Νέα

Τί γίνεται με Κίεβο;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα scientist
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

xenitemenipsixi

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2014
Μηνύματα
831
Like
58
Πόντοι
6
ρε μαγκες σασ διαβαζω τι γραφετε και εναι σαν να πηγαινετε σε διαοφρετικες χωρες
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.997
Πόντοι
2.606
ρε μαγκες σασ διαβαζω τι γραφετε και εναι σαν να πηγαινετε σε διαοφρετικες χωρες

Ανατολική Ευρώπη είναι παράλληλο σύμπαν.Απλά μιλάμε για πραγματικότητα τελείως άσχετη με τα τεκταινόμενα στη Δυτική πλευρά.Ξεφεύγεις τελείως.Το απόλυτο ναρκωτικό.
Μόνο ποτό και γκόμενες,γενικά παράδεισος για άντρες.
Ο Dr. Love μιλάει για το τι κάνεις χωρίς λεφτά και εγώ για το τι κάνεις όταν παίζεις λεφτά.Αλλα δεδομένα άλλη εμπειρία.

Εδώ είναι η νύχτα του St. Peterburg που μοιάζει με τη νύχτα του Κιέβου.Είναι δυνατό να μην καυλώνεις με αυτό το θέαμα και αυτούς τους φθόγγους?
Και οι γκόμενες ξέρουν οτι θα πέσει χύσι είναι η ηδονιστική σλαβική ατμόσφαιρα.

 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.997
Πόντοι
2.606
Δεν πάμε σε άλλη χώρα απλα ο kman ζει μόνο την μια μεριά ενω εγώ και τις δυο. Δηλαδή παω στα μαγαζία που λέει βλέπω όντως και μιλάω με τις πουτανες που λέει και όντως ζητάνε αυτά τα λεφτά που λεει 100-150 ευρώ. Οι πληροφορίες που δίνει αν και μερικές φορές υπερβάλλει πανω στην ecstasy του δεν είναι λάθος για τα μέρη. Απλα δεν κατάλαβαινει πως εξω απο αυτον τον fake κόσμο του Caribbean υπάρχουν και νορμάλ εφτάρια με την δούλεια τους και την ζωή τους που δεν είναι πουτανες και δεν πανε στο Caribbean να ψάχτουν στους πορνοτουριστες .. Ο λόγος είναι πως δεν κυνηγάει τέτοιες και αποφασίζει να λεει πως είναι απλα ολες πουτανες!!

Δεν καταλαβαίνεις.Δεν πάω με next door εφτάρια στο Κίεβο.Δε με ενδιαφέρουνε.Τα χώνω στις δίμετρες,τις εντυπωσιακές τέλος πάντων αυτές που δημιουργούν τη σλαβική ψευδαίσθηση.
 

DR_LOVE

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.519
Like
1.890
Πόντοι
216
Δεν πάμε σε άλλη χώρα απλα ο kman ζει μόνο την μια μεριά ενω εγώ και τις δυο. Δηλαδή παω στα μαγαζία που λέει βλέπω όντως και μιλάω με τις πουτανες που λέει και όντως ζητάνε αυτά τα λεφτά που λεει 100-150 ευρώ. Οι πληροφορίες που δίνει αν και μερικές φορές υπερβάλλει πανω στην ecstasy του δεν είναι λάθος για τα μέρη. Απλα δεν κατάλαβαινει πως εξω απο αυτον τον fake κόσμο του Caribbean υπάρχουν και νορμάλ εφτάρια με την δούλεια τους και την ζωή τους που δεν είναι πουτανες και δεν πανε στο Caribbean να ψάχτουν στους πορνοτουριστες .. Ο λόγος είναι πως δεν κυνηγάει τέτοιες και αποφασίζει να λεει πως είναι απλα ολες πουτανες!!
 
D

dude901123

Επισκέπτης
Μια άσχετη-σχετική ερώτηση.. Έχει κανείς το mamba στο pc ή Laptop? Προσπαθώ εδώ και 10 ημέρες να πληρώσω συνδρομή όπως πλήρωνα και μέχρι τώρα μέσω paypal για vip και μου βγάζει αυτή τη μαλακία: Cannot GET /webapps/hermes/webflow/sparta/expresscheckoutincontextinitflow
Όσο και αν το γκούκλαρα, έστειλα email σε Mamba & Paypal δεν πήρα καμιά καθαρή απάντηση που να λύσει το πρόβλημα μου. Σημειωτέον ότι κάνω πληρωμές παντού με paypal χωρίς κανένα πρόβλημα. Απλά το χρησιμοποιώ πάντα από pc μια και δεν το γουστάρω στο κινητό.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.997
Πόντοι
2.606
Μια άσχετη-σχετική ερώτηση.. Έχει κανείς το mamba στο pc ή Laptop? Προσπαθώ εδώ και 10 ημέρες να πληρώσω συνδρομή όπως πλήρωνα και μέχρι τώρα μέσω paypal για vip και μου βγάζει αυτή τη μαλακία: Cannot GET /webapps/hermes/webflow/sparta/expresscheckoutincontextinitflow
Όσο και αν το γκούκλαρα, έστειλα email σε Mamba & Paypal δεν πήρα καμιά καθαρή απάντηση που να λύσει το πρόβλημα μου. Σημειωτέον ότι κάνω πληρωμές παντού με paypal χωρίς κανένα πρόβλημα. Απλά το χρησιμοποιώ πάντα από pc μια και δεν το γουστάρω στο κινητό.

Εγώ πληρώνω με πιστωτική και δεν έχει πρόβλημα.
 

DR_LOVE

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.519
Like
1.890
Πόντοι
216
Το κατάλαβα απλα δεν βγάζουν γενικό συμπέρασμα για τις Ουκρανες αυτές που γυρνάς !!
Δεν μπορείς να χαρακτήρισεις ολες τις γυναίκες με απλη συναναστροφη με πουτανες.

Αυτό που έχω σύμφωνησει είναι πως σε ενα ραντεβού με ουκρανεζα πληρώνεις τα πάντα ποτα φαγητα κλπ αλλά αυτό είναι θεμα κουλτούρας.. Ο άντρας ο δυνατός που παρέχει με αντάλλαγμα την γυναίκα που σε φροντίζει αντιφεμινισμος. Αλλο πλήρωνεις στα ραντεβού το ποτό φαγητό αλλο όμως την πλήρωνεις να την πηδηξεις!!

Έχει τα πάντα Ουκρανία αυτο μεταφέρω αλλα πρέπει να διαχωρισουμε τον πορνο τουρισμό με τον ερωτο τουρισμο.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.997
Πόντοι
2.606
Το κατάλαβα απλα δεν βγάζουν γενικό συμπέρασμα για τις Ουκρανες αυτές που γυρνάς !!
Δεν μπορείς να χαρακτήρισεις ολες τις γυναίκες με απλη συναναστροφη με πουτανες.

Αυτό που έχω σύμφωνησει είναι πως σε ενα ραντεβού με ουκρανεζα πληρώνεις τα πάντα ποτα φαγητα κλπ αλλά αυτό είναι θεμα κουλτούρας.. Ο άντρας ο δυνατός που παρέχει με αντάλλαγμα την γυναίκα που σε φροντίζει αντιφεμινισμος. Αλλο πλήρωνεις στα ραντεβού το ποτό φαγητό αλλο όμως την πλήρωνεις να την πηδηξεις!!

Έχει τα πάντα Ουκρανία αυτο μεταφέρω αλλα πρέπει να διαχωρισουμε τον πορνο τουρισμό με τον ερωτο τουρισμο.

Ναι,αλλά αυτό το έξοδο σε φαγητά,ποτά που λες είναι γελοίο Ουκρανία.Μιλάμε για 25 ευρώ στα καλά μαγαζιά αν δεν ανοίξεις μπουκάλι ευρωπαικό κρασί.Σιγά μη σε αφήσει η γκόμενα να την πηδήξεις επειδή την κέρασες γεύμα 25 ευρώ.
Και στο ακριβό κλαμπ και τραπέζι να κλείσεις με deposit(π.χ. 100 ευρώ) και σαμπάνια και κοκταίηλ να κεράσεις(άλλα 50-100 ευρώ) πάλι δε φτάνουν για να γαμήσεις.Οι κυριλέ γκόμενες ζητάνε εξτρά δώρο ή χρήματα συνήθως και τα δύο.
Δηλαδή μια υπερεμφανίσιμη γκόμενα με πανάκριβα ρούχα,τακούνια,τσάντες,αξεσουάρ,κομμώσεις,φίτνες,μανικιούρ,μέικ απ κτλ σιγά μην αρκεστεί σε ένα απλό γεύμα.Αυτές έχουν 500-1000 ευρώ μόνο πάγια έξοδα για την εμφάνισή τους το μήνα και η κανονική τους δουλειά αποφέρει το πολύ 300 με τα οποία πρέπει να πληρώσουν και το νοίκι.
Τώρα αν πέσεις κατηγορία και πας σε καθημερινές γκόμενες όχι εντυπωσιακές χωρίς ακριβά ρούχα,κοσμήματα,τακούνια,γούνες,αρώματα,αξεσουάρ τότε ναι πέφτει το κασέ είναι λογικό.
Αλλά οι ωραίες γκόμενες έχουν ήδη εντοπιστεί είχαν και έχουν σπόνσορες και ξέρουν την αξία τους.
 

DR_LOVE

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.519
Like
1.890
Πόντοι
216
Θα με τρελάνεις ρε kman.. Μιλάμε για αλφαβήτα.. Χαχα.. Δηλαδή ολα στο μυαλό σου είναι χρήμα φοβερό..χαχα.

Δεν έρχεται για να φαει και να χαλάσεις 20 ευρώ για να την πηδηξεις.. Έρχεται γιατί σε γούσταρει.. Γυναικα-καμακι-πουλημα έρωτα τα έχεις κάνει ποτέ? Απλα τα 20-50 ευρώ θα τα χάλασεις στην διαδικασία των 2-3 ραντεβού μέχρι να την πας κρεβάτι.. Πως θα την πας? Καλημέρα παμε να σε πηδηξω?
Δεν θα πάτε ενα ραντεβού αρχικά για καφέ η ποτο να τα πείτε και ενα ραντεβού για φαι να ψηθεί καλα!! Πως θα γίνει? ..Στις τσόντες είναι αλλιώς αλλα στην ζωή πιο δύσκολα. Εδω βοηθάςλει το διαδίκτυο. Αν της μιλάς καιρό τα ραντεβού πέφτουν σε δυο.. Αλλιώς πας για 3+
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.997
Πόντοι
2.606
Θα με τρελάνεις ρε kman.. Μιλάμε για αλφαβήτα.. Χαχα.. Δηλαδή ολα στο μυαλό σου είναι χρήμα φοβερό..χαχα.

Δεν έρχεται για να φαει και να χαλάσεις 20 ευρώ για να την πηδηξεις.. Έρχεται γιατί σε γούσταρει.. Γυναικα-καμακι-πουλημα έρωτα τα έχεις κάνει ποτέ? Απλα τα 20-50 ευρώ θα τα χάλασεις στην διαδικασία των 2-3 ραντεβού μέχρι να την πας κρεβάτι.. Πως θα την πας? Καλημέρα παμε να σε πηδηξω?
Δεν θα πάτε ενα ραντεβού αρχικά για καφέ η ποτο να τα πείτε και ενα ραντεβού για φαι να ψηθεί καλα!! Πως θα γίνει? ..Στις τσόντες είναι αλλιώς αλλα στην ζωή πιο δύσκολα. Εδω βοηθάςλει το διαδίκτυο. Αν της μιλάς καιρό τα ραντεβού πέφτουν σε δυο.. Αλλιώς πας για 3+

Τα γράφω γιατί μπορεί να νομίζει κάποιος οτι αν προσφέρει ένα  καλό γεύμα και ντερλικώσει και ο ίδιος θα του πάρει η γκόμενα πίπα επειδή την έφερε σε καλό ρεστωράν αντί να ψωμολυσάει στο παγκάκι.Αυτό το λάθος το κάνουν πολλοί.
Οι Ουκρανές δεν κάθονται επειδή τις κέρασες γεύμα.
Δηλαδή ατάκα του στυλ would you like to visit some restaurant or go for a coffee είναι μαλακία εντελώς.
 

DR_LOVE

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.519
Like
1.890
Πόντοι
216
Τα γράφω γιατί μπορεί να νομίζει κάποιος οτι αν προσφέρει ένα  καλό γεύμα και ντερλικώσει και ο ίδιος θα του πάρει η γκόμενα πίπα επειδή την έφερε σε καλό ρεστωράν αντί να ψωμολυσάει στο παγκάκι.Αυτό το λάθος το κάνουν πολλοί.
Οι Ουκρανές δεν κάθονται επειδή τις κέρασες γεύμα.
Δηλαδή ατάκα του στυλ would you like to visit some restaurant or go for a coffee είναι μαλακία εντελώς.

Ακυρώνεις δηλαδή τον εαυτό σου.. Εγω αυτό λέω δεν πάνε για το γεύμα πανε για σένα!! Μιλάμε για τις νορμάλ γκόμενές. Και το καμάκι στυλ όπως γράφεις είναι για γέλια όντως. Η διαδικασία να φας (οπως εφαγα εγω, Βπ, target κλπ) έχει γραφτεί πολλάκις!!! Μιλάτε κάποιο καιρό στο διαδίκτυο πας εκει σε νιώθει οικεία σαν να σε ξέρει καιρό, κανείς ραντεβουδακια και τρως.. Τα instant fucks που γράφεις κι οι ατάκες let's go for a coffee στο δρόμο είναι επιστημονική φαντασία χωρίς αποτέλεσμα!!
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.997
Πόντοι
2.606
Ακυρώνεις δηλαδή τον εαυτό σου.. Εγω αυτό λέω δεν πάνε για το γεύμα πανε για σένα!! Μιλάμε για τις νορμάλ γκόμενές. Και το καμάκι στυλ όπως γράφεις είναι για γέλια όντως. Η διαδικασία να φας (οπως εφαγα εγω, Βπ, target κλπ) έχει γραφτεί πολλάκις!!! Μιλάτε κάποιο καιρό στο διαδίκτυο πας εκει σε νιώθει οικεία σαν να σε ξέρει καιρό, κανείς ραντεβουδακια και τρως.. Τα instant fucks που γράφεις κι οι ατάκες let's go for a coffee στο δρόμο είναι επιστημονική φαντασία χωρίς αποτέλεσμα!!

Ο άλλος βλέπει δυο μουνάκια στο παγκάκι,τους προτείνει καφέ ή εστιατόριο και σου λέει θα γαμήσω.Αλλά αυτές θα φάνε θα πιούνε και θα μείνει με το καυλί στο χέρι.Γίνεται συχνά.
Παλιά το έκαναν και γκόμενες από το ίντερνετ,έμπαιναν στα σάιτς μόνο για να φάνε και να πιούνε σε καλά εστιατόρια του Κιέβου με άτυχους κομπανιέρος αλλά τώρα το έχουν κόψει.
Μάλλον επειδή έπεσαν οι τιμές γενικά στην εστίαση,ποιος ξέρει.
 

DR_LOVE

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.519
Like
1.890
Πόντοι
216
Ποσο άπειρος θύμα  χαζος μπορει να είναι κάποιος για να πάει σε ΔΥΟ (προσοχή σε ΔΥΟ γκομενες) ΜΟΝΟΣ του και να τους πει ελάτε να σας παω σε εστιατόριο..Τι περιμένει να γίνει δηλαδή με ΔΥΟ άγνωστες που δεν έχει αναπτύξει καν μια συνομιλία πριν..Να του πούνε ωραία παμε να μας παρτουζωσεις τώρα..Η θα πουλήσει και στις δύο φίλες ταυτόχρονα έρωτα?Το εχω δει live να γίνετε και πάντα απορουσα ποσο μαλακας μπορεί να είναι κάποιος να το κάνει αυτό ειλικρινά σε κανονικες γκομενες..σε πουτανες αλλάζει!!
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.997
Πόντοι
2.606
Ο διάλογος είναι.
-Hi,do you speak English?
-Is this street Kreshatik?
-What are your names?You have very nice names.
-Are you from Kiev?I am from Greece.Have you been in Greece?
-I love Kiev.I come  to Ukraine for business.
-I live in apartment near here.Do you know  good restaurants in Kiev?
-Do you want to go with me to restaurant or coffee?Do you like sushi?
Αυτός είναι ο συμβατικος διάλογος.
Έτσι κάνουν καμακι οι περισσότεροι.
Συνήθως οι γκόμενες ρωτάνε:
Where you live in Kiev?
How long you stay in Kiev?
Where you from?
Why you come to Kiev?
What do you do for work?

Μετά ρωτάνε
Are you married?Do you have children?
Why are you not married?
Do you have brothers,sisters?
Do you like travel?
How much do you pay for apartment?
What do you look in a woman?How is an ideal wife for you?
Greek women are very beautiful,why do you not have one?
Do you want children?Do you want boy or girl?
 

panoskliros

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2012
Μηνύματα
1.116
Like
491
Πόντοι
36
Εγω ειμαι της αποψης οτι πρεπει να πληρωνω για μουνι οσο το δυνατον λιγοτερα..Αυτο εχει το θετικο οτι εχεις ποσοτητα (γαμας πολλες) αλλα χανεις σε ποιοτητα(δυσκολα βαρας 8 ποσο μαλλον 8+).
Πχ για 5αρι την βγαζω με μπυρα 6-7αρι κανα φθηνο εστιατοριο η μπουκαλι κρασι και παραπανω απο 8αρι δεν γαμαω(μιλαω για Ελλαδα παντα) γιατι πολυ απλα απαιτουνται τοσα λεφτα που παραγγελνω δυο πουτανες και τις ξεμουνιαζω ολο το βραδυ σπιτι μου....

Οι Ουκρανεζες(τα 7αρια+) τουλαχιστον αυτες που μενουν Αθηνα απαιτουν γερα πορτοφολια..
Εχω καταφερει να φαω μια Ουκρανεζα 7αρι προς 8αρι μολις ειχε ερθει απ τον πολεμο εδω περα,με τον καιρο αρχισε να βγαινει (γαμιεται??) με το αφεντικο της που της εκανε δωρα χρυσαφικα.
Ενας 60φευγα ηταν και ψιλο-μπακας αλλα ετσι το βλεπει ο ΕΛληνας απ την Ελληνικη ματια δηλαδη βλεπει οτι αφησε το καλο γαμησι και την ευχατιστηση της για τον "παππου" ομως η Ουκρανικη ματια ειναι οτι αφησε εναν "φτωχο" για εναν αν οχι "πλουσιο" τουλαχιστον εναν που την καλυπτει οικονομικα και της κανει δωρα.


Επειδη εγω βλεπω οτι οι Ουκρανεζες θελουν κασερι παιζουν φουλ με Πολωενεζες που αρκει να χεις τρελα..

Βεβαια στην Ελλαδα ενα 8αρι Ουκρανεζα θα το πληρωσεις επι 3 επειδη εδω ποτα και εστιατορια ειναι πανακριβα και αλλο ενα επι 3 επειδη ολοι ειναι αγαμητοι και χωνονται μπας και γαμησουν
Δηλαδη εχει μια αξια επι 10!!

Για μενα καθαρη αυτοκτονια να ασχολησαι στην Ελλαδα με Ουκρανεζα,αυτα οπως τα γραφω τα ειπα σε φιλο καλο που χτυπησε 7αρι προς 8αρι Αθηνα Ουκρανεζα απο badoo..

Πραγματικα αρχισαν να βγαινουν...
Πρωτη μερα ηθελε Μαρινα Φλοισβου αυτη εφυγε το 50αρι
Δευτερη μερα ηθελε Βαρη για ψαρια εφυγε το 50αρι
Τριτη μερα ο τυπος χαλασε 100αρι ΓΛυφαδα

Και ενω ηταν ετοιμος να την γαμησει του λεει πονοκεφαλο!!!Και αρχισε να του λεει για μπουζουκια και μπουκαλια!!τις επομενες μερες

ΤΟν ειδε καυλωμενο και σκεφτηκε να του φαει οσο μπορει και να του κατσει ειτε εν καιρω ειτε καθολου..Εγω του τα χα πει οπως τα γραφω εδω!!

Με τα πολλα ο φιλος εφαγε τρελα και παραλιγο να γινει του Ντονετσκ χαχα αλλα κρατηθηκε και την εστειλε μονο με λογια


Κοστος?200Ευρω συν βενζινες συν την ψυχικη υγεια συν πολλα αλλα

Αυτα τα γραφω για να ξερει κανεις που μπλεκει


Εμενα μου πηρε ακριβως 5λεπτα να δω φωτο της,τη φοραει,πως στηνεται,σε τι μερη εχει φωτο,πως κραταει την τσαντα και αποφασισα να μην ασχοληθω

Η πλακα ειναι οτι η κολλητη της που ειδα στις φωτο ηταν διαστημικο μουνι και μου λεει ο φιλος να την φερει να παμε τετραδα

Εγω πολυ απλα του λεω φιλε αν εσυ θες 50αρια για την δικια σου το 7αρι εγω για το 9αρι θελω 100αρια και το ρισκο πραγματικα δεν αξιζει



ΤΟ συμπερασμα ειναι αν ο φιλος διαβασε bou μαλλον θα ηταν στα συν 200:)
 

dragcrx

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2006
Μηνύματα
673
Like
2.080
Πόντοι
446
Τεραστιας σημασιας ποστ!

Πιστευειςς πολλα ελληνοπουλα θα ειχαν γλιτωσει απο αυτοκτονια ή μαρασμο αν ειχαν κανει ενα εστω πορνοταξιδι;

Και ποια η γνωμη σου για Ισπανους Πορτογαλλους Γαλλους σε θεμα πιρφοριας;

Φιλε ειναι κατι παραπανω απο σιγουρο οτι οχι μονο θα ειχαν γλιτωσει πολλα Ελληνοπουλα την αυτοκτονια τον μαρασμο την μαλακια και την απογοητευση αλλα θα ειχαν και την νοοτροπια νικητη οταν θα γυριζαν στην Ελλαδα θα την ελεγαν και στους αλλους και το συστημα θα αλλαζε και εδω..
Με 100 ατομα που κανουμε αυτο δεν μπορουμε να ξυπνησουμε 5000000 αντρες να λεν στην χοντρη και χαρη κανω που σε γαμαω στην μετρια ποια νομιζεις πως εισαι η Claudia Shiffer και να μαχονται μονο για τις καλες που ειναι value σε ολο τον κοσμο...
 

dragcrx

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2006
Μηνύματα
673
Like
2.080
Πόντοι
446
Τεραστιας σημασιας ποστ!

Πιστευειςς πολλα ελληνοπουλα θα ειχαν γλιτωσει απο αυτοκτονια ή μαρασμο αν ειχαν κανει ενα εστω πορνοταξιδι;

Και ποια η γνωμη σου για Ισπανους Πορτογαλλους Γαλλους σε θεμα πιρφοριας;

Για τους Ιταλους  Ισπανους και Πορτογαλους ισχυει οτι για τους Ελληνες.
Τους Internation τους παραδεχομαι ειναι πολυ δυνατοι παικτες οι υπολοιποι ειναι 'κοροιδαρες'
 

dragcrx

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2006
Μηνύματα
673
Like
2.080
Πόντοι
446
ρε μαγκες σασ διαβαζω τι γραφετε και εναι σαν να πηγαινετε σε διαοφρετικες χωρες
Φιλε ακου
ειναι διαφορετικη 'χωρα'ουσιαστικα ο Dr love και ο Kman

θα κανω παλι επισημανσεις για καινουργιους παικτες

Το να διαβασεις το bou ειναι καλο αλλα το οτι διαβασες ενα βιβλιο δεν σημαινει οτι εμαθες και το παιχνιδι...
ΤΟ ΞΑΝΑΛΕΩ και σε αυτο συμφωνουν ολοι οι παικτες

το Κιεβο το Μινσκ και η Πετρουπολη αξιζουν παρα πολυ και να εισαι σιγουρος(εχω ανεβασει πανω απο 100 ατομα)οτι θα αποζημιωθεις...
Απλα δεν ειναι ΕΥΚΟΛΟ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ!Μην νομιζεται θα πειτε ειμαι Ελληνας και θα γαμισετε...
Θα παθετε πολλα που ολοι εδω μεσα δεν σας τα λενε...Σας γραφουν τις επιτυχιες τους τις αποτυχιες τους ομως δεν σας τις γραφουν αν και αυτες ειναι μεσα στο παιχνιδι
Σε αυτα τα 3 υπαρχει φαγητο για ολους τους παικτες χορηγους ερωτιαρηδες ομορφους ασχημους χοντρους λιγνους τα παντα!!!
Τολμηστε και πηγαινετε εκατομυρια ανθρωποι σε ολο τον κοσμο κανουν ερωτοτουρισμο και σεξοτουρισμο...
Να ειστε σιγουροι οτι η Ελλαδα ειναι χαλια και για τα 2
Οσο και να χαλασουν εκει Ελλαδα δεν γινονται
Αυτο που σας διαβεβαιω ειναι οτι αν προσπαθησετε θα βγαλετε αποτελεσμα που θα σας κανει να ξαναπατε αν ειστε δε και καλοι θα γινετε φανατικοι
ΔΟΚΙΜΑΣΤΕ


 

dragcrx

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2006
Μηνύματα
673
Like
2.080
Πόντοι
446
Στα γρηγορα(παω πανω αλλα απο οτι βλεπω θα ειμαι μονος αυτη την φορα) καποιες επισημανσεις για τους 2 κοσμους παραπανω.
Το καμακι σιγουρα ειναι ατομικο αθλημα και το κανεις μονο σου
Διαφωνω ομως στο θεμα παρεας
Να σας πω ενα παραδειγμα.πριν χρονια ειχαμε παει Μινσκ πανω απο 10 ατομα..Κλειναμε τραπεζι στο καλυτερο μαγαζι κερναγαμε τους παντες και τα παντα και φευγανε ολοι αγκαλια με devouskes...
Η μοναξια δεν ειναι καλη.Τις ωρες που δεν εισαι με γκομενα ειναι βαρετα και το βραδυ δεν ΕΙΣΑΙ ΜΠΑΚΟΥΡΙ αν ειναι 3-4 αντρες ακομα και 10 Αν εχεις λεφτα και αξια σαρωνεις...Εδω διαφωνω λιγο με τον φιλο μου τον Love και μονο σου να εισαι που δεν μιλας Ρωσικα και δεν μενεις εκει κατευθειαν μπαινεις στην κατηγορια του τουριστα οτι και να πεις..
Αρα μεγαλη παρεα και κεντρικο τραπεζι μαζευεις ολες τις γυναικες.Για εμενα αυτο ειναι το καλυτερο συστημα τραπεζι μπουκαλι και οποια καλη περναει της λεμε κατσε...( το εχω κανει κιεβο προσφατα)
Υπαρχει ενα προβλημα ομως σε αυτο το συστημα...Οτι αν στην παρεα δεν ειναι ολοι ενταξυ δηλαδη ομαδικοι και εμπειροι ενας μαλακας μπορει να χαλασει το παιχνιδι..Εγω που παω παντα με παρεα εχω καλυτερα αποτελεσματα απο οτι μονος μου ΑΡΚΕΙ  να μην υπαρχει μαλακας..Αυτο ειναι το δυσκολο.

Αλλιως καλα κανουν οι Ιταλοι και εχουν τραπεζια και μοιραζουν τα εξοδα ετσι ειναι και πιο φθηνα και πιο ευκολα
Οσο για Τουρκους το εχω πει και παλαιοτερα υπαρχουν 2 ειδων
το 5% που ειναι κυριλε και τους θελουν οι γκομενες(λεφτα εμφανιση και καλοι τροποι)
και το 95% που ειναι ζωα και αφραγκοι αυτοι δεν τους θελει καμια και αυτοι εχουν χαλασει και το ονομα του Τουρκου γενικα το οποιο αυτο το εκμεταλευομαστε...
Τελος διαφωνω και για το δικτιο...Οταν πας εκει και εισαι αποφασισμενος πρεπει να τα κανεις ολα day kamak  night kamak internet...
Οι πανω απο 7  θελουν και δωρα
οι κατω απο 7 γινεται και με καμακι (αρκει να εχεις η εμφανιση η Γνωση γυναικων)
οι κατω απο 5 και με μετρια εμφανιση η μικρη γνωση γυναικων
οι κατω απο 3 οποιοσδηποτε αρκει να το πιστεψει(ο ασχετος τελειως)

Τελος να πω και κατι τελευταιο που δεν το εχω πει...'Καλες κοπελες' και σπιτικες δεν υπαρχουν...Πλεον με τα Like ολες ξερουν λιγο πολυ την αξια τους και ολες θελουν το κατι παραπανω...Απλα αυτες που δεν εχουν απαιτησεις ειναι κατα 95% κατω απο 6 γιατι αυτες απλα δεν εχουν την δυνατοτητα να ζητησουν γιατι ο ανταγωνισμος ειναι τεραστιος..Η μεν ντοπιοι δεν τους λενε ουτε γεια το 70% των τουριστων ειναι τυπου kman που επενδυει μονο σε 7+ και απο τους υπολοιπους ξεχωριζουν οι dr love ολοι οι υπολοιποι ειναι κακομοιρηδες..
Που θελω να καταληξω σε 2 πολυ σημαντικα συμπερασματα
ΑΝ ΑΥΤΕΣ ΕΚΑΝΑΝ ΠΛΑΣΤΙΚΗ ΚΑΙ ΓΙΝΟΝΤΟΥΣΑΝ 7+ ΑΜΕΣΩΣ ΘΑ ΑΛΛΑΖΑΝ ΚΑΙ ΘΑ ΖΗΤΑΓΑΝ ΚΑΙ ΑΥΤΕΣ(δωρα κλπ)!!
ΜΗΝ ΚΑΝΕΤΕ ΤΟ ΛΑΘΟΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΦΕΡΕΤΑΙ ΜΟΝΙΜΑ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ.ΜΟΛΙΣ ΜΑΘΟΥΝ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΜΙΛΗΣΟΥΝ ΜΕ ΕΛΛΕΙΝΙΔΕΣ ΚΑΙ ΚΑΤΑΛΑΒΟΥΝ ΟΤΙ ΤΟ 6 ΕΔΩ ΣΤΟΥΣ ΑΝΤΡΕΣ ΕΧΕΙ ΑΞΙΑ 9 ΟΥΚΡΑΝΙΑΣ ΘΑ ΑΛΛΑΞΟΥΝ ΚΑΙ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ ΕΛΛΕΙΝΙΔΕΣ ΓΙΑΥΤΟ ΠΡΟΣΟΧΗ...
Φιλια πολλα

Καλα παιχνιδια σε ολους



 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.432
Like
7.931
Πόντοι
2.356
Με παρεα ειναι παντα καλυτερα ,αλλο βεβαια καποιες φορες να μην βρισκεις και να αναγκαζεσαι να ανεβαινεις μονος και αλλο να επιδιωκεις σχεδον παντα να εισαι μονος.
Ο καθενας οπως το βλεπει φυσικα ... παντως ο μοναχικος τυπος στο τελος κατανταει μουνοδουλος κατα την γνωμη και εμπειρια μου (το εχω δει με πολλους τα τελευταια χρονια).
Στην ουσια ψαχνει την αποδοχη και αναγνωριση(που ειναι θεμιτα και τα δυο) απο τις γυναικες αλλα με τοσο απεγνωσμενο τροπο που ειναι μεγα λαθος.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom