Νέα

Τι είναι αυτό το squirting που μου το λένε όλες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα nicospap
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 335
  • Εμφανίσεις 25K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
Tζάμπα τα γράφω; Κάτουρο είναι σε κάθε περίπτωση, το διακύβευμα είναι αν είναι αποτέλεσμα ανεξέλεγκτης καύλας ή επίδειξη δήθεν καύλας.
Βάλτε καμιά τσόντα της Veronica Avluv (και όχι μόνο, απλά τώρα αυτή μου ήρθε) να επιμορφωθείτε. :)

Προσωπικά σε μια πολύ στενή μου σχέση της συνέβαινε όταν της το έκανα από πίσω. Το σκουίρτ από μπροστά γινόταν, μην μπερδεύεστε.

ασε ρε που θα κανεις μαθημα στην χοντρη. και το σπερμα απο τη μαγιονεζα το βλεπει
 

SWR

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2015
Μηνύματα
226
Like
1
Πόντοι
1
Το squirt ειναι εφευρεση του Αμερικανικου πορνο και χρησιμοποιηθηκε για να παρακαμθει η αυστηρη νομοθεσια που απαγορευει σκηνες με pissing.Ετσι το pissing ονομαστηκε squirt και ειναι νομιμο.Σε λιγο καιρο μην απορησετε αμα δειτε και αντρες να ισχυριζονται οτι κανουν squirt και να την κουνανε περω δωθε γεμιζοντας τις πορνοσταρ και ολο το δωματιο με κατουρα. :vomit: :vomit: :vomit:
Και μονο που συζηταμε για squirt αντι για κατουρημα υποτιμαμε τη νοημοσυνη μας.
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
Το έχουμε καταλάβει ότι έχετε κρυφό και ανομολόγητο έρωτα, μήπως είναι καιρός να το αποδεχθείτε; :)

καλος μαλακας εισαι γιατρε, θα σε περιλαβω στο επομενο επεισοδιο.
 

P_a_u_l_i_n_a{24}.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2016
Μηνύματα
6.505
Κριτικές
4
Like
216
Πόντοι
346
Πραγματικά έχει τυχεί σε κανέναν?? Απ οτι θυμάμαι ορισμένες επαγγελματίες το κάνουν. Δοκίμασε κανείς να μας πει τι ειναι τελικα?? Κατουρημα ή οργασμος?

Μου εχει τυχει εμενα δυο φορες, και δεν ειναι κατουρημα αλλα οργασμος!
Εχω διαβασει οτι μεσα στο κολπο υπαρχει ενα σφουγγαρακι (σημειο G) ειναι στα 2 εκατοστα απτην εισοδο του καλπου. Οσο πιο πολυ το ερεθιζεις με το δαχτυλο τοσο πιο πολλα υγρα βγαζει ο κολπος τα οποια τρεχουν εξω..(μου εχει τυχει) οσο πιο πολυ πιεζεις αυτο το σφουγγαρακι χτυπαει πισω την περιοχη της ουρηθρας η οποια γεμιζει με υγρα οση ωρα εσυ τριβεις του σφουγγαρακι, οποτε οταν υπερερεθιστεις πεταγεται το υγρο αυτο απο την ουρηθρα.
Αυτο εχω καταλαβει εγω, τωρα η δικη μου εμπειρια διαφερει.
οσες φορες κι αν ετριψα το σφουγγαρακι αυτο, σκουιρτ δεν εκανα, υγρα πολλα εβγαλα , τοσο πολλα ωστε να τρεχουν ως την κωλοτρυπιδα αλλα τιποτα παραπανω...

Την πρωτη φορα που εκανα σκουιρτ ηταν οταν ημουν μονη και αυνανιζομουν, βρισκομουν στον 4 οργασμο και οταν ενιωθα οτι παω σε κλιμακωση πρωτη φορα μου ηρθε και σφιχτηκα προς τα εξω, σαν οταν θελω να κατουρησω και τοτε πεταχτηκε με δυναμη ενα υγρο καθετα στη παλαμη μου αφου αμεσως τρομαξα και σταματησα, σκεφτηκα μηπως κατουρηθηκα αλλα εντελει ηταν σκουιρτ γιατι βγηκε καθετα με δυναμη και χτυπησε τη παλαμη μου, το χρωμα στα σεντονια ηταν διαφανο ενω δεν ειχε καθολου μυρωδια!

Τη δευτερη φορα που μου συνεβη ηταν στο σεξ οταν επαιζα παραλληλα κλειτοριδα, και μου ηρθε παλι να σπρωξω πριν τη κλιμακωση και γεμισε το σεντονι με υγρα!
Οσες φορες προσπαθησα επι τουτου να κανω δε μου βγηκε, δε μπορω να το εξηγησω παντως σε μενα ερχεται οποτε αυτο θελει!
Παντως σιγουρα δεν ειναι κατουρημα, και μπορω να ανεβασω σχετικα αρθρα απο αλλο φορουμ που εχω συζητησει εκτενεστερα το θεμα!
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.130
Like
5.807
Πόντοι
1.206
Το squirt ειναι εφευρεση του Αμερικανικου πορνο και χρησιμοποιηθηκε για να παρακαμθει η αυστηρη νομοθεσια που απαγορευει σκηνες με pissing.Ετσι το pissing ονομαστηκε squirt και ειναι νομιμο.Σε λιγο καιρο μην απορησετε αμα δειτε και αντρες να ισχυριζονται οτι κανουν squirt και να την κουνανε περω δωθε γεμιζοντας τις πορνοσταρ και ολο το δωματιο με κατουρα. :vomit: :vomit: :vomit:
Και μονο που συζηταμε για squirt αντι για κατουρημα υποτιμαμε τη νοημοσυνη μας.

Το πρώτο με έντονα γράμματα ισχύει αναμφισβήτητα. Το δεύτερο όχι.
ΥΠΑΡΧΕΙ σκουίρτ με την έννοια της ακούσιας εξόδου ούρων κατά τον οργασμό ως αποτέλεσμα σεξουαλικής υπερδιέγερσης και όχι μόνο ως εφέ στις τσόντες. Άσε που ενίοτε και στις τσόντες ενδέχεται το σκουίρτ να είναι πραγματικό, εμένα η Avluv π.χ. με πείθει.

Για να σας εξιτάρω ακόμα πιο πολύ υπάρχουν γυναίκες που χύνουν από πίσω! Και μου έχει τύχει προσωπικά και το έχω δει σε τσόντα με την Shyla Stylez...
 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.101
Κριτικές
9
Like
13.677
Πόντοι
2.606
Μου εχει τυχει εμενα δυο φορες, και δεν ειναι κατουρημα αλλα οργασμος!
Εχω διαβασει οτι μεσα στο κολπο υπαρχει ενα σφουγγαρακι (σημειο G) ειναι στα 2 εκατοστα απτην εισοδο του καλπου. Οσο πιο πολυ το ερεθιζεις με το δαχτυλο τοσο πιο πολλα υγρα βγαζει ο κολπος τα οποια τρεχουν εξω..(μου εχει τυχει) οσο πιο πολυ πιεζεις αυτο το σφουγγαρακι χτυπαει πισω την περιοχη της ουρηθρας η οποια γεμιζει με υγρα οση ωρα εσυ τριβεις του σφουγγαρακι, οποτε οταν υπερερεθιστεις πεταγεται το υγρο αυτο απο την ουρηθρα.
Αυτο εχω καταλαβει εγω, τωρα η δικη μου εμπειρια διαφερει.
οσες φορες κι αν ετριψα το σφουγγαρακι αυτο, σκουιρτ δεν εκανα, υγρα πολλα εβγαλα , τοσο πολλα ωστε να τρεχουν ως την κωλοτρυπιδα αλλα τιποτα παραπανω...

Την πρωτη φορα που εκανα σκουιρτ ηταν οταν ημουν μονη και αυνανιζομουν, βρισκομουν στον 4 οργασμο και οταν ενιωθα οτι παω σε κλιμακωση πρωτη φορα μου ηρθε και σφιχτηκα προς τα εξω, σαν οταν θελω να κατουρησω και τοτε πεταχτηκε με δυναμη ενα υγρο καθετα στη παλαμη μου αφου αμεσως τρομαξα και σταματησα, σκεφτηκα μηπως κατουρηθηκα αλλα εντελει ηταν σκουιρτ γιατι βγηκε καθετα με δυναμη και χτυπησε τη παλαμη μου, το χρωμα στα σεντονια ηταν διαφανο ενω δεν ειχε καθολου μυρωδια!

Τη δευτερη φορα που μου συνεβη ηταν στο σεξ οταν επαιζα παραλληλα κλειτοριδα, και μου ηρθε παλι να σπρωξω πριν τη κλιμακωση και γεμισε το σεντονι με υγρα!
Οσες φορες προσπαθησα επι τουτου να κανω δε μου βγηκε, δε μπορω να το εξηγησω παντως σε μενα ερχεται οποτε αυτο θελει!
Παντως σιγουρα δεν ειναι κατουρημα, και μπορω να ανεβασω σχετικα αρθρα απο αλλο φορουμ που εχω συζητησει εκτενεστερα το θεμα!

URL]]
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom