Νέα

Tί επιλογές έχω για να μπορέσω να βρω γκόμενα;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Giwrgos_1983
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 130K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

pantremenos(1)

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.478
Like
12
Πόντοι
66
με την κοπελα που ελεγα οτι μενει 16 χιλιομετρα δεν βλεπω να γινεται κατι μιλισαμε σημερα το πρωι τηλ. το σεπτεμβριο φευγη καβαλα για σπουδες γι'αυτο δεν εχει σχεση ηθελε να μεινη μονη.  το θεμα ειναι οτι αυτη βγενι μονο απογευμα και εγω απογευμα δουλευω. ισως βρεθουμε σαββατο βραδυ αλλα. εχω και το κακο αμα μιλαω με κοπελα απο τηλ ερθιζομαι και μετα πεταω σεξουαλικα υπονοουμενα ισως την ξενερωσα και με αυτο. αλλα πεφτο σε κοπελες που μενουμε με γονεις και δεν μπορουνε να βγουνε αργα.

θελω να πω οτι στο μαγαζι που παω δεν εχω ορξη για δουλεια ολο ξεχναω πραγματα και το κανω συχνα. γεικα δεν ειμαι και πολυ καλα. η αλλη απο την ξανθη θελει να βρω τροπο να βρει τον κωδικο του γκομενου της για να δει αν την απαταει. παντος μου ειπε οτι εχει κλεισει εισιτηρια για 15 αυγουστου.

εκανα και καλα περνουσαν 2 κοπελες και ειπα γεια και χερετισαν μετα ρωτισα τι κανετε αλα δεν απαντησαν. ενα αλλο τρελο σημερα ειδα 3 αλβανους με μια μουναρα ολανδεζα και εμαθα απο τον κολητο πως εχει μαθει ολο το χωριο πως την γαμανε και οι 3 αλβανοι την ολανδεζα.
Άρα Απαντήθηκε η ερώτησή μου
δεν βρήκες ακόμα γκόμενα.
:2funny: :2funny: :2funny:
 
Εγγρ.
14 Μαΐ 2009
Μηνύματα
6.873
Κριτικές
7
Like
2
Πόντοι
66
φιλε γιωργη
ο δασκαλος καρατομηθηκε
οποτε η μαθητεια σου εληξε προωρα
οτι εμαθες εμαθες
καλο βολι
 

JVC

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2009
Μηνύματα
207
Like
0
Πόντοι
1
αν εισαι μπαζο εισαι τελειωμενος μια ζωη...βεβαια η αλλη δεν θα στο πει χυμα εισαι μπαζο αλλα η γυναικα φημιζεται για τις απαντησεις που δινει...θα σου πει σε βλεπω σαν φιλο...εχω σχεση....τελικα εχω καποιον που ειμαι ερωτευμενη....περιμενω παρεα...ειμαι μπερδεμενη....θελω να μεινω μονη....δεν θελω να παντρευτω θελω να μεινω εντελως μονη...εισαι καλο παιδι γι αυτο δεν σου κανω βρες καποια καλυτερη απο μενα...ποτε μην περιμενεις να σου πει δεν μου αρεσεις εξωτερικα...defacto αυτο....το καλο ειναι οτι οι απαντησεις των γυναικων ειναι τοσο κλισε πλεον που ξερεις τι εννοουν...μαθαινεις και ξερεις την διαλεκτο τους...ξερουν να να κανουν ελιγμους αλλα το αστειο της υποθεσης ειναι πτι ολες δινουν τις ιδιες απαντησεις...λεςκαι ειναι προγραμματισμενες με το ιδιο λειτουργικο.... :2funny: οποτε χαλαρα...δεν αξιζει να ασχολεισαι με ανθρωπους 10ης κατηγοριας.....
Γαμησετα,πολυ σωστος εχω φαει τετοιες δικαιολογιες και ξενερωνω,στα 18 μου ειχα φαει πιτα απο μια που μου πεταξε την ατακα " σε θεωρω φιλο κτλπ" ,μετα το "εχω σχεση" δειχνει  οτι ισως να σου λεει την αληθεια και να ειναι οντως δεσμευμενη,ισως να θελει να μεινει μονη αυτη την περιοδο και σου το πεταει ετσι η δεν της αρεσεις καθολου,ποτε δε θα σου πει εισαι ασχημος δε μάρεσεις κτλπ το καλυτερο ομως που μου πεταξε μια βλαμενη μεσω μιας φιλης της  πριν 4 μηνες ειναι το εξης "η χρυσα εχει κατι στο μυαλο της"  :jerking:
 
OP
OP
G

Giwrgos_1983

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2009
Μηνύματα
437
Like
0
Πόντοι
1
ειδες οταν λεω εγω οτι μετραει η εμφανιση πανω απ'ολα κατι ξερω
 
OP
OP
G

Giwrgos_1983

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2009
Μηνύματα
437
Like
0
Πόντοι
1
δεν εχεις καμμια επιλογη.η εμφανιση πανω απολα.πανω και απο τα χρηματα.

ετσι να ακουγονταιν αληθειες γιατι και χρημα να εχεις θα ειναι μαζι σου για το χρημα αλλα θα πηδιεται με αυτον που κανει κεφι
 

JVC

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2009
Μηνύματα
207
Like
0
Πόντοι
1
ειδες οταν λεω εγω οτι μετραει η εμφανιση πανω απ'ολα κατι ξερω

Αμα μπεις σε μια παρεα και εισαι εμφανισιμος αλλα δεν εισαι ομιλητικος τοτε δε θα ασχοληθει καμια μαζι σου,μπορει να σκεφτει απο μεσα της "ωραιο παληκαρι ο Γιωργος" αλλα αν δει οτι εισαι μουγκος και δε συμμετεχεις στις συζητησεις θα σκεφτει το εξης "αλλα μου φαινεται πολυ απομακρος,πολυ κλειστος και δε θα κανα κατι μαζι του"
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
ειδες οταν λεω εγω οτι μετραει η εμφανιση πανω απ'ολα κατι ξερω
αυτο ειναι το πρωτο που μετραει.πρεπει να εχεις στυλ.η γυναικα παντα σε κοιταει απο κατω προς τα πανω.οποτε δωσε μεγαλη προσοχη στα παπουτσια.πρεπει να βρεις καποιο στυλ.εγω πολυ συχνα ξανω πειραματα.βαζω κατι πηγαινω Ντισκο και βλεπω αν τραβω την προσοχη στς γκομενες.μερικες φορες ειμαι λαθος ντυμενος για τον χωρο που πηγα.υπαρχουν πολλες κατηγοριες ντισκο και στην καθε μια πρεπει να ντυνεσαι και να φερεσαι διαφορετικα για να εχεις επυτηχια.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
Αμα μπεις σε μια παρεα και εισαι εμφανισιμος αλλα δεν εισαι ομιλητικος τοτε δε θα ασχοληθει καμια μαζι σου,μπορει να σκεφτει απο μεσα της "ωραιο παληκαρι ο Γιωργος" αλλα αν δει οτι εισαι μουγκος και δε συμμετεχεις στις συζητησεις θα σκεφτει το εξης "αλλα μου φαινεται πολυ απομακρος,πολυ κλειστος και δε θα κανα κατι μαζι του"
βρε παιδια αυτο εννοειται!το οτι θα εισαι ομιλητικος δεν καν χρειαζεται να το πουμε!!!!!!
 
OP
OP
G

Giwrgos_1983

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2009
Μηνύματα
437
Like
0
Πόντοι
1
Αμα μπεις σε μια παρεα και εισαι εμφανισιμος αλλα δεν εισαι ομιλητικος τοτε δε θα ασχοληθει καμια μαζι σου,μπορει να σκεφτει απο μεσα της "ωραιο παληκαρι ο Γιωργος" αλλα αν δει οτι εισαι μουγκος και δε συμμετεχεις στις συζητησεις θα σκεφτει το εξης "αλλα μου φαινεται πολυ απομακρος,πολυ κλειστος και δε θα κανα κατι μαζι του"

δηλαδη εμφαννιση και λεγειν.
καλα αμα τα εχεις αυτα γαμας και ολο το νησι!!  χαχα
 

latinos35

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2009
Μηνύματα
87
Like
0
Πόντοι
0
παιδια σας διαβαζω,αλλα δεν μπορεσα να καταλαβω κατι.ποιος ειναι ο δασκαλος που καρατωμηθηκε και γιατι? την πατησε απο καμια γκομενα? τι εγινε?

επισης συμφωνω σε αυτα που λετε.
το παν ειναι η εμφανιση και να μιλαμε στις γκομενες.
 

Επισκέπτης
αμα εχεις φραγκα δεν ειναι απαραιτητη η εμφανιση αλλα ο γιωργος δεν ειναι κανας λεφτας οποτε ειναι ατοπο να λετε για λεφτα
 
Εγγρ.
14 Μαΐ 2009
Μηνύματα
6.873
Κριτικές
7
Like
2
Πόντοι
66
παιδια σας διαβαζω,αλλα δεν μπορεσα να καταλαβω κατι.ποιος ειναι ο δασκαλος που καρατωμηθηκε και γιατι? την πατησε απο καμια γκομενα? τι εγινε?

επισης συμφωνω σε αυτα που λετε.
το παν ειναι η εμφανιση και να μιλαμε στις γκομενες.
οχι καμια σχεση
ο δασκαλος καρατομηθηκε
ο δασκαλος επαει
ο δασκαλος απεθνησκε
και χρονους μας αφιει
 
OP
OP
G

Giwrgos_1983

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2009
Μηνύματα
437
Like
0
Πόντοι
1
δεν μιλησα για λεφτα εγω! αμα ειχα λεφτα στα παπαρια μου θα πηδουσα αβερτα με ενα αουντι ττ θα εκανα μοστρα.. χαχα !! ο δασκαλος ειχε πει νομιζο οτι καπου θα φυγει για λιγο καιρο. νομιζο το ειχε αναφερη πριν 2 μερες.
 

JVC

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2009
Μηνύματα
207
Like
0
Πόντοι
1
αραγε Που να ναι τωρα ο δασκαλος? μηπως διαβαζει για το επομενο μαθημα που ειναι να παραδωσει? για να δουμε...  :grin:
 

Επισκέπτης
δεν μιλησα για λεφτα εγω! αμα ειχα λεφτα στα παπαρια μου θα πηδουσα αβερτα με ενα αουντι ττ θα εκανα μοστρα.. χαχα !! ο δασκαλος ειχε πει νομιζο οτι καπου θα φυγει για λιγο καιρο. νομιζο το ειχε αναφερη πριν 2 μερες.
πριν ομως ελεγες οτι δεν παιζουνε ρολο τα λεφτα και μονο η ομορφια και το λεγειν μετραει
 
Εγγρ.
14 Μαΐ 2009
Μηνύματα
6.873
Κριτικές
7
Like
2
Πόντοι
66
δεν μιλησα για λεφτα εγω! αμα ειχα λεφτα στα παπαρια μου θα πηδουσα αβερτα με ενα αουντι ττ θα εκανα μοστρα.. χαχα !! ο δασκαλος ειχε πει νομιζο οτι καπου θα φυγει για λιγο καιρο. νομιζο το ειχε αναφερη πριν 2 μερες.
δασκαλε που διδασκες και αφηκες το μαθητουδη σου μελισταλαχτο γιωργακην
ανεπιδεκτο μαθησεως
στου δυνατου ερωτος το ακουσμα τρεμε και συγκηνησου
σαν αισθητης
ομως ευτυχισμενος θυμησου ποσα η φαντασια σου σ'επλασεν αυτα
ποσα θ'πουμε εκει ποσα θα πουμε εκει
και ποσο θα φθανουμε διαφορετικοι
αυτα που εδω σαν αγυπνοι φρουροι
:priest: :priest: :priest: :priest: :priest:
καρατομηθη αγριως και επισταμενως
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom