Νέα

Τι ετοιμάζουν για τους ελεύθερους επαγγελματίες - ΦΟΡΟΙ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tellystalone6969
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 80K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

skatastamoutratous

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1.052
Like
1.726
Πόντοι
216
41% με 2.300.000 ψήφους.

Στην πορεία , ΟΛΟΙ ΕΙΧΑΝ ΨΗΦΙΣΕΙ ΝΔ.
Όχι παλιά , ΤΩΡΑ , στις τελευταίες. Μέχρι και πολλοί ψηφοφόροι Μπακογιάννη στο Δήμο ήταν .

ΤΩΡΑ ΤΟΥΣ ΑΦΑΝΙΖΕΙ ΟΜΩΣ.
Αφανίζει χαλαρά μισό εκατομμύριο επαγγελματίες.
Πόσοι ψήφοι είναι αυτοί ;;;;;

ΕΥΚΟΛΑ ΓΥΡΙΖΕΙ .... ΕΔΩ ΕΙΜΑΣΤΕ ........

Άσε που αν κλείσουν 250.000 ΠΟΥ ΘΑ ΚΛΕΙΣΟΥΝ ..... θα δουμε τι ψάρια θα πιάνει ο .... ΕΦΚΑ !
Δεν γυρίζει... θα του κοστίσει ίσως 3-4 μονάδες αλλά κλάιν μαιν την στιγμή που έχει τέτοια διαφορά και παίζει μόνος του μπάλλα...Τι δεν καταλαβαίνεις ?

Για τον ΕΦΚΑ και γενικά τα έσοδα συμφωνώ και το έχω γράψει κι εγώ σελίδες πριν. Θα εισπράξουν κάποια λεφτά λόγω αιφνιδιασμού το 2024 αλλά τα λουκέτα θα είναι πολλά και μακροπρόθεσμα θα έρθουν πάλι στα ίδια...Θα έχουν καταστρέψει πολλούς όμως στο ενδιάμεσο...
 

Παραλιώτης

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.181
Κριτικές
10
Like
5.606
Πόντοι
2.816
Έμαθα τι παίζει με τον τύπο @Παραλιώτης.
Ο τύπος παραλιώτησ λέει τι μισή αλήθεια για τα εισοδήματά του. Σίγουρα κόβει εισητήριο για ξαπλώστρα ομπρέλα στους λουόμενους με τρυπημένο μπλοκάκι ή ταμειακή και αυτά δεν κρύβονται. Αν δεν έχει κάνει αγορές στην αρχή της σεζόν σε νέο εξοπλισμό πέφτει πέλεκυς του κράτους στις αποδοχές του.
Όμως από δω και πέρα ξεκινάνε τα ωραία :rockon:
Ο τύπος παραλιώτης τσιμπάει τιπς κάθε μερα από μικροπωλητές και πλανόδιους ή μασέρ στη παραλία που πουλάνε μπύρες αναψυκτικά ή κάνουν μασάζ ή τατου χένα. 1-5€ για κάθε κεφάλι στο πόστο του.
Επίσης αν ελευθερωθεί νωρίς μια ξαπλώστρα μπορεί να βάλει στη ζούλα κάποιο άλλο τουριστάκι παρουσιάζοντας το κομμένο εισητήριο του προηγούμενου.
Δική μου φιλική συμβουλή είναι να πάρει ένα μπλοκάκι ατρύπητο ή να του το φτιάξουν ωραίο σε ένα τυπογραφείο για να κόβει νομιμοφανή εισητήρια στις ώρες τις δύσκολες μετά τις 16:30 που δεν παίζει με τίποτα να κάνει έλεγχο η εφορία.
Καλοφάγοτα στο μαιαμι με μοντέλα φίλε Παραλιώτη :hi:
Κοντά ήσουν τύπε...
Αλλά το παραλιώτης βγήκε από τις πολλές ώρες που παίρνω σε παραλίες με τα γιοτ μου
 
OP
OP
tellystalone6969

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.714
Like
17.858
Πόντοι
3.656
Μην εισαι και τοσο σιγουρος. Μ ενα διαλυμενο ΣΥΡΙΖΑ κι ενα ΠΑΣΟΚ στο 14 με 15% ο Μητσοτακης θα βγαινει με αυτοδυναμια για καμποσα χρονια.
Εχεις σκεφτει να μεταναστευεις ?
Σίγουρος δεν είμαι για τιποτε σε αυτό το μπουρδέλο , εκτός από 3 πράγματα που τα θεωρώ πιο σίγουρα από το νόμο της βαρύτητας και το ότι 1+1 κάνουν 2

1)Κάθε πέρσι και καλύτερα θα είναι . ΚΑΘΕ ΕΠΟΜΕΝΗ ΧΡΟΝΙΑ ΘΑ ΓΑΜΙΕΤΑΙ ΤΟ ΣΥΜΠΑΝ ΕΔΩ ΟΛΟ ΚΑΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ.
2)Οι ηλίθιοι στους έλληνες είναι τεράστιο ποσοστό . Πάνω από 55% . Μελέτησε και τσίπολα ΒΑΣΙΚΟΙ ΝΟΜΟΙ ΗΛΙΘΙΟΤΗΤΟΣ.
3)Τα πάντα θυσιάζονται για τους δημοσίους υπαλλήλους. ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΜΩΣ.

Προσωπικά .... λόγω ανήλικων παιδιών δεν σκέφτομαι μετανάστευση μόνος μου . Και οικογενειακώς δεν μου αρέσει .


Σκέφτομαι πολλά άλλα όμως.

-Να πουλήσω όλα τα ακίνητα
-Μετά το παραπάνω να το παίζω άεργος
-Να πάω έξω να τρώω έτοιμα
-Να βγάλω τα λεφτά έξω .... και να το παίζω επιδοματάκιας παράσιτο εδώ, αφού είναι πολιτικά ορθή καρριέρα ........
 
OP
OP
tellystalone6969

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.714
Like
17.858
Πόντοι
3.656
Δεν γυρίζει... θα του κοστίσει ίσως 3-4 μονάδες αλλά κλάιν μαιν την στιγμή που έχει τέτοια διαφορά και παίζει μόνος του μπάλλα...Τι δεν καταλαβαίνεις ?

Για τον ΕΦΚΑ και γενικά τα έσοδα συμφωνώ και το έχω γράψει κι εγώ σελίδες πριν. Θα εισπράξουν κάποια λεφτά λόγω αιφνιδιασμού το 2024 αλλά τα λουκέτα θα είναι πολλά και μακροπρόθεσμα θα έρθουν πάλι στα ίδια...Θα έχουν καταστρέψει πολλούς όμως στο ενδιάμεσο...


Γιατί μόνο 3% με 4% ;;;

Αν θιγούν 500.000 επαγγελματίες που οδηγούνται είτε σε κλείσιμο είτε σε ΠΕΙΝΑ .... πόσες ψήφοι είναι ;;;

Είτε αποχή πάνε .... είτε ψηφίσουν κάτι άλλο ... αλλάζουν συσχετισμούς ........

Αν κινητοποιήσουν και κάποιες εκατοντάδες χιλιάδες από τα 4.600.000 που δεν ψήφισαν .... αλλάζουν πολύ !
 

Παραλιώτης

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.181
Κριτικές
10
Like
5.606
Πόντοι
2.816
  • Like
Αντιδράσεις: barock

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.565
Κριτικές
2
Like
5.971
Πόντοι
2.356
Τύπε μου, μετά τον όλεθρο και την καταστροφή που σπέρνετε να σημειώσω εδώ πως έχω αρκετούς καλούς φίλους που ασχολούνται με εμπόριο και λιανική. Ειδικά ένας αδελφικός φίλος μου λέει χαρακτηριστικά πως από τα 4 χρόνια κυβέρνησης Κυριάκου, τα 2 ΕΧΟΥΝ ΠΑΕΙ ΤΡΕΝΟ, από ρεκόρ σε ρεκόρ.
Και αυτό ισχύει. Και σε μένα μου το λένε όλοι. Και τα eshop πάνε τρένο. Ισχύει.
 
  • Like
Αντιδράσεις: barock

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.565
Κριτικές
2
Like
5.971
Πόντοι
2.356
@antisthenis τι θα γίνει με αυτό τον πανιβλακα;


Πέρασε και στην οικογενειακή ευθύνη πλέον...
Ε αυτός μιλάει με έντονο συναισθηματισμό. Δεν έχουν απόλυτη λογική τα όσα λεει. Φυσικά το νομοσχέδιο είναι άθλιο αλλά και ο τρόπος που ο εκφράζεται ώρες ώρες ο Τέλλυ Σταλόνε ή πως στο καλό λέγεται αυτός δεν προσδίδει σε πολιτισμένο άνθρωπο.
 
OP
OP
tellystalone6969

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.714
Like
17.858
Πόντοι
3.656
Ε αυτός μιλάει με έντονο συναισθηματισμό. Δεν έχουν απόλυτη λογική τα όσα λεει. Φυσικά το νομοσχέδιο είναι άθλιο αλλά και ο τρόπος που ο εκφράζεται ώρες ώρες ο Τέλλυ Σταλόνε ή πως στο καλό λέγεται αυτός δεν προσδίδει σε πολιτισμένο άνθρωπο.


Σε ποιό πολιτισμό αναφέρεσαι τύπε ;
Υπάρχουν έστω λίγοι επαγγελματίες που δεν βγάζουν τον κατώτατο που λέει η κυβέρνηση ;;;
Δεν είναι κάποιες χιλιάδες ;;;;;;

ΔΕΝ ΘΑ ΥΠΟΦΕΡΟΥΝ ΟΙ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΕΣ ΤΟΥΣ ;;;;

Και αυτό το επικροτούν κάποια σκουλήκια ;;;

Τι θες ; Να τα λυπηθώ ;;;;

Αν έλεγαν ότι ΘΑ ΞΕΣΚΙΣΟΥΝ ΤΟΥΣ ΦΟΡΟΦΥΓΑΔΕΣ .... ήμουν μαζί τους.
Οι ΤΕΡΑΣΤΙΟΙ ΦΟΡΟΦΥΓΑΔΕΣ , κρύβονται λες σε αυτούς που δηλώνουν κάτω από 15 χιλιάρικα ;;;

ή σε αυτούς που δηλώνουν 20 ως 100 ;;;;;

Για πες μου την εκτίμησή σου.
 

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.565
Κριτικές
2
Like
5.971
Πόντοι
2.356
Σε ποιό πολιτισμό αναφέρεσαι τύπε ;
Υπάρχουν έστω λίγοι επαγγελματίες που δεν βγάζουν τον κατώτατο που λέει η κυβέρνηση ;;;
Δεν είναι κάποιες χιλιάδες ;;;;;;

ΔΕΝ ΘΑ ΥΠΟΦΕΡΟΥΝ ΟΙ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΕΣ ΤΟΥΣ ;;;;

Και αυτό το επικροτούν κάποια σκουλήκια ;;;

Τι θες ; Να τα λυπηθώ ;;;;

Αν έλεγαν ότι ΘΑ ΞΕΣΚΙΣΟΥΝ ΤΟΥΣ ΦΟΡΟΦΥΓΑΔΕΣ .... ήμουν μαζί τους.
Οι ΤΕΡΑΣΤΙΟΙ ΦΟΡΟΦΥΓΑΔΕΣ , κρύβονται λες σε αυτούς που δηλώνουν κάτω από 15 χιλιάρικα ;;;

ή σε αυτούς που δηλώνουν 20 ως 100 ;;;;;

Για πες μου την εκτίμησή σου.
Ένα πράγμα θα σου πω:

ΨΗΦΙΖΩ ΘΑΝΟ ΤΖΗΜΕΡΟ ΑΠΟ ΤΟ 2012.

Πιστεύω να σε κάλυψα. Και όταν το έλεγα σε ελευθερους επαγγελματίες με φτύνανε στη μάπα. Ε καλά να πάθουν τωρα. Ας κάτσουν με τον σοσιαλιστη Μητσοτάκη που μοιράζει την φτωχεια.
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
23.603
Κριτικές
8
Like
33.152
Πόντοι
6.536
Ένα πράγμα θα σου πω:

ΨΗΦΙΖΩ ΘΑΝΟ ΤΖΗΜΕΡΟ ΑΠΟ ΤΟ 2012.

Πιστεύω να σε κάλυψα. Και όταν το έλεγα σε ελευθερους επαγγελματίες με φτύνανε στη μάπα. Ε καλά να πάθουν τωρα. Ας κάτσουν με τον σοσιαλιστη Μητσοτάκη που μοιράζει την φτωχεια.
Περίμενε να βγάλεις άκρη με τον δυσμορφικό.

:confused:
 

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.565
Κριτικές
2
Like
5.971
Πόντοι
2.356
Περίμενε να βγάλεις άκρη με τον δυσμορφικό.

:confused:
Μια χαρά είναι ο Τζήμερος αν εννοείς αυτόν (αλλά εσυ εννοεις τον Τέλλλυ μάλλον δυσμορφικο) απλά στην Ελλάδα ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΑΘΟΥΝ οι ελευθευεροι επαγγελματίες που στηριζουν Μητσοτάκη. Καλά τους κάνει ο Κωστής Χατζηδάκης. Αυτά αξίζουν. Σοσιαλισμό
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
23.603
Κριτικές
8
Like
33.152
Πόντοι
6.536
Μια χαρά είναι ο Τζήμερος αν εννοείς αυτόν (αλλά εσυ εννοεις τον Τέλλλυ μάλλον δυσμορφικο) απλά στην Ελλάδα ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΑΘΟΥΝ οι ελευθευεροι επαγγελματίες που στηριζουν Μητσοτάκη. Καλά τους κάνει ο Κωστής Χατζηδάκης. Αυτά αξίζουν. Σοσιαλισμό
Του κάνει πολύ υπομονετικά, μαθήματα ο Νιπλης αλλά που να χαμπαριάσει.

:confused:
 
OP
OP
tellystalone6969

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.714
Like
17.858
Πόντοι
3.656
Ένα πράγμα θα σου πω:

ΨΗΦΙΖΩ ΘΑΝΟ ΤΖΗΜΕΡΟ ΑΠΟ ΤΟ 2012.

Πιστεύω να σε κάλυψα. Και όταν το έλεγα σε ελευθερους επαγγελματίες με φτύνανε στη μάπα. Ε καλά να πάθουν τωρα. Ας κάτσουν με τον σοσιαλιστη Μητσοτάκη που μοιράζει την φτωχεια.
Εγώ δεν σου ζήτησα να πεις τι ψηφίζεις ή να απολογηθείς για κάτι .
Απλά μην ψαρώνεις από τα καθίκια του κερατά ..... τους ρίχνω δολώματα και τσιμπάνε.
Η αλήθεια είναι ότι τέτοια καθίκια δεν βρίσκεις πουθενά αλλού.
Είναι σημαδεμένα ναυάγια που δεν βγαίνουν έξω ποτέ, γιατί τους σιχαίνονται και οι πέτρες
και βγάζουν τη σκατοψυχία τους εδώ , μόνο ιντερνετική ζωή έχουν .
Βοθρολύμματα.

Τώρα το παίζουν ευαίσθητοι σε κατάρες. Μπορούν να το παίξουν οτιδήποτε, για να δικαιολογήσουν το μίσος τους για όλους.
Δεν ισχύει τίποτε. Μόνο σκατόψυχοι είναι . Όλα τα άλλα είναι παραμύθια.


Στο θέμα μας τώρα. Αυτοί που τους ψήφισαν , ναι , συμφωνώ . Κακό ψόθο. Δεν την πληρώνουν όμως μόνο αυτοί .
Την πληρώνουν όλοι . Για τους άλλους είναι κρίμα.

Και αυτοί που τους ψήφισαν πάντως, έμαθαν . Με πολύ σκληρό τρόπο .
Σαν τα παιδιά που τους έλεγες να μην πιάσουν την πυρωμένη κατσαρόλα. Με το ζεματιστό γάλα. Και δεν σε πίστευαν .
Την έπιασαν και το λούστηκαν .


Οι συνέπειες είναι αποτρόπαιες. Το θέαμα θλιβερό και τραγικό.
Η χώρα, οι κοινωνία , οικογένειες , θα αφανιστούν .
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.523
Like
72.894
Πόντοι
12.756
Εγώ δεν σου ζήτησα να πεις τι ψηφίζεις ή να απολογηθείς για κάτι .
Απλά μην ψαρώνεις από τα καθίκια του κερατά ..... τους ρίχνω δολώματα και τσιμπάνε.
Η αλήθεια είναι ότι τέτοια καθίκια δεν βρίσκεις πουθενά αλλού.
Είναι σημαδεμένα ναυάγια που δεν βγαίνουν έξω ποτέ, γιατί τους σιχαίνονται και οι πέτρες
και βγάζουν τη σκατοψυχία τους εδώ , μόνο ιντερνετική ζωή έχουν .
Βοθρολύμματα.

Τώρα το παίζουν ευαίσθητοι σε κατάρες. Μπορούν να το παίξουν οτιδήποτε, για να δικαιολογήσουν το μίσος τους για όλους.
Δεν ισχύει τίποτε. Μόνο σκατόψυχοι είναι . Όλα τα άλλα είναι παραμύθια.


Στο θέμα μας τώρα. Αυτοί που τους ψήφισαν , ναι , συμφωνώ . Κακό ψόθο. Δεν την πληρώνουν όμως μόνο αυτοί .
Την πληρώνουν όλοι . Για τους άλλους είναι κρίμα.

Και αυτοί που τους ψήφισαν πάντως, έμαθαν . Με πολύ σκληρό τρόπο .
Σαν τα παιδιά που τους έλεγες να μην πιάσουν την πυρωμένη κατσαρόλα. Με το ζεματιστό γάλα. Και δεν σε πίστευαν .
Την έπιασαν και το λούστηκαν .


Οι συνέπειες είναι αποτρόπαιες. Το θέαμα θλιβερό και τραγικό.
Η χώρα, οι κοινωνία , οικογένειες , θα αφανιστούν .
Αυτοι που τους ψηφισαν δεν θα παραδεχθουν ποτέ τιποτα Λακη
και στην ψαθα να μεινουν θα λενε ζητω η ΝΔ
Αυτο ειναι το προβλημα , οτι ειναι οπαδικό πια το αθλημα της πολιτικης στην Ελλαδα ,
λογικό κιολας με τοσα ζωα και ηλιθιους χωρις καμία παιδεία δεν μπορεις να περιμένεις και πολλα.
 
OP
OP
tellystalone6969

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.714
Like
17.858
Πόντοι
3.656
Αυτοι που τους ψηφισαν δεν θα παραδεχθουν ποτέ τιποτα Λακη
και στην ψαθα να μεινουν θα λενε ζητω η ΝΔ
Δεν βλέπω τέτοια κατάσταση .
Στην πορεία πολλοί έλεγαν ότι τους ψήφισαν . Και έπαιρναν όρκο ότι δεν θα το ξανακάνουν , γιατί παραδέχονται ότι τους ξεσκίζει .
Δεν τους αμφισβητω. Κάποιος που είναι ζόρικα, δεν του αρέσει αν τους πάρεις εξτρά 3-4 χιλιάρικα ετησίως από όσα του έπαιρνες μέχρι τώρα.
Αυτό ξεπερνάει τον οπαδισμό .
Ο ΑΤΟΜΙΣΜΟΣ .
Τα οπαδικά έχουν πλάκα .... ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΤΣΑΜΠΑ.
ΑΝ ΤΑ ΠΛΗΡΩΝΕΙΣ 4-5 ΧΙΛΙΑΡΙΚΑ ΤΟ ΧΡΟΝΟ , ΕΙΝΑΙ ΑΚΡΙΒΟ ΣΠΟΡ.
ΜΟΝΟ ΕΝΑΣ ΤΥΡΟΠΙΤΟΦΑΓΟΣ ΣΑΞΟΒΙΟΣ ΕΔΩ ΕΛΕΓΕ ΟΤΙ ΘΑ ΨΗΦΙΖΕΙ ΝΔ ΚΑΙ 5 ΧΙΛΙΑΡΙΚΑ ΤΟ ΜΗΝΑ ΝΑ ΕΧΕΙ ΤΑΜΕΙΟ.

Δεν τον νοιάζει προφανώς, γιατί με μία αποποίηση τα ξαδέλφια του , θα είναι κομπλέ, με τις 5 χιλιάρικα εισφορές.
Δεν θα αφήσει τίποτε, μόνο τα χρέη , οπότε με την αποποίηση καθάρισαν τα ξαδέλφια.


Ομολογώ στην πορεία είδα πολύ περισσότερους δικηγόρους από ιατρούς. Αυτό δεν το περίμενα . Πολύ περισσότερους.
 
OP
OP
tellystalone6969

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.714
Like
17.858
Πόντοι
3.656
Εγώ τύπε έκρινα από τη φώτο στο προφίλ σου που παραπέμπει σε έναν καψαλιασμένο από τον ήλιο και μονίμως ιδρωμένο :confused:
Τύπε λογικά αν είναι σαν τα άλλα παληκάρια στη λίστα ..........

Θα έχει καμά μύριο τσέπη μόνιμα .... 3 φερράρι , σκάφος λίγο μεγαλύτερο από το γιαμάτο ή αεροπλανοφόρο ... κτλ .....

Τι λες να είναι ; Τυροπιτοφάγος ;
 
OP
OP
tellystalone6969

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.714
Like
17.858
Πόντοι
3.656
OP
OP
tellystalone6969

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.714
Like
17.858
Πόντοι
3.656
Όχι Λάκαρε! Το παιδί ήταν νορμαλ. Από αυτά που κάνουν καθαρισμό κάθε 6 μήνες!
Δεν ήταν σαν τους άπλες γαλάζιους δηλαδή που δεν έχουν δόντια και μαντήλι να κλάψουν
και δεν πάνε διακοπές ποτέ.

Για σκουπίδια σώγαμπρους και σκουλήκια που λένε ότι έχουν ακίνητα 20 μύρια
αλλά δουλεύουν πωλητές με εταιρικά
και σέρνονται εδώ πρωτοχρονιά βράδυ, χριστούγεννα και όλο τον αύγουστο
δεν συζητάμε καν .
 
Εγγρ.
24 Νοε 2021
Μηνύματα
2.385
Like
3.709
Πόντοι
456
Ομολογώ στην πορεία είδα πολύ περισσότερους δικηγόρους από ιατρούς. Αυτό δεν το περίμενα . Πολύ περισσότερους.
αυτό πως το εξηγείς;'εχει κόψει λόρδα τους δικηγόρους και οι γιατροί με τα 10ρικα συνταγές και τις 30 ευρώ επισκέψεις περνάνε ζάχαρη;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom