Νέα

Tί επιλογές έχω για να μπορέσω να βρω γκόμενα;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Giwrgos_1983
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 130K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

pristine

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2007
Μηνύματα
6.669
Like
8
Πόντοι
66
μου φαινετε μας δουλευεις και εσυ.απο τι μια λες οτι εισαι ασχημη,και απο την αλλη λες οτι εχεις μπιτσ στυλακι.για ριξε καμια φωτο σου και εσυ να δωσουμε τα φωτα μας και σε εσενα.
Ρε arcans - σε είχα και για ξύπνιο ρε καρντάση. ;)
 

arcans30

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2009
Μηνύματα
184
Like
0
Πόντοι
1
Ρε arcans - σε είχα και για ξύπνιο ρε καρντάση. ;)
απλα το ειπα για τις δωσουμε μια ευκαιρια και αυτηνης.


μου φαινεται δικε μου οτι ολες θελουν το ευγενικο αυτο αγορι  :2funny:
τυπε ολες ταβερνιαρισες θελουν να γινουν? οι θελουν να τρωνε και κανενα τουριστα μαζι με τα φαγητα του γιωργακη στην ταβερνα?
 

mouNINJA

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.655
Like
26
Πόντοι
66
μου φαινεται δικε μου οτι ολες θελουν το ευγενικο αυτο αγορι  :2funny:

Άσε φίλε, είδαν ένα καλό παιδί και έχουν λυσσάξει.
Αυτή στάνταρ παρακολουθούσε καιρό το θρεντ, μάζευε πληροφορίες και τώρα προσπαθεί να τον αποπλανήσει με τις γνωστές μεθόδους της.
Κρίμα γιατί το θρεντ είχε επίπεδο και τώρα έχει καταντήσει γελοιότητα σκέτη.
 
OP
OP
G

Giwrgos_1983

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2009
Μηνύματα
437
Like
0
Πόντοι
1
η κοπελα που ελεγα οτι μενει κοντα μου εεγε την προτι μερα οτι θελει να ειναι μαζι μου και οπου να νε το πρωι εστειλε μυνημα μετα μιλισαμε και την επομενι μερα ολα αλλαξαν και δεν θελει να κανει κατι μαζι μου. ειναι ερωτευμενι με αυτον που χωρισε δεν νιοθει ετοια και αλλα διαφορα. μαγκες τα παραταω ειναι πολλες οι ητες δεν την παλευω αλλο
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
15
Πόντοι
66
Άσε φίλε, είδαν ένα καλό παιδί και έχουν λυσσάξει.
Αυτή στάνταρ παρακολουθούσε καιρό το θρεντ, μάζευε πληροφορίες και τώρα προσπαθεί να τον αποπλανήσει με τις γνωστές μεθόδους της.
Κρίμα γιατί το θρεντ είχε επίπεδο και τώρα έχει καταντήσει γελοιότητα σκέτη.
καλα λες.. αλλα μη το λες τοσο φωναχτα..
 
OP
OP
G

Giwrgos_1983

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2009
Μηνύματα
437
Like
0
Πόντοι
1
Άσε φίλε, είδαν ένα καλό παιδί και έχουν λυσσάξει.
Αυτή στάνταρ παρακολουθούσε καιρό το θρεντ, μάζευε πληροφορίες και τώρα προσπαθεί να τον αποπλανήσει με τις γνωστές μεθόδους της.
Κρίμα γιατί το θρεντ είχε επίπεδο και τώρα έχει καταντήσει γελοιότητα σκέτη.

τα καλα παιδια μενουνε με την πουτσα στο χερι. παρε παραδεγμα εμενα που τους μιλαω ωραια και τρωω ακυρα
 

mouNINJA

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.655
Like
26
Πόντοι
66
η κοπελα που ελεγα οτι μενει κοντα μου εεγε την προτι μερα οτι θελει να ειναι μαζι μου και οπου να νε το πρωι εστειλε μυνημα μετα μιλισαμε και την επομενι μερα ολα αλλαξαν και δεν θελει να κανει κατι μαζι μου. ειναι ερωτευμενι με αυτον που χωρισε δεν νιοθει ετοια και αλλα διαφορα. μαγκες τα παραταω ειναι πολλες οι ητες δεν την παλευω αλλο

Όχι ρε φίλε μην τα παρατάς μετά από τόσο κόπο και προσπάθεια.
Δηλαδή άμα σταματήσεις να ασχολείσαι με τα γκομενικά, τι άλλο θα κάνεις? :huh:
 

arcans30

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2009
Μηνύματα
184
Like
0
Πόντοι
1
η κοπελα που ελεγα οτι μενει κοντα μου εεγε την προτι μερα οτι θελει να ειναι μαζι μου και οπου να νε το πρωι εστειλε μυνημα μετα μιλισαμε και την επομενι μερα ολα αλλαξαν και δεν θελει να κανει κατι μαζι μου. ειναι ερωτευμενι με αυτον που χωρισε δεν νιοθει ετοια και αλλα διαφορα. μαγκες τα παραταω ειναι πολλες οι ητες δεν την παλευω αλλο
γιωργακη μηπως ειπες τις γκομενας οτι εισαι μελος στο σαιτ και οτι σου κανουμε και ιδιαιτερα καθε βραδυ και γιαυτο αλλαξε γνωμη τοσο γρηγορα?
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
15
Πόντοι
66
τα καλα παιδια μενουνε με την πουτσα στο χερι. παρε παραδεγμα εμενα που τους μιλαω ωραια και τρωω ακυρα

μα σε ποιες μιλας ωραια?
αφου λες οτι ντρεπεσαι να μιλησεις κ οτι εκει που μενεις ειναι μια περιοχη με ολο γερους..
ε που να βρεις κ γυναικες για να φας ηττες? επειδη σε απερριψε μια? ε και?
 
OP
OP
G

Giwrgos_1983

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2009
Μηνύματα
437
Like
0
Πόντοι
1
γιωργακη μηπως ειπες τις γκομενας οτι εισαι μελος στο σαιτ και οτι σου κανουμε και ιδιαιτερα καθε βραδυ και γιαυτο αλλαξε γνωμη τοσο γρηγορα?

οχι τρελος εισαι

μαγκες κανεις δεν μπορει να δεχτι τοσα ακυρα εχασα την υπομονι μου 8α το παρω αποφασι θα μεινο μονος. καποι γενιουνται να μενουνε ετσι,
 

polemistis

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2006
Μηνύματα
1.162
Like
6
Πόντοι
16
Υπάρχουν και χειρότερα γεώργιε. Θα μπορούσες να είχες μείνει με την πουτσα στο χέρι και να πλήρωνες και διατροφή.
 
OP
OP
G

Giwrgos_1983

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2009
Μηνύματα
437
Like
0
Πόντοι
1
μα σε ποιες μιλας ωραια?
αφου λες οτι ντρεπεσαι να μιλησεις κ οτι εκει που μενεις ειναι μια περιοχη με ολο γερους..
ε που να βρεις κ γυναικες για να φας ηττες? επειδη σε απερριψε μια? ε και?

ειχα γνορισι 2 απο το τσατ τελεταια και απο τις 2 τρωω δουλεμα. οχι και οχι. και με της αλλες 4 απο τσατ που ειχε πεχτι φασει αυτες με χωρισαν. αμα δεν ερθει και η αλλη απο ξανθη ε τοτε ειναι που δεν ασχολουμε ξανα. για να εχεις κουραγιο πρπει να βλεπεις και θετικα σημαδεια
 

arcans30

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2009
Μηνύματα
184
Like
0
Πόντοι
1
κατοπιν πολυς σκεψεως και μελετης,νομιζω οτι βρηκα τη λυση στο προβλημα του γιωργακη.δεν πιστευω οτι υπαρχει καλυτερη λυση απο αυτην.παρακαλω διαβαστε προσεκτα και  πειτε μου την γνωμη σας.γιωργαρε τα ψεματα τελειωσαν ο δασκαλος σου βρηκε τι λυση που σου ταιριαζει.
αρχες αυγουστου θα παμε στην μυτιληνη και συγκεκριμενα στην ταβερνα του γιωργου εγω η μπαιτ και ο μουνιντζα.θα γινει η γνωριμια μπαιτ-γιωργου,και αν πανε ολα καλα 15 αυγουστου εχουμε αρραβωνες και ειστε καλεσμενοι ολοι.γιωργαρε να εχεις ετοιμους καλους μεζεδες,να τουμπαρουμε το κοριτσι,και οσο για τις ντροπες μην μασας,θα εχω εκει το μουνιντζα να σου λυνει την γλωσσα οτα θα κολλας.πιστευω οτι ειναι το καλυτερο που μπορει να γινει.με ενα σμπαρο 2 τριγωνια θα εχουμε.
 
OP
OP
G

Giwrgos_1983

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2009
Μηνύματα
437
Like
0
Πόντοι
1
Υπάρχουν και χειρότερα γεώργιε. Θα μπορούσες να είχες μείνει με την πουτσα στο χέρι και να πλήρωνες και διατροφή.

ρε φιλε παιδια σου ειναι να πληρωσεις μην ακουω μαλακιες. δηλαδη επιδει χωρισες τα παδια πιος θα τα μεγαλωσει
 
OP
OP
G

Giwrgos_1983

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2009
Μηνύματα
437
Like
0
Πόντοι
1
κατοπιν πολυς σκεψεως και μελετης,νομιζω οτι βρηκα τη λυση στο προβλημα του γιωργακη.δεν πιστευω οτι υπαρχει καλυτερη λυση απο αυτην.παρακαλω διαβαστε προσεκτα και  πειτε μου την γνωμη σας.γιωργαρε τα ψεματα τελειωσαν ο δασκαλος σου βρηκε τι λυση που σου ταιριαζει.
αρχες αυγουστου θα παμε στην μυτιληνη και συγκεκριμενα στην ταβερνα του γιωργου εγω η μπαιτ και ο μουνιντζα.θα γινει η γνωριμια μπαιτ-γιωργου,και αν πανε ολα καλα 15 αυγουστου εχουμε αρραβωνες και ειστε καλεσμενοι ολοι.γιωργαρε να εχεις ετοιμους καλους μεζεδες,να τουμπαρουμε το κοριτσι,και οσο για τις ντροπες μην μασας,θα εχω εκει το μουνιντζα να σου λυνει την γλωσσα οτα θα κολλας.πιστευω οτι ειναι το καλυτερο που μπορει να γινει.με ενα σμπαρο 2 τριγωνια θα εχουμε.
χαχα καλο! και που ξερεις οτι θα μου αρεσει? παντος αν ερθετε θα σας ξεναγισω στο νησι
οταν εχω χρονο γιατι δουλευω και ολας
 

mouNINJA

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.655
Like
26
Πόντοι
66
ειχα γνορισι 2 απο το τσατ τελεταια και απο τις 2 τρωω δουλεμα. οχι και οχι. και με της αλλες 4 απο τσατ που ειχε πεχτι φασει αυτες με χωρισαν. αμα δεν ερθει και η αλλη απο ξανθη ε τοτε ειναι που δεν ασχολουμε ξανα. για να εχεις κουραγιο πρπει να βλεπεις και θετικα σημαδεια

Μιας και μπορείς να κάνει παιχνίδι πίσω από την οθόνη μπες εδώ που σου έχουμε κάνει ήδη ψιλοκατάσταση.
Άμα κολλήσεις πουθενά, θα σε βοηθήσει η συμβουλευτική ομάδα του thread.
Δεν σου κρύβω ότι είναι δύσκολη περίπτωση αλλά και στη χειρότερη, κάτι θα μάθεις και θα βγεις κερδισμένος.
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom