Νέα

Tί επιλογές έχω για να μπορέσω να βρω γκόμενα;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Giwrgos_1983
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 130K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
OP
OP
G

Giwrgos_1983

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2009
Μηνύματα
437
Like
0
Πόντοι
1
δεν την παλευω μαγκες με αυτα που βλεπω στον δρομο! πουτανα ζωη

να μην μπορω να νικησω την ντροπιμου και να βγω να παω πλατεια μονος μου βρε να μην μπορω με ξεπερναει
 

mouNINJA

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.655
Like
26
Πόντοι
66
Ακόμα στα ίδια είσαι εσύ ρε τύπε?
Τουλάχιστον πήγες για το κούρεμα που λέγαμε?
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
15
Πόντοι
66
Γεια σε ολους! δεν ξερω αν ειναι το καταληλο μερος να πω το προβλημα μου, αλλα ειστε οι ειδικοι για το πως να βρει γκομενα καποις. Μενω μυτιληνη σε ενα χωριο ομως τουριστικο.
το προβλημα ειναι οτι ειμαι 26 και δεν μπορω να βρω γκομενα. η μονες που ειχα βρε ηταν 4 γκομενες στα 4 χρονια απο τσατ(zoo) το εχω κανει 11 φορες και ειμαι 26.
απο μικρος δεν ειμουνα δημοφηλις γενικα δεν τα πηγενα καλα με τις γυνεκες και ποτε δεν ειχα γυεκοπαρεα μονο εκανα παρεα με αλλα ατομα που και αυτα δεν τα πηγεναν καλα με κοπελες. εβγαλα τεε αλλα δεν εδωσα πανεληνιες(μεγαλο μου λαθος). εχω 3 φιλους ο ενας εχει γκομενα προσφατα και για πρωτη φορα στην ζωη του. ο αλλος τιποτα σαν εμενα.
εχουμε μια μικρη ταβερνα αλλα συνηθος εχουμε πελατεια ηλικιομενους και ανα ερθουν μικρες συνιθος οικογενιακος αν ερθουν κοριτσια μοναχα παλι δεν μπορω γιατι ειμαστε 2 ατομα και εγω σερβιρο και δεν εχω χρονο να μηλισω ειμαι και ντροπαλος πολυ. δεν γυρναω σε κλαπ  σπανια, δεν παει και η παρεα μου. ειμαι 1,72 68 κιλα αδυνατος και φοραω γυαλια επιδη δεν βρισκω κοπελα δεν την εχω πεσει και σε καμια γιατι κομπλαροκαι δεν βλεπω καμια να με γλυκοκοιταει νιωθω οτι δεν ειμαι ωραιος και με εχει επιρεαση. νιωθω οτι δεν εχω ορεξη για τιποτα και με την παρεα που βγενω βαριεμαι να δουλεψω γενικα νιωθω μπερδεμενος βλεπω αλλους με κοπελες και ζηλευω. τι πρεπει να κανω ρε παιδια με εχει παρει απο κατω? καθομαι πολλες ωρες στο τσατ πας και βρω κατι γιατι μονο απο εκει εχω βρει. δεν εχω και αυτο λεγειν και κομπλαρο με γυνεκες.

τι να την κανεις τη γκομενα? για να στα πρηζει? για να χει απαιτησεις? για να σε πιεζει?
καλυτερα να μεταναστευσεις σε κανα μερος οπου ανθει ο επι πληρωμη ερωτας κ να ξεχασεις αυτα τα φλωρε που σκεφτεσαι
 

Επισκέπτης
Γεια σε ολους! δεν ξερω αν ειναι το καταληλο μερος να πω το προβλημα μου, αλλα ειστε οι ειδικοι για το πως να βρει γκομενα καποις. Μενω μυτιληνη σε ενα χωριο ομως τουριστικο.
το προβλημα ειναι οτι ειμαι 26 και δεν μπορω να βρω γκομενα. η μονες που ειχα βρε ηταν 4 γκομενες στα 4 χρονια απο τσατ(zoo) το εχω κανει 11 φορες και ειμαι 26.
απο μικρος δεν ειμουνα δημοφηλις γενικα δεν τα πηγενα καλα με τις γυνεκες και ποτε δεν ειχα γυεκοπαρεα μονο εκανα παρεα με αλλα ατομα που και αυτα δεν τα πηγεναν καλα με κοπελες. εβγαλα τεε αλλα δεν εδωσα πανεληνιες(μεγαλο μου λαθος). εχω 3 φιλους ο ενας εχει γκομενα προσφατα και για πρωτη φορα στην ζωη του. ο αλλος τιποτα σαν εμενα.
εχουμε μια μικρη ταβερνα αλλα συνηθος εχουμε πελατεια ηλικιομενους και ανα ερθουν μικρες συνιθος οικογενιακος αν ερθουν κοριτσια μοναχα παλι δεν μπορω γιατι ειμαστε 2 ατομα και εγω σερβιρο και δεν εχω χρονο να μηλισω ειμαι και ντροπαλος πολυ. δεν γυρναω σε κλαπ  σπανια, δεν παει και η παρεα μου. ειμαι 1,72 68 κιλα αδυνατος και φοραω γυαλια επιδη δεν βρισκω κοπελα δεν την εχω πεσει και σε καμια γιατι κομπλαροκαι δεν βλεπω καμια να με γλυκοκοιταει νιωθω οτι δεν ειμαι ωραιος και με εχει επιρεαση. νιωθω οτι δεν εχω ορεξη για τιποτα και με την παρεα που βγενω βαριεμαι να δουλεψω γενικα νιωθω μπερδεμενος βλεπω αλλους με κοπελες και ζηλευω. τι πρεπει να κανω ρε παιδια με εχει παρει απο κατω? καθομαι πολλες ωρες στο τσατ πας και βρω κατι γιατι μονο απο εκει εχω βρει. δεν εχω και αυτο λεγειν και κομπλαρο με γυνεκες.
μπορδελλα δεν εχει στη μυτιληνη?
 

easyrider77

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2007
Μηνύματα
5.866
Κριτικές
6
Like
242
Πόντοι
86
τι να την κανεις τη γκομενα? για να στα πρηζει? για να χει απαιτησεις? για να σε πιεζει?
καλυτερα να μεταναστευσεις σε κανα μερος οπου ανθει ο επι πληρωμη ερωτας κ να ξεχασεις αυτα τα φλωρε που σκεφτεσαι



:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:  ρε τη μπαιτ..!!  :thumbsup:
 

mouNINJA

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.655
Like
26
Πόντοι
66
τι να την κανεις τη γκομενα? για να στα πρηζει? για να χει απαιτησεις? για να σε πιεζει?
καλυτερα να μεταναστευσεις σε κανα μερος οπου ανθει ο επι πληρωμη ερωτας κ να ξεχασεις αυτα τα φλωρε που σκεφτεσαι

Καλώς μας ξαναήρθες Bite.
Διάβασε το συγκεκριμένο thread από την αρχή.
Είναι από τα καλύτερα όλων των εποχών, έχει τρελές ατάκες και απίστευτο flow.
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
15
Πόντοι
66
Καλώς μας ξαναήρθες Bite.
Διάβασε το συγκεκριμένο thread από την αρχή.
Είναι από τα καλύτερα όλων των εποχών, έχει τρελές ατάκες και απίστευτο flow.

καλως σε ξαναβρηκα αγαπητο μου παιδι
το εχω διαβασει το τοπικ.. τι ετσι νομιζες θα εδινα την επιστημονικη μου αποψη? για πλααακααα???

για να το βαλει καλα στο μυαλο του
αργα ή γρηγορα εκει θα καταληξει
ας καταληξει γρηγορα να γλιτωσει κ το παιδεμα τις στεναχωριες τις γκρινιες
 

tommaso

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2007
Μηνύματα
5.099
Like
2
Πόντοι
66
τι να την κανεις τη γκομενα? για να στα πρηζει? για να χει απαιτησεις? για να σε πιεζει?
καλυτερα να μεταναστευσεις σε κανα μερος οπου ανθει ο επι πληρωμη ερωτας κ να ξεχασεις αυτα τα φλωρε που σκεφτεσαι

επειδη ετσι ειναι οι περισσοτερες ελληνιδες δεν παει να πει οτι ετσι ειναι ολες οι γυναικες.

Υπαρχουν πολλες γυναικες bite που δεν ειναι ελληνιδες ,ειναι μορφωμενες εχουν κυριλατη δουλεια και δεν ειναι επι

πληρωμη!!! που ο φιλος μας μπορει να κανει σχεση και οικογενεια.

δεν καταλαβα να καταφυγει στο επι πληρωμη!! ;)

Τωρα που το σκεφτομαι επι πληρωμη ειναι μονο οι ελληνιδες! :cheesy: Για να συντηρησεις μια σχεση ακομα και αν την βλεπεις

για το χαβαλε σου θελεις πολυ περισσοτερα χρηματα απο μια ξενη.

οι κοπελες που δεν ειναι ελληνιδες αρκουνται με πολυ λιγοτερα χρηματα για να συντηρησεις μια σχεση

δουλευουν και δεν τα ξυνουν οπως οι ελληνιδες, και σου χαριζουν πολυ περισσοτερη χαρα

με πολυ λιγοτερη γκρινια. ;) ;)

sad but true.

ξερω οτι αυτο που λεω ποναει,αλλα ειναι μια πραγματικοτητα. ;)
 
OP
OP
G

Giwrgos_1983

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2009
Μηνύματα
437
Like
0
Πόντοι
1
Ακόμα στα ίδια είσαι εσύ ρε τύπε?
Τουλάχιστον πήγες για το κούρεμα που λέγαμε?

παιδες αφησα τα μουσια αλλα δεν μου πανε και ξυριστικα. μεσα στην εβδομαδα η αυριο αν ερθει ενας φιλος μου και κατεβουμε μυτιληνη
 
OP
OP
G

Giwrgos_1983

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2009
Μηνύματα
437
Like
0
Πόντοι
1
τι να την κανεις τη γκομενα? για να στα πρηζει? για να χει απαιτησεις? για να σε πιεζει?
καλυτερα να μεταναστευσεις σε κανα μερος οπου ανθει ο επι πληρωμη ερωτας κ να ξεχασεις αυτα τα φλωρε που σκεφτεσαι

και τι να κανω να γερασο μονος?
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
15
Πόντοι
66
επειδη ετσι ειναι οι περισσοτερες ελληνιδες δεν παει να πει οτι ετσι ειναι ολες οι γυναικες.

Υπαρχουν πολλες γυναικες bite που δεν ειναι ελληνιδες ,ειναι μορφωμενες εχουν κυριλατη δουλεια και δεν ειναι επι

πληρωμη!!! που ο φιλος μας μπορει να κανει σχεση και οικογενεια.

δεν καταλαβα να καταφυγει στο επι πληρωμη!! ;)

Τωρα που το σκεφτομαι επι πληρωμη ειναι μονο οι ελληνιδες! :cheesy: Για να συντηρησεις μια σχεση ακομα και αν την βλεπεις

για το χαβαλε σου θελεις πολυ περισσοτερα χρηματα απο μια ξενη.

οι κοπελες που δεν ειναι ελληνιδες αρκουνται με πολυ λιγοτερα χρηματα για να συντηρησεις μια σχεση

δουλευουν και δεν τα ξυνουν οπως οι ελληνιδες, και σου χαριζουν πολυ περισσοτερη χαρα

με πολυ λιγοτερη γκρινια. ;) ;)

sad but true.

ξερω οτι αυτο που λεω ποναει,αλλα ειναι μια πραγματικοτητα. ;)

ειπα εγω οτι ειναι ψεμα? κ τι να το κανεις? κ μια τετοια να βρεις
να σε αγαπαει να σ εκτιμαει να μη σ εκμεταλλευεται
μπορει να κανεις εσυ τη βλακεια
ετσι γιατι εισαι ανθρωπος
οποτε τι το παιδευεις? επι πληρωμη να χεις ησυχο το κεφαλι σου

και τι να κανω να γερασο μονος?

μεχρι τοτεεεεεεεεεεεεεεε
να βγαλεις λεφτα για να εξαγορασεις ενα γκομενακι τυπου πλευμπου να σου κανει παρεα στα γεραματα
 
OP
OP
G

Giwrgos_1983

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2009
Μηνύματα
437
Like
0
Πόντοι
1
ειπα εγω οτι ειναι ψεμα? κ τι να το κανεις? κ μια τετοια να βρεις
να σε αγαπαει να σ εκτιμαει να μη σ εκμεταλλευεται
μπορει να κανεις εσυ τη βλακεια
ετσι γιατι εισαι ανθρωπος
οποτε τι το παιδευεις? επι πληρωμη να χεις ησυχο το κεφαλι σου

μεχρι τοτεεεεεεεεεεεεεεε
να βγαλεις λεφτα για να εξαγορασεις ενα γκομενακι τυπου πλευμπου να σου κανει παρεα στα γεραματα

τωρα λες μαλακιες! 
 

easyrider77

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2007
Μηνύματα
5.866
Κριτικές
6
Like
242
Πόντοι
86
Ρε γιωργαρα, τι ρδελα και τρελά ρε καλοκαιριατικα σε νησακι?

Τραβηξου ρε στη χωρα κατω με κανα φιλαρακι και κανε παιχνιδι.. μη σκεφτεσαι το μαμησι μονο.. κοιτα να διασκεδασεις/ζεις και θα ρθει και το νακι ρε.

Διασκεδασε ρε μαγκακο..  ;)  :thumbsup:
 

mouNINJA

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.655
Like
26
Πόντοι
66
παιδες αφησα τα μουσια αλλα δεν μου πανε και ξυριστικα. μεσα στην εβδομαδα η αυριο αν ερθει ενας φιλος μου και κατεβουμε μυτιληνη

Για πες μας ρε παίχτη κάτι.
Από τότε που έκανες το thread μέχρι και σήμερα, τι αλλαγές έχει κάνει στην εμφάνιση και στη συμπεριφορά σου?
Εκτός από μία που την παρακολουθούσες στα μαγαζιά, έπαιξες με καμια άλλη?
 
OP
OP
G

Giwrgos_1983

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2009
Μηνύματα
437
Like
0
Πόντοι
1
Ρε γιωργαρα, τι ρδελα και τρελά ρε καλοκαιριατικα σε νησακι?

Τραβηξου ρε στη χωρα κατω με κανα φιλαρακι και κανε παιχνιδι.. μη σκεφτεσαι το μαμησι μονο.. κοιτα να διασκεδασεις/ζεις και θα ρθει και το νακι ρε.

Διασκεδασε ρε μαγκακο..  ;)  :thumbsup:

εχεις δικιο αλλα αμα εισαι 26 και εχεις κανει λιγοστς φορες δεν μπορεις να σκεφτεσε ετσι.
 

arcans30

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2009
Μηνύματα
184
Like
0
Πόντοι
1
τι γινετε ρε συντροφια? γιωραγακη ακομα ρε να γαμησεις? γαμω τις διδασκαλια που σου εκανε και τα ιδιαιτερα.τζαμπα με ξενυχτουσες βρε αγορι μου.
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom