Νέα

Τί γίνεται με Κίεβο;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα scientist
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.997
Πόντοι
2.606
Σωστά !!!

Μόνο που αγνοείς τη πιθανότητα να την έχεις γαμήσει πριν φτάσετε στο ''τυροκομείο'' !!! :grin: :grin: :grin:

Δε γίνεται.Οποιος κάνει κάτι άλλο θα σπάσει τα μούτρα του.Γενικώς ελέγχω τα πάντα,όλη την κατάσταση και τις πιθανότητες μέχρι κεραίας.Αν πάει άλλος να κάνει τα ίδια,θα καεί ολοσχερώς θα του πάρουν και τα σώβρακα.
 

ParisPapis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2017
Μηνύματα
4.069
Like
2.031
Πόντοι
216
Δε γίνεται.Οποιος κάνει κάτι άλλο θα σπάσει τα μούτρα του.Γενικώς ελέγχω τα πάντα,όλη την κατάσταση και τις πιθανότητες μέχρι κεραίας.Αν πάει άλλος να κάνει τα ίδια,θα καεί ολοσχερώς θα του πάρουν και τα σώβρακα.
ενω εσυ γαμας στη διατιμηση 10 φορες πιο ακριβα απο οτι οποιοσδηποτε αλλος  :2funny: :2funny: :2funny:
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.997
Πόντοι
2.606
ενω εσυ γαμας στη διατιμηση 10 φορες πιο ακριβα απο οτι οποιοσδηποτε αλλος  :2funny: :2funny: :2funny:

Αυτοί δεν μπορούν να τις γαμησουνε αυτές.Δεν τους παίρνει.
Εγώ είμαι ανοιχτός σε πρόκληση οποιος εχει αρχιδια ας μπει μαζί μου με το ίδιο ποσο την ίδια μέρα στο Carribean η στο Chi για τον ίδιο χρόνο  3 ώρες να δούμε τι θα κάνει,ποιος θα πάει καλύτερα.Του βάζω χρονικό,χωρικο και οικονομικό περιορισμό και θέλω να δω πώς θα ανταποκριθεί.
Φυσικά θα πάει χειρότερα απο εμένα γιατί είμαι συνηθισμένος στους περιορισμούς.Θα σκάσει απο την πίεση για την ακρίβεια.
Σε περιβάλλον που εγώ καθορίζω τους στόχους και το παιγνιο σε μάχη άνευ όρων με αντικειμενικά κριτήρια ο άλλος δεν εχει καμία τύχη.
 

Επισκέπτης
Στο ποστ μου δεν αναφερόμουν στις γυναίκες που κάποιος συναναστρέφεται όταν ταξιδεύει φίλε.

Αναφερόμουν στις γυναίκες που συναναστρεφόμαστε στη χώρα μας !!

Και όλοι μας συναναστρεφόμαστε κάποιες γυναίκες στη χώρα μας.

Το τί επιλέγουμε βέβαια να κάνει ο καθένας μας με αυτές είναι βέβαια δικό του θέμα !!! :hi: :hi:
το καταλαβα. Τα παιδια που πηγαιναν μονο στο χωριο τους για διακοπες χαντακωθηκαν. Μνημοσυνο στα νιατα τους.
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.331
Πόντοι
28.786
Δε γίνεται.Οποιος κάνει κάτι άλλο θα σπάσει τα μούτρα του.Γενικώς ελέγχω τα πάντα,όλη την κατάσταση και τις πιθανότητες μέχρι κεραίας.Αν πάει άλλος να κάνει τα ίδια,θα καεί ολοσχερώς θα του πάρουν και τα σώβρακα.

Πράγματι !!! Αν κάνει αλλος τα ίδια με αυτά που κάνεις θα του πάρουν τα σώβρακα !!!

ΑΚΡΙΒΩΣ ΟΠΩΣ ΣΟΥ ΤΑ ΠΑΙΡΝΟΥΝ ΚΑΙ ΕΣΕΝΑ !!!

 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.331
Πόντοι
28.786
Αυτοί δεν μπορούν να τις γαμησουνε αυτές.Δεν τους παίρνει.
Εγώ είμαι ανοιχτός σε πρόκληση οποιος εχει αρχιδια ας μπει μαζί μου με το ίδιο ποσο την ίδια μέρα στο Carribean η στο Chi για τον ίδιο χρόνο  3 ώρες να δούμε τι θα κάνει,ποιος θα πάει καλύτερα.Του βάζω χρονικό,χωρικο και οικονομικό περιορισμό και θέλω να δω πώς θα ανταποκριθεί.
Φυσικά θα πάει χειρότερα απο εμένα γιατί είμαι συνηθισμένος στους περιορισμούς.Θα σκάσει απο την πίεση για την ακρίβεια.
Σε περιβάλλον που εγώ καθορίζω τους στόχους και το παιγνιο σε μάχη άνευ όρων με αντικειμενικά κριτήρια ο άλλος δεν εχει καμία τύχη.

Φίλε πέρασες από τη Μύκονο και δεν μας είπες τίποτα ??? :grin: :grin:
 

Συνημμένα

  • 5aead4671dc524c1498b46b3.jpg
    5aead4671dc524c1498b46b3.jpg
    82,8 KB · Εμφανίσεις: 17

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.997
Πόντοι
2.606
Θα πάω Μύκονο τον Αύγουστο με τα πιρανχας.Καλά θα τρελαθούν αυτές με αυτά που θα δούνε σίγουρα.Είναι να μην τις δείξεις παραδακι και χλίδα.Αλλά θα μείνω αθικτος,σκοπεύω να μη φάω πάνω από 3000 ευρώ το τετραήμερο.
Το Σάββατο επιδρομη Κίεβο για ολική επαναφορά.Θα χτυπήσω Chi και Carribean την ίδια νύχτα.Όσοι πιστοί του βαλκανιοπουτσισμου προσέλθετε για μυσταγωγία
 

ParisPapis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2017
Μηνύματα
4.069
Like
2.031
Πόντοι
216
Αυτοί δεν μπορούν να τις γαμησουνε αυτές.Δεν τους παίρνει.
Εγώ είμαι ανοιχτός σε πρόκληση οποιος εχει αρχιδια ας μπει μαζί μου με το ίδιο ποσο την ίδια μέρα στο Carribean η στο Chi για τον ίδιο χρόνο  3 ώρες να δούμε τι θα κάνει,ποιος θα πάει καλύτερα.Του βάζω χρονικό,χωρικο και οικονομικό περιορισμό και θέλω να δω πώς θα ανταποκριθεί.
Φυσικά θα πάει χειρότερα απο εμένα γιατί είμαι συνηθισμένος στους περιορισμούς.Θα σκάσει απο την πίεση για την ακρίβεια.
Σε περιβάλλον που εγώ καθορίζω τους στόχους και το παιγνιο σε μάχη άνευ όρων με αντικειμενικά κριτήρια ο άλλος δεν εχει καμία τύχη.
τι ορια να βαλεις βρε κακομοιρη καραγκιοζη? τα 300000000000 ευρω? χωρις λεφτα ή με ενα εικοσαρικο στην τσεπη τολμας να πας στο καριμπιαν γελοιε? ΟΧΙ γιατι εισαι ΘΥΜΑ!

 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.997
Πόντοι
2.606
τι ορια να βαλεις βρε κακομοιρη καραγκιοζη? τα 300000000000 ευρω? χωρις λεφτα ή με ενα εικοσαρικο στην τσεπη τολμας να πας στο καριμπιαν γελοιε? ΟΧΙ γιατι εισαι ΘΥΜΑ!

Με ένα εικοσάρικο στην τσέπη άντε να κάνεις καμιά πίπα στο σερβιτόρο να σε κεράσει καμιά μπύρα.
Εδώ μιλάμε για καμάκι σε μουνιά.Και Carribean ακόμα τα χρειάζεσαι τα 300 τσεπάτα.Συνήθως αρκούν λιγότερα αλλά άμα το τραπέζι πάει 75,με κατανάλωση δώρα ταξιά κτλ φτάνεις τελικά τη διακοσάρα τρακοσάρα.

Εδώ οι μισοί πύραυλοι που θα θυσιαστούν το εφταήμερο στη λατρεία των ουκρανικών κώλων.

RWOr5v.jpg
 

mallias20

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Αυγ 2013
Μηνύματα
4.785
Κριτικές
193
Like
25.266
Πόντοι
33.818
Με ένα εικοσάρικο στην τσέπη άντε να κάνεις καμιά πίπα στο σερβιτόρο να σε κεράσει καμιά μπύρα.
Εδώ μιλάμε για καμάκι σε μουνιά.Και Carribean ακόμα τα χρειάζεσαι τα 300 τσεπάτα.Συνήθως αρκούν λιγότερα αλλά άμα το τραπέζι πάει 75,με κατανάλωση δώρα ταξιά κτλ φτάνεις τελικά τη διακοσάρα τρακοσάρα.

Εδώ οι μισοί πύραυλοι που θα θυσιαστούν το εφταήμερο στη λατρεία των ουκρανικών κώλων.

RWOr5v.jpg
Τύπε με τα λεφτά που πετάς εκεί εδώ σε ένα μήνα θα σιχαινόσουν το μουνί από το πολύ γαμήσι που θα έριχνες. Κρίμα το μαρούλι...
 

ParisPapis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2017
Μηνύματα
4.069
Like
2.031
Πόντοι
216
Με ένα εικοσάρικο στην τσέπη άντε να κάνεις καμιά πίπα στο σερβιτόρο να σε κεράσει καμιά μπύρα.
Εδώ μιλάμε για καμάκι σε μουνιά.Και Carribean ακόμα τα χρειάζεσαι τα 300 τσεπάτα.Συνήθως αρκούν λιγότερα αλλά άμα το τραπέζι πάει 75,με κατανάλωση δώρα ταξιά κτλ φτάνεις τελικά τη διακοσάρα τρακοσάρα.

Εδώ οι μισοί πύραυλοι που θα θυσιαστούν το εφταήμερο στη λατρεία των ουκρανικών κώλων.
βρε ψωμολυσσα υπαλληλακο ποσες φορες θα βαλεις την ιδια φωτογραφια? Γιατι δε λες οτι για να τα μαζεψεις αυτα τρεις μηνες δε παιρνεις ουτε τσιχλα απο το περιπτερο? ε? απατεωνακο? Και τελικα τι μου τα δειχνεις? για να μου πεις οτι εισαι πλουσιος? ΑΡΧΙΔΙΑ εισαι υπαλληλε. Τοσα πληρωνει ενας κανονικος λεφτας στο τσι για εισοδο και μπουκαλια και φαγητο για ΜΙΑ ΒΡΑΔΥΑ.

Μηπως τα βαζεις για να μου πεις οτι εισαι μαγκας που θα τα χαλασεις σε 3 μερες για να γαμησεις ΜΙΑ μετρια πουτανα που νομιζεις οτι σε ερωτευτηκε? χαχαχαχα για γελια εισαι κακομοιρη! Αυτες που γαμας με ενα κατοσταρικο εκτος απο γαμησι σου πλενουνε και το σπιτι και σου σιδερωνουνε και τα ρουχα!

ποιο ειναι το τελικο συμπερασμα?

οτι εισαι ενας ΦΤΩΧΟΣ αλλα ΜΕΓΑΛΟ ΚΟΡΟΪΔΟ που σου τρωνε τις οικονομιες σου κατι τριτοτεταρτες ψωμολυσσες πουτανες γιατι εισαι ανικανος ακομα και να γαμησεις μια πουτανα στην κανονικη τιμη! Εσυ και στο μεταξουργειο να πας, θα σου χρεωνουνε 100 ευρω το γαμησι και θα λες και ευχαριστω και θα ερχεσαι εδω να μας λες οτι σε ερωτευτηκε η πουτανα! ΤΟΣΟ ΤΕΡΑΣΤΙΟ ΚΟΡΟΪΔΟ ΕΙΣΑΙ!

 

Επισκέπτης
Απο τη στιγμη που θα πρεπει να επιδειξεις "μαρουλι" για να εχεις την προσοχη και την παρεα γυναικας , εισαι loser.
Case closed , παμε παρακατω.
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.687
Κριτικές
183
Like
43.765
Πόντοι
21.896
θεωρητικα οι ομορφοτερες ουκρανιδες απο ποια πολη ειναι?
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.704
Κριτικές
1
Like
4.482
Πόντοι
1.706
Ερωτηση προς γνωστες:

Σε ποιο σαιτ μπαινουμε για να κανουμε γνωριμια με ουκρανεζα ???
-μονο για κιεβο
-να μιλαει αγγλικα
-εμφανιση 7αρι εως κοπελα της διπλανης πορτας
-οχι πουτανα
-με σκοπο μακρυχρονια γνωριμια ταχαμ δηθεν
-χωρις να ξοδευουμε ασυστολα σαν τον κμαν αλλα ολα λογικα.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.997
Πόντοι
2.606
Ερωτηση προς γνωστες:

Σε ποιο σαιτ μπαινουμε για να κανουμε γνωριμια με ουκρανεζα ???
-μονο για κιεβο
-να μιλαει αγγλικα
-εμφανιση 7αρι εως κοπελα της διπλανης πορτας
-οχι πουτανα
-με σκοπο μακρυχρονια γνωριμια ταχαμ δηθεν
-χωρις να ξοδευουμε ασυστολα σαν τον κμαν αλλα ολα λογικα.

Για αυτα που λες μαμπα και τιντερ μπαίνουν όλοι και γράφουν για σοβαρή σχέση με σκοπο το γάμο.Εγώ καλο παιδί,Έλληνας,εμφανίσιμος,καλή δουλειά ενδιαφέρομαι να γνωρίσω /γαμησω καλή,αγαθή Ουκρανεζα με σκοπο σοβαρή σχέση/γάμο είναι το game που χρειάζεται.Καλη τύχη βέβαια.
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.331
Πόντοι
28.786
Ο Mindreader δε στέκεται καν Ουκρανία,προτιμά κίτρινες και μαύρες γκόμενες,χώρες με εισόδημα στα 20 δολλάρια το μήνα,τις φτωχότερες σε Ασία και Αφρική.
Ουκρανία το επίπεδο που βρίσκεις σαν τουρίστας απλά δεν παίζει σε άλλες χώρες.

Εκτός απο ναυάγιο είσαι και ανεγκέφαλο ναυάγιο !!!! :grin: :grin: :grin:

Μπορώ να σταθώ στις Ημωμένες Πολιτείες, στη Σουηδία, στο Καναδά, στην Ολανδία στην Ιαπωνία στη Ρωσία, στη Βαλτική, και σε ένα σωρό αλλες χώρες σε Ανατολή και Δύση και δεν μπορώ να σταθώ στην Ουκρανία ??!! :grin: :grin:

Η πιθανότητα να είμαι οικονομικά σε πολύ καλύτερη μοίρα απο ένα ναυάγιο σαν και εσένα παιρνάει απο το καχεκτικό μυαλουδάκι σου ??? Γιατί καλό θα ήταν να αρχίσει να παιρνάει !!! :grin: :grin: :grin:

Πέρα απο τα πουτανάδικα της Ανατολικής Ευρώπης δεν έχεις ταξιδέψει πουθενά και θα σχολιάσεις ναυάγιο το επίπεδο γυναικών που βρίσκεις σε άλλες χώρες !!!

Κούνια που σε κούναγε !!! Ακόμη και οι πιο όμορφες ουκρανές σε άλλες χώρες βρίσκονται. Τον κατιμά αφήνουν σε ναυάγια σαν και εσένα !! Χρυσοπληρώνεις β και γ διαλογής πουτάνες που τις αποκαλείς σπονσορέτες,τις μοστράρεις για γκομενες, και το υπερηφανέυεσαι κιόλας !! Αυτό και μόνο σε κάνει τραγικό ναυάγιο !!!

Τελικά έχουν δίκιο όλοι αυτοί που σε αντιμετωπίζουν σαν ένα γραφικό κλόουν !!!
 

DR_LOVE

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.519
Like
1.890
Πόντοι
216
Για αυτα που λες μαμπα και τιντερ μπαίνουν όλοι και γράφουν για σοβαρή σχέση με σκοπο το γάμο.Εγώ καλο παιδί,Έλληνας,εμφανίσιμος,καλή δουλειά ενδιαφέρομαι να γνωρίσω /γαμησω καλή,αγαθή Ουκρανεζα με σκοπο σοβαρή σχέση/γάμο είναι το game που χρειάζεται.Καλη τύχη βέβαια.

Mamba ειναι μονο πουτανες.Πασίγνωστο για σπονσορετς..Μπες Tinder και badoo και πάλεψε..Αν όντως ψάχνεις μεχρι 7αρι και όντως θέλεις σοβαρη σχέση και γάμο ειναι πανεύκολο!!!
Το θέμα ειναι αν θέλεις να παντρευτείς όντως Ουκρανέζα και να την φέρεις Ελλάδα.Απλά να σκεφτείς πως κατα πάσα πιθανότητα αυτή Ελλάδα δεν θα δουλέψει οπότε πρέπει να τη ζείς και έχουν στο dna τους τα λούσα όσο και καλή να είναι σε χαρακτήρα οπότε μπορέις να μπλέξεις. Η συμβουλή μου είναι πως Ουκρανεζες δεν είναι για γάμους.Είναι για να περνάς καλά!!

Αν θες ξένη για γάμο ψάξε για Δυτικές γκόμενες ή Σέρβα (αν και δύσκολα κάθονται πλεον).
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom