Νέα

Τί γίνεται με Κίεβο;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα scientist
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.997
Πόντοι
2.606
Εδώ ξανά φωτό της βασικής Ουκρανέζας 189 που έχω.Τέτοιες γκόμενες διαθέσιμες βρίσκεις μόνο Ουκρανία,Ρωσία σήμερα.

Lzvdme.jpg


j4PLOf.jpg


0GMsQ8.jpg


trQo8z.jpg


 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.712
Πόντοι
606
Εδώ η βασική Ουκρανεζα 189 που έχω σε φωτο στην πισίνα του ξενοδοχείου και μπροστά απο τη Μητρόπολη Αθηνών.

Σιγά μη σου κάτσει τέτοια Ελληνίδα αν δεν είσαι επωνυμος ή μαχαραγιάς.

Γιατί,υπάρχει καμια τέτοια Ελληνίδα για να σου κάτσει;

Αν κρίνουμε από τις φώτο,η συγκεκριμένη πρέπει να είναι πάνω και από Αραβανή,Αλεξανδράτου κλπ,που θεωρούνται τα τοπ μουνιά στην Ελλάδα.Ακόμα και ο μαχαραγιάς δηλαδή,εαν θέλει ντε και καλά ελληνίδα,χειρότερη απ'τη δικιά σου θα βρει.
 

centrino

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2008
Μηνύματα
6.210
Like
657
Πόντοι
146
wrong again τύπε,"ευνοημενες" και μονο γιατι η Δύση αργησε να τις φτάσει,γονιδια υπάρχουν και αλλου,το βασικο ατου τους οτι σε ποσοστο +80% ειναι αδυνατες,το ποσοστο αυτο στην Ελλαδα και στη Δυση -με εξαιρεση τη Γαλλια-  ειναι αντίστροφο,το +80% ειναι απο ελαφρά υπέρβαρες εως παχυσαρκες

ΒΜΙ ανά χώρα ...


Γελάνε και τα τσιμέντα ...
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.757
Κριτικές
1
Like
9.943
Πόντοι
2.356
Ε, τότε τύπε τα σάπια δόντια, τις βρωμερές ανάσες, τα ανύπαρκτα έστω και αγγλικά, το γούστο πουτάνας στο βάψιμο και στα παπούτσια, την εμφανέστατη μέχρι κόκκαλο απόγνωση, φτώχεια και κακομοιριά που είδα σε δυο επαγγελματικά ταξίδια στην Ουκρανία συναναστρεφόμενος ουκρανές ΚΑΝΟΝΙΚΕΣ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΕΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ όχι πουτάνες, μοντέλες ή στριπτιτζούδες σε υποτιθέμενα πολυεθνικό και δευτερευόντως ακαδημαϊκό περιβάλλον εργασίας επί ένα μήνα περίπου, όλα αυτά, ήταν πλάσματα της φαντασίας μου.

Σε ακαδημαϊκό και πολυεθνικο περιβαλλον δε μιλουσαν Αγγλικά;
Και τι μιλούσαν;Ποντιακά; :grin:

Βρωμουσε και η ανάσα τους; :cheesy:

Κακως συμπεριλαμβανεις τον εαυτό σου στα "νορμαλ" μελη.
Εισαι απλά attention whore, που σε οποιο thread συμμετεχεις εκφερεις ακραιες και προκλητικες δηθεν ψαγμενιες και μετά τρως τις καραμουζες σου σωρηδόν..
 

centrino

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2008
Μηνύματα
6.210
Like
657
Πόντοι
146
+1
μιλαμε παντα για την πλειοψηφια , αυτο δεν εχουν καταλαβει καποιοι.
τα καλυτερα διαστημικα μουνια τα εχω δει στο Μανχαταν ,οχι στο Κιεβο η στην Πραγα ...
αλλα ηταν η μειοψηφια φυσικα ,ενω αντιθετως στην Α.Ευρωπη η πλειοψηφια των γυναικων ειναι κλασεις ανωτερες απο τις δυτικες χωρες.

Περί ορέξεως και χρωμάτων κολοκυθόπιτα ... Κατά τον Kman2 άξιο χορηγίας αντικείμενο μερικών χιλιάδων ευρώ αποτέλεσε η συγκεκριμένη νεαρά ...



... την οποία προσωπικά θεωρώ κατώτερη από το +70% των συνομηλίκων της Ελληνίδων του κύκλου μου βάση της προσωπικής μου άτυπης δημοσκόπησης (εκτός εάν κάποιος ψωνίζει αποκλειστικά με γνώμονα ύψους).

 

centrino

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2008
Μηνύματα
6.210
Like
657
Πόντοι
146
Σε ακαδημαϊκό και πολυεθνικο περιβαλλον δε μιλουσαν Αγγλικά;
Και τι μιλούσαν;Ποντιακά; :grin:

Βρωμουσε και η ανάσα τους; :cheesy:

Κακως συμπεριλαμβανεις τον εαυτό σου στα "νορμαλ" μελη.
Εισαι απλά attention whore, που σε οποιο thread συμμετεχεις εκφερεις ακραιες και προκλητικες δηθεν ψαγμενιες και μετά τρως τις καραμουζες σου σωρηδόν..

Απλώς καταθέτω την προσωπική μου εμπειρία Θεωρώντας ότι καλό είναι για λόγους ενημέρωσης του φιλοθεάμονος κοινού να ακουστεί και μια λιγότερο mainstream, βάσει των μέσων όρων του thread, εκδοχή του πράγματος την οποία και έζησα.
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.757
Κριτικές
1
Like
9.943
Πόντοι
2.356
Απλώς καταθέτω την προσωπική μου εμπειρία Θεωρώντας ότι καλό είναι για λόγους ενημέρωσης του φιλοθεάμονος κοινού να ακουστεί και μια λιγότερο mainstream, βάσει των μέσων όρων του thread, εκδοχή του πράγματος την οποία και έζησα.

Αν δεν σε ειχα διαβασει και σε άλλα thread δε θα σε ειχα παραθεσει.
Επισης ποτέ δεν εχει περιγραψει κανείς τετοια μερη σαν "παραδεισους",μιας και δεν υπαρχουν μουνοπαραδεισοι.
Οσο για τα βαλκανικα πυραυλάκια ειναι απλά ενα απο τα πολλα στοιχεια σουρεαλισμου των Σλαβοthread.

Τεσπα,ελευθερια λόγου εχουμε,περί ορεξεως....
 

poppop

Μέγας
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
12.196
Κριτικές
13
Like
4.594
Πόντοι
4.765
ΒΜΙ ανά χώρα ...


Γελάνε και τα τσιμέντα ...

η γνωση σου περι του θεματος προέρχεται απο το wiki οπότε λογικό να απέχει απο την πραγματικότητα,ο πινακας δεν μετράει ηλίκιες τύπε και ετσι ενω πέφτει μεσα στις αδυνατες δυτικες χωρες που σαφως ειναι οι γαλλοφωνες παρουσιαζει πχ την ολλανδια ως πιο αδυνατη απο την ουκρανια η τη βραζιλια η ακομα και τη σερβια πράγμα που δεν ισχυει τουλαχιστον οσον αφορα γυναικες μεχρι τα 40
 

centrino

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2008
Μηνύματα
6.210
Like
657
Πόντοι
146
η γνωση σου περι του θεματος προέρχεται απο το wiki οπότε λογικό να απέχει απο την πραγματικότητα,ο πινακας δεν μετράει ηλίκιες τύπε και ετσι ενω πέφτει μεσα στις αδυνατες δυτικες χωρες που σαφως ειναι οι γαλλοφωνες παρουσιαζει πχ την ολλανδια ως πιο αδυνατη απο την ουκρανια η τη βραζιλια η ακομα και τη σερβια πράγμα που δεν ισχυει τουλαχιστον οσον αφορα γυναικες μεχρι τα 40

Θέλεις να ανατρέξεις στα στατιστικά στοιχεία του διεθνούς οργανισμού υγείας των οποίων αποτελεί αναδημοσίευση το άρθρο στην wikipedia?

Να αλλάξουμε μήπως την γνωστή βιολογία ώστε η γονιδιακή προδιάθεση να είναι ανεξάρτητη του μεταβολισμού, του σωματότυπου και του μεγέθους/αριθμού λιποκυττάρων για να είναι όλα σύμφωνα με τις εμμονές μας?

Η διαφωνία μας είναι απολύτως ανούσια επί του πρακτέου ... συμφωνούμε δηλαδή στο ότι για κάποιο μαγικό λόγο - αδιάφορο ποιόν - οι ουκρανές έχουν ψιλόλιγνες φιγούρες ... και εάν αυτός ο σωματότυπος είναι που ενθουσιάζει κάποιον τότε ναι είναι προτιμητέες.

Δεν ήταν όμως αυτό το αντικείμενο της ένστασης μου ... ήταν η εμφάνιση της ουκρανίας ώς του απόλυτου και σχεδόν μοναδικού σεξο-παράδεισου - σχεδόν άνευ περιορισμών και μειονεκτημάτων - όπως είθισται να συμβαίνει κάποιες φορές στο συγκεκριμένο νήμα.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.997
Πόντοι
2.606
ήταν η εμφάνιση της ουκρανίας ώς του απόλυτου και σχεδόν μοναδικού σεξο-παράδεισου - σχεδόν άνευ περιορισμών και μειονεκτημάτων - όπως είθισται να συμβαίνει κάποιες φορές στο συγκεκριμένο νήμα.

Τι άνευ περιορισμών και μειονεκτημάτων?Δε μιλάμε τόσο καιρό για το ελεεινό ουκρανικό τσιμπούκι,την έλλειψη από βυζάρες και κωλάρες που σε σπρώχνει συνεχώς στις ξαδέρφες τους στα δυτικά με τις μύτες?
 

poppop

Μέγας
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
12.196
Κριτικές
13
Like
4.594
Πόντοι
4.765
Θέλεις να ανατρέξεις στα στατιστικά στοιχεία του διεθνούς οργανισμού υγείας των οποίων αποτελεί αναδημοσίευση το άρθρο στην wikipedia?
Να αλλάξουμε μήπως την γνωστή βιολογία ώστε η γονιδιακή προδιάθεση να είναι ανεξάρτητη του μεταβολισμού, του σωματότυπου και του μεγέθους/αριθμού λιποκυττάρων για να είναι όλα σύμφωνα με τις εμμονές μας?
Η διαφωνία μας είναι απολύτως ανούσια επί του πρακτέου ... συμφωνούμε δηλαδή στο ότι για κάποιο μαγικό λόγο - αδιάφορο ποιόν - οι ουκρανές έχουν ψιλόλιγνες φιγούρες ... και εάν αυτός ο σωματότυπος είναι που ενθουσιάζει κάποιον τότε ναι είναι προτιμητέες.
Δεν ήταν όμως αυτό το αντικείμενο της ένστασης μου ... ήταν η εμφάνιση της ουκρανίας ώς του απόλυτου και σχεδόν μοναδικού σεξο-παράδεισου - σχεδόν άνευ περιορισμών και μειονεκτημάτων - όπως είθισται να συμβαίνει κάποιες φορές στο συγκεκριμένο νήμα.
τύπε τι δεν καταλαβες απο αυτο που σου είπα για τις ηλικίες και το άρθρο? τα γονιδια δεν σε σωζουν απο τις κακες συνηθειες και οι ψιλολιγνες θυληκες φιγουρες ενθουσιαζουν τη πλειοψηφια του ανδρικου πληθυσμου,απο κει και πέρα θεωρω οτι η αποψη σου δεν ανταποκρινεται στη πραγματικοτητα εκτος και αν επισκεφτηκες την ουκρανια αμεσως μετα τη πτωση του μπλοκ χωρις να σημαινει οτι η χωρα δεν παραμενει φτωχη και με πολλά προβλήματα
 

centrino

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2008
Μηνύματα
6.210
Like
657
Πόντοι
146
Τι άνευ περιορισμών και μειονεκτημάτων?Δε μιλάμε τόσο καιρό για το ελεεινό ουκρανικό τσιμπούκι,την έλλειψη από βυζάρες και κωλάρες που σε σπρώχνει συνεχώς στις ξαδέρφες τους στα ανατολικά με τις μύτες?

Δεν αναφέρομαι σε αυτό ρε Kman2 ...

Αναφέρομαι στο ότι σε περιβάλλον γραφείου στο Κίεβο με μισθούς ντόπιου προσωπικού 3-4 φορές πάνω από τον μέσο ουκρανικό όρο έβλεπες 25χρονες με θεόστραβα δόντια και 30χρονες μισοφαφούτες ... Έβλεπες μεταπτυχιακούς φοιτητές/τριες στο πολυτεχνείο του κιέβου που δεν ήταν σε θέση να γράψουν μια σελίδα με αρχή μέση και τέλος στα αγγλικά, στο επιστημονικό τους αντικείμενο, που απλά να βγάζει νόημα ... βγαίναμε για φαγητό το βράδυ με γερμανούς και γάλλους συναδέλφους και οι μισές ουκρανές γραμματείς, φαρισαίες, φοιτήτριες που παρευρίσκονταν μαζί με τους καθηγητάδες και τα αφεντικά της κοινοπραξίας ήταν ντυμένες σαν πουτάνες μη έχοντας στοιχειώδη αίσθηση ότι πρόκειται για επαγγελματικού χαρακτήρα δείπνο ... η άλλη, καθηγήτρια στο πολυτεχνείο, είχε όνειρο ζωής να αγοράσει ένα ζευγάρι Christian Louboutin ... τέτοια κακομοιριά και φτώχεια ...

Όλες τις φορές έφτασα κίεβο από παρίσι και έμεινα στο Radisson αφού τα της μετάβασης τα κανονίζει η "υπηρεσία" ... στο welcome kit που μας δόθηκε πρώτη-πρώτη ήταν η καρτέλα με τα προειδοποιητικά για ποσοστά AIDS και ηπατίτιδας ... τι να λέμε τώρα?

Επειδή λοιπόν υπάρχει και αυτή η εκδοχή του πράγματος, που δεν ξέρω πόσους αφορά ή πόσο αντιπροσωπευτική είναι, θεώρησα σκόπιμο να γράψω την δική μου - περιορισμένη - εμπειρία απ όσα είδα εκτός στριπτιτζάδικων, πουτανών κτλ.
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.432
Like
7.931
Πόντοι
2.356
Το κουρασες τυπε , ξανα σε baby steps μηπως και το εμπεδωσεις.
Για την πλειοψηφια των γυναικων μιλαμε...
 

dragcrx

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2006
Μηνύματα
673
Like
2.080
Πόντοι
446
ακου τυπε εγω προσβαλομαι συνεχεια να μιλας σαν να πηγαινουμε
σε στριπτιζουδες και πουτανες....Εγω καμια 10αρια που ξερω εδω μεσα δεν εχουν καμια σχεση με αυτα που λες...
ΕΙΣΑΙ Ο ΟΡΙΣΜΟΣ ΤΗΣ ΠΑΡΑΠΛΗΡΟΦΟΡΙΣΗΣ!!!
μονο σου λες οτι εισαι ασχετος(εχεις παει 2-3 φορες μονο) και εχεις παει σε ενα περιβαλλον δηθεν κυριλε...
Εγω λοιπον που εχω παει απειρες εχω παει και σε πανεπιστημια(οχι πολυτεχνικα που λες αλλα εδω εχεις παει στα πολυτεχνικα τμηματα να δεις...) και σε εταιρικα events αυτα που λες δεν τα ειδα πουθενα...
Αλλοι 30 δε που εχουν παει απειρες φορες λενε τα ιδια με εμενα...λες λοιπον ενας που διαβαζει πρωτη φορα να πιστεψει εσενα με 2 φορες η εμας που ολοι μαζι εχουμε παει πανω απο 1000...2)τοσο μαλακες μας θεωρεις που γυρισαμε ολο τον κοσμο και  δεν κατσαμε εδω στην χωρα της αγαμιας(σε πληροφορω οτι και εδω εχω μονιμη γκομενα οπως ειχα και τα τελευταια χρονια)  κλπ...Αρκετα και εσενα και τον sad Που μπαινει και γραφει μπουρδες...
Και επειδη ενας μονο τροπος υπαρχει θες να βγουμε με μοντελα στην αθηνα(εγω θα τα φερω)να σε δουμε τι κανεις....ξερω θα εξαφανιστεις τρεχοντας...
τελος δεν εχω καταλαβει γιατι μπαινεις εδω..Γραψε στα αλλα για τις ελλεινιδες που γουσταρεις και ασε μας ησυχους εδω...Δεν γουσταρεις Ουκρανιας μην ξαναρθεις δεν σε υποχρεωνει κανενας...
κοψε την παραπληοφορηση
οποιος δεν γ''' εδω δεν και εκει
οποιος εδω 4αρια εκει 6αρια και εδω δουλος και εκει ελευθερος
οποιος εδω 6αρια εκει 8αρια και το ιδιο με πιο πανω
τελος οι πιο μεγαλες πουτανες παγκοσμιος ειναι οι ελλεινιδες που για να βαρεσεις πανω απο 7 πρεπει να εχεις γνωριμιες να πας 2 φορες στο βερτη πρωτο τραπεζι να πας σπονδη και βαρουλκο και σκ στην μυκονο για να βαρεσεις δηλαδη να χαλασεις κανενα 2χιλιαρο...Αν δε ειναι ετσι ελα να μου το δειξεις απο κοντα...
Κιεβο η δεν μπορεις να πας λογω λεφτων η εισαι ασχετος απο γυναικες και γιαυτο δεν σου καθετε και εκει καμια

σου συστηνω για τελευταια φορα να διαβασεις ΜΠΛΑΣΚΟ MINDREADER DRLOVE ΤΑΣΟ DIRTY BP Και αλλους αξιολογοτατους παικτες μπας και ανοιξεις τα ματακια σου...Ακομα καλυτερα πηγαινε στα νηματα για ελλεινιδες...Και εσυ και ο αλλος ο sad δεν κανει για εσας η Ουκρανια μην μας ζαλιζετε ομως γιατι εδω καποιοι δινουν αξιολογες πληροφοριες που ειναι κριμα να χανονται απο 2 ατομα που δεν εχουν ιδεα...
ΤΕλος κανενας δεν λεει παραδεισο την Ουκρανια...Παραδεισος ειναι για αυτους που ξερουν...Για τους υπολοιπους ειναι η ιδια κολαση με εδω...Καταλαβες τυπε οι αποτυχημενοι ΜΕΝΟΥΝ ΕΛΛΑΔΑ γιατι ουτε στην Ουκρανια μπορουν να κανουν τιποτα οπως προφανως και εσυ...οι επιτυχημενοι πανε πανω και βαρανε μωρα  που εσυ και οι υπολοιποι κολημενοι που επιμενουν με τις ελλεινιδες δεν τα εχουν δει ουτε στον υπνο του...Λοιπον αντε στα νηματα των αποτυχημενων να μαθετε τι σας φταιει και ασε εδω τα αλογα κουρσας να τρεχουν....

 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.997
Πόντοι
2.606
Δεν αναφέρομαι σε αυτό ρε Kman2 ...

Αναφέρομαι στο ότι σε περιβάλλον γραφείου στο Κίεβο με μισθούς ντόπιου προσωπικού 3-4 φορές πάνω από τον μέσο ουκρανικό όρο έβλεπες 25χρονες με θεόστραβα δόντια και 30χρονες μισοφαφούτες ... Έβλεπες μεταπτυχιακούς φοιτητές/τριες στο πολυτεχνείο του κιέβου που δεν ήταν σε θέση να γράψουν μια σελίδα με αρχή μέση και τέλος στα αγγλικά,

Εμείς δεν πάμε Κίεβο για να μας παρουσιάσουν spreadheets και powerpoint οι ξεδοντιάρες αλλά για να γαμήσουμε ωραία μουνάκια.Αυτά που λες αφορούν όσους πάνε Κίεβο για δουλειά όχι τους πορνοτουρίστες.
 

dragcrx

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2006
Μηνύματα
673
Like
2.080
Πόντοι
446
Εγω ρωταω το απλο σε εχει δει κανενας απο εδω μεσα και τι κανεις εν παση περιπτωσει στην Ελλαδα εχεις γκομενες εισαι μονος ποιος εισαι και τι καπνο φουμαρεις για πες μας???
 

centrino

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2008
Μηνύματα
6.210
Like
657
Πόντοι
146
ακου τυπε εγω προσβαλομαι συνεχεια να μιλας σαν να πηγαινουμε
σε στριπτιζουδες και πουτανες....Εγω καμια 10αρια που ξερω εδω μεσα δεν εχουν καμια σχεση με αυτα που λες...
ΕΙΣΑΙ Ο ΟΡΙΣΜΟΣ ΤΗΣ ΠΑΡΑΠΛΗΡΟΦΟΡΙΣΗΣ!!!
μονο σου λες οτι εισαι ασχετος(εχεις παει 2-3 φορες μονο) και εχεις παει σε ενα περιβαλλον δηθεν κυριλε...
Εγω λοιπον που εχω παει απειρες εχω παει και σε πανεπιστημια(οχι πολυτεχνικα που λες αλλα εδω εχεις παει στα πολυτεχνικα τμηματα να δεις...) και σε εταιρικα events αυτα που λες δεν τα ειδα πουθενα...
Αλλοι 30 δε που εχουν παει απειρες φορες λενε τα ιδια με εμενα...λες λοιπον ενας που διαβαζει πρωτη φορα να πιστεψει εσενα με 2 φορες η εμας που ολοι μαζι εχουμε παει πανω απο 1000...2)τοσο μαλακες μας θεωρεις που γυρισαμε ολο τον κοσμο και  δεν κατσαμε εδω στην χωρα της αγαμιας(σε πληροφορω οτι και εδω εχω μονιμη γκομενα οπως ειχα και τα τελευταια χρονια)  κλπ...Αρκετα και εσενα και τον sad Που μπαινει και γραφει μπουρδες...
Και επειδη ενας μονο τροπος υπαρχει θες να βγουμε με μοντελα στην αθηνα(εγω θα τα φερω)να σε δουμε τι κανεις....ξερω θα εξαφανιστεις τρεχοντας...
τελος δεν εχω καταλαβει γιατι μπαινεις εδω..Γραψε στα αλλα για τις ελλεινιδες που γουσταρεις και ασε μας ησυχους εδω...Δεν γουσταρεις Ουκρανιας μην ξαναρθεις δεν σε υποχρεωνει κανενας...
κοψε την παραπληοφορηση
οποιος δεν γ''' εδω δεν και εκει
οποιος εδω 4αρια εκει 6αρια και εδω δουλος και εκει ελευθερος
οποιος εδω 6αρια εκει 8αρια και το ιδιο με πιο πανω
τελος οι πιο μεγαλες πουτανες παγκοσμιος ειναι οι ελλεινιδες που για να βαρεσεις πανω απο 7 πρεπει να εχεις γνωριμιες να πας 2 φορες στο βερτη πρωτο τραπεζι να πας σπονδη και βαρουλκο και σκ στην μυκονο για να βαρεσεις δηλαδη να χαλασεις κανενα 2χιλιαρο...Αν δε ειναι ετσι ελα να μου το δειξεις απο κοντα...
Κιεβο η δεν μπορεις να πας λογω λεφτων η εισαι ασχετος απο γυναικες και γιαυτο δεν σου καθετε και εκει καμια

σου συστηνω για τελευταια φορα να διαβασεις ΜΠΛΑΣΚΟ MINDREADER DRLOVE ΤΑΣΟ DIRTY BP Και αλλους αξιολογοτατους παικτες μπας και ανοιξεις τα ματακια σου...Ακομα καλυτερα πηγαινε στα νηματα για ελλεινιδες...Και εσυ και ο αλλος ο sad δεν κανει για εσας η Ουκρανια μην μας ζαλιζετε ομως γιατι εδω καποιοι δινουν αξιολογες πληροφοριες που ειναι κριμα να χανονται απο 2 ατομα που δεν εχουν ιδεα...
ΤΕλος κανενας δεν λεει παραδεισο την Ουκρανια...Παραδεισος ειναι για αυτους που ξερουν...Για τους υπολοιπους ειναι η ιδια κολαση με εδω...Καταλαβες τυπε οι αποτυχημενοι ΜΕΝΟΥΝ ΕΛΛΑΔΑ γιατι ουτε στην Ουκρανια μπορουν να κανουν τιποτα οπως προφανως και εσυ...οι επιτυχημενοι πανε πανω και βαρανε μωρα  που εσυ και οι υπολοιποι κολημενοι που επιμενουν με τις ελλεινιδες δεν τα εχουν δει ουτε στον υπνο του...Λοιπον αντε στα νηματα των αποτυχημενων να μαθετε τι σας φταιει και ασε εδω τα αλογα κουρσας να τρεχουν....

Τύπε γράφω τα όσα έζησα - με βάση την περιορισμένη εμπειρία ενός επισκέπτη. Δεν διεκδικών δάφνες ουκρανολογίας.

Πάντως ενημερωτικά, δεν έχω κανένα λόγο να ξενιτευτώ για να γαμήσω - και σε διαβεβαιώ ότι εάν επέλεγα να το κάνω η τελευταία μου επιλογή θα ήταν το κίεβο ... καθότι, μεταξύ άλλων, δεν γνωρίζω ούτε ουκρανικά ούτε ρώσικα και το πήδημα για μένα προϋποθέτει δυνατότητα συνεννόησης επιπέδου σχεδόν μητρικής γλώσσας ... άσε που ενοχλούμε αφάνταστα με τα ναυάγια της ζωής και τις πουτανο-βλαχάρες που χτίζουν καριέρες αποκλειστικά με το μουνί τους ...
 

centrino

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2008
Μηνύματα
6.210
Like
657
Πόντοι
146
Εγω ρωταω το απλο σε εχει δει κανενας απο εδω μεσα και τι κανεις εν παση περιπτωσει στην Ελλαδα εχεις γκομενες εισαι μονος ποιος εισαι και τι καπνο φουμαρεις για πες μας???

Δε μου λες ήσουν γραμμένος σε κάποιο honda club στην Ελλάδα, redliners ίσως? Γιατί ο τρόπος που γράφεις κάτι μου θυμίζει ...
 

centrino

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2008
Μηνύματα
6.210
Like
657
Πόντοι
146
Εμείς δεν πάμε Κίεβο για να μας παρουσιάσουν spreadheets και powerpoint οι ξεδοντιάρες αλλά για να γαμήσουμε ωραία μουνάκια.Αυτά που λες αφορούν όσους πάνε Κίεβο για δουλειά όχι τους πορνοτουρίστες.

Respect Kman2 - κορυφαίο πόστ και δίκαιο, όντως το παράκανα. Νομίζω ότι η άλλη άποψη - μαλακισμένη κατά ορισμένους είμαι σίγουρος - ακούστηκε, οπότε η περαιτέρω συζήτηση περιττεύει.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.997
Πόντοι
2.606
Υπάρχουν αρκετά θέματα με τις Ουκρανεζες που τα θιγουμε συχνά.Κυρίως είναι η ψευδαίσθηση που προσφέρουν ότι γαμας θεομουνα ενω στην πραγματικότητα τρώνε τα κερατα τους.
Πάντως αυτα που κάνεις Ουκρανία δεν τα κάνεις σε καμία αλλη χώρα,είναι η χώρα που γίνονται τα πιο απίθανα πράγματα.Κυρίως ταξιδεύουμε για την ψευδαίσθηση,αυτό το παράλληλο σύμπαν.
Μου έχουν τύχει τόσα τρελλα σκηνικά απο το 2003 που πάω,και η κατάσταση δεν έχει αλλάξει.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom