Νέα

Τι είναι αυτό το squirting που μου το λένε όλες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα nicospap
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 335
  • Εμφανίσεις 25K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
Ο πενταγιοτισα πρέπει να έχει μεγάλα αρχιδια
 

P_a_u_l_i_n_a{24}.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2016
Μηνύματα
6.505
Κριτικές
4
Like
216
Πόντοι
346
Εμένα ειδικά το ξέρω πως όχι, αλλά όσο νά 'ναι τσαλάκωσες λίγο την εικόνα σου στους φανς σου. :)


χχαχαχα πρωτον δεν εχω φανς, και δευτερον δεν λεω αυτα που λεω για να κανω εντυπωση. εδω μεσα εχει κοπελες που κανουν τα παντα γτ αυτη ειναι η δουλεια τους. εμενα δεν αυτη η δουλεια μου ουτε κανω τα παντα, απλα μαρεσει να χαβαλεδιαζω που κ που κ απλα να ειμαι ειλικρινης.
νομιζω θα επρεπε ηδη εσυ ως μεγαλυτερος να καταλαβαινεις καλυτερα τους ανθρωπους!
 

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
Γυναίκα ειναι μόνο μια για εμένα.Η Χριστίνα
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.130
Like
5.807
Πόντοι
1.206
χχαχαχα πρωτον δεν εχω φανς, και δευτερον δεν λεω αυτα που λεω για να κανω εντυπωση. εδω μεσα εχει κοπελες που κανουν τα παντα γτ αυτη ειναι η δουλεια τους. εμενα δεν αυτη η δουλεια μου ουτε κανω τα παντα, απλα μαρεσει να χαβαλεδιαζω που κ που κ απλα να ειμαι ειλικρινης.
νομιζω θα επρεπε ηδη εσυ ως μεγαλυτερος να καταλαβαινεις καλυτερα τους ανθρωπους!

Μια χαρά καταλαβαίνω τι ακριβώς επιζητεί μια 24χρονη μή επαγγελματίας σ' ένα σάιτ με βασική θεματολογία τον αγοραίο έρωτα δηλώνοντας δημόσια ότι της αρέσει να τον παίρνει από πίσω, λατρεύει τα τσιμπούκια και της έχουν κάνει anal fisting!
Απεγνωσμένα να της δώσουν σημασία.
Υπάρχει και κάποιος αγγλικός όρος επί του προκειμένου...
 

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
Μια χαρά καταλαβαίνω τι ακριβώς επιζητεί μια 24χρονη μή επαγγελματίας σ' ένα σάιτ με βασική θεματολογία τον αγοραίο έρωτα δηλώνοντας δημόσια ότι της αρέσει να τον παίρνει από πίσω, λατρεύει τα τσιμπούκια και της έχουν κάνει anal fisting!
Απεγνωσμένα να της δώσουν σημασία.
Υπάρχει και κάποιος αγγλικός όρος επί του προκειμένου...
σιγά μην είναι  Γυναίκα :2funny:
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 33661

Επισκέπτης
Tζάμπα τα γράφω; Κάτουρο είναι σε κάθε περίπτωση, το διακύβευμα είναι αν είναι αποτέλεσμα ανεξέλεγκτης καύλας ή επίδειξη δήθεν καύλας.
Βάλτε καμιά τσόντα της Veronica Avluv (και όχι μόνο, απλά τώρα αυτή μου ήρθε) να επιμορφωθείτε. :)

Προσωπικά σε μια πολύ στενή μου σχέση της συνέβαινε όταν της το έκανα από πίσω. Το σκουίρτ από μπροστά γινόταν, μην μπερδεύεστε.
Φίλε gianevan δεν θα διαφωνήσω με την ιατρική - επιστημονική κοινότητα, εξήγησε όμως στους φιλους του μπου γιατί δεν έχουν χρώμα και μυρωδιά ούρων;
Μου έτυχε δυο φορές με διαφορετικές κοπέλες και σε άσπρα σεντόνια δεν φάνηκε καμία κιτρινίλα. Η μυρωδιά του ηταν μυρωδιά μουνο-υγρών.  
 

P_a_u_l_i_n_a{24}.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2016
Μηνύματα
6.505
Κριτικές
4
Like
216
Πόντοι
346
Μια χαρά καταλαβαίνω τι ακριβώς επιζητεί μια 24χρονη μή επαγγελματίας σ' ένα σάιτ με βασική θεματολογία τον αγοραίο έρωτα δηλώνοντας δημόσια ότι της αρέσει να τον παίρνει από πίσω, λατρεύει τα τσιμπούκια και της έχουν κάνει anal fisting!
Απεγνωσμένα να της δώσουν σημασία.
Υπάρχει και κάποιος αγγλικός όρος επί του προκειμένου...

χαχαχ ετσι οπως τα συνοψιζεις φαινονται κραυγαλεα, ομως δε παρατηρησες μαλλον λογο πρεσβυωπιας οτι δε βγηκα να κανω δηλωσεις απλα απαντησα σε ερωτησεις, το βρισκω πιο τιμιο να απαντω παρα να το παιζω ντιβα και να σας γραφω ολους!
απαντω ειλικρινα ειτε αυτα που θα πω ξενερωνουν καποιους ειτε οχι! δε με απασχολει! αντι λοιπον να στεκεσαι εκει, θα μπορουσες να σταθεις στο οτι πως μια 24χρονη πρωτον εχει ανοιχτο μυαλο σεξουαλικα κ δευτερον δε ντρεπεται να το πει μιας κ η κοινωνια μας εχει ακομα αρκετα ταμπου!
αλλα εσυ οπως παντα εισαι προκατειλημμενος!! σορρυυ δε μπορω να κανω κατι για αυτο!! ;)
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.100
Κριτικές
52
Like
17.539
Πόντοι
10.686
Φίλε gianevan δεν θα διαφωνήσω με την ιατρική - επιστημονική κοινότητα, εξήγησε όμως στους φιλους του μπου γιατί δεν έχουν χρώμα και μυρωδιά ούρων;
Μου έτυχε δυο φορές με διαφορετικές κοπέλες και σε άσπρα σεντόνια δεν φάνηκε καμία κιτρινίλα. Η μυρωδιά του ηταν μυρωδιά μουνο-υγρών.  
Σε όλους έχει τύχει να μουσκέψουν τα μπούτια τους ή τα παπάρια τους,με εκδιδόμενη ή μη,αλλά δεν έχει σχέση με το συντριβάνι που βλέπουμε στις πορνοταινίες...
 

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
χαχαχ ετσι οπως τα συνοψιζεις φαινονται κραυγαλεα, ομως δε παρατηρησες μαλλον λογο πρεσβυωπιας οτι δε βγηκα να κανω δηλωσεις απλα απαντησα σε ερωτησεις, το βρισκω πιο τιμιο να απαντω παρα να το παιζω ντιβα και να σας γραφω ολους!
απαντω ειλικρινα ειτε αυτα που θα πω ξενερωνουν καποιους ειτε οχι! δε με απασχολει! αντι λοιπον να στεκεσαι εκει, θα μπορουσες να σταθεις στο οτι πως μια 24χρονη πρωτων εχει ανοιχτο μυαλο σεξουαλικα κ δευτερον δε ντρεπεται να το πει μιας κ η κοινωνια μας εχει ακομα αρκετα ταμπου!
αλλα εσυ οπως παντα εισαι προκατειλημμενος!! σορρυυ δε μπορω να κανω κατι για αυτο!! ;)
σε έχουν  γαμησει.?αν όχι δεν πρέπει  να είσαι εδώ.εδώ είναι μόνο όσες γαμιουνται χωρίς πριξαρχιδισμα.βλέπε.Χριστίνα Κολωνού 53μεταξουργείο πρωινη βάρδια....αυτές είναι γυναίκες  που αξίζουν ..αφου εισαι τοσο σεξουαλική. ελα να σε παρτουζοσουμε με τα φιλαρακια..attention  whoring κανεις
 

P_a_u_l_i_n_a{24}.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2016
Μηνύματα
6.505
Κριτικές
4
Like
216
Πόντοι
346
σε έχουν  γαμησει.?αν όχι δεν πρέπει  να είσαι εδώ.εδώ είναι μόνο όσες γαμιουνται χωρίς πριξαρχιδισμα.βλέπε.Χριστίνα Κολωνού 53μεταξουργείο πρωινη βάρδια....αυτές είναι γυναίκες  που αξίζουν ..αφου εισαι τοσο σεξουαλική. ελα να σε παρτουζοσουμε με τα φιλαρακια..attention  whoring κανεις

μα δεν εχω να αποδειξω κατι τυπε! το δινω μονο εκει που θελω εγω!
 

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
μα δεν εχω να αποδειξω κατι τυπε! το δινω μονο εκει που θελω εγω!
εμείς αγαπάμε τις γυναίκες μανεκέν  που θέλουν  να το μοιράζονται  με όλους.βλέπε Χριστίνα  :thumbsup:..εδώ η Λούτσα διατάζει..Εσύ δώσε το και στα σκυλιά. εμάς τι μας νοιάζει όταν έχουμε  γυναίκες  σαν την Χριστίνα..έτοιμες.εύκολες. καυλερες.πολυοργασμικες
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 33661

Επισκέπτης
Σε όλους έχει τύχει να μουσκέψουν τα μπούτια τους ή τα παπάρια τους,με εκδιδόμενη ή μη,αλλά δεν έχει σχέση με το συντριβάνι που βλέπουμε στις πορνοταινίες...
Ποιος μίλησε για μούσκεμα μπουτιών φίλε μου; Για συντριβάνι μιλάω, το ένα εκ των οποίων μάλιστα μου ήρθε στη μάπα χεχε. Με την άλλη κοπέλα, που το κάνει πολύ συχνά, τη μια φορά πλημμύρισαν τα σεντόνια και την άλλη το δεξί κάθισμα του αυτοκινήτου μου. Σε καμία των περιπτώσεων δεν άφησε λεκέ ούτε μύριζε κατουρίλα.
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.100
Κριτικές
52
Like
17.539
Πόντοι
10.686
Τότε δεν έχω κάτι να πω!Η ιατρική κοινότητα πρέπει να αναθεωρήσει και να εκδόσει εκ νέου τα εγχειρίδια της Ανατομίας και της Φυσιολογίας...
 

P_a_u_l_i_n_a{24}.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2016
Μηνύματα
6.505
Κριτικές
4
Like
216
Πόντοι
346
Τότε δεν έχω κάτι να πω!Η ιατρική κοινότητα πρέπει να αναθεωρήσει και να εκδόσει εκ νέου τα εγχειρίδια της Ανατομίας και της Φυσιολογίας...

μας τα εχετε κανει τσουρεκια με την ιατρικη....
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.100
Κριτικές
52
Like
17.539
Πόντοι
10.686
Συγνώμη αν υπάρχει διαφορετική επιστημονική τεκμηρίωση από τα μέλη του bou...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom