Νέα

Τί γίνεται με Κίεβο;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα scientist
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.997
Πόντοι
2.606
νιωθω ο αρχοντας της πολης αλλα αποτελεσμα τα τελευτεα 2 χρονια ειναι μηδεν γκομενα!

Αρχοντας και να σουλατσάρεις όλο το χρόνο πάνω κάτω χωρίς να σταυρώσεις γκόμενα επί διετία ενώ άλλοι βγάζουν 15 το χρόνο με τουριστικά ταξίδια,σίγουρα κάτι δεν κάνεις καλά.Δε σε σώζει δηλαδή ούτε η εμφάνιση.
Πρέπει να αλλάξεις τακτική να μετατραπείς σε ερωτοτουρίστα ή σε σπόνσορα.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.997
Πόντοι
2.606
το γιδροπαρκ εχει γινει το πιο επικυνδυνο μερος που μπορει να σε κτυπησουν και ληστεψουν ευθειας στο πρωσωπο χωρις να συζητησεις.ασφαλεια δεν εχει
την τελευταια φορα μου την εστησαν οι γκομενες και με ληστεψαν με σπρει ροπαλο στο κεφαλι και κλωτσιες.απο τοτε δεν ξαναπηγα.
πριν δεν το θεωρουσα επικυνδυνο  μερος που δερνωνται
αργοτερα  καταλαβα γιατι μου ελεγαν ολοι τι κανεις εσυ εδω.

Μα αυτό λέμε τι δουλειά έχεις στο Γιντροπάρκ.Κανένας σεξοτουρίστας δε φεύγει εκτός κέντρου.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.997
Πόντοι
2.606
Γιατι ποτε δεν δινω τοσα πολλα λεφτα στο χερι σε γκομενα/πουτανα.
μπορω να τα ξοδεψω σε μια βραδια πηγαινοντας σε ενα καλο ρεστωραν η κλαμπ και μεσω εμου να περασει καλα και αυτη.

Δεν κατάλαβες.Δεν της τα δίνεις όλα μαζί αλλά σταδιακά.Ανάλογα με το feedback που σου δίνει και το compliance.Π.χ. χέρι στο μπούτι 20 ευρώ,χέρι στον κώλο 10 ευρώ,γλωσσόφιλο 20 ευρώ,δαχτύλιασμα 50 ευρώ κτλ.Αυτό είναι το ίντρο στο σπόνσορινγκ.
Με το τραπέζι θα γουστάρει στην αρχή θα φτιαχτεί αλλά άντε να φτάσεις μέχρι χέρι στο μπούτι όταν πιει λίγο.
Παρόλα αυτά συχνά το τραπέζι το ζητάνε οι γκόμενες στην αρχή οπότε είναι υποχρεωτικό.Εχει και το πλεονέκτημα οτι κάνεις isolation και είναι εύκολο μετά το escalation.
Αλλιώς γιατί να κλείσω τραπέζι να σκάσω 300 ευρώ και μετά να είμαι στατικός σε ένα τραπέζι προσπαθώντας να το χρησιμοποιήσω σα γκομενοπαγίδα?Αυτό έχει νόημα αν κινείσαι όπως τα μεχμέτια δηλαδή σε ομάδες 3-5 ατόμων που βάζουν όλοι από ένα κατοστάρικο για το τραπέζι και μετά παίζουν διακριτούς ρόλους.Ενας δυο κράχτες μιλάνε στις γκόμενες γύρω και τις φέρνουν στο τραπέζι,δυο κάνουν καμάκι συνήθως αυτοί που ξέρουν καλύτερα αγγλικά και οι άλλοι φυλάνε στα πλάγια μην τυχόν και πλησιάσουν άλλα καμάκια.
Αλλά αυτό απαιτεί τρελλούς συντονισμούς και νοοτροπία θυσίας για να γαμήσει ο φίλος,που απλά ο Ελληνας σόλο yolo δεν μπορεί να πετύχει με τίποτα.

Θα πάω το επόμενο Σάββατο Chi να δω σε τι ποσά παίζουνε οι σπονσορέττες εκεί αν και έχω ένα προαίσθημα πόσο θα είναι.
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
κμαν πως μπορω να κατεβασω φωτο μου να δουνε καπιοι τον παππου?την αλλη φορα κατεβασα 10 αλλα επρεπε να μπεις στο προφιλ μου.πως τις βαζω για να δουνε δημοσια?
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.997
Πόντοι
2.606

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.997
Πόντοι
2.606

Για αυτό πρέπει να μπαίνεις στο μαγαζί με δύναμη πυρός και να διαφθείρεις τις ντέμπουσκες.Της χώνεις ένα εικοσάρικο στο χέρι,το βάζει στο τσαντάκι και μετά σκας γλωσσόφιλο.Αν αρχίσει να φιλάει περιπαθώς σημαίνει οτι είσαι μέσα.Ουκρανία τίποτα δεν είναι τζάμπα.Πληρώνεις για όλα για κάθε εκδήλωση affection.Μπορείς να κάνεις μετά το ίδιο και με τη φίλη της δεν τρέχει τίποτα.
Συνήθως η έξαψη που έχουν από ένα εικοσάρικο κρατάει κανά μισάωρο.Οταν δεις οτι σβήνει και ψυχραίνονται κάπως σκας και δεύτερο οπότε φωτίζονται και θερμαίνονται ξανά.Οι Ουκρανές λειτουργούν με αυτή τη λογική χρειάζεται συνεχώς καύσιμο.
Αν δώσεις πάρα πολλά λιώνουν από τη θερμότητα,φτάνουν σε οργασμό.Με iphone X χύνουν επί τόπου.Γενικά είναι ψυχολογική μέθοδος με το χρήμα σαν αφροδισιακό καυλογόνο.
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.432
Like
7.931
Πόντοι
2.356
Δεν κατάλαβες.Δεν της τα δίνεις όλα μαζί αλλά σταδιακά.Ανάλογα με το feedback που σου δίνει και το compliance.Π.χ. χέρι στο μπούτι 20 ευρώ,χέρι στον κώλο 10 ευρώ,γλωσσόφιλο 20 ευρώ,δαχτύλιασμα 50 ευρώ κτλ.Αυτό είναι το ίντρο στο σπόνσορινγκ.
:kneel:  :grin:
 

DR_LOVE

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.519
Like
1.890
Πόντοι
216
Δεν κατάλαβες.Δεν της τα δίνεις όλα μαζί αλλά σταδιακά.Ανάλογα με το feedback που σου δίνει και το compliance.Π.χ. χέρι στο μπούτι 20 ευρώ,χέρι στον κώλο 10 ευρώ,γλωσσόφιλο 20 ευρώ,δαχτύλιασμα 50 ευρώ κτλ.Αυτό είναι το ίντρο στο σπόνσορινγκ.
Με το τραπέζι θα γουστάρει στην αρχή θα φτιαχτεί αλλά άντε να φτάσεις μέχρι χέρι στο μπούτι όταν πιει λίγο.
Παρόλα αυτά συχνά το τραπέζι το ζητάνε οι γκόμενες στην αρχή οπότε είναι υποχρεωτικό.Εχει και το πλεονέκτημα οτι κάνεις isolation και είναι εύκολο μετά το escalation.
Αλλιώς γιατί να κλείσω τραπέζι να σκάσω 300 ευρώ και μετά να είμαι στατικός σε ένα τραπέζι προσπαθώντας να το χρησιμοποιήσω σα γκομενοπαγίδα?Αυτό έχει νόημα αν κινείσαι όπως τα μεχμέτια δηλαδή σε ομάδες 3-5 ατόμων που βάζουν όλοι από ένα κατοστάρικο για το τραπέζι και μετά παίζουν διακριτούς ρόλους.Ενας δυο κράχτες μιλάνε στις γκόμενες γύρω και τις φέρνουν στο τραπέζι,δυο κάνουν καμάκι συνήθως αυτοί που ξέρουν καλύτερα αγγλικά και οι άλλοι φυλάνε στα πλάγια μην τυχόν και πλησιάσουν άλλα καμάκια.
Αλλά αυτό απαιτεί τρελλούς συντονισμούς και νοοτροπία θυσίας για να γαμήσει ο φίλος,που απλά ο Ελληνας σόλο yolo δεν μπορεί να πετύχει με τίποτα.

Ναι θέλει ισχυρή στρατηγική πόλεμου για να γαμησεις τις πουτανες που φέρνουν στο τραπέζι οι Τούρκοι!! Θέλει ιδιαίτερες ικανότητες για τις πληρωμένες που τις περισσότερες φορές μάλιστα δεν τις γαμανε καν οι Τούρκοι τους ανοίγουν μπουκάλια τραβανε φωτογράφιες και τους λενε καληνύχτα!!!

Εννοείται πως μπορείς να δράσεις και μόνος σου αν κυνηγάς το δωρεάν και το βασικότερο έχεις χρόνο.. Ακόμα και στο πορνογαμαγαζο που συχνάζεις εω κατάφερει να βγαλω γκόμενά free μόνος και εχω κάνει ραντεβού και με την λουλούδου του μαγαζιού ενα κοριτσάκι που δεν είναι πουτανα εργάζεται για το μεροκάματο. Αυτα ένας Έλληνας σωστός που ανήκει στον μέσο όρο αν έχει εμπειρία θαβτα κατάφερει. Ούτε τρελή εμφάνιση οθτε λεφτα.. Τα ζωα οι Τούρκοι δεν μπορούν!!

Μην προβάλλεις τους αραπο γύφτο Τούρκους λες και κάνουν κανα κατόρθωμα. Να τους δω να γαμησουν τσάμπα να τους παραδεχτώ.. Αλλα Μογγολία κότες είναι πανε ολοι μαζι γιατί φοβούνται και είναι ανικανοι μηδενικοι στο καμακι!
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.997
Πόντοι
2.606
Ναι θέλει ισχυρή στρατηγική πόλεμου για να γαμησεις τις πουτανες που φέρνουν στο τραπέζι οι Τούρκοι!! Θέλει ιδιαίτερες ικανότητες για τις πληρωμένες που τις περισσότερες φορές μάλιστα δεν τις γαμανε καν οι Τούρκοι τους ανοίγουν μπουκάλια τραβανε φωτογράφιες και τους λενε καληνύχτα!!!

Εννοείται πως μπορείς να δράσεις και μόνος σου αν κυνηγάς το δωρεάν και το βασικότερο έχεις χρόνο.. Ακόμα και στο πορνογαμαγαζο που συχνάζεις εω κατάφερει να βγαλω γκόμενά free μόνος και εχω κάνει ραντεβού και με την λουλούδου του μαγαζιού ενα κοριτσάκι που δεν είναι πουτανα εργάζεται για το μεροκάματο.

Μην προβάλλεις τους αραπο γύφτο Τούρκους λες και κάνουν κανα κατόρθωμα. Να τους δω να γαμησουν τσάμπα να τους παραδεχτώ.. Αλλα Μογγολία κότες είναι πανε ολοι μαζι γιατί φοβούνται και είναι ανικανοι μηδενικοι στο καμακι!

Οι Τούρκοι είναι φλουέρες τελείως.Ολο μπλα μπλα και παραμύθι και από ουσία τίποτα.Οι γκόμενες τους θεωρούν εμφανίσιμους αλλά αεριτζήδες,τζούφιους.Υπόσχοται τα πάντα,τον ουρανό με τα άστρα αλλά δεν κάνουν τίποτα.Αυτή τη φήμη έχουν.
Οι Ουκρανές έχουν απηυδήσει με τους fake,ζητάνε γνησιότητα.Αν δουν γνήσιο κασέρι,αληθινή ουσία on offer,ξεχωρίζουν αμέσως τον άρχοντα από τον ανταγωνισμό.Δηλαδή όλοι οι άλλοι ξεθωριάζουν δίπλα.
Εδώ μιλάμε για άμεση προσφορά καυλογόνου.Μιλάμε για βαλκανικούς πυραύλους.Τα τουρκάκια κλάνουν αμέσως.Συνήθως σταματάνε το game τους και έρχονται δίπλα μου και χαζεύουν.Απλά στέκονται και βλέπουν τι κάνω με τις γκόμενες.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.997
Πόντοι
2.606
Φαντάσου τώρα να έχεις να αντιμετωπίσεις 10 ομάδες από 5-10 Τούρκους και Αραβες η καθεμία.Η νοοτροπία ανώτερου Βαλκάνιου είναι.Την πουτσίσατε.Θα σας γαμήσω όλους.Τώρα θα πιάσετε τα αρχίδια μου,θα χάσετε όλα σας τα λεφτά και θα τα πάτε σκατά γιατί απλά βρίσκεται στο χώρο Βαλκάνιος.
Πραγματικά με τέτοιο mindset και πυραύλους κάνεις θαύματα.
 

DR_LOVE

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.519
Like
1.890
Πόντοι
216
Δεν είναι αυτο.. Μιλα σε 50 Ουκρανες έστω απο το διαδίκτυο και πες τους πόλλους Τούρκους βλέπω στο Κίεβο.. Σου απαντάνε ναι έρχονται για γυναίκες! Το ξέρουν οι κοπελες και αυτοί φέρονται έτσι.. Οπότε ποτέ δεν θα κατσει μια νορμάλ ποτε.. Είναι αδύνατο! Σκανε ολοι μαζι κλείνουν τραπέζια προκαλούν φωνάζουν είμαστε πορνοτουριστες!! Αυτό είναι ηλιθιότητα για μένα πλήρη ανικανότητα στρατηγικής.. Επιπλεον ποτέ δεν θα δεις Τούρκο μόνο του φοβούνται πανε παντα σε γκρουπς! Τα σωστά καμακια ακομα και παρέα να πανε μετά απο λίγο σπάνε και απομωνουν τα θύματα τους μέσα στο μαγαζί δεν βάζουν ΜΙΑ γυναίκα σε ενα τραπέζι με 10 καβλια και την παρουσιάζουν σαν λάβαρο (αλλο να βάζαν 5-6).. Καθαρά φιγούρα με αποτέλεσμα μηδεν.. Θύματα κλασικα της αγαμιας και της μαγκιας!!
Εσύ ξεκινάς και πας μόνος σου και μαχεσαι εστω και στο σπονσορινκ! Υπάρχει και μια πιθανότητα αν έλεγες πως είσαι ΕλληνοΓερμανος και έρχεσαι για δουλειες να έτρωγες και τσάμπα απλα δεν το κυνηγάς. Τουρκοι τι να πουν? 15 καβλια μαζι αγριεμένα με χαρτί στο κούτελο ειμαστε πορνοτουριστες..
 

Jepp

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2018
Μηνύματα
356
Like
19
Πόντοι
1
Τι ξεφτίλα, ο ανταγωνισμός να είναι ο βρωμιάρης ο τουρκος και ο άπλυτος ο αραβας. Ξεπεσμός
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
κατεβασα καμια δεκαρια στο προφιλ μου αλλα νομιζω δεν χωρανε ολες και αφησα 7.οπειος δεν με γνωριζει ας με δει.μεχρι αυριο η μεθαυριο θα τις εχω στο πρφιλ μου μετα θα της κανω παλι διαγραφη χαχαχαχ.
 

DR_LOVE

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.519
Like
1.890
Πόντοι
216
Δεν είναι ξεπεσμος γιατί απλα οι νορμάλ γκομενες δεν τους μιλάνε καν!!Μάλιστα πολλές γράφουν στο προφίλ τους οχι Τουρκοι!!!Εκτός αν μιλάμε για συναγωνισμο στις πουτανες

.Εγω λατρεύω το Κίεβο γιατί τουλάχιστον στις νορμάλ γκομενες οτι και να γράφεται εδω απο συναγωνιστες (αν και το σέβομαι παρόλο που διαφωνω σε πολλά που λενε) ο καθενας παίρνει αυτο που αξίζει..Αν είσαι ας πούμε εξι στην εμφάνιση με οχι ιδιαίτερα λεφτα και σε μια ηλκια κοντά στα 40 αλλα έχεις εκπαιδευτει στο  καμακι και φερεσαι ωραία στις γκομενες μπορείς και  βαρας εφταρια!!! Εγω σε αυτα ανηκω και τρωω τα τελευταία διομιση χρόνια εκει και το συστηνω να πανε!!

Αυτα που ειδα σε αντίστοιχια στην Πολωνία που ακόμα τα σκέφτομαι μου κάνουν να μου σηκώνεται η τριχα..Τριαρι άντρας  και μιλαω αντικείμενικα τριαρι, Πακιστανος, χωρίς λεφτα να σου τρώει την γκομενα επειδή είναι διαφορετικος!!!και 4αρι ινδος με καμμένο πρόσωπο αφραγκος και αυτός να τα φτιάχνει με πρωην σου εκει και να ποσταρουν φωτός στο Instagram..δεν θέλω να τα βαλω εδω αλλα εκεί είναι όντως καταντια να τα ζεις αυτά!! Για αυτο σιχαθηκα την χώρα αυτη λογω μυαλού των γυναικών και αδικίας.

Κίεβο δεν έχει εκπλήξεις ξέρεις απο γκομενες,είσαι cool τυπος θα φας!τελος! Αρκεί να μην κυνηγάς 8+..Τα εφταρακια Ουκρανίας εινα μια χαρά Ελλάδα στην χωρα της αγαμιας ζουμε μην τρελαθούμε!!
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.997
Πόντοι
2.606
Δεν είναι αυτο.. Μιλα σε 50 Ουκρανες έστω απο το διαδίκτυο και πες τους πόλλους Τούρκους βλέπω στο Κίεβο.. Σου απαντάνε ναι έρχονται για γυναίκες! Το ξέρουν οι κοπελες και αυτοί φέρονται έτσι.. Οπότε ποτέ δεν θα κατσει μια νορμάλ ποτε.. Είναι αδύνατο! Σκανε ολοι μαζι κλείνουν τραπέζια προκαλούν φωνάζουν είμαστε πορνοτουριστες!! Αυτό είναι ηλιθιότητα για μένα πλήρη ανικανότητα στρατηγικής.. Επιπλεον ποτέ δεν θα δεις Τούρκο μόνο του φοβούνται πανε παντα σε γκρουπς! Τα σωστά καμακια ακομα και παρέα να πανε μετά απο λίγο σπάνε και απομωνουν τα θύματα τους μέσα στο μαγαζί δεν βάζουν ΜΙΑ γυναίκα σε ενα τραπέζι με 10 καβλια και την παρουσιάζουν σαν λάβαρο (αλλο να βάζαν 5-6).. Καθαρά φιγούρα με αποτέλεσμα μηδεν.. Θύματα κλασικα της αγαμιας και της μαγκιας!!
Εσύ ξεκινάς και πας μόνος σου και μαχεσαι εστω και στο σπονσορινκ! Υπάρχει και μια πιθανότητα αν έλεγες πως είσαι ΕλληνοΓερμανος και έρχεσαι για δουλειες να έτρωγες και τσάμπα απλα δεν το κυνηγάς. Τουρκοι τι να πουν? 15 καβλια μαζι αγριεμένα με χαρτί στο κούτελο ειμαστε πορνοτουριστες..

Αλλο τι λένε οι Ουκρανές και άλλο τι κάνουνε.Βασικά πηδιούνται αβέρτα με Τούρκους,οι Τούρκοι ξέρουν πού πάνε.Και Λευκορρωσία έχει Τούρκους και παντού.
Απλά πάνε όλοι μαζί για να μειώνουν τα έξοδα.Βάζει ο καθένας ένα πενηντάρικο κλείνουν τραπέζι.Βάζουν μετά όλοι,κερνάνε τις γκόμενες και τις παίρνουν παρτούζα.Είναι πιο συνεργατικοί από τους Ευρωπαίους Αμερικανούς που συνήθως είναι σόλο.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.997
Πόντοι
2.606
Δεν είναι ξεπεσμος γιατί απλα οι νορμάλ γκομενες δεν τους μιλάνε καν!!Μάλιστα πολλές γράφουν στο προφίλ τους οχι Τουρκοι!!!Εκτός αν μιλάμε για συναγωνισμο στις πουτανες

.Εγω λατρεύω το Κίεβο γιατί τουλάχιστον στις νορμάλ γκομενες οτι και να γράφεται εδω απο συναγωνιστες (αν και το σέβομαι παρόλο που διαφωνω σε πολλά που λενε) ο καθενας παίρνει αυτο που αξίζει..Αν είσαι ας πούμε εξι στην εμφάνιση με οχι ιδιαίτερα λεφτα και σε μια ηλκια κοντά στα 40 αλλα έχεις εκπαιδευτει στο  καμακι και φερεσαι ωραία στις γκομενες μπορείς και  βαρας εφταρια!!! Εγω σε αυτα ανηκω και τρωω τα τελευταία διομιση χρόνια εκει και το συστηνω να πανε!!

Αυτα που ειδα σε αντίστοιχια στην Πολωνία που ακόμα τα σκέφτομαι μου κάνουν να μου σηκώνεται η τριχα..Τριαρι άντρας  και μιλαω αντικείμενικα τριαρι, Πακιστανος, χωρίς λεφτα να σου τρώει την γκομενα επειδή είναι διαφορετικος!!!και 4αρι ινδος με καμμένο πρόσωπο αφραγκος και αυτός να τα φτιάχνει με πρωην σου εκει και να ποσταρουν φωτός στο Instagram..δεν θέλω να τα βαλω εδω αλλα εκεί είναι όντως καταντια να τα ζεις αυτά!! Για αυτο σιχαθηκα την χώρα αυτη λογω μυαλού των γυναικών και αδικίας.

Κίεβο δεν έχει εκπλήξεις ξέρεις απο γκομενες,είσαι cool τυπος θα φας!τελος! Αρκεί να μην κυνηγάς 8+..Τα εφταρακια Ουκρανίας εινα μια χαρά Ελλάδα στην χωρα της αγαμιας ζουμε μην τρελαθούμε!!

Βάλε καμιά φωτό του Ινδού με τη γκόμενα στο ίνσταγκραμ να ξεράσουν όλοι.Πραγματικά Πολωνία τα βλέπεις αυτά,τα βλέπεις όμως και Ουκρανία.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.997
Πόντοι
2.606
Τι ξεφτίλα, ο ανταγωνισμός να είναι ο βρωμιάρης ο τουρκος και ο άπλυτος ο αραβας. Ξεπεσμός

Αυτοί είναι ο ανταγωνισμός.Για αυτό είναι εύκολα.Μιλάμε έχεις να ανταγωνιστείς καμηλογάμηδες,άλλους από τα βάθη της Ανατολίας,τύπους από το παζάρι,πωλητές χαλιών,στυλ καραγκιόζης και Χατζηαβάτης με μύτες.
Εχει και μερικούς Σκανδιναυούς συνήθως σαραντάρηδες και πάνω όπως και μεσήλικες Αμερικανούς ή πολύ μεγάλους που είναι πιο σοβαρός ανταγωνισμός.Εχει και άφθονους Ιταλούς κυρίως από το Νότο που είναι ψιλοσούργελα στην εμφάνιση αλλά πιάνουν στις γκόμενες.
Γενικά πολύ χαμηλού επιπέδου ανταγωνισμός,ένας Βαλκάνιος Ελληναράς γαμεί και δέρνει.
Οι Αραβότουρκοι ψαρώνουν κυρίως τους Ευρωπαίους έρχονται να βρουν μουνιά και βλέπουν άπειρους δερβίσηδες να απλώνουν τις αρίδες τους στα τραπέζια και να κάνουν ναργιλέ.Τρελαίνονται οι euros λένε δεν είναι μέρος αυτό για εμένα.
 

Επισκέπτης
Η διαφορα Kman ειναι οτι οι Ιταλοι και οι Τουρκοι και οι Αραβες δεν εκατσαν με σταυρωμενα χερια...[size=20pt]Αυτα που κανουμε εμεις οι Ιταλοι τα κανουν κατα εκατομυρια απο το 90 οταν καταλαβαν τι εστι Ιταλιδα..Στην Ιταλια υπαρχουν ταξιδιωτικα πρακτορεια που ναυλωνουν τσαρτερ για σεξ-ερωτωτουρισμο Το ιδιο και οι Τουρκοι και οι Αραβες...Οι Ελληνες ακομα συζητανε αν αξιζει να πανε..Χασανε την χρυση 20ετια 90-10 και ακομα ψαχνονται[/size]...Δεν εχω αριθμο το ποσοι πανε στο κιεβο συχνα για αυτην την δουλεια (υπολογιζω καμια 100αρια)αλλα για το Μινσκ απο 2001-2011 ξερω θες να σου πω....ΚΑΝΕΝΑΣ!!!Οπως και να σου πω και ποσοι Ελληνες φοιτητες ειχε το μινσκ ΕΝΑΝ και ενα Κυπριο...Οταν οι Ιταλοι οι Τουρκοι και οι Αραβες ακομα και οι Κυπριοι πανε κατα εκατομυρια καθε χρονο...
Οταν ο Memossan τα εγραφε στο τοπικ εκει καποιοι 'καταφερανε' και τον διωξανε οπως διωξανε και τον Μπλασκο απο εδω...Οι ευκαιριες περνανε τα πουλακια πετανε και οι Ελληνες πιρφοριζουν πιο πολυ απο ποτε...Τα παρακαλια που βλεπω καθημερινα αυξανονται με γεωμετρικη προοδο σε ενα αυτοτροφοδοτουμενο συστημα αδιεξοδου που κανει τον αντρα πιρφορο...
Δυστυχως τιποτα δεν ειναι τυχαιο...Για οσους καταλαβαν καταλαβαν γιατι η χωρα αυτη δεν παει μπροστα και χρεοκοπησε...
Αν το σιδερα μασαει ο Κουταλιανος...οπως πολυ ευστοχα εδωσε ενα παραδειγμα ο Mindreader δεν γινει το ξυλο βγηκε απο τον παραδεισο ο Ελληνας θα πιρφοριζει για παντα...Επιτρεψτε μου ομως να ειμαι απαισιοδοξος για την χωρα μας μιας και που σε ολους τους τομεις βλεπω μονο λογια και μονο ευχολογια για το τι πρεπει να αλλαξει(για ολα δηλαδη)αλλα πρακτικα παρολο που χρεοκοπησαμε κατα την γνωμη μου δεν αλλαξε επι της ουσιας τιποτα αν οχι γιναν και χειροτερα τα πραγματα οπως με διαβεβαιωνουν πολλοι κυβερνητικοι-πολιτικοι φιλοι μου και πολλοι αγωνιστες με τις Ελλεινιδες οι οποιοι για διαφορους λογους δεν μπορουν να φυγουν για αλλες πολιτειες..
Οσο ο Μεσος Ελληνας νομιζει οτι οσο πιο πολυ παρακαλαει και θεοποιει το μουνι και να το βαζει πανω και απο το ιδιο του το παιδι αυτο θα του βγει σε καλο η αυτοτροφοδοτουμενη πιρφοριαση θα αυξανεται...
Αν ποτε καταλαβει οτι  δεν ειναι το θεμα ουτε οικονομικο ουτε τιποτα απλα να γυρισει τον διακοπτη να καταλαβει οτι περα του οτι υπαρχουν και αλλου πορτοκαλιες που κανουν πορτοκαλια μπορει να πει στην χοντρη παμε στο κρεβατι και χαρη σου κανω και στην μετρια πια νομιζεις πως εισαι η Cindy Crowford??Τοτε αμεσως θα αλλαξουν ολα...Δηλαδη οι πολυ καλες για τους δυνατους οι μετριες για ολους υπο προυποθεσεις και οι ασχημες και οι χοντρες για να περναμε την ωρα μας οταν δεν εχουμε απο τις αλλες δυο κατηγοριες...
Οσο τα χιλιαδες λικε συνεχιζονται μεχρι και την τελευταια χοντρη οταν τα κουκλα μου κλπ πηγαινουν μεχρι και στο τελευταιο μπαζο και το χειροτερο οταν ο Αντρας ΠΕΡΝΕΙ ΤΟ ΜΕΡΟΣ ΤΗΣ ΓΥΝΑΙΚΑΣ τοτε ολα εχουν τελειωσει...
Οταν ο παιδοκτονος παει δις ισοβια και με τους 'νομους' της φυλακης παει βιαζομενος στον αλλο κοσμο
και η αλλη στυγνη δολοφονος πετωντας το ΠΑΙΔΙ της στο κενο αφηνετε ελευθερη και μαλιστα ψαχνει και τον αντρα που της εκανε το παιδι να του φορτωσει αν ειναι δυνατον αυτουνου το φονο τοτε ελπιδα δεν υπαρχει...
Αν ομως γινει οτι εγινε στην Κινα με το 'Μοντελο' που πηγε να κανει την μεγαλη ζωη και να σκορπισει το θανατο σε ποσους αλλους αν στην χοντρη γυρισουν και της πουν εισαι χοντρη χαρη σου κανω που ειμαι μαζι σου και αν θες χασε 20-30 κιλα για να σε δω σαν γκομενα οταν στην σαβουρα της πουν ποια νομιζεις πως εισαι ολα θα αλλαξουν σε μια νυχτα..Ουτε λεφτα ουτε τιποτα δεν χρειαζεται εμπειρια και μυαλο χρειαζεται μονο και κυριως θεληση για αλλαγη...Εγω  ειμαι πεπεισμενος οτι ο μεσος Ελληνας δεν εχει καμια ορεξη να σταματησει να ειναι πιρφορος και να κανει αυτες τις απλες αλλαγες αλλα το πιρφοριλικι του αρεσει τον ξετρελενει...
καλος κακος υπαρχουμε και εμεις που δεν μας αρεσει γιαυτο φυγαμε και σωθηκαμε...Για τους υπολοιπους ο σωζων εαυτον σωθητω...

Τεραστιας σημασιας ποστ!

Πιστευειςς πολλα ελληνοπουλα θα ειχαν γλιτωσει απο αυτοκτονια ή μαρασμο αν ειχαν κανει ενα εστω πορνοταξιδι;

Και ποια η γνωμη σου για Ισπανους Πορτογαλλους Γαλλους σε θεμα πιρφοριας;
 

DR_LOVE

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.519
Like
1.890
Πόντοι
216
Αυτά τα βλέπεις την νύχτα επειδή οι γκόμενές που πάνε στα clubs κατα 80% πανε για να φάνε λεφτά η απλα να πιουν τσάμπα.. Οπότε παλεύεις μέσα στα σκατα για το άλλο 20% που είναι καθαρό και έτυχε να βγει σε μεγάλο club.Εστω για αυτό το 20% παλεύω και νύχτα αν και καλύτερα διαδίκτυο όπως εχω γράψει επανελειμενα.

Οι καθημερινές γκόμενες οι νορμάλ που σπάνια πανε στα μαγαζία νύχτα τυπου club δεν θα έχουν ποτέ επαφή με Τούρκο η βρωμιάρη.. Αυτές τις συναντάς η σε κανα tinder η κανα badoo η μέρα σε καμια καφετέρια εστιατόριο και το βράδυ χάνονται.

Απλα kman βγάζεις συμπεράσματα απο τα πουτανομαγαζα δεν είναι ετσι ο κόσμος όμως.

Στην Πόλωνια π.χ.το βράδυ βγαίνουν όλες.. Ουκρανία είναι αλλο στυλ!Δεν πανε εύκολα στις discos τα ήρεμα κορίτσια επειδή ξέρουν το σκηνικό με τους Αραβες τα σιχαίνονται.. Λεω shooters και γουρλώνουν τα μάτια!!!

Οι περισσότερες που γνωρίσα καθαρές απο διαδίκτυο και τις εφαγα είχαν πανω απο χρόνο να βγουν σε disco..τις παρακαλουσα να παμε εγω φαντάσου και αρνιοντουσαν. Δρν μεταφορεις σωστα το κλιμα εκει. Ουκρανία είναι πουτανια νύχτα τα ξέρεις!! Η πουτανια αυτή όμως δεν χαράκτηριζει το σύνολο.. Εγω επιμένω με διαδίκτυο, πςφτικες μέρα και τύχη νύχτα τρως χωρίς λεφτά ακόμα αρκετές γυναίκες. Αν δεν το πετυχαίνα δεν θα τα έγραφα εδω.. Όπως γράφω και για τις αποτυχίες αλλού οπως Πολωνία.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.997
Πόντοι
2.606
Αυτά τα βλέπεις την νύχτα επειδή οι γκόμενές που πάνε στα clubs κατα 80% πανε για να φάνε λεφτά η απλα να πιουν τσάμπα.. Οπότε παλεύεις μέσα στα σκατα για το άλλο 20% που είναι καθαρό και έτυχε να βγει σε μεγάλο club.Εστω για αυτό το 20% παλεύω και νύχτα αν και καλύτερα διαδίκτυο όπως εχω γράψει επανελειμενα.

Οι καθημερινές γκόμενες οι νορμάλ που σπάνια πανε στα μαγαζία νύχτα τυπου club δεν θα έχουν ποτέ επαφή με Τούρκο η βρωμιάρη.. Αυτές τις συναντάς η σε κανα tinder η κανα badoo η μέρα σε καμια καφετέρια εστιατόριο και το βράδυ χάνονται.

Απλα kman βγάζεις συμπεράσματα απο τα πουτανομαγαζα δεν είναι ετσι ο κόσμος όμως.

Στην Πόλωνια π.χ.το βράδυ βγαίνουν όλες.. Ουκρανία είναι αλλο στυλ!Δεν πανε εύκολα στις discos τα ήρεμα κορίτσια επειδή ξέρουν το σκηνικό με τους Αραβες τα σιχαίνονται.. Λεω shooters και γουρλώνουν τα μάτια!!!

Οι περισσότερες που γνωρίσα καθαρές απο διαδίκτυο και τις εφαγα είχαν πανω απο χρόνο να βγουν σε disco..τις παρακαλουσα να παμε εγω φαντάσου και αρνιοντουσαν. Δρν μεταφορεις σωστα το κλιμα εκει. Ουκρανία είναι πουτανια νύχτα τα ξέρεις!! Η πουτανια αυτή όμως δεν χαράκτηριζει το σύνολο.. Εγω επιμένω με διαδίκτυο, πςφτικες μέρα και τύχη νύχτα τρως χωρίς λεφτά ακόμα αρκετές γυναίκες. Αν δεν το πετυχαίνα δεν θα τα έγραφα εδω.. Όπως γράφω και για τις αποτυχίες αλλού οπως Πολωνία.

Δεν καταλαβαίνεις.Εγώ στηρίζομαι κυρίως στο daygame.Κλαμπ πάω μόνο Σαββατόβραδο.
Για υψηλή ποιότητα από γκόμενες η καλύτερη λύση είναι το καμάκι στα ρεστωράν και στο δρόμο.
Απλά στα κλαμπ βρίσκεις τις πολύ γαμιόλες,γκόμενες που τον τρώνε την επόμενη μέρα με προσφορά δώρου,όχι τίποτα ιδιαίτερο 100 ευρώ.Από ίντερνετ βρίσκεις μέχρι εφτάρια,daygame βρίσκεις και οχτάρια αλλά πρέπει να επενδύσεις.
Αν βέβαια ρίξεις στάνταρντς και πας σε εφτάρια,εξάρια μπορεί να κάνεις και ινσταφάκ με 50 ευρώ ή και τζάμπα απλώς με ένα μπουκάλι βότκα σπίτι.
Δηλαδή το δικό μου το πρόγραμμα είναι καμάκι στο δρόμο,μωλς,Mc Donalds 12.00-15.00 με μεγάλες πιθανότητες για ινσταφάκ και μετά dating με οχτάρια σπονσορέτς από δρόμο,ίντερνετ ή κυριλέ κλαμπ.
Αν δεν έχει dating,βγαίνω για να βγάλω οχτάρια για σπόνσορινγκ.
Και να μην έχει κάποιος γκόμενα για μια μέρα Κίεβο αν πάει μια βόλτα και είναι φορτωμένος έχει μεγάλες πιθανότητες να βγάλει.Μου έχουν τύχει πολλά τρελά σκηνικά π.χ. να γυρνάω μία η ώρα τη νύχτα από γαμήσι και να με καμακώνουν γκόμενες στο δρόμο κτλ έχει άπειρες επιλογές αν είσαι καυλέας.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom