Νέα

Τι είναι αυτό που μας αρέσει στις Ελληνίδες…

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 265
  • Εμφανίσεις 20K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Οι ελεϊνίδες έχουν αρκετές κατηγορίες. Αλλιώς είναι οι Αθηναίες, αλλιώς οι Σαλονικιές π.χ. Εγώ τουλάχιστον στην Θεσσαλονίκη όποτε πάω σκοράρω! Κι αυτό γιατί απλά μπορείς να πιάσεις την κουβέντα πιο εύκολα με Σαλονικιά. Οι Αθηναίες είναι λίγο πινόκιο (προς τα πάνω φυσικά!!!). Οι υπόλοιπες από αλλές περιοχές της Ελλάδας επίσης πιο άνετες, εκτός αν μιλάμε για πολυ κλειστές κοινωνίες που εκεί φονούνται.
 

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
ο καθενας με τον τροπο του....αν ηταν ολα αξιοκρατικα...αν δεν υπηρχαν προκαταλλειψεις γενικα...αντρες μισογυνηδες...κομπλεξικοι...μαλακες κ ανωμαλοι...οι γκομενες θα κατειχαν περισσοτερες θεσεις..λογω προσωντων...που τα τελευταια χρονια...πολλες γυναικες ξεπερνουν τα στανταρ....κ οι αντρες ειτε ζουν απ'το μπαμπα μεχρι τα 30....ειτε δουλευουν γκαρσονια μεχρι τα 35 που σπουδαζουν....

Φαίνεται ζεις σε κάποιο παράλληλο σύμπαν που τα βλέπεις όλα αυτά. Τα προσόντα των γυναικών τα βλέπουμε, πουτανιά, υστερία, κλάμα, κουτσομπολιό. Ευνοούνται και από το ότι δεν πηγαίνουν στρατό (ωραία ισότητα) και παίρνουν όλες τις θέσεις ενώ οι άντρες παραμένουν άνεργοι. Κι άμα ζορίσουν τα πράγματα, είτε πέφτει κάνα καλαμάκι στα κάρβουνα είτε καμιά κλάψα για τον μισογύνη προιστάμενο που τις βάζει να δουλέψουν.

Και δεν είναι τυχαίο ότι όποιον δε φέρεται αντρίκια αλλά κοιτάει να πάρει τα κόλπα των γυναικών δεν τον λένε άντρα αλλά πούστη.
 

mimikos2000

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.064
Like
13
Πόντοι
16
οι ελλεεινιδες στην εργασια ειναι αξιολυπητες, συναναστρεφομαι καθημερινα με ελλεεινιδες σε διαφορες θεσεις εργασιας και με διαφορετικο τροπο, λοιπον το συμπερασμα μου ειναι το εξης:
για την επιτυχια και για το κερδος κανουν τα παντα, ειναι ποιο αδιστακτες απο τους αντρες.
 

Επισκέπτης
Φαίνεται ζεις σε κάποιο παράλληλο σύμπαν που τα βλέπεις όλα αυτά. Τα προσόντα των γυναικών τα βλέπουμε, πουτανιά, υστερία, κλάμα, κουτσομπολιό. Ευνοούνται και από το ότι δεν πηγαίνουν στρατό (ωραία ισότητα) και παίρνουν όλες τις θέσεις ενώ οι άντρες παραμένουν άνεργοι. Κι άμα ζορίσουν τα πράγματα, είτε πέφτει κάνα καλαμάκι στα κάρβουνα είτε καμιά κλάψα για τον μισογύνη προιστάμενο που τις βάζει να δουλέψουν.

Και δεν είναι τυχαίο ότι όποιον δε φέρεται αντρίκια αλλά κοιτάει να πάρει τα κόλπα των γυναικών δεν τον λένε άντρα αλλά πούστη.

ο καθενας πορευεται με οτι εχει κ ξερει να χρησιμοποιει...αμα μπορεις να κανεις το ρουφιανο...για μενα καν'τον....μπορεις να γαμας τους γυρω σου....αν ναι,καν'το...γενικα...εκμεταλλευση καθε καταστασης προς το συμφερον...
ΠΡΟΣΟΧΗ...εκει που χρειαζεται...δεν πατας καποιον στο κεφαλι για την πλακα σου...αλλα μονο σε αναγκη...κ αυτο...για να μην απλωσεις χερι για δανεικα...καλυτερα ενας λιγοτερος παρα εσυ φτωχοτερος...

οσο για τις γυναικες...πουτανια...ειναι εξαιρετικο προσον...μακαρι να το ειχαν κ οι αντρες...δειχνει εφυια...
υστερια/κλαμα...ειναι οι αδυναμιες....αλλα μαλλον δεν εχεις τυχει σε αντρες που κλαιγονται...
οσο για κουτσομπολιο...μαλλον δεν κρινεις καλα κ δικαια...ολοι σχεδον οι αντρες κουτσομπολευουν...ασε που δεν το παραδεχονται κ εκει ειναι που εκνευριζομαι...π.χ καθονται 3 φιλοι σε καφετερια...λεει ενας μια μαλακια ή κατι μη αποδεκτο για την παρεα...δεν του την λενε αμεσα...αλλα οταν φυγει ο ενας...συζητουν σα μαλακες οι 2 που εμειναν για τον διαφορετικο...κλπ κλπ...

Οσο για στρατο...το θεμα το γραφω κ στα @@ μου...δεν υπαρχει λογος να υπηρετει καποιος...κ οποιος μπορει να μην παει...να το κανει κ να το προσπαθησει ν'αποφυγει....


για την επιτυχια και για το κερδος κανουν τα παντα, ειναι ποιο αδιστακτες απο τους αντρες.

το παραπανω ειναι προσον αδερφε...μακαρι να το ειχαν ολοι οι ανθρωποι κ κυριως στην ελλαδα...μιλαμε για ανταγωνισμο...οχι μαλακιες...κ ειναι ο καλυτερος τροπος επιβιωσης στην καπιταλιστικη κοινωνια...
 

Επισκέπτης
ελινιδες.....μεσογιακες καλονες ....γιναικες με ταπεραμεντο ,φινετσα και στιλ!οι απολιτες θεες του εροτα!!!!
αχ καυλιαρες ελινιδες μου!!!!!!!!!ξεροχινοοοοοο!!!!!!!
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
ελινιδες.....μεσογιακες καλονες ....γιναικες με ταπεραμεντο ,φινετσα και στιλ!οι απολιτες θεες του εροτα!!!!
αχ καυλιαρες ελινιδες μου!!!!!!!!![size=12pt]ξεροχινοοοοοο!!!!!!![/size]

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
:dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing:
 

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
ο καθενας πορευεται με οτι εχει κ ξερει να χρησιμοποιει...αμα μπορεις να κανεις το ρουφιανο...για μενα καν'τον....μπορεις να γαμας τους γυρω σου....αν ναι,καν'το...γενικα...εκμεταλλευση καθε καταστασης προς το συμφερον...
ΠΡΟΣΟΧΗ...εκει που χρειαζεται...δεν πατας καποιον στο κεφαλι για την πλακα σου...αλλα μονο σε αναγκη...κ αυτο...για να μην απλωσεις χερι για δανεικα...καλυτερα ενας λιγοτερος παρα εσυ φτωχοτερος...


για την επιτυχια και για το κερδος κανουν τα παντα, ειναι ποιο αδιστακτες απο τους αντρες.

το παραπανω ειναι προσον αδερφε...μακαρι να το ειχαν ολοι οι ανθρωποι κ κυριως στην ελλαδα...μιλαμε για ανταγωνισμο...οχι μαλακιες...κ ειναι ο καλυτερος τροπος επιβιωσης στην καπιταλιστικη κοινωνια...

Αυτό δεν λέγεται προσόν αλλά αποκτήνωση.
 

Επισκέπτης
Αυτό δεν λέγεται προσόν αλλά αποκτήνωση.
οπως θελεις πες το...η ελληνικη γλωσσα ειναι απ'τις πλουσιοτερες ωστε να μπορεις να εκφραστεις οπως αισθανεσαι/αντιλαμβανεσαι ενα δεδομενο...

για μενα παντως ειναι προσον....τουλαχιστον στην κοινωνια που μεγαλωνω κ ζω....
 

FidoDiLdo

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
864
Like
4
Πόντοι
6
Ενταξει μπορει οι ελληνιδες να εχουν αθλια συμπεριφορα , αλλα μην λεμε οτι ειναι χοντρες και τριχωτες. Αυτα ανηκουν σε αλλες εποχες.

Στον δρομο μερα-βραδυ σε ηλικιες 16-28 η μεγαλυτερη πλειοψηφια τους ειναι απο καλες εως πολυ καλες (ειτε λογω ρουχων/μακιγιαζ , ειτε λογω φυσικης εμφανισης τους) , σε σημειο που εχω αρχισει να πιστευω οτι τα μπαζα δεν κυκλοφορουν πια εξω απο το σπιτι τους (ιδιως το καλοκαιρι)!

Επισης εχω ακουσει πολλους ξενους να λενε οτι γουσταρουν τις Ελληνιδες επειδη φτιαχνονται πολυ (ντυσιμο/βαψιμο). Και εγω οσες τουριστριες βλεπω (ασχετα αν ειναι "απο κατασκευης τους" ωραιες) συνηθως ειναι απεριποιητες και αθλια ντυμενες. Μονο οι ιταλιδες μπορω να πω οτι ειναι το ιδιο και περισσοτερο κοκετες. Απο την διμετρη αδυνατη ξανθια σουηδεζα με τα σανδαλια του παππου μου και την βερμουδα στο γονατο , προτιμω την 1,65 Ελληνιδα , με την ελαφρα περιφερεια της , το μαυρισμα της , τα ασπρα σορτσακια και τα ψηλοτακουνα πεδιλα της...

Anyway μαλακισμενες οι Ελληνιδες στο μυαλο , αλλα μην λεμε οτι ειναι και μπαζα. Μπορω να πω οτι χρονια με τα χρονια οι Ελληνιδες γινονται ανησυχητικα εμφανισημες...
 

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
Yπάρχει ένα σημείο γύρω στα 22-25 που τις παίρνει η κάτω βόλτα αλλά αυτές συνεχίζουν να νομίζουν πως τις παίρνει να το παίζουν ντίβες.
 

Anal_Hunter

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2005
Μηνύματα
4.643
Κριτικές
10
Like
17
Πόντοι
5.775
Yπάρχει ένα σημείο γύρω στα 22-25 που τις παίρνει η κάτω βόλτα αλλά αυτές συνεχίζουν να νομίζουν πως τις παίρνει να το παίζουν ντίβες.

:rockon:

Να προσθεσω πως οσο εμφανισημες και να γινονται, τα σκατα απο το κεφαλι τους ουτε σε δυο ζωες δεν φευγουν.
 

MatureHunter77

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2005
Μηνύματα
139
Like
1
Πόντοι
1
απ οτι φαινεται μας αρεσει να ειμαστε μαζοχιστες απεναντι τους...σκεφτειτε τα κοπλιμεντα ανα καιρους...στα οποια πατανε και μετα αφοτου βαρεθουν να τα ακουν πανε για αλλεσ πολιτειες...η αναισθησια ειναι σημαντικο φαρμακο που φερνει αποτελεσματα :dancing:
 

peloponisios

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.630
Like
3
Πόντοι
16
Και δεν πιστεύω ότι, από όλους εσάς που λέτε ότι προτιμάτε τις ξένες, ότι αν ερχόταν η στιγμή να πετάξετε τα μάτια σε μια Ελληνίδα, θα λέγατε όχι… είναι σίγουρο ότι όλους σας έχει έρθει η επιθυμία και έρχεται για μια Ελληνίδα…
Μπά! Ποτέ. Και όχι μόνο στα λόγια. Δεν μπορείς να καταλάβεις πόσο αντιερωτικό είναι να ακούς και να διαβάζεις κάκιστα ελληνικά με προφορά κιόλας.

...αφου οι Ελληνιδες ειναι οι πιο δυσκολες γκομενες της Ευρωπης
Μήπως είναι οι πιο δυσκοίλιες?

Κατά τα άλλα Υπουργέ μου τα έγραψες ωραία.
Αν και για να πω την αμαρτίά μου... Αν ήμουν γυναίκα και δη εμφανίσιμη, δεν θα ασχολιόμουν με άντρες κλπ κλπ. Όλη την ημέρα θα έπαιζα με τα βυζιά μου.
 

Επισκέπτης
τι καλο εχουν οι ελληνιδες?
1. ειναι καυλιαρες και ξερουν να φτιαχνονται και να μακιγιαρονται ωραια
2. δινουν κωλο πιο ευκολα απο τις ευρωπαιες
3. ειναι challenge να βγαλεις ομορφη ελληνιδα γκομενα
4. αμα ξερεις να παιξεις το ανοητο παιχνιδι τους  και εχεις και καποια α προσοντα (ανεση οικονομικη και ανεση συμπεριφορας, εμφανιση, εμπειρια) περνας εσυ καλα και ειναι και ευκολο να τις ισοπεδωσεις να τις ξεφτυλισεις περνωντας εκδικηση για τα θυματα τους στο πλαισιο της ανδρικης αλληλεγγυης.

Σε βρίσκω πολύ φιλοσοφημένο και σωστό! Έτσι ακριβός είναι….
 

Επισκέπτης
κρυβουμε ενα μαζοχισμο η μου φαινεται? ειναι δυνατον να σ αρεσει η γκρινια κ το πρηξιμο? ντοινγκκκ

Δεν είναι θέμα μαζοχισμού….απλός το πρήξιμο στα αρχίδια ή όρχις, μπορεί να έχει και άλλη ένια…πιο πονηρή…που σε οδηγοί σε γενετήσιες ακολασίες… Εξάλλου και να έχουμε λίγο Βίτσι δεν είναι κακό…είναι αυτό που μας κάνει να διαφέρουμε από τους άλλους άντρες….
 

Gushallo

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.434
Like
19
Πόντοι
16
μας αρέσει, που όταν βγαινουμε για καφέ σε καμιά καλή πιάτσα (όχι πουτανόπιατσα) γυρνάμε συχνά το κεφάλι για να κοζάρουμε...
Τα τελευταια χρόνια, βλέπεις γυρω πολλές όμορφες γυναικες, κι αν υπήρχε ακομα το θέμα "φωτο από το δρόμο" θα ήταν πολύ ψηλά στα threads...
Τώρα, ποιός τις πηδάει, αν του έχουν βγάλει την πίστη, κλπ κλπ...αυτό είναι μια άλλη πονεμένη ιστορία.
Εδώ λέμε τι μας αρέσει...
 

Επισκέπτης
Διαπιστωσα μεγαλη προτιμηση στις ξενες…
Καλα κανετε βρε παιδια…
Αλλωστε…γουστα είναι αυτά…και στο βρακι σας
κανετε εσεις κουμαντο που θα το βγαλετε…
Δεν είναι κακο….!!!
Οι εποχες αλλαζουν…γινονται πολυμορφες , πολυποικιλλες και πολυταραχες…!!!
Το μ..ι ετσι κι αλλιως είναι σε μεγαλυτερη προσφορα…παρα ζητηση…
Την εθνικοτητα θα κοιταξετε?
Βουλωστε τρυπες ακοπαααααα…παρτε να’χετεεεεεεε…!!!!
Να τυπωνετε στο μυαλο σας τις ωραιες αναμνησεις…
Και σε φιλμ…KODAK…είναι εξαιρετικης ποιοτητος….!!!!
Πολλαπλασιαζεστε…και πληθυνεστε…..
Φτιαξτε κι εσεις μια ιδιαιτερη ρατσα….που θα την ζηλευουν ολοι…
Φτιαξτε τους καινουριους Έλληνες…που θα λεγονται…Ελληνοτουρλουμπουκους…!!!
Δειχτε με εργα στους προγονους σας…(Ααααα…ρε Τασο και Γκολφω)..την απαξιωση της Ελληνιδας αγκαλιας…..
Ετσι…..Μπας και συνελθει αυτος ο τοπος….

Εγω…ειμαι άλλο φρουτο…’’παπουτσι από τον τοπο μου..κι ας ειν και μπαλωμενο’’

Πέστα Κατερίνα…!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom