Νέα

Τι είναι αυτό που μας αρέσει στις Ελληνίδες…

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 265
  • Εμφανίσεις 20K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

iaswnas

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2006
Μηνύματα
180
Like
0
Πόντοι
1
Μπεσ σε ενα τρενο/τρολεϊ λεοφορείο ωρα αιχμης (λεω εκει γιατι μιλάω για τη ΜΕΣΗ ελληνίδα οχι αυτη της κηφισιας /κολονάκι που οτι δε τησ αρεσε πανω της το φτιαξε...).
Κια κοιτα γύρω σου. 1 στις 4 θα ναι ΣΙΓΟΥΡΑ χοντρη η με φαρδυα λεκάνη η χοντροκοκκαλη.Θα δεις στανταρντ αρκετες με μεγαλες μυτες η /και  ρουθυναρες στραβομυτες ΣΤΑΝΤΑΡΝΤ. Ζητημα να δεις μια αντε δυο καλες.Παιδια ζουμε στο καιρο του internet τησ παγκοσμιοποίησης .Εξυπνα ατομα ειμαστε οι περισσοτεροι και βλεπουμε και μπορουμε να συγκρινουμε.Δεν ειμαι και ποια εφηβος να χω τι λογικη μ..νι να ναι κι οτι να ναι... .
 

mikeget1

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2007
Μηνύματα
270
Like
0
Πόντοι
1
Για να μη πει καποια κακια γλωσσα οτι ειμαι κομπλεξικος κτλ κτλ και γιατι εχουμε ξεφυγει από το thread θα πω το εξης.
Δε με νοιζει να με φτυνουν 10 ωραίες ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΙΚΑ ωραιες Ελληνίδες το μήνα.
Εγώ θα συμπλήρωνα:
ΤΟ ΚΑΚΟ είναι να σε φτύνουν 10 ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΙΚΑ άσχημες Ελληνίδες!!!! :headbang:
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
21
Πόντοι
66
Μπεσ σε ενα τρενο/τρολεϊ λεοφορείο ωρα αιχμης (λεω εκει γιατι μιλάω για τη ΜΕΣΗ ελληνίδα οχι αυτη της κηφισιας /κολονάκι που οτι δε τησ αρεσε πανω της το φτιαξε...).
Κια κοιτα γύρω σου. 1 στις 4 θα ναι ΣΙΓΟΥΡΑ χοντρη η με φαρδυα λεκάνη η χοντροκοκκαλη.Θα δεις στανταρντ αρκετες με μεγαλες μυτες η /και  ρουθυναρες στραβομυτες ΣΤΑΝΤΑΡΝΤ. Ζητημα να δεις μια αντε δυο καλες.Παιδια ζουμε στο καιρο του internet τησ παγκοσμιοποίησης .Εξυπνα ατομα ειμαστε οι περισσοτεροι και βλεπουμε και μπορουμε να συγκρινουμε.Δεν ειμαι και ποια εφηβος να χω τι λογικη μ..νι να ναι κι οτι να ναι... .


να παν να μαμηθουνε τα ζωα.....!!!και αν και δεν ειμαι ρατσιστης τωρα θα γινω...δεν φτανει που εχουνε τα μαυρα τους τα χαλια εχουνε και μεγαλες απαιτησεις....!! και βλεπεις και κατι αλλες κοπελιτσες μια χαρα και ειναι ολλα τα λεφτα....!!!! εχεις κυρα μου απαιτησεις.....????????? φτιααξου.............!
ποπο τι χυλοπιτες εχω ριξει........! μετα το μωρακι που βρηκα.......μονο μοντελες θα κοιταω lol
 

Anal_Hunter

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2005
Μηνύματα
4.643
Κριτικές
10
Like
17
Πόντοι
5.775
Εγώ θα συμπλήρωνα:
ΤΟ ΚΑΚΟ είναι να σε φτύνουν 10 ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΙΚΑ άσχημες Ελληνίδες!!!! :headbang:

Το κακο εδω ειναι οτι ασχολεισαι με αντικειμενικα ασχημες, ελληνιδες, ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΔΕΚΑ.
 

mikeget1

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2007
Μηνύματα
270
Like
0
Πόντοι
1
Πάντως αν συγκρίνω τις επιτυχίες ανάμεσα σε ελληνίδες και αλλοδαπές η διαφορά είναι αξεπέραστη!
Και εξηγώ:
Αν την πέσεις σε 10 μέτριες ελληνίδες και σε 10 όμορφες αλλοδαπές (το συγκρίνω με ανόμοια για να φανεί η διαφορά), το σίγουρο είναι ότι οι 9 πρώτες θα σηκώσουν τη μύτη και θα σε φτύσουν (έστω κι αν είναι αγάμητες,έστω κι αν από μέσα τους θα λένε:παρακάλα ρε λίγο ακόμα,θα σου κάτσω).
Στις αλλοδαπές όμως το σκόρ είναι τελείως διαφορετικό.Αν της αρέσεις (και φαίνεται αυτό.Είναι πιο ντόμπρες σ΄αυτό το θέμα), δε θα σου κάνουν τη δύσκολη.
Άσε που θα αρέσεις πιο εύκολα σε αλλοδαπή όσο όμορφη και νά΄ναι, παρά σε μπάζο (ειδικά) ελληνίδα.

Πώς γίνεται αυτό ρε παιδιά?

Είναι μήπως το "εξωτικό" που βλέπουνε σε μας ή έχουν γίνει πολύ ψηλομύτες οι δικές μας?
 

giwrgaras7

Μέλος
Εγγρ.
30 Σεπ 2007
Μηνύματα
17
Like
0
Πόντοι
0
Γιατι αναφερεις το τρολλευ??Γιατι δν μιλας οταν πηγαινεις για καφε κηφισια Γλυφαδα Καλλιθεα Πειραια κτλ τι βλεπεις?Μιλας για φυσικη ομορφια ή οταν ειναι μακιγιαρισμενες?Στην φυσικη ομορφια ισως κ να συμφωνουσα αλλα οταν φτιαχνονται βελτιωνονται πολυ..
 

giwrgaras7

Μέλος
Εγγρ.
30 Σεπ 2007
Μηνύματα
17
Like
0
Πόντοι
0
Γεια σου ρε mikeget1!!!!Ακριβως ετσι ειναι..Εχουμε μπλεξει εδω με πολιτισμενες κυριες που σας παρακαλω μην τις προσβαλετε οτι πηδιουνται..Για ποιες τις περασατε για τιποτα πουτανες που να μαμιουνται απο κει κ απο δω?Κ κρυφα μαμιουνται αβερτα..Ποσες τετοιες υπαρχουν.Εχω μια αισιοδοξια ομως οτι η νεα γενια που ερχεται ειναι πιο ανοιχτες,δν το κρυβουν τοσο..
 

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.781
Κριτικές
17
Like
5.746
Πόντοι
5.035
Παιδιά διάβασα με προσοχή όλο το thread και θέλω να πεταχτώ κι εγώ σα την τσουτσού να πω την άποψή μου.
Αυτό που κατάλαβα είναι ότι οι περισσότεροι σύντροφοι είναι ή υπερασπιστές (μειοψηφία) ή κατήγοροι (πλειοψηφία) των Ελληνίδων.
Εγώ θα είμαι και τα δυο όχι για αλλαγή αλλά γιατί αυτά πιστεύω. Οι απόψεις μου στηρίζονται πάντα στο δείγμα που έχω (φίλες, γνωστές κλπ.) το οποίο είναι αρκετό μεν, αλλά δεν παίρνω όρκο ότι είναι αντιπροσωπευτικό. Αναφέρομαι στο μέσο όρο και ξεκινάω με τα κατά:
1) Οι Ελληνίδες είναι όντως μυξοπαρθένες
2) Οι Ελληνίδες είναι όντως ξενέρωτες
3) Κάπου πίσω διάβασα ότι οι Ελληνίδες δίνουν εύκολα κώλο  :2funny: :2funny: :2funny: :dancing: :dancing: :dancing: Έχουμε τέτοια κελεπούρια και δεν το'ξερα; Αυτές και μουνί να δώσουν αποτελεί είδηση
Πάμε τώρα στα υπέρ:
1) Είναι εμφανίσιμες (βαμμένες ή μη δε μπορώ να ξέρω)
2) Τώρα όσον αφορά τις διαπιστώσεις ότι κοιτάνε μόνο την πάρτη τους, να βρούνε κανά μαλάκα λεφτά να παντρευτούν κλπ., όντως υπάρχουν και τέτοιες. Αλλά ρε παιδιά πως μπορούμε να κατηγορούμε τις γυναίκες ότι κουβαλάνε ανήθικες αξίες όταν εμείς τι ψάχνουμε σε μια γυναίκα; Να είναι μούναρος, να έχει μεγάλα βυζιά, να δίνει κώλο κλπ. Κοιτάμε μυαλό, μόρφωση, νοικοκυροσύνη, καλοσύνη κλπ. Στ'αρχίδια μας!!! Οι γυναίκες λοιπόν γιατί να ψάχνουν για "ανώτερα" αγαθά; Πάρτε το χαμπάρι στη σημερινή κοινωνία ο καθένας κοιτάει την πάρτη του και οι αξίες του είναι καθαρά υλικές, οι οποίες διαφοροποιούνται ανάλογα με το φύλο.   
 

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.781
Κριτικές
17
Like
5.746
Πόντοι
5.035
Ωπα στο post μου έκανα ένα λάθος: έγραψα τη λέξη "φίλες" ενώ είναι γνωστό τοις πάσοι ότι "η πούτσα με το μουνί δε γίνονται φίλοι". Απλά ήθελα να ξεχωρίσω τις δυο κατηγορίες. Έτσι για να βάζουμε τα πράγματα στη θέση τους.
 

iaswnas

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2006
Μηνύματα
180
Like
0
Πόντοι
1
Παιδιά διάβασα με προσοχή όλο το thread και θέλω να πεταχτώ κι εγώ σα την τσουτσού να πω την άποψή μου.
Αυτό που κατάλαβα είναι ότι οι περισσότεροι σύντροφοι είναι ή υπερασπιστές (μειοψηφία) ή κατήγοροι (πλειοψηφία) των Ελληνίδων.
Εγώ θα είμαι και τα δυο όχι για αλλαγή αλλά γιατί αυτά πιστεύω. Οι απόψεις μου στηρίζονται πάντα στο δείγμα που έχω (φίλες, γνωστές κλπ.) το οποίο είναι αρκετό μεν, αλλά δεν παίρνω όρκο ότι είναι αντιπροσωπευτικό. Αναφέρομαι στο μέσο όρο και ξεκινάω με τα κατά:
1) Οι Ελληνίδες είναι όντως μυξοπαρθένες
2) Οι Ελληνίδες είναι όντως ξενέρωτες
3) Κάπου πίσω διάβασα ότι οι Ελληνίδες δίνουν εύκολα κώλο  :2funny: :2funny: :2funny: :dancing: :dancing: :dancing: Έχουμε τέτοια κελεπούρια και δεν το'ξερα; Αυτές και μουνί να δώσουν αποτελεί είδηση
Πάμε τώρα στα υπέρ:
1) Είναι εμφανίσιμες (βαμμένες ή μη δε μπορώ να ξέρω)
2) Τώρα όσον αφορά τις διαπιστώσεις ότι κοιτάνε μόνο την πάρτη τους, να βρούνε κανά μαλάκα λεφτά να παντρευτούν κλπ., όντως υπάρχουν και τέτοιες. Αλλά ρε παιδιά πως μπορούμε να κατηγορούμε τις γυναίκες ότι κουβαλάνε ανήθικες αξίες όταν εμείς τι ψάχνουμε σε μια γυναίκα; Να είναι μούναρος, να έχει μεγάλα βυζιά, να δίνει κώλο κλπ. Κοιτάμε μυαλό, μόρφωση, νοικοκυροσύνη, καλοσύνη κλπ. Στ'αρχίδια μας!!! Οι γυναίκες λοιπόν γιατί να ψάχνουν για "ανώτερα" αγαθά; Πάρτε το χαμπάρι στη σημερινή κοινωνία ο καθένας κοιτάει την πάρτη του και οι αξίες του είναι καθαρά υλικές, οι οποίες διαφοροποιούνται ανάλογα με το φύλο.   
Σωστος ο βυζολαγνος...διαφωνω ονο ως προς το εμφανισιμες.Ρε φιλε βγαινω τις προαλλες απο σταθμό Αττικη και βλεπω 3 κοριτσακια γλυκα.160-175 Λεπτες αλλα οχι κοκκαλιαρεσ με μυτουλες χερακια ποδαρακια μικρα και λεω ρε π..τη θα μπω στο ιδιο βαγονι μονο και μονο για να κουσω σε τι γλωσσα θα μιλανε.Αποκλειεται 3 και ολες ωραιες και να ναι Ελληνιδες (ως γνωστο οχι μονο στατιστικος αλλα και απο συμπεριφορα η ωραια εχει μπαζα φιλεσ για να μην εχει ανταγωνισμο).Χρειαζεται να πω σε τι γλωσσα μιλησαν....ΡΩΣΙΚΑ
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.860
Like
13
Πόντοι
366
οταν λες ποδαρακια μικρα? νουμερο 36 και κατω ας πουμε?

εγω παντως τις ελληνιδες τις θεωρω ωραιες γκομενες.....ισως οχι τις ωραιοτερες αλλα οπως βλεπω τη νεα γενια ιδιως βλεπω οτι και τα αγορια και τα κοριτσια βελτιωνονται θεαματικα στην εμφανιση.....πιασε εναν 30αρη-40αρη και πιασε και εναν 20αρη.....και αντιστοιχα πιασε μια 30αρα με μια 20αρα....απιστευτες διαφορες.....τις 40αρες τις αφησα απ εξω επιτηδες μιας και πολλες φορες εχουν εμφανιση που παταει κατω αρκετες 20αρες.... ;)

ισως ειναι αδικο να συγκρινουμε λαους μεταξυ τους οταν υπαρχουν σημαντικες διαφορες....δηλαδη βορειους πχ με μεσογειακους.....να συγκρινεις ιταλους με ελληνες το καταλαβινω....ιδια χαρακτηριστικα.....χοντροκομμενα και εντονα......τωρα να συγκρινεις ελληνες (ή ελληνιδες επι της ουσιας) με σκανδιναβους ή ρωσσους ή κινεζους ειναι καπως ατοπο.....σα να κλαιγομαι εγω που οι ελληνες ειναι ολοι κοντοπιθαροι (και ειναι ΠΟΛΥ πιο σημαντικο απο τη μουρη το υψος για μενα τουλαχιστον) και να εξυμνω τους σκανδιναυους που ειναι μ.ο. 1.90....να τους συγκρινω τουλαχιστον με τους σικελους ή τους κορσικανους που ειναι ακομα πιο κοντοι να το καταλαβω :2funny:

παντως ενα χαρακτηριστικο που εχουν οι ελληνες και μαρεσει πολυ και δεν το εχω βρει πουθενα αλλου σε τοσο μεγαλο ποσοστο ειναι οι μυτογκες......οι μυτες-καμπουρα-γυπας-αρπακτικο-χτυπαω κεφτε απο αποσταση......τις λατρευω :P

υ.γ. το θεμα δεν ηταν τι μας αρεσει τελικα? ή παρανοησα? :P
 

iaswnas

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2006
Μηνύματα
180
Like
0
Πόντοι
1
οταν λες ποδαρακια μικρα? νουμερο 36 και κατω ας πουμε?

εγω παντως τις ελληνιδες τις θεωρω ωραιες γκομενες.....ισως οχι τις ωραιοτερες αλλα οπως βλεπω τη νεα γενια ιδιως βλεπω οτι και τα αγορια και τα κοριτσια βελτιωνονται θεαματικα στην εμφανιση.....πιασε εναν 30αρη-40αρη και πιασε και εναν 20αρη.....και αντιστοιχα πιασε μια 30αρα με μια 20αρα....απιστευτες διαφορες.....τις 40αρες τις αφησα απ εξω επιτηδες μιας και πολλες φορες εχουν εμφανιση που παταει κατω αρκετες 20αρες.... ;)

ισως ειναι αδικο να συγκρινουμε λαους μεταξυ τους οταν υπαρχουν σημαντικες διαφορες....δηλαδη βορειους πχ με μεσογειακους.....να συγκρινεις ιταλους με ελληνες το καταλαβινω....ιδια χαρακτηριστικα.....χοντροκομμενα και εντονα......τωρα να συγκρινεις ελληνες (ή ελληνιδες επι της ουσιας) με σκανδιναβους ή ρωσσους ή κινεζους ειναι καπως ατοπο.....σα να κλαιγομαι εγω που οι ελληνες ειναι ολοι κοντοπιθαροι (και ειναι ΠΟΛΥ πιο σημαντικο απο τη μουρη το υψος για μενα τουλαχιστον) και να εξυμνω τους σκανδιναυους που ειναι μ.ο. 1.90....να τους συγκρινω τουλαχιστον με τους σικελους ή τους κορσικανους που ειναι ακομα πιο κοντοι να το καταλαβω :2funny:

παντως ενα χαρακτηριστικο που εχουν οι ελληνες και μαρεσει πολυ και δεν το εχω βρει πουθενα αλλου σε τοσο μεγαλο ποσοστο ειναι οι μυτογκες......οι μυτες-καμπουρα-γυπας-αρπακτικο-χτυπαω κεφτε απο αποσταση......τις λατρευω :P

υ.γ. το θεμα δεν ηταν τι μας αρεσει τελικα? ή παρανοησα? :P
Ποδαρακια παει συγκριτικα.Εχω μια φιλη 1.75 41 νούμερο παπουτσι.Το αντιστοιχο μοντελακι σε αλλοδαπο βγαινει σε 37 -28 μαξ. Γιατι ειναι αδικο να συγκρινο ειναι αλλο είδος? Δε καταλαβαινω... χωρια που οπως ειπα παγκοσμιοποιηση... . Δικιο με τισ μυτόγκες πω πω... τι χαλι ελληνικό...ισως ειμαστε απογονοι των στιμφαλιδων ορνιθων τελικα..
Τελος υψος.Εγω ειμαι 1.80 με το μαλλακι μου το αθλητικο σωμα μου και οντος βλεπω οτι ορισμενεσ φορες μετραω λιγοτερο απο ενα φιλο 1.90 που εχω που ειναι καμπριο με παχακια -οχι χοντρος- γιατι δεν εχω καταλαβει
 

Gushallo

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.434
Like
19
Πόντοι
16
Δικιο με τισ μυτόγκες πω πω... τι χαλι ελληνικό...ισως ειμαστε απογονοι των στιμφαλιδων ορνιθων τελικα..

Έχουν χρησιμότητα οι μεγάλες μυτες... όσοι δεν έχετε δεν ξερετε τι χάνετε  :grin:
 

iaswnas

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2006
Μηνύματα
180
Like
0
Πόντοι
1
Ποδαρακια παει συγκριτικα.Εχω μια φιλη 1.75 41 νούμερο παπουτσι.Το αντιστοιχο μοντελακι σε αλλοδαπο βγαινει σε 37 -28 μαξ. Γιατι ειναι αδικο να συγκρινο ειναι αλλο είδος? Δε καταλαβαινω... χωρια που οπως ειπα παγκοσμιοποιηση... . Δικιο με τισ μυτόγκες πω πω... τι χαλι ελληνικό...ισως ειμαστε απογονοι των στιμφαλιδων ορνιθων τελικα..
Τελος υψος.Εγω ειμαι 1.80 με το μαλλακι μου το αθλητικο σωμα μου και οντος βλεπω οτι ορισμενεσ φορες μετραω λιγοτερο απο ενα φιλο 1.90 που εχω που ειναι καμπριο με παχακια -οχι χοντρος- γιατι δεν εχω καταλαβει
A ναι για να μη βγω εκτος θεματοσς κυρια μουνιτσα μου αρεσει μου αρεσει....χμμμ....μου αρεσει....χμμμμμ....ααα βρηκα -οτι υπαρχουν και λιιιιγες φιλιοτιμες -απο επαρχια κυριως-που σεβονται και εκτιμανα τον αντρα τα λεφτα και το χαρακτηρα του.Α και οτι οι Ελληνιδες-ενα σεβαστο ποσοστο εχει καλο χιουμορ
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.860
Like
13
Πόντοι
366
Αρρενωποτατες ειναι.......εμενα μαρεσουν.....ρε ιασονα ξεστραβωθηκα να σε διαβασω :P

κατα ταλλα...μιας και ανεφερες το φιλο σου.......εγω πιθανον να προτιμουσα τον 1.90 με τα παχακια του και την καραφλα......αφενος γιατι μαρεσουν οι πολυ ψηλοι αντρες αφετερου γιατι μαρεσουν οι καραφλοι αντρες :2funny: (οι φυσικοι καραφλοι τουλαχιστον ας το ξυρισουν :P )

ασε που ειμαι κατα της παγκοσμιοποιησης γενικα......την απεχθανομαι......μια γυναικα 1.75 με 1.80 περιπου 40-41 νουμερο παπουτσι φοραει σε οσες χωρες εχω παει.....τωρα αν το αντιστοιχο αλλοδαπο μοντελακι που γνωρισες εσυ εχει ατροφικα ακρα δεν το γνωριζω......εγω με 1.72 φοραω 37-38 και τα ποδια μου μοιαζουν αστεια γιατι ειναι μικρα.....ειδικα με φαρδια φορμα και αθλητικα απο κατω εξαφανιζονται τελειως οι πατουσες μου.....
 

MR DRAMBUIE

Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2007
Μηνύματα
983
Like
3
Πόντοι
6
Αυτο που μου αρεσει περισσοτερο στις Ελληνιδες ειναι η γλωσσα που χρησιμοποιουν,δηλαδη τα ελληνικα. Στο σεξ ειναι η μονη γλωσσα στην οποια μπορω να βρω την ποιοτητα. Εξοχως περιγραφικη,δινει στις περιπτυξεις μου καποιο νοημα.
 

Albert Speer

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2007
Μηνύματα
274
Κριτικές
3
Like
1
Πόντοι
1
Αυτό που μου αρέσει στις Ελληνίδες είναι ότι νομίζουν ότι είναι το κέντρο του κόσμου. Και μου αρέσει επειδή όταν αρχίζουν να ξετυλίγουν αυτή τη μοναδικότητά τους, μπορείς for free να διασκεδάσεις και να ρίξεις ατελείωτο γέλιο (κρυφό πάντα, για να μην τις φρενάρεις και χάσεις το θέαμα).

Προϋπόθεση: να είσαι σε ανάλογο κέφι και να μπορείς να διασκεδάσεις τη δεδομένη στιγμή που περιγράφω.

Όταν δεν είμαι όμως σε ανάλογο κέφι και βρεθώ σε στιγμή που κάποια ελληνίδα αρχίζει να ξετυλίγει την μοναδικότητά της, μπορώ και να τις αρχίσω στις φάπες. Δυστυχώς όμως, η πολιτισμένη κοινωνία μας δεν επιτρέπει βίαιες αντιδράσεις ακόμη και για αυτοάμυνα...πόσο μάλλον όταν ακούς μαλακίες.

Κακά τα ψέματα πάντως, οι Ελληνίδες συγκριτικά με την πλειοψηφία των γυναικών που ζουν σε χώρες του πολιτισμένου κόσμου, ψαρώνουν απίστευτα όταν καταλάβουν ότι απέναντί τους βρίσκεται ένας άντρας με οικονομική άνεση. Δεν ξέρω που οφείλεται αυτό, αλλά αυτή την αίσθηση έχω. Με τον όρο ψαρώνουν, δεν εννοώ καυλώνουν απαραίτητα, αλλά σίγουρα βραχυκυκλώνουν. Κάποιες αντιδρούν αρνητικά, άλλες υπερβολικά θετικά, γενικά η συμπεριφορά τους επηρεάζεται σημαντικά.
Ανεξάρτητα το εάν τελικά βλέπουν αρνητικά ή θετικά τον πλούτο σου (σπάνια απλά αδιαφορούν), με τους ανάλογους χειρισμούς και με προϋπόθεση να μην είσαι πιο άσχημος και από τον Κουασιμόδο, αποτελούν σχετικά εύκολους στόχους, συγκρινόμενες τουλάχιστον με άλλες γυναίκες του πολιτισμένου κόσμου.

Ειδικά όσες παρουσιάζουν έντονα σημάδια του φαινομένου της μοναδικότητας και όπου βρεθούν ή σταθούν αυτοδιαφημίζονται, αποτελούν ιδιαίτερα εύκολους στόχους για κάποιον με οικονομική άνεση. Απελπιστικά εύκολοι στόχοι.

Αυτά τουλάχιστον σε ότι αφορά τον μέσο όρο.

Πάντως, σκεφτόμενος ποιες γυναίκες πραγματικά έχουν καρφωθεί στην μνήμη μου επειδή παρουσίαζαν έναν απίστευτα ισορροπημένο χαρακτήρα, τσαμπουκά, κοινωνικότητα, απουσία συμπλεγμάτων και βέβαια last but not least ομορφιά to die for, ....είναι όλες Ελληνίδες. Και καμία τους δεν μένει μόνιμα Ελλάδα. Ως συνήθως, των άκρων αυτή η καταραμένη φυλή!


 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.901
Like
15
Πόντοι
66
αναρωτιεμαι τι αλλο θα βρειτε εναντιον των ελληνιδων.. ακου 175 κ μαξιμουμ 37 ποδι
κ να το θεωρειτε κ νορμαλ
μπας κ η ρωσιδα ουκρανη τι ηταν προσθετε ποντους στο υψος της? :2funny:
ειχε κ κοντα χερακια με 175 υψος κ ηταν κ αυτο νορμαλ? ποσα θετε να μας τρελανετε? :2funny:
δλδ σαν ενας ανδρας 190 που λογικα εχει ποδι 45+ νουμερο να φοραει 40- χα χα
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.860
Like
13
Πόντοι
366
Μηπως σε καποια σημεια των βαλκανιων εφαρμοζουν γιαπωνεζικα συστηματα επιδεσης των ποδιων? ξερεις......γαζα τυλιγμενη στο ποδι.......σαγιοναρα και καλτσουλα.......να περπατας λες και εχεις καποιο αναπτυξιακο συνδρομο.....δεν εξηγειται αλλιως αυτο το φαινομενο :P
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom