Νέα

Tί επιλογές έχω για να μπορέσω να βρω γκόμενα;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Giwrgos_1983
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 130K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

JVC

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2009
Μηνύματα
207
Like
0
Πόντοι
1
καραμελα φιρι φιρι το πας παλι ρε κουφαλιτσα, γιατι συνεχως του τη λες του Γιωργου? μηπως σου λειψε ο δασκαλος και δεν την παλευεις?  :grin:
 

Επισκέπτης
καραμελα φιρι φιρι το πας παλι ρε κουφαλιτσα, γιατι συνεχως του τη λες του Γιωργου? μηπως σου λειψε ο δασκαλος και δεν την παλευεις?  :grin:
δεν του την ειπα απλα να αποφασισει τι πιστευει ρωτησα τελικα...εσυ ρε ακατανομαστε μονο για να κανεις τον σπιουνιες και να βαζεις φυτιλιες εισαι?που ειδες να του την πω?και συνεχως κιολας...ημαρτον....μη λες ασυναρτησιες παλι
 

JVC

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2009
Μηνύματα
207
Like
0
Πόντοι
1
δεν του την ειπα απλα να αποφασισει τι πιστευει ρωτησα τελικα...εσυ ρε ακατανομαστε μονο για να κανεις τον σπιουνιες και να βαζεις φυτιλιες εισαι?που ειδες να του την πω?και συνεχως κιολας...ημαρτον....μη λες ασυναρτησιες παλι

θελω να αναψεις ρε πουστακι,πολυ ησυχος εισαι σημερα  :grin:
 

latinos35

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2009
Μηνύματα
87
Like
0
Πόντοι
0
οχι καμια σχεση
ο δασκαλος καρατομηθηκε
ο δασκαλος επαει
ο δασκαλος απεθνησκε
και χρονους μας αφιει
δηλαδη σκοτωθηκε?
διαβασα μερικα του ποστ που εγραψε τις προηγουμενες μερες.ελεγε καποια σωστα πραγματα,αλλα ελεγε και μαλακιες.σε πολλα ομως απο αυτα που ελεγε μπορω να πω οτι ειχε καποιο δικιο.αλλα το εχανε γιατι νευριαζε και μαλωνε.
 

JVC

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2009
Μηνύματα
207
Like
0
Πόντοι
1
Δυο πραγματα εχω να σας πω,σημερα ειναι πολυ δυσκολο να κανεις σχεση αλλα πολυ ευκολο να γαμησεις,ελπιζω να το πιασατε το υποννοουμενο,ευχαριστω!  ;)
 

Επισκέπτης
θελω να αναψεις ρε πουστακι,πολυ ησυχος εισαι σημερα  :grin:
τζαμπα πρηζεσαι εγω ειπα να κατσω να τσακωνομαι πισω απο ενα πισι δεν παιζει...στο ξεκαθαρησα νομιζω...τωρα οσο για τους χαρακτηρισμους κοφτους καλυτερα γιατι εκτιθεσαι...εσυ ανοιξες θεμα ειμαι 25 και παρθενος
 

JVC

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2009
Μηνύματα
207
Like
0
Πόντοι
1
τζαμπα πρηζεσαι εγω ειπα να κατσω να τσακωνομαι πισω απο ενα πισι δεν παιζει...στο ξεκαθαρησα νομιζω...τωρα οσο για τους χαρακτηρισμους κοφτους καλυτερα γιατι εκτιθεσαι...εσυ ανοιξες θεμα ειμαι 25 και παρθενος

λαθος κανεις,ειπα οτι θελω τη γνωμη σας,δεν υπαρχει τετοιος τιτλος,παρθενος δεν ειμαι,ετσι οπως το εννοειτε εσεις τουλαχιστον
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
θελω και εγω ρε παιδια μια συμβουλη.. πως μπορω να ριξω ενα αντρα;;

Πέσε στη θάλασσα για να πνιγείς, και ίσως βρεθεί κάποιος για να σε σώσει. Ετσι θα έχεις την ευκαιρία να τον γνωρίσεις και να τον ρίξεις.
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
Πέσε στη θάλασσα για να πνιγείς, και ίσως βρεθεί κάποιος για να σε σώσει. Ετσι θα έχεις την ευκαιρία να τον γνωρίσεις και να τον ρίξεις.
Ισως βρεθη καποιος να την σωση και τις δωση το φιλι της ζωης

Αλλα αν τυχη σε καποιον που ειχε φαη ΧΥΛΟΠΙΤΑ τι γινεται, την πνιγη πραγματικα  :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

Καλημερα φιλε
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.405
Κριτικές
61
Like
42.516
Πόντοι
22.785
τι λετε βρε ρεμαλια και οι δυο................;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
Ισως βρεθη καποιος να την σωση και τις δωση το φιλι της ζωης

Μάλλον για το πουλί της ζωής ψάχνει......


Αλλα αν τυχη σε καποιον που ειχε φαη ΧΥΛΟΠΙΤΑ τι γινεται, την πνιγη πραγματικα  :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

Ετσι, έτσι.....!

Καλημέρες φιλαράκι μου, να είσαι καλά και να σπρώχνεις όπου βρεις.  :fuck1:
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
Καλημέρες φιλαράκι μου, να είσαι καλά και να σπρώχνεις όπου βρεις.  :fuck1:
Οχι και να σπρωχνο οπου βρω οτι τρυπα υπαρχη να την βουλωνο και τα τουβλα τρυπες εχουνε  :grin: :grin: :grin: :grin:
μονο κρεατινες τρυπες  :dancing: :dancing: :dancing:
 

pantremenos(1)

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.478
Like
12
Πόντοι
66
Ισως βρεθη καποιος να την σωση και τις δωση το φιλι της ζωης

Αλλα αν τυχη σε καποιον που ειχε φαη ΧΥΛΟΠΙΤΑ τι γινεται, την πνιγη πραγματικα  :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

Καλημερα φιλε
Καλημέρα
ζωγράφισες
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
Οχι και να σπρωχνο οπου βρω οτι τρυπα υπαρχη να την βουλωνο και τα τουβλα τρυπες εχουνε  :grin: :grin: :grin: :grin:
μονο κρεατινες τρυπες  :dancing: :dancing: :dancing:

Αυτό εννοούσα ρε κολλητέ μου. Συγγνώμη, αλλά δεν το διατύπωσα με τις πρέπουσες λέξεις για να αποδώσω ορθώς το νόημα. :boobies:
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
Καλημερα στην παρεα.......Γιατι δεν του λεμε να βγει στην εκπομπη..."Μονοs νησιωτηs ψαχνει"???
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom