Νέα

Tί επιλογές έχω για να μπορέσω να βρω γκόμενα;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Giwrgos_1983
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 130K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

xymor

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2008
Μηνύματα
235
Κριτικές
6
Like
514
Πόντοι
301
λοιπον παιδια σημερα η 2 φιλη μου θα βγουνε και με φωναξανε η μια κοπελα που εχει ο φιλος μου θα φερει 2 κοπελες η μια αξιζει την ειχα δει παλιοτερα η αλλη δεν λεει εκτος οτι δεν τιν γουσταρο καθολου. το θεμα ειναι οτι η καλη γνορισε τον ενα φιλο μου χτες χωρις να ειμαι εγω μαζι στην παρεα.
εγω τι κανω σημερα  ?
αυτος μου ειπε εγω την καλη και εσυ την αλλη. μιλουσαμε στο φεις πριν λιγο. να την πεσω και εγω δεν λεει αφου ειδη εχει ξεκινηση αυτος το ψησιμο.

Πες στο φιλο σου να παει σπιτι του... Εσυ εχεις το προβαδισμα κανονικα. Επρεπε να του το εχεις πει ηδη μπας και σταματησει. Ξεκινα το χωσιμο και Βρες μια δικαιολογια του τυπου οτι "εγω ειχα ξεκινησει απο χτες το ψησιμο" εαν σου πει τιποτα.
 
OP
OP
G

Giwrgos_1983

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2009
Μηνύματα
437
Like
0
Πόντοι
1
ξερι οτι δεν ειμουνα μαζι τους εχω να βγω μαζι με τους φιλους μου μια εβδομαδα. απλος χτες ετυχε να φερει η κοπελια της κοπελες μαζι και ετσι της γνορισε πρωτος
 
OP
OP
G

Giwrgos_1983

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2009
Μηνύματα
437
Like
0
Πόντοι
1
καλα λετε οτι εναι να κανεις μονος σου αμα περιμενεις απο φιλους τελειοσες
 

Πουτανγαμών

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.848
Κριτικές
185
Like
468
Πόντοι
2.950
Πάντως, πρός Θεού μην γράψεις γράμμα. Οτι κάνεις κάντο προφορικά :2funny: :2funny:
Ή αν γράψεις γράμμα , πρόσεξε μην το πας. Γιατί θα σου κολλήσουν φήμη ότι το πας το γράμμα  :2funny:
 

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66
λοιπον παιδια σημερα η 2 φιλη μου θα βγουνε και με φωναξανε η μια κοπελα που εχει ο φιλος μου θα φερει 2 κοπελες η μια αξιζει την ειχα δει παλιοτερα η αλλη δεν λεει εκτος οτι δεν τιν γουσταρο καθολου. το θεμα ειναι οτι η καλη γνορισε τον ενα φιλο μου χτες χωρις να ειμαι εγω μαζι στην παρεα.
εγω τι κανω σημερα  ?
αυτος μου ειπε εγω την καλη και εσυ την αλλη. μιλουσαμε στο φεις πριν λιγο. να την πεσω και εγω δεν λεει αφου ειδη εχει ξεκινηση αυτος το ψησιμο.
προσεξε μην φας την πατσαβουρα που εχει μεινει
 

Επισκέπτης
οχι στην Ελλαδα δεν πρεπει να λες τιποτα για Ρωσσια!μην σε περασουνε για Ρωσσοποντιο!θυμαμαι σε μια στην Ελλαδα της ειχα πει οτι μενω μονιμα Αμερικη.τους εδινα το Ρωσσικο μου κινητο +7921... και τους ελεγα οτι ειναι Αμερικανικο!στο Σικαγο!και του σπιτιου 007812....οτι ειναι του σπιτιου μου στη Νεα Υορκη!ειχε πολυ γελιο :2funny:

Ἀκριβῶς!  :thumbsup:
 

blackbird

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2009
Μηνύματα
369
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
λοιπον παιδια σημερα η 2 φιλη μου θα βγουνε και με φωναξανε η μια κοπελα που εχει ο φιλος μου θα φερει 2 κοπελες η μια αξιζει την ειχα δει παλιοτερα η αλλη δεν λεει εκτος οτι δεν τιν γουσταρο καθολου. το θεμα ειναι οτι η καλη γνορισε τον ενα φιλο μου χτες χωρις να ειμαι εγω μαζι στην παρεα.
εγω τι κανω σημερα  ?
αυτος μου ειπε εγω την καλη και εσυ την αλλη. μιλουσαμε στο φεις πριν λιγο. να την πεσω και εγω δεν λεει αφου ειδη εχει ξεκινηση αυτος το ψησιμο.
αν γαμησεις φιλε θα το γιορτασουμε..
 

scuba diver

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2009
Μηνύματα
20
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
περιμενε να δεις κ η γκομενα πιον γουσταρει κ πρατεις αναλογα :s&m_1: :s&m_1: :rockon:
 

easyrider77

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2007
Μηνύματα
5.866
Κριτικές
6
Like
242
Πόντοι
86
περιμενε να δεις κ η γκομενα πιον γουσταρει κ πρατεις αναλογα :s&m_1: :s&m_1: :rockon:



Τι φιλαρακια ειναι αυτα.. της δαγκας..? anwy.. μη μασας ρε γιωργη, τωρα καλοκαιρι χαμος γινεται κει ξανοιξου σε κανα κλαμπακι ρε.  ;)
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
Aντε να τα καταφερει κι ο Γιωργηs, να παιανισει η μπαντα!!!!!!
 

johndee

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2009
Μηνύματα
253
Like
0
Πόντοι
1
σημερα ειχα κατεβει στην πολη ειχα παει την μανα μου για κατι δουλειες απο τις 9 στον δρομο ειμουνα με μια ζεστη ανηποφορι. τελικα πηγαμε σε ενα μαγαζι για ψωνια ρουχον κατα τις 4 το απογευμα ειδα μια κοπελιτσα και την κοιταξα σαν να της λεω μου αρεσεις. μετα οπου πηγενα να δω ρουχα τσουπ και αυτη διπλα μου να κοιταει ρουχα αυτο εγινε κοντα 6 φορες. δεν της μιλησα ντραπικα δεν ηξερα και τι να πω. ασε πουθ ειμουνα απο την ζεστη μεσα στον ιδρωτα ετρεχε και η μυτη μου και δεν ενιωθα ανετα να παω κοντα της. ιδρωνο και ευκολα γαμωτη μου. το χασαμε το κορμι πατριοτη
Την επομενη μην κολωσεις και πιασε κουβεντα
 

johndee

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2009
Μηνύματα
253
Like
0
Πόντοι
1
λοιπον παιδια σημερα η 2 φιλη μου θα βγουνε και με φωναξανε η μια κοπελα που εχει ο φιλος μου θα φερει 2 κοπελες η μια αξιζει την ειχα δει παλιοτερα η αλλη δεν λεει εκτος οτι δεν τιν γουσταρο καθολου. το θεμα ειναι οτι η καλη γνορισε τον ενα φιλο μου χτες χωρις να ειμαι εγω μαζι στην παρεα.
εγω τι κανω σημερα  ?
αυτος μου ειπε εγω την καλη και εσυ την αλλη. μιλουσαμε στο φεις πριν λιγο. να την πεσω και εγω δεν λεει αφου ειδη εχει ξεκινηση αυτος το ψησιμο.
Δες τί θα πει η κοπελιά , ποιόν θα προτιμησει. Μην κανεις πισω μονο και μονο επειδη θα χωθει ο αλλος.
 

johndee

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2009
Μηνύματα
253
Like
0
Πόντοι
1
Πες στο φιλο σου να παει σπιτι του... Εσυ εχεις το προβαδισμα κανονικα. Επρεπε να του το εχεις πει ηδη μπας και σταματησει. Ξεκινα το χωσιμο και Βρες μια δικαιολογια του τυπου οτι "εγω ειχα ξεκινησει απο χτες το ψησιμο" εαν σου πει τιποτα.
Σωστο  :rockon:
 

johndee

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2009
Μηνύματα
253
Like
0
Πόντοι
1
καλα λετε οτι εναι να κανεις μονος σου αμα περιμενεις απο φιλους τελειοσες
Οι φιλοι σε τελειωνουν πιο γρηγορα απ τους εχθρους... Κηνυγα το μονος σου και εκμεταλλευσου τις φιλες της.  :rockon:
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
Γιωργο σου βαζω αυτο το βιντεακι που τραβηξε ο Πιτσιλίστης για να δεις τι πρεπει να αποφυγεις.για να εχεις επυτηχια. [youtube=425,350]HKkKTSN0OBA&feature=channel_page[/youtube]
 
OP
OP
G

Giwrgos_1983

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2009
Μηνύματα
437
Like
0
Πόντοι
1
δεν ειναι σιγουρο οτι θα ερθουν και οι κοπελες! εγω παντος θα παω για την βολτα μου να περασω καλα γιατι αν παω με την λογικη να βρω γκομενα δεν θα βρω ποτε προσπαθο να αλαξω νοοτροπια.

τελικα δεν θα ειναι οι κοπελες. θα εινια ομως η αδελφι αυτου που ηθελε την καλη γκομενα.
αλλα δεν εχω πολλες παρτιδες μαζι. η φαση ειναι οτ ολοι θα πανε με το αυτοκινιτο αυτονου και εγω μονος με το δικο μου. θα κανω προτα ενα μπανιο μην παω ετσι.
 

yantis

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2009
Μηνύματα
639
Like
0
Πόντοι
6
Γιωργο σου βαζω αυτο το βιντεακι που τραβηξε ο Πιτσιλίστης για να δεις τι πρεπει να αποφυγεις.για να εχεις επυτηχια. [youtube=425,350]HKkKTSN0OBA&feature=channel_page[/youtube]
  τσάρε ζεις εσύ μας οδηγείς  τσάρε  ζούμε  για να σε ακούμε  τσάρε γερά  τα 50 είναι κοντά  άξιος  :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:              :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

aspirin

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2005
Μηνύματα
694
Like
18
Πόντοι
6
Μη βρείς γκόμενα ρε σύ. Πιο καλή η μοναξιά...
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom