Νέα

Τί γίνεται με Κίεβο;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα scientist
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)
D

dude901123

Επισκέπτης
Ρωσσία Πολωνία Μολδαβία Ρουμανία Σερβία πάντα πήγαινα πολύ συχνά για επαγγελματικούς λόγους, τόσο παλιότερα όσο και τώρα.

Αλλά Λευκορωσσία και Ουκρανία όχι φίλε !!

Τελευταία φορά πήγα στο Μίνσκ το 2014 !!!

Τις εξελίξεις των τελευταίων 5 ετών στις χώρες που αναφέρεις δεν τις γνωρίζω !!

Για αυτό και διαβάζω το thread !! Για να μάθω !! :hi: :hi:

Πήγες σε καλές εποχές στο Μινσκ όπως ακούω γιατί εγώ δεν έχω πάει Λευκορωσία. Ουκρανία πως σου ξέφυγε? Ο παράδεισος από το 2014 που όμως ήδη από το προηγούμενο καλοκαίρι άρχισε να φθίνει με γρήγορους ρυθμούς. Όπως εσύ πρέπει να έζησες τη Μολδαβία μέχρι το 2014 που ήταν must προορισμός και τώρα ούτε για διανυκτέρευση δεν λέει.
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.331
Πόντοι
28.786
Πήγες σε καλές εποχές στο Μινσκ όπως ακούω γιατί εγώ δεν έχω πάει Λευκορωσία. Ουκρανία πως σου ξέφυγε? Ο παράδεισος από το 2014 που όμως ήδη από το προηγούμενο καλοκαίρι άρχισε να φθίνει με γρήγορους ρυθμούς. Όπως εσύ πρέπει να έζησες τη Μολδαβία μέχρι το 2014 που ήταν must προορισμός και τώρα ούτε για διανυκτέρευση δεν λέει.
:hi: :hi: :hi:
Δεν μου έτυχε φίλε με Ουκρανία γιατί δεν συνδυάστηκε ποτέ με την δουλειά μου. Δούλευα σε μια πολυεθνική η οποία μετά το Τσερνόμπιλ μείωσε τη δραστηριότητά της στην Ουκρανία στο ελάχιστο. Δεν ταξίδευαν στελέχη για ένα αρκετά μεγάλο διάστημα μετά το Τσερνόμπιλ στην Ουκρανία. Το τοπικό γραφείο περιορίστηκε απο θυγατρική σε Suppot Office μια και κανείς δεν δεχόταν να πάει εκεί με συμβόλαιο υπό το φόβο της ραδιενέργειας.

Μολδαβία πήγα πρώτη φορά το 1986 σαν φοιτητής. Πήγαινα με ένα φίλο μου στο Μπρασώβ στη Ρουμανία για σκί στην Μποιάνα όπου καθόμασταν συνηθως 10 - 12 μέρες. Μετά όταν βαριόμασταν πηγαίναμε με τραίνο στο Μπέλς και στο Κισινάου. Αυτό που συναντούσες στο Μπέλς το 1986 δεν το έχω ξαναδεί πουθενά. Τόσο πολλές όμορφες κοπέλες παντού. Είμασταν  τότε και νέα καλοστημένα παληκάρια ήξερε και ο φίλος μου ρουμάνικα γινόταν το έλα να δείς !!

Και στην Ουγγαρία στη Βουδαπέστη λίγα χρόνια αργότερα που ξεκίνησα να δουλεύω είχε ωραίες και ''εύκολες'' για να μην πώ ''πολύ εύκολες'' γυναίκες. Αλλα το ποσοστό όμορφων γυναικών που στο μπέλς συνάντησα  τοτε δεν το ξαναείδα και ούτε πιστεύω θα το ξαναδώ πουθενά. Και σημειώνω ότι ταξιδεύω όλη μου τη ζωή για επαγγελματικούς κυρίως λόγους.

Ομως αυτές οι εποχές για την Μολδαβία παρήλθαν οριστικά. Η όμορφη γυναίκα για την δύση είναι asset απο πολλές απόψεις. Οταν οι συνθήκες το επέτρεψαν και τα σύνορα άνοιξαν οι περισσότερες άδραξαν την ευκαιρία τους.
 
D

dude901123

Επισκέπτης
:hi: :hi: :hi:
Δεν μου έτυχε φίλε με Ουκρανία γιατί δεν συνδυάστηκε ποτέ με την δουλειά μου. Δούλευα σε μια πολυεθνική η οποία μετά το Τσερνόμπιλ μείωσε τη δραστηριότητά της στην Ουκρανία στο ελάχιστο. Δεν ταξίδευαν στελέχη για ένα αρκετά μεγάλο διάστημα μετά το Τσερνόμπιλ στην Ουκρανία. Το τοπικό γραφείο περιορίστηκε απο θυγατρική σε Suppot Office μια και κανείς δεν δεχόταν να πάει εκεί με συμβόλαιο υπό το φόβο της ραδιενέργειας.

Μολδαβία πήγα πρώτη φορά το 1986 σαν φοιτητής. Πήγαινα με ένα φίλο μου στο Μπρασώβ στη Ρουμανία για σκί στην Μποιάνα όπου καθόμασταν συνηθως 10 - 12 μέρες. Μετά όταν βαριόμασταν πηγαίναμε με τραίνο στο Μπέλς και στο Κισινάου. Αυτό που συναντούσες στο Μπέλς το 1986 δεν το έχω ξαναδεί πουθενά. Τόσο πολλές όμορφες κοπέλες παντού. Είμασταν  τότε και νέα καλοστημένα παληκάρια ήξερε και ο φίλος μου ρουμάνικα γινόταν το έλα να δείς !!

Και στην Ουγγαρία στη Βουδαπέστη λίγα χρόνια αργότερα που ξεκίνησα να δουλεύω είχε ωραίες και ''εύκολες'' για να μην πώ ''πολύ εύκολες'' γυναίκες. Αλλα το ποσοστό όμορφων γυναικών που στο μπέλς συνάντησα  τοτε δεν το ξαναείδα και ούτε πιστεύω θα το ξαναδώ πουθενά. Και σημειώνω ότι ταξιδεύω όλη μου τη ζωή για επαγγελματικούς κυρίως λόγους.

Ομως αυτές οι εποχές για την Μολδαβία παρήλθαν οριστικά. Η όμορφη γυναίκα για την δύση είναι asset απο πολλές απόψεις. Οταν οι συνθήκες το επέτρεψαν και τα σύνορα άνοιξαν οι περισσότερες άδραξαν την ευκαιρία τους.

Εγώ αυτά τα μέρη (Beltsi, Tiraspol, κτλ.) τα είδα πολύ αργά. Και οκόμη και τώρα χωρίς ρουμάνικα ή ρώσικα σε αυτά τα μέρη είναι δύσκολο ακόμη και καφέ να αγοράσεις. Φαντάζομαι το 1986 που λες εσύ θα ήταν βγαλμένο από από ταινία σουρεάλ.
Πάντως δεν μας έχει μείνει πολύ χρόνος πριν κλείσουν οριστικά όμως η Ουκρανία (2,3 χρόνια το πολύ) και η περίεργη φάση που λέγεται Λευκορωσία.
Εσύ σκέφτεσαι να ταξιδέψεις ξανα προς τα εκεί και αν ναι που λες?
 

dragcrx

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2006
Μηνύματα
673
Like
2.080
Πόντοι
446
Αφιερωμένη φίλε Drag !!!! :grin: :grin: :hi: :hi:

Ευχαριστω πολυ!
Αφιερωμένη φίλε Drag !!!! :grin: :grin: :hi: :hi:
Αγαπητε mindreader αν αυτα τα wall τα ειχε στα περιοδικα του το αρχιλαμογιο της νεολαιας και ο προταιτιος της καταστροφης της ο βλαχος απο τον Βολο τοτε και πολλες κοπελες θα ειχαν σωθει και οι αντιστοιχοι αντρες βεβαια...
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.331
Πόντοι
28.786
Εγώ αυτά τα μέρη (Beltsi, Tiraspol, κτλ.) τα είδα πολύ αργά. Και οκόμη και τώρα χωρίς ρουμάνικα ή ρώσικα σε αυτά τα μέρη είναι δύσκολο ακόμη και καφέ να αγοράσεις. Φαντάζομαι το 1986 που λες εσύ θα ήταν βγαλμένο από από ταινία σουρεάλ.
Πάντως δεν μας έχει μείνει πολύ χρόνος πριν κλείσουν οριστικά όμως η Ουκρανία (2,3 χρόνια το πολύ) και η περίεργη φάση που λέγεται Λευκορωσία.
Εσύ σκέφτεσαι να ταξιδέψεις ξανα προς τα εκεί και αν ναι που λες?

Συνήθως μου είναι δύσκολο να "δραπετεύσω" από τη δουλειά μου πέραν του τέλους Ιουλίου η του Αυγούστου.

Αν εύρισκα όμως ευκαιρία θα μου άρεσε η ιδέα να συνδυάσω lviv στην ουκρανια και krakov στη πολωνία !!

Αλλος ενδιαφέρων συνδυασμός ειναι Minsk και Vilnius (λιθουανία) όπου εχω ξαναπάει και μου άρεσε.

Το βλέπω περισσότερο τουριστικά παρά πορνοτουριστικά.
 

dragcrx

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2006
Μηνύματα
673
Like
2.080
Πόντοι
446
Εγώ αυτά τα μέρη (Beltsi, Tiraspol, κτλ.) τα είδα πολύ αργά. Και οκόμη και τώρα χωρίς ρουμάνικα ή ρώσικα σε αυτά τα μέρη είναι δύσκολο ακόμη και καφέ να αγοράσεις. Φαντάζομαι το 1986 που λες εσύ θα ήταν βγαλμένο από από ταινία σουρεάλ.
Πάντως δεν μας έχει μείνει πολύ χρόνος πριν κλείσουν οριστικά όμως η Ουκρανία (2,3 χρόνια το πολύ) και η περίεργη φάση που λέγεται Λευκορωσία.
Εσύ σκέφτεσαι να ταξιδέψεις ξανα προς τα εκεί και αν ναι που λες?
φιλε dirty εγω θα ελεγα ολοι να βελτιωσουν τις τακτικες τους(διαβαζονται και κανοντας πειραματα) την εμφανιση τους(υπαρχουν και για αντρες βελτιωσεις)και να ανεβασουν και τα οικονομικα τους αν το κανουν αυτο να εισαι σιγουρος οτι θα βρουνε το σωστο μερος...
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.331
Πόντοι
28.786
Ευχαριστω πολυ!Αγαπητε mindreader αν αυτα τα wall τα ειχε στα περιοδικα του το αρχιλαμογιο της νεολαιας και ο προταιτιος της καταστροφης της ο βλαχος απο τον Βολο τοτε και πολλες κοπελες θα ειχαν σωθει και οι αντιστοιχοι αντρες βεβαια...

Ναι μας προόδευσε το αρχιλαμόγιο !! :grin: :grin:
 

Συνημμένα

  • FB_IMG_1524400520225.jpg
    FB_IMG_1524400520225.jpg
    63,5 KB · Εμφανίσεις: 14
  • Like
Αντιδράσεις: 968

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.331
Πόντοι
28.786
φιλε dirty εγω θα ελεγα ολοι να βελτιωσουν τις τακτικες τους(διαβαζονται και κανοντας πειραματα) την εμφανιση τους(υπαρχουν και για αντρες βελτιωσεις)και να ανεβασουν και τα οικονομικα τους αν το κανουν αυτο να εισαι σιγουρος οτι θα βρουνε το σωστο μερος...

Φίλε drag οι περισοτεροι Ελληνες πιρφόροι μουνόδουλοι αντί για βελτίωση ακολουθούν τη σεξουαλική οπτική της φωτογραφίας !!! :grin: :grin:
 

Συνημμένα

  • FB_IMG_1524830605175.jpg
    FB_IMG_1524830605175.jpg
    40,5 KB · Εμφανίσεις: 14

dragcrx

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2006
Μηνύματα
673
Like
2.080
Πόντοι
446
Φίλε drag οι περισοτεροι Ελληνες πιρφόροι μουνόδουλοι αντί για βελτίωση ακολουθούν τη σεξουαλική οπτική της φωτογραφίας !!! :grin: :grin:
εχει πολυ ορεξη σημερα ο Mindreader!
και εγω εχω γιατι ετοιμαζω βαλιτζες!!
και ο Dirty εχει γιατι κατι ακουσα οτι κατι ετοιμαζει...

Φιλια σε ολους

Ρε συ kman ελα 3-4 μερες νωριτερα πανω να σε προλαβω.Ελπιζω να μην ειμαστε στο ιδιο μαγαζι οπως εσυ με το drlove και να μην συναντηθουμε...Εγω μονο θα βλεπω το δηλωνω...θα ερθω και caribbean για παρτυ σου και αν θελεις και στο chi.Προκειμενου να δω τους  βαλκανικους πυραυλους του kman made in euro  ενα βραδυ αφηνω και την Ουκρανεζα(ες)σπιτι....
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.997
Πόντοι
2.606
Ρε συ kman ελα 3-4 μερες νωριτερα πανω να σε προλαβω.Ελπιζω να μην ειμαστε στο ιδιο μαγαζι οπως εσυ με το drlove και να μην συναντηθουμε...Εγω μονο θα βλεπω το δηλωνω...θα ερθω και caribbean για παρτυ σου και αν θελεις και στο chi.Προκειμενου να δω τους  βαλκανικους πυραυλους του kman made in euro  ενα βραδυ αφηνω και την Ουκρανεζα(ες)σπιτι....

Εγώ στις 12 θα έρθω.
Ετσι κι αλλιώς και να δεις πάλι θα αμφιβάλλεις.
Συνήθως λένε δεν είναι αυτή για εσένα,δεν ταιριάζεις κτλ.
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.432
Like
7.931
Πόντοι
2.356
εχει πολυ ορεξη σημερα ο Mindreader!
και εγω εχω γιατι ετοιμαζω βαλιτζες!!
και ο Dirty εχει γιατι κατι ακουσα οτι κατι ετοιμαζει...

Φιλια σε ολους
Σπυρο ,καλα να περασεις!
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.432
Like
7.931
Πόντοι
2.356
Εγώ στις 12 θα έρθω.
Ετσι κι αλλιώς και να δεις πάλι θα αμφιβάλλεις.
Συνήθως λένε δεν είναι αυτή για εσένα,δεν ταιριάζεις κτλ.
Να συναντηθητε ωποσδηποτε ειναι η γνωμη μου , πρεπει να σταματησουν οι αντιδικιες και οι εγωισμοι. Ολοι μαθαινουν κατι απο τον αλλον ... κανεις δεν τα ξερει ολα!
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.997
Πόντοι
2.606
Να συναντηθητε ωποσδηποτε ειναι η γνωμη μου , πρεπει να σταματησουν οι αντιδικιες και οι εγωισμοι. Ολοι μαθαινουν κατι απο τον αλλον ... κανεις δεν τα ξερει ολα!

Εγώ έβαλα και στοίχημα με τον drag.Να πάμε με το ίδιο ποσό στο ίδιο μαγαζί να δούμε ποιος θα κάνει περισσότερα.Αλλά δεν έχει τόσο νόημα.Σίγουρα θα βγάλω περισσότερες γκόμενες αλλά δε θα γίνει αποδεκτό γιατί θα παίξει ερμηνεία.Οχι τι έγινε αλλά γιατί έγινε ,ποιος το έκανε,πώς το έκανε,αν έτσι έπρεπε να γίνει,ποιο το πλαίσιο κτλ.
Δεν το βλέπουν στην καθαρή μορφή μπαίνω με τόσα κάνω τόσα,παίζει ερμηνεία.
Μάλιστα προτείνω double trouble.Να πάμε πρώτα Carribean και μετά Chi για να μην μπορεί να ισχυριστεί ο άλλος γάμησες Carribean γιατί είναι λαικό μαγαζί αλλά Chi που είναι κυριλέ θα σε έσκιζα.
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.432
Like
7.931
Πόντοι
2.356
Μολδαβία πήγα πρώτη φορά το 1986 σαν φοιτητής. Πήγαινα με ένα φίλο μου στο Μπρασώβ στη Ρουμανία για σκί στην Μποιάνα όπου καθόμασταν συνηθως 10 - 12 μέρες. Μετά όταν βαριόμασταν πηγαίναμε με τραίνο στο Μπέλς και στο Κισινάου. Αυτό που συναντούσες στο Μπέλς το 1986 δεν το έχω ξαναδεί πουθενά. Τόσο πολλές όμορφες κοπέλες παντού. Είμασταν  τότε και νέα καλοστημένα παληκάρια ήξερε και ο φίλος μου ρουμάνικα γινόταν το έλα να δείς !!
Τα σεβη μου φιλε mind :hi: ακομα και τωρα το Μπελς φημιζεται για τις ωραιες γυναικες ,απλα οι περισσοτεροι(ες) εκει μιλουσαν μονο ρωσσικα.
Ειναι αυτη η συναντηση των δυο μεγαλων πουτανοσχολων(ρουμανικη και ρωσσικη) που δεν υφιστιταται σε αλλη χωρα και εκανε την Μολδαβια εξαιρετικο προορισμο!
Καλοκαιρι του 11 που ειχα καθησει 2,5 συνεχομενους μηνες και γυριζοντας στην Ελλαδα δεν με αναγνωριζε σχεδον κανεις! Ειχα χασει 10 ολοκληρα κιλα ,αυτο τα λεει ολα νομιζω ...  :grin: :grin: :grin:
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.331
Πόντοι
28.786
Εγώ έβαλα και στοίχημα με τον drag.Να πάμε με το ίδιο ποσό στο ίδιο μαγαζί να δούμε ποιος θα κάνει περισσότερα.Αλλά δεν έχει τόσο νόημα.Σίγουρα θα βγάλω περισσότερες γκόμενες αλλά δε θα γίνει αποδεκτό γιατί θα παίξει ερμηνεία.Οχι τι έγινε αλλά γιατί έγινε ,ποιος το έκανε,πώς το έκανε,αν έτσι έπρεπε να γίνει,ποιο το πλαίσιο κτλ.
Δεν το βλέπουν στην καθαρή μορφή μπαίνω με τόσα κάνω τόσα,παίζει ερμηνεία.
Μάλιστα προτείνω double trouble.Να πάμε πρώτα Carribean και μετά Chi για να μην μπορεί να ισχυριστεί ο άλλος γάμησες Carribean γιατί είναι λαικό μαγαζί αλλά Chi που είναι κυριλέ θα σε έσκιζα.

Προτείνω να οριστούν και κατάλληλοι πουτανοδίκες ( κατά το ελλανοδίκες ) !!!  :grin: :grin:
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.331
Πόντοι
28.786
Τα σεβη μου φιλε mind :hi: ακομα και τωρα το Μπελς φημιζεται για τις ωραιες γυναικες ,απλα οι περισσοτεροι(ες) εκει μιλουσαν μονο ρωσσικα.
Ειναι αυτη η συναντηση των δυο μεγαλων πουτανοσχολων(ρουμανικη και ρωσσικη) που δεν υφιστιταται σε αλλη χωρα και εκανε την Μολδαβια εξαιρετικο προορισμο!
Καλοκαιρι του 11 που ειχα καθησει 2,5 συνεχομενους μηνες και γυριζοντας στην Ελλαδα δεν με αναγνωριζε σχεδον κανεις! Ειχα χασει 10 ολοκληρα κιλα ,αυτο τα λεει ολα νομιζω ...  :grin: :grin: :grin:

Σωστός φίλε !!!! :hi: :hi:

Χαμένοι παράδεισοι !!! Κρίμα !!

Ισως υποσυνείδητα αυτούς αναζητώ και εγώ στις εσχατιές του κοσμου που βολοδέρνω !!


 

dragcrx

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2006
Μηνύματα
673
Like
2.080
Πόντοι
446
Δυστυχως 1ον δεν θα μπορω να κατσω μεχρι 12 που θα παει ο Kman 2ον δεν κανω κοντρες με κανεναν οχι γιατι φοβαμαι αντιθετως απλα γιατι εγω ειμαι παντα με το μερος των αντρων και δεν ανεβαζω κασε στις γυναικες...
3ον εγω παω σε τελειως αλλες γυναικες και με αλλους σκοπους απο τον Kman οποτε δεν τιθετε καν θεμα

4ον δεν εχω προσωπικα με κανενα απο εδω οποτε οπως εχω δει ζωντανα αλλους 10 απο εδω θελω να δω και τον kman

καλο μηνα σε ολους



 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.997
Πόντοι
2.606
Εδώ ένα μέλος του Roosh κάνει μια συγκλονιστική ανακάλυψη.Ολες σχεδόν οι Ουκρανεζες λέει είναι πουτανες.


Όχι,τον διορθώνει ο επόμενος είναι περισσότερο σεμιπρο παρα πουτανες.


Μετα ο άλλος λέει.Ειμαι Βορειοευρωπαιος στο Κίεβο 3 μήνες,γαμαω μόνο μέχρι εξαρια,εφταρια μετα κοπου γιατί τα οχταρια εννιαρια σπονσοραρονται και γυρνουν τας Ευρωπας.

 

DR_LOVE

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.519
Like
1.890
Πόντοι
216
Μετα ο άλλος λέει.Ειμαι Βορειοευρωπαιος στο Κίεβο 3 μήνες,γαμαω μόνο μέχρι εξαρια,εφταρια μετα κοπου γιατί τα οχταρια εννιαρια σπονσοραρονται και γυρνουν τας Ευρωπας.


Τα γράφουμε εδω και 2 χρόνια τον ΒορειοΕυρωπαιο περιμέναμε..Free γαμάς αβέρτα Κίεβο μεχρι εφτάρια..Παραπάνω πας για σπονοσερτς γιατί το 8+ (μη πληρωμένο) Κίεβο θα βρεί ματσωμενο ντόπιο δεν θα ασχοληθεί καν με ξένους..Οπότε διαλέγεις μέχρι 7αρια για τσάμπα ή 8 και 8+ με δωράκια.
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
στην κυπρο κλεγωνται για την ποιοτητα των ρωσων που ερχονται τα τελευταια 4 χρονια.
ενω πριν ερχωνταν ολοι οι λεφταδες και κοσμος με χρημα μας εμεινε η γυφτια.
δεν ξερεις αν πρεπει να γελας η να κλαις μαζι τους και το 99% των γυναικων τουριστων ειναι μπαζα η βιζιτες.τελειος αθλιος τουρισμος απο ρωσια αλλα υπαρχοουν και χειροτεροι που δεν ξοδευουν δραχμη
και σε παρακαλανε να τους κερασεις τζαμπα.οι γερμανοι!πραγματικοι οι γυφτοι της ευρωπης μαζι με νορβηγους και μετα ερχωνται ελβετοι και αυστριακοι οπως και οι αγγλοι.τελειος γυφτοι.
τους ρωσους στο κοντακτε τρολαρω για την καταντια τους οταν λενε 15 μερες δυο ατομα ξοδεψαν μαζι με τα σουβενιρ 200 ευρο χαχαχαχα.τους λεω τρωω τα διπλασια την μερα στην χωρα σας χωρις να βγω εξω.
μια γκομενα εγραψε ερχετε κυπρο και ρωτα πως περνει εισιτιρια να παει αγγλια με 15 ευρο.
λεει ακουσα αεροπορικες απο κυπρο σε πανε αγγλια και ευρωπη με 15 ευρο.
της απαντησα με 15 ευρο ερχεσε με λεωφορειο στην λευκωσια να με γνωρισεις και σε περνω οπου θες χαχαχαχα.ρε ουστ απο εδω,επενσυστε στον εσωτερικο τουρισμο.η παρεες μου ολοι κλινουν ξενοδοχεια πρωταρα με 200 300 ευρο την νυχτα,λεμεσο,παφο και καθε μερα τρωνε μεζε εξω 30 ευρο το ατομο με παρεα.τι να κανω ολους αυτους τους γυφτους?αν παω αγια ναπα και τους πατω με το αυτοκινητο δεν θα τους ψαξει κανεις χαχαχαχ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom