Νέα

Τι είναι αυτό που μας αρέσει στις Ελληνίδες…

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 265
  • Εμφανίσεις 20K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
21
Πόντοι
66
Στη μέση είναι το θέμα φίλε μου.
Υπάρχουν και καλοί και κακοί έλληνες, εντός και εκτός Ελλάδος.
και να ένα παράδειγμα. Εγώ που έχω συναντήσει τους χειρότερους Αλβανούς εντός Ελλάδος, βρήκα στο εξωτερικό Αλβανούς αξιοπρεπέστατους. Την ίδια στιγμή κάποιοι έλληνες ήταν οι χειρότεροι όλων.
Υπάρχουν όμως και έλληνες που διαπρέπουν και είσαι περήφανος να λες ότι είναι συνπατριώτες σου.Όλα λοιπόν είναι σχετικά και δεν πρέπει ούτε να τα γενικεύουμε ούτε να τα εξατομικεύουμε.
το χω πει πολλεσ φορες στο παρελθον οτι ντρεπομαι για παρτυ μας με αυτα ποθ εχουμε κανει στο εξωτερικο...!!και αυτο γιατι πανε για ενα χ,ψ χρονικο διαστημα και τα κανουνε πουτανα ολλα...!!!ελλα ομως που δεν ειναι ετσι........!!!καλα να μην πουμε για τους ελληνες του εξωτερικου....π.χ φοιτοιτες....τα χοιροτερα κωλοπαιδια...!και ας ειμαι στο εξωτερικο...!καλα να μην πω για τις ελληνιδες που ειναι οι χειροτερες πουτανιτσες....!!!στην αρχη σε περηφρονουνε αλλα οι περισσοτερες δεν μπορουνε να πηδηχτουνε με ξενους και αρχιζουνε να την πεφτουνε στο ελληναριο........!
 

GIORGOS33

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Οκτ 2007
Μηνύματα
151
Κριτικές
65
Like
2.839
Ρε, οταν λεω ηλιθιο, σε φαση να της λες :

1+1 κανουν ΔΥΟ.

Εφη, ΠΟΣΟ κανουν 1+1? Ε... δεν θυμαμαι!

Σιγα μη ξεκωλιαζα την φωλα! Αλλη επινε τα ζουμια μου τοτε, μετα πηγα εξωτερικο και τα εδινα στις ξενες! :)

Δηλαδή γαμάς όσες ξέρουν να μετράνε… εγώ δεν έχω τέτοια ψυχολογικά….ακόμα…
 

Anal_Hunter

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2005
Μηνύματα
4.643
Κριτικές
10
Like
17
Πόντοι
5.775
Δηλαδή γαμάς όσες ξέρουν να μετράνε… εγώ δεν έχω τέτοια ψυχολογικά….ακόμα…

Ναι, εχω την ταση να μη με θεωρω οσο μαλακα θεωρεις εσυ τον εαυτο σου.

Εφοσον γαμας ΚΑΙ οσες δεν ξερουν να μετρανε, αυτο σημαινει οτι ανετα θα γαμουσες και μια κατσικα.  Κατι το οποιο δεν πιστευω να μην εχεις κανει.

Και οταν ειχα Ουγγαρεζες, Ισπανιδες, Ολλανδεζες κτλ κτλ στα ποδια μου, σιγα μην ασχολιομουν με το μπετον αρμε την Κουραση και την καθε Κουραση!
 

KATERINA69

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
7.741
Like
18
"πουτανακι" ???? εχεις αποδειξεις ή μηπως την πηδηξες κ σου ειπε να την πληρωσεις ?
τελικα ολες οι ομορφες κ καυλιαρες στην ελλαδα ειναι πουτανακια/τσουλακια...κ φυσικα δεν ασχολειστε μαζι τους οποτε δεν τις πηδατε γιατι δεν θελετε να πληρωνετε αμεσα ή εμεσα...οποτε σας μενουν μονο οι σαυρες/σαβουρες κλπ...οποτε βλεπετε μονο αυτες...ομως ουτε κ αυτες τις πηδατε...αφου ειναι χαλι μαυρο...οποτε γαματε μονο επι αμεση πληρωμη δλδ πουτανες κυριως ξενες..αλλα κ μερικες ελληνιδες...

τελικα βγαζουμε το συμπερασμα οτι θελετε να ΜΟΝΟ ΝΑ ΓΑΜΑΤΕ...χωρις να σας πρηζουν το μυαλο...χωρις απαιτησεις κλπ...Ομως εγω ξερω...οτι καθε γυναικα...για να λεγεται γυναικα..εχει απαιτησεις...κ πολλες φορες παραλογες...αλλα γι'αυτο ειναι γυναικες....αρα βγαζουμε το συμπερασμα οτι εχετε προβλημα με τις σχεσεις με το αντιθετο φυλο...οχι με τις ελληνιδες...

απλα πραγματα....
thinking-023.GIF
Εσενα ……. σε παρακολουθω τον τελευταιο καιρο…
και σ’εχω συμπαθησει ιδιαιτερα…
 

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
Γιατί, σου αρέσει κι εσένα να πρήζεις το μυαλό των αντρών;
 

KATERINA69

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
7.741
Like
18
Ετσι ακριβως παιζεται το παιχνιδι μουνιτσα μου,οσο για την"μουσικη"που ακουνε οι συγκεκριμενοι τυποι και τυπισσες,παει ασορτι με την ποιοτητα τους σαν ατομα...
Ενώ ο τραγουδοποιος χανει την ποιοτητα του πουλωντας
το κιτς που αναφέρεις για τα εναρμοζων ατομα…ενώ οι ιδιοι οι τραγουδοποιοι
ζουν….μεσα στην ποιοτητα και τη χλιδα…
Τι ψαχνεις να βρεις?
Με λιγα λογια και οι σχεσεις μια συναλλαγη είναι….
Σου δινω αυτό… να μου δωσεις αυτό που θελω…και αντιστροφα…
Εσύ αληθεια….τι ακους?
Σουμπερτ?????
Τσαικοφσκι?????
Εγω derti….98.6
 

KATERINA69

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
7.741
Like
18
Γιατί, σου αρέσει κι εσένα να πρήζεις το μυαλό των αντρών;
Αυτό που πρηζω μονο και γινεται τουμπανο…
εχει νευρα δερμα και σκληραδα…
Δεν ασχολουμαι και πολύ με το πανω κεφαλι που
υποτιθεται εχει μυαλο….
Γιατί πολλες φορες είναι αυτό… το κατω κεφαλι που τρωει
το πανω….και που ξαναλεω υποτιθεται ότι εχει μυαλο…
Για αρκετους μπορω να πω ισχυει….όχι για ολους….
Να ξερουμε τι λεμε…!!!
Προσεχε να μην μπεις στη λιστα….κι εμένα ασε με….!!!!
 

Επισκέπτης
Αυτό που πρηζω μονο και γινεται τουμπανο…
εχει νευρα δερμα και σκληραδα…
Δεν ασχολουμαι και πολύ με το πανω κεφαλι που
υποτιθεται εχει μυαλο….
Γιατί πολλες φορες είναι αυτό… το κατω κεφαλι που τρωει
το πανω….και που ξαναλεω υποτιθεται ότι εχει μυαλο…
Για αρκετους μπορω να πω ισχυει….όχι για ολους….
Να ξερουμε τι λεμε…!!!
Προσεχε να μην μπεις στη λιστα….κι εμένα ασε με….!!!!

Αυτό συμβαίνει με εμάς τους άντρες αγαπητή κατερίνα, το κάτω κεφάλι τρώει το πάνω, αλλά εσάς τις γυναίκες το πάνω κεφάλι τρώει το πράγμα σας....
 

KATERINA69

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
7.741
Like
18
Αυτό συμβαίνει με εμάς τους άντρες αγαπητή κατερίνα, το κάτω κεφάλι τρώει το πάνω, αλλά εσάς τις γυναίκες το πάνω κεφάλι τρώει το πράγμα σας....
Έχω πολύ δυνατη σχεση με το «πραμα μου».
Ειμαστε αχωριστες…
Οπου και να παω …το παιρνω μαζι μου…
Αλλά μολις βλεπει αντρα…αρχιζει και δακρυζει…
Από την συγκινηση είναι λες?
 

Επισκέπτης
Έχω πολύ δυνατη σχεση με το «πραμα μου».
Ειμαστε αχωριστες…
Οπου και να παω …το παιρνω μαζι μου…
Αλλά μολις βλεπει αντρα…αρχιζει και δακρυζει…
Από την συγκινηση είναι λες?

Είναι αυτό που λένε ότι εσάς τις γυναίκες βάζουν στο κρεβάτι πρώτα το μυαλό και μετά όλα τα υπόλοιπα... Ανέκαθεν το πίστευα και συνεχίζω να το πιστεύω. Οι συχνές μου επαφές με γυναίκες (όχι μόνο σεξουαλικές) μου το επιβεβαιώνουν κάθε ημέρα. Ξέρεις κάτι, νομίζω ότι κανέναν άντρα δεν ιντριγκάρει μια χαζή γυναίκα, κατα βάθος όλοι θέλουμε  να συναναστρεφόμαστε με έξυπνες γυναίκες και επί του θέματος νομίζω ότι οι ελληνίδες είναι χαζά έξυπνες γυναίκες, δεν χρησιμοποιούν αυτό που είναι δέυτερη τους φύση με το σωστό τρόπο με αποτέλεσμα πολλοί από εμάς να προτιμάμε τις ξένες. Αν οι ελληνίδες χρησιμοποιούσαν το μυαλό τους με σωστό τρόπο και δεν το θεωρούσαν μέσο εκμαίευσης λούσων και χρημάτων από τους άντρες θα ήταν οι πιο καυτές γυναίκες στον κόσμο ;)
 

KATERINA69

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
7.741
Like
18
Είναι αυτό που λένε ότι εσάς τις γυναίκες βάζουν στο κρεβάτι πρώτα το μυαλό και μετά όλα τα υπόλοιπα... Ανέκαθεν το πίστευα και συνεχίζω να το πιστεύω. Οι συχνές μου επαφές με γυναίκες (όχι μόνο σεξουαλικές) μου το επιβεβαιώνουν κάθε ημέρα. Ξέρεις κάτι, νομίζω ότι κανέναν άντρα δεν ιντριγκάρει μια χαζή γυναίκα, κατα βάθος όλοι θέλουμε  να συναναστρεφόμαστε με έξυπνες γυναίκες και επί του θέματος νομίζω ότι οι ελληνίδες είναι χαζά έξυπνες γυναίκες, δεν χρησιμοποιούν αυτό που είναι δέυτερη τους φύση με το σωστό τρόπο με αποτέλεσμα πολλοί από εμάς να προτιμάμε τις ξένες. Αν οι ελληνίδες χρησιμοποιούσαν το μυαλό τους με σωστό τρόπο και δεν το θεωρούσαν μέσο εκμαίευσης λούσων και χρημάτων από τους άντρες θα ήταν οι πιο καυτές γυναίκες στον κόσμο ;)
Βρε καμαρι μου εγω τα ξερω αυτά που λες…
Αλλά εγω δεν πιανομαι…
Ειπαμε….ειμαι «άλλο φρουτο»…!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom