Νέα

Τί γίνεται με Κίεβο;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα scientist
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.594
Κριτικές
1
Like
304
Πόντοι
386
Για να μην σπαταλάμε και οι δύο πολύτιμη φαιά ουσία, κατ' αρχήν συμφωνείς οτι ισχύει? Αν δεν συμφωνείς οτι ισχύει δεν υπάρχει λόγος να χαλάμε τις καρδιές μας (και την πολύτιμη φαιά ουσία μας)

Παραδεχομαι οτι δεν εχω κανει καποια επισταμενη ψυχολογικη η ψυχιατρικη μελετη επι του θεματος, αλλα για την οικονομια της συζητησης, θα δεχτω οτι ισχυει.
Οποτε  και με την καλη σου προαιρεση, μπορουμε να προχωρησουμε παρακατω ( στην αρχικη μου ερωτηση )
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.254
Κριτικές
19
Like
7.228
Πόντοι
3.346
Το επιπεδο επεσε στο 0

Αποχωρω μεχρι να ξανα ανεβει οπως εκανα και παλαιοτερα

Φιλια σε ολους

μην ασχολεισαι ρε σπυρο με καποιους που δεν θελουν ποτέ να μαθουν ή στηριζουν τα ανουσια επιχειριματα τους χωρις αποδιξεις, εμεις αυτα τα γραφουμε, για καποιους που πραγματικα θελουν να αποκτησουν τεχνογνωσια και αυτοβελτιωση, υπαρχουν και ατομα που μας διαβαζουν ως απλοι επισκεπτες που δεν ειναι καν μελη εδω στο site και επικροτουν τα οσα γραφουμε.  :hi:

KEEP GOING  ΚΑΙ ΜΗ ΜΑΣΑΣ ΤΙΠΟΤΑ ΣΠΥΡΟ  :hi:

ΟΣΟΙ ΕΧΟΥΝ ΤΗΝ ΘΕΛΗΣΗ ΘΑ ΔΙΑΒΑΣΟΥΝ ΚΑΙ ΘΑ ΜΑΘΟΥΝ ΟΣΟΙ ΔΕΝ ΘΕΛΟΥΝ ΔΕΝ ΘΑ ΜΑΘΟΥΝ ΠΟΤΕ  :heavymetalbig:
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.254
Κριτικές
19
Like
7.228
Πόντοι
3.346
Δυστυχως εγινε αυτο που περιμενα...Θα ηθελα να γραψω πολλα για Ελλεινιδες για να τα δουν τα ατομα που πρεπει(γιαυτο τα γραφω εδω και οχι στα πιρφοροφορουμ) δυστυχως οι πιρφοροι ηρθαν και εδω να με ειρωνευτουν...
Πιρφοροι δυστυχως για εσας καμια 10αρια απο εδω με ξερουν και ξερουν τι κανω...
ΕΣΕΙΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΕ ΞΕΡΕΤΕ ΜΕ ΒΡΙΖΕΤΑΙ ΚΑΙ ΜΕ ΕΙΡΩΝΕΥΣΤΕ...
Δεν πειραζει εγω να σας ανοιξω τα ματια ηθελα και να σας πω πραγματα που δεν ξερετε οχι γιατι ειμαι εξυπνος αλλα γιατι ειμαι εκει που δεν μπορειται να ειστε εσεις...
Αφου δεν θελετε δεν ξαναγραφω τιποτα για τις αγαπημενες σας Ελλεινιδες πηγαινετε πες τε στα ποδια τους και τελος...
Φιλια την αγαπη μου πιρφοριστε απειρα δικαιωμα σας ειναι...Μπραβο

να ξερεις Σπυρο αυτοι που ειρωνευονται και βριζουν ΚΑΤΑ ΒΑΘΟΣ ΤΑ ΟΣΑ ΓΡΑΦΟΥΜΕ ΤΑ ΠΙΣΤΕΥΟΥΝ ΚΑΙ ΤΑ ΕΠΙΚΡΟΤΟΥΝ ΚΑΙ ΟΙ ΙΔΙΟΙ

αλλά δεν εχουν το ΘΑΡΡΟΣ ΤΗΣ ΓΝΩΜΗΣ ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΑΔΕΧΤΟΥΝ διοτι εχουν αποκτησει τελειως ητοπαθη συμπεριφορα απο τις ελληνιδες γυναικες που ειναι σαν ΝΑ ΤΟΥΣ ΕΧΟΥΝ ΚΑΝΕΙ ΟΙ ΕΛΛΗΝΙΔΕΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΛΟΒΟΤΟΜΗ ωστε να μην γινει ολο αυτο ενα κυμα που θα τις παρει αμπαριζα και δεν θα εχει επιστροφη μετα.

 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.254
Κριτικές
19
Like
7.228
Πόντοι
3.346
Ολοι αυτοι οι τυποι μισουν τους  Ελληνες international γιατι τους χαλανε το ονειρο....
Αυτη ειναι και η διαφορα μας οτι εμεις ζουμε την πραγματικοτητα την οποια ΑΥΤΟΙ ΔΕΝ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΑΚΟΥΣΟΥΝ γιατι πολυ απλα νιωθουν μηδενικα....Συγνωμη που σας ξυπνησα αλλα γιαυτο γραφω εδω για να μην τα βλεπετε εσεις αλλα δυστυχως τα βλεπετε και οπως με ολους τους γνωστες του παρελθοντος κανετε τα παντα για να τους διωξετε γιατι η αληθεια σας πληγωνει θανασιμα και ο πονος της μοναξιας ειναι οντως δυσβασταχτος...

:hi: :thumbsup:
 

dragcrx

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2006
Μηνύματα
673
Like
2.080
Πόντοι
446
να ξερεις Σπυρο αυτοι που ειρωνευονται και βριζουν ΚΑΤΑ ΒΑΘΟΣ ΤΑ ΟΣΑ ΓΡΑΦΟΥΜΕ ΤΑ ΠΙΣΤΕΥΟΥΝ ΚΑΙ ΤΑ ΕΠΙΚΡΟΤΟΥΝ ΚΑΙ ΟΙ ΙΔΙΟΙ

αλλά δεν εχουν το ΘΑΡΡΟΣ ΤΗΣ ΓΝΩΜΗΣ ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΑΔΕΧΤΟΥΝ διοτι εχουν αποκτησει τελειως ητοπαθη συμπεριφορα απο τις ελληνιδες γυναικες που ειναι σαν ΝΑ ΤΟΥΣ ΕΧΟΥΝ ΚΑΝΕΙ ΟΙ ΕΛΛΗΝΙΔΕΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΛΟΒΟΤΟΜΗ ωστε να μην γινει ολο αυτο ενα κυμα που θα τις παρει αμπαριζα και δεν θα εχει επιστροφη μετα.
Μεγαλες αληθειες απο τον Παπα.
Τα σεβη μου  :hi:
 

DR_LOVE

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.519
Like
1.890
Πόντοι
216
Kατούρα και λίγο ρε dragcrx που την ειδες και νταβατζής μοντέλων. χαχαχα εσύ έχεις γαμήσει κανένα από τα μοντέλα που θες να πασάρεις στους άλλους ή ήρθες εδώ να το παίξεις μάγκας επειδή είσαι μουνοβοσκός;Και τι ακριβώς νόημα έχει η πρόσκλησή σου στα παιδιά? Να βγείτε παρέα για να σου πληρώσουνε τα έξοδα και συ να βγάζεις φωτογραφίες με μουνάρες που δεν έχεις ακουμπήσει στο instagram και να το παιζεις καμπόσος;;; Μήπως περιμένουμε απο σένα να μας πείς ότι έχει και ωραίες γκόμενες στην Ελλάδα;; Ή μήπως θέλεις να πασάρεις τίποτε ψόφιες στα παιδιά για να βγάλεις χαρτζηλικάκι;;
Τελικά οι μεγαλύτεροι αγάμητοι είναι αυτοί που έρχονται κατα καιρούς και μας το παίζουν ειδήμονες, προσπαθούν να πείσουν τα παιδιά στο bourdela.com ότι έχουνε πάει με τόσες γυναίκες που τις έχουνε κατατάξει κι όλας σε κατήγορίες και ομάδες χαχαχα, ο άλλος λέει σπονστορέτες, ημι σπονσορέτες,κλπ.ο άλλος λέει γκρίζες ζώνες και μαύρες ζώνες και ο άλλος λέει 7αρια, 8αρια και 9αρια, το συμπέρασμα ποιο είναι οτι όλοι όσοι το παίζουνε καμπόσοι πάνε και πληρώνουνε γυναίκες για να γαμήσουν, εδώ απο τη στιγμή που όλοι πληρώνετε τελικά και δε γαμάει κανείς απο καμάκι, ο πιο μάγκας τελικά είναι ο Κμαν2 ο οποίος τουλάχιστο δεν είναι και τσιγκούνης εκτός απο ανίκανος να καμακώσει κανονική γκόμενα, εσείς οι υπόλοιποι τύπου dragcrx, drlove, κλπ φαντάσου πόσο ναυάγια είστε για να κάνετε και παζάρια στο σπονσοριλίκι. Κόψτε λίγο την έπαρση και πάρτε το αλλιώς, δεν είστε τίποτα καλύτερο από αυτό που κατηγορείτε, επαίτες μουνιού είστε που το χρυσοπληρώνετε κι απο πάνω.

Μιας και ανέφερες εμένα έχεις δει ποτέ να γράψω πως έχω πλήρωσει για γυναίκα? Απλα λέω πως πηδαω max 7 σε εμφάνιση απο διαδίκτυο και καμαμι και παλεύω με οσα μεσα εχω να πετύχω το μέγιστο δυνατό αποτέλεσμα με το μικρότερο δυνατό κόστος. Εσύ τι καταφέρνεις και με πιο τρόπο?γιατί δεν σε βλέπω να γράφεις συχνά εδώ έσκασες δορυφόρος.

Κοίτα να πάρεις πληροφορίες απο εδω απο παίχτες όπως ο drag που το παλεύουν και το έχουν ψάξει ολα τα επίπεδα. Ο drag δεν σου είπε πως γαμαει τα μοντέλα στην Αθήνα.. Σου έιπε ποσο μούφα είναι τα μοντέλα στην Αθήνα που παρόλο που βγαίνει μαζί τους δεν αξίζει να ασχοληθείς μα αυτά που ζητάνε για αυτό το ψάχνει στο εξωτερικό.

Οσο για το καμάκι ελα μια φορά να σε δούμε live Κίεβο τι ψάρια πιάνεις.. Απλα με τον όρο τα αποτέλεσματα να τα γράψουμε εδώ. Ανοιχτή πρόσκληση!!
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.254
Κριτικές
19
Like
7.228
Πόντοι
3.346
Μεγαλες αληθειες απο τον Παπα.
Τα σεβη μου  :hi:

Σπυρο θα κανονισω να ρθω 2-3 μερες Λευκαδα, για να ξεφυγω λιγο απο την ρουτινα της καθημερινοτητας θα μιλησουμε στο τηλ. οταν ειναι να κατεβω  :hi:

 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.254
Κριτικές
19
Like
7.228
Πόντοι
3.346
Μιας και ανέφερες εμένα έχεις δει ποτέ να γράψω πως έχω πλήρωσει για γυναίκα? Απλα λέω πως πηδαω max 7 σε εμφάνιση απο διαδίκτυο και καμαμι και παλεύω με οσα μεσα εχω να πετύχω το μέγιστο δυνατό αποτέλεσμα με το μικρότερο δυνατό κόστος. Εσύ τι καταφέρνεις και με πιο τρόπο?γιατί δεν σε βλέπω να γράφεις συχνά εδώ έσκασες δορυφόρος.

Κοίτα να πάρεις πληροφορίες απο εδω απο παίχτες όπως ο drag που το παλεύουν και το έχουν ψάξει ολα τα επίπεδα. Ο drag δεν σου είπε πως γαμαει τα μοντέλα στην Αθήνα.. Σου έιπε ποσο μούφα είναι τα μοντέλα στην Αθήνα που παρόλο που βγαίνει μαζί τους δεν αξίζει να ασχοληθείς μα αυτά που ζητάνε για αυτό το ψάχνει στο εξωτερικό.

Οσο για το καμάκι ελα μια φορά να σε δούμε live Κίεβο τι ψάρια πιάνεις.. Απλα με τον όρο τα αποτέλεσματα να τα γράψουμε εδώ. Ανοιχτή πρόσκληση!!

μην ασχολεισαι Δοκτορα, εσυ γραψε αυτα που πρεπει γιατι μ' αυτο τον τροπο βοηθαμε ο ενας το άλλο και ασε καποια τρολλ που προσπαθουν με καθε τροπο να μας στησουν στον τοιχο

γιατι οπως ειπε και ο Σπυρος κατα βαθος ζηλευουν εμας τους international travelers και μενουν κλεισμενοι μεσα στην μιζερια της καθημερινοτητας τους.


 

Target 600

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2018
Μηνύματα
883
Like
1.496
Πόντοι
206
Παπα κατεβαινοντας Αθηνα λεω να σταματησω 2-3 μερες Κατερινη. Που να την αραξω; Παραλια η κανα πλαταμωνα η κοκκινο νερο; Που θεωρεις εχει τις πιο ευκολες περιπτωσεις; Αν δεν εισαι Λευκαδα παμε κ για καφε.
 

Fansadox

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2016
Μηνύματα
268
Like
183
Πόντοι
1
Η σχεδόν αποκλειστική ενασχόληση με γυναίκες της πρώην Ανατολικής Ευρώπης (επαγγελματίες ή μη) μπορεί να δημιουργήσει σε άνδρες χωρίς παιδεία και πείρα από άλλες γυναίκες πληθώρα εγκεφαλικών στρεβλώσεων και ψυχολογικών εμμονών πειθαναγκαστικού τύπου.
:thumbsup:
 

panoskliros

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2012
Μηνύματα
1.116
Like
491
Πόντοι
36
Τελειως χυμα και στα @@ μου ντυσιμο,με Πολωνεζακι στον Πορο

Αφηστε τις διαμαχες εδω ειμαστε για να περναμε καλα

Σκεφτομαι αν πρεπει να συνεχισω προς Κυπρο εχει παει κανεις τελευταια?Εχω να παω απο πιτσιρικας τοτε που δεν με νοιαζανε καν οι γυναικες αλλα η μπαλα...

Φιλαρακι μου κολληταρι πανω μου λεει παιζουν φουλ Ρωσιδακια,Ουκρανεζακια και το σκεφτομαι

Με ψηνει η Πολωνεζα που πηγαμε Πορο φουλ να ανεβω αλλα μου σκαει μια δικηγορινα απο Ποζναν εδω καλα μου το παιζε ψιλο-ντιβα και με το που με ειδε με αυτην την Πολωνεζα αρχισε ολο τις ερωτησεις

χαχα αα ρε τελικα η νουμερο ενα τακτικη ειναι να σε δει μουνι με αλλο μουνι..τοτε τρεχουν απο πισω
 

Συνημμένα

  • 20663133_10209984109375020_142482910_o.jpg
    20663133_10209984109375020_142482910_o.jpg
    503,3 KB · Εμφανίσεις: 40

Target 600

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2018
Μηνύματα
883
Like
1.496
Πόντοι
206
Γεια σου ρε Πανο!!! Απο τους ελαχιστους μαχιμους και μη μοναχοφαηδες!!! Οι εριδες αρχισαν απο κατι οψιμα τρολακια, ολως τυχαιως με το που εφυγε ο κμαν... Να πας Κυπρο, το καλυτερο νησι για καμακι, απειρο μουνι..
 

panoskliros

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2012
Μηνύματα
1.116
Like
491
Πόντοι
36
Αμα δεις inbox μου ηδη εχω μοιρασει 5 whatsapp απο μουνια ο ενας με εκανε και ρομπα ειπε στην Πολωνεζα επειδη τον ρωτουσε που το βρηκε το τηλ οτι του δωσε Ελληνας το τηλ ενω του ειχα πει να πει badoo το βρηκε..
Ευτυχως δεν ειπε το ονομα μου να με κανει τελειως ρομπα η αλλη θα νομιζει οτι ειμαι κανας τελειωμενος χαχα

Φιλε ψηνομαι για Κυπρο φουλ γιατι θα χω τσαμπα σπιτι να μεινω κοντα Λεμεσο..
Και θα με φιλοξενησει φιλος Κυπραιος που ξερει τα μερη,μου χει υποσχεθει το μουνακι Αγια Ναπα και φουλ Ρωσιδες ελπιζω να τα εννοει αυτα που λεει χαχα

Με πρηζει και ενας Κερκυραιος να παω Κερκυρα αλλα δεν το ψηνω
Τον ειχα κανει μαγκα χωρις Αγγλικα ο τυπος γαμουσε...αυτος χορευε καλα,τον εστελνα γιατι ηταν φιγουρατζης και εγω ελεγα μετα τα δικα μου γιατι σε χορο ειμαι μαπας..

Αλλα Κερκυρα δεν ξαναπαω δες φωτο τι Αγγλιδακια χτυπουσαμε δεν λεει τοσα εξοδα για δαυτες
Να τρως 800Ευρω στο 10μερο δεν αξιζει για τετοια ποιοτητα..

Για αυτο λεω Κυπρο η προς Ανατολικα αλλα μαλλον Κυπρο θα παω..

Και ενα στοιχακι που μουν ρθε
Παλια επαιζα μπαλα μονο με Δυση τωρα μονο Ανατολη για να χαρω γαμηση!!





 

Συνημμένα

  • 20747663_10213503098594540_917222660_o.jpg
    20747663_10213503098594540_917222660_o.jpg
    515 KB · Εμφανίσεις: 36
  • 20794992_10213503097674517_1916485126_o.jpg
    20794992_10213503097674517_1916485126_o.jpg
    593,9 KB · Εμφανίσεις: 40

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
195
Πόντοι
1.390
Αυτά που γράφεις μπορεί να ισχύουν για το 15-20% τον γυναικών στην Ελλάδα ποσοστό πολύ μικρό για να καλύψει το 100% του ανδρικού πληθυσμού. Το να βγεις με 4-5 για διασκέδαση δεν σημαίνει τίποτα στην Ρωσία πχ.θα μπορούσες να καταλήξεις και με τις 5 στο κρεβάτι κάτι που δεν θα μπορέσεις να κανείς ποτέ στην Ελλάδα.

+100000
kai Βουλγαρια γουσταρουν πολυ τροικες  :erection: :headbaning2: :headbaning2:
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.254
Κριτικές
19
Like
7.228
Πόντοι
3.346
Παπα κατεβαινοντας Αθηνα λεω να σταματησω 2-3 μερες Κατερινη. Που να την αραξω; Παραλια η κανα πλαταμωνα η κοκκινο νερο; Που θεωρεις εχει τις πιο ευκολες περιπτωσεις; Αν δεν εισαι Λευκαδα παμε κ για καφε.

Παραλια θα ρθεις, κοκκινο νερο δεν λεει ψοφια πραγματα. απο παραλια μπορεις να κινηθεις μετα και πιο νοτια πλαταμωνα ή λεπτοκαρυα αλλά η βαση πρεπει να ειναι παραλια

σου στελνω ΠΜ
 

slaviani

Προμότορας
Εγγρ.
4 Μαΐ 2015
Μηνύματα
1.425
Κριτικές
267
Like
533
Αυτά που γράφεις μπορεί να ισχύουν για το 15-20% τον γυναικών στην Ελλάδα ποσοστό πολύ μικρό για να καλύψει το 100% του ανδρικού πληθυσμού. Το να βγεις με 4-5 για διασκέδαση δεν σημαίνει τίποτα στην Ρωσία πχ.θα μπορούσες να καταλήξεις και με τις 5 στο κρεβάτι κάτι που δεν θα μπορέσεις να κανείς ποτέ στην Ελλάδα.
ξερεις καποιον που να το εχει κανει; υπερβολικε κι εσυ?
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.254
Κριτικές
19
Like
7.228
Πόντοι
3.346
ξερεις καποιον που να το εχει κανει; υπερβολικε κι εσυ?

εσυ   ;)

ή μηπως δεν θυμασαι την selfie που ανεβασες πριν κανενα χρονο με τον αλλαν στο διαμερισμα που νοικιασατε στην οδυσσο με 6 γυναικες   ;)

απο το ρανταρ εδω τιποτα δεν ξεφευγει  :grin:

και εισαι απο τους λιγους εδω μεσα που εχεις ανεβασει selfies με ποιοτητα και οχι σαν τις τσόντες του kman2 που τις χρυσοπληρωνε.

επιβαιβεωνει και ο θειος τασος το ποσο καλη μπαλα επαιζες επανω ουκρανια αλλά τωρα γερασες  :happy:
 

slaviani

Προμότορας
Εγγρ.
4 Μαΐ 2015
Μηνύματα
1.425
Κριτικές
267
Like
533
δεν εχω διαβασει τα ποστ αυτου του Σπυρου
κατα βαση λεει τα δικα μου αλλα κατα την ταπεινη μου γνωση διπλασιασε τα νουμερα προφανως απο δικες του εμπειριες και κοινωνικες σχεσεις
εγω επιμενω οτι μια χαρα γαμιουντε οι δικες μας απλα σου σπανε λιγο το πουτσο μεχρι να το κανουν
εγω επειδη εχω αρκετα μεγαλο κοινωνικο κυκλο και φιλιες με τραγουδιστριες καποτε πρωτα ονοματα (πλεον 3ο-4αρτα) τα κονε που σου κανουν ειναι απιστευτα απο τον ιδιον εξαρταται (τον αντρα) πως θα τα χειριστει....και οχι μια χαρα γνωριζεις και στα καφε και στις διακοπες ακομα και στα κλαμπ κοπελες η μεγαλοκοπελες το ζητημα ειναι αυτο που εχω πει πολλακις εντος εδρας οι αντρες ειμαστε κοτες λες κι αν φαμε ακυρο απο μια θα μας κοπει η πουτσα συριζα.....ακομα κι αυτο θελει μετρο ουτε ατολμος ουτε οτι κινειται το βαραμα

btw σελφι εχω προσφατες και με ελληνιδες ε και; σαμπως γαμαω καποια ;) :2funny:
 

anexelektos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Σεπ 2010
Μηνύματα
506
Κριτικές
6
Like
207
Πόντοι
286
χαχαχαχαχα πόσο προβλέψιμη συμπεριφορά! Μόλις τον πιάσαμε με τη γίδα στην πλάτη για τις παπάτζες που πουλάει μας απείλησε ότι δε θα ξαναγράψει, σιγά θα βάλω τη γάτα μου να κλαίει ρε τώρα χαχαχαχα. Τι μας λές ρε μεγάλε dragcrx, πωωωωωωωω έχεις τηλέφωνα απο γκόμενες; έλα ρε συ σοβαρά; πόσες φορές έβγαλες το κοπάδι βόλτα και πλήρωσες τα μαλιοκέφαλά σου για να "πάρεις τηλέφωνο" χαχαχα ρε έχετε ξεφύγει τελείως εδώ μέσα ; έχετε αναγάγει τη μαλακία σε εργόχειρο; μας αφήνει και υπονοούμενο ότι και καλά πήγε στα καλλιστεία αλλά δε μας λέει ως τι, μας αφήνει στην αγωνία χαχααχαχαχαχα σιγά μην ήσουνα ρε και ο πρόεδρος της επιτροπής χαχαχαχα βρε ρεζίλη να σου πώ εγώ σαν τι πήγες; πήγες σαν κάτι κοιλαράδες γέρους κολοσφουγκάριους που επειδή ξέρουν έναν από τους διοργανωτές ή τους επίσημους προσκεκλημένους και μπαίνουν μέσα της προσκολλήσεως πάνε και παριστάνουν τους παράγοντες και ξερογλύφονται και την πέφτουν στα κορίτσια και τους τάζουνε παραμύθια και παριστάνουν τους λεφτάδες χαχαχαχα ρε ξέρεις πόσους βλάκες σαν κι εσένα έχουμε δεί; αχ και να ήξερες τι λένε για σάς τους γλυψιματίες επαίτες του μουνιού οι κοπέλες θα κρυβόσουνα να μη σε ξαναδεί ο ήλιος! Άκου έχει λεει πρόσβαση επειδή έχει το facebook και το τηλέφωνο χαχαχαχα και γιατί δεν έχεις γαμήσει ποτέ καμία τότε αφου εισαι τοσο μάγκας; Μήπως νομίζεις βρε κακομοίρη ότι άμα βγάλεις φωτογραφία με κανα μοντέλο που δε σε αφήνει ούτε να της το δείς θα ζηλέψουμε ή θα σε περάσουμε για γαμιά; Αυτά μόνο τα υπόλοιπα κοροϊδα που δε τους πλησιάζει θυληκιά γάτα στο χιλιόμετρο τα πιστεύουνε όχι εμείς που είμαστε παιδιά της πιάτσας. χαχαχαχαχαχα ε ρε πλάκες με τους ηλίθιους. Και εσύ ρε dr Love τι ακριβώς πρόταση κάνεις; ρωτάς αν έχουμε όλοι να χαλάσουμε 2000 ευρό για να "πάρουμε τηλέφωνακια;" . θες να σου κάνω εγώ αλλη πρόταση καλύτερη; πάμε χωρίς καθόλου λεφτά όλοι να δούμε πόσα ψάρια πιάνει ο καθένας; που νομίζετε ότι επειδή χαλάτε ένα σωρό λεφτά για να σας μιλάνε οι γκόμενες γίνατε και γαμιάδες!πάει ο άλλος στη φτωχιά κοπέλα στην Ουκρανία και της πληρώνει λεφτά και δώρα και ξερωγώ και μετά νομίζει ότι την έριξε και τον αγάπησε χαχαχαχαχα και μόλις γυρίσεις την πλάτη σου πάει και τα τρώει με το γκόμενό της χαχαχαχα Πελατάκια κωλόμπαρου είστε, κι εκεί όποιος δώσει τα πιο πολλά μιλάει με γκόμενες και ίσως να φορτώσει και καμία για να γαμήσει, εσεις νομίζετε ότι επειδή εδώ σας έχουνε χεσμένους και δε γαμάτε ούτε σε κωλόμπαρα θα πάτε εκεί και θα τη δείτε εραστές; χαχαχαχαχαχα ρε τραβάτε να σας δεί κανένας γιατρός λεω γω
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom