Νέα

Τι είναι αυτό το squirting που μου το λένε όλες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα nicospap
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 335
  • Εμφανίσεις 25K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Νικ Ο Ντικ

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2015
Μηνύματα
595
Κριτικές
2
Like
83
Πόντοι
6
Εντομεταξυ δυο γυναικες σαυτο το thread, προσπαθουν μετα μανιας να το παιξουν cool και ανετες και εχουμε γραφτει στο bou.com γιατι μας αρεσει η καφριλα, τρωνε καφρικο-αστειο δουλεμα, απαντανε σοβαρα και με τσαμπουκα, προσπαθουν να μας προσβαλουν στο ιδιο ανδροκρατουμενο σπιτι μας, επιμενουν να λενε οτι εχουν χιουμορ κραζωντας και φυσικα ειναι cool.

Αγαπαμε bou.com... Ολοι χωραμε και με τα ελλατωματα μας  :idiot: :jerking: :jerking: :jerking:
 

marios51

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2009
Μηνύματα
17.397
Κριτικές
16
Like
198
Πόντοι
676
Εντομεταξυ δυο γυναικες σαυτο το thread, προσπαθουν μετα μανιας να το παιξουν cool και ανετες και εχουμε γραφτει στο bou.com γιατι μας αρεσει η καφριλα, τρωνε καφρικο-αστειο δουλεμα, απαντανε σοβαρα και με τσαμπουκα, προσπαθουν να μας προσβαλουν στο ιδιο ανδροκρατουμενο σπιτι μας, επιμενουν να λενε οτι εχουν χιουμορ κραζωντας και φυσικα ειναι cool.

Αγαπαμε bou.com... Ολοι χωραμε και με τα ελλατωματα μας  :idiot: :jerking: :jerking: :jerking:
Ετσι ειναι.
Αφου πολλες φορες σκεφτομαι, οτι δεν ειμαι μισογυνης εδω στα νηματα γινομαι μερικες φορες.
 

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
Εντομεταξυ δυο γυναικες σαυτο το thread, προσπαθουν μετα μανιας να το παιξουν cool και ανετες και εχουμε γραφτει στο bou.com γιατι μας αρεσει η καφριλα, τρωνε καφρικο-αστειο δουλεμα, απαντανε σοβαρα και με τσαμπουκα, προσπαθουν να μας προσβαλουν στο ιδιο ανδροκρατουμενο σπιτι μας, επιμενουν να λενε οτι εχουν χιουμορ κραζωντας και φυσικα ειναι cool.

Αγαπαμε bou.com... Ολοι χωραμε και με τα ελλατωματα μας  :idiot: :jerking: :jerking: :jerking:
είμαστε  σίγουροι ότι ειναι  γυναίκες?
 
Εγγρ.
25 Οκτ 2015
Μηνύματα
5.820
Like
489
Επειδη γραφονται πολλα μηπως θα ηταν καλυτερα μιας και υπαρχει γυναικια συμετοχη στο θρεντ να μας πουνε πως καταφεραν να κανουν σκουιρτιγκ κατι σαν οδηγιες ετσι ωστε οι απιστοι να το δοκιμασουν και να μας πουνε την εμπειρια τους;

θα σου πω ....οταν ημουνα μικρη ...στις πρωτες μου ερωτικες επαφες...δεν ειχα καν οργασμο...κατι ο φοβος... η ντροπη λιγο λογω των προκαταλειψεων που περναγε η ελληνιδα μανα στην κορη η και ο πονος αν θες που προλκαλει το ανδρικο μοριο σε ενα αμαθο κοριτσακι...

σιγα σιγα ομως περνωντας τα χρονια και ζωντας μια πολυ νορμαλ κοινωνικη και ερωτικη ζωη...αρχιισε να λυνεται το σωμα μου και το μυαλο μου..γιατι και στις γυναικες παιζει ρολο η ψυχολογια...δεν ειμαστε απλα μια τρυπα..η πλαστικη κουκλα που μπορει να κανει παντα σεξ...

οπως και σεις οι αντρες μαθαινετε σιγα σιγα να μην εχετε αμεση εκσπερματωση ετσι κι εμεις σιγα σιγα μαθαινουμε το σωμα μας ..αποκτουμε εμπειρια στο να ευχαριστουμε εναν αντρα και να παιρνουμε ευχαριστηση κι εμεις απο αυτον....γιατι φυσικα ολο  αυτο ειναι μια ευχαριστη ανταλλαγη ηδονης ..η αν θελετε αγαπης οταν εμπλεκεται και το συναισθημα αναμεσα σε δυο ανθρωπους......

στους οργασμους μου παντα ειχα υγρα οταν κορυφωνα...κα μαλιστα πολλαπλους....
αλλο ομως να γινεται μουσκεμα η γυναικα οταν..ερχεται σε οργασμο..κι αλλο το σκουιρτινγκ...

προσωπικα εγω το σκουιρτιγκ το εκανα καπου στα 35 με ανθρωπο που γουσταρα παρα πολυ ....κι εγινε τυχαια στα παιχνιδια πριν μετα και κατα τη διαρκεια  του σεξ....ο ανθρωπος που ειχα ενα απιστευτο ερωτικο ταιριασμα...χημεια ..οπως θελετε το λετε.....

τα τελευταια χρονια που ασχολουμαι με αυτη τη δουλεια χωρις να ΣΑΛΟΝΑΡΟΜΑΙ  απαραιτητα ...αλλα ουτε και να ΚΡΕΜΟΜΑΙ ΣΕ ΤΣΙΓΓΕΛΙ ΚΡΕΟΠΩΛΕΙΟΥ... μου τυχανε αρκετες ωραιες περιπτωσεις που υπηρξε αυτη η χημεια στο κρεββατι και που δε συνοδευοταν απο συναισθηματα....αλλα ωστοσο μας εβγαινε πολυ ωραια...

καποιοι απο αυτους εγιναν σταθεροι μου πελατες και φιλαρακια γιατι μιλαμε κι εκτος δουλειας...

παντως το μονο  σιγουρο ειναι οτι απο τη φυση μου ειμαι ορεξατη γυναικα κι αν βρω ωραια αντιμετωπιση ξεσαλωνω με τον πελατη γιατι ερχεται μαζι μας για να ηρεμησει ...ξεκαυλωσει ..ξεκουραστει και μας δινει τα ωραια του ευρουδακια με τα οποια εμεις καλυπτουμε τα εξοδα μας..

οποτε αμα σε βαλει κατω ο αλλος και αρχισει να σου κανει ωραια προκαταρκτικα ..οταν σου δειχνει οτι του αρεσεις κλπ κλπ..γιατι να μη λυθεις μαζι του και να μην περασει η ωρα ομορφα χωρις προσποιητα αχ βαχ και βλακειες...τα οποια ουτως η αλλως ειναι ανουσια

....επισης σε απορια συμφορουμιτη ...γιατι ο ιδιος δε συναντησε ποτε γυναικα που να κανει σκουιρτιγκ ...εχω να πω οτι απλα δεν του ετυχε...δεν ειναι κ τοσο συχνο φαινομενο...χωρις αυτο απαραιτητα να σημαινει κατι...απλα δεν ετυχε...

 

scout3r

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2016
Μηνύματα
368
Like
0
Πόντοι
1
παλικαρια καλες  οι πουτανες δε λεω ...αλλα μην εστιαζετε μονο εκει ...  καντε και πραγματικες σχεσεις και  σεξ με καποια γυναικα να ανακαλυψετε
και αλλα πραγματα  οπως το  squirt ...
 

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
παλικαρια καλες  οι πουτανες δε λεω ...αλλα μην εστιαζετε μονο εκει ...  καντε και πραγματικες σχεσεις και  σεξ με καποια γυναικα να ανακαλυψετε
και αλλα πραγματα  οπως το  squirt ...
δεν ψάχνουν σχέσεις τόσες πολλές αλλά ούτε και σεξ.άσε που είναι πιο ακριβές συνηθως
 
Εγγρ.
25 Οκτ 2015
Μηνύματα
5.820
Like
489
Εντομεταξυ δυο γυναικες σαυτο το thread, προσπαθουν μετα μανιας να το παιξουν cool και ανετες και εχουμε γραφτει στο bou.com γιατι μας αρεσει η καφριλα, τρωνε καφρικο-αστειο δουλεμα, απαντανε σοβαρα και με τσαμπουκα, προσπαθουν να μας προσβαλουν στο ιδιο ανδροκρατουμενο σπιτι μας, επιμενουν να λενε οτι εχουν χιουμορ κραζωντας και φυσικα ειναι cool.

Αγαπαμε bou.com... Ολοι χωραμε και με τα ελλατωματα μας  :idiot: :jerking: :jerking: :jerking:


μαλλον παρεξηγησες αγαπητε μου ...το να εκφραζομαι ελευθερα και να λεω τη γνωμη μου ..δεν νομιζω οτι πρεπει απαραιτητα να ονομαστει τσαμπουκας η κουλ η οτιδηποτε αλλο κακο....νομιζω οτι στο ανδροκρατουμενο αυτο φορουμ οπως καποιος ειπε πιο πανω ...επιτρεπεται να συμετεχουν και γυναικες ΚΑΝΟΝΙΚΕΣ...αν παλι κανω λαθος ας με κανει ban o moderator....

...παντως πιστευω οτι με τη συζητηση και την ανταλλαγη απποψεων ολοι γινομαστε καλιτεροι
 

marios51

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2009
Μηνύματα
17.397
Κριτικές
16
Like
198
Πόντοι
676
Τι εννοεις με το κανονικες;
 

voltaire45

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
18.210
Κριτικές
1
Like
1.902
Πόντοι
366
....επισης σε απορια συμφορουμιτη ...γιατι ο ιδιος δε συναντησε ποτε γυναικα που να κανει σκουιρτιγκ ...εχω να πω οτι απλα δεν του ετυχε...δεν ειναι κ τοσο συχνο φαινομενο...χωρις αυτο απαραιτητα να σημαινει κατι...απλα δεν ετυχε...

Ε βέβαια, δεν είναι τόσο συχνό.

Δύο γυναίκες όλες και όλες μπαίνουν αυτή την εποχή στο bou και οι δύο - όλως τυχαίως - κάνουν squirting.

(και πολιότερα θυμάμαι στο ανάλογο νήμα πάλι ήταν 2-3 που κάναν. Bou = η πηγή του squirting)
 

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
μαλλον παρεξηγησες αγαπητε μου ...το να εκφραζομαι ελευθερα και να λεω τη γνωμη μου ..δεν νομιζω οτι πρεπει απαραιτητα να ονομαστει τσαμπουκας η κουλ η οτιδηποτε αλλο κακο....νομιζω οτι στο ανδροκρατουμενο αυτο φορουμ οπως καποιος ειπε πιο πανω ...επιτρεπεται να συμετεχουν και γυναικες ΚΑΝΟΝΙΚΕΣ...αν παλι κανω λαθος ας με κανει ban o moderator....

...παντως πιστευω οτι με τη συζητηση και την ανταλλαγη απποψεων ολοι γινομαστε καλιτεροι
οι γυναίκες  οι κανονικές πολύ συχνά  πρήζουν  του Κόσμου  τα αρχιδια..για να γαμηθουν..εδω μας αρέσουν  οι εύκολες
 

topgun83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2010
Μηνύματα
2.108
Κριτικές
8
Like
2.995
Πόντοι
736
μαλλον παρεξηγησες αγαπητε μου ...το να εκφραζομαι ελευθερα και να λεω τη γνωμη μου ..δεν νομιζω οτι πρεπει απαραιτητα να ονομαστει τσαμπουκας η κουλ η οτιδηποτε αλλο κακο....νομιζω οτι στο ανδροκρατουμενο αυτο φορουμ οπως καποιος ειπε πιο πανω ...επιτρεπεται να συμετεχουν και γυναικες ΚΑΝΟΝΙΚΕΣ...αν παλι κανω λαθος ας με κανει ban o moderator....

...παντως πιστευω οτι με τη συζητηση και την ανταλλαγη απποψεων ολοι γινομαστε καλιτεροι
Εννοειται πως χρειαζομαστε και τη γυναικεια γνωμη  :rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom