Νέα

Τί γίνεται με Κίεβο;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα scientist
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.704
Κριτικές
1
Like
4.482
Πόντοι
1.706
Mamba ειναι μονο πουτανες.Πασίγνωστο για σπονσορετς..Μπες Tinder και badoo και πάλεψε..Αν όντως ψάχνεις μεχρι 7αρι και όντως θέλεις σοβαρη σχέση και γάμο ειναι πανεύκολο!!!
Το θέμα ειναι αν θέλεις να παντρευτείς όντως Ουκρανέζα και να την φέρεις Ελλάδα.Απλά να σκεφτείς πως κατα πάσα πιθανότητα αυτή Ελλάδα δεν θα δουλέψει οπότε πρέπει να τη ζείς και έχουν στο dna τους τα λούσα όσο και καλή να είναι σε χαρακτήρα οπότε μπορέις να μπλέξεις. Η συμβουλή μου είναι πως Ουκρανεζες δεν είναι για γάμους.Είναι για να περνάς καλά!!

Αν θες ξένη για γάμο ψάξε για Δυτικές γκόμενες ή Σέρβα (αν και δύσκολα κάθονται πλεον).
τυπε δεν μενδιαφερει για γαμο. Μενδιαφερει σχεση ,εξωτερικο μενω. Να εχει κινητρο για ταξιδακι στο εξωτερικο δλδ τωρα που εχουν βιζα.
Κ να το κανω τακτικα. Να πηγαινω εκει να περναω καλα κ αν θελει να ακολουθει για κανα τριμηνο δλδ.
Απο εδω που μενω εχει απευθειας πτηση ......οπως κ για μινσκ.....για αυτο το λεω
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.997
Πόντοι
2.606
τυπε δεν μενδιαφερει για γαμο. Μενδιαφερει σχεση ,εξωτερικο μενω. Να εχει κινητρο για ταξιδακι στο εξωτερικο δλδ τωρα που εχουν βιζα.
Κ να το κανω τακτικα. Να πηγαινω εκει να περναω καλα κ αν θελει να ακολουθει για κανα τριμηνο δλδ.
Απο εδω που μενω εχει απευθειας πτηση ......οπως κ για μινσκ.....για αυτο το λεω

Δε δουλεύει έτσι το σύστημα.Αφού πήγες Οντέσσα και είδες πώς δουλεύει το σύστημα.
Για να έρθουν Γερμανία ζητάνε δώρο κάπου 500 ευρώ μίνιμουμ.Μετά θέλουν ρεστωράν,εξόδους,shopping κτλ.
Και να μη ζητήσει δώρο θα θέλει λεφτά για να βγάλει διαβατήριο το ίδιο είναι.
Να φέρεις free γκόμενα Γερμανία απλά για να φάει πούτσο είναι περίπου αδύνατο.Να φέρεις με υπόσχεση δώρου 500-600 ευρώ βεβαιότατο.
Τώρα ταξιδεύουν τας Ευρώπας από πούτσο σε πούτσο.Τις βλέπω από το ένα μέρος στο άλλο απολαμβάνουν το δυτικό πολιτισμό.
Αν θες να γαμπρίσεις πρέπει να κοιτάξεις για επαρχία.Βρίσκεις γκόμενα από κανά χωριό και την επισκέπτεσαι στη μεγάλη πόλη κατά προτίμηση δυτική Ουκρανία.Θα σου γλύφει τα δάχτυλα των ποδιών με λίγη οικονομική ενίσχυση.
Αλλά περιορίζεσαι μια μικρή πόλη κομμουνιστική,καθόλου άλλες διαθέσιμες γκόμενες,βαρεμάρα,μηδέν νυχτερινή ζωή,μηδέν αξιοθέατα,χάλια υποδομές κτλ.
 

DR_LOVE

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.519
Like
1.890
Πόντοι
216
Γίνεται εύκολα..Απλα εγω δεν το κάνω συχνά γιατί έχει μεγάλο κόστος να της κατεβάσεις Ελλάδα μιας και τα πληρωνεις ολα. Προτιμώ να σκαω τα λεφτά ώστε να σκάω εκει και να παίζω και με αλλες..Αλλα γενικά διαδίκτυο είναι πανεύκολο να γνωρίσεις μέχρι εφταρι αν υποσχεθείς δεσμό κλπ..

Εγω το game  που κάνω είναι να σκαω προετοιμασμενος απο διαδίκτυο με το παραμύθι πως σκαω για projects πληροφορίκης εκει καθε δίμηνο..Τις γνωρίζω κάνω ενα μίνι δεσμό και μετά λεω πως έγινε κάτι με τα σύστηματα και γυρνάω Ελλάδα..Αυτές λένε να κατέβουν μετά αλλα δεν θέλω να σκασω εισιτήρια, tour αθηνα κλπ..

Για βράδυ εχω καταλήξει σε παιχνίδι μόνο σε φοιτητικά μαγαζιά αλλα κυρίως εστιαζω διαδίκτυο..Αν σε παίρνει για μικρές ηλικίες παίξε και σε φοιτητικά μαγαζιά.

Πάντως αν μιλάμε για να κράτησεις μια μόνο είναι αστεία εύκολο!!Οταν πας για πολλες μπορείς να φύγεις απογοητευμενος.
 

DR_LOVE

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.519
Like
1.890
Πόντοι
216
Δε δουλεύει έτσι το σύστημα.Αφού πήγες Οντέσσα και είδες πώς δουλεύει το σύστημα.
Για να έρθουν Γερμανία ζητάνε δώρο κάπου 500 ευρώ μίνιμουμ.Μετά θέλουν ρεστωράν,εξόδους,shopping κτλ.
Και να μη ζητήσει δώρο θα θέλει λεφτά για να βγάλει διαβατήριο το ίδιο είναι.
Να φέρεις free γκόμενα Γερμανία απλά για να φάει πούτσο είναι περίπου αδύνατο.Να φέρεις με υπόσχεση δώρου 500-600 ευρώ βεβαιότατο.
Τώρα ταξιδεύουν τας Ευρώπας από πούτσο σε πούτσο.Τις βλέπω από το ένα μέρος στο άλλο απολαμβάνουν το δυτικό πολιτισμό.

kman δεν μιλάει για 9αρια sponsorets..μιλάει για εφταρια κανονικές κοπέλες next door.. Τέτοιες αν πληρώσεις εισιτήρια και έξοδα εδω έρχονται αέρα..Τρεις μου ζητήσαν μόνο το τελευταίο πενταμηνο αλλα δεν ήθελα..Παμε για επόμενες.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.997
Πόντοι
2.606
kman δεν μιλάει για 9αρια sponsorets..μιλάει για εφταρια κανονικές κοπέλες next door.. Τέτοιες αν πληρώσεις εισιτήρια και έξοδα εδω έρχονται αέρα..Τρεις μου ζητήσαν μόνο το τελευταίο πενταμηνο αλλα δεν ήθελα..Παμε για επόμενες.

Δεν έρχονται άκου που σου λέω.Ούτε καν εφτάρια.
Αν είσαι υπερδραστήριος,Μάαγκας,σβέλτος,ναι γίνεται.Αλλιώς αν είσαι μέσος όρος,βαρετός,αργός,μούχλας δε γίνεται.
Και μιλάμε για Γερμανία χώρα που δεν έχει added value σα μέρος διακοπών.Δε μιλάμε για Ελλάδα που η άλλη εννοεί νησί,παραλίες,μπάνια,ψαρικά όταν λέει έρχομαι.
 
D

dude901123

Επισκέπτης
Δεν έρχονται άκου που σου λέω.Ούτε καν εφτάρια.
Αν είσαι υπερδραστήριος,Μάαγκας,σβέλτος,ναι γίνεται.Αλλιώς αν είσαι μέσος όρος,βαρετός,αργός,μούχλας δε γίνεται.
Και μιλάμε για Γερμανία χώρα που δεν έχει added value σα μέρος διακοπών.Δε μιλάμε για Ελλάδα που η άλλη εννοεί νησί,παραλίες,μπάνια,ψαρικά όταν λέει έρχομαι.

Και από το 2013 καμιά 30αριά που έχουν έρθει σε εμένα από Μολδαβία στην αρχή και μετά από Ουκρανία ως επί το πλείστον και λίγες από Ρωσία, Πολωνία? Και αν σου πω ότι περισσότερο από το 80% πλήρωσαν μόνες τους το εισιτήριο να υποθέσω πως δεν έγινε? Είχα πιεί κάτι? Ευτυχώς που τις περισσότερες τις γνώρισα σε διάφορους συμπαίχτες που κάνουμε παρέα γιατί αλλιώς θα πίστευα ότι έχω πάθει παράκρουση λκαι ονειρεύομαι. Θα μου τα τρώγαν οι ψυχίατροι.. Βρε Κμαν ηρέμησε, αυτό που δεν μπορείς εσύ ίσως κάποιος άλλος μπορεί να το κάνει, και σίγουρα αυτό που εσύ κάνεις εγώ για παράδειγμα δεν θα το κάνω. Αυτό δεν σημαίνει ότι δεν γίνεται.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.997
Πόντοι
2.606
Και από το 2013 καμιά 30αριά που έχουν έρθει σε εμένα από Μολδαβία στην αρχή και μετά από Ουκρανία ως επί το πλείστον και λίγες από Ρωσία, Πολωνία? Και αν σου πω ότι περισσότερο από το 80% πλήρωσαν μόνες τους το εισιτήριο να υποθέσω πως δεν έγινε? Είχα πιεί κάτι? Ευτυχώς που τις περισσότερες τις γνώρισα σε διάφορους συμπαίχτες που κάνουμε παρέα γιατί αλλιώς θα πίστευα ότι έχω πάθει παράκρουση λκαι ονειρεύομαι. Θα μου τα τρώγαν οι ψυχίατροι.. Βρε Κμαν ηρέμησε, αυτό που δεν μπορείς εσύ ίσως κάποιος άλλος μπορεί να το κάνει, και σίγουρα αυτό που εσύ κάνεις εγώ για παράδειγμα δεν θα το κάνω. Αυτό δεν σημαίνει ότι δεν γίνεται.

Αμα πλήρωσαν μονες το εισιτήριο,τις εξόδους τα γεύματα κτλ,τι να πω χτύπησες λοτο.Δωσε ελπίδες στον urlauber,ας κάνει την απόπειρα να πει την εμπειρία του.
 
D

dude901123

Επισκέπτης
Αμα πλήρωσαν μονες το εισιτήριο,τις εξόδους τα γεύματα κτλ,τι να πω χτύπησες λοτο.Δωσε ελπίδες στον urlauber,ας κάνει την απόπειρα να πει την εμπειρία του.

Νομίζω γράφω καλά ελληνικά. Πλήρωσαν μόνες τους το εισιτήριο είπα. Και έμειναν στο σπίτι μου, στην πόλη μου, μου μαγείρεψαν, μου καθάρισαν, με φρόντισαν.. Νομίζω αυτό είναι το νόημα του πουλάω σχέση. Αν ήταν να έρθουν και εγώ να κάνω τον άπλα και τον χορηγό στο τέλος θα περίμεναν και δωράκι. Νομίζω πως εμείς δίνουμε τον τον τόνο και δείχνουμε το δρόμο και όποια θέλει μας ακολουθεί. Αν πάλι εσύ θέλεις να περπατήσεις στο δικό τους δρόμο (χορηγίες, δωράκια κτλ.) και αυτό μέσα στο πρόγραμμα είναι για όποιον γουστάρει.
 

DR_LOVE

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.519
Like
1.890
Πόντοι
216
εγω ουτε υπεδραστηριος είμαι ούτε υπερμαγκας ουτε λεφτάς..ενας νορμάλ τύπος με έχουν γνωρίσει τα παιδιά..Μια χαρά έρχονται απλα η διαφορά με dirty ειναι πως ΟΛΕΣ οι Ουκρανεζες μου ζήτησαν να πληρώσω εγω τα αεροπορικά αντίθετα Πολωνεζα που εχω κατεβάσει παρελθόν ποτε δεν μου ζήτησε καμία.
Γίνεται εύκολα αν μιλάμε για εφταρια..Απλα η δικια μου θέση είναι πως θα χαλάσεις για ενα πενταημερο που θα έρθει καμια 600αρα με τα εισιτήρια της. Γιατί να μην δώσεις κάτι παραπάνω και να πας εσυ εκει να κάνεις την βόλτιτσα σου και να παίξεις και με αλλες.Δεν βρίσκω τον λόγο..Οπως το βλέπει ο καθένας.Αμα ηταν να πληρώσει τουλάχιστον τα αεροπορικά παω πασο.

Απλα παιξτο καλο παιδι δωσε υπόσχεσεις για δεσμό και μια χαρά δουλεύει..Αν κυνηγάς σπονσορετς το μόνο που κοιτάνε ειναι ποιος θα πληρώσει τα περισσότερα. Απλα για να μην δίνουμε ψεύτικες ελπίδες μιλαμε για εφταρια..Εννιαρα για μενα τα ξεχνάτε Ουκρανία.
 

ParisPapis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2017
Μηνύματα
4.069
Like
2.031
Πόντοι
216
Αμα πλήρωσαν μονες το εισιτήριο,τις εξόδους τα γεύματα κτλ,τι να πω χτύπησες λοτο.Δωσε ελπίδες στον urlauber,ας κάνει την απόπειρα να πει την εμπειρία του.
εγω λεω να παρεις τους πυραυλους σου και να τους βαλεις στον κωλο σου καραγκιοζη, ψευτη
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.331
Πόντοι
28.786
Και από το 2013 καμιά 30αριά που έχουν έρθει σε εμένα από Μολδαβία στην αρχή και μετά από Ουκρανία ως επί το πλείστον και λίγες από Ρωσία, Πολωνία? Και αν σου πω ότι περισσότερο από το 80% πλήρωσαν μόνες τους το εισιτήριο να υποθέσω πως δεν έγινε? Είχα πιεί κάτι? Ευτυχώς που τις περισσότερες τις γνώρισα σε διάφορους συμπαίχτες που κάνουμε παρέα γιατί αλλιώς θα πίστευα ότι έχω πάθει παράκρουση λκαι ονειρεύομαι. Θα μου τα τρώγαν οι ψυχίατροι.. Βρε Κμαν ηρέμησε, αυτό που δεν μπορείς εσύ ίσως κάποιος άλλος μπορεί να το κάνει, και σίγουρα αυτό που εσύ κάνεις εγώ για παράδειγμα δεν θα το κάνω. Αυτό δεν σημαίνει ότι δεν γίνεται.

Φίλε οπως κατάλαβες χτύπησες λότο σε 30 περιπτώσεις γυναικών!!! :grin:

Θα σου πρότεινα με τέτοια ρέντα να χτυπήσεις και κανένα πραγματικό λαχείο να κονομήσεις !!! :grin:
 
D

dude901123

Επισκέπτης
Φίλε οπως κατάλαβες χτύπησες λότο σε 30 περιπτώσεις γυναικών!!! :grin:

Θα σου πρότεινα με τέτοια ρέντα να χτυπήσεις και κανένα πραγματικό λαχείο να κονομήσεις !!! :grin:

Να ανταλλάξω την τύχη μου στις γυναίκες που ήρθαν με τύχη για κανένα Joker. Γαμώτο πάλι σε λάθος πράγματα κέρδισα..
:headbang: :headbang:
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.997
Πόντοι
2.606
εγω ουτε υπεδραστηριος είμαι ούτε υπερμαγκας ουτε λεφτάς..ενας νορμάλ τύπος με έχουν γνωρίσει τα παιδιά..Μια χαρά έρχονται απλα η διαφορά με dirty ειναι πως ΟΛΕΣ οι Ουκρανεζες μου ζήτησαν να πληρώσω εγω τα αεροπορικά αντίθετα Πολωνεζα που εχω κατεβάσει παρελθόν ποτε δεν μου ζήτησε καμία.
Γίνεται εύκολα αν μιλάμε για εφταρια..Απλα η δικια μου θέση είναι πως θα χαλάσεις για ενα πενταημερο που θα έρθει καμια 600αρα με τα εισιτήρια της. Γιατί να μην δώσεις κάτι παραπάνω και να πας εσυ εκει να κάνεις την βόλτιτσα σου και να παίξεις και με αλλες.Δεν βρίσκω τον λόγο..Οπως το βλέπει ο καθένας.Αμα ηταν να πληρώσει τουλάχιστον τα αεροπορικά παω πασο.

Απλα παιξτο καλο παιδι δωσε υπόσχεσεις για δεσμό και μια χαρά δουλεύει..Αν κυνηγάς σπονσορετς το μόνο που κοιτάνε ειναι ποιος θα πληρώσει τα περισσότερα. Απλα για να μην δίνουμε ψεύτικες ελπίδες μιλαμε για εφταρια..Εννιαρα για μενα τα ξεχνάτε Ουκρανία.

Εμένα και οι Πολωνεζες μου ζήτησαν να πληρώσω τα αεροπορικά βεβαίως βεβαίως.Η διαφορά είναι ότι οι Πολωνεζες είναι υπερευχαριστημενες με το bigos στο πολωνικό εστιατόριο στη Βοδα ενω οι Ουκρανες θέλουν μπαρμπουνάκι,ψαροταβέρνες,high life και χλιδα.
Για πάνω απο εφταρια και Πολωνία και Ουκρανία και Ρωσια και Τσεχία θες λεφτά.
Και θες τα ίδια λεφτά στο σπονσορινγκ υπάρχουν ισορροπίες.
 

DR_LOVE

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.519
Like
1.890
Πόντοι
216
Πολωνεζες δεν ζητάνε.Εχω κατεβάσει οχτώ..Και όλες κάτω απο 30 χρόνων να πεις πως είχαν λεφτά. Και αεροπορικό πλήρωσαν και εδω Αθήνα θέλαν να κερασουν κάποια γεύματα αλλα δεν τις αφησα.
Ουκρανεζες δυστυχώς το θεωρούν δεδομένο δεν θα κάνουν καν την κίνηση..Αλλα τουλάχιστον θα είναι μακράν πιο όμορφες και πιο λογικές..Οχι κλάματα οχι δράματα οχι παράννοιες..Αυτή είναι η δικια μου εμπειρία.

Δίνουμε ολη μας την θετική ενέργεια σε Σπύρο που είναι αυτή την στιγμή Κίεβο και μάχεται. Οι πληροφορίες του θα μας είναι υπερ χρήσιμες.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.997
Πόντοι
2.606
Πολωνεζες δεν ζητάνε.Εχω κατεβάσει οχτώ..Και όλες κάτω απο 30 χρόνων να πεις πως είχαν λεφτά. Και αεροπορικό πλήρωσαν και εδω Αθήνα θέλαν να κερασουν κάποια γεύματα αλλα δεν τις αφησα.
Ουκρανεζες δυστυχώς το θεωρούν δεδομένο δεν θα κάνουν καν την κίνηση..Αλλα τουλάχιστον θα είναι μακράν πιο όμορφες και πιο λογικές..Οχι κλάματα οχι δράματα οχι παράννοιες..Αυτή είναι η δικια μου εμπειρία.

Δίνουμε ολη μας την θετική ενέργεια σε Σπύρο που είναι αυτή την στιγμή Κίεβο και μάχεται. Οι πληροφορίες του θα μας είναι υπερ χρήσιμες.

O Σπύρος πρέπει να μείνει και Σάββατο να επιβεβαιώσει τη δύναμη τσομπάνη.Θα αλλάξει απόψεις με αυτα που θα δει.
Αυτό που λες ότι οι Πολωνεζες δε ζητάνε γκαφρα είναι τουλάχιστον αστείο απο τη στιγμή που ακόμα γαμαω μερικές και ξέρω ακριβώς τι κάνουνε.
Το λέω.Οποιος θέλει,ας έρθει μαζί μου Ουκρανία ή Πολωνία να αντικρυσει την πραγματικότητα,να δει το φως το αληθινό.Θα κουφαθει με αυτα που θα δει,αλλά έτσι είναι αυτά,χρειάζεται ευελιξία.
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.331
Πόντοι
28.786
εγω λεω να παρεις τους πυραυλους σου και να τους βαλεις στον κωλο σου καραγκιοζη, ψευτη

Δεν είναι ψεύτης φίλε !! Απλά το ενδεχόμενο να παει μια γυναίκα μαζί του χωρίς λεφτά φαντάζει ταξίδι στον Αρη για αυτόν !!

Απευθύνεται στα χειρότερα αρπακτικά καραπουτανάρες της χώρας, τις σπονσορέτες, που τον μαδάνε κανονικότατα και το θεωρεί αυτό γενικότερη συμπεριφορά !!

Εχω δεκάδες περιπτώσεις φίλων και συναδέλφων απο πολλές χώρες που κατεβάζουν γκόμενες για διακοπές απο όλη την ανατολική ευρώπη συμπεριλαμβανομένης της Ουκρανιας. Τα τελευταία 10 χρόνια απο Ρωσσια και Ρουμανία εχω φιλοξενήσει πάνω απο 10 γκόμενες.Και πέρα απο κάποια φιλοξενία και κεράσματα δεν πληρώνει κανείς τίποτα.

Όποιος κατάλαβε κατάλαβε !!
 

DR_LOVE

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.519
Like
1.890
Πόντοι
216
Εμένα και οι Πολωνεζες μου ζήτησαν να πληρώσω τα αεροπορικά βεβαίως βεβαίως.Η διαφορά είναι ότι οι Πολωνεζες είναι υπερευχαριστημενες με το bigos στο πολωνικό εστιατόριο στη Βοδα ενω οι Ουκρανες θέλουν μπαρμπουνάκι,ψαροταβέρνες,high life και χλιδα.
Για πάνω απο εφταρια και Πολωνία και Ουκρανία και Ρωσια και Τσεχία θες λεφτά.
Και θες τα ίδια λεφτά στο σπονσορινγκ υπάρχουν ισορροπίες.

Συμφωνώ απόλυτα..Πανω απο 7 θέλει χρημα εκτός μερικών εξαίρεσεων. αλλα σκέψου πολλοι βολευονται μια χαρά με εφταρακια σε φαση ψεύτο σχέσης..Ο λόγος είναι πως αλλο να την έχεις την άλλη γκομενα κια να γούσταρει να πηδιεται μαζι σου αλλο να το κάνει απο αγγαρεία.

Επειδή εδω όμως είναι για να δίνουμε πληροφορίες το εφταρι πουλημα έρωτα για ψεύτο σχεση είναι εφικτό στο Κίεβο ακόμα...Για ποσο δεν ξέρω αλλα για καμια διετία ακομα θα κράτησει..Αν και αρχίζει να πέφτει λόγω βιζας..

Σπύρος kamn τι απόψεις να αλλάξει?δεν είναι πρώταρης..καθε 2 μηνες εκεί..Τα ξέρει απο πρώτο χέρι..Και όταν δει πως κάτι καίγεται απλα ψάχνει το καλύτερο δεν μένει στασιμος.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.997
Πόντοι
2.606
Συμφωνώ απόλυτα..Πανω απο 7 θέλει χρημα εκτός μερικών εξαίρεσεων. αλλα σκέψου πολλοι βολευονται μια χαρά με εφταρακια σε φαση ψεύτο σχέσης..Ο λόγος είναι πως αλλο να την έχεις την άλλη γκομενα κια να γούσταρει να πηδιεται μαζι σου αλλο να το κάνει απο αγγαρεία.

Επειδή εδω όμως είναι για να δίνουμε πληροφορίες το εφταρι πουλημα έρωτα για ψεύτο σχεση είναι εφικτό στο Κίεβο ακόμα...Για ποσο δεν ξέρω αλλα για καμια διετία ακομα θα κράτησει..Αν και αρχίζει να πέφτει λόγω βιζας..

Σπύρος kamn τι απόψεις να αλλάξει?δεν είναι πρώταρης..καθε 2 μηνες εκεί..Τα ξέρει απο πρώτο χέρι..Και όταν δει πως κάτι καίγεται απλα ψάχνει το καλύτερο δεν μένει στασιμος.

Εννοώ θα αλλάξει απόψεις για εμένα.Θα δει το φλασατο παιγνιο.Πώς το παίζεις Dan Bilzerian και υπερβαλκανιος στις ντεμπουσκες.Πώς σβήνεις ολοκληρωτικά τον ανταγωνισμό απο τους wannabe Αραβοτουρκους.Τα επίπεδα μπλοφας στα high stakes κτλ.
Ο παίχτης στροφαρει σε ταχύτητες άγνωστες στον κοινό θνητο.Πώς να σκαμαρεις τις σκαμερς.Baller game,βαλκανιοπουτσισμος κτλ Είναι ολόκληρη θεωρία,μένουν και κοιτάζουν σα χαζοί.
Βασικά συνδυασμός καθαρής επιθετικότητας,αιφνιδιασμού και βίας με μεγάλα στοιχεία μπλοφας που ο αντίπαλος δεν ξέρει ποτε τι είναι αληθινό και τι όχι και απο που θα του έρθουν τα καυλια.
 

DR_LOVE

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.519
Like
1.890
Πόντοι
216
αυτό με τις Πολωνεζες και τα λεφτά πρεπε να τελειώσει το αστείο είναι παραπληροφορηση..Εχω ζήσει εκει και ξέρω καλύτερα απο τον καθένα..Πολωνεζες δεν ζητάνε τίποτα για αυτό πανε και εκεί αφραγκοι πακκστανοι και ινδοι που αλλού δεν είχαν ελπίδα. Οκ τρελές παρανοικες αλλα να ειμαστε σωστοι.
Εσυ απλα ψάχνεις σε κάθε χώρα την ιεροδουλη λογικο είναι.και Ελλάδα θα έβρισκες μια χαρά..Το γενικό συνολο όμως είναι τελείως διαφορετικό.

Δεν μπορεί να εχω συναναστραφει στην ζωή μου με 800+  Πολωνεζες και να μην μου έχει ζήτησε καμία ουτε σε φίλο μου που ζουν εκει.Και στην Ουκρανία καθε φορά που πάω ενα 30% να ζητάει αμεσα..είναι αλλη κουλτούρα άλλος πλανήτης.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom