Νέα

Tί επιλογές έχω για να μπορέσω να βρω γκόμενα;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Giwrgos_1983
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 130K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
Καλη η σχεση αλλα και τα εχτρα καλυτερα  :think: :grin: :grin: :grin:

Το δηλωσε καθαρα.......Θελει σχεση.........Δεν ειναι σαν κι εμαs τα αλανια!!!!!!  Εμαs ξεγραψε μαs!!! Εχουμε πεσει στην κατηφοοορα την  μεγαλη!!!!!!!!
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.272
Πόντοι
8.645
δηλαδη σκοτωθηκε?
διαβασα μερικα του ποστ που εγραψε τις προηγουμενες μερες.ελεγε καποια σωστα πραγματα,αλλα ελεγε και μαλακιες.σε πολλα ομως απο αυτα που ελεγε μπορω να πω οτι ειχε καποιο δικιο.αλλα το εχανε γιατι νευριαζε και μαλωνε.

Eσύ ακόμα δεν έφυγες και ξανάρθες; :2funny:
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
Το δηλωσε καθαρα.......Θελει σχεση.........Δεν ειναι σαν κι εμαs τα αλανια!!!!!!  Εμαs ξεγραψε μαs!!! Εχουμε πεσει στην κατηφοοορα την  μεγαλη!!!!!!!!
Κατηφορα ναι αλλα ευτυχως δεν μας πηρε παραμαζεμα
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
Πέσε στη θάλασσα για να πνιγείς, και ίσως βρεθεί κάποιος για να σε σώσει. Ετσι θα έχεις την ευκαιρία να τον γνωρίσεις και να τον ρίξεις.


Χθες το βράδυ βγήκα μια βολτίτσα να ξεσκάσω απο σας τα ρεμάλια ... χχαχαχ Παρκάρω το μοτοσυκλετάκι μου σε μια θέση για δυο αυτοκίνητα :rolleyes: Απο πίσω αγριεμένος οδηγός μου κορνάρει γιατι προφανώ ήθελε να παρκάρει.(κουνωντας χερια ποδια και τα συναφή). Πάω στην άκρη γιατί αρχίζω και υποπτέυομαι οτι θα τις φάω. Παρκάρει κατεβαίνει ερχεται στο μέρος μου και αντι με να μπινελικωσει μου λεει "παρε το τηλεφωνο μου και οταν παρκάρεις κέντρο να μου λες που εισαι γιατι εσυ πιάνεις πολλες θέσεις και θα βρίσκω και εγω παρκινγκ" ε αυτο ειναι καμάκι....  :grin:
 

auriol

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2009
Μηνύματα
226
Like
2
Πόντοι
1
Χθες το βράδυ βγήκα μια βολτίτσα να ξεσκάσω απο σας τα ρεμάλια ... χχαχαχ Παρκάρω το μοτοσυκλετάκι μου σε μια θέση για δυο αυτοκίνητα :rolleyes: Απο πίσω αγριεμένος οδηγός μου κορνάρει γιατι προφανώ ήθελε να παρκάρει.(κουνωντας χερια ποδια και τα συναφή). Πάω στην άκρη γιατί αρχίζω και υποπτέυομαι οτι θα τις φάω. Παρκάρει κατεβαίνει ερχεται στο μέρος μου και αντι με να μπινελικωσει μου λεει "παρε το τηλεφωνο μου και οταν παρκάρεις κέντρο να μου λες που εισαι γιατι εσυ πιάνεις πολλες θέσεις και θα βρίσκω και εγω παρκινγκ" ε αυτο ειναι καμάκι....  :grin:



μηπως ηθελε να σου πει οτι εισαι χοντροκωλα κ απλα ηταν ευγενικος?  :grin: :2funny: :2funny:
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
.....και αντι με να μπινελικωσει μου λεει "παρε το τηλεφωνο μου και οταν παρκάρεις κέντρο να μου λες που εισαι γιατι εσυ πιάνεις πολλες θέσεις και θα βρίσκω και εγω παρκινγκ" ε αυτο ειναι καμάκι....  :grin:

Πολύ έξυπνο......!!!

Αν είσαι διαθέσιμη, και το άτομο φαίνεται ότι αξίζει, μην το σκέφτεσαι.....!
 

Επισκέπτης
Χθες το βράδυ βγήκα μια βολτίτσα να ξεσκάσω απο σας τα ρεμάλια ... χχαχαχ Παρκάρω το μοτοσυκλετάκι μου σε μια θέση για δυο αυτοκίνητα :rolleyes: Απο πίσω αγριεμένος οδηγός μου κορνάρει γιατι προφανώ ήθελε να παρκάρει.(κουνωντας χερια ποδια και τα συναφή). Πάω στην άκρη γιατί αρχίζω και υποπτέυομαι οτι θα τις φάω. Παρκάρει κατεβαίνει ερχεται στο μέρος μου και αντι με να μπινελικωσει μου λεει "παρε το τηλεφωνο μου και οταν παρκάρεις κέντρο να μου λες που εισαι γιατι εσυ πιάνεις πολλες θέσεις και θα βρίσκω και εγω παρκινγκ" ε αυτο ειναι καμάκι....  :grin:

άντε και καλούς απογόνους!!! :2funny: :2funny: :2funny:
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
Χθες το βράδυ βγήκα μια βολτίτσα να ξεσκάσω απο σας τα ρεμάλια ... χχαχαχ Παρκάρω το μοτοσυκλετάκι μου σε μια θέση για δυο αυτοκίνητα :rolleyes: Απο πίσω αγριεμένος οδηγός μου κορνάρει γιατι προφανώ ήθελε να παρκάρει.(κουνωντας χερια ποδια και τα συναφή). Πάω στην άκρη γιατί αρχίζω και υποπτέυομαι οτι θα τις φάω. Παρκάρει κατεβαίνει ερχεται στο μέρος μου και αντι με να μπινελικωσει μου λεει "παρε το τηλεφωνο μου και οταν παρκάρεις κέντρο να μου λες που εισαι γιατι εσυ πιάνεις πολλες θέσεις και θα βρίσκω και εγω παρκινγκ" ε αυτο ειναι καμάκι....  :grin:

Λεs??????????????? Μπαααααααααα    ,  καναs απεγνωσμενοs οπωs ολοι μαs για παρκινγκ..........Αμεσωs εσυ,  μην τυχον και σου μιλησει ανθρωποs μεσα στη ζεστη........Το μυαλο σου να τον ...κουτουπωσειs!!!!!!!!!
 
Εγγρ.
14 Μαΐ 2009
Μηνύματα
6.873
Κριτικές
7
Like
2
Πόντοι
66
μην μου λες τέτοια και ειναι και ωραίο παλικάρι.. :2funny:
δηλαδη τα φτιαξατε;;
μπραβο
ενας ενας τακτοποιουνται
που σε δασκαλε να δεις το μεγαλειο σου
το εργο σου αναγνωριστηκε μετα θανατον
οπως παντα γινετε με τους ριξηκελευθους
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
δηλαδη τα φτιαξατε;;
μπραβο
ενας ενας τακτοποιουνται
που σε δασκαλε να δεις το μεγαλειο σου
το εργο σου αναγνωριστηκε μετα θανατον
οπως παντα γινετε με τους ριξηκελευθους

οταν παρει τηλεφωνο θα ενημερώσω... :grin: Αν με γραψει θα ανοιξω θρεντ να κλαιγομαι να λεω οτι ολοι οι αντρες ειναι γουρουνια και να με παρηγορείτε  ..χαχααχαχαχχαχαχαχα
 

auriol

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2009
Μηνύματα
226
Like
2
Πόντοι
1
οταν παρει τηλεφωνο θα ενημερώσω... :grin: Αν με γραψει θα ανοιξω θρεντ να κλαιγομαι να λεω οτι ολοι οι αντρες ειναι γουρουνια και να με παρηγορείτε  ..χαχααχαχαχχαχαχαχα


aφου στο προηγουμενο ποστ σου εγραψες οτι σου εδωσε το τηλεφωνο του πως περιμενεις να σε παρει αυτος πρωτα?

μηπως μας δουλευεις λιγο?λεω μηπως  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom