουω (με φιλτρο βεβαια)

Δεν ξερω πως το βλεπετε, αυτα για την ωρα

την καλημερα μου
Ευχαριστω πολυ και δημοσια τον Pink floyd για τα καλα του λογια.
Απο τα γραφομενα του φαινεται οτι ειναι ενα ατομο με υψηλο iq Οπως ολοι οι ελληνες International και σιγουρα και αυτος μπορει να βοηθησει με την γνωση του και την εμπειρια του να γινουμε ολοι καλυτεροι.
Welcome Pink Floyd
 

dragcrx

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2006
Μηνύματα
673
Like
2.080
Πόντοι
446
την καλημερα μου  :hi:

καλως ηρθες στο θρεντ του Κιεβου και να ξερεις οτι ολοι ειναι χρησιμοι κανενας δεν περισσεύει

βλεπω απο το τροπο της γραφής σου εισαι πολύ πανω απο το μεσο ορο του δεικτη IQ

να ξερεις οτι οι εξυπνοι ανθρωποι, βρισκουν παντα τον τροπο  :hi:

χαιρομαι ιδιαιτερα που αποφασησες να μπεις εστω και αργα στην παρεα μας

οπως ειπες πολυ σωστα εδω στο θρεντ υπαρχει η συναντηση του παλιου με του νεου εσυ και εγω ειμαστε καπου στη μεση μιας και εχουμε την ιδια ηλικια 35 χρ.

οπως υπαρχουν και μικροι βλεπε X-MAN19 αλλα και μεγαλοι οπως π.χ. μιδας κ.α...

μου δινεις και μια πολυ καλη πασα επισης σε κατι που γραφεις για αθλητισμο

γνωριζω πολυ καλα καποιον αθλητη του ΠΑΟΚ (τωρα πλεον δεν ειναι στον ΠΑΟΚ)

ο τυπος για ελληνιδες γυναικες  μου εχει πει τα χειροτερα  οτι μονο το χρημα βλεπουν ειδικα οταν εισαι  αναγνωρισιμος
μονο το πορτοφολι σου κοιτανε.

μου ειπε επισης οτι αν ημουν σε αλλο κρατος θα πηδουσα τις 10 πλασιες γυναικες απο αυτες που πηδουσα, (ειχε φιλους ποδοσφαιριστες που παιζαν σε ομαδες του εξωτερικου)

σαφως και πηδουσε και πολλες βιζιτες (πολλες απο αυτες εχουμε παρει παρτουζα μαζι) διοτι αν περιμενε την καθε χαζογκομενα

για να του κατσει τοτε μου ειπε κλαφτα ''θα πηδας δυο φορες την εβδομαδα και αν''.

για να μην κουραζω πανω στο θεμα να πω και κατι τελευταιο κλεινοντας που μου ειπε οτι οι αθλητες παιρνουν καποια νομιμα σκεβασματα που τα χορηγει ο γιατρος της ομαδας που προκαλουν κατα κυριο λογο σεξουαλικες ορμες που θα πρεπει καπου να τις εκτονωσεις. πιστευω να καταλαβες οτι μιλαω για νομιμα συμπληρωματα διατροφης μιας και υπηρξες αθλητης για μην παρεξηγηθω απο καποιους.

αυτα την καλημερα μου  :hi:
Επιβεβαιωνω τα παραπανω απο φιλο μου που ειναι στην ομαδα βολευ του παναθηναικου...Οι Βραζιλιανοι της ομαδας πειραζουν τους Ελληνες παικτες για την αδυναμια τους να βρουν πολλες γυναικες οπως κανουν οι Βραζιλιανοι παικτες στην Βραζιλια...
 

koble

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2010
Μηνύματα
944
Like
913
Πόντοι
86
Μυστες εχω καμποσες μερες να σας διαβασω και μαλλον εχω ερθει απο αλλον πλανητη! Αν θυμαστε ειχα πει, για πλακα ομως, ας γινει ενα το νημα κιεβου, ημερησια ενημερωση και πικερ! Τελικα βλεπω πολλες παρεμβολες!
Αφηστε ησυχο τον Ντραγκ να αναλυει, γιατι το παει καλα το γραμμα με μακεδονικο και κοιτασματα.
Οταν το νημα φτασει στις 1000 σελιδες πρεπει να κλεισει, αλλες τοσες και με Δασκαλο πλεον πρεπει να παμε για αλλα.
Απο το χειμωνα ειχα πει οτι δεν ειναι τυχαιο το ταιμινκ που γραφτηκαν οι μισες σελιδες, στα τοσα χρονια (πειτε γιατι ειναι/ηταν χειμωνας συν οτι γιατι τελειωνει για χψ λογους ενας κυκλος προσβασης στο κιεβο -βλεπε πορισματα τελευταιων ταξιδιωτων, η οικονομικη κατασταση μεσου ταξιδιωτη κτλ κτλ...).
Το νημα για τις ουκρανιδες το εκλεισε ο Χαρρι πριν 2-3 εβδομαδες.. Decision deside destini, που ελεγε και καποιος, και σαν αναποφασιστος δεν το εγραψα. Μετα παμε συνεχεια, ενα ποστ ΒΠ και νυξη Ντραγκ για αυτοβελτιωση. Κατι του Φιντελ για το παραθυρο ευκαιρειας. Ο Σλαβιανι καπως μου ξανα θυμισε τον λογο που ειμαστε εδω, πρακτικως για τις ρωσσοφωνες! (Πχ πρακτικο ερωτημα, Πως κατεβαζω τεμαχιο ελλαδα για διακοπες? Τι πρεπει να κανω????) Καλη η θεωρια και οι αναλυσεις αλλα καποιοι αδυναμοι κρικοι αυτο παγιδευομαστε σε αυτα.
Η απουσια, αισθητη, του αγαπημενου Αρχοντα του Παραδουναβεος ξεθολωσε λιγο τα νερα, χωρις δολωματα του Καριμπιαν που αποσπαν την προσοχη. Εξ αλλου οι Κμανιστες δεν εχουν το ειδικο βαρος του Αρχηγου, για να  μας παρασυρουν!

Μην αδιαφορειτε για αυτα που σας εκαναν αδιαφορους και αδιαφορειτε , που λεει καποιος, γιατι δινουμε μαχες οπισθοφυλακων, πριν την ουκρανοποιηση. Χανουμε τα κορμια και τα λεφτα!

υγ1. Ο ΑΑΙΓΗΝΟΡ εδωσε τεραστιο τιπ για την βυζα και την διαθεση των τουριστριων! Τετοια τροχειοδεικτικα πυρα θελουμε!
υγ2. ΝτραγκΨΡΧ, μην μασας, δωσε τα φωτα σου, ουτος η αλλως για καποιο διαστημα θα ξαναλειψεις, οποτε οσο μπορεις, δωσε πονο και
ινφο στο λαο!
υγ3.(Χαρρι πλακα κανω!)
Στο τελος θα δικαιωθουν αυτοι που ελεγαν ο ΒΠ ειναι Βαλκανιο Πουτσιστικο κλωναρι! Ασε τους αλλους να τον ψαχνουν στην Παργα!
Κοπηκε ο Πριγκιπας της Βλαχομπογδανιας και σιγισαν οι φωνες Τσομπανηδων και Β.Πουτσιστων! Μυστηρια πραγματα. Απορω πως δεν εχουν κοπει Συριζα και οι φωνες ολων των Κμανιστων. Χασαμε και τον Γκλογκ, σιγισε λιγο και ο Μιδας. Στο τελος δεν θα ξερουμε ποιος ειναι το δεντρο και ποιος το παρακλαδι!
(ΒΠ, ουτε και εγω πιστευα οτι μπορει να εκανα τοσο καιρο)

υγ4. Να βρουμε το ατομο που ανοιξε το νημα, στις 1000σελιδες!
Back to the future που θελει και ο Ντραγκ. Επετειακα! Εκει γραφει και ο Αρχηγος των Κμανιστων. Το προτοταιπ του Κμαν2!
Να γινει εφεση για επιστροφη απο την σιβηρια!
 

koble

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2010
Μηνύματα
944
Like
913
Πόντοι
86
Οταν τα λεμε αλλοι λενε για ελλεινιδες και αλλοι για πυραυλους S-500
Προσωπικα βοηθιεμαι πολυ απο 3-4 ατομα, θελω να συνεισφερω οσο μπορω και θα ηθελα να κανω μια νεα αρχη ξεκινωντας απο εδω. Για να βοηθηθώ ομως πρεπει πρωτα να αναγνωρισω τα λαθη μου, να αναγνωρισω οτι δεν τα ξερω ολαν, οτι εχω ελειψεις και προπαντω να ακουω (με φιλτρο βεβαια)
Δεν ξερω πως το βλεπετε, αυτα για την ωρα
την καλημερα μου
Παρε ενα Βαλκανικο Πυραυλο να εχεις!!!(Σορυ με πετυχες στην εκτοξευση!) Ο Δασκαλος θα μπορουσε να σε θεραπευσει πληρως! Εχει και μονιμες λυσεις εαν ξελαμπικαρει το μυαλο του ουκρανοπαθη!
Μαλλον εισαι σε καλο δρομο
Δεν καταλαβαινω ομως για ελληνιδες εισαι πλεον η για πιο ποιοτικες ανατολικες???
Μαλλον συμφωνεις με τον @@@Μιδα οτι το ντοπιο πραγμα. σπαρταραει.
Με τον @@Χαρρι, οτι Ελλαδα παιζει τρελο ψαρρι για δολωμα.
Αλλα και με τον @Σλαβιανι τον ψαρρα, που λεει θελει τροπο!

υγ1. Και με τον Dragcrx, οτι το πανε το γραμμα!
Ντραγκ, συμφωνεις το το γαμμα το πανε πιο πολυ τωρα η νεα γενια? Δηλ και παλια πηγαινε, αλλα τωρα παει με μεγαλους ρυθμους, εστω και στο 10% των ανδρων που λεγατε).
Πιεσε τον Δρ Ερωτα να αναλαβει το κινημα, απο πυρφορισμου
, γιατι στο τελος θα τρεχουμε στο Πραιντ να βγαλουμε κανα ντουετο!
ΔρΕρωτας και πατερας Κλεμενης. Ελληνορθοδοξια να σωθει η χωρα!
 

DR_LOVE

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.519
Like
1.890
Πόντοι
216
Ορμωμενος απο τα μυνηματα του dragcrx τα οποια κ ας μην ειναι 100% εγκυρα (που μπορει κ να ειναι, δεν τον ξερω) αλλα ειναι προς τη σωστη κατευθυνση, επιτρεψτε μου..

Κατ αρχας δεν εχω συστηθει οπως θα επρεπε. Τελευταια την ειχα πεσει ψιλο αδικα στον BΠ ο οποιος με βοηθησε παρα πολυ χωρις να το ξερει στο να στησω το tinder μου και σε πολλα αλλα πολυ ομορφα πραγματα που γραφει !!! Αρα μπηκα στο θρεντ με το αριστερο και εδωσα μια κακη εικονα για το ατομο μου.

Λοιπον στα 35 μου δυστυχως ή ευτυχως τελευταια φορα που πηδηξα ελληνιδα ηταν πριν 16 χρονια... Κλασσικα η φοιτητικη μου σχεση με παρατησε για εναν γυμναστη και αυτο προφανως με πληγωσε και απο τοτε δεν ξανα ακουμπησα. Γιατι ομως να με πειραξει κατι τετοιο ?

Γιατι τυγχανει να ειμαι πανυψηλος, αθλητικοτατος (με μεταλλια στην κολυμβηση 12-13-14 ετων) χωρις λιπη κλπ και αρκετα φετες! φατσα , να πω οτι με αντρικα κριτηρια θα ημουν ενα 8αρι ! Και επισης ετυχε και βγηκα απο αρχιδια που ειχαν φραγκα....   Δηλαδη ενα πακετο με το οποιο μεγαλωνα ακουγοντας οτι "θα εχεις οποια θελεις οταν μεγαλωσεις" .... Μεγαλωνοντας ομως ειδα οτι κατι τετοιο δεν συνεβαινε επ ουδενι.

Και το εριξα λοιπον σε ολη την ανατολικη ευρωπη (ρουμανια πολυ, βουλγαρια, Ρωσσια , Ουκρανια φουλ). Εβγαλα γκομενες απο στριπτηζαδικα, γνωρισα εσκορτακια τα οποια ψιλοσπονσοραρα κ περναγα χρονο και σεξ με αυτα (καμια κατω απο 7 )... επι πολλα χρονια εμαθα να κανω αυτο.  Λοιπον το να καις λεφτα σε αυτους τους χωρους ειναι καταστροφικο για πολλους και διαφορους λογους που θα αναλυθουν αλλη φορα.

Η τελευταια μου σχεση με μια ουκρανεζα 8,5αρι για μενα 10αρι για αλλους τουλαχιστον εληξε με τετοιο τροπο που ειπα στον εαυτο μου "αντε και γαμησου" . . και ισως επειδη επιασα πατο ειτε επειδη ηρθε το πληρωμα του χρονου να ακολουθησω το δρομο που επρεπε να ειχα ακολουθησει πριν 16 χρονια.

Δηλαδη να παιξω στο τσαμπιονς λιγκ επιπεδο σε μουνια.. τραβηξα μια γραμμη κ ειπα στοπ

Για μενα το θρεντ αυτο ειναι ενα σημειο συναντησης του "παλιου" με το "νεο"

Το να κατσω να πω οτι πηγα με την Ουκρανεζα Χ Ψ Ω στο Κιεβο στο Ντονετσκ, στο Λουγκανσκ, στο Χαρκοβο(μονο ρωσσοουκρανες παντα) το που πηγαιναμε,το που εβγαιναν ολες αυτες οι στριπο πουτανες στις πολεις τους, ειναι για μενα πλεον ντροπη ! Μπαινω κ βλεπω στο ινστα την κολλητης της πρωην μου που γκομενιασε ενα παιδι μια χαρα με πολυ χρημα ο οποιος την παει μιλανο να ψωνισει γκουτσι και τον λυπαμαι (λεγοντας μεσα μου, μαλακα εσυ ησουν χειροτερος σαν εικονα). Δηλαδη τι ? Πληρωσα ενα σκασμο λεφτα σε αμορφωτες , απαιδευτες βλαχαρες γιατι ναι περι αυτου προκειται και αυτο θεωρειται κατορθωμα? αυτο θελετε να μαθετε να κανετε ?

Πλεον κυκολφορωντας κ εξω κ διαδικτυακα, βλεπω οτι υπαρχουν παααααρα πολλα ωραια μουνακια ελευθερα ή τελος παντων διαθεσιμα τα οποια ειναι ειτε μονα τους ειτε με καποιον ετσι απλα για να ειναι κ στην πρωτη ευκαιρεια τον σουταρουν για κατι καλυτερο.. και για μενα ειναι κριμα να τρεχουμε στη γαμω ουκρανια η σε αλλες γαμω χωρες οταν το εχουμε εδω...

Στις τελευταιες σελιδες γραφονται πολλα ωραια πραγματα ειδικα καποια ποστ του . Ας τα συνεχισουμε και εν τελει ας αλλαξουμε λιγο και ας αφησουμε την κλαψομουνιαση εκτος

Προσωπικα βοηθιεμαι πολυ απο 3-4 ατομα, θελω να συνεισφερω οσο μπορω και θα ηθελα να κανω μια νεα αρχη ξεκινωντας απο εδω. Για να βοηθηθώ ομως πρεπει πρωτα να αναγνωρισω τα λαθη μου, να αναγνωρισω οτι δεν τα ξερω ολαν, οτι εχω ελειψεις και προπαντω να ακουω (με φιλτρο βεβαια)

Δεν ξερω πως το βλεπετε, αυτα για την ωρα

την καλημερα μου

Θα μου επιτρέψεις να κάνω μια παρατήρηση. Ενω είναι εκπληκτικό το ποστ σου και συμφωνώ στο 90% στο τέλος βγάζεις ενα εντελώς λανθασμένο συμπέρασμα.

"λεγοντας μεσα μου, μαλακα εσυ ησουν χειροτερος σαν εικονα). Δηλαδη τι ? Πληρωσα ενα σκασμο λεφτα σε αμορφωτες , απαιδευτες βλαχαρες γιατι ναι περι αυτου προκειται και αυτο θεωρειται κατορθωμα? αυτο θελετε να μαθετε να κανετε ?".

Θα πω κάτι που θα με αφορισουν  πολλοι αλλα το εχω χρέος.
Αυτά ξέρεις γιατί τα έπαθες? Γιατί φίλε μου ήθελες και μπράβο σου να βγαίνεις με γκομενες επιπέδου 8,5 +..Γκομενες αυτού του επιπέδου και κυρίως Ουκρανία είναι απλα  να παίρνας καλά και φυσικά με το αζημιωτο κανα δωράκι κλπ όπως και είδες οτι ζητάνε. Οι τοσο όμορφες γκομενες ποτε δεν απαιτείται να ανεβάσουν το επίπεδο τους μέσω της μόρφωσης και της καλλιέργειας. Τα έχουν ολα απο την εφηβεία στα πόδια τους. Είναι το αντίστοιχο που λέγαμε Ελλάδα πόσες γκομενες δυνατές πέρναγαν Πανελλήνιες στην εποχή μας και ασχολιοντιουσαν με πράγματα πέρα απο τα νύχια?Από ότι θυμάμαι στην τάξη μου ούτε  μια..Μπαρwomen γινανε η τις βάζανε πόρτες σε μαγαζιά  κλπ..Αυτες μάθαν αλλιώς γιατί τις έπαιρνε..Δεν το κατηγορω απλα τα λεω για να καταληξω εκει που θέλω.

Να σε ρωτήσω όμως και κάτι αλλο? Ελληνιδα 9αρι έχεις την παραμικρή ψευδαίσθηση πως δεν θα έχει το τουλάχιστον τις ίδιες απαιτήσεις με την αντίστοιχη Ουκρανη?Πως δεν θα απαιτεί να ζει την μεγάλη ζωή, δωράκια, ταξίδια χωρίς ταυτόχρονα να προσπαθεί να αυτόβελτιώνεται κλπ?

Εκει που θέλω να καταλήξω είναι πως το λάθος το έχεις κάνει εσύ..Διαλέγεις γκομενες καθαρά με θεμα την εμφάνιση (εδω συμφωνούμε) και απαιτείς ομως να ειναι και ταυτόχρονα σώστες,να μην ζητάνε χρήμα, να μην κερατωσουν (εδω διαφωνούμε)κλπ.. Ψάχνεις δηλαδή μια ουτοπία η κάτι που εινα σε ποσοστό 1 στις 1000  και επειδή δεν θα το βρεις κατηγορείς τις κοπέλες. Πρεπει να αποφασίσεις μέσα σου τι θες . πηδημα η σχέση?Γιατί για πηδημα μια χαρά το χειριστηκες για σχέση όμως εντελώς λάθος!

Εμένα οι εμπειρίες μου πάντως ειναι πως Ουκρανία εχω γνωρίσει μια χαρά κοπελίτσες με τις σπουδές τους, με τα χόμπι τους, να το ψάχνουν γενικότερα και να έχουν να σου πουν πράγματα και το κυριότερο να μην απαιτούν περα απο τα κλασικά φαγητό και καφέ ταξίδια Μιλάνο κλπ.,Ολα αυτά όμως γιατί παω συνηδητοποιημενος πως δεν θα κυνήγησω πάνω από εφτά ουτε θα σπονσοραρω. Αν το έκανα όμως και σπονσοραριζα δεν θα είχα την ψευδαίσθηση πως θα αλλάξω την πουτανα σε καλόγρια..Ζεις καλά τις στιγμές αλλα ξέρεις τι είναι αυτό που ζεις!!

Σου εύχομαι τα καλύτερα και ελπίζω εδώ Ελλάδα να πεσω έξω και να βρεθεί το σωστό 9αρι που θα σε ερωτευτεί χωρίς καμια απαίτηση.



 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.731
Like
11.745
Πόντοι
2.406
Το ιζυγκοινγκ ειναι αποτέλεσμα τριων παραμετρων
Το περιβάλλον που γινεται το τατσ, ξ δικη σου δυναμικη, εμφανιση, αυτοπεποίθηση, οικον δυνατοτητες, γλωσσες
Και πάντα το πιο βασικό το οικονομικο μπακγκραουντ της γκομενας
Οσο πιο ξεκρεμαστη ειναι τοσο πιο πολυ ψαχνει καποιον να καβατζωθει
Αυτο που εγω βλεπω σε φίλους ειναι οτι ανθρωποι που στην Ρουμανία δεν θαβαζαν γκολ οθτε σε πενηντα χρόνια, εχουν την τελευταια πενταετια καλες γκομενες με γκαπ 10ετιας και ανω με βασικο προσον ενα καποιο οικονομικο προφίλ του 2000 το μηνσ κι ενα σπιτι καλοθτσικο
Αποτελσμα αυρο καθαρα της οικονομιμης ανεχειας κι ανασφαλειας των σημερινων ελληνιδων
Μετα απο 4,5 χρονια που θα εναφανιστουν κι οι τελευταιε; υψηλες συνταξεις το ιζυ γκοινγκ θα πιάσει σημεια γκρι ζωνης σε φοιτητριες χωρισμενες απολυμενες κλπ με καλη εμφανιση
Βασικο στοιχείο ομως να εισαι στην αποκει οχθη, γιατι αν εισαι κι εαυ του 800ρικου τι να σε κανει...
Αυτα που γινονται σημερα στην ουκρανια, θα γινονται εν μερη σε λιγα χρονια κ στην Ελλαδα
Στο κολωνακι οταν κατεβαινω ελλαδα, ηδη βλεπω καποιες δικες μας νεαρες ψιλοεμφανισημες εως μουναρες  να κυκλοφπρπυν χερι χερι με πουρους ευκαταστατους...
Παλια έπρεπε νασουν βαεδινογιαννης για ναχεις γκομενα 20 χρονια μικροτερη
Τωρα εχω φιλο βιοτεχνη 50τοσο που αλλαζειντις φοιτητριες σαν πουκαμισα
Κι ειναι μονο η αρχη
Το εκρηκτικο μιγμα, οικονομικης στενοτητας, ελελιψης προοπτικής κ ανεκληρωτων υλιστικων προσδοκιων θα γενησει μια προτογνωρη κατασταση στο αμεσο μελλον με τις νεο Ελληνιδες καθως κ τις απειρες νεαρες απο μεικτους γαμους πουωθαβπροχωρανε μόνο με ρο μουνι στο κουτελο οπως κι οι μαναδες του στο παρελθον :rolleyes:
 

Target 600

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2018
Μηνύματα
883
Like
1.496
Πόντοι
206
Το ιζυγκοινγκ ειναι αποτέλεσμα τριων παραμετρων
Το περιβάλλον που γινεται το τατσ, ξ δικη σου δυναμικη, εμφανιση, αυτοπεποίθηση, οικον δυνατοτητες, γλωσσες
Και πάντα το πιο βασικό το οικονομικο μπακγκραουντ της γκομενας
Οσο πιο ξεκρεμαστη ειναι τοσο πιο πολυ ψαχνει καποιον να καβατζωθει
Αυτο που εγω βλεπω σε φίλους ειναι οτι ανθρωποι που στην Ρουμανία δεν θαβαζαν γκολ οθτε σε πενηντα χρόνια, εχουν την τελευταια πενταετια καλες γκομενες με γκαπ 10ετιας και ανω με βασικο προσον ενα καποιο οικονομικο προφίλ του 2000 το μηνσ κι ενα σπιτι καλοθτσικο
Αποτελσμα αυρο καθαρα της οικονομιμης ανεχειας κι ανασφαλειας των σημερινων ελληνιδων
Μετα απο 4,5 χρονια που θα εναφανιστουν κι οι τελευταιε; υψηλες συνταξεις το ιζυ γκοινγκ θα πιάσει σημεια γκρι ζωνης σε φοιτητριες χωρισμενες απολυμενες κλπ με καλη εμφανιση
Βασικο στοιχείο ομως να εισαι στην αποκει οχθη, γιατι αν εισαι κι εαυ του 800ρικου τι να σε κανει...
Αυτα που γινονται σημερα στην ουκρανια, θα γινονται εν μερη σε λιγα χρονια κ στην Ελλαδα
Στο κολωνακι οταν κατεβαινω ελλαδα, ηδη βλεπω καποιες δικες μας νεαρες ψιλοεμφανισημες εως μουναρες  να κυκλοφπρπυν χερι χερι με πουρους ευκαταστατους...
Παλια έπρεπε νασουν βαεδινογιαννης για ναχεις γκομενα 20 χρονια μικροτερη
Τωρα εχω φιλο βιοτεχνη 50τοσο που αλλαζειντις φοιτητριες σαν πουκαμισα
Κι ειναι μονο η αρχη
Το εκρηκτικο μιγμα, οικονομικης στενοτητας, ελελιψης προοπτικής κ ανεκληρωτων υλιστικων προσδοκιων θα γενησει μια προτογνωρη κατασταση στο αμεσο μελλον με τις νεο Ελληνιδες καθως κ τις απειρες νεαρες απο μεικτους γαμους πουωθαβπροχωρανε μόνο με ρο μουνι στο κουτελο οπως κι οι μαναδες του στο παρελθον :rolleyes:

από το στόμα σου και στου Θεού τ αυτί αδερφέ. Αν κ θεωρώ ότι πολλές απλά θα πάνε για τα χοντρά, Εμιράτα... Η δύση /αμερική/αυστραλία για δουλειά... Δηλαδή και πάλι λίγες θα μείνουν... αλλά ίσως να εκδηλωθούν έτσι όπως λες..
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.445
Like
7.970
Πόντοι
2.356
Αυτα που γινονται σημερα στην ουκρανια, θα γινονται εν μερη σε λιγα χρονια κ στην Ελλαδα
Στο κολωνακι οταν κατεβαινω ελλαδα, ηδη βλεπω καποιες δικες μας νεαρες ψιλοεμφανισημες εως μουναρες  να κυκλοφπρπυν χερι χερι με πουρους ευκαταστατους...
Παλια έπρεπε νασουν βαεδινογιαννης για ναχεις γκομενα 20 χρονια μικροτερη
Τωρα εχω φιλο βιοτεχνη 50τοσο που αλλαζειντις φοιτητριες σαν πουκαμισα
Χαλασαν και οι ελληνιδες :grin:
καλα το 2000 στην εποχη της αστακομακαροναδας και εγω γαμουσα 19χρονο επταρι με διαφορα ηλικιας 15 χρονια χωρις να ειμαι βαρδινογιαννης ... αυτα τυχαινουν ελλαδα μια φορα αντε το πολυ δυο σε ολη σου την ζωη ...
Αυτο το οτι αλλαζει φοιτητριες σαν τα πουκαμισα εισαι σιγουρος? επειδη ξερω οτι δεν λες φιδια το ρωταω
σου εστειλε φωτο ? το ειδες εσυ ο ιδιος?
γιατι ο ελληνας μπερδευει με το να μιλησει και να βγαλει εξω την γκομενα με το πηδημα ,και το ζητουμενο ειναι ποσα ξοδευει για να τα κανει αυτα σε τοσο μεγαλη ποσοτητα(αν τα κανει φυσικα).
Πατρινος πριν μια διετια μου ελεγε οτι ελληνιδες φοιτητριες μουναρες γαμιουνται με 20 ευρω για ολο το βραδυ ,οταν του ειπα οτι αν μου βρει εστω και μια(μουναρα οπως ελεγε και οχι μπαζο)με αυτη την τιμη θα του δωσω και αλλα 50 απο μενα απλα εξαφανιστηκε και δεν τον ξαναειδα.



 

DR_LOVE

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.519
Like
1.890
Πόντοι
216
Χαλασαν και οι ελληνιδες :grin:
καλα το 2000 στην εποχη της αστακομακαροναδας και εγω γαμουσα 19χρονο επταρι με διαφορα ηλικιας 15 χρονια χωρις να ειμαι βαρδινογιαννης ... αυτα τυχαινουν ελλαδα μια φορα αντε το πολυ δυο σε ολη σου την ζωη ...
Αυτο το οτι αλλαζει φοιτητριες σαν τα πουκαμισα εισαι σιγουρος? επειδη ξερω οτι δεν λες φιδια το ρωταω
σου εστειλε φωτο ? το ειδες εσυ ο ιδιος?
γιατι ο ελληνας μπερδευει με το να μιλησει και να βγαλει εξω την γκομενα με το πηδημα ,και το ζητουμενο ειναι ποσα ξοδευει για να τα κανει αυτα σε τοσο μεγαλη ποσοτητα(αν τα κανει φυσικα).
Πατρινος πριν μια διετια μου ελεγε οτι ελληνιδες φοιτητριες μουναρες γαμιουνται με 20 ευρω για ολο το βραδυ ,οταν του ειπα οτι αν μου βρει εστω και μια(μουναρα οπως ελεγε και οχι μπαζο)με αυτη την τιμη θα του δωσω και αλλα 50 απο μενα απλα εξαφανιστηκε και δεν τον ξαναειδα.

Μπράβο Τάσο και έγω τις ίδιες εμπειρίες έχω. Για αυτο έχω σταματήσει να ακούω ιστορίες που μου λένε άτομα για τρίτους φίλους τους (ένας φίλος μου, μου είπε γαμαει ολημερης κλπ) και σε ορισμένες περιπτώσεις ακόμα και για τους ίδιους που τα λένε.

Π.χ. Μου έλεγε προχτές ενας στην δουλειά ασε τωρα με την φτώχεια βγαίνεις σε μαγαζί και βρίσκεις φοιτήτριες να πηδάς απλά με ενα πενηνταρικο. Αυτός εντωμεταξυ ειναι σε 12 χρόνια σχεση με κοπέλα -  αλλά ξερεί γιατι του το ειπε ο φιλος φίλου που τα ζεί!!.

Επιπλεον έχω γνωστό που βγαίνει όλο με μουνάρες γιατι gay-λίζει λίγο (χωρίς να ειναι) αλλά έχει στυλ που είναι χαρούμενος με τις γυναίκες. Εχω μάθει απο τις κοπέλες πως έχει να ακουμπήσει μουνι πάνω απο 8 χρόνια. Όλοι λένε ρε τον Πούστη γαμάει αβέρτα!!!

Οι άνθρωποι το τι λένε και το πως εκφράζονται φαίνεται καθαρά στο instagram. Είμαστε όλοι ΩΝΑΣΗΔΕΣ σύμφωνα με τις φωτός και την φιγούρα που παρουσιάζουμε εκεί.

Για αυτο με τον καιρό ακούω απόψεις ΜΟΝΟ απο άτομα που έχουν πάει εκει που λένε, έχουν δοκιμάσει αυτα που λένε και δεν Υποθέτουν!

Ίσως για αυτό μερικές φορές να φαίνομαι απόλυτος αλλά δεν μπορώ να κάνω αλλιώς όταν ακούω π.χ να λένε για Κίβεο χωρίς να έχουν πάει Κίεβο ή για Πολωνέζες χωρίς να έχουν πάει Πολωνια κλπ.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom