Νέα

Τι είναι αυτό το squirting που μου το λένε όλες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα nicospap
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 335
  • Εμφανίσεις 25K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Νικ Ο Ντικ

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2015
Μηνύματα
595
Κριτικές
2
Like
83
Πόντοι
6
Πωωωω οταν αμφισβητειτε την επιστημη μερικοι που με δυσκολια τελιωσατε ενα ΤΕΕ ειναι προβλημα. Ο αλλος εχει εναν πονο στο αριστερο δακτυλο του αριστερου κατω ακρου, παει το googlαρει και ανακαλυπτει οτι εχει μεταστατικο καρκινο που δεν επιδεχεται ουτε ανακουφηστικες χημειοθεραπειες. Και τους λετε και αγενεις αυτους τους ανθρωπους...

Η Ιατρικη ειναι νομος. Η Ιατρικη δεν αμφισβητειτε. Η Ιατρικη δεν ειναι αποψη. Η Ιατρικη ειναι επιστημη η οποια καθημερινα εξελισσετε. Η Ιατρικη απο την φυση της και μονο ειναι επικαιρη. Στην πραξη μπορουμε να βιωσουμε καταστασεις, θαυματα, σημεια και τερατα. Ολες οι γκαμες της Ιατρικης η οποιες αναλυθηκαν με μελετες επι χρονια αποδυκνυουν γιατι συμβαινει οτι συμβαινει στον ανθρωπινο οργανισμο. Η Ιατρικη εχει επιχειρηματα για ολα!!!

Και οι βλακειες του στυλ λετε οτι σας εμαθαν και κατι τετοια καλο θα ηταν να μην λεγονται απο ατομα που οχι δεν εχουν ιδεα απο Ιατρικη αλλα που δεν εχουν ιδεα του τι εστι Πανεπιστημιο.
 

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
Η Χριστίνα  στο κολωνου  53 μεταξουργειο πρωινη βαρδεια νομίζω  έχει την ικανότητα για σκουρτινγκ..το θέμα είναι ποιος θα της την βγαλει :hi: :wanker:
 

ass_kavlos

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2009
Μηνύματα
8.224
Κριτικές
2
Like
27
Πόντοι
66
Η Χριστίνα  στο κολωνου  53 μεταξουργειο πρωινη βαρδεια νομίζω  έχει την ικανότητα για σκουρτινγκ..το θέμα είναι ποιος θα της την βγαλει :hi: :wanker:

Μήνυμα ελήφθη. Όβερ.



εγω χρειαζομαι μονο ενα καλο σουσι φίστινγκ !!! :2funny: :2funny:

:coffee:
 

dxounia

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Οκτ 2007
Μηνύματα
971
Κριτικές
39
Like
2.617
Πόντοι
6.745
Η γυναίκα πάνω στο γαμησι από την πολύ καβλα τυχαίνει καμιά φορά να κατουρηθει .  Ακόμα πιο σπάνια, μου έχει συμβεί μια φορά,,μπορεί και  να χεστει .

Αν απελευθερωθεί τελείως και δεν χαλάει τον σύντροφο μπορεί να το κάνει σύστημα το κατούρημα .  Προσωπικα ενθαρρύνω την γυναίκα όταν γαμιεται πάνω μου να με κατουρησει .  Κάποιες καβλωνουν πολύ και νιώθουν σαν να χύνουν την στιγμή που κατουρανε .
Δυστυχώς υπάρχει τεράστια προκατάληψη με τα παιχνίδια αυτά . 

Όταν κατουρησει ο άντρας την γυναίκα πάνω στο σεξ σπάνια αυτή θα διαμαρτυρηθεί .  Αντιστρόφως σπάνια μια γυναίκα θα νιώσει όμορφα να κατουρησει τον άντρα της έστω και σαν squirt
φίλε αυτό που λες ειναι το golder shower και δεν έχει καμία σχέση με το squirt, στο squirting το υγρό προέρχεται απο το αιδοίο και όχι απο την ουρήθρα και είναι νερό.
 

SalonicaM

Ανώτερος
Εγγρ.
11 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.480
Κριτικές
21
Like
1.931
Πόντοι
6.415
Πραγματικά έχει τυχεί σε κανέναν?? Απ οτι θυμάμαι ορισμένες επαγγελματίες το κάνουν. Δοκίμασε κανείς να μας πει τι ειναι τελικα?? Κατουρημα ή οργασμος?

Ειναι οργασμος δεν εχει καμια σχεση με ουρα. Ειναι αοσμα υγρα που βρίσκονται καπου μεσα στον κολπο και βγαινουν..ενιοτε πολυ δυνατα οταν η γυναικα εχει οργασμο. Μου εχει τυχει με 3 διαφορετικες γυναικες και ομολογω ειναι μεγαλη καυλα. Το θεμα εχει ξανασυζητηθει στο παρελθον εδω μεσα και εχει εξαντληθει. Το squirting υπαρχει ειναι αληθινο απλα δεν συμβαινει με ολες._
 

P_a_u_l_i_n_a{24}.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2016
Μηνύματα
6.505
Κριτικές
4
Like
216
Πόντοι
346
Ειναι οργασμος δεν εχει καμια σχεση με ουρα. Ειναι αοσμα υγρα που βρίσκονται καπου μεσα στον κολπο και βγαινουν..ενιοτε πολυ δυνατα οταν η γυναικα εχει οργασμο. Μου εχει τυχει με 3 διαφορετικες γυναικες και ομολογω ειναι μεγαλη καυλα. Το θεμα εχει ξανασυζητηθει στο παρελθον εδω μεσα και εχει εξαντληθει. Το squirting υπαρχει ειναι αληθινο απλα δεν συμβαινει με ολες._

στο βασιλειο των τυφλων βασιλευει ο μονοφθαλμος!!!  :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
 

P_a_u_l_i_n_a{24}.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2016
Μηνύματα
6.505
Κριτικές
4
Like
216
Πόντοι
346
φίλε αυτό που λες ειναι το golder shower και δεν έχει καμία σχέση με το squirt, στο squirting το υγρό προέρχεται απο το αιδοίο και όχι απο την ουρήθρα και είναι νερό.

στο βασιλειο των τυφλων βασιλευει ο μονοφθαλμος!!!  :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
 

thanassis33

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2006
Μηνύματα
949
Κριτικές
4
Like
16
Πόντοι
6
dp = double penetration

Δηλαδή διπλή διείσδυση, ακόμα πιο λιανά να μπουν δύο ψωλές....
 

P_a_u_l_i_n_a{24}.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2016
Μηνύματα
6.505
Κριτικές
4
Like
216
Πόντοι
346
dp = double penetration

Δηλαδή διπλή διείσδυση, ακόμα πιο λιανά να μπουν δύο ψωλές....

φχαριστω thanassis! βλεπω ο προφεσορας εχει πολλους βοηθους που τρεχουν να εξηγησουν αυτα που βαριεται να εξηγει ο "προφεσορας"
θα απαντησω λοιπον σε σενα θαναση μου, και οχι δεν εχω κανει dp γτ πολυ απλα δεν εχω κανει ακομα παρτουζα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom