Νέα

Τι είναι αυτό το squirting που μου το λένε όλες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα nicospap
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 335
  • Εμφανίσεις 25K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
Εγγρ.
25 Οκτ 2015
Μηνύματα
5.820
Like
489
τι ειναι αυτα που λες μωρη κατρουλου;
που τον εχεις κανει συσκατο τον αλλο απο πανω ως κατω...

την εκφραση ΜΩΡΗ ..καλιτερα να τη χρησιμοποιεις αλλου οχι οταν εκφραζεσαι δημοσιως,,,οσο για το αν γινονται ολα χαλια ,...σε πληροφορω οτι με τους ανθρωπους που τα κανω αυτα και που με γουσταρουν ατελειωτα γι αυτο δε τους νοιαζει καθολου αν γινει μουσκεμα το κραβατι τους .....ειδικα ενας ο Ηλιας αν δε με στραγγιξει τελειως δεν ησυχαζει ...βεβαια διαθετει και πλυντηριο ο ανθρωπος ...εσυ μπορει να μην εχεις για να το λες αυτο...

...αφου τελειωσουμε λοιπον τα ωραια μας και ριξουμε τις πενιες μας τον βοηθαω ν αλλαξουμε και σεντονακια μου δινει κι ενα ωραιο φιλακι μαζι με τις ευχες του για μια ωραια μερα...

ενανν τετοια Ανθρωπο μετα δεν τον βλεπεις για πελατη αλλα σαν φιλαρακι.....και του δινεις απλοχερα οση καυλα θελει γτ ...σε κανει να το γουσταρεις κι εσυ
 

NICK TRIVE

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Μαρ 2014
Μηνύματα
35.479
Κριτικές
53
Like
9.301
Πόντοι
25.786
την εκφραση ΜΩΡΗ ..καλιτερα να τη χρησιμοποιεις αλλου οχι οταν εκφραζεσαι δημοσιως,,,οσο για το αν γινονται ολα χαλια ,...σε πληροφορω οτι με τους ανθρωπους που τα κανω αυτα και που με γουσταρουν ατελειωτα γι αυτο δε τους νοιαζει καθολου αν γινει μουσκεμα το κραβατι τους .....ειδικα ενας ο Ηλιας αν δε με στραγγιξει τελειως δεν ησυχαζει ...βεβαια διαθετει και πλυντηριο ο ανθρωπος ...εσυ μπορει να μην εχεις για να το λες αυτο...

...αφου τελειωσουμε λοιπον τα ωραια μας και ριξουμε τις πενιες μας τον βοηθαω ν αλλαξουμε και σεντονακια μου δινει κι ενα ωραιο φιλακι μαζι με τις ευχες του για μια ωραια μερα...

ενανν τετοια Ανθρωπο μετα δεν τον βλεπεις για πελατη αλλα σαν φιλαρακι.....και του δινεις απλοχερα οση καυλα θελει γτ ...σε κανει να το γουσταρεις κι εσυ

Μαριγώ, του επαγγέλματος είσαι? που σαλονάρεσαι?
 

thanassis33

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2006
Μηνύματα
949
Κριτικές
4
Like
16
Πόντοι
6
πρεπει να εργάζεται στην Θεσσαλονίκη αν δεν κάνω λάθος
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.331
Πόντοι
28.786
...π.χ η εκφραση την εχυσα στο στομα και την υποχρεωσα να καταπιει και τα ΦΛΟΚΙΑ...ακου φλοκια..ημαρτον....και μετα την εστειλε να του φερει και ΜΠΥΡΑ....ουαουυυυυυ..τι αντρας....
...σε εναν τετοιο αντρα λοιπον που στην ουσια δε ξερει τι του γινεται δε θα μπορουσα ποτε να κανω σκουιρτινγκ....δε θα μου το εβγαζε με τιποτα...

αντιθετως θα του εφτυνα τα φλοκια του στη μουρη γτ αφου ειναι τοσο υπεροχα που πρει να τα φαω εγω σωνει κ καλα γιατι να μην μοιραστουμε την υψιστη απολαυση ..ειναι κριμα να χαθει τετοια καυλα ..και μετα θα του εφερνα και τη μπυρα ...στην κεφαλα του ομως....

........αφου μιλατε για τοσκουιρτιγκ ομως να σας πληροφορησω καλιτερα μιας και το κανω.....τα υγρα λοιπον που βγαινουν οταν κανει μια γυναικα σκουιρτινγκ ειναι σα νερακι δεν εχουν οσμη και πετιουνται σαν πιδακας....Εγω προσωπικα το κανω στα προκαταρκτικα μετα απο ενα ωραιο γλειφομουνι απο καποιον που το κανει καλα...και μετα αρχιζει να μου βαζει δαχτυλα στο μουνι μου ....και μικρα μπατσακια στην εισοδο του κολπου ειτε με την παλαμη ειτε με την πουτσα...τοτε τα υγρα μου μαζι με την καυλα μου θα φτασουν στο ταβανι και ο παρτενερ μου θα απολαυσει ενα υπερτατο ξεσκισμα μετα γτ θα εχω τον ασυγκρατητο μετα.....

.....απο εναν τετοιο αντρα που θα φροντιζε και για τη δικη μου ευχαριστηση και θα το εκανε κομψα κι ομορφα θα δεχομουνα να καταπιω και τα φλοκια κι οτι αλλο μου εδινε εκτος απο σκατα και ναρκωτικα...

αυτα λοιπον αγαπητοι μου κυριοι...κι οταν καποιοι απο δω μεσα καταλαβουν οτι η γυναικα εκτος απο μουνι εχει και ψυχη και προσωπικοτητα ισως καταφερουν να κανουν ενα εκπληκτικο σεξ..στο οποιο η γυναικα θα χυνει μονο που θα τους βλεπει....

..την καλημερα μου ...καλο ΠΣΚ ....κι αν στενοχωρησα καποιους αποσας ζητω συγνωμη ..αλλα κι εγω σα γυναικα θλιβομαι οταν διαβαζω θρεντ υποτιμητικα για τη γυναικα οπως αυτο που ασχολειται με το..ΠΩΣ ΘΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΕΤΕ ΕΝΑ ΥΠΟΤΑΚΤΙΚΟ ΜΙΛΦ...διαβαζα διαβαζα και δεν πιστευα στα ματια μου φρικαρα εντελως...ποσο ανεγκεφαλη πρεπει ναναι μια γυναικα που καμαρωνει γι αυτα που γραφονται γι αυτην με τοσο προσβλητικο κ απαξιωτικο τροπο

...οπως κι εδω βεβαια που ειπε καποιος χωρις να εχει γνωση ...ελα μωρε κατουρα ειναι εξ αιτειας ακρατειας...

Ο καθένας έχει τις απόψεις του και όλες είναι σεβαστές κοπελιά !!

Μπορείς όμως αν θέλεις να μας εξηγήσεις γιατί τα υγρά της γυναίκας είναι καθαρά ( σαν νεράκι όπως γράφεις ) ενώ τα υγρά του άντρα είναι βρωμερά και σιχαμερά  ( όπως υπαινίζεσαι ) ???

Εχω πάει με όλες τις φυλές του κόσμου κατα τη διάρκεια της ''μακρόχρονης καριέρας'' μου. Πιστεύω ότι τόσο λόγω εμπειρίας αλλά και λόγω ιδιοσυγκρασίας μπορώ να καταλάβω πότε μια γυναίκα πραγματικά ικανοποιείται, πότε φτάνει σε οργασμό, και πότε προσποιείται.
Πολλές φορές έχω νοιώσει την ιδιάίτερη ''πλημμύρα'' στο μουνί μιας γυναίκας που πραγματικά ικανοποιείται στο σεξ.

Αλλά πίδακες με καθαρό νεράκι δεν είχα τη χαρά να δώ στη διάρκεια της καριέρας μου !!!

Ισως και να συμβαίνει σε κάποιες μόνο γυναίκες και να ήμουν εγώ  άτυχος. Αλλά τι διάολο ούτε μία δεν μου έτυχε ?? Ενώ εχω γράψει τόσα χιλιόμετρα ??

Ισως πάλι να μην ήμουν ο super dooper εραστής για να καταφέρω το παραπάνω ''επίτευγμα'' !!!

Ισως όμως πάλι το όλο θέμα ανάγεται στη συλλογιστική του γνωστού ρητού ''Του κώλου τα εννιάμερα'' !!

Δεν ξέρω και δεν με πολυενδιαφέρει κιόλας !! Απο απλή περιέργεια το συζητάω.


ΥΓ.
Το ότι πολλοί άντρες βγάζουν μέσω του σεξ πάνω στις γυναίκες πολλά απο τα ποθημένα τους, τα κόμπλεξ τους, και κάποια ψυχικά τους ελλείματα είναι αλήθεια. Μην νομίζεις όμως ότι και οι γυναίκες σε αυτό το θέμα πάνε πίσω.

Απλά με άλλο τρόπο εκφράζονται. Η έκφραση υστερική η υστερικός δεν αναφέρεται τυχαία στο υστερο. Απο όλα τα φρούτα έχει λοιπον ο μπαξές και των ανδρών και των γυναικών. Και καλό είναι να το βλέπουμε και να εκφραζόμαστε ανάλογα.

Τα θηλυκα τσαμπουκαλίκια στο internet έχουν όση ακριβώς αξία έχουν και τα αντρικά. Δηλαδή όση αξία έχουν τα λεφτά στο παιχνίδι monopoly.

 

P_a_u_l_i_n_a{24}.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2016
Μηνύματα
6.505
Κριτικές
4
Like
216
Πόντοι
346
Μπορείς όμως αν θέλεις να μας εξηγήσεις γιατί τα υγρά της γυναίκας είναι καθαρά ( σαν νεράκι όπως γράφεις ) ενώ τα υγρά του άντρα είναι βρωμερά και σιχαμερά  ( όπως υπαινίζεσαι ) ???

εννοει οτι ειναι σιχαμερα απο τους γελοιους που το παιζουν αντρες. παρακατω λεει οτι απο τους σωστους ωραιους αντρες το απολαμβανει. οποτε δε παιζει ο διαχωρισμος που υπαινισσεσαι!
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.331
Πόντοι
28.786
εννοει οτι ειναι σιχαμερα απο τους γελοιους που το παιζουν αντρες. παρακατω λεει οτι απο τους σωστους ωραιους αντρες το απολαμβανει. οποτε δε παιζει ο διαχωρισμος που υπαινισσεσαι!

Μου φαίνεται λίγο οξύμωρο η καθαρότητα των υγρών κάποιου άντρα να εξαρτάται απο το αν είναι γελοίος η σωστός !! :grin: :grin:

Καταλαβαίνω όμως,  για να μη κολάμε στο τρόπο έκφρασης, ότι μόνο όταν μια γυναίκα εκτιμά και αγαπα ένα άντρα δεν τον συχαίνεται.

Αλλά αν ήταν το σεξ να συνδέεται μόνο με την αγάπη τότε θα είμασταν όλοι και όλες αγάμητοι και αγάμητες !!!

Οπότε ????  Μηπως θα ήταν καλύτερα να μην είμαστε τόσο ''ακραίοι'' στους χαρακτηρισμούς ??
 

Επισκέπτης
Επειδη γραφονται πολλα μηπως θα ηταν καλυτερα μιας και υπαρχει γυναικια συμετοχη στο θρεντ να μας πουνε πως καταφεραν να κανουν σκουιρτιγκ κατι σαν οδηγιες ετσι ωστε οι απιστοι να το δοκιμασουν και να μας πουνε την εμπειρια τους;
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
33.006
Like
13.031
Πόντοι
2.606
Επειδη γραφονται πολλα μηπως θα ηταν καλυτερα μιας και υπαρχει γυναικια συμετοχη στο θρεντ να μας πουνε πως καταφεραν να κανουν σκουιρτιγκ κατι σαν οδηγιες ετσι ωστε οι απιστοι να το δοκιμασουν και να μας πουνε την εμπειρια τους;
υπαρχει μια τυπε   :grin:
112-0.showbiz6777.da30a8242b716ab29f638ef498bf8e74.jpg
 

Heartbreaker83

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.814
Like
12
Πόντοι
16
Το ότι πολλοί άντρες βγάζουν μέσω του σεξ πάνω στις γυναίκες πολλά απο τα ποθημένα τους, τα κόμπλεξ τους, και κάποια ψυχικά τους ελλείματα είναι αλήθεια. Μην νομίζεις όμως ότι και οι γυναίκες σε αυτό το θέμα πάνε πίσω.

Τελικα αυτο ειναι μεγαλη αληθεια, επρεπε να φτασω στα 40 για να το καταλαβω

Οτι δηλαδη ο δρομος για μια επιτυχημενη σχεση, δεν ειναι να ταιριαζουν οι ανθρωποι αλλα οι βλαβες τους. Αν καποιος γουσταρει να υποτιμαει και να ξεφτυλιζει μια γκομενα και βρει μια γυναικα που γουσταρει να υποτιμαται και να ξεφτιλιζεται το μελλον προβλεπεται μακρυ και ομορφο. Ισα ισα που επειδη εκφραζονται σεξουαλικα τετοιου ειδους επιθυμιες εχω παρατηρησει οτι σταματουν να εκφραζονται και κοινωνικα. Φυσικα εχω σταματησει να βλεπω αρνητικα και τους αντρες που γουσταρουν να ξεφτιλιζονται απο τις γυναικες τους αφου και για αυτους ισχυει το περι βλαβης (ο ασθενης δεν εχει ευθυνη), οπως επισης γκευ, κοπρολαγνους, αλλους περιεργους κλπ

Ειχα δει ενα σταντ απ του εντι μερφυ που ελεγε για τις σχεσεις "Just find somebody just as fucked up as you are and settle down". Aυτο ακριβως...
 

το πουλί

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
18.274
Like
599
Πόντοι
246
.....ειδικα ενας ο Ηλιας αν δε με στραγγιξει τελειως δεν ησυχαζει ...βεβαια διαθετει και πλυντηριο ο ανθρωπος ...εσυ μπορει να μην εχεις για να το λες αυτο...
...αφου τελειωσουμε λοιπον τα ωραια μας και ριξουμε τις πενιες μας τον βοηθαω ν αλλαξουμε και σεντονακια μου δινει κι ενα ωραιο φιλακι μαζι με τις ευχες του για μια ωραια μερα...
θα σου πω ενα μυστικο
εσυ αυτο που χυνεις ειναι ΚΑΤΟΥΡΟ και ο ηλιας ειναι ΟΥΡΟΛΑΓΝΟΣ
τις καυλες και τα χυσιματα τα λετε γιατι ειστε ΠΑΝΑΣΧΕΤΕΣ απο τη γυναικια βιολογια και ανατομια και σας εχει κανει το μυαλο πουρε το σεξ εντ δε σιτυ και το μαριε κλαιρ
καταλαβες κατρουλου;
 

MAD MAX(1)

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2005
Μηνύματα
709
Κριτικές
9
Like
367
Πόντοι
26
2 κολλητοι ειναι γυναικολογοι.σε ερωτηση η απαντηση ηταν κοινη..
ΚΑΤΟΥΡΛΟΥΔΕΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!.+-
 

makis268

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2009
Μηνύματα
158
Κριτικές
1
Like
303
Πόντοι
21
και κατουρο να ναι η καυλαπου σου δινει να βλεπεις τη γκομενα να λιωνει,να τρεμει και να συσπαται ολο τησ το κορμι και να το απολαμβανει δε παιζεται οποτε κοριτσια κατουρατε ελευθερα....
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.331
Πόντοι
28.786
Νεα προιόντα στα sex shops !!!
 

Συνημμένα

  • images.jpg
    images.jpg
    2,9 KB · Εμφανίσεις: 32

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
191
Πόντοι
1.390
θα σου πω ενα μυστικο
εσυ αυτο που χυνεις ειναι ΚΑΤΟΥΡΟ και ο ηλιας ειναι ΟΥΡΟΛΑΓΝΟΣ
τις καυλες και τα χυσιματα τα λετε γιατι ειστε ΠΑΝΑΣΧΕΤΕΣ απο τη γυναικια βιολογια και ανατομια και σας εχει κανει το μυαλο πουρε το σεξ εντ δε σιτυ και το μαριε κλαιρ
καταλαβες κατρουλου;

τυπε ε οχι και κατρουλου η μαριγω  :S :S :S :S :S
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom