Νέα

Τι είναι αυτό που μας αρέσει στις Ελληνίδες…

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 265
  • Εμφανίσεις 20K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

PEOKLHS

Μέλος
Εγγρ.
4 Οκτ 2007
Μηνύματα
80
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
0
Θα συμφωνησω με τον ANAL σε ολα οσα ειπε για τις Ελλεεινιδες.Πουτανες στην ψυχη το μεγαλυτερο ποσοστο,που ολες ψαχνουν για τον τελειο αντρα(ξερετε φραγκατο με εμφανιση τουλαχιστον σαν τον Clooney),να τις κερναει στα μαγαζια,και να ικανοποιησουν και αυτες την ματαιοδοξια τους για λιγο βεβαια,γιατι ο συγκεκριμενος τυπος αντρα,αφου τις ξεσκισει(και πολλες φορες παρτουζωσει)με τους φιλους του,τους ριχνει και ενα σουτ,και μετα αναρωτιωνται τι εγινε.Βεβαια,μετα απο αυτο,βγαζουν το συμπερασμα οτι ολοι οι αντρες ειναι μαλακες.Τους μονους που λυπαμαι ειναι κατι λιγουρηδες που τις κυνηγανε απο πισω παρακαλωντας για ενα ραντεβου..τι να πω,χαιρομαι που στο site υπαρχουν παιδια που δεν ασχολουνται με τις εν λογω καριολες,και τις εχουν στο φτυσιμο..Και κατι τελευταιο εχετε προσεξει οτι η συντριπτικη πλειοψηφια των ελλεεινιδων εχει και αθλια μουσικα γουστα?Πλουταρχους,Κουρκουληδες,και αλλα τετοια υποκειμενα?
 

Mystery X

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.135
Κριτικές
4
Like
9.207
Πόντοι
2.306
Εγώ έχω καταλήξει ότι αυτό που με τρελαίνει στις Ελληνίδες (για να μην ξεφεύγουμε από το θέμα) είναι το μουνάκι τους και τίποτα άλλο. Ο τρόπος που φροντίζουν και περιποιούνται το ζουμερό, ανοιχτό μουνάκι τους!!! Όλο το γύρω γύρω από αυτό που λέγεται μουνί δεν με ενδιαφέρει. Να το πηδάω θέλω και να γεννήσει τα παιδιά μου τη στιγμή που θα αποφασίσω να κάνω οικογένεια.
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.860
Like
13
Πόντοι
366
Και κατι τελευταιο εχετε προσεξει οτι η συντριπτικη πλειοψηφια των ελλεεινιδων εχει και αθλια μουσικα γουστα?Πλουταρχους,Κουρκουληδες,και αλλα τετοια υποκειμενα?


Ε οχι δα......ειναι γενικοτερο το κακο......τα μπουζουκια καθε βραδυ φισκα απο κατι τυπακους ειναι που γουσταρουν τις συγκεκριμενες κυριες.....μην τρελλαθουμε τωρα......που για να βρεις αντρα να ακουει καμια μουσικη της προκοπης και να μη μοιαζει με τους europe ή λυκειοπαιδο θες μικροσκοπιο.......αν και δε θεωρω οτι προκειται για υποκειμενα......καμια μουσικη δεν ειναι κακη....η ποιοτητα των ανθρωπων ειναι που τους κολλαει τη ρετσινια καποιες φορες ;)
 

PEOKLHS

Μέλος
Εγγρ.
4 Οκτ 2007
Μηνύματα
80
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
0
Ετσι ακριβως παιζεται το παιχνιδι μουνιτσα μου,οσο για την"μουσικη"που ακουνε οι συγκεκριμενοι τυποι και τυπισσες,παει ασορτι με την ποιοτητα τους σαν ατομα...
 

Anal_Hunter

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2005
Μηνύματα
4.643
Κριτικές
10
Like
17
Πόντοι
5.775
Ετσι ακριβως παιζεται το παιχνιδι μουνιτσα μου,οσο για την"μουσικη"που ακουνε οι συγκεκριμενοι τυποι και τυπισσες,παει ασορτι με την ποιοτητα τους σαν ατομα...

Συμφωνω απολυτα.
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.860
Like
13
Πόντοι
366
Διαφωνω για το θεμα της μουσικης αλλα τες παν :)δε θα σκοτωθουμε ΚΑΙ για αυτο :P :P
 

MatureHunter77

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2005
Μηνύματα
139
Like
1
Πόντοι
1
αν δεν ακουει electronica το γκομενακι ειναι για τα  μπαζα τι να λεμε τωρα...εκει ειναι η ποιοτης...τι κουρκουληδες και μαηδες κτλπ συναπαντηματα...οι σκυλουδεσ ειναι καμενεσ μακρια απο αυτες
 

Επισκέπτης
Εγώ έχω καταλήξει ότι αυτό που με τρελαίνει στις Ελληνίδες (για να μην ξεφεύγουμε από το θέμα) είναι το μουνάκι τους και τίποτα άλλο. Ο τρόπος που φροντίζουν και περιποιούνται το ζουμερό, ανοιχτό μουνάκι τους!!! Όλο το γύρω γύρω από αυτό που λέγεται μουνί δεν με ενδιαφέρει. Να το πηδάω θέλω και να γεννήσει τα παιδιά μου τη στιγμή που θα αποφασίσω να κάνω οικογένεια.
πσσσσσσσσσ!!!!καυλιαρετζο μου εσι!!!!! :rockon: :rockon: :rockon:
 

moi

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2007
Μηνύματα
520
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
6
Εγω μιλησα για κανονικο παπουτσι…όχι για σαγιοναρα…!!!!
ειχα μπει πριν καποιες μερες στο τσατ και μου το επαιζες ντιβα αλλα εγω σε εγραψα στ'αρχιδια μου χωρις φυσικα να σου κανω κολιατζες και προσκυνηματα που καναν οι αλλοι φιλοι σου οι μουνοδουλοι.ουτε επιτροπη λογοκρισιας να'σουνα για το τι ποστ γραφω στο ημερησια ενημερωση για μπουρδελα.μαλιστα κατηγορηθηκα οτι ειρωνευομουνα τα 3 παιδια που φυγαν απο το σαϊτ.φυσικα μην τρελλαθουμε δεν ηταν τιποτα ευεργετες της ανθρωποτητας αλλα 3 νεαροι που ενημερωνανε συνεχεια με πληροφοριες για μπουρδελα και πουτανες.Σου ειπα μαλιστα και ποιος ειμαι περιγραφοντας τον εαυτο μου οταν ηρθα στο μπουρδελο σου στην κωλονου και μου το παιζες οτι δεν με ξερεις.σε παρατηρω οτι θαβεις αξιολογα μελη εδω μεσα οπως ο LΙΟΜΑΣ και γενικα οποιον δεν πεσει στην διαφημιστικη σου καμπανια.τωρα σε ειδα οτι χαρακτηρισες τον warhol σαγιοναρα υποτιμητικα βεβαια και με στυλ μαγκιας.τωρα δεν μενει και η αλλη συναδελφισσα σου που εχει να μπει αρκετο καιρο να θαψει τον panosmpos μια απο τα ιδια.επιβεβαιωνομαι για τις πουτανες καθημερινα.τα ιδια ειχα παθει και γω οταν γνωρισα μια καριολα απο το κωλομπαρο που εκανε βιζιτα φυσικα και μετα με εθαβε με μαυρη πισσα.πολυ καριολικο εκ μερους σου παντος να χαρακτηριζεις ετσι ενα παιδι που περασες αρκετες καλες στιγμες μαζι του και τις διαβαζαμε ολοι καθημερινα στο φορουμ.
 

giwrgaras7

Μέλος
Εγγρ.
30 Σεπ 2007
Μηνύματα
17
Like
0
Πόντοι
0
Γεια σας παιδια κ απο μενα..ελληνιδες ελλεεινηδες δν ξερω μμμ..Θα πρεπει να παραδεχτουμε πως οι ελλεεινηδες δν ειναι μπαζοπουλες σε σχεση με κατι αλλες χωρες,ειναι καλο οτι περιποιουνται πολυ την εμφανιση τους αλλα απο θεμα ψυχης κ συνειδησης πολυ λιγες αξιζουν,ισως πιο πολλες οσο μεγαλωνουν αλλα δν νομιζω κ σε αυτο διοτι βλεπω τις μαναδες το τι λενε στις κορες τους!Ειδα καποιον να λεει πως αν κ τις μισουμε στο τελος τις ερωτευομαστε κ αναρωτιοταν πως γινεται αυτο!!Αν ειναι δυνατον να βλεπω τετοιους προβληματισμους απο ανθρωπους που λεγονται σοβαροι οταν απο την φυση του ενας αντρας εχει αναγκη να ερωτευτει κ αυτο το κανει με την γυναικα που συναναστρεφεται καθημερινα!Κ αγγλιδες να ειχαμε μονο στην ελλαδα αυτες θα ερωτευομασταν!Κ με φοραδες να συναναστρεφομασταν πιθανο ειναι με τα χρονια να ερωτευομασταν κ αυτες(υπερβολη βεβαια)!!Εντυπωση παντως μου εκανε το μισος πολλων συναδελφων εδω μεσα απεναντι στις γυναικες στο συνολο τους..δν ξερω αν εχουν δικιο αλλα εγω δν το πηρα ποτε ετσι.Γιατι πολυ απλα εχω αποδεχτει τα προτυπα αυτης της κομπλεξικης κ ταπεινης κοινωνιας που μας οδηγει σε ολοενα κ μεγαλυτερο αδιεξοδο!Πλεον ο καθενας θα πρεπει να κοιτα να περνα καλα..Ν σας θυμισω το τραγουδι ''χανομαστε χανομαστε σε ολους υποκρινομαστε..'' lol
 

GIORGOS33

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Οκτ 2007
Μηνύματα
151
Κριτικές
65
Like
2.839
Αγαπητέ, φίλε και συναγωνιστή Anal, επί του συγκεκριμένου θέματος, αυτό που μπορώ να πω ότι είναι το ίδιο…αλλά,  αν πλέων και νέος θα σου την λέω συνεχεία!!!
 

Agent_Nina

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2007
Μηνύματα
168
Like
2
Πόντοι
1
Ποιός θα βρεθεί να ενημερώσει αυτές τις καβαλημένες πριγκηποπούλες, που όλοι απαξιώνετε, ότι τις περιμένει μεγάλη απογοήτευση, καθώς οι περισσότεροι έλληνες βλέπονται μόνο με καλή διάθεση, το χρήμα είναι στα χέρια πολύ λίγων και η περίπτωση να πετύχεις ωραίο/πλούσιο/μορφωμένο είναι σχεδόν ανύπαρκτη?
 

ammos

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2007
Μηνύματα
46
Like
0
Πόντοι
0
Ποιός θα βρεθεί να ενημερώσει αυτές τις καβαλημένες πριγκηποπούλες, που όλοι απαξιώνετε, ότι τις περιμένει μεγάλη απογοήτευση, καθώς οι περισσότεροι έλληνες βλέπονται μόνο με καλή διάθεση, το χρήμα είναι στα χέρια πολύ λίγων και η περίπτωση να πετύχεις ωραίο/πλούσιο/μορφωμένο είναι σχεδόν ανύπαρκτη?

Να αγιάσει το στόμα σου και πάλι!

(Ισχύουν κι εδώ τα σχόλια του προηγούμενου θρεντ)
 

Anal_Hunter

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2005
Μηνύματα
4.643
Κριτικές
10
Like
17
Πόντοι
5.775
Ποιός θα βρεθεί να ενημερώσει αυτές τις καβαλημένες πριγκηποπούλες, που όλοι απαξιώνετε, ότι τις περιμένει μεγάλη απογοήτευση, καθώς οι περισσότεροι έλληνες βλέπονται μόνο με καλή διάθεση, το χρήμα είναι στα χέρια πολύ λίγων και η περίπτωση να πετύχεις ωραίο/πλούσιο/μορφωμένο είναι σχεδόν ανύπαρκτη?

Who gives a shit.  :rockon:

Εφοσον πιστευεις αυτα που λες ( γενικα μιλαω δεν αναφερομαι σε εσενα ) τοτε εισαι διατεθιμενος να κοιταξεις την καμπουρα σου και να μην ασχολεισαι με αυτα που δεν σου αρεσουν. ( δεν σημαινει πως ασχολουμαστε - εγω τουλαχιστον - με τις ελληνιδες επειδη τυχαινει και μιλαμε για αυτες σε ενα forum οπως αυτο, εννοω και να μη τους δινεις σημασια και να επαληθευεις τα λεγομενα σου και εξω απο το pc )

Ο καθενας οπως γουσταρει βεβαια.
 

iaswnas

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2006
Μηνύματα
180
Like
0
Πόντοι
1
Για να μη πει καποια κακια γλωσσα οτι ειμαι κομπλεξικος κτλ κτλ και γιατι εχουμε ξεφυγει από το thread θα πω το εξης.
Δε με νοιζει να με φτυνουν 10 ωραίες ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΙΚΑ ωραιες Ελληνίδες το μήνα.
Αυτο που με εχει προβληματίσει είναι οτ ι ΖΗΤΗΜΑ να βρω 10 ωραίες ελληνίδες το χρόνο!.

Και εξηγώ.Αν ειχα ωραιες παρουσιες διπλα μου θα γινομουν ολο κια καλύτερος για να ριξω καποια απο αυτες .Οποτε λειτουργουν σα κινητρο και καποια θα εβρησκα.Το χω κανει στο παρελθον οπου τυχαια βρεθηκα σε σωρο με 4 κουκλες και καποια απο τισ 4 εγινε κοπελα μου.
Τωρα..με τοοοσα μπαζα η θλιβερες μετριοτητες  γυρω μου δεν εχω ορεξη γιατι αισθανομαι οτι και πολυς τους πεφτω οποτε δε πολυπροσπαθω. -που και που σπανια βρισκω μια κουκλα αλλα ακριβως επειδη ειναι η τρανταχτη εξαιρεση του κοινωνικου συνόλου -ΚΑΙ Το ΞΕΡΕΙ-ειναι Out of my league και ετσι μετα το 1ο ραντεβου δεν επαιτε συνέχεια.

ΑΡΑ ΔΕ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ Η ΕΛΛΕΙΨΗ ΕΠΙΛΟΓΩΝ ΣΤΙΣ ΕΛΛΗΝΙΔΕΣ
 

giwrgaras7

Μέλος
Εγγρ.
30 Σεπ 2007
Μηνύματα
17
Like
0
Πόντοι
0
Παιδια μην τα ισοπεδονουμε ολα!!!Οι ελλεεινηδες ειναι ωραιες κοπελες,μπορει να μην πετυχεις την πανεμορφη που υπαρχουν πχ σε Γαλλια Ιταλια πολυ λιγες γκομενες απο αλλο πλανητη θεες,αλλα ο μεσος ορος στην Ελλαδα ειναι ικανοποιητικος.Μιλαμε ομως μονο για την εμφανιση.Οποιος λεει πως δν του αρεσουν λεει ψεματα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom