Νέα

Tί επιλογές έχω για να μπορέσω να βρω γκόμενα;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Giwrgos_1983
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 130K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
Εγγρ.
14 Μαΐ 2009
Μηνύματα
6.873
Κριτικές
7
Like
2
Πόντοι
66
οταν παρει τηλεφωνο θα ενημερώσω... :grin: Αν με γραψει θα ανοιξω θρεντ να κλαιγομαι να λεω οτι ολοι οι αντρες ειναι γουρουνια και να με παρηγορείτε  ..χαχααχαχαχχαχαχαχα
γιατι δεν παιρνεις εσυ καλε
αφου γουσταρεις καλε ΄συ
τι;;; μας πιασαν οι εγωισμοι;
και μιαν φιλολογικης ερωτισην:
μηπως το παλικαρι μας ειχε μερσεντα; :think:
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
Χθες το βράδυ βγήκα μια βολτίτσα να ξεσκάσω απο σας τα ρεμάλια ... χχαχαχ  Παρκάρει κατεβαίνει ερχεται στο μέρος μου και αντι με να μπινελικωσει μου λεει "παρε το τηλεφωνο μου και οταν παρκάρεις κέντρο να μου λες που εισαι γιατι εσυ πιάνεις πολλες θέσεις και θα βρίσκω και εγω παρκινγκ" ε αυτο ειναι καμάκι....  :grin:
Δεν γλυτωνης απο εμας τα ρεμαλια ειμαστε οι καλυτεροι,
Ωστε εσυ εισαι η ερι; πως φανερωθηκες που να υποψιαστης,τωρα εχεις το τηλ.
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
aφου στο προηγουμενο ποστ σου εγραψες οτι σου εδωσε το τηλεφωνο του πως περιμενεις να σε παρει αυτος πρωτα?

μηπως μας δουλευεις λιγο?λεω μηπως  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
εγω τον πήρα.. ε πρέπει να με παρει και αυτός.. χεχεχε
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
γιατι δεν παιρνεις εσυ καλε
αφου γουσταρεις καλε ΄συ
τι;;; μας πιασαν οι εγωισμοι;
και μιαν φιλολογικης ερωτισην:
μηπως το παλικαρι μας ειχε μερσεντα; :think:

ουτε θυμαμαι τι οδηγουσε πλακα με κανεις..;
 

JVC

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2009
Μηνύματα
207
Like
0
Πόντοι
1
Της μαλακιας το αναγνωσμα εχει καταντησει το thread  :jerking:
 
OP
OP
G

Giwrgos_1983

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2009
Μηνύματα
437
Like
0
Πόντοι
1
οταν εχεις σταθερη σχεση γαμας και συνεχεια. δεν ψαχνεις καθε τρεισ και λιγο. η σχεση ερχεται απο μονη της δεν ειπα ντε και καλα κατευθηαν σχεση δεν γινεται πρεπει να τεριαζουνε.

η κοπελα που εμενε κοντα δν βλεπω να γινει κατι μου ξεκαθαρισε πως δεν θελει σχεση θα φυγει για σπουδες σε 2 μηνες. (απο το τσατ την γνωρισα)  το σαββατο αν βγει μου ειπε να θα με φωναξει με την παρεα που θα ειναι σε κλαμπ γιατι ειπα οτι ηθελα να την δω αλλα  δεν παιζει γιατι βγαιβει απογευμα και εγω απογευμα δουλευω σχολαω στις 12 το βραδυ.

με την αλλα απο ξανθη χτεσ ειπε οτι εμαθε οτι την κερατονι και ηταν χαλια χτεσ. η πλακα ειναι οτι ακομα μενουνε μαζι στο ιδιο σπιτι. το καλο ειναι οτι θα ερθει τον αυγουστο ισως γαμησουμε αλλα δεν ξερω αφου την κερατοσε πως μπορουνε και μενουνε στο ιδιο σπιτι.
 
Εγγρ.
14 Μαΐ 2009
Μηνύματα
6.873
Κριτικές
7
Like
2
Πόντοι
66
τριχες πολλες
τριχες πολλες
τριχες πολλες
τριχες πολλες
τριχες πολλες
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
οταν εχεις σταθερη σχεση γαμας και συνεχεια. δεν ψαχνεις καθε τρεισ και λιγο. η σχεση ερχεται απο μονη της δεν ειπα ντε και καλα κατευθηαν σχεση δεν γινεται πρεπει να τεριαζουνε.

η κοπελα που εμενε κοντα δν βλεπω να γινει κατι μου ξεκαθαρισε πως δεν θελει σχεση θα φυγει για σπουδες σε 2 μηνες. (απο το τσατ την γνωρισα)  το σαββατο αν βγει μου ειπε να θα με φωναξει με την παρεα που θα ειναι σε κλαμπ γιατι ειπα οτι ηθελα να την δω αλλα  δεν παιζει γιατι βγαιβει απογευμα και εγω απογευμα δουλευω σχολαω στις 12 το βραδυ.

με την αλλα απο ξανθη χτεσ ειπε οτι εμαθε οτι την κερατονι και ηταν χαλια χτεσ. η πλακα ειναι οτι ακομα μενουνε μαζι στο ιδιο σπιτι. το καλο ειναι οτι θα ερθει τον αυγουστο ισως γαμησουμε αλλα δεν ξερω αφου την κερατοσε πως μπορουνε και μενουνε στο ιδιο σπιτι.
Δεν βρίσκεις καμμιά αλλη πιο θετική γιατλι τα κοριτσάκια που περιγράφεις είναι πως να το πω.. αλλου;
 
OP
OP
G

Giwrgos_1983

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2009
Μηνύματα
437
Like
0
Πόντοι
1
Δεν βρίσκεις καμμιά αλλη πιο θετική γιατλι τα κοριτσάκια που περιγράφεις είναι πως να το πω.. αλλου;

αυτη απο ξανθη μου ειπε θα ερθει αυγουστο και οτι με θελει και διαφορα και να παντρευτουμε.
παντος χτες του πηρε το αυτοκινιτο για σπασιμο και εκλαιγε στο τηλ
πριν μιλουσαμε αλλα μπηκε αυτος και εκλεισε.

την ροτισα στο τηλ γιατι μενει μαζι σου και μου λεει ηρθε και ζητησε συγνομη και ειπε οτι την αγαπαει και μου λεει θα τα πουμε αυριο απο τηλ. και οτι θα με σκεφτετε και οτι μπορει να ακουστη τρελο νομιζει οτι με αγαπαει και της λες νομιζο οτι με κοροιδευεις
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
αυτη απο ξανθη μου ειπε θα ερθει αυγουστο και οτι με θελει και διαφορα και να παντρευτουμε.
παντος χτες του πηρε το αυτοκινιτο για σπασιμο και εκλαιγε στο τηλ
πριν μιλουσαμε αλλα μπηκε αυτος και εκλεισε.

ρε παλικάρι ..μπούρδες. Αλλη λεμε ...βρες. Άλλη.
 

mgk13

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
46
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
αυτη απο ξανθη μου ειπε θα ερθει αυγουστο και οτι με θελει και διαφορα και να παντρευτουμε.
παντος χτες του πηρε το αυτοκινιτο για σπασιμο και εκλαιγε στο τηλ
πριν μιλουσαμε αλλα μπηκε αυτος και εκλεισε.

την ροτισα στο τηλ γιατι μενει μαζι σου και μου λεει ηρθε και ζητησε συγνομη και ειπε οτι την αγαπαει και μου λεει θα τα πουμε αυριο απο τηλ. και οτι θα με σκεφτετε και οτι μπορει να ακουστη τρελο νομιζει οτι με αγαπαει και της λες νομιζο οτι με κοροιδευεις
Μεγαλε εχεις μπλεξει με τις κλασικες μαλακισμενες ψυχοπαθεις του ιντερνετ που απλα θελουν καποιο να μιλανε,ταζουν συναντησεις κλπ για να κραταν το ενδιαφερον αλλα μετα απο λιγο καιρο πουλο...Κατα τη γνωμη πρεπει να σταματησεις να ψαχνεις μεσω τσατ γιατι οι πιθανοτητες να βρεις κατι αξιολογο (κι οχι κανα χοντρο μποφιδι) ειναι κατω απο 5%,οποτε δεν αξιζει να χανεις το χρονο σου...
Αυτα φιλικα...
 
OP
OP
G

Giwrgos_1983

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2009
Μηνύματα
437
Like
0
Πόντοι
1
Μεγαλε εχεις μπλεξει με τις κλασικες μαλακισμενες ψυχοπαθεις του ιντερνετ που απλα θελουν καποιο να μιλανε,ταζουν συναντησεις κλπ για να κραταν το ενδιαφερον αλλα μετα απο λιγο καιρο πουλο...Κατα τη γνωμη πρεπει να σταματησεις να ψαχνεις μεσω τσατ γιατι οι πιθανοτητες να βρεις κατι αξιολογο (κι οχι κανα χοντρο μποφιδι) ειναι κατω απο 5%,οποτε δεν αξιζει να χανεις το χρονο σου...
Αυτα φιλικα...

θα το λαβο υποψειν. παντος την εχω δει απο μσν καμερα πολλες φορεςκαι δεν ειναι χοντρη ειναι ας πυμε χυμοδεις. με πολυ μεγαλο στηθος μεγεθος 6.
δεν θα ψαχνο πεια με αυτη μιλαμε απο τηλ και μσν δεν χανω να περιμενο μεχρι αυγουστο απλως θα σταματηοσ να ψαχνω μεσο τσατ
 

JVC

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2009
Μηνύματα
207
Like
0
Πόντοι
1
Ρε γιωργο μην ασχολεισαι με τετοιες ρε,χανεις αδικα το χρονο σου ,κοροιδια σκετη ειναι αυτες του ιντερνετ,ασε που 9/10 ειναι μπαζα και σαυρες.
 

mgk13

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
46
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Το μονο που μπορεις να χασεις ειναι το χρονο,τα λεφτα σου στα τηλεφωνα και να απογοητευτεις αν τελικα δε συναντηθειτε (που ειναι κατα τη γνωμη μου το πιθανοτερο) η συναντηθειτε και δε βγει οπως την περιμενεις...
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom