Νέα

Τι επιχείρηση θα ανοίγατε αν είχατε ένα μκρό κεφάλαιο;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Mikros
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 52K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

cyclist

Μέλος
Εγγρ.
22 Σεπ 2014
Μηνύματα
123
Like
0
Πόντοι
1
Πάει η μπυραρία παίδες, τα σήκωσαν όλα και τα φόρτωσαν, κανένας δεν την ψάχνει σε τέτοιες επενδύσεις...
 

amilo

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2010
Μηνύματα
413
Κριτικές
1
Like
110
Πόντοι
1
Ειμαι σε σκεψη να ανοιξω μια μικρη επιχειρηση (βιοτεχνια) κηροποιειο, ποια η αποψη σας γιατι δεν εχω ιδεα με τα λογιστικα.
 

arist_plat1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2015
Μηνύματα
12.726
Like
2
Πόντοι
166
Ειμαι σε σκεψη να ανοιξω μια μικρη επιχειρηση (βιοτεχνια) κηροποιειο, ποια η αποψη σας γιατι δεν εχω ιδεα με τα λογιστικα.

έχει ένας φίλος μου πολύ στενός
είναι στα πρόθυρα να το κλείσει συν χρωστάει παντού σε τράπεζες εφορία ασφαλιστικά ταμεία
δύσκολη δουλειά με εξοπλισμό και ακριβή σχετικά επένδυση
 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
489
Πόντοι
186
Επιδιορθωση καρεκλων - πλεξιμο ψαθας.
 

psolarmenistiz

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2016
Μηνύματα
829
Like
1.180
Πόντοι
206
εσπρεσο μπαρ...κοντα σε μετρο
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.893
Κριτικές
16
Like
14.716
Πόντοι
6.515
αποτεφρωτηριο τυποι  :hi:

αν αφησουν τα λαμογια οι δημαρχεοι να τους παρουν τον τζιρο  :priest:
 

majestic69

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2009
Μηνύματα
4.811
Κριτικές
4
Like
277
Πόντοι
36
Με το που βλεπω τετοια θεματα να παιζουνε μπαλιτσα ειναι δυνατον να μην μιλησω??Ειναι σαν να γδυνεται η γκομενα να μου δειχνει την κολοτρυπιδα της και εγω να καθομαι να παιζω σουπερ μαριο στο νιτεντο 64. Καταρχας το εχω πει και παλιοτερα καλο ειναι να ψαχνεται καποιος να κανει κατι παρα να ειναι στο δημοσιο η να τρωει την συνταξη του πατερα του αλλα το βασικοτερο για να φερει την επιτυχια ειναι να εχει δουλεψει και να ξερει την δουλεια.Να ασχοληθει με κατι που γνωριζει καλα.Στην Χρυση Ευκαιρια πουλανε 100 χιλιαδες επιχειρησεις το θεμα ειναι οτι εσεις χτες τι κανατε ψαχνατε κανα μουνι να γαμησετε η δουλευατε στο αντικειμενο που θελετε να επενδυσετε?Στην ουσια τωρα αυτη την στιγμη εγω θα ανοιγα μαγαζι που να φτιαχνει πιτες χορτοπιτες σπανακοπιτες τυροπιτες κτλπ ολα φρεσκα της ωρας και οχι κατεψυγμενα.Επισης το παρασκευαστηριο θα το ειχα σε χωρο που να φαινεται στους πελατες , να φαινεται που τις φτιαχνουν μπροστα στην βιτρινα φαση η στο κεντρο του μαγαζιου.θα το ειχα 24ωρο και με ενα ενοικιο μαξ των 500 ευρω το μηνα.Οποιος ενδιαφερεται ας παει να δουλεψει κανα χρονο να δει την φαση σε καμια βιοτεχνια τροφιμων η καπου αναλογα να παρει μια ιδεα και μετα με περιπου 20 χιλιαδες ευρω ανοιγει το μαγαζι.Μπορει και να γινει χρυσορυχειο κανονικο.
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2015
Μηνύματα
3.375
Like
39
Πόντοι
16
Με το που βλεπω τετοια θεματα να παιζουνε μπαλιτσα ειναι δυνατον να μην μιλησω??Ειναι σαν να γδυνεται η γκομενα να μου δειχνει την κολοτρυπιδα της και εγω να καθομαι να παιζω σουπερ μαριο στο νιτεντο 64. Καταρχας το εχω πει και παλιοτερα καλο ειναι να ψαχνεται καποιος να κανει κατι παρα να ειναι στο δημοσιο η να τρωει την συνταξη του πατερα του αλλα το βασικοτερο για να φερει την επιτυχια ειναι να εχει δουλεψει και να ξερει την δουλεια.Να ασχοληθει με κατι που γνωριζει καλα.Στην Χρυση Ευκαιρια πουλανε 100 χιλιαδες επιχειρησεις το θεμα ειναι οτι εσεις χτες τι κανατε ψαχνατε κανα μουνι να γαμησετε η δουλευατε στο αντικειμενο που θελετε να επενδυσετε?Στην ουσια τωρα αυτη την στιγμη εγω θα ανοιγα μαγαζι που να φτιαχνει πιτες χορτοπιτες σπανακοπιτες τυροπιτες κτλπ ολα φρεσκα της ωρας και οχι κατεψυγμενα.Επισης το παρασκευαστηριο θα το ειχα σε χωρο που να φαινεται στους πελατες , να φαινεται που τις φτιαχνουν μπροστα στην βιτρινα φαση η στο κεντρο του μαγαζιου.θα το ειχα 24ωρο και με ενα ενοικιο μαξ των 500 ευρω το μηνα.Οποιος ενδιαφερεται ας παει να δουλεψει κανα χρονο να δει την φαση σε καμια βιοτεχνια τροφιμων η καπου αναλογα να παρει μια ιδεα και μετα με περιπου 20 χιλιαδες ευρω ανοιγει το μαγαζι.Μπορει και να γινει χρυσορυχειο κανονικο.

:rockon: :hi: :wanker:
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.057
Like
72.122
Πόντοι
12.756
Με το που βλεπω τετοια θεματα να παιζουνε μπαλιτσα ειναι δυνατον να μην μιλησω??Ειναι σαν να γδυνεται η γκομενα να μου δειχνει την κολοτρυπιδα της και εγω να καθομαι να παιζω σουπερ μαριο στο νιτεντο 64. Καταρχας το εχω πει και παλιοτερα καλο ειναι να ψαχνεται καποιος να κανει κατι παρα να ειναι στο δημοσιο η να τρωει την συνταξη του πατερα του αλλα το βασικοτερο για να φερει την επιτυχια ειναι να εχει δουλεψει και να ξερει την δουλεια.Να ασχοληθει με κατι που γνωριζει καλα.Στην Χρυση Ευκαιρια πουλανε 100 χιλιαδες επιχειρησεις το θεμα ειναι οτι εσεις χτες τι κανατε ψαχνατε κανα μουνι να γαμησετε η δουλευατε στο αντικειμενο που θελετε να επενδυσετε?Στην ουσια τωρα αυτη την στιγμη εγω θα ανοιγα μαγαζι που να φτιαχνει πιτες χορτοπιτες σπανακοπιτες τυροπιτες κτλπ ολα φρεσκα της ωρας και οχι κατεψυγμενα.Επισης το παρασκευαστηριο θα το ειχα σε χωρο που να φαινεται στους πελατες , να φαινεται που τις φτιαχνουν μπροστα στην βιτρινα φαση η στο κεντρο του μαγαζιου.θα το ειχα 24ωρο και με ενα ενοικιο μαξ των 500 ευρω το μηνα.Οποιος ενδιαφερεται ας παει να δουλεψει κανα χρονο να δει την φαση σε καμια βιοτεχνια τροφιμων η καπου αναλογα να παρει μια ιδεα και μετα με περιπου 20 χιλιαδες ευρω ανοιγει το μαγαζι.Μπορει και να γινει χρυσορυχειο κανονικο.

:wanker: :wanker: :wanker: :hi: :hi: :hi: :kneel: :kneel: :kneel: :orchestra: :orchestra: :orchestra: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

sinnerman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2006
Μηνύματα
15.502
Like
19
Πόντοι
166
Με το που βλεπω τετοια θεματα να παιζουνε μπαλιτσα ειναι δυνατον να μην μιλησω??Ειναι σαν να γδυνεται η γκομενα να μου δειχνει την κολοτρυπιδα της και εγω να καθομαι να παιζω σουπερ μαριο στο νιτεντο 64. Καταρχας το εχω πει και παλιοτερα καλο ειναι να ψαχνεται καποιος να κανει κατι παρα να ειναι στο δημοσιο η να τρωει την συνταξη του πατερα του αλλα το βασικοτερο για να φερει την επιτυχια ειναι να εχει δουλεψει και να ξερει την δουλεια.Να ασχοληθει με κατι που γνωριζει καλα.Στην Χρυση Ευκαιρια πουλανε 100 χιλιαδες επιχειρησεις το θεμα ειναι οτι εσεις χτες τι κανατε ψαχνατε κανα μουνι να γαμησετε η δουλευατε στο αντικειμενο που θελετε να επενδυσετε?Στην ουσια τωρα αυτη την στιγμη εγω θα ανοιγα μαγαζι που να φτιαχνει πιτες χορτοπιτες σπανακοπιτες τυροπιτες κτλπ ολα φρεσκα της ωρας και οχι κατεψυγμενα.Επισης το παρασκευαστηριο θα το ειχα σε χωρο που να φαινεται στους πελατες , να φαινεται που τις φτιαχνουν μπροστα στην βιτρινα φαση η στο κεντρο του μαγαζιου.θα το ειχα 24ωρο και με ενα ενοικιο μαξ των 500 ευρω το μηνα.Οποιος ενδιαφερεται ας παει να δουλεψει κανα χρονο να δει την φαση σε καμια βιοτεχνια τροφιμων η καπου αναλογα να παρει μια ιδεα και μετα με περιπου 20 χιλιαδες ευρω ανοιγει το μαγαζι.Μπορει και να γινει χρυσορυχειο κανονικο.
είσαι ωραίος  μαν....
 

poppop

Μέγας
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
12.196
Κριτικές
13
Like
4.594
Πόντοι
4.765
καλο ειναι να ψαχνεται καποιος να κανει κατι παρα να ειναι στο δημοσιο
να αφησει το δημοσιο και να αρχισει να ψαχνεται δηλαδη,τύπε σου υπενθυμιζω οτι ψαχνουμε ιδέες για επιχειρηση οχι τρόπους για αυτοκτονία
 

kostasasximos86

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2016
Μηνύματα
4.926
Κριτικές
8
Like
614
Πόντοι
326
πιστευω ενα μπουρδελακι προς γλυφαδα-βουλα μερια θα εκανε παταγο για να μην αναγκαζονται να κανουνε δρομο οσοι θελουν τετοιου ειδους υπηρεσιες.

μεχρι στιγμης εχω βρει τον τσατσο (εμενα) μου λειπουν οι πουτανες και το διαμερισμα.

ειμαι ανοιχτος σε προτασεις.

ευχαριστω
 
Εγγρ.
11 Οκτ 2015
Μηνύματα
1.361
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
16
πιστευω ενα μπουρδελακι προς γλυφαδα-βουλα μερια θα εκανε παταγο για να μην αναγκαζονται να κανουνε δρομο οσοι θελουν τετοιου ειδους υπηρεσιες.

μεχρι στιγμης εχω βρει τον τσατσο (εμενα) μου λειπουν οι πουτανες και το διαμερισμα.

ειμαι ανοιχτος σε προτασεις.

ευχαριστω

Ise drosero agori?    :effemine:
 

tasos999

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2008
Μηνύματα
974
Κριτικές
16
Like
120
Πόντοι
606
Μανικιούρ-πεντικιούρ κατ'οίκον, 30 Ευρώ η επίσκεψη οι καλές έχουν 10 ραντεβού την ημέρα. Οπότε, αν βρείτε 1-2 καλές μανικιουρίστ γιατί να μην ανοίξετε ένα νύχι-νύχι?? Επίσης, κουρέας 5 Ευρώ όλα τα κουρέματα (80 ραντεβού την μέρα), υπάλληλος μαθήτρια ΙΕΚ πρακτική χωρίς λεφτά/ένσημα. Α, καλή επιλογή είναι διαιτολόγος κατ'οίκον 50 Ευρώ επίσκεψη.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom