Νέα

Τι είναι αυτό το squirting που μου το λένε όλες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα nicospap
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 335
  • Εμφανίσεις 25K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.465
Κριτικές
1
Like
32.471
Πόντοι
8.006
Μου εχει τυχει εμενα δυο φορες, και δεν ειναι κατουρημα αλλα οργασμος!
Εχω διαβασει οτι μεσα στο κολπο υπαρχει ενα σφουγγαρακι (σημειο G) ειναι στα 2 εκατοστα απτην εισοδο του καλπου. Οσο πιο πολυ το ερεθιζεις με το δαχτυλο τοσο πιο πολλα υγρα βγαζει ο κολπος τα οποια τρεχουν εξω..(μου εχει τυχει) οσο πιο πολυ πιεζεις αυτο το σφουγγαρακι χτυπαει πισω την περιοχη της ουρηθρας η οποια γεμιζει με υγρα οση ωρα εσυ τριβεις του σφουγγαρακι, οποτε οταν υπερερεθιστεις πεταγεται το υγρο αυτο απο την ουρηθρα.
Αυτο εχω καταλαβει εγω, τωρα η δικη μου εμπειρια διαφερει.
οσες φορες κι αν ετριψα το σφουγγαρακι αυτο, σκουιρτ δεν εκανα, υγρα πολλα εβγαλα , τοσο πολλα ωστε να τρεχουν ως την κωλοτρυπιδα αλλα τιποτα παραπανω...

Την πρωτη φορα που εκανα σκουιρτ ηταν οταν ημουν μονη και αυνανιζομουν, βρισκομουν στον 4 οργασμο και οταν ενιωθα οτι παω σε κλιμακωση πρωτη φορα μου ηρθε και σφιχτηκα προς τα εξω, σαν οταν θελω να κατουρησω και τοτε πεταχτηκε με δυναμη ενα υγρο καθετα στη παλαμη μου αφου αμεσως τρομαξα και σταματησα, σκεφτηκα μηπως κατουρηθηκα αλλα εντελει ηταν σκουιρτ γιατι βγηκε καθετα με δυναμη και χτυπησε τη παλαμη μου, το χρωμα στα σεντονια ηταν διαφανο ενω δεν ειχε καθολου μυρωδια!

Τη δευτερη φορα που μου συνεβη ηταν στο σεξ οταν επαιζα παραλληλα κλειτοριδα, και μου ηρθε παλι να σπρωξω πριν τη κλιμακωση και γεμισε το σεντονι με υγρα!
Οσες φορες προσπαθησα επι τουτου να κανω δε μου βγηκε, δε μπορω να το εξηγησω παντως σε μενα ερχεται οποτε αυτο θελει!
Παντως σιγουρα δεν ειναι κατουρημα, και μπορω να ανεβασω σχετικα αρθρα απο αλλο φορουμ που εχω συζητησει εκτενεστερα το θεμα!
Πες μας κι αλλα  :wanker:
 

maclaud

Μέγας
Εγγρ.
29 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.732
Κριτικές
26
Like
597
Πόντοι
4.475
Μου εχει τυχει εμενα δυο φορες, και δεν ειναι κατουρημα αλλα οργασμος!
Εχω διαβασει οτι μεσα στο κολπο υπαρχει ενα σφουγγαρακι (σημειο G) ειναι στα 2 εκατοστα απτην εισοδο του καλπου. Οσο πιο πολυ το ερεθιζεις με το δαχτυλο τοσο πιο πολλα υγρα βγαζει ο κολπος τα οποια τρεχουν εξω..(μου εχει τυχει) οσο πιο πολυ πιεζεις αυτο το σφουγγαρακι χτυπαει πισω την περιοχη της ουρηθρας η οποια γεμιζει με υγρα οση ωρα εσυ τριβεις του σφουγγαρακι, οποτε οταν υπερερεθιστεις πεταγεται το υγρο αυτο απο την ουρηθρα.
Αυτο εχω καταλαβει εγω, τωρα η δικη μου εμπειρια διαφερει.
οσες φορες κι αν ετριψα το σφουγγαρακι αυτο, σκουιρτ δεν εκανα, υγρα πολλα εβγαλα , τοσο πολλα ωστε να τρεχουν ως την κωλοτρυπιδα αλλα τιποτα παραπανω...

Την πρωτη φορα που εκανα σκουιρτ ηταν οταν ημουν μονη και αυνανιζομουν, βρισκομουν στον 4 οργασμο και οταν ενιωθα οτι παω σε κλιμακωση πρωτη φορα μου ηρθε και σφιχτηκα προς τα εξω, σαν οταν θελω να κατουρησω και τοτε πεταχτηκε με δυναμη ενα υγρο καθετα στη παλαμη μου αφου αμεσως τρομαξα και σταματησα, σκεφτηκα μηπως κατουρηθηκα αλλα εντελει ηταν σκουιρτ γιατι βγηκε καθετα με δυναμη και χτυπησε τη παλαμη μου, το χρωμα στα σεντονια ηταν διαφανο ενω δεν ειχε καθολου μυρωδια!

Τη δευτερη φορα που μου συνεβη ηταν στο σεξ οταν επαιζα παραλληλα κλειτοριδα, και μου ηρθε παλι να σπρωξω πριν τη κλιμακωση και γεμισε το σεντονι με υγρα!
Οσες φορες προσπαθησα επι τουτου να κανω δε μου βγηκε, δε μπορω να το εξηγησω παντως σε μενα ερχεται οποτε αυτο θελει!
Παντως σιγουρα δεν ειναι κατουρημα, και μπορω να ανεβασω σχετικα αρθρα απο αλλο φορουμ που εχω συζητησει εκτενεστερα το θεμα!

ούρα είναι μην το αναλύεις πολύ
 

zeljko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2016
Μηνύματα
9.752
Κριτικές
4
Like
235
Πόντοι
346
Αυτή είναι η καλή εκδοχή, το να της φεύγουν ακουσίως τα ούρα της πάνω στον οργασμό ως αποτέλεσμα καύλας.
Η κακή εκδοχή είναι να τα αμολάει η ίδια εκουσίως για να δείξει πόσο καυλωμένη και καλά είναι...

Και κάποιοι τρόμπες λένε ότι αυτό είναι χύσιμο .
Ποσότητας 1,5 λίτρου, που φεύγει με πίεση επαγγελματικό πλυστικού αυτοκινήτου με μοτέρ πετρελαίου (όχι ηλεκτρικό) ...
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.130
Like
5.807
Πόντοι
1.206
Μου εχει τυχει εμενα δυο φορες, και δεν ειναι κατουρημα αλλα οργασμος!
Εχω διαβασει οτι μεσα στο κολπο υπαρχει ενα σφουγγαρακι (σημειο G) ειναι στα 2 εκατοστα απτην εισοδο του καλπου. Οσο πιο πολυ το ερεθιζεις με το δαχτυλο τοσο πιο πολλα υγρα βγαζει ο κολπος τα οποια τρεχουν εξω..(μου εχει τυχει) οσο πιο πολυ πιεζεις αυτο το σφουγγαρακι χτυπαει πισω την περιοχη της ουρηθρας η οποια γεμιζει με υγρα οση ωρα εσυ τριβεις του σφουγγαρακι, οποτε οταν υπερερεθιστεις πεταγεται το υγρο αυτο απο την ουρηθρα.
Αυτο εχω καταλαβει εγω, τωρα η δικη μου εμπειρια διαφερει.
οσες φορες κι αν ετριψα το σφουγγαρακι αυτο, σκουιρτ δεν εκανα, υγρα πολλα εβγαλα , τοσο πολλα ωστε να τρεχουν ως την κωλοτρυπιδα αλλα τιποτα παραπανω...

Την πρωτη φορα που εκανα σκουιρτ ηταν οταν ημουν μονη και αυνανιζομουν, βρισκομουν στον 4 οργασμο και οταν ενιωθα οτι παω σε κλιμακωση πρωτη φορα μου ηρθε και σφιχτηκα προς τα εξω, σαν οταν θελω να κατουρησω και τοτε πεταχτηκε με δυναμη ενα υγρο καθετα στη παλαμη μου αφου αμεσως τρομαξα και σταματησα, σκεφτηκα μηπως κατουρηθηκα αλλα εντελει ηταν σκουιρτ γιατι βγηκε καθετα με δυναμη και χτυπησε τη παλαμη μου, το χρωμα στα σεντονια ηταν διαφανο ενω δεν ειχε καθολου μυρωδια!

Τη δευτερη φορα που μου συνεβη ηταν στο σεξ οταν επαιζα παραλληλα κλειτοριδα, και μου ηρθε παλι να σπρωξω πριν τη κλιμακωση και γεμισε το σεντονι με υγρα!
Οσες φορες προσπαθησα επι τουτου να κανω δε μου βγηκε, δε μπορω να το εξηγησω παντως σε μενα ερχεται οποτε αυτο θελει!
Παντως σιγουρα δεν ειναι κατουρημα, και μπορω να ανεβασω σχετικα αρθρα απο αλλο φορουμ που εχω συζητησει εκτενεστερα το θεμα!

Mόνη σου επιβεβαιώνεις ότι είναι ούρα, άσχετα του ότι δεν το συνειδητοποιείς, άρα είναι σκουίρτ.
Τί υγρό μπορεί να βγαίνε από την ουρήθρα εκτός από ούρα; Κι επίσης τί μπορεί να εκτοξεύει υγρά με τόση δύναμη στην περιοχή εκτός από την κύστη; ;)

Αυτά που τρέχουν προς τα κάτω άλλο θέμα, είναι κολπικά υγρά ενδεχομένως...
 

P_a_u_l_i_n_a{24}.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2016
Μηνύματα
6.505
Κριτικές
4
Like
216
Πόντοι
346
οποιος ξερει αγγλικα ας διαβασει!!!



   Squirting Orgasm Guide – How to Make Women Squirt
   [​IMG]

   How to Satisfy Women in Bed – Download 40 Articles (PDF file)

   I have to admit – I’m a little obsessed with giving women squirting orgasms.

   It’s just so damn cool!

   It’s a shame that most women have never had a squirting orgasm. It’s one of the most intense feelings a woman can experience in bed.

   In this article you will learn how easy it is to make women squirt.

   I’ll give you a step-by-step guide to female ejaculation (squirting).

   What is a Squirting Orgasm?
   When women have orgasms they sometimes eject a clear or slightly opaque liquid. This liquid must not be confused with women’s natural vaginal lubrication.

   Women’s vaginal lubrication is produced inside the vagina from the moment of arousal, and it is a clear slippery liquid.

   Female ejaculate on the other hand is not produced inside the vagina, but inside glands surrounding the urethra.

   This fluid never enters the inside of the vagina, but it’s sometimes squirted out through the urethra during orgasm.

   Before I tell you how to do it, let’s look at two common myths about squirting orgasms:

   Myth #1: Female ejaculation doesn’t exist
   It’s a belief in the medical community that squirting orgasms don’t exist. Medical doctors may be experts at the human body, but I guess they have a pretty unexciting sex lives.

   May I remind you that it wasn’t long ago when Doctors were arguing if the female orgasm was real or not. Scientist can be quite detached from reality.

   To test this myth out, follow the instructions below and see for yourself.

   I once believed this myth myself, but it exploded – literary – in by face the first time a made a woman squirt. It’s no point arguing with reality.

   Myth #2: Female ejaculate is urine
   Something that isn’t yellow and isn’t salty can’t be urine. Even though female ejaculate squirts out from the urethra, it doesn’t mean it comes from the bladder.

   This myth is also easy to test out. Give your partner a squirting orgasm, and then simply taste…

   Again, it’s no point arguing with reality.

   How to Make Your Partner Squirt?
   The first thing you must know when you try to get your partner to squirt is that she may not know what squirting is herself.

   The second thing you must know is that it isn’t enough for you to know how to make your partner squirt, she must know how to do it too. Usually when you give a woman an orgasm, she doesn’t have to do anything. But with squirting it’s different.

   You have to teach your partner how to squirt. It’s something she does, it’s not something that happens to her. I’ll explain below how you can teach your partner – it’s very easy.

   The 3 steps to squirting:

   Step 1: Build arousal
   Step 2: Stimulate the g-spot the right way
   Step 3: Tell your partner what to do

   Squirting Orgasm – Step 1: Build arousal
   The first step is to build arousal. Without you building up sexual tension (arousal) nothing will ever happen. Make sure your partner is fully turned on.

   Note: Don’t stimulate your partner’s vagina before she’s highly aroused.

   Squirting Orgasm – Step 2: Stimulate the g-spot
   There are very few women who can squirt without g-spot stimulation, so make sure you learn the correct location of the g-spot, and how to correctly stimulate it.

   The g-spot is located about 2-3 inches (5-7 cm) inside the vagina, at the front wall. (Between the vagina and the pubic bone.) You can reach it by inserting one or two fingers and press up against the vaginal wall. Press down if your partner is lying face down.

   Some women are more receptive at the deep-spot than the g-spot. The deep-spot is located a little deeper than the g-spot, and the surface feels smoother to the touch than the g-spot.

   Tip: Don’t worry about if you stimulate the g-spot or the deep-spot, and don’t worry about the exact locations of these spots.

   Just do this: Insert two fingers half way or all the way inside the vagina. Then press against the front wall. Use the pads of our fingers, not the tips of your fingers. Now you’re doing it correctly.

   When you stimulate the g-spot (or deep-spot) don’t just press up against the vaginal wall. You have to press and then release in a steady rhythmic motion.

   This is especially important when you want your partner to squirt, since female ejaculate can’t exit the urethra if there’s constant pressure against the g-spot. That’s why women rarely squirt during intercourse, even if they’ve a g-spot orgasm.

   Another thing you have to do is to make sure you use a lot of force. If you gently touch the g-spot, your partner won’t feel anything. The g-spot is very different from the clitoris – you have to use a lot of force.

   Instead of only moving your fingers up and down in a come-hither motion, move your whole arm. Lock your fingers and wrist in one position and move your arm up and down. This creates more force. (Think of your forearm and fingers looking like a big hook.)

   Squirting Orgasm – Step 3: Tell your partner to ‘push’
   Here’s where the teach-your-partner-how-to-do-it comes in.

   I think the best time to teach your partner about squirting is right after you have given her an orgasm (or several orgasms). Now she feels relaxed and close to you. And she trusts you to do what’s best for her.

   Since most women don’t know much about squirting, it’s useless to try to explain what it is. I usually tell my partner what I want her to do instead.

   Here’s an example:

   My partner lies on her back, and I sit on my knees beside her. I put two fingers inside of her and say, “Tighten you muscles around my fingers … harder … that’s it … good.”

   I make sure my partner do this before I move on.

   Then I continue, “Relax you muscles again … that’s it. Now I want you to do the opposite – push out instead. Open up just as you do when you’re peeing.”

   Again, I make sure she does what I want her to do. It may take some time before she manages to “push”, so be patient. You’ll feel it with your finger when she open up her lower abdomen.

   Now I start to explain what I want her to do when she orgasms.

   “Baby, when you orgasm, you tighten your muscles. This holds your orgasm inside. It’s like you’re stopping it. Next time I give you an orgasm I want you to ‘push’ instead. Don’t hold it inside.”

   “You may feel like you’re going to pee, but you won’t. Trust me on this, it’s impossible for you to pee and orgasm at the same time. You may get very wet, but it’s okay. It’s not pee.”

   “If you get wet, don’t stop it, just continue pushing. It makes me very excited when you get wet…”

   Remember that most women haven’t heard of squirting, while others have squirted before, but they think it’s something bad. Let your partner know how much you like squirting. The more exited you are, the harder you partner will try.

   And remember to be cool about it too. This is just for fun – don’t make her feel any pressure to squirt.

   Now I start to stimulate the g-spot as explained in step 2. When I start to stimulate the g-spot forcefully, I say very assertively, “Push!!”

   Now, you can sometimes feel the g-spot expands. It’s the glands around the urethra filling with fluids. When this happens you can also hear a typical “splashing” sound.

   This is a sure sign that your partner is seconds from squirting. Continue to stimulate the g-spot vigorously and continue to say, “Push!”

   At the time of orgasm, the ejaculate fluid will squirt out trough to urethra. Sometimes very forcefully, and sometimes in large amounts.

   Continue with the g-spot stimulation, and show your partner how exited and thankful you are for her squirting orgasm. Or else she might feel she’s doing something wrong or bad.

   After the squirting orgasm let her taste your fingers. Now she knows it’s not urine.

   Note: You partner may not squirt the first time she tries, or maybe ever. Be patient and don’t make a problem out of it. Enjoy her orgasm, and try again the next time you have sex.

   Let’s recap the steps to squirting:

   Step 1:
   Turn your partner on. Arousal is always the main factor when it comes to orgasms.

   Step 2:
   Stimulate the g-spot forcefully.

   Step 3:
   When your partner is about to orgasm, continue to stimulate the g-spot, and tell her to ‘push’. If she doesn’t squirt, she will still have a mind-blowing g-spot orgasm.

   Step 4:
   A squirting orgasm is always intense, so give your partner some time to come to her senses. Hold her in your arms and tell her how proud you are of her.

   She can thank you later – she most definitely will.

   Step 5:
   Clean your sheets. Or even better, tell your partner to do it – it’s her mess. [​IMG]

   Have fun giving the woman/women in your life squirting orgasms.

   -Tom

   ###

   
 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.101
Κριτικές
9
Like
13.677
Πόντοι
2.606
και να του χυνει ο πακιστανος το μουσι τυπε   :S

Τυπε φαινεται οτι μονο ο Λιλας δεν κανει ανωμαλιες.  :S :S :S

index.php
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.818
Like
15.570
Πόντοι
3.656
Τυπε φαινεται οτι μονο ο Λιλας δεν κανει ανωμαλιες.  :S :S :S

http://[URL unfurl="true"]www.bourdela.com/forum/index.php?action=dlattach;topic=239894.0;attach=654789;image[/img[/URL]]
[/quote]


τυπε ο λιλας οταν κανει σκουιρτ βγαινει πριονιδι  ;D ;D ;D
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.465
Κριτικές
1
Like
32.471
Πόντοι
8.006
Ρε Ιακωβε, τον γουσταρεις τον Λιλα? Μας εχεις πρηξει.
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.130
Like
5.807
Πόντοι
1.206
οποιος ξερει αγγλικα ας διαβασει!!!



   

Που είναι δημοσιευμένα τα άρθρα αυτά κοριτσάρα; Στο Lancet ή στο Cosmopolitan; Αν είναι στο δεύτερο (που σε κάτι τέτοιο θα είναι!) κάποιος που έχει σχετικές γνώσεις (την προσωπική εμπειρία χέστην) δικαιούται να τα αμφισβητήσει υποθέτω...
 

maclaud

Μέγας
Εγγρ.
29 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.732
Κριτικές
26
Like
597
Πόντοι
4.475
Που είναι δημοσιευμένο τα άρθρα αυτά κοριτσάρα; Στο Lancet ή στο Cosmopolitan; Αν είναι στο δεύτερο (που σε κάτι τέτοιο θα είναι!) κάποιος που έχει σχετικές γνώσεις (την προσωπική εμπειρία χέστην) δικαιούται να τα αμφισβητήσει υποθέτω...

γιατρέ θα μας τρελάνει τελείως
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.818
Like
15.570
Πόντοι
3.656
Που είναι δημοσιευμένα τα άρθρα αυτά κοριτσάρα; Στο Lancet ή στο Cosmopolitan; Αν είναι στο δεύτερο (που σε κάτι τέτοιο θα είναι!) κάποιος που έχει σχετικές γνώσεις (την προσωπική εμπειρία χέστην) δικαιούται να τα αμφισβητήσει υποθέτω...


τυπε μπορει να το ειχε γραψει το σουπερ κατερινα   :grin:
 

P_a_u_l_i_n_a{24}.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2016
Μηνύματα
6.505
Κριτικές
4
Like
216
Πόντοι
346
Που είναι δημοσιευμένα τα άρθρα αυτά κοριτσάρα; Στο Lancet ή στο Cosmopolitan; Αν είναι στο δεύτερο (που σε κάτι τέτοιο θα είναι!) κάποιος που έχει σχετικές γνώσεις (την προσωπική εμπειρία χέστην) δικαιούται να τα αμφισβητήσει υποθέτω...

αν εχεις αντιθετη τεκμηριωμενη αποψη μπορεις παντα να την παραθεσεις!
 

wilde rose

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2014
Μηνύματα
10.405
Like
0
Πόντοι
166
Μου εχει τυχει εμενα δυο φορες, και δεν ειναι κατουρημα αλλα οργασμος!
Εχω διαβασει οτι μεσα στο κολπο υπαρχει ενα σφουγγαρακι (σημειο G) ειναι στα 2 εκατοστα απτην εισοδο του καλπου. Οσο πιο πολυ το ερεθιζεις με το δαχτυλο τοσο πιο πολλα υγρα βγαζει ο κολπος τα οποια τρεχουν εξω..(μου εχει τυχει) οσο πιο πολυ πιεζεις αυτο το σφουγγαρακι χτυπαει πισω την περιοχη της ουρηθρας η οποια γεμιζει με υγρα οση ωρα εσυ τριβεις του σφουγγαρακι, οποτε οταν υπερερεθιστεις πεταγεται το υγρο αυτο απο την ουρηθρα.
Αυτο εχω καταλαβει εγω, τωρα η δικη μου εμπειρια διαφερει.
οσες φορες κι αν ετριψα το σφουγγαρακι αυτο, σκουιρτ δεν εκανα, υγρα πολλα εβγαλα , τοσο πολλα ωστε να τρεχουν ως την κωλοτρυπιδα αλλα τιποτα παραπανω...

Την πρωτη φορα που εκανα σκουιρτ ηταν οταν ημουν μονη και αυνανιζομουν, βρισκομουν στον 4 οργασμο και οταν ενιωθα οτι παω σε κλιμακωση πρωτη φορα μου ηρθε και σφιχτηκα προς τα εξω, σαν οταν θελω να κατουρησω και τοτε πεταχτηκε με δυναμη ενα υγρο καθετα στη παλαμη μου αφου αμεσως τρομαξα και σταματησα, σκεφτηκα μηπως κατουρηθηκα αλλα εντελει ηταν σκουιρτ γιατι βγηκε καθετα με δυναμη και χτυπησε τη παλαμη μου, το χρωμα στα σεντονια ηταν διαφανο ενω δεν ειχε καθολου μυρωδια!

Τη δευτερη φορα που μου συνεβη ηταν στο σεξ οταν επαιζα παραλληλα κλειτοριδα, και μου ηρθε παλι να σπρωξω πριν τη κλιμακωση και γεμισε το σεντονι με υγρα!
Οσες φορες προσπαθησα επι τουτου να κανω δε μου βγηκε, δε μπορω να το εξηγησω παντως σε μενα ερχεται οποτε αυτο θελει!
Παντως σιγουρα δεν ειναι κατουρημα, και μπορω να ανεβασω σχετικα αρθρα απο αλλο φορουμ που εχω συζητησει εκτενεστερα το θεμα!
Για τα πολλα υγρα απο τον ερεθισμό του σημείου G συμφωνω απολυτα. Το σκουιρτ δεν μου χει συμβει. Αντιλαμβάνομαι ότι όπως λέει ο γιατρος εκτοξεύονται απο την ουρήθρα και ισως να γινεται ακούσια.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom