Νέα

Τι είναι αυτό το squirting που μου το λένε όλες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα nicospap
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 335
  • Εμφανίσεις 25K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)
Δ

Διαγραμμένο μέλος 136408

Επισκέπτης
φαινεται οτι στο πανεπιστημιο σας δωσανε τα αρχικα εφοδια να γινετε γιατροι αλλα δε σας βοηθησαν να μαθετε τα στοιχειωδη οπως να ειστε ευγενικοι, καλομιλητοι και με ανοιχτο μυαλο!
Δε πειραζει, πεταω στα σκουπιδια την ιατρικη σου ιδιοτητα, θα σεβαστω ομως την ηλικια σου γιατι για να εχεις 40 χρονια πειρας οπως ειπες θα εισαι τουλαχιστον 60 χρονων..οποτε σταματαω εδω...ασε με να εχω την αποψη μου κ κρατα κι εσυ τη δικη σου για τη παρτη σου! :)

μη μου συγχίζεσαι mon cheri τώρα τον κατάλαβες; Όταν εγώ μιλούσα, σε άλλη ευκαιρία, για το πόσο κακομοίρης είναι,
ο παππούς (που έχει και πεθερά 80 χρονών) μου πουλούσε εξυπνάδες για την ωραία συζήτηση που είχατε και την τάχα "αμοιβαία" κατανόηση  :jerking:  Κατά τ' άλλα, εγώ είμαι αυτόκλητος υπερασπιστής...
 

P_a_u_l_i_n_a{24}.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2016
Μηνύματα
6.505
Κριτικές
4
Like
216
Πόντοι
346
αυτη εδω ειναι η pentagiotissa   :)





w579uVY.png        

κοντα επεσες τυπε!!!  :2funny:
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.130
Like
5.807
Πόντοι
1.206
φαινεται οτι στο πανεπιστημιο σας δωσανε τα αρχικα εφοδια να γινετε γιατροι αλλα δε σας βοηθησαν να μαθετε τα στοιχειωδη οπως να ειστε ευγενικοι, καλομιλητοι και με ανοιχτο μυαλο!
Δε πειραζει, πεταω στα σκουπιδια την ιατρικη σου ιδιοτητα, θα σεβαστω ομως την ηλικια σου γιατι για να εχεις 40 χρονια πειρας οπως ειπες θα εισαι τουλαχιστον 60 χρονων..οποτε σταματαω εδω...ασε με να εχω την αποψη μου κ κρατα κι εσυ τη δικη σου για τη παρτη σου! :)

Καλά ρε κοπελιά, το μη καλομίλητος κι ευγενικός να το δεχθώ. Αλλά τό "στενόμυαλος" επειδή εκφράζω βεβαιότητα για την επιστήμη μου, παραπάει!

Διάβασε και το ποστ πριν από το δικό σου και μάθε εσύ να μην είσαι "φανατική" επειδή κάπου διάβασες κάτι και το πίστεψες κι επειδή το πίστεψες εσύ πρέπει να το δεχθούμε κι εμείς.
ΔΕΝ υπάρχει η δική σου γνώμη έναντι της δικής μου, δεν είναι πολιτικό το ζήτημα. Υπάρχει η επιστημονική άποψη έναντι κάποιων ανοησιών που γράφονται στο διαδίκτυο...
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.465
Κριτικές
1
Like
32.471
Πόντοι
8.006
Καλά ρε κοπελιά, το μη καλομίλητος κι ευγενικός να το δεχθώ. Αλλά τό "στενόμυαλος" επειδή εκφράζω βεβαιότητα για την επιστήμη μου, παραπάει!

Διάβασε και το ποστ πριν από το δικό σου και μάθε εσύ να μην είσαι "φανατική" επειδή κάπου διάβασες κάτι και το πίστεψες κι επειδή το πίστεψες εσύ πρέπει να το δεχθούμε κι εμείς.
ΔΕΝ υπάρχει η δική σου γνώμη έναντι της δικής μου, δεν είναι πολιτικό το ζήτημα. Υπάρχει η επιστημονική άποψη έναντι κάποιων ανοησιών που γράφονται στο διαδίκτυο...
Τύπε συνεχισε ετσι για να της φανω εγω γλυκος μετα  :2funny:
 

P_a_u_l_i_n_a{24}.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2016
Μηνύματα
6.505
Κριτικές
4
Like
216
Πόντοι
346
μη μου συγχίζεσαι mon cheri τώρα τον κατάλαβες; Όταν εγώ μιλούσα, σε άλλη ευκαιρία, για το πόσο κακομοίρης είναι,
ο παππούς (που έχει και πεθερά 80 χρονών) μου πουλούσε εξυπνάδες για την ωραία συζήτηση που είχατε και την τάχα "αμοιβαία" κατανόηση  :jerking:  Κατά τ' άλλα, εγώ είμαι αυτόκλητος υπερασπιστής...

καθε φορα που με λες mon cheri μου θυμιζεις κερασι!!!! :) :)
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.130
Like
5.807
Πόντοι
1.206

Έχεις κι εσύ "επιστημονική άποψη" ρε παπάρα;
Δεν είναι για την Τζαζ το ζήτημα ούτε για κινηματογραφικές ταινίες.
 

το πουλί

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
18.274
Like
599
Πόντοι
246
ασε με να εχω την αποψη μου κ κρατα κι εσυ τη δικη σου για τη παρτη σου! :)
το να εχεις αποψη οτι υπαρχει σκουιρτ ειναι σαν να εχεις αποψη οτι η γη ειναι τετραγωνη
αποψη σου δε λεω
απλα δεν εχει σχεση με την πραγματικοτητα  :S
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.465
Κριτικές
1
Like
32.471
Πόντοι
8.006

P_a_u_l_i_n_a{24}.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2016
Μηνύματα
6.505
Κριτικές
4
Like
216
Πόντοι
346
Καλά ρε κοπελιά, το μη καλομίλητος κι ευγενικός να το δεχθώ. Αλλά τό "στενόμυαλος" επειδή εκφράζω βεβαιότητα για την επιστήμη μου, παραπάει!

Διάβασε και το ποστ πριν από το δικό σου και μάθε εσύ να μην είσαι "φανατική" επειδή κάπου διάβασες κάτι και το πίστεψες κι επειδή το πίστεψες εσύ πρέπει να το δεχθούμε κι εμείς.
ΔΕΝ υπάρχει η δική σου γνώμη έναντι της δικής μου, δεν είναι πολιτικό το ζήτημα. Υπάρχει η επιστημονική άποψη έναντι κάποιων ανοησιών που γράφονται στο διαδίκτυο...

το οτι δεν εισαι ανοιχτο μυαλος πηγαινει στο οτι εισαι απολυτος! εγω ενα πραγμα εχω μαθει στα 24 χρονια μου, οτι για τιποτα σαυτη τη ζωη να μην ειμαι απολυτη και σιγουρη! Τα παντα ρει!!
Γιαυτο και εχω πολυ ανοιχτο μυαλο και δεχομαι και αξιολογω τα παντα!!
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.465
Κριτικές
1
Like
32.471
Πόντοι
8.006
το οτι δεν εισαι ανοιχτο μυαλος πηγαινει στο οτι εισαι απολυτος! εγω ενα πραγμα εχω μαθει στα 24 χρονια μου, οτι για τιποτα σαυτη τη ζωη να μην ειμαι απολυτη και σιγουρη! Τα παντα ρει!!
Γιαυτο και εχω πολυ ανοιχτο μυαλο και δεχομαι και αξιολογω τα παντα!!

Στα 44 να δεις ποσα θα εχεις μαθει  :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom