Νέα

Tί επιλογές έχω για να μπορέσω να βρω γκόμενα;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Giwrgos_1983
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 130K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
15
Πόντοι
66
καλα πες και αλλα να γελασουν τα παιδια να νιωσεις σπουδαια

μα..σοβαρα τα λεω...

τι θες να σου πω? να σε παρηγορησω που νιωθεις χαλια μαυρα? αμα δε θες εσυ ο ιδιος να αλλαξεις στυλακι κ να μη ντρεπεσαι να μιλησεις σε μια γυναικα θα στο φτιαξω εγω σ ενα φορουμ?
κ αν το προβλημα ειναι το σεξ μια χαρα βολευει ο αγοραιος... μπορει να παψεις να εισαι κ τοσο μαζεμενος κ να νιωσεις κ καλυτερα με τον εαυτο σου.. καποια στιγμη

παντως αν ειναι να μου τα χωνεις ετσι χωρις λογο κ αυτο να σε ανεβαζει μιας κ ειμαι γυναικα
καντο κ αλλο... θυσια γινομαι δεν με πειραζει
 
OP
OP
G

Giwrgos_1983

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2009
Μηνύματα
437
Like
0
Πόντοι
1
Για πες μας ρε παίχτη κάτι.
Από τότε που έκανες το thread μέχρι και σήμερα, τι αλλαγές έχει κάνει στην εμφάνιση και στη συμπεριφορά σου?
Εκτός από μία που την παρακολουθούσες στα μαγαζιά, έπαιξες με καμια άλλη?
λ
καμια αλλαγη προσπαθω να αποβαλω το ανχος σημερα μιλησα στην κοπελα στο ιατριο που ειχα δει την αλη φορα. γενικα ομως νιωθω χαλια.
 

tommaso

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2007
Μηνύματα
5.099
Like
2
Πόντοι
66
ειπα εγω οτι ειναι ψεμα? κ τι να το κανεις? κ μια τετοια να βρεις
να σε αγαπαει να σ εκτιμαει να μη σ εκμεταλλευεται
μπορει να κανεις εσυ τη βλακεια
ετσι γιατι εισαι ανθρωπος
οποτε τι το παιδευεις? επι πληρωμη να χεις ησυχο το κεφαλι σου

αχ αδυνατεις μου φαινεται να πιστεψεις οτι καποιος μπορει να εχει μια αρμονικη σχεση με μια ξενη

χωρις να πληρωνει και χωρις να εχει τα προβληματα που αντιμετωπιζει με τις συμπαθεις ελληνιδες. ;)

Ακομα και λαθη να κανεις στην σχεση ,υπαρχουν κοπελες(μη ελληνιδες στην πλειοψηφια) που δεν σου γαμανε την ψυχολογια

και συνεχιζουν να δουλευουν για την σχεση στηριζοντας σε.

υπαρχουν αρκετες ,(ευτυχως) και ο φιλος μας μπορει ανετα μπορει να κανει σχεση και οικογενεια.

χωρις να καταφευγει στο επι πληρωμη. αυτο ειναι λυση για λιγους μηνες.

το καλυτερο ειναι να ψαξει να βρει μια τετοια κοπελα,που εχει τον εγκεφαλο στη θεση του και σε λειτουργεια υπερ της σχεσης,

και να κανει οικογενεια και παιδακια. ;)

 
OP
OP
G

Giwrgos_1983

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2009
Μηνύματα
437
Like
0
Πόντοι
1
μα..σοβαρα τα λεω...

τι θες να σου πω? να σε παρηγορησω που νιωθεις χαλια μαυρα? αμα δε θες εσυ ο ιδιος να αλλαξεις στυλακι κ να μη ντρεπεσαι να μιλησεις σε μια γυναικα θα στο φτιαξω εγω σ ενα φορουμ?
κ αν το προβλημα ειναι το σεξ μια χαρα βολευει ο αγοραιος... μπορει να παψεις να εισαι κ τοσο μαζεμενος κ να νιωσεις κ καλυτερα με τον εαυτο σου.. καποια στιγμη

παντως αν ειναι να μου τα χωνεις ετσι χωρις λογο κ αυτο να σε ανεβαζει μιας κ ειμαι γυναικα
καντο κ αλλο... θυσια γινομαι δεν με πειραζει

δεν εχω καμια ορεξη να στα χωνο φτανουνε τα δικα μου. δεν μου αρεσει ο αγοραιος ερωτας τι να κανουμε θελω να με γουσταρι η αλλη οταν το κανω. πιστεψε με που καλυτερο σεξ ειναι ετσι αν υπαρχει παθος. προσπαθω να αλλαξω απλως μπενο εδω γιατι θεω καπου να τα πω αν τα πω σε φιλους καταλαβενεις μονο κοροιδια θα παρω
 
OP
OP
G

Giwrgos_1983

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2009
Μηνύματα
437
Like
0
Πόντοι
1
τι γινετε ρε συντροφια? γιωραγακη ακομα ρε να γαμησεις? γαμω τις διδασκαλια που σου εκανε και τα ιδιαιτερα.τζαμπα με ξενυχτουσες βρε αγορι μου.

γεια σου δασκαλε ανησυχισα νομιζα οτι επαθες κατι
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
15
Πόντοι
66
αχ αδυνατεις μου φαινεται να πιστεψεις οτι καποιος μπορει να εχει μια αρμονικη σχεση με μια ξενη

χωρις να πληρωνει και χωρις να εχει τα προβληματα που αντιμετωπιζει με τις συμπαθεις ελληνιδες. ;)

Ακομα και λαθη να κανεις στην σχεση ,υπαρχουν κοπελες(μη ελληνιδες στην πλειοψηφια) που δεν σου γαμανε την ψυχολογια

και συνεχιζουν να δουλευουν για την σχεση στηριζοντας σε.

υπαρχουν αρκετες ,(ευτυχως) και ο φιλος μας μπορει ανετα μπορει να κανει σχεση και οικογενεια.

χωρις να καταφευγει στο επι πληρωμη. αυτο ειναι λυση για λιγους μηνες.

το καλυτερο ειναι να ψαξει να βρει μια τετοια κοπελα,που εχει τον εγκεφαλο στη θεση του και σε λειτουργεια υπερ της σχεσης,

και να κανει οικογενεια και παιδακια. ;)

ευχαριστω για τις πληροφοριες για το τι υπαρχει εκει εξω
αλλα ειλικρινα δεν με αφορουν επειδη δεν ειμαι λεσβια κ δεν ψαχνω γυναικα για σπιτι κοκ
μπορεις να με πληροφορησεις τι υπαρχει απο ανδρες εκει εξω...
 
OP
OP
G

Giwrgos_1983

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2009
Μηνύματα
437
Like
0
Πόντοι
1
τι γινετε ρε συντροφια? γιωραγακη ακομα ρε να γαμησεις? γαμω τις διδασκαλια που σου εκανε και τα ιδιαιτερα.τζαμπα με ξενυχτουσες βρε αγορι μου.

γεια σου δασκαλε ανησυχισα νομιζα οτι επαθες κατι
 

arcans30

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2009
Μηνύματα
184
Like
0
Πόντοι
1
γεια σου δασκαλε ανησυχισα νομιζα οτι επαθες κατι
ο δασκαλος γιωραγακη ειναι κολομβιανος,δηλαδη ειναι εφταψυχος μην φοβασε.
δεν πιστευω να σε πειραξε κανενας εξωσχολικος οσο ελειπα?
 

tommaso

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2007
Μηνύματα
5.099
Like
2
Πόντοι
66
ευχαριστω για τις πληροφοριες για το τι υπαρχει εκει εξω
αλλα ειλικρινα δεν με αφορουν επειδη δεν ειμαι λεσβια κ δεν ψαχνω γυναικα για σπιτι κοκ
μπορεις να με πληροφορησεις τι υπαρχει απο ανδρες εκει εξω...

για ενημερωση ολων το ειπα,ανδρων και γυναικων.

απο αντρες καλη μου bite δυστηχως χλωμα τα πραγματα.

απο αυτα που βλεπω οταν κυκλοφορω, πολυ φλωραντζα, παρα πολλοι τεμπεληδες, αρκετοι επιφανειακοι και μουνοδουλοι.

Υπαρχει ομως και ενα 10% που βαζουν το κεφαλι κατω και δουλευουν

και προσπαθουν να προσφερουν τα παντα στην οικογενεια τους και την γυναικα τους.

επομενως keep searching ;)
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
15
Πόντοι
66
για ενημερωση ολων το ειπα,ανδρων και γυναικων.

απο αντρες καλη μου bite δυστηχως χλωμα τα πραγματα.

απο αυτα που βλεπω οταν κυκλοφορω, πολυ φλωραντζα, παρα πολλοι τεμπεληδες, αρκετοι επιφανειακοι και μουνοδουλοι.

Υπαρχει ομως και ενα 10% που βαζουν το κεφαλι κατω και δουλευουν

και προσπαθουν να προσφερουν τα παντα στην οικογενεια τους και την γυναικα τους.

επομενως keep searching ;)

βαριεμαι...
θα παρω την ετοιμη συνταγη του μνδουλου...
 

arcans30

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2009
Μηνύματα
184
Like
0
Πόντοι
1
μα..σοβαρα τα λεω...

τι θες να σου πω? να σε παρηγορησω που νιωθεις χαλια μαυρα? αμα δε θες εσυ ο ιδιος να αλλαξεις στυλακι κ να μη ντρεπεσαι να μιλησεις σε μια γυναικα θα στο φτιαξω εγω σ ενα φορουμ?
κ αν το προβλημα ειναι το σεξ μια χαρα βολευει ο αγοραιος... μπορει να παψεις να εισαι κ τοσο μαζεμενος κ να νιωσεις κ καλυτερα με τον εαυτο σου.. καποια στιγμη

παντως αν ειναι να μου τα χωνεις ετσι χωρις λογο κ αυτο να σε ανεβαζει μιας κ ειμαι γυναικα
καντο κ αλλο... θυσια γινομαι δεν με πειραζει
εσυ θελω να φερεσε πιο τρυφερα στο γιωργακη,εχει που εχει μια φοβια με τις γυναικες μην του χαλας και εσυ την ψυχολογια παραπανω.φερσου του τρυφερα με αγαπη και προδερμ.
ευχαριστω.
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
15
Πόντοι
66
εσυ θελω να φερεσε πιο τρυφερα στο γιωργακη,εχει που εχει μια φοβια με τις γυναικες μην του χαλας και εσυ την ψυχολογια παραπανω.φερσου του τρυφερα με αγαπη και προδερμ.
ευχαριστω.

δεν εχω αλλο προδερμ κ τρυφεροτητα να δωσω
τελος...
 

arcans30

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2009
Μηνύματα
184
Like
0
Πόντοι
1
ε ναι... εχω φουλ προστασια
μου φαινετε μας δουλευεις και εσυ.απο τι μια λες οτι εισαι ασχημη,και απο την αλλη λες οτι εχεις μπιτσ στυλακι.για ριξε καμια φωτο σου και εσυ να δωσουμε τα φωτα μας και σε εσενα.
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
15
Πόντοι
66
μου φαινετε μας δουλευεις και εσυ.απο τι μια λες οτι εισαι ασχημη,και απο την αλλη λες οτι εχεις μπιτσ στυλακι.για ριξε καμια φωτο σου και εσυ να δωσουμε τα φωτα μας και σε εσενα.

εγω να σας δουλευω?? ποτε!

ειμαι ασχημη κ χαζη τωρα.. αλλα ειπαμε θα προωθησω το στυλ της ελλεηνιδας μπιατς γιατι αυτο μετραει τελικα
οποτε με ενα τονο μεηκ απ θα γινω τουλαχιστον εμφανισιμη.. θα χασω κ 40 κιλα θα φορεσω ξεκωλε ρουχα κ γυαλι υπερπαραγωγη... κ θα βγω στα μπαρζ να το παιζω ιστορια
 

mouNINJA

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.655
Like
26
Πόντοι
66
μου φαινετε μας δουλευεις και εσυ.απο τι μια λες οτι εισαι ασχημη,και απο την αλλη λες οτι εχεις μπιτσ στυλακι.για ριξε καμια φωτο σου και εσυ να δωσουμε τα φωτα μας και σε εσενα.

Τύπε, λες και αυτή να πουλάει φίδια για να εντυπωσιάσει το Γιώργο? :think:


μπιαααααααααααααααααααααααατς

:2funny: :2funny: :2funny:
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom