Νέα

Τί γίνεται με Κίεβο;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα scientist
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.331
Πόντοι
28.786
Εγώ και τζάμπα έχω γαμήσει Κίεβο και με 50 ευρώ και με 100 και με 200 και με 300 και με παραπάνω.Και δείχνω το επίπεδο αντίστοιχα.Υπάρχει διαφορά πώς να το κάνουμε.Αμα αυτή που ζητάει 300 είχε την ίδια εμφάνιση με αυτή που πάει τζάμπα,ποιος θα τη γαμούσε?Απλά οικονομικά.Λίγο κοινή λογική χρειάζεται.Οι γκόμενες μετράνε ξανά και ξανά την αξία του μουνιού τους,πόσα πιάνει στη μουνοαγορά.

Θα τη γαμούσε ο ηλίθιος που δεν ξέρει την αγορά και χρυσοπληρώνει πουτάνες που του πουλάνε τη ψευδαίσθηση της ''γκόμενας'' !!

Και οι ηλίθιοι είναι πολλοί !!! Αν δεν ήταν πολλοί δεν θα υπηρχαν οι πανταχόθεν ''φούσκες'' !!


Πράγματι, Λίγη λογική χρειάζεται !! :grin: :grin: :grin:

 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.331
Πόντοι
28.786
Αυτο με τα λεφτα δεν ισχυει , προχθες πηρα Θεσσαλονικη ψηλη ουκρανη 22αρα απο Κιεβο με 40 ευρω ... ηξερε και ολα τα κλαμπ , Καριμπιαν θα επαιρνε σιγουρα 100 με 150 ευρω με τους πεινασμενους αραβοτουρκους που συχναζουν εκει.

7αρι ηταν , παρομοιο με την εικοσαχρονη μολδαβη που εχω ξαναποσταρει
και την γαμουσα με 15-20 ευρω

Πέστα ρε φίλε !!  :hi: :hi:

Τη καλησπέρα μου !! :hi: :hi:
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.331
Πόντοι
28.786

Συνημμένα

  • colombia-girl-c640.jpg
    colombia-girl-c640.jpg
    39,8 KB · Εμφανίσεις: 25

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.331
Πόντοι
28.786
Συγνώμη  για το off topic !!! :hi: :hi:
 

poutsapali

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2018
Μηνύματα
75
Like
10
Πόντοι
0
Βασικά είναι πάντα το ίδιο.Λέει ο άλλος τι κι αν είμαι χάλια εμφανισιακά,έχω μπυροκοιλιά,καράφλα,τι κι αν είμαι ηλικιωμένος,μπατίρης,για τον πούτσο εντελώς δικαιούμαι να αγαπηθώ,έχω δικαίωμα να γαμήσω και εγώ.
...

Δεν έχω καταλάβει...

Εσύ στο Κίεβο γαμάς γιατί είσαι τζόβενο ή γιατί το φυσάς το μαρούλι;
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.997
Πόντοι
2.606
Σωστο και αυτο λογικο ειναι .
οπως σε ευχαριστω και για την απαντηση σου στο mail .
οπως ειχα πει περασα και καλα με το τριημερο ραντεβου μου των 300 (και οχι το ημερησιο των 100 ) . εβλεπα στο δρομο καποιους που κυκλοφορουσαν με κατι θεομουνα 1,90 που απο μακρια φωναζαν .. παιδια του τα τρωω .επισης tour na επερνα να δω την πολη πιο πολλα θα μου εφευγαν . δεν το συνεχιζω αλλο γιατι ηδη εχει πεσει πολυ βρισιμο και βαν

Αυτή που μου έδειξες στο μέιλ όντως στα 100 τη μέρα πάει το πολύ.Αμα φέρεις από επαρχία μπορεί να έρθει και πιο φτηνά ακόμα και τζάμπα μερικές φορές αλλά αυτό δε λέει τίποτα.
Οι περιποιημένες γκόμενες με τα εντυπωσιακά φορέματα,τις λουσάτες τσάντες,τα τακούνια,αυτές τέλος πάντων που γυρίζουν κεφάλια κοστίζουν ακριβά.Τα πληρώνεις όλα αυτά.Αλλο η καθημερινή γκόμενα από την επαρχία με τα σπορτέξ,τα φτηνά ρούχα,το απλό μαλλί, το φτηνό μέικ απ κτλ,καμία σχέση.
Η μία έχει άρωμα 100 ευρώ η άλλη των 2 ευρώ,έχει τεράστια διαφορά η όλη παρουσία.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.997
Πόντοι
2.606
Αυτο με τα λεφτα δεν ισχυει , προχθες πηρα Θεσσαλονικη ψηλη ουκρανη 22αρα απο Κιεβο με 40 ευρω ... ηξερε και ολα τα κλαμπ , Καριμπιαν θα επαιρνε σιγουρα 100 με 150 ευρω με τους πεινασμενους αραβοτουρκους που συχναζουν εκει.

7αρι ηταν , παρομοιο με την εικοσαχρονη μολδαβη που εχω ξαναποσταρει
και την γαμουσα με 15-20 ευρω

Ισχύει γιατί μένεις εκεί και μπορείς να περιμένεις.Αν δε μένεις εκεί πρέπει να γαμήσεις γρήγορα και δεν μπορείς να περιμένεις ώστε να βρεις καλύτερη προσφορά οπότε υποχρεωτικά πληρώνεις παραπάνω.
Είναι εντελώς φυσικό να συμβαίνει έτσι.Αντί να περιμένεις 3 μέρες να βρεις μια φτηνή στα 50 ευρώ έχοντας πληρώσει 150 ευρώ στο διαμέρισμα γαμάς μία τη μέρα πληρώνοντας 100 ευρώ και 50 ευρώ στο διαμέρισμα.Ουσιαστικά έρχεται πιο οικονομικά,όταν χάνεις χρόνο αυξάνεται το έξοδο.
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.757
Κριτικές
1
Like
9.943
Πόντοι
2.356
Βασικά είναι πάντα το ίδιο.Λέει ο άλλος τι κι αν είμαι χάλια εμφανισιακά,έχω μπυροκοιλιά,καράφλα,τι κι αν είμαι ηλικιωμένος,μπατίρης,για τον πούτσο εντελώς δικαιούμαι να αγαπηθώ,έχω δικαίωμα να γαμήσω και εγώ.
Λάθος ψωλέα.Γιατί να γαμήσεις?Ποιος σου δίνει αυτό το δικαίωμα?Είναι δυνατόν να γαμήσεις στερούμενος προσόντων?Οχι βέβαια

Το πρόβλημα έγκειται στο πως έχει μεγαλώσει ο μέσος νεοέλληνας και ότι από το στενό του περιβάλλον δεν του ασκείται ποτέ κριτική,παρά μόνο χαϊδεμα και ότι για όλα φταίνε οι άλλοι.

Στη δύση όσο και στο Σλαβικό κόσμο,άμα είσαι Beta ή στόκος,η σφαλιάρα πέφτει σύννεφο.
Π.χ. αν είσαι στόκος στο σχολείο:γονείς-δάσκαλοι-συγγενείς,σου προτείνουν αμέσως να μάθεις μια τέχνη.
Αντίθετα στην Ελλάδα,σου προτείνουν να πας στη Βουλγαρία να γίνεις γιατρός.
Είμαστε χαϊδεμένοι και μαλθακοί..

Επίσης οι ελληνίδες μπορεί να χυλοπιτιάσουν κάποιον,αλλά έχουν τακτ,δεν επιδιώκουν να χορέψουν πάνω από το νεκρό κουφάρι σου.
Μια δυτική ή μια Σλάβα,ειδικά αν της την βγεις με κόκκινο, μπορεί να επιδιώξει να σε ξεφτιλίσσει,να σε ακυρώσει τελείως σαν άντρα.

Για αυτό έχω πει πολλές φορές,ότι ο επίδοξος πορνοτουρίστας πρέπει να βγαίνει στην πιάτσα προετοιμασμένος και έχοντας βελτιώσει όσες περισσότερες πτυχές του μπορεί.

Έξω η χυλόπιτα μπορεί να πονέσει πολύ άσχημα,δεν είναι το κλασσικό ελλεηνίδικο κλάσιμο..
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.432
Like
7.931
Πόντοι
2.356
Στη δύση όσο και στο Σλαβικό κόσμο,άμα είσαι Beta ή στόκος,η σφαλιάρα πέφτει σύννεφο.
Π.χ. αν είσαι στόκος στο σχολείο:γονείς-δάσκαλοι-συγγενείς,σου προτείνουν αμέσως να μάθεις μια τέχνη.
Αντίθετα στην Ελλάδα,σου προτείνουν να πας στη Βουλγαρία να γίνεις γιατρός.
και Ρουμανια απειροι ,παλιοτερα πριν ανοιξει η α.ευρωπη κατα χιλιαδες Ιταλια.
αποφοιτοι λυκειου του 12 ... ολοι βεβαια εκατσαν πανω απο δεκαετια για να τα μαθουν καλυτερα.
 

Jimmy Jim

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2014
Μηνύματα
3.385
Like
121
Πόντοι
16
Δεν ασχολούμαι με χαζα αγόρια: Επαναλαμβάνω: Απο τα ποστ σου φαίνετε ότι είσαι καθυστερημένο και βλαμένο
 

το σκατό στην κάλτσα σου θα σου πάει αν δεις από κοντά τον χάρη, γι' αυτό πρόσεχε γενικά τι λες
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.997
Πόντοι
2.606
Το πρόβλημα έγκειται στο πως έχει μεγαλώσει ο μέσος νεοέλληνας και ότι από το στενό του περιβάλλον δεν του ασκείται ποτέ κριτική,παρά μόνο χαϊδεμα και ότι για όλα φταίνε οι άλλοι.

Στη δύση όσο και στο Σλαβικό κόσμο,άμα είσαι Beta ή στόκος,η σφαλιάρα πέφτει σύννεφο.
Π.χ. αν είσαι στόκος στο σχολείο:γονείς-δάσκαλοι-συγγενείς,σου προτείνουν αμέσως να μάθεις μια τέχνη.
Αντίθετα στην Ελλάδα,σου προτείνουν να πας στη Βουλγαρία να γίνεις γιατρός.
Είμαστε χαϊδεμένοι και μαλθακοί..

Επίσης οι ελληνίδες μπορεί να χυλοπιτιάσουν κάποιον,αλλά έχουν τακτ,δεν επιδιώκουν να χορέψουν πάνω από το νεκρό κουφάρι σου.
Μια δυτική ή μια Σλάβα,ειδικά αν της την βγεις με κόκκινο, μπορεί να επιδιώξει να σε ξεφτιλίσσει,να σε ακυρώσει τελείως σαν άντρα.

Για αυτό έχω πει πολλές φορές,ότι ο επίδοξος πορνοτουρίστας πρέπει να βγαίνει στην πιάτσα προετοιμασμένος και έχοντας βελτιώσει όσες περισσότερες πτυχές του μπορεί.

Έξω η χυλόπιτα μπορεί να πονέσει πολύ άσχημα,δεν είναι το κλασσικό ελλεηνίδικο κλάσιμο..

Αυτό που περιγράφεις είναι η φυσική καθίζηση της μέσης τάξης στην Ελλάδα που για τους ιθαγενείς είναι ανεξηγητη όπως και η κρίση.Δεν υπάρχει καμιά αυτοκριτική.
Έτσι και ο άλλος σου λέει δε θα ξεσκιστώ στη δουλειά για να βγάλω παραδακι να γαμησω,ούτε θα λιώσω στα γυμναστήρια,ούτε θα ανεβάσω στάτους,ούτε θα στρωθώ να μάθω ρωσικά κτλ.Παραμυθι μόνο.Αρκεί το παραμύθι και ο σανός και οι γκομενες θα πέσουν.Μετά λέει είχα αυταπάτες,μας γαμησαν οι Τούρκοι,οι Άραβες,τα αμερικανακια κτλ.
 

DR_LOVE

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.519
Like
1.890
Πόντοι
216
Αυτό που περιγράφεις είναι η φυσική καθίζηση της μέσης τάξης στην Ελλάδα που για τους ιθαγενείς είναι ανεξηγητη όπως και η κρίση.Δεν υπάρχει καμιά αυτοκριτική.
Έτσι και ο άλλος σου λέει δε θα ξεσκιστώ στη δουλειά για να βγάλω παραδακι να γαμησω,ούτε θα λιώσω στα γυμναστήρια,ούτε θα ανεβάσω στάτους,ούτε θα στρωθώ να μάθω ρωσικά κτλ.Παραμυθι μόνο.Αρκεί το παραμύθι και ο σανός και οι γκομενες θα πέσουν.Μετά λέει είχα αυταπάτες,μας γαμησαν οι Τούρκοι,οι Άραβες,τα αμερικανακια κτλ.

Δεν ξέρω αν είναι τακτ αυτο που έχουν οι Ελληνίδες - ανωτερότητα δηλαδή- ΠΑΠΑΡΙΑ.Εγω πιστευω απλά έχουν άπειρες καλες επιλογές οπότε δεν πολυσκάνε με σένα! Κλαίνε κανα δυο μέρες αλλα μετά σε γράφουν και προχωρούν παρακάτω. Τα πάντα στην κοινωνία τα καθοδηγεί ο Νόμος της Προσφοράς και της ζήτησης. Και στην περίπτωση του ερωτα το ίδιο!!

Πρέπει να αποδεχτείτε πως η μέση Ελληνίδα έχει τουλάχιστον τις 5πλασιες επιλογές σε αξιόλογους άντρες - καλα παιδια απο την μέση Ουκρανέζα. Μιλάω για σχέση όχι για πήδημα..Αυτή είναι η προσφορά και η ζήτηση το 2018. Οπότε αυτό διαμορφώνει και τον χαρακτήρα αντίστοιχα. Γιατί να χολοσκάσει μια Ελληνίδα (σχετικά καλής εμφάνισης) όταν με ελάχιστο κόπο η ζήτηση καλών παιδιών είναι μεγάλη για αυτή?
Η επαλήθευση του Νόμου της Προσφοράς και της ζήτησης είναι ενδεικτικά στην Πολωνια. Παλία με τους λίγους ξενους εκεί κάναμε πάρτυ!! Όταν άρχισαν να σκάνε μιλλιούνια οι ξένοι και οι τουρίστες -που δεν πηδάνε μόνο αλλά τις παντρεύονται κίολλας-και οι γκόμενες 10πλασιάν τις επιλογές τους τελείωσε το παιχνίδι.

Εγω βλέπω Ουκρανέζες που παρόλο που έχουμε χωρίσει σχεδον 3 χρόνια πάλι παλεύουν να κάνουμε κονέ μαζί. Όχι γιατί είμαι κάτι ιδιαίτερο απλά γιατι το 90% που γνωρίζουν εκεί της πηδάνε απλά - τις βλέπουν καθαρά σαν πούτσο οπότε οι πιθανότητες να γνωρίσουν ένα καλό σχετικά παιδί (αυτό που ψεύτικα τους πούλησα δηλαδή για να πηδήξω και εγω) ειναι πολύ μικρές (νόμος της προσφοράς και της ζήτησης). Η ελληνιδα θα βρεί άπειρα καλά παιδια που θα σφάζονται για αυτή και θα δείχνουν τον καλύτερο εαυτό τους για πάρτυ της!!! Αυτη ειναι η πραγματικότητα.

Αν πέφταν οι επιλογές των Ελληνίδων θα άλλαζε και ο χαρακτήρας τους - είπαμε ο ΝΟΜΟΣ..Αλλά δεν πρόκειται να γίνει γιατί οι Έλληνες αν και καλά παιδία με ποιότητα  ειναι πολύ πεινασμένοι και οι απόλυτοι πυρφόροι (λίγη αξιοπρέπεια) οπότε δεν υπάρχει σωτηρία - φαύλος κύκλος!!
 

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36
Δεν ξέρω αν είναι τακτ αυτο που έχουν οι Ελληνίδες - ανωτερότητα δηλαδή- ΠΑΠΑΡΙΑ.Εγω πιστευω απλά έχουν άπειρες καλες επιλογές οπότε δεν πολυσκάνε με σένα! Κλαίνε κανα δυο μέρες αλλα μετά σε γράφουν και προχωρούν παρακάτω. Τα πάντα στην κοινωνία τα καθοδηγεί ο Νόμος της Προσφοράς και της ζήτησης. Και στην περίπτωση του ερωτα το ίδιο!!

Πρέπει να αποδεχτείτε πως η μέση Ελληνίδα έχει τουλάχιστον τις 5πλασιες επιλογές σε αξιόλογους άντρες - καλα παιδια απο την μέση Ουκρανέζα. Μιλάω για σχέση όχι για πήδημα..Αυτή είναι η προσφορά και η ζήτηση το 2018. Οπότε αυτό διαμορφώνει και τον χαρακτήρα αντίστοιχα. Γιατί να χολοσκάσει μια Ελληνίδα (σχετικά καλής εμφάνισης) όταν με ελάχιστο κόπο η ζήτηση καλών παιδιών είναι μεγάλη για αυτή?
Η επαλήθευση του Νόμου της Προσφοράς και της ζήτησης είναι ενδεικτικά στην Πολωνια. Παλία με τους λίγους ξενους εκεί κάναμε πάρτυ!! Όταν άρχισαν να σκάνε μιλλιούνια οι ξένοι και οι τουρίστες -που δεν πηδάνε μόνο αλλά τις παντρεύονται κίολλας-και οι γκόμενες 10πλασιάν τις επιλογές τους τελείωσε το παιχνίδι.

Εγω βλέπω Ουκρανέζες που παρόλο που έχουμε χωρίσει σχεδον 3 χρόνια πάλι παλεύουν να κάνουμε κονέ μαζί. Όχι γιατί είμαι κάτι ιδιαίτερο απλά γιατι το 90% που γνωρίζουν εκεί της πηδάνε απλά - τις βλέπουν καθαρά σαν πούτσο οπότε οι πιθανότητες να γνωρίσουν ένα καλό σχετικά παιδί (αυτό που ψεύτικα τους πούλησα δηλαδή για να πηδήξω και εγω) ειναι πολύ μικρές (νόμος της προσφοράς και της ζήτησης). Η ελληνιδα θα βρεί άπειρα καλά παιδια που θα σφάζονται για αυτή και θα δείχνουν τον καλύτερο εαυτό τους για πάρτυ της!!! Αυτη ειναι η πραγματικότητα.

Αν πέφταν οι επιλογές των Ελληνίδων θα άλλαζε και ο χαρακτήρας τους - είπαμε ο ΝΟΜΟΣ..Αλλά δεν πρόκειται να γίνει γιατί οι Έλληνες αν και καλά παιδία με ποιότητα  ειναι πολύ πεινασμένοι και οι απόλυτοι πυρφόροι (λίγη αξιοπρέπεια) οπότε δεν υπάρχει σωτηρία - φαύλος κύκλος!!
Αυτό το χειμώνα ασχολήθηκα αρκετά με Ελληνίδες όσο δεν έλλειπα και τα έγραφα μάλιστα στο φόρουμ!  Το χαρακτηριστικό της Ελλεινίδας είναι πως ΚΑΠΝΙΖΟΥΝ,ΤΡΩΝΕ ΑΜΕΤΡΑ,ΔΕΝ ΓΥΜΝΑΖΟΝΤΑΙ!!!
Ακόμα και κάποιες των νέων γενεών που βλέπονται είναι προσωρινό... Οι πιτσιρίκες που είχαμε στη παρέα το χειμώνα είχαν όλα τα στραβά! Προσωπικώς δεν έφαγα από επιλογή μου και είχα γράψει για το σπίτι ...αχούρι με μισοτελειωμένα φαγητά μηνών ενώ η μικρή  έξω στα μάτια του κόσμου φαντάζει ως κάτι ...άπιαστο! Και μέσα στο μεθύσι της μου έλεγε "θέλω σοβαρή σχέση" "Είσαι καλό παιδί?"...
Το χειρότερο των Ελλεινίδων είναι οτι ΔΕΝ έχουν καύλες!!!! Και αυτό εξηγείται..
Καυλες σε μια γυναίκα δημιουργεί η έντονη γυμναστική, η σωστή διατροφή ενώ αντίθετα το κάπνισμα και το πολύ φαί τις διώχνει..
Το θέμα του ευκολου γαμησιού που ψαχνουμε όλοι εδώ στο Κίεβο και στην ανατολική ευρώπη δεν έχει να κάνει μόνο με το τι θέλουμε εμείς οι άντρες αλλά τι ζουστάρουν και οι γυναίκες της κάθε χώρας!
Το βασικότερο είναι ο ΜΕΣΟΣ ΟΡΟΣ ΑΝΔΡΩΝ που θα μπούνε μέσα της στο τέλος της χρονιάς! Αλλιώς θα "μοιράσει τη πίτα" η νορμάλ Ελληνίδα, αλλιώς η νορμάλ Ρωσίδα, αλλιώς η νορμάλ Ουκρανίδα, Τσέχα, Πολωνέζα(εκεί πριν το δυτικό κάψιμο ήταν πανηγύρι του μουνιού) ! Οι ευκαιρίες που θα πάρουν οι Έλληνες απο τα .. παχύσαρκα φουγάρα  θα είναι πολύ λιγότερες απο τις ρωσιδούλες που είναι συνεχώς στα μπαλέτα και τα γυμναστήρια!
 

pilofori

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9.377
Κριτικές
19
Like
9.751
Πόντοι
9.095
να ρωτησω!κανα τικετ για τελικο τσου λου να συνδυασουμε αγωνα με πορνοτουρισμο πως θα γινει? μερσι
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.757
Κριτικές
1
Like
9.943
Πόντοι
2.356
Δεν ξέρω αν είναι τακτ αυτο που έχουν οι Ελληνίδες - ανωτερότητα δηλαδή- ΠΑΠΑΡΙΑ.Εγω πιστευω απλά έχουν άπειρες καλες επιλογές οπότε δεν πολυσκάνε με σένα!

Δεν εγραψα αυτο ρε δόκτορα :grin:
Φυσικα και αυτο περί προσφορας/ζητησης ισχυει,αλλά εγω μιλαω για το φλερτ/προσεγγιση.

Εχω διαβασει απειρες φορες για το ποσο δεκτικες και ευγενικες ειναι καποιες ξενες και μαλιστα μουναρες στο φλερτ.
Ισχυει,αλλά μόνο σε πρωτο χρόνο..
Αν καποιος beta παει να το παιξει σε μουναρα δυτικη ή Σλαβα alpha male,ενω αντικειμενα δεν ειναι,παιζει να φαει κάζο που θα θυμαται για καιρο..

Φυσικα δεν εχει η ελληνιδα τακτ λογω ανωτεροτητας :grin: Ποια ανωτεροτήα αλλωστε;
Αφου ειναι οι αδερφες μας,οι ξαδερφες μας...
Μεγαλωμενες σαν οι καλυτερότερες του κοσμου.
Μοσχαναθρεμενες..

Θα σε χυλοπιτιασει ξυνιζοντας,θα σηκωσει τη μυτη,θα σταματησει να σου μιλαει..

Δε θα σου κανει αναλυτικη λιστα με τους 10 λογους για τους οποιους θα προτιμουσε να βαλει στο μουνι της εναν κακτο παρά το καυλί σου :grin:

Θα σου πω το άλλο..
Πες σε μια ελληνιδα οτι εισαι 38 και μενεις ακομη με τη μανα σου.
Μαλλον θα σε θεωρησει loser,αλλά θα σου πει κάτι σε φαση:"Καταραμένη κριση και εμενα πολλοι φιλοι μου γυρισαν στο πατρικο τους"
Θα στο πει κι ας μην το πιστευει.

Μετά πηγαινε και πες το ίδιο σε μια καλή Σλάβα ή δυτική.
Σου εγγυώμαι οτι θα φας το γλέντι της ζωης σου που σαν μαμάκιας beta τολμησες να φανταστεις οτι θα κανει κατι μαζί σου.


 

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36
Μετά πηγαινε και πες το ίδιο σε μια καλή Σλάβα ή δυτική.
Υπάρχει πρακτική δυσκολία στο να συμβεί κάτι τέτοιο...
Που θα τη βρεις τη Σλάβα ή τη Δυτική για να της το πεις?
-Στην Ελλάδα ο Τουρισμός  είναι ελάχιστος (δεν μιλάμε για τις all inclusive μάζες της Κουντουρά που πολύ περήφανα φέρνει και δεν τους βλέπει κανένας)  ....
-Ταξίδια κάνουν λίγοι πλέον και οι συναναστροφές τους με γκομενάκια ελαχιστες!

*Όσοι μένετε εξωτερικό λογικό είναι οτι μένετε χωρίς γονείς..
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.757
Κριτικές
1
Like
9.943
Πόντοι
2.356
Υπάρχει πρακτική δυσκολία στο να συμβεί κάτι τέτοιο...
Που θα τη βρεις τη Σλάβα ή τη Δυτική για να της το πεις?
-Στην Ελλάδα ο Τουρισμός  είναι ελάχιστος (δεν μιλάμε για τις all inclusive μάζες της Κουντουρά που πολύ περήφανα φέρνει και δεν τους βλέπει κανένας)  ....
-Ταξίδια κάνουν λίγοι πλέον και οι συναναστροφές τους με γκομενάκια ελαχιστες!

*Όσοι μένετε εξωτερικό λογικό είναι οτι μένετε χωρίς γονείς..

Περισσοτερο αναφερομαι σε τυχόν πορνοτουριστες που με τιποτα δεν πρεπει να ερθουν απροετοιμαστοι,υπεροπτες,κ.λ.π.
Για μενα δυτικες και Σλαβες, αν χρειαστει,ειναι πολυ πιο σκληρες απο τις ελληνιδες.

Οσο για τουριστριες..
Οι Αθηνέζοι Πλάκα,Μοναστηράκι.
Οι βόρειοι Χαλκιδικη,Παραλία Κατερινης.
Καποιοι τυχεροι,αν πετυχουν τιποτα ξεμαντρωτες σε νησια

Οι υπολοιποι διαβασμα τα thread και μετά RyanAir

Δηλαδη αν δεν ταξιδεψουμε για τα μουνιά,γιατί αξιζει να ταξιδεψουμε;

Για το μουσειο του Λουβρου ή για τον οσφπ;  :rolleyes:

Στα αρκίντια μας ο mainstream τουρισμος,
ζητω τα ροζ σλαβικα μουνάκια :grin:

Αρχηγέ συνεχισε να μας δειχνεις το δρομο  :rockon:


 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom