Νέα

Τί γίνεται με Κίεβο;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα scientist
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.432
Like
7.931
Πόντοι
2.356
Τις ελληνιδες δυστυχως τις ξερουμε πολυ καλα  :grin: ευτυχως υπαρχουν και καποιες σπανιες περιπτωσεις οπως αυτη που πετυχε τον τελευταιο μηνα ο δικος μου που μενει Λονδινο και ημασταν μαζι στο Κιεβο.
Ωραια 35αρα ,γυμνασμενη με μοντερνο sexy ντυσιμο ,γενικα ανατολικοφερνει αρκετα :grin: ολα τα γουστα στο πηδημα και με το παραπανω.
Γνωριμια μεσω instagram ...
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.757
Κριτικές
1
Like
9.943
Πόντοι
2.356

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.432
Like
7.931
Πόντοι
2.356
Instagram???
Στάνταρ μποτάνα :grin:
Να κανει account o φιλος σου να μας πει ποσα την πληρωσε.

Υπάρχουν Τάσο, αλλά ποιος καθεται να ψαχνει βελόνες στα άχυρα :grin:
Οχι δεν ειναι ,βγηκαμε ολοι μαζι και την ειδα.
Να σημειωσω οτι ειχανε βρεθει σε κοινη παρεα πριν καιρο και οταν αρχισε να την παιζει απο insta τον θυμηθηκε και εγινε η φαση τωρα που κατεβηκε Ελλαδα για τις γιορτες.

Ναι σπανια περιπτωση για ελληνιδα πραγματι  :grin:

ο love πιστευω καταλαβε για ποιον μιλαω.
 

DR_LOVE

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.519
Like
1.890
Πόντοι
216
Παίζει πολύ παρακαλήτο μάγκες Ελλάδα αυτό τα άλλαξε όλα. Δεν ειναι η ανατροφή της Ελληνίδας που τις κάνει έτσι όσο η πείνα και η κακομοιρια του Έλληνα. Τουλαχιστον στο μεγαλύτερο ποσοστό. Εγώ όσες ξέρω Αθηνα (δεκάδες) συνεχώς μου λένε για το πόσοι τους την πέφτουν, τι παρακαλητό, τι δώρα κλπ..Γνωστός μου πριν λίγο καιρό της αγόρασε τηλεοράση των 500 ευρώ δωράκι γενεθλίων σε γκόμενα που ξέρει 4 μήνες για να την δέσει!!! Εκατομμυρία ιστορίες πυρφορίασης..Κυνγάνε 50αρες 30χρονοι με άπειρο παρακαλητό..Αντι να σέβονται τον εαυτό τους και να πάνε εξωτερικό ή σε κανα μπουρδελάκι πεφτουν στα πόδια της 50αρας στην ουρα να την κερδίσουν!!!! Η πείνα αυτή κάνει τον Νόμο της προσφοράς και της ζήτησης να μας δείχνει τον σκληρότερο εαυτό του στην χώρα αυτη!!

Θα σας πώ ένα παράδειγμα για να καταλάβετε..Έχετε γνωστό που είχε σπουδάσει παλιά Κομοτηνη? Τις εποχές που ήταν αναλογία 8-10 γυναικες με έναν αντρα? Ελληνίδες δεν ειναι εκει οι φοιτήτριες μεγαλωμένες με Ελληνίδα μάνα που τις κακόμαθε?
Επειδη λοιπόν έχω κολλητό φίλο που σπούδασε εκει ακόμα σήμερα μου εξιστορεί τα γαμήσια και το παρακαλητο που έριχναν οι γκόμενες για να βρούν άντρα. Το ακριβως άνάποδο απο αυτό που ζόυμε τωρα.

Χρειάζετε ένα κίνημα απο-πυρφοριασμού του Έλληνα που σε βάθος χρονου να αλλάξει τις ισσοροπιες την χώρα.
 

centrino

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2008
Μηνύματα
6.210
Like
657
Πόντοι
146
Παίζει πολύ παρακαλήτο μάγκες Ελλάδα αυτό τα άλλαξε όλα. Δεν ειναι η ανατροφή της Ελληνίδας που τις κάνει έτσι όσο η πείνα και η κακομοιρια του Έλληνα. Τουλαχιστον στο μεγαλύτερο ποσοστό. Εγώ όσες ξέρω Αθηνα (δεκάδες) συνεχώς μου λένε για το πόσοι τους την πέφτουν, τι παρακαλητό, τι δώρα κλπ..Γνωστός μου πριν λίγο καιρό της αγόρασε τηλεοράση των 500 ευρώ δωράκι γενεθλίων σε γκόμενα που ξέρει 4 μήνες για να την δέσει!!! Εκατομμυρία ιστορίες πυρφορίασης..Κυνγάνε 50αρες 30χρονοι με άπειρο παρακαλητό..Αντι να σέβονται τον εαυτό τους και να πάνε εξωτερικό ή σε κανα μπουρδελάκι πεφτουν στα πόδια της 50αρας στην ουρα να την κερδίσουν!!!! Η πείνα αυτή κάνει τον Νόμο της προσφοράς και της ζήτησης να μας δείχνει τον σκληρότερο εαυτό του στην χώρα αυτη!!

Θα σας πώ ένα παράδειγμα για να καταλάβετε..Έχετε γνωστό που είχε σπουδάσει παλιά Κομοτηνη? Τις εποχές που ήταν αναλογία 8-10 γυναικες με έναν αντρα? Ελληνίδες δεν ειναι εκει οι φοιτήτριες μεγαλωμένες με Ελληνίδα μάνα που τις κακόμαθε?
Επειδη λοιπόν έχω κολλητό φίλο που σπούδασε εκει ακόμα σήμερα μου εξιστορεί τα γαμήσια και το παρακαλητο που έριχναν οι γκόμενες για να βρούν άντρα. Το ακριβως άνάποδο απο αυτό που ζόυμε τωρα.

Χρειάζετε ένα κίνημα απο-πυρφοριασμού του Έλληνα που σε βάθος χρονου να αλλάξει τις ισσοροπιες την χώρα.

Με κίνδυνο να με ανακαλέσουν και πάλι στην τάξη οι μόνιμοι θαμώνες του νήματος, να σημειώσω για να μην χάνεται το μέτρο, ότι ασκείς κριτική περί πυρφορισμου των Ελλήνων σε ένα τοπικ που άνθρωποι κομπάζουν για το ότι ξόδεψαν 1500αρες σε Ουκρανές βλαχαρες οπου το μόνο εμφανές συγκριτικό τους πλεονέκτημα - συγκρινομενων με την ελληνίδα συνομήλικη/κοριτσιού της διπλανής πόρτας - είναι οι +10 πόντοι του ύψους τους ...
 

dragcrx

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2006
Μηνύματα
673
Like
2.080
Πόντοι
446
Αν και εχω σταματησει να γραφω τακτικα εδω θα παρεμβω γιατι μπαινουν παλι στο νημα οι γνωστοι πιρφοροι παρακαλεσακιδες και γλυφτες των ελλεινιδων να μας κανουν μαθημα...
Λοιπον centrino αγορι(αν εισαι αγορι και δεν εισαι γκομενα)
κανε κανενα ταξιδακι να ανοιξεις τα ματια σου επιτελους
αυτος που λες που δινει 1500 αρια να γαμαει μουναρες τις ιδιες μουναρες τις γαμανες εφοπλιστες στην ελλαδα με κατι διςεκατομυρια και επειδη εχω 2-3 φιλους καλους τετοιους δεν θελεις να μαθεις τι λεφτα χαλανε για τετοιες μουναρες...Οι υπολοιποι σαν και εσενα δεν σας λενε ουτε γεια(ρωτα οσους με ξερουν και ειναι πολλοι πλεον απο εδω μεσα με τι μουναρες βγαινω και αθηνα...)και τα κινητα τους τα εχω δει ολα...Απλα στην Ελλαδα δεν τα λενε τι χαλανε για μια γκομενα και τι παρακαλια ριχνουν...Ο Ελληνας το παιζει μαγκια απο πισω απο την γκομενα και οταν ειναι μπροστα καθετε σουζα...
Οσο για τις καραβλαχες σου θυμιζω την 'κυρια' Τσοχατζοπουλου
Ασ το φιλε εισαι ασχετος μην τα βαζεις με κολοσους....
Προτεινω αμεσα να συσταθει κινημα αποπυρφορισμου με προεδρο τον dr.love
Ολα ειναι προσφορα και ζητηση...Ξερω και εγω 2-3 μερη που οι γυναικες παρακαλανε απλα θα τα πω μονο σε αυτους που πρεπει.
(α και στο Power of love Που το βλεπεις στην τβ οι 3 απο εκει μεσα εβγαινα μαζι τους...και τωρα εχουν απο 70κ πιρφορους να τους παρακαλανε....)
Φιλια
 

centrino

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2008
Μηνύματα
6.210
Like
657
Πόντοι
146
Αν και εχω σταματησει να γραφω τακτικα εδω θα παρεμβω γιατι μπαινουν παλι στο νημα οι γνωστοι πιρφοροι παρακαλεσακιδες και γλυφτες των ελλεινιδων να μας κανουν μαθημα...
Λοιπον centrino αγορι(αν εισαι αγορι και δεν εισαι γκομενα)
κανε κανενα ταξιδακι να ανοιξεις τα ματια σου επιτελους
αυτος που λες που δινει 1500 αρια να γαμαει μουναρες τις ιδιες μουναρες τις γαμανες εφοπλιστες στην ελλαδα με κατι διςεκατομυρια και επειδη εχω 2-3 φιλους καλους τετοιους δεν θελεις να μαθεις τι λεφτα χαλανε για τετοιες μουναρες...Οι υπολοιποι σαν και εσενα δεν σας λενε ουτε γεια(ρωτα οσους με ξερουν και ειναι πολλοι πλεον απο εδω μεσα με τι μουναρες βγαινω και αθηνα...)και τα κινητα τους τα εχω δει ολα...Απλα στην Ελλαδα δεν τα λενε τι χαλανε για μια γκομενα και τι παρακαλια ριχνουν...Ο Ελληνας το παιζει μαγκια απο πισω απο την γκομενα και οταν ειναι μπροστα καθετε σουζα...
Οσο για τις καραβλαχες σου θυμιζω την 'κυρια' Τσοχατζοπουλου
Ασ το φιλε εισαι ασχετος μην τα βαζεις με κολοσους....
Προτεινω αμεσα να συσταθει κινημα αποπυρφορισμου με προεδρο τον dr.love
Ολα ειναι προσφορα και ζητηση...Ξερω και εγω 2-3 μερη που οι γυναικες παρακαλανε απλα θα τα πω μονο σε αυτους που πρεπει.
(α και στο Power of love Που το βλεπεις στην τβ οι 3 απο εκει μεσα εβγαινα μαζι τους...και τωρα εχουν απο 70κ πιρφορους να τους παρακαλανε....)
Φιλια

Με ξέρεις και από χτές τύπε?
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.432
Like
7.931
Πόντοι
2.356
Σπυρο welcome back  :grin:

υγ. εσεις που γραφετε για τις ελληνιδες ξεχνατε η δεν γνωριζετε μαλλον οτι πιο πολλοι που γραφουν εδω περασαν πρωτα απο αυτες και μετα κατεληξαν στα ξενα ...
Στα 35 μου γαμουσα και 20αρες ελληνιδες(7-8αρια),ομως τα πραγματα εχουν παει προς το χειροτερο τωρα γενικα και πολυ περισσοτερο στην χωρα μας.
Για να κρατησεις λοιπον το ιδιο επιπεδο στις γκομενες(νεαρες καβλιαρες εμφανισιμες) χωρις να χρειαζεται να ξοδευεις τα αντερα σου η λυση ειναι μια : Ανατολικη Ευρωπη παρολο τα μειονεκτηματα της ... ολα τα αλλα απλα ειναι να ειχαμε να λεμε.
 

centrino

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2008
Μηνύματα
6.210
Like
657
Πόντοι
146
δεν χρειαζετε σε βλεπω απο αυτα που γραφεις...

Ε, τότε τύπε τα σάπια δόντια, τις βρωμερές ανάσες, τα ανύπαρκτα έστω και αγγλικά, το γούστο πουτάνας στο βάψιμο και στα παπούτσια, την εμφανέστατη μέχρι κόκκαλο απόγνωση, φτώχεια και κακομοιριά που είδα σε δυο επαγγελματικά ταξίδια στην Ουκρανία συναναστρεφόμενος ουκρανές ΚΑΝΟΝΙΚΕΣ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΕΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ όχι πουτάνες, μοντέλες ή στριπτιτζούδες σε υποτιθέμενα πολυεθνικό και δευτερευόντως ακαδημαϊκό περιβάλλον εργασίας επί ένα μήνα περίπου, όλα αυτά, ήταν πλάσματα της φαντασίας μου.

Απλώς επειδή διαβάζουν το θρέντ και νορμάλ άνθρωποι, ας έχουν υπόψη τους ότι κάποιοι που πήγαμε εκεί ως επισκέπτες τον παράδεισο που εδώ περιγράφεται ουδέποτε τον συναντήσαμε ... και ας μην ξεκινήσουμε τώρα την παπαρολογία περί βαλκανικών πυραύλων κτλ ... επί πληρωμή σεξ υπάρχει παντού στην ευρώπη και μάλιστα κατά πολύ ποιοτικότερο από εκείνο που μπορεί να προσφέρει μια γκόμενα που πέρα από ένα γεια χαρά στα αγγλικά/γερμανικά/γαλλικά αδυνατεί να σου πει ακόμα και τα στοιχειώδη στο κρεββάτι ...
 

centrino

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2008
Μηνύματα
6.210
Like
657
Πόντοι
146
Σπυρο welcome back  :grin:

υγ. εσεις που γραφετε για τις ελληνιδες ξεχνατε η δεν γνωριζετε μαλλον οτι πιο πολλοι που γραφουν εδω περασαν πρωτα απο αυτες και μετα κατεληξαν στα ξενα ...
Στα 35 μου γαμουσα και 20αρες ελληνιδες(7-8αρια),ομως τα πραγματα εχουν παει προς το χειροτερο τωρα γενικα και πολυ περισσοτερο στην χωρα μας.
Για να κρατησεις λοιπον το ιδιο επιπεδο στις γκομενες(νεαρες καβλιαρες εμφανισιμες) χωρις να χρειαζεται να ξοδευεις τα αντερα σου η λυση ειναι μια : Ανατολικη Ευρωπη παρολο τα μειονεκτηματα της ... ολα τα αλλα απλα ειναι να ειχαμε να λεμε.

Κατέληξαν στα ξένα διότι απέτυχαν στην Ελλάδα, το ακριβές.
 

translation ttbb

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2016
Μηνύματα
19
Κριτικές
1
Like
13
Πόντοι
0
Προς στόκο που δήλωσε ότι το 90 πήγε Κιεβο : Αρα είναι πενηντάρης και ως πενηντάρης έχει το προσωνύμιο "oykas" (χωρις να ειναι στρατηγος στο ουκ) και την λεξη πισωγλέντης στο προφηλ: Τετοια αχρηστα άτομα δεν είναι ούτε για να τους γαργαλάει η γκόμενα το κωλαράκι - θα σου γαμούσα το επαρχιότηκο Ουκρανικό σπίτι, και θα σε έβαζα να φας τον πούτσο σου αλλα έχει χάρη που είμαι στην Ινδονησία τωρα, και δεν μπορώ να δώσω ραντεβού σε καμια Μοσχα ή σε καμιά Οδησό για να να σε δείρω .... (οπως μου έγραψες)

Θα σε γαμήσω λεει στην Ουκρανία: Aσε κανέναν άλλο να μοστράρει που δεν είναι άχρηστος Πενηντάρης "ουκας-πισωγλένης" στο φόρουμ

 

poppop

Μέγας
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
12.196
Κριτικές
13
Like
4.594
Πόντοι
4.765
και αυτο το σλαβοθρεντ δεχεται επιθεση ζηλιας και φθονου,υπαίτιος ο τρελο k που με τις αφηγησεις των κατορθωματων του βαζει φωτιες και προκαλει εφιαλτες στα μυαλα και τις ψυχες των εφησυχασμενων πυρφόρων :rockon: :rockon:
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.997
Πόντοι
2.606
Εδώ η βασική Ουκρανεζα 189 που έχω σε φωτο στην πισίνα του ξενοδοχείου και μπροστά απο τη Μητρόπολη Αθηνών.

j4PLOf.jpg


Lzvdme.jpg


Πριν από εμένα είχε ζαπλουτο Αυστριακό που την είχε γυρίσει σε Παρισια,Βιέννες,Μαϊάμια,Κυανη Ακτή,Λάτιν Αμερικα κτλ κάνοντας πανάκριβα δώρα.
Σιγά μη σου κάτσει τέτοια Ελληνίδα αν δεν είσαι επωνυμος ή μαχαραγιάς.
 
D

dude901123

Επισκέπτης
Ε, τότε τύπε τα σάπια δόντια, τις βρωμερές ανάσες, τα ανύπαρκτα έστω και αγγλικά, το γούστο πουτάνας στο βάψιμο και στα παπούτσια, την εμφανέστατη μέχρι κόκκαλο απόγνωση, φτώχεια και κακομοιριά που είδα σε δυο επαγγελματικά ταξίδια στην Ουκρανία συναναστρεφόμενος ουκρανές ΚΑΝΟΝΙΚΕΣ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΕΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ όχι πουτάνες, μοντέλες ή στριπτιτζούδες σε υποτιθέμενα πολυεθνικό και δευτερευόντως ακαδημαϊκό περιβάλλον εργασίας επί ένα μήνα περίπου, όλα αυτά, ήταν πλάσματα της φαντασίας μου.

Απλώς επειδή διαβάζουν το θρέντ και νορμάλ άνθρωποι, ας έχουν υπόψη τους ότι κάποιοι που πήγαμε εκεί ως επισκέπτες τον παράδεισο που εδώ περιγράφεται ουδέποτε τον συναντήσαμε ... και ας μην ξεκινήσουμε τώρα την παπαρολογία περί βαλκανικών πυραύλων κτλ ... επί πληρωμή σεξ υπάρχει παντού στην ευρώπη και μάλιστα κατά πολύ ποιοτικότερο από εκείνο που μπορεί να προσφέρει μια γκόμενα που πέρα από ένα γεια χαρά στα αγγλικά/γερμανικά/γαλλικά αδυνατεί να σου πει ακόμα και τα στοιχειώδη στο κρεββάτι ...

Φίλε άστο, πήγαινε για ψάρεμα καλύτερα. Το θέμα Ουκρανία δεν το έχεις. Πήγαινε σε άλλο thread
 

poppop

Μέγας
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
12.196
Κριτικές
13
Like
4.594
Πόντοι
4.765
συγκρινομενων με την ελληνίδα συνομήλικη/κοριτσιού της διπλανής πόρτας - είναι οι +10 πόντοι του ύψους τους ...
τύπε ενω το πηγαινες καλα εδω καρφωθηκες,για όλο το ανδρικο δυτικο ημισφαιριο -πλην kman- το βασικο πλεονεκτημα που διατηρουν ακομα  οι ουκρανες- και οι τελευταιες  των ανατολικων και οχι για πολυ ακομα -δεν ειναι οι 10 πόντοι αλλά τα 10- kg
 

centrino

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2008
Μηνύματα
6.210
Like
657
Πόντοι
146
τύπε ενω το πηγαινες καλα εδω καρφωθηκες,για όλο το ανδρικο δυτικο ημισφαιριο -πλην kman- το βασικο πλεονεκτημα που διατηρουν ακομα  οι ουκρανες- και οι τελευταιες  των ανατολικων και οχι για πολυ ακομα -δεν ειναι οι 10 πόντοι αλλά τα 10- kg

Τα σχόλια αναφέρονταν σε συγκεκριμένο ποστ κάμποσες σελίδες πίσω.

Προφανώς και μεσοσταθμικα οι Ουκρανες είναι γονιδιακά ευνοιμενες από πλευράς σωματότυπου. Μιλάμε για χώρα εξαγωγής πουτανων και μοντελων άλλωστε.

Το σχόλιο μου αφορούσε στην άλλη όψη του πράγματος για την οποία κανείς δεν μιλάει παρουσιάζοντας τα πάντα παραδεισένια και τέλεια. Κάτι που εγώ τουλάχιστον σε ένα τυπικό περιβάλλον γραφείου δεν συνάντησα μεταξύ κοριτσιών που δεν αποφάσισαν να κάνουν καριέρα με το μουνι τους.
 

poppop

Μέγας
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
12.196
Κριτικές
13
Like
4.594
Πόντοι
4.765
Τα σχόλια αναφέρονταν σε συγκεκριμένο ποστ κάμποσες σελίδες πίσω.

Προφανώς και μεσοσταθμικα οι Ουκρανες είναι γονιδιακά ευνοιμενες από πλευράς σωματότυπου. Μιλάμε για χώρα εξαγωγής πουτανων και μοντελων άλλωστε.

Το σχόλιο μου αφορούσε στην άλλη όψη του πράγματος για την οποία κανείς δεν μιλάει παρουσιάζοντας τα πάντα παραδεισένια και τέλεια. Κάτι που εγώ τουλάχιστον σε ένα τυπικό περιβάλλον γραφείου δεν συνάντησα μεταξύ κοριτσιών που δεν αποφάσισαν να κάνουν καριέρα με το μουνι τους.
wrong again τύπε,"ευνοημενες" και μονο γιατι η Δύση αργησε να τις φτάσει,γονιδια υπάρχουν και αλλου,το βασικο ατου τους οτι σε ποσοστο +80% ειναι αδυνατες,το ποσοστο αυτο στην Ελλαδα και στη Δυση -με εξαιρεση τη Γαλλια-  ειναι αντίστροφο,το +80% ειναι απο ελαφρά υπέρβαρες εως παχυσαρκες
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.432
Like
7.931
Πόντοι
2.356
wrong again τύπε,"ευνοημενες" και μονο γιατι η Δύση αργησε να τις φτάσει,γονιδια υπάρχουν και αλλου,το βασικο ατου τους οτι σε ποσοστο +80% ειναι αδυνατες,το ποσοστο αυτο στην Ελλαδα και στη Δυση -με εξαιρεση τη Γαλλια-  ειναι αντίστροφο,το +80% ειναι απο ελαφρά υπέρβαρες εως παχυσαρκες
+1
μιλαμε παντα για την πλειοψηφια , αυτο δεν εχουν καταλαβει καποιοι.
τα καλυτερα διαστημικα μουνια τα εχω δει στο Μανχαταν ,οχι στο Κιεβο η στην Πραγα ...
αλλα ηταν η μειοψηφια φυσικα ,ενω αντιθετως στην Α.Ευρωπη η πλειοψηφια των γυναικων ειναι κλασεις ανωτερες απο τις δυτικες χωρες.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom