Νέα

Τι έπαθε το site;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα dzf
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 413K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.571
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.469
Like
200
Πόντοι
866
σβηστο ειναι τοπ σικρετ. :2funny:
stock-vector-vector-top-secret-stamp-with-red-ink-23815492.jpg


τυπε καλα λες
να προσεχουμε τι λεμε γιατι κυκλοφορουν και παπαζοληδες :grin:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.469
Like
200
Πόντοι
866
νομιζω ο μπολντης πηρε ειδικοτητα στον χημικο πολεμο αεριων ακα τηλε-φονικο κλασιμο..... :2funny: :2funny: :2funny:
υστερα απο στρατονομος,λοχιας,ηλεκτρονικος κατασκοπος εγινε και ειδικος στον βιοχημικο πολεμο τυπε? :2funny:
 

eparxiotis5

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2011
Μηνύματα
1.185
Like
6
Πόντοι
16
Εκανα login πριν μισή ώρα και μπήκα στο σάιτ κανονικά ως eparxiotis5. Ως εδώ, όλα καλά. Όταν πηγα να ελέγξω τα pm μου, είδα ότι δεν μπορούσα: έβγαινε μια άσπρη σελίδα που έλεγε "eparxiotis5, έχετε αποκλειστεί από αυτή τη συζήτηση". Πάω να ελέγξω το προφίλ μου, το ίδιο διαγνωστικό λάθους. Κάνω κλικ σε διάφορα θέματα του φόρουμ, πάλι τα ιδια. Μόνο στις κριτικές είχα απρόσβαση. Τελικά κατάφερα και μπήκα έχοντας πρόσβαση παντού, διαγράφοντας τα cookies των σάιτς bourdela.com και bourdela.tv. Όμως αυτό δεν είχε χρειαστεί να το κάνω παλιότερα. Τι συνέβη τώρα;
 

The Lover

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.826
Like
415
Πόντοι
36
Εκανα login πριν μισή ώρα και μπήκα στο σάιτ κανονικά ως eparxiotis5. Ως εδώ, όλα καλά. Όταν πηγα να ελέγξω τα pm μου, είδα ότι δεν μπορούσα: έβγαινε μια άσπρη σελίδα που έλεγε "eparxiotis5, έχετε αποκλειστεί από αυτή τη συζήτηση". Πάω να ελέγξω το προφίλ μου, το ίδιο διαγνωστικό λάθους. Κάνω κλικ σε διάφορα θέματα του φόρουμ, πάλι τα ιδια. Μόνο στις κριτικές είχα απρόσβαση. Τελικά κατάφερα και μπήκα έχοντας πρόσβαση παντού, διαγράφοντας τα cookies των σάιτς bourdela.com και bourdela.tv. Όμως αυτό δεν είχε χρειαστεί να το κάνω παλιότερα. Τι συνέβη τώρα;

... όποιος μπαίνει με πολλά προφίλ αυτά παθαίνει....!!!!!
 

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
Δεν εχω πλεον .... τα εδωσα δεξια κι αριστερα και τελειωσα ......

Μονο τον αχαχουχα εχω κι αλλο ενα που ειναι μυστικο και δεν θυμαμαι απο ποτε εχω να τον χρησιμοποιησω..... δεν θυμαμαι ουτε τον κωδικο και δεν νομιζω να ξαναχρησιμοποιηθει καθως εκθεσα ενα προσωπικο μου θεμα
 

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
Σκυλάκια είναι ρε; Τι εννοείς τα έδωσες δεξιά κι αριστερά;
τι δεν καταλαβες ?

εσβησα τα πμ και τα εδωσα δεξια και αριστερα αλλαζοντας τους κωδικους

Καπου βαρεθηκα ...... απλα πραγματα
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom